alt
صفحه 5 از 19 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 100 از 377

موضوع: The Terror | شانزدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

مورد پسند : 67 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 11:31 PM #81
    نقل قول نقل قول از Ada نمایش پست ها
    تا الان من فقط از یک چیز با توجه به اتفاقاتی ک افتاد و نظرات و پستهایی ک خوندم بدست اوردم اونم اینه ک صدرا ب احتمال قوی بیگناهه ،درباره رضا هم هنوز نظری ندارم و فعلا پستهاشو دنبال میکنم،بقیه هم ک کلا نیستن درست حسابی تا ببینم چی ب چیه

صدرا رو چطور بهش رسیدی بی گناهیشو؟ بقیه چی پس؟ وقتی نظر میدی درباره همه نظر بده. من الان پستامو بشماری فکر کنم از 80 درصد بازیکنا بیشتره پستام پژمان.ممل.من اینا همه نیستن.؟

- - - Updated - - -

یه نکته دیگه که از داستان جا انداختم الان یه قتل موفق بوده پس قاتلا همدیگه رو میشناسن. دیگه نیازی به نخ دادن هم نیست دنبال نخ و اینجور مساعل نباشین
    FM90 آنلاین نیست.

2. شرلوک

مورد پسند : 27 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 11:33 PM #82
    @رضا
    چرا بازم تو اصل چیزی که گفتی تاثیری نداره ؟ تو گفتی چرا با فلانی و فلانی که قبل من این موضوع رو مطرح کردن گیر ندادی ؟ بعد میگی بعد من بوده یکیشون اون یکیم که چیزی شبیه کرف تو نزده چطور میگی تو اصل قضیه فرقی نداره ؟ البته که پست مملم جای بحث داره.
    SadRa آنلاین نیست.

3. مافیایی

مورد پسند : 67 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 11:33 PM #83
    رای پژمان هم جالب بود در نوع خودش و باید منتظر بود دید نتیجه اش چی میشه در آینده فعلا چیز بیشتری نمیگم در این مورد
    FM90 آنلاین نیست.

4. کارآموز مافیا

مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 11:33 PM #84
    نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
    @ایدا

برای چی همچین فکری میکردی؟ مگه دور قبلی که بازی میکردی کسی که تیر میخورد میفهمید تیر خورده؟!

مورد بعدی هم که میگی کارو خراب تر میکنه این که میگی من آخرین نفر درباره هنری نظر دادم، به من این حسو میده که منتظر بودی همه یه نظری درباره هنری بدن بعد یه چیز محافظه کارانه هم گفته باشی، یا هونی که فری گفت! این هم حس خوبی بهم نداد.

و این که مثلا هر کدوم بفهمیم تو داستان کی هستیم؛ میشه توضیح بدی دقیقا چه کمک بزرگی میخواد به باز شدن گره بازی بکنه؟ نمیدونم واقعا!

و من به اشتباه گفتن اسمت که کاری ندارم، من کلا این که اسم گودسر رو آوردی، جالب بود برام

@صدرا

پست محمد امین یک پست بعد من بود، من فکر میکردم قبل منه؛ ولی بازم تو اصل چیزی که گفتم فرقی ایجاد نمیکنه بلکه جالب ترش هم میکنه! این که محمد امین به طرز خیلی مشکوک تری، همونطور که فری هم گفت، رو پست من نقل قول گرفته ولی تو هیچ کاری بهش نداری جالبه واقعا

http://mafiaia.ir/showthread.php?125...ll=1#post10728

حمله نمیکنم دارم میگم بدون تکلیف خودت با خودت چیه، از دیروز همین سوالو به بیان های مختلف 10 دفعه پرسیدی و جواب دادم، وقتی میبینم باز تکرار میشه حق بده بره رو اعصابم!

