alt
صفحه 1 از 32 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا


 1. THE GOD UP THERE

  تاریخ عضویت
  Jul 2016
  نوشته ها
  540
  تشکر
  208
  مورد پسند : 818 بار در 231 پست

  آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

  #1 09-17-2018, 07:17 PM
  به نام خدا

  حتما پست های ابتدایی رو بخونید. تغییرات مهمی داره قوانین و نقشها.


  قوانین اصلی:

  - 3 فاز روز اول راس ساعت 24 به پایان می رسد. زمان فاز شب حداکثر 30 دقیقه هست و نقشدارها باید حداکثر تا ساعت 00:30 شب اهداف خود را از طریق تلگرام به گاد اطلاع دهند. دیرتر بشه پذیرفته نخواهد شد. فاز روز آینده بسته به حجم داستان حدود 1:30 بامداد آغاز می شود.
  پنجشنبه و جمعه تعداد فازهای بیشتر خواهد بود که با توافق گاد و بازیکنان، زمانش مشخص میشه. بازی هم روز جمعه به پایان می‌رسه.

  - فاز روز به هیچ عنوان تمدید نمی شود (مگر در شرایط خاص تغییر آرا، که به موقع توضیح داده خواهد شد.) و فقط در شرایطی زودتر بسته می شود که خودِ فرد اعدام شونده اعلام کند دیگر دفاعی ندارد.

  - وصیت نداریم. هرکس که اعدامش را پذیرفت، می تواند در همان پست هر چیزی در رابطه با نقش خود یا دیگران یا اطلاعاتی که دارد بگوید. قبل از پذیرش اعدام، کوچکترین ادعا یا اشاره به نقش با گادکش شدن مجازات خواهد شد و فرد خاطی حق ارسال هیچ پست دیگری را ندارد. سپس فاز ادامه می یابد.

  - هیچ بازیکنی حق ویرایش پستی که ارسال نموده را ندارد و در صورت تخطی از این قانون، مجازات وی گادکش شدن خواهد بود.

  - هیچ یک از بازیکنان طی بازی حق سؤال کردن دربارۀ قوانین بازی در تاپیک اصلی بازی را ندارند. سؤالات مورد نظر خود را از گاد بازی بپرسید.

  - هيچ كس حق ندارد قسم بخورد يا وعده ي خاصي در قبال حكم به اعدام كسي يا بيگناهي خودش بدهد. ادعای راست یا دروغ پیرامون نقش و حتی کوچکترین اشاره به نقش در این دوره ممنوع هست و تخطی ازین قانون موجب اعدام فرد در همان فاز خواهد شد.

  - اتفاقاتی که پس از اتمام فاز شب صراحتا قابل بازگوشدن هستند:

  1- نقش دقیق فرد کشته شده.
  2- حذف هریک از گروه های گناهکاری.

  تبصره: داستان می تواند حاوی اطلاعاتی در رابطه با برخی نقش ها باشد (مثلا نحوه مرگ ها)، اما اسامی آمده در داستان به هیچ عنوان قابل استناد نیست و ربطی به بازی ندارد. جذب موفق و ناموفق و سایر اهدافی که منجر به مرگ نشده، به وضوح گفته نخواهد شد؛ اما ممکن است با دقت در داستان قابل استخراج باشد.

  - رأی به اعدام ها و رأی به باطل کردن اعدام ها باید شرایط زیر رو دارا باشد:

  رأی به اعدام:

  بولد، سایز 14، رنگ قرمز

  مثال: رأی به اعدام: Pouya

  —------------------—

  رأی به باطل کردن اعدام:

  بولد، سایز 14، رنگ مشکی

  مثال: رأی به اعدام باطل Pouya :


  - کسی اجازه ندارد در فاز شب در مورد اتفاقات بازی حرفی بزند.

  - همه ي اعضا می توانند به صورت مخفي (زدن تیک "استفاده از حالت مخفی" در منوی تنظیمات شخصی) در بازي شركت كنند.

  - اتفاقات بازی فقط در همین تاپیک در جریان خواهند بود. به هیچ وجه خارج از تاپیک در مورد بازی صحبت نکنید؛ مجازات این مورد، علاوه بر گادکش شدن، محرومیت از ادوار بعد هست.

  - هر گونه اشاره کوچک و بزرگ، مستقیم و غیر مستقیم، عامدانه و سهوی به نقش خود و دیگران که بر اثر نقش های بازی به آن اشراف پیدا کرده اید بدون اغماض، توجه به نقش، توجه به بازیکن و شرایط بازی، گاد کش شدن به همراه خواهد داشت. سپس فاز همان روز ادامه پیدا می کند.

  - فونتی که بازیکن ها از اون استفاده میکنن، فونت دیفالت خود فروم هست.
  تبصره: بازیکنان مجازند برای مهمتر نمودن کلمه یا عبارتی از بولد و رنگ قرمز نیز استفاده کنند.

  ================================================== ==========================================

  قوانین و توضیحات تکمیلی:


  1. نحوه اعدام ها: فاز روز اول و دوم و سوم اختیاریه و به نصف+1 رای برای اعدام نیاز هست. فاز 4 به بعد، اعدام و رای به اعدام اجباری هست.

  در صورت تغییر این اعداد، تعداد آرای مورد نیاز در ابتدای فاز اعلام خواهد شد.


  از فاز 4 رای دادن هم اجباری خواهد بود.
  تبصره: هر نفر می تونه فقط 1 فاز به هر دلیلی رای نده. بار دوم که رای نده گادکشه. امان و ارفاق و ... هم نداریم.


