alt
صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 80 از 377

موضوع: The Terror | شانزدهمین دوره مافیا

1. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 12:47 AM #61
    @صدرا

بابا جان هنری مگه جدا از داستانه؟!! عجب گیری کردیما! هنری یه بخش از داستانه! همون جوابی که به پژمان دادم رو برو بخون! اومدم میگم به نظرم مهم ترین اتفاق بازی تا الان، قضیه هنری بوده، نظر شما چیه؟ آخه یه جوری میگی انگار هنری جداست داستان هم جداست! خیلی غیر منطقی داری حرف میزنی.

جو هم اینه هیچ تناقضی تو حرف من وجود نداره ولی تو هنوز جواب منو نشنیده میای میگی تناقض تناقض! این جو دادنه! بازم میگم برو جوابی که به پژمان دادم هم بخون.
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

2. کاربلد مافیا

مورد پسند : 25 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 12:53 AM #62
    @رضا
    من همه ی پستارو خوندم که الان اینجام و اخر ایر دارم پست و مینویسم چی گفتی مگه به پژمان ؟ اره فریم جواب اون حرفت و داده حتی ، معلومه که همه میفهمیم ولی این وسط کسی که نیاز داره بفهمه هنری کیه میاد مسعله طرح میکنه و بحث میندازه وسط.
    درست میگم ؟ تموم حرف من همینه.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

3. کارآموز مافیا

مورد پسند : 4 بار در 1 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 12:55 AM #63
    نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
    @پژمان

این مثالی که میزنی با حرف من خیلی خیلی فرق داره! تو میگی میخواستی بیای بگی دختر اسکیمو ایداست، خب معلومه این توجه همه رو جلب میکنه و شک بر انگیزه غیر اینه؟ این که بیای اسم ببری از یه نفر خب آره قطعا ممکنه باعث سو استفاده بشه؛ من این وسط چه اسمی بردم؟ من گفتم نظرتون درباره داستان چیه؟ این خیلی فرق داره با اونی که بیای اسم ببری بگی نظرتون چیه متوجه شدی الان؟

@فری

یعنی میگی تا آخر بازی همینطوری دورهمی بگیم و بخندیم و حرف مهمی نزنیم که مبادا قاتل ها سو استفاده کنن؟ اون فری نترس و جسور کجا رفته؟ من این فری ترسو رو نمیشناسم حقیقتا بالاخره باید بحث های جدی شکل بگیرن که بتونیم از داخل همین بحثا گناهکار در بیاریم، نمیشه که از ترش بهونه دادن به قاتل ساکت بمونیم همینطوری

- - - Updated - - -

@ایدا

فکر کنم خیلی داری اشتباه میزنی

فرانسیس جز اعضای بازی نیست! البته اونطور که فری گفت، ما بازیکنا همه اون 7 نفر داوطلب شده هستیم!
    شرمنده،منظورم هری گودسر بود،اشتباه نوشتم فرانسیس
    Ada آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 12:59 AM #64
    @صدرا

اینو میگم:

ارجاع دادم به هنری یعنی چی؟ هنری جزیی از داستانه دیگه. یعنی تو میگی من اومدم گفتم دوستان به نظرتون هنری کیه؟ من میگم نظرتون درباره این اتفاق داستان چیه!
    بعد تویی که میگی همه پست ها رو خوندی، قاعدتا باید جواب منم به فری خونده باشی:

@فری

یعنی میگی تا آخر بازی همینطوری دورهمی بگیم و بخندیم و حرف مهمی نزنیم که مبادا قاتل ها سو استفاده کنن؟ اون فری نترس و جسور کجا رفته؟ من این فری ترسو رو نمیشناسم حقیقتا بالاخره باید بحث های جدی شکل بگیرن که بتونیم از داخل همین بحثا گناهکار در بیاریم، نمیشه که از ترش بهونه دادن به قاتل ساکت بمونیم همینطوری

5. THE GOD UP THERE

مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    11-17-2018, 01:01 AM #65
    خب فاز چهارم هم به پایان میرسه. برید خونه هاتون فعالیت ها کمه که انشالا از این به بعد بهتر میشه.

تا فردا خدا نگهدار.

+ داستان کمی دیرتر میره، تا ۶ منتظر نباشید

God آنلاین نیست.

6. THE GOD UP THERE

مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    11-17-2018, 07:04 PM #66
    توضیح: داستان به این صورته که برای هر کدوم از بازیکنا، یه شخصیت داخل داستان وجود داره. منتهی شما نمیدونید کی چه شخصیتیه (هرچند ممکنه اشاره هایی بشه یا نشه ) و فقط بعد از مرگ هر بازیکن، مشخص میشه که داخل داستان کدوم شخصیت بوده مثبت یا منفی بودن شخصیت‌ها (و به تبعش بیگناه‌/گناهکار بودن بازیکنای مربوط بهشون) از داستان قابل برداشته، گرچه راحت نخواهد بود
    ----------
    بخش پنجم