من از جواب دادن در نرفتم، جواب دادم ولی تو سوالای تکراری میپرسی، این چرخه چند دفعه تکرار شد و مجبورم محکم تر جواب بدم. میگم تو خودت نظرت درباره هنری و بازی چیه؟ چرا خودت هیچ نظری نداری؟ اون موقه که من گفتم مهم ترین اتفاق بازی تا الان هنریه، اگه نبود پس چی بود؟ چرا اون موقع حرفی نزدی؟

صدرا واقعا هیچ احتمال دیگه ای درباره بحث هنری نمیدی؟ یعنی واقعا؟ کلا همین 2 حالت در تمام جهان هستی وجود داره؟

- - - Updated - - -

الان من باید دفاع کنم مثلا؟

کاش دو تا دلیل میاوردی لاقل

- - - Updated - - -

یعنی چی واقعا این رای تو کتم نمیره هیچ جوره! این رای یعنی چی الان؟ کلا چه دلیلی واسه رای دادن به من داری؟ همون حرفایی که دیروز جوابتو دادم، وقتی میخوای رای بدی لاقل باید حرفای دیروزو و امروزمو بخونی بعد رای بدی ولی اینطور که خودت گفتی عمرا خونده باشی.

همچین رای مسخره ای نمیتونه از یه بی گناه باشه
    اول اینکه من دور قبل تو بازی نبودم پس نمیدونستم،مورد بعدی اینکه پست اخرو دادم،حقیقتا تا اون موقع با توجه ب شرایطی ک بهتون توضیح دادم نتو روشن نکرده بودم، یهو یادم افتاد ک پست ندم گادکش میشم و ب همین دلیل قبلشم ب ارش گفتم ک الان پست میدم،دیروقته ولی کار داشتم،پس دلیل تو کاملا کنار گذاشته میشه چون بخاطر خارج از مجازی نتونستم بیشتر یا زودتر پست بدم
    Ada آنلاین نیست.

5. مافیایی

مورد پسند : 13 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 11:34 PM #85
    نقل قول نقل قول از Pezhman نمایش پست ها
    من امشب راي ميدم

- - - Updated - - -

من با توجه به بازي رضا و نكاتي كه از داستان گرفتم ( الان نميتونم بگم ) شايد فاز بعدي
    به رضا راي ميدم

رای به اعدام : رضا

چه دلیلی می تونید داشته باشید که نتونید این فاز بگید؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

6. شرلوک

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:36 PM #86
    این ساده ترین و بی منطق ترین رای بود ک تا الان دیدم،چطور یهو میای و بدون هیچ استدلال و تحلیلی رای میدی درحالی ک کلا تو فاز نبودی و تازه میگی ی نکاتی میدونم بعد بهتون میگم؟اصلا این رای تو منطقی هست؟ و چطور ممکن نیست ک همین شکلی و همین مدلی ب همه ما در فازهای بعدی رای ندی؟بیشتر شبیه گرفتن ماهی از اب گل الوده،تو بازی ک نیستی و فشار اتهام هم رو یک نفره و تو فرضا قاتل هم باشی دیگه نور الا نوره ک رایتو بدی و خلاص.

بشخصه رای تو رو اصلن معتبر نمیدونم باز صدرا بود ی چیزی،بهتره بیای و از نکاتی ک بعدها بهمون بگی رونمایی کنی بلکه تصمیم درست بگیریم،تنها حسی ک من ازین پست تو گرفتم اینه ک ب احتمال قوی من(یعنی خودت) قاتلی و برات مهم نیس رضا قاتله یا نه حذف بشه بهتره
    حالا این همه جبهه گیریم جالب نیس که سری به قاتل بودن پژمان برسی. ممکنه به دلیل ضیغ وقت توضیحات و واسه فاز بعد گذاشته باشه ممکنه هم بخاد در ره از زیر بار توضیح ولی با اینکه پست مشکوکی نداده از اول بازی تا الان نمیشه اینقد زود نتیجه گرفت که پژمان قاتله.
    SadRa آنلاین نیست.

7. مافیایی

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:38 PM #87
    نقل قول نقل قول از FM90 نمایش پست ها
    صدرا رو چطور بهش رسیدی بی گناهیشو؟ بقیه چی پس؟ وقتی نظر میدی درباره همه نظر بده. من الان پستامو بشماری فکر کنم از 80 درصد بازیکنا بیشتره پستام پژمان.ممل.من اینا همه نیستن.؟

- - - Updated - - -

یه نکته دیگه که از داستان جا انداختم الان یه قتل موفق بوده پس قاتلا همدیگه رو میشناسن. دیگه نیازی به نخ دادن هم نیست دنبال نخ و اینجور مساعل نباشین
    ممکنه هنوز هم رو نشناسن, سهمیه تیر هر دو باید تموم شه.
    Mamalgr آنلاین نیست.