  2. ادعای نقش، لو دادن، کوچکترین اشاره به نقش در این دور ممنوعه. نقش ها طوری هست که چیزی برای لو دادن وجود نداره و کوچکترین اشاره به نقش هم اشتباهه. هر بازیکنی با هر سابقه و هر نقشی، کوچکترین اشاره درست یا غلط به نقشش بکنه به طوریکه گاد یا برخی از بازیکنان متوجه بشن، در همون لحظه اعدام میشه. نقشش گفته میشه، و فاز روز از ادامه همون روز آغاز و تا وقت قانونی فاز شب ادامه پیدا می کنه.
  تبصره: هر موقع رای اعدام به حد نصاب رسید، بازیکن می تونه با از پذیرش اعدامش، در همون پست نقشش رو اعلام کنه و هر اطلاعاتی در مورد خودش یا دیگران یا نکته ای که داره تا قبل پایان فاز بگه. پس از پست اعلام نقش یا اشاره یا ادعا، تمام پست های فرد مورد نظر پاک خواهند شد.  3. داستان بازی بی ارتباط به اتفاقات روز و شب نیست، اما لزوما حاوی اطلاع قابل استناد نیست. بهتره به اطلاعات مبهم داستان استناد نکنید. ضمنا اسامی که در داستان ازشون نام برده میشه درحالی که هنوز در بازی حضور دارند و کشته نشدند هیچ ارتباطی با نقششون نداره و اصلا نمی تونید بهش استناد کنید. هرکس اعدام شه یا در شب بمیره، نقش به صراحت اعلام میشه. به جز این، هیچی گفته نمیشه. نه جذب موفق و ناموفق نه اعمال نقش و نه هیچی. همینه که هست.


  4. قوانین و نقش ها کاملا واضحه و تفسیر بردار نیست. هیچ بازیکنی حق تفسیر قانون یا سوال در مورد قانون در تاپیک بازی رو نداره. هر سوالی داشتین از من می پرسین. اگه جوابش واضح بود، به خود شخص گفته میشه. اگه مربوط به ابهام یا نکته ای بود که من بهش توجه نکرده بودم، در یک پست عمومی در موردش توضیح میدم.


  5. بالانس: بالانس این دور رو هم نمیگم. هرچیزی ممکنه. هر نقشی هم ممکنه هر تعدادی باشه.
  برای کسانی که با مفهوم کلمه "هر" مشکل دارن، یعنی ممکنه گادفادر یا خیاط یا رویین‌تن یا سامورایی یا جادوگر یا قاتل یا هرچی 2 یا بیشتر هم باشه. همه چی ممکن.


  6. ترتیب اجرای نقش ها در فاز شب به این شکل هست (برای مواردی کاربرد داره که یک نقش توسط بیش از یک نفر هدف قرار داده بشه):

  نقش های گروه مافیا
  سایر نقشهای بیگناهان به جز دکتر و شیخ
  قاتل
  پدرخوانده
  دکتر و شیخ
  جادوگر

  توضیح: تیر پلیس یا کاراگاه در ابتدای فاز و در هر صورتی شلیک خواهد شد.


  7. قانون حداقل و حداکثر تعداد پست:

  قانون برای گادکش:
  هر فردی و با هر نقشی در 2 فاز پیاپی (فاز 1 و 2 آزاد هست و استثنا میشه) کمتر از 5 پست مفید بده گادکشه. تشخیص مفید هم با گاد هست. ممکنه 10 پست بدین ولی بیخود باشه. ممکن هم هست 1 پست به اندازه 5 پست مفید باشه. چون قانون در دو فاز اعمال میشه، پس امان گرفتن نداریم. حداکثر پست هم 20 تا هست. پست‌های طولانی هم چند پست محاسبه میشن توسط گاد. هرکس سهمیه پستش تموم بشه، حق پست دادن نداره و اگر دوباره پست بده، گادکش میشه؛ مگر اینکه در آستانه اعدام باشه.
  در صورت سوء استفاده از این قانون و فعالیت کم، قانون سنگسار گذاشته میشه بدین صورت که در هر فاز هرکس فعالیت از متوسط افراد، خیلی کمتر باشه چه بیگناه باشه و چه گناهکار، سنگسار میشه. جزئیاتش اعلام خواهد شد.


  8. هیچ نقش بیگناهی نمی تونه بیگناه بشناسه. هرکسی تو بازی بیاد بگه من می دونم (به شکل قطعی و 100%، نه احتمالی) فلانی بیگناهه، اعدام میشه و نقشش رو میگم فاز رو ادامه میدیم. خیلی راحت. این از لو دادن و اشاره و اینام بدتره. کسی هم حق نداره بگه من می دونم (به عنوان ادعای پلیسی و قطعی، نه استدلال از بازی) فلانی گناهکاره. اونم اعدام میشه. پلیس هم گناهکار بشناسه می تونه با تیر بزنه. کلا نه چیزی برای لو دادن هست نه ضرورتی برای ادعا. اشاره هم حماقته به نظرم؛ با وجود تیر و جذب و ... . دیگه نمی دونم چه فحشی بدم که کسی اشاره هم نکنه.


  9. سوختن سهمیه ها برای هر نقشی متفاوته و به خود شخص گفته میشه. شب اول شناسایی هست و اعمال سهمیه نداریم. بعضی نقش‌ها هم از یک فاز خاص به بعد حق اعمال سهمیه دارن و بعضی نقش‌ها هم سهمیه‌هاشون نمی‌سوزه.  10. این دور هیچ راهنمایی یا تعویض هدف نداریم و کسی به راهنمایی اصرار کنه یه بلایی سرش میاریم در داستان.


  حتما این پست و پست نقش ها رو تا قبل شروع بازی دقیق بخونین. پست نقش ها به زودی فرستاده میشه. بازی هم ایشالا دوشنبه حدود ساعت 10 شب با پست داستان آغاز میشه.

  این دور هم آخرین دوری هست که با این نقش‌های همیشگی گاد میشم. امیدوارم دور ماندگار و قشنگی بشه.


  God آنلاین نیست.


 2. THE GOD UP THERE

  تاریخ عضویت
  Jul 2016
  نوشته ها
  540
  تشکر
  208
  مورد پسند : 818 بار در 231 پست
  09-17-2018, 08:45 PM #2
  نقش‌های بازی  نقش‌های مافیا:  رئیس مافیاست و به طور کامل ضد پرسش و ضد ضربه است.
  در فاز شب قابل کشتن نیست و فقط با اعدام از بازی حذف می‌شود.


  مامور انجام قتل‌های تیم مافیاست و توانایی کشتن شهروندان را به صورت محدود داراست.
  تروریست توانایی کشتن جادوگر و رویین تن را ندارد.
  اگر سامورایی را هدف قرار دهد، کشته خواهد شد.
  اگر غارتگر را هدف قرار دهد، قابلیت نقشش را از دست می‌دهد.
  به پلیس و کاراگاه گناهکار اعلام می‌شود.
  در صورت اعدام، یکی از افرادی که به او رای داده‌اند خواهد مرد.


