alt
صفحه 15 از 19 نخستنخست ... 5111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 300 از 377

موضوع: The Terror | شانزدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

مورد پسند : 67 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    11-20-2018, 09:26 PM #281
    نقل قول نقل قول از Ada نمایش پست ها
    چرا مخصوصا ایدا؟ایا ایدا از قبل انتخابی کرده بود یا رایی داده بود یا ب کسی شکی کرده بود ک بخواد پاسخگو باشه؟ من هنوزم درگیر اینم ک شما چطور ب ی نفر واقعا گیر میدین،اونم نه الکی بلکه با منطق بعد میبینم از منطقی اینجا حاکم نیست،همینجور رو هوا همه ی رایی میپرونن،بنظر من همه گیج و بد بازی کردن ک اصن مشخص نیس بالاخره قاتلا همو شناختن یا نه،برداشتامون چقد درسته و چقد غلطه،من هنوز ی مسیر درست تو بازی پیدا نکردم ک بخوام خیلی مفهومی هم صحبت کنم،درکل هم بخاطر استفاده قاتلا کامل هم حرف نمیزدم،شما واقعا چقدر انتظار دارین صحبتام نا مفهوم نباشه تو بازی با این شرایط،فاز قبلم ،هردو رای برام ابهام داشت و نمیتونستم تصمیم بگیرم،هنوزم نمیتونم بگیرم،شما ماشالا خیلی قاطعین و کم هم اشتباه نمیکنین،من مث شما نیستم خودم ب نتیجه نرسم،رای کسی بیشتر برام نسبت ب دیگران قابل اعتمادتره رو ملاک قرار میدم ولی شما ب درست و غلط نتیجه گیری خودتون اهمیت نمیدین و فقط رای خودتونو میدین و تمام و الانم نمیدونیم چیکار کنیم

یعنی واقعا الان انقدر که نشون میدی گیج میزنی؟ بازی تموم شده تقریبا و تو هنو زنمیتونی درست تصمیم بگیری؟ یا ما رو گرفتی یا واقعا راست میگی

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از Mamalgr نمایش پست ها
    فرانسیس که اصلا تو بازی نبود. جاپسن شاید فقط خودش فهمیده باشه چاپسنه. پیدا کردنش هم مهم نیست.
    چرا دیگه اگه میفهمیدیم جاپسن کیه الان تموم بود واقعا بازی ولی در هر صورت احتمال 99 درصد یکی از همینان و 1 درصدم احتمال میدم تو باشی و خوب بازی کرده باشی نمیدونم چرا نمیتونم بگم 100 درصد تو بیگناهی؟ صرفا چون منطقی بازی کردی بهت اعتماد کردم که خاطره بدی دارم از دور قبل
    FM90 آنلاین نیست.

2. شرلوک

مورد پسند : 27 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    11-20-2018, 09:29 PM #282
    صب کنید الان چه اتهاماتی رو منه که دارین به من رای میدین ؟
    SadRa آنلاین نیست.

3. مافیایی

مورد پسند : 13 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    11-20-2018, 09:30 PM #283
    نقل قول نقل قول از FM90 نمایش پست ها
    یعنی واقعا الان انقدر که نشون میدی گیج میزنی؟ بازی تموم شده تقریبا و تو هنو زنمیتونی درست تصمیم بگیری؟ یا ما رو گرفتی یا واقعا راست میگی

- - - Updated - - -

چرا دیگه اگه میفهمیدیم جاپسن کیه الان تموم بود واقعا بازی ولی در هر صورت احتمال 99 درصد یکی از همینان و 1 درصدم احتمال میدم تو باشی و خوب بازی کرده باشی نمیدونم چرا نمیتونم بگم 100 درصد تو بیگناهی؟ صرفا چون منطقی بازی کردی بهت اعتماد کردم که خاطره بدی دارم از دور قبل
    منم نمی تونم به تو 100% اعتماد کنم ولی حاضرم با منطق به اونا رای بدم و ببازم تا حسی به تو رای بدم و ببازم

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    جاپسون ای؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