8. شرلوک

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:39 PM #88
    نقل قول نقل قول از Mamalgr نمایش پست ها
    راجع به رضا هم من حس می کنم گیر الکی داره داده می شه, واقعا مهمترین بخش داستان هنری بود و اومد اینو بازگو کرد. من شکی که دارم روی آیداست. چون بازی 2 تا قاتل داره که هم دیگرو نمیشناسن. در نتیجه قاتل ها ممکنه به کسی نپرن و به کسی شک نکنن مبادا که یارش باشه. و از اونجایی که آیدا به کسی شک نکرده, خیلی کم فعالیت کرده و پست هایی که داده مربوط به داستان بوده بهش سک دارم
    عزیزم اگه دقت کنی ما اکثرمون این و فهمیدیم که مهم ترین نکته ی داستان کجاس ، اما من به نوبه ی خودم منتظر بودم ببینم کی میاد دنبال بحث ! چون قطعا قاتل به اسمش نیاز داشته. پس قطعن باید جلوتر از همه پیگیری کنه اما ممکنه از یه بیگناه آماتورم بر بیاد که رضا قطعا دومی نیست ، منظورم آماتوره حالا هنوز به قطعیت بالای گناهکار بودنش نرسیدم.
    SadRa آنلاین نیست.

9. مافیایی

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:42 PM #89
    تا الان من فقط از یک چیز با توجه به اتفاقاتی ک افتاد و نظرات و پستهایی ک خوندم بدست اوردم اونم اینه ک صدرا ب احتمال قوی بیگناهه ،درباره رضا هم هنوز نظری ندارم و فعلا پستهاشو دنبال میکنم،بقیه هم ک کلا نیستن درست حسابی تا ببینم چی ب چیه
    دلایلتون رو راجع به بی گناهی صدرا توضیح بدین. که دقیقا تو کدوم پستا به این نتیجه رسیدین
    Mamalgr آنلاین نیست.

10. شرلوک

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:42 PM #90

نه نمیتونیم قاطع باشیم ، ممکنه شانسی زده باشن.
    SadRa آنلاین نیست.

11. کارآموز مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:42 PM #91
    راجع به رضا هم من حس می کنم گیر الکی داره داده می شه, واقعا مهمترین بخش داستان هنری بود و اومد اینو بازگو کرد. من شکی که دارم روی آیداست. چون بازی 2 تا قاتل داره که هم دیگرو نمیشناسن. در نتیجه قاتل ها ممکنه به کسی نپرن و به کسی شک نکنن مبادا که یارش باشه. و از اونجایی که آیدا به کسی شک نکرده, خیلی کم فعالیت کرده و پست هایی که داده مربوط به داستان بوده بهش سک دارم
    شک بشدت بی موردیه،چرا من باید ب افرادی بپرم ک اصلا نمیشناسمشون و کور بهشون نسبت بدم؟این بسیار غیر منطقیه ک اگر با تحلیلام ب جایی نرسیدم دلیل نمیشه بیخود بیام گیر الکی بدم ک مهمترین موضوعی ک مثلا داخل داستان بوده تو حرفشو زدی پس تو ممکنه بی گناه نباشی،این موضوع خودش ایراد داره،اینطوری هیچکس حرف نمیزنه ک بخاطرش مواخذه نشه،دلیل پستهای کمم رو هم گفتم و کاملا قابل قبوله،تا وقتی افراد رو از نظرم شناسایی نکنم حرفی نمیزنم،ببخشید ک رو هوا ی چی نمیپرونم
    Ada آنلاین نیست.