  طی چند شب می تواند به یک نفر لباس بدهد که در صورت کشته شدن همان شب یا اعدام روز بعد نقشی که خیاط به آن فرد داده اعلام می شود. شخص مورد نظر متوجه دریافت لباس نمی شود.
  سامورایی، جادوگر و قاتل لباس نمی پذیرند.
  به پلیس بیگناه و به کاراگاه گناهکار اعلام می شود.
  تبصره: اگر پدرخوانده شخصی را که خیاط به او لباس داده بکشد، برای 1 مرتبه همان نقشی که خیاط به وی داده اعلام می شود؛ ولی در مراتب بعدی در داستان شب به شکلی واضح به وجود خیاط در بازی اشاره می شود.


  با فدا کردن جان خود قابلیت جذب (با نقش) شهروندان برای مافیا را دارا می باشد و اگر در شب اعمال نقش، مورد حفاظت قرار گیرد زنده خواهد ماند و مافیای بی نقش می شود.
  اگر جادوگر، رویین تن، سامورایی و نقش های فرعی را هدف قرار دهد، فقط خودش خواهد مرد.
  اگر سایر اعضای فرقه را هدف قرار دهد هر دو خواهند مرد.
  به پلیس و کاراگاه گناهکار اعلام می‌شود.


  به مدت محدود توانایی منحرف کردن شهروندان (به جز رویین تن) و اعضای فرقه (همه گروه به جز جادوگر) را دارا می باشد.
  توانایی منحرف کردن قاتل را ندارد و در صورت اقدام، ویژگی نقش خود را از دست می دهد ولی از آن اطلاعی پیدا نمی کند.
  فرد مورد نظر نمی تواند از نقشش استفاده کند و در صورت استفاده، سهمیه اش می سوزد.
  فاحـشه بر روی ذات نقش ها (مانند ضد ضربه بودن رویین تن) هیچ تاثیری ندارد.
  به پلیس بیگناه و به کاراگاه گناهکار اعلام می‌شود.


  می تواند برای 1 مرتبه نقشی را به گاد اعلام کند. از آن لحظه به مدت 2 شب و 2 روز، در صورت مرگ در شب، پرسش پلیس و اعدام، این نقش به بازیکنان اعلام می شود.
  تبصره: بازیگر می تواند به جای خودش نقش یکی دیگر از اعضای گروه را تعویض کند. در این حالت، زمان نقش جدید از 2 روز به 1 روز کاهش می یابد و در صورت مرگ در شب، نقش اصلی فرد گفته می شود.
  به پلیس گناهکار و به کاراگاه بیگناه اعلام می‌شود.


  عضو خبیث مافیاست و به مدت محدود می‌تواند فعالیت شهروندانی که اعضای مافیا را هدف قرا می‌دهند، زیر نظر بگیرد. به این ترتیب که یکی از اعضای مافیا را انتخاب می‌کند و متوجه می‌شود که چه افرادی او را هدف قرار داده‌اند. اهداف فازهای بعدی این افراد نیز به شعبده‌باز اعلام خواهد شد.
  شعبده‌باز بیشرف برای یک شب می‌تواند با انجام شعبده‌بازی، مانع انجام نقش تمام بازیکن‌ها غیر از گروه مافیا شود. سهمیه‌های استفاده شده در این شب خواهند سوخت.
  تبصره: این بند شامل اعمال نقش‌های جادوگر نمی‌شود.
  به پلیس گناهکار و به کاراگاه بیگناه اعلام می‌شود؛ اما اگر پلیس به او شلیک کند، هردو خواهند مرد.
  در صورت اعدام شعبده‌باز بیشرف، گروه مافیا نقش یکی از افرادی را که به او رای داده‌اند متوجه می‌شود.


  * به اذن گاد، مافیا می تواند در برخی شب ها عملیات تروریستی انجام دهد. بدین صورت که یکی از اعضای مافیا (به جز پدرخوانده) یک هدف انتخاب می کند و در آن شب، علاوه بر هدف مافیا، هر نقشی که آن فرد را مورد هدف قرار دهد خواهد مرد؛ مگر اینکه در آن شب قابل کشتن نباشد. در صورتی که عملیات تروریستی موفقیت آمیز نباشد، فرد ِ مهاجم ویژگی نقشش را به طول کامل از دست می دهد.  نقش های بیگناهان:


  مهم ترین عضو بیگناهان است، در فاز شب قابل کشته شدن یا جذب نیست و فقط با اعدام از بازی حذف می شود.
  رویین تن در یکی از شبها (از شب 4 به بعد) می تواند به اذن گاد یکی از بیگناهان کشته شده در همان شب را زنده کند؛ به طوری که اگر در همان شب بیگناهی بمیرد، از مرگ نجات می یابد (اگر تعداد بیش از 1 باشد قرعه کشی خواهد شد). فرد نجات یافته، بیگناه بی نقش می شود.


  سامورایی یکی از مهمترین نقش های بی گناهان است و اگر جادوگر، تروریست یا قاتل او را هدف قرار دهند، خواهند مرد. هیچ نقشی در برابر شمشیر سامورایی مصونیت ندارد و هیچکس نمی تواند از مرگ شخص جلوگیری کند.
  سامورایی بار اول که هدف تیر یا جذب قرار بگیرد، ضربت خورده و ضعیف می شود؛ اما در بار دوم خواهد مرد. با این حال همچنان قاتل و جذب کننده خود را می کشد؛ حتی اگر بیش از یک نفر باشند.
  در یکی از شب ها می تواند به اذن گاد، یک هدف اعلام کند و با از دست جانش، در صورت گناهکار بودن فرد مورد نظر، او را نیز بکشد. اگر هدفش بیگناه باشد، سامورایی خواهد مرد و هیچکس نمی تواند از مرگ او جلوگیری کند.
  در صورت اعدام سامورایی، سهمیه های تعدادی از بیگناهانی که به او رای داده اند، خواهد سوخت.