بعد از یک ساعت راه پیمایی به سمت شرق و جزیره کینگ ویلیام، هنگامی که نوبت گشت ستوان اروینگ به پایان رسید، خبری از او نشد. اما اعضای گروه با وجود همه چیزهایی که شنیده بودند، به پیشروی رغبت نمیکردند. سرانجام کاپیتان دستور ایست را داد. ستوان لووسکانت بحثی طولانی با کاپیتان درباره خطرناک بودن حضور اسکیموها داشت اما کاپیتان نمیپذیرفت که خطری از سوی آنها وجود داشته باشد و بر طبیعی بودن تاخیر اروینگ اصرار داشت. جاپسن گفت: «ستوان اروینگ انسان مسئولیت پذیریه. هیچ وقت در ارائه گزارش های دیدبانی یا فراخوندن نگهبان ها دیر نکرده... بعید میدونم تاخیر طبیعی باشه کاپیتان.»
    هنری با نگرانی گفت: «حس میکنم مشکلی پیش اومده... دیروز هم اون بود که گفت یه شبح دیده و بعد... جنازهه غیبش زد!»
    ترس باعث شده بود جاپسن جرئت بیشتری برای بیرون ریختن افکارش پیدا کند. «من افسانه های زیادی راجع به موجودات آمریکای شمالی شنیدم... شبح هایی با سرعت برق آسا و صورت هایی شبیه انسان... تصور اینکه حتی یکیشون واقعی باشه...»
    کاپیتان گفت: «بسیار خب جاپسن... به هر حال بدون اروینگ جلوتر نمیریم. اما اینجا نشستن فایده ای نداره. باید گروه گروه بشیم و اطراف رو گشت بزنیم.»
    نگاهی به افراد کرد و سپس افراد با تجربه را تقسیم کرد. ستوان لووسکانت را با هری گودسر به جنوب فرستاد، گروهبان توزر همراه هنری جوان به غرب رفتند، جاپسن و کورنلیوس را راهی شمال کرد و خود به سمت شرق رفت تا علاوه بر جستجوی اروینگ، مسیر پیش رویشان را نیز دیدبانی کند.
    ستوان لووسکانت شک داشت که آیا فرانسیس با فرستادن گودسر همراهش، قصد طعنه زدن داشته یا خیر. شاید هم دیگران برای کاپیتان عزیزتر از آن بوده اند که با شخصی غیر قابل اعتماد، از دیدگاه او، همراه شوند.
    میانه های راه، گودسر متوجه شد که لووسکانت راه را به سمت جنوب کج می کند. اعتراض کرد: «اما ما اینجا رو هنوز نگشتیم... گروهبان توزر و هنری جنوب رو میگردن!»
    لووسکانت به سردی گفت: «برنامه عوض شده آقای گودسر... دنبال ستوان اروینگ نمیگردیم، نکنه دلت میخواد همون بلا که سر اروینگ آوردن سر تو هم بیارن؟»
    - کدوم بلا جناب لووسکانت؟ ما که هنوز نمیدونیم ستوان اروینگ کجا رفته! شما حدس میزنید که اسکیمو ها...؟
    - حدس نمیزنم دکتر، مطمئنم!
    * * *
    گروهبان توزر ناگهان ایستاد. «اوه...! تو هم دیدیش؟»
    هنری با دقت به اطراف نگاه کرد. «چه چیزیو؟ من چیزی ندیدم!»
    - یه سایه سیاه درست از پشت اون یخ رد شد. چطور ندیدیش!
    - من دقیقا داشتم به همون جا نگاه میکردم ولی چیزی ندیدم... خیالاتی شدید گروهبان؟
    - مسخره میکنی هنری جون؟ میگم شبحه رو دیدم! کورنلیوس نیستم که شوخی داشته باشم! باید راهمون رو کج کنیم.
    - ولی من که چیزی ندیدم! کجا بریم، هنوز ستوان اروینگ رو پیدا نکردیم!
    - ای بابا چه کله شقی هنری جون! میگم خطرناکه این طرف...
    سپس گروهبان توزر بازوی هنری را گرفت و او را به سمت غرب کشاند...
    * * *
    هری گودسر میخواست بازگردد. «درست نیست کاپیتان و بقیه افراد رو ول کنیم... حداقل بهشون خبر بدیم.»
    - کافیه گودسر... لال شی به نفعته!
    - تنهایی که نمیتونیم تا اربوس برگردیم ستوان لووسکانت! باید با گروه باشیم!
    - گفتم کافیه!
    گودسر ایستاد اما لووسکانت متوجه ایستادنش نشد و به راه ادامه داد. ابتدا با شک و تردید و بدون اینکه ستوان بفهمد، چند قدم به عقب برداشت، سپس دوید. لووسکانت فریاد زد: «بایست نکبت! به من رو دست میزنی؟»
    لووسکانت دنبالش دوید اما تعقیب و گریزشان خیلی طول نکشید. گودسر تعادلش را از دست داد و به زمین افتاد. تلاش کرد دوباره بایستد اما لووسکانت مچ پایش را گرفت و او را زمین انداخت. سپس روی شکمش نشست و مشتی حواله اش کرد. «بهت اخطار داده بودم که تو کارم دخالت نکنی دکتر!»
    و مشتی دیگر و مشتی پس از آن.
    هنگامی که گودسر دیگر واکنشی به ضربات لووسکانت نشان نمیداد، لووسکانت سرش را بالا آورد. سایه ای پشت سر خود حس کرد. چیزی پشت سرش نفس نفس میزد. به ناچار برگشت.
    گروهبان توزر و هنری دوان دوان از پشت سر رسیده بودند.
    «ســ....ســـ...ستوان!»
    توزر چاقویی از آستین درآورد و زیر گلوی هنری گرفت. لووسکانت گفت:«لال میشی و حرفی نمیزنی بچه، وگرنه...!»
    هنری به آرامی با تکان سر تایید کرد.
    لووسکانت دستان خونینش را با لباس گودسر تمیز کرد، سپس از جایش بلند شد و لباس های خود را مرتب کرد.
    «میریم سمت اربوس!»