12. مافیایی

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:46 PM #92
    شک بشدت بی موردیه،چرا من باید ب افرادی بپرم ک اصلا نمیشناسمشون و کور بهشون نسبت بدم؟این بسیار غیر منطقیه ک اگر با تحلیلام ب جایی نرسیدم دلیل نمیشه بیخود بیام گیر الکی بدم ک مهمترین موضوعی ک مثلا داخل داستان بوده تو حرفشو زدی پس تو ممکنه بی گناه نباشی،این موضوع خودش ایراد داره،اینطوری هیچکس حرف نمیزنه ک بخاطرش مواخذه نشه،دلیل پستهای کمم رو هم گفتم و کاملا قابل قبوله،تا وقتی افراد رو از نظرم شناسایی نکنم حرفی نمیزنم،ببخشید ک رو هوا ی چی نمیپرونم
    من کاملا با اینکه الکی نباید به کسی رای داد موافقم. اما نباید به کسی پرید؟ نباید کسیرو به چالش کشید؟ که گناهکاری و بی گناهی اون طرف رو بفهمی, اگه با روشی که شما میگین بازی میکردیم که الان تا این فاز هیشکی پست نمی داد دیگه! دلایل فعالیت کم شما قابل قبوله اما دلایل فعالیت خارج از گودیتون اصلا قابل قبول نیست.
    Mamalgr آنلاین نیست.

13. کارآموز مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:47 PM #93
    دلایلتون رو راجع به بی گناهی صدرا توضیح بدین. که دقیقا تو کدوم پستا به این نتیجه رسیدین
    منکه نگفتم ک گناهکاره و رای ب اعدامش بدید،گفتم از نظر من و تحلیلهام صدرا بیگناهه و شاید اینها برای شما معتبر نباشه،شما میتونید صدرا رو ب دلخواه و با دلایل خودتون بیگناه یا گناهکار بدونید ،من دلیلی نمیبینم شمارو متقاعد کنم در این امر،چون احتمال من قوی هست اما صد در صد نیست،ترجیح میدم اشتباه نشه

- - - Updated - - -

منکه نگفتم ک گناهکاره و رای ب اعدامش بدید،گفتم از نظر من و تحلیلهام صدرا بیگناهه و شاید اینها برای شما معتبر نباشه،شما میتونید صدرا رو ب دلخواه و با دلایل خودتون بیگناه یا گناهکار بدونید ،من دلیلی نمیبینم شمارو متقاعد کنم در این امر،چون احتمال من قوی هست اما صد در صد نیست،ترجیح میدم اشتباه نشه
    Ada آنلاین نیست.

14. مافیایی

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:48 PM #94
    الان این مثالی که زدین:
    مهمترین موضوعی ک مثلا داخل داستان بوده تو حرفشو زدی پس تو ممکنه بی گناه نباشی
    این همون کاری که صدرا داره میکنه نیست مگه؟ بعد شما میگین این کار ایراد داره؟ بعد صدذا واسه شما مثبته؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

15. کارآموز مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:48 PM #95

- - - Updated - - -

من متوجه نیستم وقتی درباره همه ب قطعیت نرسیدم در نطر خودم باید نظر بدم؟اصن اینکار چ فایده ای داره،من در انالیز یک نفر ب این نتیجه رسیدم،بقیتون رو ب این شکل انالیز نکردم پس منطقیه نظری ندم
    Ada آنلاین نیست.

16. مافیایی

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:50 PM #96

- - - Updated - - -

دلایلتون رو می خوام بدونم. شاید باعث بشه منم متقاعد شم که بی گناهه.
    Mamalgr آنلاین نیست.

17. شرلوک

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:52 PM #97
    ببین همینجوری کشکی کشکی نمیشه که نتیجه گرفت ! تو به این نتیجه رسیدی که صدرا بیگناهه ، مملی میگه چطور شد به این نتیجه رسیدی ؟ سوالش منطقیه و جواب‌داره قطعا. اگه قرار بود فقط واسه خودمون انالیز کنیم که مافیا بازی کردن بی معنی میشه به کل.
    SadRa آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:52 PM #98
    نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    حالا این همه جبهه گیریم جالب نیس که سری به قاتل بودن پژمان برسی. ممکنه به دلیل ضیغ وقت توضیحات و واسه فاز بعد گذاشته باشه ممکنه هم بخاد در ره از زیر بار توضیح ولی با اینکه پست مشکوکی نداده از اول بازی تا الان نمیشه اینقد زود نتیجه گرفت که پژمان قاتله.
    ای ب اعدامه مثلا،من دلایلشو الان میخوام، اگر اشتباه کرده باشه دلایلش درفاز بعدی چ اهمیتی داره؟یا الان بگه یا کلا معتبر نیست
    Ada آنلاین نیست.