  هر نقشی (بیگناه یا گناهکار) که او را هدف قرار دهد، ویژگی نقشش را از دست می دهد؛ ولی از آن مطلع نخواهد شد. یعنی شخص در شب های بعد هم هدف خود را به گاد اعلام می کند، اما هیچ اتفاقی نمی افتد. (مثلا برای پلیس یا کاراگاه، هدفش بیگناه اعلام می شود.)
  در صورتی که توسط قاتل هدف قرار گیرد، مصونیت قاتل در مقابل پرسش پلیس از دست خواهد رفت.
  غارتگر در صورت اینکه توسط بیش از 2 گناهکار مورد هدف قرار گیرد، ویژگی نقشش را به طور کامل از دست می دهد و اگر تا پایان شب پنجم هیچ فردی او را هدف قرار ندهد خواهد مرد.


  برای یک مرتبه قابل کشتن نیست و اگر برای قتل مورد هدف قرار گیرد، به بیگناه بی نقش تبدیل می شود.


  در صورت هدف قرار گرفتن برای قتل، با یک شب تاخیر خواهد مرد.


  معتمد شهروندان است و آنها برای فرار از شر گناهکاران به شیخ پناه می برند.
  در تعدادی از شب ها می تواند حداکثر 2 نفر را تحت حمایت خود قرار دهد؛ به این ترتیب که فرد مذکور از مرگ و جذب مصون خواهد بود.
  خود شیخ در برابر قتل و جذب مصونیت ندارد (مگر از خودش هم حفاظت کند) و در صورتی که بیش از 1 گناهکار را تحت حمایت خود قرار دهد، خواهد مرد.


  نقش حامی را ایفا می کند. هر شب می تواند از 1 نفر حمایت کند و مانع کشته شدن آن فرد شود. اگر فرد ِ مذکور در آن شب 2 بار هدف قتل قرار گیرد، دکتر نمی تواند او را نجات دهد.
  در صورت حمایت از پدرخوانده یا جادوگر، دکتر خواهد مرد.


  قابلیت پرسیدن افراد را به مدت محدود دارد.
  نقش پدرخوانده و جادوگر به او بیگناه اعلام می شود.
  نقش برخی از اعضای گروه مافیا و قاتل (در هر شرایطی) به او گناهکار اعلام می شود.
  یک تفنگ با تیر محدود در اختیار دارد که در فاز شب قابل استفاده است.
  فقط توانایی کشتن کسانی را دارد که به او گناهکار اعلام شده اند.
  توضیح: ابتدا هدف شلیک و سپس هدف پرسش اعلام می شود و نمی تواند شخصی را که به آنها گناهکار اعلام شده در همان شب بکشد.
  تیر در هر شرایطی، حتی مرگ پلیس در همان شب شلیک می شود و فرد مورد نظر خواهد مرد.
  کاراگاه می‌تواند برای یک مرتبه از تیر فرار کند؛ اما پس از آن، قابلیت ایفای نقش خود را از دست خواهد داد.


  قابلیت پرسیدن افراد را به مدت محدود دارد.
  نقش پدرخوانده و جادوگر به او بیگناه اعلام می شود.
  نقش برخی از اعضای گروه مافیا و قاتل (در صورت اقدام به قتل) به او گناهکار اعلام می شود.
  یک تفنگ با تیر محدود در اختیار دارد که در فاز شب قابل استفاده است.
  فقط توانایی کشتن کسانی را دارد که به او گناهکار اعلام شده اند.
  توضیح: ابتدا هدف شلیک و سپس هدف پرسش اعلام می شود و نمی تواند شخصی را که به آنها گناهکار اعلام شده در همان شب بکشد.
  تیر در هر شرایطی، حتی مرگ پلیس در همان شب شلیک می شود و فرد مورد نظر خواهد مرد.


  در تعدادی از شب ها می تواند از یک شخص حفاظت کند. به این معنی که هیچ عمل گناهکارانه ای روی شخص مورد نظر انجام نخواهد شد.
  هر گناهکاری که بیش از 1 مرتبه اهداف نگهبان را هدف قرار دهد، ویژگی نقشش را به طور کامل از دست می دهد.
  نگهبان نمی تواند بیش از 1 مرتبه از هیچ فردی حمایت کند.


  در یکی از شب ها می تواند از یک شخص حفاظت کند و مانع مرگ وی شود. به این معنی که تمام گناهکارانی که آن شخص را هدف قرار دهند، کشته خواهند شد؛ مگر اینکه در آن شب قابل کشتن نباشند.


  در صورت اعدام، در فاز شب بعدی هیچ بی گناهی کشته نمی شود.
  در صورت مرگ در شب، یکی از بیگناهان کشته شده در شب بعد، از مرگ نجات خواهد یافت و نقشش نیز حفظ می شود.
  هنگام مرگ یا اعدام، بیگناه بی نقش معرفی می شود.  سایر نقش ها:  جادوگر این دور یک نقش فردیست و مهم‌ترین گناهکار بازی به شمار می‌رود.
  او برای پلیس یا کاراگاه قابل شناسایی نیست و قاتل یا پدرخوانده نمی توانند او را بکشند.
  هر نقشی که جادوگر را هدف قرار دهد، بنده او می‌شود. در صورتی که تا قبل از پایان شب پنجم تعداد بندگان جادوگر به نیمی از سایر اعضای حاضر در بازی برسد، جادوگر برنده بازی شده؛ از بازی خارج می‌شود و بازی بدون او ادامه می‌یابد و خللی در آن ایجاد نمی‌شود. بندگی، امریست صوری و تغییری در نقش یا شرایط فرد نخواهد داشت.
  در غیر این صورت (برنده نشدن جادوگر)، وی برافروخته شده و برای انتقام به مقابله با بیگناهان و گناهکاران برمی‌خیزد.
  از فاز ششم جادوگر با جذب یکی از شهروندانی که بنده او شده، فرقه خود را تاسیس می‌کند و فرد جذب‌شده، با حفظ نقشش در جهت اهداف جادوگر، به خدمت او درمی‌آید. اگر بیش از یک شهروند جادوگر را هدف قرار داده باشند، یکی دیگر از آنان نیز به قید قرعه خواهد مرد. همچنین بعد از این فرآیند، یکی از اعضای مافیا (اگر او را هدف قرار داده‌ باشد و تعداد اعضای مافیا نیز بیش از 2 نفر باشد) خواهند مرد.
  شیوه برد فرقه نیز مانند برد مافیا (رسیدن اعضا به نصف کل نفرات) است.
  در صورتی که هیچ شهروندی تا پایان فاز شب پنجم جادوگر را هدف قرار ندهد؛ جادوگر در انتهای همان شب، یکی از بیگناهان را جادو کرده و نقش او را در بازی می‌گیرد و مانند یک بیگناه بازی می‌کند (فرد مورد نظر مانند کسی که مسموم شده، خواهد مرد). در این حالت اگر بیگناهان برنده بازی شوند، 1 فاز فرصت دارند تا جادوگر را شناسایی کنند؛ وگرنه جادوگر به تنهایی برنده بازی خواهد شد.