4. شرلوک

ویترین مدال
    11-20-2018, 09:32 PM #284
    نقل قول نقل قول از Mamalgr نمایش پست ها
    منم نمی تونم به تو 100% اعتماد کنم ولی حاضرم با منطق به اونا رای بدم و ببازم تا حسی به تو رای بدم و ببازم

- - - Updated - - -

جاپسون ای؟
    خیر ، طبق مشخصات و نشونه های متناسب با شخصیت حدس من اینه که من هنریم ! چون از بقیه جوون تره صرفن و نمیتونم استدلال دیگه ای بیارم ، ولی چطور به این نتیجه رسیدین که من قاتلم ؟ علت رای رو بگید لطفا ، همینجوری کورکورانه بازی نکنیم.
    SadRa آنلاین نیست.

5. کارآموز مافیا

مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    11-20-2018, 09:33 PM #285

- - - Updated - - -

من اونقدری بازی نکردم بخوام مث شما قوی بازی کنم،توانم همینقدره،دیگه گیج میزنم دست خودم نیست، من الان واقعا نمیدونم شما خوب بازی میکنید یا بد ولی منکه گیج شدم در هرصورت،الانم فکر میکنم قاتلا همو نشناختن و مرگ محمد شانسی بوده
    Ada آنلاین نیست.

6. شرلوک

ویترین مدال
    11-20-2018, 09:33 PM #286
    @ممل
    صرفن چون با ادعای نقش هنری تورو نزدن میگی قاتلا همدیگه رو میشناختن ؟ شاید سهمیه تیر تموم نشده و ما داریم بازی میخوریم هنوز
    SadRa آنلاین نیست.

7. مافیایی

ویترین مدال
    11-20-2018, 09:33 PM #287

نمیدونم والا تو فاز قبل اون پیشنهاد و دادی که جفتشون با هم اعدام شن. یعنی چی؟ اگه جفتون بی گناه میبودن ک بازی تموم بود اصلا اینو در نظر نگرفتی؟ به غیر از این من دیگه مورد دیگه ای ازت ندیدم ولی خوب پیشنهاد ممل این بود که یکیتونو اعدام کنیم اگه نبود بریم سراغ بعدی. اگر تو برای گناهکاری ممل دلیل خوبی داری میشنوم.
    FM90 آنلاین نیست.

8. شرلوک

ویترین مدال
    11-20-2018, 09:47 PM #288
    نمیدونم والا تو فاز قبل اون پیشنهاد و دادی که جفتشون با هم اعدام شن. یعنی چی؟ اگه جفتون بی گناه میبودن ک بازی تموم بود اصلا اینو در نظر نگرفتی؟ به غیر از این من دیگه مورد دیگه ای ازت ندیدم ولی خوب پیشنهاد ممل این بود که یکیتونو اعدام کنیم اگه نبود بریم سراغ بعدی. اگر تو برای گناهکاری ممل دلیل خوبی داری میشنوم.
    فری من تو فاز قبل گفتم به جفتشون مشکوکم ، هم رضا هم پژمان که شکم به پژمان بیشتر از رضا بود ، اولن که همه رایا به سمت این دوتا بود ، ینی بازی دو جبهه شده بود ، همون طور که تو فاز قبلم گفتم احتمال اینکه جفتشون بیگناه باشن خیلی خیلی کمه که دیدیم یکیشون بیگناه بود. پس من فک کردم که اعدام جفتشون میتونه به پیشرویه بازی کمک کنه.
    ممل با ادعای نقش هنری میخاد مثلن توجه قاتل و به خودش جلب کنه ، این حرکت عملا خودکشی به حساب میاد مگه اینکه مطمعن باشه از اینکه قاتل نمیتونه اون و بزنه ، ینی یا سهمیه تیرا تموم شدن یا قاتل خودشه ! که نظریه ی اول تو مسعله صدق نمیکنه چون با فرض مسعله به تناقض میرسه همون طور که مشخصه فاز قبل وقتی ادعا میکنه نقشش هنریه نمیدونه که سهمیه تیرا تموم شدن یا نه ! پس میمونه فقط نظریه دوم که خودش قاتله و با یه ادعای عوام فریب بازی و به نفع خودش دور میزنه.
    SadRa آنلاین نیست.