اتفاقات قابل بازگویی
    محمد (هری گودسر) بیگناه بود
    --------------
    فاز روز 5
    بازیکنان حاضر در بازی: 6 نفر

رضا (Vecchia Signora)
    پژمان (Pezhman)
    فری (FM90)
    صدرا (SadRa)
    ایدا (Ada)
    محمدامین (Mamalgr)

محمد (Donnie Darko)

زمان اتمام فاز: شنبه ساعت 24

صحبت خارج بازی به کل ممنوعه. هرکی دید گزارش بده که برخورد بشه. خودم بفهمم درجا گادکشه.

میتونید پست بدید.

God آنلاین نیست.

7. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 08:00 PM #67
    @رضا
    قرار نیست که مستقیم بیای بگی به نظرتون هنری کیه ؟ مگه داری با یه مشت آماتور بازی میکنی ؟ چی فرض کردی مارو ؟ اومدی میگی به نظرم مهم ترین نکته ی داستان هنریه ، بقیه هم نظر بدن ! ناخداگاه بحثا به سمته هنری میره کاملا. حرکت هوشمندانه ای بوده.
    و اینکه میگی جوابم به فری و نخوندی ! مگه من گفتم بشینیم همدیگه رو نگا کنیم ؟ حرف مهم صرفن در مورد هنری نیس ، تو مهم ترین بحث و فقط تو هنری دیدی : اینجا دو نظریه پیش میاد
    یکی اینکه تو قاتلی و به نفعته که این بحث و پیش بندازی
    یکی اینکه یه بی گناه بی فکری ، که از نظرم احتمال دومی خیلی کمتره.
    حس خوبی بت ندارم.
    SadRa آنلاین نیست.

8. مافیایی

مورد پسند : 67 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 10:16 PM #68
    نقل قول نقل قول از Ada نمایش پست ها
    خب دوستان من داستان رو با دقت خوندم،چند نکته داریم،ارش از قبل گفته با توجه ب رفتارهای شخصیتها،شما خودتون و احتمالا افراد داخل داستان رو خواهید شناخت و نسبت دهی انجام میدید ب شخصیتهای داخل بازی و همچنین هفت فرد داخل بازی قطعا ما هستیم چون کاملا اشاره شده و اصلا دلیلی نداره ک ارش فقط بازی با کلمات رو داشته باشه پس نهایتا متوجه میشیم ک خود داستان بسیار مهمه و نباید سرسری و صرف گنگ بودن ازش گذشت،مورد بعدی اتفاقات داخل داستان هست ک روش بصورت کاملا پراکنده و متزلزل مانور دادین و شرایط بررسی مطالب رو کمی سختر کردید،برای نمونه در مورد هنری دو مسئله وجود داره،اول اینکه هرکس امروز اسم هنری رو در پست خودش اورده چند حالت داره،یا خودش هنریه،یا قاتلیه ک تیر زده یا فقط جمع گمراهانیه ک با توجه ب داستان پستها فقط جواب میدن تا داخل داستان هرچند اشتباه یا غیر اشتباه باقی بمونن ک این یعنی هنوز هیچ انالیز مفیدی رو روی داستان نداشتن و فقط صحبت بقیه رو ملاک قرار میدن(خودتون بفهمید ک کدوم دسته هستید)مورد بعدی اینکه مشخصا تا اینجا ی داستان فرانسیس بیگناه هست و شخصیت فرضیش در داستان هرکی باشه بیگناهه، این خودش قسمتی از موضوع رو حل میکنه

اولا که:

اونی که هنریه از کجا فهمیده هنریه؟ تو از کجا میدونی کسی که تیر بخوره بهش گفته میشه؟ گاد همچین چیزی نگفته پس این استدلال اولت از بیخ و بن غلطه.

قاتلی که تیر زده باشه فقط درسته تو استدلالات که من حس میکنم فقط میخواستی همینو بگی و اومدی استدلال درستت رو بین دو تا استدلال غلط مخفی کردی که زیاد بهت گیر ندن که چرا داری راجع به هنری بحث میکنی؟ درست میگم یا نه. خواهشا با دلیل بگو اگر اشتباه میگم.

بعد اومدی تو پرانتز نوشتی که خودتون بفهمید کدوم دسته هستین؟ این یعنی چی اصلا؟ تو چیکار داری بقیه بفهمن کدوم دسته ان؟ اصلا هرکسی میدونه بصورت اتوماتیک وار ک گناهکاره یا بی گناه نمیفهمم که منظورت چیه از کدوم دسته هستین؟

بعد اومدی میگی مشخصا فرانسیس بی گناه هست با توجه به داستان خوب که چه؟ حالا فرانسیس نه هری گودسر مگه ما داریم بی گناه شناسایی میکنیم؟

در حالت کلی تو این پستت دو نکته منفی دیدم یکی اینکه اون قضیه هنری رو با دو تا استدلال پلاسیبو مخفی کردی که کسی هم در کمال تعجب تعجب نکرد.