  **به اذن گاد، جادوگر در یکی از روزهای منتهی به فاز شب می تواند فاز روز بعد را جادو کند؛ بدین ترتیب که هر فردی در آن فاز اعدام شود، نقشش همانی اعلام می شود که جادوگر خواسته است. (این اقدام به لباس گروه مافیا یا ترفند قاتل ارجح است.)
  تبصره: اگر در فاز مورد نظر سامورایی اعدام شود، نقشش تغییر نخواهد کرد.


  در شب به مدت محدود اقدام به قتل می نماید؛ اما می تواند در برخی از شبها با این توضیح که از پرسش پلیس مصون است، قتلی انجام ندهد. در سایر شبها، در صورت پرسش به پلیس گناهکار اعلام می شود و همواره به کاراگاه گناهکار اعلام می‌شود.
  توانایی کشتن پدرخوانده، جادوگر و رویین تن را ندارد و در صورتی که بخواهد سامورایی را بکشد، خواهد مرد. در صورت هدف قراردادن غارتگر یا شعبده‌باز بیشرف نیز مصونیت خود در برابر پرسش پلیس را از دست می دهد.
  قاتل قابل جذب نیست و برای 1 مرتبه می تواند از تیر فرار کند. بدین صورت که اگر برای اولین بار مورد هدف قرار گیرد، زنده خواهد ماند و اقدام به قتلش نیز انجام نخواهد شد (در صورتی که در آن شب اقدام به قتل نکرده باشد، خواهد مرد).
  بند بالا شامل تیر پلیس یا کاراگاه نمی شود و پلیس یا کاراگاه در هر صورت قاتل را می کشند.
  در صورتی که تعداد بازیکنان باقی مانده در بازی به 4 نفر کاهش یابد، قاتل به تنهایی برنده بازی می شود.

  ***به اذن گاد، به مدت محدود می تواند چند نفر را مسموم کند. اگر فرد مورد نظر، قابل کشتن در همان شب باشد، مسموم شده؛ ولی از آن اطلاع پیدا نمی کند و در پایان فاز شب 5 خواهد مرد. در صورت اعدام اولین فرد مسموم شده قبل از اتمام فاز شب پنجم، نقش وی قاتل اعلام می شود (حتی در صورت داشتن لباس از طریق گروه مافیا). اگر بخواهد سامورایی، شعبده‌باز بیشرف یا جادوگر را مسموم کند، خودش در پایان فازهای شب کشته می شود.  هرشب هدفی را انتخاب می کند که نزد او مخفی شود.
  در صورتی که شخص انتخاب شده توسط سایر نقش ها هدف قرار نگیرد، فراری نزد او مخفی شده و زنده خواهد ماند.
  در صورتی که شخص انتخاب شده توسط هر نقش دیگری هدف قرار گرفته شود، فراری نمی تواند نزد او مخفی شود و اگر شخص انتخاب شده در آن شب کشته شود، فراری نیز خواهد مرد.
  در صورتی که نتواند مخفی شود، اگر هدف تیر قرار بگیرد خواهد مرد و در غیر این صورت زنده خواهد ماند.
  اگر تا پایان فاز شب هفتم زنده بماند و بیگناهان برنده شوند، او نیز برنده بازی می شود. در صورتی که تا پایان بازی زنده بماند، با برد هر گروهی برنده بازی خواهد شد.
  فراری قابل جذب نیست و در صورت پرسش به پلیس یا کاراگاه بیگناه اعلام می شود.
  برد و باخت فراری ربطی به بقیه گروهها ندارد.

  اذن گاد، تعداد و نحوه سوختن سهمیه ها، پیش از شروع بازی فقط به فرد یا گروه مورد نظر گفته می شود و بقیه از آن اطلاعی ندارند.
  چون نقش‌ها خصوصا جادوگر تغییر کرده، احتمالا نیاز به باگ‌گیری داره و این عملیات تا پایان فاز روز فردا اعمال خواهد شد. چون فاز شب اول هم فقط شناسایی هست، تاثیری در بازی نداره. هر نکته یا نظری در مورد جادوگر دارین در تلگرام اطلاع بدین و در تاپیک انتقادی به نقش‌ها نداشته باشید.


  God آنلاین نیست.


 3. THE GOD UP THERE

  تاریخ عضویت
  Jul 2016
  نوشته ها
  540
  تشکر
  208
  مورد پسند : 818 بار در 231 پست
  09-17-2018, 10:15 PM #3
  داستان بازی:
  پویا که یکی از حرفه‌ای‌ترین قاتل‌های شهر بود، روزگار آرامیُ سپری می‌کرد و از دوران بازنشستگیش لذت می‌برد؛ تا اینکه یک روز با 2 نامه ظاهرا متفاوت ولی باطنا یکسان مواجه شد. مضمون نامه‌ها این بود: ما چیزای زیادی ازت می‌دونیم. ماموریتی برات داریم که اگه درست انجام نشه، زندگی برات جهنم میشه.
  پویا قبل از اینکه امضای فرستنده‌ها رو بخونه، فکر می‌کرد که این نامه‌ها یه بازیه، ولی بعد از دیدن امضاها یه جمله گفت و آماده رفتن شد: تف به این روزگار!
  امضاها مربوط بود به افرادی به نام‌های امیر و متین که در قسمت بعدی باهاشون و قصد شومی که دارن آشنا میشیم.