9. کارآموز مافیا

ویترین مدال
    11-20-2018, 09:50 PM #289
    چ جالب ک برای ما برنامه میریزد،از کجا معلوم یکی از شما قاتل نباشه؟هیچکدومتون دلیل منطقی برای ما ندارین دلیل منطقی برای بیگناهیتونم ندارین،فاز قبل مگه منطقی رای دادین،خود شما جناب فری ب حس پژمان اعتماد کردی،حس میتونه غلط یا درست باشه ولی منطق درصد درستیش بالاتره پس فکر نکنید انتخاب بهتری نسبت ب ما داشتین،همتون حسی داشتین عمل میکردین،من همچنان میگم صدرا بیگناهه،شما دلیل برای گناهکار بودن من یا صدرا بیارین و مث پژمان ک اشتباهی فک میکرد اروینه لطفا از داستان اشتباهی استفاده نکنید
    Ada آنلاین نیست.

10. مافیایی

ویترین مدال
    11-20-2018, 10:05 PM #290
    @ممل
    صرفن چون با ادعای نقش هنری تورو نزدن میگی قاتلا همدیگه رو میشناختن ؟ شاید سهمیه تیر تموم نشده و ما داریم بازی میخوریم هنوز
    شاید. ولی من بعید می دونم.

- - - Updated - - -

چون تو داستان همو شناخته بودن. داتان به درد اینجور چیزا می خوره دیگه.

- - - Updated - - -

@صدرا
    ببین منم جثه ام کوچیک، اما آرش نشونه های بزرگ تری داده قاعدتا.
    من هنری نیستم. من جاپسون ام. از اونجایی که دیدم جاپسون هیچ جا درگیر نشده با کسی، گفتم حتما تیر نخوردم. پس بیام ادعا کنم هنری ام که اگه قاتل یه درصد تیر داشته باشن منو بزنن و من نمیرم و تیرش هدر بره.
    من و فری که نمی تونیم قاتل باشیم صدرا. به این دلایل: که اگه یکی مون قاتل بود فاز قبل رای هارو میاوردیم سمت تو و پژمان و تو که تو این سناریو هر دو تا بیگناه بودین میمردین و یا من یا فری با رضا با هم میموندیم با دو نفر دیگه و بازیو میبردیم. اگه واقعا مثبتی باید به ایدا شک کنی نه من و فری.
    @ایدا
    من و فری که نمی تونیم قاتل باشیم ایدا. به این دلایل: که اگه یکی مون قاتل بود فاز قبل رای هارو میاوردیم سمت تو و پژمان و تو که تو این سناریو هر دو تا بیگناه بودین میمردین و یا من یا فری با هم میموندیم با دو نفر دیگه و بازیو میبردیم
    اینم دلیل به بی گناهیه ما. از این واضح تر؟

- - - Updated - - -

راستی دلایل اینکه می گم جاپسون ام یکی همون اول معرفی جاپسونه، در مورد شب های مستی فرانسیس و خلاصه... آره.
    دلیل دوم اون تیکه از داستانه که می گه جاپسون در مورد هیولاهای با صورت انسانی شنیده بود در آمریکای شمالی شنیده بود. من و آرش چند وقت پیش راجع به وندیگو ها صحبت کرده بودیم که هیولا های با صورت انسانی تو آمریکای شمالی ان. از اونجایی که آرش گفت هر کس فقط خودش می تونه بفهمه کیه من گفتم احتمالا از حرف های قبلی ما داره استفاده می کنه. و به این نتیجه رسیدم جاپسونم.
    Mamalgr آنلاین نیست.

11. کارآموز مافیا

ویترین مدال
    11-20-2018, 10:10 PM #291
    ب چ اطمینانی میگی تیرا تموم شده؟من دو فاز قبل هم گفتم،ی تیر اخر مونده،دوباره درگیری هارو حساب کن،بنظرت خیلی شرایط سخت نمیشد ک چشم بسته قاتلا چنتا تیر بزنن و امید ب برد داشته باشن؟اصن جور درنمیاد،اصن امکانش نیس،ی چیزی اینجا مشکل داره،قبلا هم گفتم ب همین راحتی نمیشه تیرا تموم شده باشه،شاید واقعا تیر نزده ،چ اصراری داری با اتمام تیرها فقط هم با استنباط خودت،خودتون رو از متهما کنار بکشید؟شاید همین کارو کردین تا سند بیگناهیتون باشه و این دور من و صدرارو گناهکار معرفی کنید،دور از ذهنه یعنی؟انقد هم ک روش اصرار داری واقعا بعید نیس

- - - Updated - - -

جایی گفته شده چنتا تیر داریم؟چنتا زده شده؟چنتا باقی مونده؟جایی گاد اثبات کرده قبل بازی؟خیر،پس فقط این برداشت شما یا بهتر بگم حس شما از بازیه و در حد یک نظریه ارزش داره نه بیشتر و نه ب اندازه یک اثبات
    Ada آنلاین نیست.

12. شرلوک

ویترین مدال
    11-20-2018, 10:11 PM #292
    @ممل
    من از اول بازیم گفتم تو منطقی بازی کردی درسته ! بیگناهانه بازی کردی درسته ، ولی یادم نرفته تو چقد مث آرش باهوشی استعداد دور زدنتون خیلی بالاس ! اولن که اوردن رایا روی من یا ایدا صرفن با پژمان جایگزین میشد نه رضا پس بازم در هر صورت هر تلاشی میکردی نمیتونستی دوتا بیگناه و اعدام کنی ! این میتونست تو فاز قبل خیلی جنبه های منفی سمت تو داشته باشه و به ریسکش نمی ارزه اصلا ، با خودت یه دو دو تا چارتا کنی میگی که من فری و دارم پیش خودم ! این فاز اعتماد و میخرم و فاز بعدی کار و تموم میکنم. منطقی به نظر میاد
    SadRa آنلاین نیست.

13. مافیایی

ویترین مدال
    11-20-2018, 10:14 PM #293
    نقل قول نقل قول از Ada نمایش پست ها
    ب چ اطمینانی میگی تیرا تموم شده؟من دو فاز قبل هم گفتم،ی تیر اخر مونده،دوباره درگیری هارو حساب کن،بنظرت خیلی شرایط سخت نمیشد ک چشم بسته قاتلا چنتا تیر بزنن و امید ب برد داشته باشن؟اصن جور درنمیاد،اصن امکانش نیس،ی چیزی اینجا مشکل داره،قبلا هم گفتم ب همین راحتی نمیشه تیرا تموم شده باشه،شاید واقعا تیر نزده ،چ اصراری داری با اتمام تیرها فقط هم با استنباط خودت،خودتون رو از متهما کنار بکشید؟شاید همین کارو کردین تا سند بیگناهیتون باشه و این دور من و صدرارو گناهکار معرفی کنید،دور از ذهنه یعنی؟انقد هم ک روش اصرار داری واقعا بعید نیس
    تو داستان توزر و لووسکانت همو می شناسن قبول داری؟ توزر و لووسکانت قاتلن قبول داری؟ داستان نشونه داره توش قبول داری؟ این نشونه این نیست که قاتلا همو میشناسن؟؟ علاوه بر اون امشب چرا تیر نزدن؟ شب قبلش چرا تیر نزدن؟
    ایدا خانم اگه مثبتی، این اشتباه رو نکن تا صدرا ازت سوء استفاده نکنه و بازی رو ببره. دنبال دلایل منطقی نمی گشتی مگه؟ من دلایل منطقی واسه بی گناهیه من و فری و همینطور دلایل منطقی برای اینکه قاتلا همو می شناختن رو دو دستی تقدیمت کردم. خواهش می کنم اشتباه نکن
    Mamalgr آنلاین نیست.

14. شرلوک

ویترین مدال
    11-20-2018, 10:17 PM #294
    ممل همچنان دنبال راه دور زدن و جلب اعتمادی ! درواقع داری یار میخری واسه خودت ، من دیگه حرفی ندارم.
    رای به اعدام : ممل
    SadRa آنلاین نیست.

15. مافیایی

ویترین مدال
    11-20-2018, 10:17 PM #295
    @ممل
    من از اول بازیم گفتم تو منطقی بازی کردی درسته ! بیگناهانه بازی کردی درسته ، ولی یادم نرفته تو چقد مث آرش باهوشی استعداد دور زدنتون خیلی بالاس ! اولن که اوردن رایا روی من یا ایدا صرفن با پژمان جایگزین میشد نه رضا پس بازم در هر صورت هر تلاشی میکردی نمیتونستی دوتا بیگناه و اعدام کنی ! این میتونست تو فاز قبل خیلی جنبه های منفی سمت تو داشته باشه و به ریسکش نمی ارزه اصلا ، با خودت یه دو دو تا چارتا کنی میگی که من فری و دارم پیش خودم ! این فاز اعتماد و میخرم و فاز بعدی کار و تموم میکنم. منطقی به نظر میاد
    من و فری می تونستیم رای هارو از رضا بر داریم و بزاریم رو تو، یعنی پژمان که اعدام می شد به هر حال. و تو با رضا جایگزین می شدی نه پژمان. کیو داری فریب میدی؟
    @فری
    از اونجایی که صدرا به منطق گوش نمیده مشخصه منفیه. هر دوتاشونم حتی به من رای بدن باز ما به صدرا رای می دیم بازیو می بریم درسته؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

16. شرلوک

ویترین مدال
    11-20-2018, 10:19 PM #296
    عجیبه که فری با عقل سلیم اینقد راحت بخاد گول بخوره و به کسی که شک نداره رای بده ، فری اگه من بیگناه بودم بعد من ممل و اعدام کن تموم شه بره.
    SadRa آنلاین نیست.

17. مافیایی

ویترین مدال
    11-20-2018, 10:21 PM #297
    ممل همچنان دنبال راه دور زدن و جلب اعتمادی ! درواقع داری یار میخری واسه خودت ، من دیگه حرفی ندارم.
    رای به اعدام : ممل
    اوکی اشکالی نداره هر دوتونم به من رای بدین باز ما به تو رای بدیم بازیو بردیم. اما اگه مثبت بودی گند زدی و قشنگ دسته قبل رو با این بازیت جبران کردی

- - - Updated - - -

عجیبه که فری با عقل سلیم اینقد راحت بخاد گول بخوره و به کسی که شک نداره رای بده ، فری اگه من بیگناه بودم بعد من ممل و اعدام کن تموم شه بره.
    اینکه تو به منطق گوش نمی دی مشخصه منفی ای. به ایدا هم نمی خوای یه درصد شک کنی چون می دونی اون فکر می کنه تو بیگناهی و باهات رای میده. بازیت مشخصه صدرا.

رای به اعدام : صدرا

Mamalgr آنلاین نیست.

18. شرلوک

ویترین مدال
    11-20-2018, 10:23 PM #298
    اینکه من به ایدا رای نمیدم هیچ ربطی به این نداره که ایدا فک میکنه من بیگناهم ! من ادمی نیستم که بر اساس حسم رای بدم ، منطقم بم میگه تو گناهکاری ، تکنیکات موزیانس در نتیجه به عقلم گوش میدم.
    SadRa آنلاین نیست.

19. مافیایی

ویترین مدال
    11-20-2018, 10:25 PM #299

رای به اعدام باطل : صدرا

رای به اعدام : ایدا

FM90 آنلاین نیست.

20. THE GOD UP THERE

مورد پسند : 818 بار در 231 پست
    11-20-2018, 10:30 PM #300
    محمدامین ۱ رای: صدرا
    صدرا ۱ رای: محمدامین
    ایدا ۱ رای: فری

ایدا رای نداده؟

اگه قبل از ۱۲ همه بگن رایشون عوض نمیشه، میریم فاز شب.

God آنلاین نیست.