یکی هم اینکه اون جملت خودتون بفهمین تو کدوم دسته هستین

- - - Updated - - -

من اون جمله اول رضا رو ایراد گناهکاری ازش نمیگیرم . بالاخره داشت یک نکته مهم از داستان رو بیان می کرد شاید اون موقع اصلا به این فکر نمی کرد که الان قاتل دوم هم باید به هنری تیر بزنه تا بمیره من که خودم حقیقتا اول فکرم به اون سمت نرفت. حرکت ممل بیشتر برام عجیب بود که فهمیده بود قشنگ و درباره هنری هم پست داد بعد اخرش اومده بود گفته بود که نباید راجع بهش بحث کنیم چون قاتل اولی ممکنه نخ بده به قاتل دوم. خوب سوال من اینه تو که اینو میدونی چرا پس اومدی نوشتی پستتو؟ فوقش اینه که اخر پستت به این نتیجه رسیدی میای اول پستتو حذف میکنی اصلا یا کلا پستتو عوض میکنی اگه بی گناهی.
    FM90 آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 10:21 PM #69
    @صدرا

داری خودتو به خنگی میزنی؟ ده دفعه گفتم قبل از من محمد و محمد امین زودتر بحث هنری رو وسط کشیده بودن. تو که اینقدر پست ها رو خوب و با دقت میخونی چرا با حرف اونا مشکلی نداشتی؟ واقعا نمیفهمم چرا باید از حرف اونا به راحتی بگذری و فقط به من گیر میدی! در ضمن من چیز عجیبی نگفتم، مهم ترین اتفاق همون بود، نظر شما چیز دیگه ایه؟ همون موقع باید میگفتی! این خوب نیست کنار وایسی منتظر شی ببینی بقیه چی میگن بعد بخوای ایراد الکی بگیری! تازه اونم اینطوری! این سبک بازی گناه کارانه ست، به خصوص از صدرای بی گناهی که تو چند دور آخر دیدم. بازم میگم تا اون موقع از بازی اگر بحثی مهم تر از هنری بود شما خودت باید زحمت میدادی میومدی میگفتی

نظریه های خیلی زیادی هست، تو فقط به اون 2 تایی که نیاز داری اشاره میکنی

بابا یکم منطقی حرف بزنید! از دیروز تا حالا راحت 5 تا پست دادم حرفای تکراری زدم، چرا؟ چون همش سوالای تکراری میبینم. اگرم بگم تکراریه جواب نمیدم همین صدرا میاد جو میده که تناقض داری جواب نمیدی

صدرا الان نظرت درباره بازی چیه کلا؟ تنها گیرت هنریه؟ اصلا همون هنری رو بگو، نظرت درباره اتفاقی که برا هنری افتاد چیه؟ الان به کجا رسیدی بعد 3 فاز؟ جواب درست حسابی بده و سوالای تکراری هم نپرس.

شرمنده،منظورم هری گودسر بود،اشتباه نوشتم فرانسیس
    من نمیدونم چرا ولی به این پست دقایق پایانی فاز قبل احساس خوبی ندارم میدونم نمیشه از همین جمله چیزی استنباط کرد ولی با توجه به مردن گودسر، حس بدی گرفتم

داستان هم واقعا هنوز پیچیده ست، حداقل برای من؛ تنها چیزی که فهمیدم اینه که لووسکانت گناهکاره! که اونم فکر نمیکنم کمکی بکنه. حرکات توزر هم به گناهکار ها میخوره.

10. مافیایی

ویترین مدال
    11-17-2018, 10:24 PM #70
    @صدرا

داری خودتو به خنگی میزنی؟ ده دفعه گفتم قبل از من محمد و محمد امین زودتر بحث هنری رو وسط کشیده بودن. تو که اینقدر پست ها رو خوب و با دقت میخونی چرا با حرف اونا مشکلی نداشتی؟ واقعا نمیفهمم چرا باید از حرف اونا به راحتی بگذری و فقط به من گیر میدی! در ضمن من چیز عجیبی نگفتم، مهم ترین اتفاق همون بود، نظر شما چیز دیگه ایه؟ همون موقع باید میگفتی! این خوب نیست کنار وایسی منتظر شی ببینی بقیه چی میگن بعد بخوای ایراد الکی بگیری! تازه اونم اینطوری! این سبک بازی گناه کارانه ست، به خصوص از صدرای بی گناهی که تو چند دور آخر دیدم. بازم میگم تا اون موقع از بازی اگر بحثی مهم تر از هنری بود شما خودت باید زحمت میدادی میومدی میگفتی

بابا یکم منطقی حرف بزنید! از دیروز تا حالا راحت 5 تا پست دادم حرفای تکراری زدم، چرا؟ چون همش سوالای تکراری میبینم. اگرم بگم تکراریه جواب نمیدم همین صدرا میاد جو میده که تناقض داری جواب نمیدی

صدرا الان نظرت درباره بازی چیه کلا؟ تنها گیرت هنریه؟ اصلا همون هنری رو بگو، نظرت درباره اتفاقی که برا هنری افتاد چیه؟ الان به کجا رسیدی بعد 3 فاز؟ جواب درست حسابی بده و سوالای تکراری هم نپرس.

من نمیدونم چرا ولی به این پست دقایق پایانی فاز قبل احساس خوبی ندارم میدونم نمیشه از همین جمله چیزی استنباط کرد ولی با توجه به مردن گودسر، حس بدی گرفتم

داستان هم واقعا هنوز پیچیده ست، حداقل برای من؛ تنها چیزی که فهمیدم اینه که لووسکانت گناهکاره! که اونم فکر نمیکنم کمکی بکنه. حرکات توزر هم به گناهکار ها میخوره.

صد باره دارم میگم رضا تو داستان واضحا شخصیتا خوبی بدیشون مشخص میشه ولی اینکه بیای اینو به اون نسبت بدی کار آسونی نیست و احتمال خطاش 50-50 ست . فعلا تو داستان که اینجوری بوده. در مجموع تو داستان دنبال سرنخ انچنانی نباشین که احتمال خطا هم توش بالا میره من که دیگه گفتم از دور قبل به بعد دیگه هیچوقت به هیچ داستانی برای نتیجه گیری استفاده نمیکنم. داستانو میخونم ولی تا نشونه ای بالای 60-70 درصد توش نبینم اصلا دربارش بحث نمیکنم.
    FM90 آنلاین نیست.

11. کارآموز مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 10:39 PM #71
    نقل قول نقل قول از FM90 نمایش پست ها
    اولا که:

اونی که هنریه از کجا فهمیده هنریه؟ تو از کجا میدونی کسی که تیر بخوره بهش گفته میشه؟ گاد همچین چیزی نگفته پس این استدلال اولت از بیخ و بن غلطه.

قاتلی که تیر زده باشه فقط درسته تو استدلالات که من حس میکنم فقط میخواستی همینو بگی و اومدی استدلال درستت رو بین دو تا استدلال غلط مخفی کردی که زیاد بهت گیر ندن که چرا داری راجع به هنری بحث میکنی؟ درست میگم یا نه. خواهشا با دلیل بگو اگر اشتباه میگم.

بعد اومدی تو پرانتز نوشتی که خودتون بفهمید کدوم دسته هستین؟ این یعنی چی اصلا؟ تو چیکار داری بقیه بفهمن کدوم دسته ان؟ اصلا هرکسی میدونه بصورت اتوماتیک وار ک گناهکاره یا بی گناه نمیفهمم که منظورت چیه از کدوم دسته هستین؟

بعد اومدی میگی مشخصا فرانسیس بی گناه هست با توجه به داستان خوب که چه؟ حالا فرانسیس نه هری گودسر مگه ما داریم بی گناه شناسایی میکنیم؟

در حالت کلی تو این پستت دو نکته منفی دیدم یکی اینکه اون قضیه هنری رو با دو تا استدلال پلاسیبو مخفی کردی که کسی هم در کمال تعجب تعجب نکرد.

اول اینکه درباره هنری بگم ک فکر میکردم کسی ک احتمالا تیر خورده بفهمه ک تیر خورده ک متوجه شدم اینطور نیست.

مورد بعدی اینکه چ اهمیتی داره صحبت من درباره هنری درحالی ک همه اعضا حداقل دو پست درباره این موضوع ک سرجمع میشه دوازده پست قبل من صحبت کردن، الان این موضوع کاملا رو هست و به همه میشه دراین باره ک صحبت هنری رو ادامه دادن گیر داد پس اصن منطقی نیس بخوای رو پست نفر اخری ک بعد اینهمه بحث درباره هنری حرفی زده گیر بدی

حرفم درباره داخل پرانتز بودن این بود ک داخل داستان نقشتونو پیدا کنید،اینطوری راحتر میتونیم گره بازی رو باز کنیم مگر اینکه شما راه حل بهتری داشته باشه،درحالی ک تنها کسی ک دیشب جز هنری ک معلوم نیس اصن سرو تهش کجا بود و چطور نتیجه گیری کردید فقط من اسم هری گودسر رو ب عنوان شاید بیگناه اوردم و فردا جنازش پیدا شد،پس بله خیلی مهمه ک نقشامونو داخل داستان بفهمیم ک اینطور ب فنا نریم،تا اینجا بنظر میاد استدلال من از همتون قویتر بود ک جز اون هنری ک همه بهش چسبیده بودین ب بقیه موارد هم فکر میکردم

- - - Updated - - -

@صدرا

شرایط شمارو نمیدونم اما من در ان واحد دارم هم کارگاهمونو جاب جا میکنم هم خونمون رو اساس کشی میکنم و اینطور بگم ک سخت گرفتارم،پس اشتباه در نوشتن یک اسم رو میتونین بر حساب خستگی بزنید ک ـمنطقیه،همونطور ک خودت اسمهارو اوایل قاطی میکردی،اینم کاملا مسخره اس ک بخوام همه رو معطوف ب اسمی بکنم ک بهتون حس بدی بده،من فقط جز اون ماجرای پیچ در پیچ هنری ک بحثشو اوردی،خواستم ب یک نکته دیگه ک هری گودسر ک میخواست ب دختره کمک کنه و از کشتنش جلوگیری کنه و از رفتارش مشخصه بیگناهه در بازی اشاره کنم،اصلن مورد عجیبی نیست
    Ada آنلاین نیست.

12. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 10:48 PM #72
    @رضا
    ینی چی خودتو به خنگی میزنی !؟ میشه اون پستی که میگی محمد امین قبل پست تو در مورد هنری گفته منشن کنی ؟ محمدم که فقط گف تیر از بیخ گوش یکی از افراد رد شده (هنری) ، این کجا وپست تو کجا ؟؟؟؟ الان کی داره خودشو به خنگی میزنه ؟ من یا تو ؟ بعد من نمیفهمم به جا استدلال چرا حمله میکنی ؟ واکنشت اصلا خوب نبودا ، این ایرادا کجاش الکیه من که کاملا منطقی دارم توضیح میدم ، از بقیه هم میخام قضاوت کنن منصفانه !
    در مورد چی میخای نظر بدم ؟ قشنگ سوالتو بپرس منم جواب میدم ، نه اینکه مث هر دور تا ازت سوال میپرسن و جواب میخان جا اینکه جواب بدی سری میگی اصن تو نظرت در‌ مورد بقیه چیه ؟ ابن سوالت صرفن در رفتن از جوابه اونم به رسم هر دور.

- - - Updated - - -

@جمیعن
    ببینید الان بحث در مورد هنری دو جنبه داره ، یکی جنبه ی منفی که اومدن بحث و پیش انداختن و دنبال هنری گشتن که کار مثبتی نیست.
    یه جنبه ی دیگشم این بود که یه عده هم گفتن پیش انداختن بحث هنری و دنبالش دوییدن به نفع قاتلاس که کاملنم درست میگن و دنبال ادامه دادن بحث نبودن و صریحا خاستن از سو استفاده ی قاتلا جلوگیری کنن.
    SadRa آنلاین نیست.

13. کاربلد مافیا

مورد پسند : 58 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 11:11 PM #73
    من امشب راي ميدم

- - - Updated - - -

من با توجه به بازي رضا و نكاتي كه از داستان گرفتم ( الان نميتونم بگم ) شايد فاز بعدي
    به رضا راي ميدم

رای به اعدام : رضا

Pezhman آنلاین نیست.

14. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:18 PM #74
    @ایدا

برای چی همچین فکری میکردی؟ مگه دور قبلی که بازی میکردی کسی که تیر میخورد میفهمید تیر خورده؟!

مورد بعدی هم که میگی کارو خراب تر میکنه این که میگی من آخرین نفر درباره هنری نظر دادم، به من این حسو میده که منتظر بودی همه یه نظری درباره هنری بدن بعد یه چیز محافظه کارانه هم گفته باشی، یا هونی که فری گفت! این هم حس خوبی بهم نداد.

و این که مثلا هر کدوم بفهمیم تو داستان کی هستیم؛ میشه توضیح بدی دقیقا چه کمک بزرگی میخواد به باز شدن گره بازی بکنه؟ نمیدونم واقعا!

و من به اشتباه گفتن اسمت که کاری ندارم، من کلا این که اسم گودسر رو آوردی، جالب بود برام

@صدرا

پست محمد امین یک پست بعد من بود، من فکر میکردم قبل منه؛ ولی بازم تو اصل چیزی که گفتم فرقی ایجاد نمیکنه بلکه جالب ترش هم میکنه! این که محمد امین به طرز خیلی مشکوک تری، همونطور که فری هم گفت، رو پست من نقل قول گرفته ولی تو هیچ کاری بهش نداری جالبه واقعا

http://mafiaia.ir/showthread.php?125...ll=1#post10728

حمله نمیکنم دارم میگم بدون تکلیف خودت با خودت چیه، از دیروز همین سوالو به بیان های مختلف 10 دفعه پرسیدی و جواب دادم، وقتی میبینم باز تکرار میشه حق بده بره رو اعصابم!

من از جواب دادن در نرفتم، جواب دادم ولی تو سوالای تکراری میپرسی، این چرخه چند دفعه تکرار شد و مجبورم محکم تر جواب بدم. میگم تو خودت نظرت درباره هنری و بازی چیه؟ چرا خودت هیچ نظری نداری؟ اون موقه که من گفتم مهم ترین اتفاق بازی تا الان هنریه، اگه نبود پس چی بود؟ چرا اون موقع حرفی نزدی؟

صدرا واقعا هیچ احتمال دیگه ای درباره بحث هنری نمیدی؟ یعنی واقعا؟ کلا همین 2 حالت در تمام جهان هستی وجود داره؟

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از Pezhman نمایش پست ها
    من امشب راي ميدم

- - - Updated - - -

من با توجه به بازي رضا و نكاتي كه از داستان گرفتم ( الان نميتونم بگم ) شايد فاز بعدي
    به رضا راي ميدم

الان من باید دفاع کنم مثلا؟

کاش دو تا دلیل میاوردی لاقل

- - - Updated - - -

یعنی چی واقعا این رای تو کتم نمیره هیچ جوره! این رای یعنی چی الان؟ کلا چه دلیلی واسه رای دادن به من داری؟ همون حرفایی که دیروز جوابتو دادم، وقتی میخوای رای بدی لاقل باید حرفای دیروزو و امروزمو بخونی بعد رای بدی ولی اینطور که خودت گفتی عمرا خونده باشی.

همچین رای مسخره ای نمیتونه از یه بی گناه باشه

15. کارآموز مافیا

مورد پسند : 11 بار در 4 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 11:20 PM #75
    نقل قول نقل قول از FM90 نمایش پست ها
    اولا که:

- - - Updated - - -

من اون جمله اول رضا رو ایراد گناهکاری ازش نمیگیرم . بالاخره داشت یک نکته مهم از داستان رو بیان می کرد شاید اون موقع اصلا به این فکر نمی کرد که الان قاتل دوم هم باید به هنری تیر بزنه تا بمیره من که خودم حقیقتا اول فکرم به اون سمت نرفت. حرکت ممل بیشتر برام عجیب بود که فهمیده بود قشنگ و درباره هنری هم پست داد بعد اخرش اومده بود گفته بود که نباید راجع بهش بحث کنیم چون قاتل اولی ممکنه نخ بده به قاتل دوم. خوب سوال من اینه تو که اینو میدونی چرا پس اومدی نوشتی پستتو؟ فوقش اینه که اخر پستت به این نتیجه رسیدی میای اول پستتو حذف میکنی اصلا یا کلا پستتو عوض میکنی اگه بی گناهی.
    ببین فری من وقتی دیدم رضا اون پست رو گذاشته گفتم پست بدم که کسه دیگه ای پست نده راجع بهش, یعنی تو که میگی من پست نمی دادم, خب گیریم من پست نمیدادم, کس دیگه ای هم پست نمی داد؟ معلومه که میداد. بعد من تو همون پست اولم گفتم که راجع به این موضوع حرف نزنیم! اگه قاتل بودم چه دلیلی داشت بیام خودمو بلد کنم و در کنارس هم بگم حرفی نزنیم؟
    بعد من وقتی اون پست رو گذاشتم بچه ها باعث شدن من بیشتر توضیح بدم و الا من می خواستم همونجا تموم شه و اگرم دقت کنی بعد چند پیت دیگه جواب سعی می کردم ندم یا کوتاه بدم تا بحثش تموم شه.
    Mamalgr آنلاین نیست.

16. مافیایی

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:22 PM #76
    درباره داستان:

خوب با توجه به مردن محمد ، رفتم و دنبال نشونه ها گشتم و توی دو جا از داستان ، یکی مردن محمد و یکی مردن زن اسکیمو دو تا مورد مشابه پیدا کردم از داستان که سایه ای از پشت یخ پشته ها رد شده. حالا معلومم نیست ولی فعلا همینو نشونه قتل در نظر می گیریم اگر این نشونه رو درست در نظر بگیریم تا حالا به دو نفر سو قصد شده یکی هنری که نمرده یعنی جفتشون با هم شناسایی نکردن و محمد که مرده یعنی جفتشون درست زدنش . اگه این حالتو در نظر بگیریم یعنی یکی از قاتل ها دوبار شلیک کرده. چرا ؟ چون با توجه به داستان نشونه تیر زدن اون شبهه است و لزومی نداره که حتما کسی بمیره تا نشونش بیاد. با توجه به اینکه یکی از قاتلا دو تا تیر زده ممکنه بازم تیر داشته باشن و باید منتظر شلیکای بعدی هم باشیم.

ول اینکه درباره هنری بگم ک فکر میکردم کسی ک احتمالا تیر خورده بفهمه ک تیر خورده ک متوجه شدم اینطور نیست.

مورد بعدی اینکه چ اهمیتی داره صحبت من درباره هنری درحالی ک همه اعضا حداقل دو پست درباره این موضوع ک سرجمع میشه دوازده پست قبل من صحبت کردن، الان این موضوع کاملا رو هست و به همه میشه دراین باره ک صحبت هنری رو ادامه دادن گیر داد پس اصن منطقی نیس بخوای رو پست نفر اخری ک بعد اینهمه بحث درباره هنری حرفی زده گیر بدی
    من اصلا کاری ندارم تو درباره هنری حرف زدی یا نه یا بقیه حرف زدن یا نه؟ من دارم میگم چرا اومدی فرضیه ی هنری رو بین دو تا فرضیه غلط مخفی کردی؟ ماهیت این کارت برام مورد داره. کسی که ترسی نداشته باشه نمیاد فرضیه اشو بین دو تا فرضیه غلط دیگه بزاره . تو واضحا اومدی اون فرضیه اصلیتو که احتمال درست بودنش هم خیلی بیشتر از دوتای دیگست بین دو تا فرضیه ی کاملا اشتباه و پرت مخفی کردی.
    و ودر دفاع هم داری میگی که همه دربارش حرف زده بودن و اهمیتی نداشت. پس اگر اهمیتی نداشت چرا مخفیش کردی اصلا؟

تو چطور فرض کردی که کسی تیر بخوره گاد بهش میگه؟ تا حالا تو کدوم تیر کسی تیر خورده گاد بهش گفته؟ یا گاد کجای توضیحاتش گفته به کسی که تیر خورده گفته میشه؟