  فاز روز 1
  بازیکنان حاضر در بازی: 15 نفر

  رضا (
  Vecchia Signora)
  آرش (Arash)
  عرفان (Erf_Ju)
  محمد (Donnie Darko)
  رابین (Rabin)
  امیر (Amir)
  امین خلفی (Cavani)
  محمدرضا (SmRs)
  امین (Amin)
  مهدی (IDEMAHDI)
  پژمان (Pezhman)
  سحر (SahaR)
  فری (FM90)
  مهران (Mehran)
  صدرا (SadRa)

  تعداد رای لازم برای اعدام: 8 رای
  نحوه اعدام: اختیاری
  زمان اتمام فاز: دوشنبه ساعت 24


  قوانین کامل خوانده شود.

  صحبت خارج بازی به کل ممنوعه. هرکی دید گزارش بده که برخورد بشه. خودم بفهمم درجا گادکشه.

  بازی رو شروع بفرمایید.


  God آنلاین نیست.


 4. دروگر

  تاریخ عضویت
  Jul 2016
  محل سکونت
  KaRasht
  نوشته ها
  1,042
  تشکر
  300
  مورد پسند : 188 بار در 45 پست
  ویترین مدال
  09-17-2018, 11:03 PM #4
  آخرین دور نقشای پویایی
  نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
  آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!  Arash آنلاین نیست.


 5. کارآموز مافیا

  تاریخ عضویت
  Mar 2018
  نوشته ها
  86
  تشکر
  4
  مورد پسند : 5 بار در 2 پست
  ویترین مدال
  09-17-2018, 11:16 PM #5
  سلام و درود بر روح پر فتوح گاد
  Mehran آنلاین نیست.


 6. کاربلد مافیا

  تاریخ عضویت
  Aug 2016
  نوشته ها
  605
  تشکر
  6
  مورد پسند : 58 بار در 15 پست
  ویترین مدال
  09-17-2018, 11:31 PM #6
  عه شروع شد ؟

  فلور مگه اينجاست خخخ
  Pezhman آنلاین نیست.


 7. THE GOD UP THERE

  تاریخ عضویت
  Jul 2016
  نوشته ها
  540
  تشکر
  208
  مورد پسند : 818 بار در 231 پست
  09-18-2018, 12:05 AM #7
  خب این فاز که شناسایی و آشنایی با نقش‌های جدید بود و فاز شب 1 هیچ اعمال نقشی نداریم و داستانی هم نداریم طبیعتا. می تونیم بریم فاز دوم.


  داستان بازی:
  لازم به توضیحه که مشخصا مثل پارسال حال ندارم داستان درست حسابی بنویسم. مختصر و مفید خواهد بود.
  دو قسمت میشه داستان ها. اولی بعد از اتمام فاز روز ارسال میشه که بیشترش شوخیه و دومی همراه با اتفاقات فاز شب که بیشترش جدیه.

  فاز روز 2
  بازیکنان حاضر در بازی: 15 نفر

  رضا (
  Vecchia Signora)
  آرش (Arash)
  عرفان (Erf_Ju)
  محمد (Donnie Darko)
  رابین (Rabin)
  امیر (Amir)
  امین خلفی (Cavani)
  محمدرضا (SmRs)
  امین (Amin)
  مهدی (IDEMAHDI)
  پژمان (Pezhman)
  سحر (SahaR)
  فری (FM90)
  مهران (Mehran)
  صدرا (SadRa)

  تعداد رای لازم برای اعدام: 8 رای
  نحوه اعدام: اختیاری
  زمان اتمام فاز: سه‌شنبه ساعت 24


  قوانین کامل خوانده شود.

  صحبت خارج بازی به کل ممنوعه. هرکی دید گزارش بده که برخورد بشه. خودم بفهمم درجا گادکشه.

  فاز 2 رو شروع بفرمایید.


  God آنلاین نیست.


 8. کاربلد مافیا

  تاریخ عضویت
  Sep 2016
  نوشته ها
  913
  تشکر
  217
  مورد پسند : 115 بار در 28 پست
  ویترین مدال
  09-18-2018, 01:20 AM #8
  سلام سلام
  Vecchia Signora آنلاین نیست.


 9. Old Morning Dawn

  تاریخ عضویت
  Sep 2016
  نوشته ها
  381
  تشکر
  165
  مورد پسند : 70 بار در 14 پست
  ویترین مدال
  09-18-2018, 04:12 AM #9
  سلام. خوشحالم که در کنار ستارگان مافیا حضور دارم. و ممنون از گاد عزیز که ما رو به این بازی راه داد.


  خب احتمالاً من تمام ساعات روز و شب در دسترس نیستم و طبق برنامه کاری که دارم ساعات حضورم تو بازی متفاوت هست، ممکنه 3 تا 6 شب پست بدم یا 3 تا 5 بعد از ظهر. بر حسب وقت آزادی که پیدا می کنم ممکنه ساعات دیگه هم باشم. اگر اتهامی بهتون میزنم و توضیح بیش تر می خوایید، یا اتهامی بهم زده میشه و انتظار دفاع دارید صبر پیشه کنید تا بیام و بعد سنگ هامون رو از هم وا بکنیم . اگر هم ساعات اولیه یا اواسط روز به خاطر دسترسی ام به سایت زود رای به اعدام فردی دادم روی رای من موج سواری نکنید و طبق تحلیل های خودتون رای به اعدام بدید  نقل قول نقل قول از Pezhman نمایش پست ها
  عه شروع شد ؟

  فلور مگه اينجاست خخخ
  بله بله
  Donnie Darko آنلاین نیست.


 10. شرلوک

  تاریخ عضویت
  Feb 2017
  محل سکونت
  United Kingdom
  نوشته ها
  605
  تشکر
  58
  مورد پسند : 27 بار در 9 پست
  ویترین مدال
  09-18-2018, 10:10 AM #10
  خب خب سلام عرض میکنم
  SadRa آنلاین نیست.