19. شرلوک

ویترین مدال
    11-17-2018, 11:54 PM #99
    @ایدا
    ریپلایش نگرفت.

- - - Updated - - -

ای ب اعدامه مثلا،من دلایلشو الان میخوام، اگر اشتباه کرده باشه دلایلش درفاز بعدی چ اهمیتی داره؟یا الان بگه یا کلا معتبر نیست
    آخه تو شرایط حال که رضا اعدام نمیشه. طبق شرایط حال باید تصمیم بگیریم دیگه
    SadRa آنلاین نیست.

20. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    11-17-2018, 11:55 PM #100
    @ایدا

من فکر کنم 5 تا سوال ازت پرسیدم و در اقدامی قابل توجه هیچ کدومو جواب ندادی در حالی که به پست های بعدی جواب دادی میشه بدونم چرا؟

و این که چطوری به این نتیجه رسیدی صدرا بی گناهه دقیقا؟ این حرفت الان با رای بی دلیل پژمان چه فرقی داره؟ شما اگر اون طوری به پژمان گیر میدی که که برای رای به من دلیل اگر داره باید الان بگه، خودتم همینطوری با دلیل توضیح بده! واقعا نمیفهمم چطوری با این اطمینان فهمیدی صدرا بی گناهه

@صدرا

میگم تو اصل موضوع تاثیر نداره، چرا؟ حرف من این بود که چرا به بقیه کسایی که درباره هنری قبل از من بحث کردن گیر نمیدی؛ خب؟ محمد اولین نفر بحث هنری رو کشوند وسط، با این حساسیتی که تو داری من انتظار داشتم حداقل حداقل نصف گیری که به من دادی رو به محمد هم میدادی. حداقل این نظر منه؛ پست محمد امینم فکر میکردم قبل منه، ولی بعد من هم باشه همونطور که گفتم قضیه جالب تر میشه که چطور به اون پست من گیر دادی ولی به اون پست به مراتب عجیب تر محمد امین که بعد من بود کاری نداشتی؟ در واقع محمد امین و ممد: چتو بتو گیر ندادن؟

و این که حالا میگی پست محمد جای بحث داره حس خوبی بهم نمیده. یعنی همون موقع پستش رو ندیده بودی؟ پس دیدی همه پستارو با دقت نمیخونی؟ یا که خونده بودی و توجه نکردی و الان که من بحثش رو کشیدم وسط خواستی توجه کنی خودت بگو کدومه

@ایدا

الان دیدم جواباتو.

من یادمه شما یه دور قبل هم بازی کردی اینجا چون من بودم خودم اون دور هم گاد به کسی نمیگفت تیر خورده؛ کلا این دیفالتی که در نظر گرفتی میخوام بدونم از کجا اومده اگه میشه

@صدرا

عزیزم اگه دقت کنی ما اکثرمون این و فهمیدیم که مهم ترین نکته ی داستان کجاس ، اما من به نوبه ی خودم منتظر بودم ببینم کی میاد دنبال بحث ! چون قطعا قاتل به اسمش نیاز داشته. پس قطعن باید جلوتر از همه پیگیری کنه اما ممکنه از یه بیگناه آماتورم بر بیاد که رضا قطعا دومی نیست ، منظورم آماتوره حالا هنوز به قطعیت بالای گناهکار بودنش نرسیدم.
    تو یک سوالو ده دفعه پرسیدی و من جواب دادم من یک سوالو 10 دفعه پرسیدم و تو جواب ندادی گر چه اول همین پستم هم بود ولی دوباره میپرسم چرا به محمد و محمد امین همچین حرفی نزدی؟

@ایدا

یعنی چی؟ همینطوری چشم بسته از شما قبول کنیم که صدرا بی گناهه؟ از عالم غیب خبر رسیده؟ همون سوال اول پستمو جواب بده.

ببین همینجوری کشکی کشکی نمیشه که نتیجه گرفت ! تو به این نتیجه رسیدی که صدرا بیگناهه ، مملی میگه چطور شد به این نتیجه رسیدی ؟ سوالش منطقیه و جواب‌داره قطعا. اگه قرار بود فقط واسه خودمون انالیز کنیم که مافیا بازی کردن بی معنی میشه به کل.
    اینم جالب بود
    Vecchia Signora آنلاین نیست.