- - - Updated - - -

درباره داستان:

خوب با توجه به مردن محمد ، رفتم و دنبال نشونه ها گشتم و توی دو جا از داستان ، یکی مردن محمد و یکی مردن زن اسکیمو دو تا مورد مشابه پیدا کردم از داستان که سایه ای از پشت یخ پشته ها رد شده. حالا معلومم نیست ولی فعلا همینو نشونه قتل در نظر می گیریم اگر این نشونه رو درست در نظر بگیریم تا حالا به دو نفر سو قصد شده یکی هنری که نمرده یعنی جفتشون با هم شناسایی نکردن و محمد که مرده یعنی جفتشون درست زدنش . اگه این حالتو در نظر بگیریم یعنی یکی از قاتل ها دوبار شلیک کرده. چرا ؟ چون با توجه به داستان نشونه تیر زدن اون شبهه است و لزومی نداره که حتما کسی بمیره تا نشونش بیاد. با توجه به اینکه یکی از قاتلا دو تا تیر زده ممکنه بازم تیر داشته باشن و باید منتظر شلیکای بعدی هم باشیم.

ول اینکه درباره هنری بگم ک فکر میکردم کسی ک احتمالا تیر خورده بفهمه ک تیر خورده ک متوجه شدم اینطور نیست.

من اصلا کاری ندارم تو درباره هنری حرف زدی یا نه یا بقیه حرف زدن یا نه؟ من دارم میگم چرا اومدی فرضیه ی هنری رو بین دو تا فرضیه غلط مخفی کردی؟ ماهیت این کارت برام مورد داره. کسی که ترسی نداشته باشه نمیاد فرضیه اشو بین دو تا فرضیه غلط دیگه بزاره . تو واضحا اومدی اون فرضیه اصلیتو که احتمال درست بودنش هم خیلی بیشتر از دوتای دیگست بین دو تا فرضیه ی کاملا اشتباه و پرت مخفی کردی.
    و ودر دفاع هم داری میگی که همه دربارش حرف زده بودن و اهمیتی نداشت. پس اگر اهمیتی نداشت چرا مخفیش کردی اصلا؟

تو چطور فرض کردی که کسی تیر بخوره گاد بهش میگه؟ تا حالا تو کدوم تیر کسی تیر خورده گاد بهش گفته؟ یا گاد کجای توضیحاتش گفته به کسی که تیر خورده گفته میشه؟
    FM90 آنلاین نیست.

17. کارآموز مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:24 PM #77
    من امشب راي ميدم

- - - Updated - - -

به رضا راي ميدم

این ساده ترین و بی منطق ترین رای بود ک تا الان دیدم،چطور یهو میای و بدون هیچ استدلال و تحلیلی رای میدی درحالی ک کلا تو فاز نبودی و تازه میگی ی نکاتی میدونم بعد بهتون میگم؟اصلا این رای تو منطقی هست؟ و چطور ممکن نیست ک همین شکلی و همین مدلی ب همه ما در فازهای بعدی رای ندی؟بیشتر شبیه گرفتن ماهی از اب گل الوده،تو بازی ک نیستی و فشار اتهام هم رو یک نفره و تو فرضا قاتل هم باشی دیگه نور الا نوره ک رایتو بدی و خلاص.

بشخصه رای تو رو اصلن معتبر نمیدونم باز صدرا بود ی چیزی،بهتره بیای و از نکاتی ک بعدها بهمون بگی رونمایی کنی بلکه تصمیم درست بگیریم،تنها حسی ک من ازین پست تو گرفتم اینه ک ب احتمال قوی من(یعنی خودت) قاتلی و برات مهم نیس رضا قاتله یا نه حذف بشه بهتره
    Ada آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

مورد پسند : 11 بار در 4 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 11:25 PM #78
    راجع به رضا هم من حس می کنم گیر الکی داره داده می شه, واقعا مهمترین بخش داستان هنری بود و اومد اینو بازگو کرد. من شکی که دارم روی آیداست. چون بازی 2 تا قاتل داره که هم دیگرو نمیشناسن. در نتیجه قاتل ها ممکنه به کسی نپرن و به کسی شک نکنن مبادا که یارش باشه. و از اونجایی که آیدا به کسی شک نکرده, خیلی کم فعالیت کرده و پست هایی که داده مربوط به داستان بوده بهش سک دارم
    Mamalgr آنلاین نیست.

19. کارآموز مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:27 PM #79
    تا الان من فقط از یک چیز با توجه به اتفاقاتی ک افتاد و نظرات و پستهایی ک خوندم بدست اوردم اونم اینه ک صدرا ب احتمال قوی بیگناهه ،درباره رضا هم هنوز نظری ندارم و فعلا پستهاشو دنبال میکنم،بقیه هم ک کلا نیستن درست حسابی تا ببینم چی ب چیه
    Ada آنلاین نیست.

20. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:29 PM #80
    من امشب راي ميدم

- - - Updated - - -

به رضا راي ميدم

پژمان امیدوارم قبل تموم شدن فاز بیای یه توضیحی بدی حدقل همینجوری خشک و خالی رای دادن جالب نیست اصلا.
    SadRa آنلاین نیست.