 11. دروگر

  تاریخ عضویت
  Jul 2016
  محل سکونت
  KaRasht
  نوشته ها
  1,042
  تشکر
  300
  مورد پسند : 188 بار در 45 پست
  ویترین مدال
  09-18-2018, 02:29 PM #11
  نقل قول نقل قول از Donnie Darko نمایش پست ها
  سلام. خوشحالم که در کنار ستارگان مافیا حضور دارم. و ممنون از گاد عزیز که ما رو به این بازی راه داد.


  خب احتمالاً من تمام ساعات روز و شب در دسترس نیستم و طبق برنامه کاری که دارم ساعات حضورم تو بازی متفاوت هست، ممکنه 3 تا 6 شب پست بدم یا 3 تا 5 بعد از ظهر. بر حسب وقت آزادی که پیدا می کنم ممکنه ساعات دیگه هم باشم. اگر اتهامی بهتون میزنم و توضیح بیش تر می خوایید، یا اتهامی بهم زده میشه و انتظار دفاع دارید صبر پیشه کنید تا بیام و بعد سنگ هامون رو از هم وا بکنیم . اگر هم ساعات اولیه یا اواسط روز به خاطر دسترسی ام به سایت زود رای به اعدام فردی دادم روی رای من موج سواری نکنید و طبق تحلیل های خودتون رای به اعدام بدید

  بله بله
  ممد بخدا اگه تو هم بخوای آریا بازی دربیاری رحم نمیکنم
  نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
  آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!  Arash آنلاین نیست.


 12. کارآموز مافیا

  تاریخ عضویت
  Dec 2016
  نوشته ها
  117
  تشکر
  207
  مورد پسند : 14 بار در 3 پست
  ویترین مدال
  09-18-2018, 02:56 PM #12
  خب فعلا سلامی عرض کنیم به همه
  SmRs آنلاین نیست.


 13. کاربلد مافیا

  تاریخ عضویت
  Aug 2016
  نوشته ها
  605
  تشکر
  6
  مورد پسند : 58 بار در 15 پست
  ویترین مدال
  09-18-2018, 03:44 PM #13
  من تا دقايق ديگه حركت ميكنم به سمت دريا

  منم همونايي كه فلور گفت
  Pezhman آنلاین نیست.


 14. No Country For Old Men

  تاریخ عضویت
  Sep 2016
  نوشته ها
  229
  تشکر
  10
  مورد پسند : 46 بار در 8 پست
  ویترین مدال
  09-18-2018, 05:04 PM #14
  مرسی از پویا به خاطر برگزاری و این‌ها. و سلام.
  Amin آنلاین نیست.


 15. مافیایی

  تاریخ عضویت
  Sep 2016
  نوشته ها
  192
  تشکر
  47
  مورد پسند : 33 بار در 10 پست
  ویترین مدال
  09-18-2018, 05:59 PM #15
  سلام و درود

  - - - Updated - - -

  نقل قول نقل قول از Arash نمایش پست ها
  ممد بخدا اگه تو هم بخوای آریا بازی دربیاری رحم نمیکنم
  .
  Amin Khalafi آنلاین نیست.


 16. کارآموز مافیا

  تاریخ عضویت
  Mar 2018
  نوشته ها
  86
  تشکر
  4
  مورد پسند : 5 بار در 2 پست
  ویترین مدال
  09-18-2018, 08:29 PM #16
  خب بیاین وسط ببینیم چه خبره
  Mehran آنلاین نیست.


 17. THE GOD UP THERE

  تاریخ عضویت
  Jul 2016
  نوشته ها
  540
  تشکر
  208
  مورد پسند : 818 بار در 231 پست
  09-18-2018, 11:58 PM #17
  داستان فاز دوم

  پویا اول به دیدن متین رفت؛ چون حس می‌کرد متین چیزای بیشتری از امیر می‌دونه و خطرناک‌تره. بعلاوه جایگاه مهم‌تری هم تو شهر داره و ممکنه دردساز بشه. محل کار متین تو پنت‌هاوس معروف‌ترین برج شهر بود و پویا پس از چندین بار بازرسی و بازجویی توسط عوامل متین، بالاخره به اتاق رئیس راه پیدا کرد.

  متین: بهههههههه. سلللللللللللاااااام. چططططططووورییییییییی رئیس؟
  پویا: چه سلامی. چه کشکی. این مسخره‌بازیا چیه؟ اون از نامه دری وریت؛ این از این.
  متین: فِر خوردی؟ دم و دستگاهُ حال می‌کنی؟ گفتم همه بگردینش اگه هرگونه جسم فلزی داشت پاره‌ش کنین.
  پویا: چیچی فلزی؟
  متین: جسم.
  پویا: بله دیگه. منم به هزار جا وصل بودم...
  متین: کودوم جا دادا؟ دو تاشا بوگو کلی عرق ریختم تا به اینجا رسیدم.
  پویا: چی میخوای از جون من؟
  متین: خوب خوب خوب. بریم سر اصل مطلب. دیدم تو که سری به ما نمی‌زنی. الکی تهدیدت کنم بلکه‌م مجبور شی بیای. اینجا را به رخت بکشم. کلکا حال کردی؟ بازم بهت رودست زدم.
  پویا: احمق! تو مریضی متین. خدافظ.
  متین: حالا چرا ناراحت میشی. نامه سید مگه به دستت نرسیده؟
  پویا: سید کیه؟
  متین: همون امیر. این سید خیلی عوضی. رفته اسمشا عوض کرده فک کرده ذاتش عوض میشه. مام هیچی نمی‌فهمیم. خیلی کثیف. از تو ام کثیف تره.
  پویا: من به گذشته آدما کاری ندارم. ولی خب خطرناکه. هرچند اینقدر ازش آتو دارم که...
  متین: چه آتویی؟
  پویا: به تو چه.
  متین: بگو. تا نگی نمیذارم ازین در بری بیرون.
  پویا: برو بابا.
  متین: جان پویا بگو. میخوام پاره‌ش کنم. نمیگم تو گفتی. جان بچه‌ت.
  پویا: گیر نده حوصله ندارم. تو از بچگی دوست داشتی همه را پاره کنی.
  متین: نه نه سید فرق داره. سید پاره کنی انگار همه را پاره کردی.
  پویا: اون پاره‌ت نمی‌کنه؟
  متین: نه. قدرتشا نداره. الان دور دور ماست. سگ توش. تو که نمیگی. دفعه قبلی یه روز رفتم رو مخت نگفتی.
  پویا: چی نگفتم؟ معلومه که نگفتم البته.
  متین: اون داستان امین.
  پویا: ای بابا. گیر نده ولم کن.
  متین: فعلا گیر نمیدم بهت. این امیر برنامه‌ها داره برات. گول زبونش نخور. خنده‌م می‌گیره میگم امیر. سید کثیف. اینا را نمی‌شناسی تو.
  پویا: دری وری نگو. آدم متشخصیه.
  متین: متشخص کثیفه. عه. ساعت 10 شد. هیچی دیگه. خوشحال شدم پویا جان. خواستم بهت هشدار داده باشم. مزاحمت نمیشم.
  پویا: داری میگی برو گمشو؟ قبلا پذیرایی می‌کردی بیشرف.
  متین: سرم شلوغ شده. اصلا نمی‌رسم به این مسائل پیش پاافتاده دیگه. پس‌فردا شب ساعت 11 تا 11:15 می‌تونم بهت وقت بدم تو رستوران آواز قو ببینمت. با منشیم هماهنگ کن. (تلفن را برمی‌دارد: به خانوم بیاتی بگین جلسه داریم. پویام داره میاد بیرون. نگردینش.)
  پویا:
  فاز روز دوم تمومه. اعدامی نداریم. هرکی هدف داره تا نیم ساعت دیگه تلگرام بگه.


  God آنلاین نیست.


 18. THE GOD UP THERE

  تاریخ عضویت
  Jul 2016
  نوشته ها
  540
  تشکر
  208
  مورد پسند : 818 بار در 231 پست
  09-19-2018, 12:53 AM #18
  خب این فاز هم اهداف یا دری وری بودن یا نداشتیم. با داستان الکی گیجتون نمی‌کنم. می تونیم بریم فاز سوم.


  فاز روز 3
  بازیکنان حاضر در بازی: 15 نفر

  رضا (
  Vecchia Signora)
  آرش (Arash)
  عرفان (Erf_Ju)
  محمد (Donnie Darko)
  رابین (Rabin)
  امیر (Amir)
  امین خلفی (Cavani)
  محمدرضا (SmRs)
  امین (Amin)
  مهدی (IDEMAHDI)
  پژمان (Pezhman)
  سحر (SahaR)
  فری (FM90)
  مهران (Mehran)
  صدرا (SadRa)

  تعداد رای لازم برای اعدام: 8 رای
  نحوه اعدام: اختیاری
  زمان اتمام فاز: چهارشنبه ساعت 24


  قوانین کامل خوانده شود.

  صحبت خارج بازی به کل ممنوعه. هرکی دید گزارش بده که برخورد بشه. خودم بفهمم درجا گادکشه.

  فاز 3 رو شروع بفرمایید.


  God آنلاین نیست.


 19. دروگر

  تاریخ عضویت
  Jul 2016
  محل سکونت
  KaRasht
  نوشته ها
  1,042
  تشکر
  300
  مورد پسند : 188 بار در 45 پست
  ویترین مدال
  09-19-2018, 02:40 AM #19
  به نظرم صحبت کردنا رو شروع کنیم چون فاز 4 رای اجباریه و سابقه نشون داده اگه بخوایم صرفا تو یه روز به یه نتیجه برسیم همه 11:59 رای میدن.
  داستان فاز روز که گاد گفته سرنخی نداره، در مورد بالانس فقط میشه نظر داد که اونم با یه نگاه کلی بخوایم بگیم، به نظرم جادوگر نمیتونه به اندازه فرقه قوی باشه. 15 نفر هم تعداد کمی نیست خصوصا برای نبودن فرقه و به نظرم میشه مثل ادوار قبلی انتظار بالانس عجیب رو داشت، مثلا دو تا قاتل یا یک مافیای قدرتمند یا حتی دو تا مافیای کوچیک تر.

  یه چیز دیگه ام که نظرمو جلب کرد تو نقشا این بود که نقشای مافیا یه سریشون به پلیس گناهکار اعلام میشن و یه سری به کارآگاه. قطعا حکمتی پشتشه و رندوم نیست حالا باید ببینیم چی میتونه باشه. مثلا شاید فقط پلیس هست و نقشایی که به پلیس گناهکار اعلام میشن (یا برعکس، کاراگاه) یا شاید هم پلیس و کاراگاه هر دو هستن و از اون نقش های مافیا هم هر دو نوعش هست تو بازی (چون یکم غیرپویاییه که پلیسی تو بازی باشه که هیچکس بهش گناهکار اعلام نشه)
  نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
  آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!  Arash آنلاین نیست.


 20. Old Morning Dawn

  تاریخ عضویت
  Sep 2016
  نوشته ها
  381
  تشکر
  165
  مورد پسند : 70 بار در 14 پست
  ویترین مدال
  09-19-2018, 07:06 AM #20
  یه نکته ای نظرم رو جلب کرد، شاید بهتر بود دیروز می گفتم که حداقل دو نفر بیان صحبت کنیم بازی راه بیفته، اما امروز میگم . شاید یک جورایی مکمل قسمتی از پاراگراف یک حرف های آرشه. به نظرم از داستان اول بازی (نه داستان فاز روز) شاید به این نتیجه رسید که چون پویای داستان دو نامه بهش رسیده نشان از حضور دو گروه مهم گناهکاری تو بازی هست، مثلاً ممکنه مافیا با افراد تمام با چند قاتل توی بازی باشن، یا اینکه یک مافیا و یک جادوگر داشته باشیم. نقش ها رو میخوندم نقش جادوگر اگر تو بازی باشه واقعاً خیلی ترسناک میشه. امیدوارم نباشه . یک نکته ی دیگه هم اینکه پویا در بیش تر مواقع مافیای خیلی قوی انتخاب می کنه ولی خب دورهایی هم بوده که سورپرایز زیاد داشتیم

  یک حدس دیگه ای که میزنم دیشب پلیس یا کاراگاه بازی یکی رو پرسیده  @ آرش

  اون پاراگراف اولت «به نظرم جادوگر نمیتونه به اندازه فرقه قوی باشه.» یعنی چی؟
  Donnie Darko آنلاین نیست.

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •