alt
صفحه 9 از 19 نخستنخست ... 5678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 180 از 377

موضوع: The Terror | شانزدهمین دوره مافیا

1. THE GOD UP THERE

مورد پسند : 818 بار در 231 پست
    11-19-2018, 12:52 AM #161
    ایدا ۱ رای: فری
    پژمان ۱ رای: رضا
    رضا ۱ رای: پژمان

اگر کسی از آرای باطله بیشتر رای بیاره فاز تمدید میشه.

God آنلاین نیست.

2. کاربلد مافیا

مورد پسند : 58 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:53 AM #162
    نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    @رضا
    چرا اتفاقن الان خیلی به گناهکار بودن پژمان شک دارم.
    با اون حرفی که فری زد خیلی جور در میاد ، گیر من به رضا سر بحث هنری و بیرون کشیدن اسم هنری بود ، بعد پژمان میاد به رضا رای میده و دلیلشم نمیگه چون ممکنه به ضررش باشه ، اصلا منطقی نیست و از همه مهم تر وقتی یخورده جو آروم شده و کسی به دنبال اسم نیست پژمان میاد میگه بنظرتون کدوم شخصیتید ، با توجه به حرفای آرش شخصیتا متناسبن ینی احتمال اینکه هرکی بفهمه کدوم شخصیته بالاتر از اینه که بقیه بدونن کی چی شخصیتیه. پس در نتیجه از بحث رضا نتیجه نمیگیره و به روش دوم میاد دست به کار میشه و میپرسه بنظرتون کدوم شخصیتید.

- - - Updated - - -

@پژمان
    درسته که تو فقط از فری پرسیدی ! اما اگه فری شخصیتش و میگف قطعا یکی دیگه به دنبالش در مورد شخصیتش صحبت میکرد و میتونستی به هدفت برسی.

اقاي عزيز
    تو هم كه حرف رضا رو ميزني

اصلا برام مهم نيست كه شما ها كي هستين

من فقط فري برام مهم بود كه خواستم نظرش رو بدونم
    چون در مورد يك شخصيت بين خودم و فري شك دارم ميخواستم نظر اونو بدونم
    اين چرنديات چيه كه خودتونو انداختين وسط كه اي اين ميخاست بدونه ما كي هستيم
    هر كي هستين
    Pezhman آنلاین نیست.

3. شرلوک

مورد پسند : 27 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 12:55 AM #163
    نقل قول نقل قول از Pezhman نمایش پست ها
    اقاي عزيز
    تو هم كه حرف رضا رو ميزني

اصلا برام مهم نيست كه شما ها كي هستين

من فقط فري برام مهم بود كه خواستم نظرش رو بدونم
    چون در مورد يك شخصيت بين خودم و فري شك دارم ميخواستم نظر اونو بدونم
    اين چرنديات چيه كه خودتونو انداختين وسط كه اي اين ميخاست بدونه ما كي هستيم
    هر كي هستين
    به اون سه خط آخر دقت کن.
    SadRa آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    11-19-2018, 12:58 AM #164
    @ صدرا بعد هم متوجه ميشي كه قاتل هنوز يه تير ديگه داره و اگه توضيح بدم ممكنه يه بيگناه ديگه رو از دست بديم يا نه تو هم مثل رضا متوجه نميشي و هي كليد كردي كه توضيح بده

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    به اون سه خط آخر دقت کن.
    كه چي

- - - Updated - - -

فري رايتو عوض كن
    Pezhman آنلاین نیست.

5. THE GOD UP THERE

11-19-2018, 01:02 AM #165
    خب کسی اعدام نشد رای دادن هم از فردا اجباریه.
    تا فردا ساعت ۵ به درود.

God آنلاین نیست.

6. THE GOD UP THERE

11-19-2018, 05:58 PM #166
    اتفاقات قابل بازگویی نداشتیم. میتونید پست بدید.

رای به اعدام اجباریه. امان هم فقط با دلیل موجه میشه امان گرفت نمیشه پست بدید و رای ندید.

God آنلاین نیست.

7. شرلوک

ویترین مدال
    11-19-2018, 07:24 PM #167
    پژمان‌ من واقعن نمیفهمم چی میگی یخورده واضح تر توضیح بده
    SadRa آنلاین نیست.

8. مافیایی

مورد پسند : 67 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 07:46 PM #168
    من دیشب دیگه نیومدم تاپیک.... و با توجه به اینکه تعداد رای دهنده ها سه نفر بودم اگه رایمو عوض میکردم هم اتفاقی نمیوفتاد. خواهشا دیگه ترسو بازی در نیارید... این بازی بنظرم ارزششو نداره اصلا ک بخواد الکی انقد کش پیدا کنه.
    FM90 آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 07:56 PM #169
    پستای دیشبمو درباره پژمان بخونید حتما، اگه خوندید خواهش میکنم بازم بخونید، به خصوص یکی دو پست آخر. حالا اینو داشته باشید:

الان این چیه؟

فري رايتو عوض كن
    حالا من زياد نگران جون خودم نيستم . نگران شخص ديگه ام كه واسه توضيح بايد اسمشوًبيارم
    بعد اینجا میاد به فری میگه:

فكر ميكني كدوم شخصيتي ؟
    من دیگه حرفی ندارم چی شد نگرانیت بر طرف شده ایشالا بیای دلایلتو شرح بدی؟ اینقدر نخ دادنت رو نگرفتن دیگه واقعا از این واضح تر امکان نداشت نخ که چی بگم دیگه طناب انداختی عملا! فکر کردید چرا ایشون دو فازه ما رو علاف خودش کرده؟ واسه چی داره اینقدر با فری ارتباط میگیره؟ واسه چی هی میگه وقت ندارم الان نمیشه توضیح داد؟ به نظر من که مشخصه پژمان منتظره یارش، که به احتمال زیاد همو پیدا کردن، هدف درست رو متوجه بشه و بزنتش؛ یا متوجه شده و زده و فری ضد ضربه ست یا یارش نفهمیده که با این حجم از نخ دادن بعید میدونم!

من نمیدونم یه نفر باید چند تا حرکت گناه کارانه انجام بده تا از نظر شما مشکوک باشه؟ واقعا بی گناه اینطوری بازی میکنه؟ یا میگه وقت ندارم، یا میگه جونم در خطره نمیتونم حرف بزنم، جواب سوالارو نمیده، از زیر مسئولیتی که خودش قبول کرده در میره، میاد میگه به نظرت هستی تو بازی، بعدم این پست. همه اینا عادیه واسه بقیه؟ درباره پژمان بقیه باید نظر بدن، چون من حرفی برا گفتن ندارم دیگه، چون پژمان اصلا بازی نمیکنه که من بخوام جوابی بدم یا واکنشی نشون بدم، فقط داره مسخره بازی در میاره. خود دانید. این حرکاتی که این بالا آوردم عادیه واقعا؟

@صدرا

تو بازیه مافیا هرکسی ممکنه با دلایلی که واسه خودش داره نسبت به دیگران حس مثبت یا منفی داشته باشه تو پست قبلیمم گفتم که کاری ندارم با اینکه صدرا منم ! ایدا گف که به نظرم صدرا بیگناهه ، منم دلیلاشو شنیدم و منطقی بود به نظرم حالا اینکه نظر تو با نظر من یکی نیست بازم منطقیه و ایدا هم گف هرکسی با نظرات خودش میتونه حس داشته باشه. راستش عمل مشکوکی نمیبینم این وسط
    یعنی اگه مثلا آیدا میومد درباره منم همچین چیزی میگفت تو همینقدر کول و منطقی برخورد میکردی با قضیه؟

میدونی مشکل کجاست؟ مشکل اینه همون اول که آیدا اون حرفو زد تو کاری بهش نداشتی، وقتی دیدی من و فری و بقیه دلیل خواستیم و گیر دادیم بهش، اومدی گفتی آره آیدا همینطوری که نمیشه باید دلیل بیاری انصافا خودتو بزار به جای یکی دیگه، همچین چیزی واسه خودت مشکوک نیست اگه پیش بیاد؟

@ایدا

منتظر شما هم هستیم
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

10. مافیایی

مورد پسند : 13 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 08:16 PM #170
    @پژمان دیگه وقت توضیح دادنه. همونطور که گفتم اگه توضیح بدی یه مثبت رو بزنن ارزش داره باز ! اگه توضیح ندی با اینکه فکر می کنم مثبتی می خوام بهت رای بدم!
    @آیدا
    امروز بهت فرصت دادم ببینم چی میگی
    Mamalgr آنلاین نیست.

11. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 08:20 PM #171
    در تکمیل حرفام این پست های پژمان رو هم ببینید:

بنظرم اين دور دور سختي باشه

٥ تا بيگناه كه كور بازي ميكنن و دو قاتل كه اونها هم همديگه رو نميشناسن و در واقع كور هستن

اين باعث ميشه كه خيلي دنبال سوتي و اين حرفا نبايد باشيم

بهتره كه بيشتر روي داستان زوم كنيم تا سر نخ گير بياريم از داستان
    ببين . 5 تا بيگناهيم . خب ؟ بيگناه هم كه سوتي نداره . اگه بده هم كه به ضرره .

دو تا قاتل كه همديگه رو نميشناسن هم يه جورايي مثل بيگناهان
    . يعني براشون كاري نداره كه خودشون رو بيگناه جا بزنن .
    پس كار سختيه سوتي گرفتن
    حالا که متوجه اون موضوع شدم برمیگردم میبینم این تاکید عجیب پژمان روی این عبارت هم جالبه اینجا هم اول بازیه و به نظرم داره واسه پیدا کردن یارش، یا این که یارش اونو پیدا کنه تلاش میکنه
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

12. شرلوک

ویترین مدال
    11-19-2018, 08:44 PM #172
    @رضا
    البته که منطقی و کول برخورد میکردم. همین الانشم ممکنه به نظر یکی دیگه از پلیرا تو بیگناه باشی ، چیزی نیست که بخام مقابلش جبهه بگیرم. و اینکه مگه یه سوال و چند بار باید بپرسن ؟
    ممل پرسید ، تو پرسیدی ، فری پرسید ! وقتی دیدم هیچی نمیگه خودمم اومدم پرسیدم که بلخره جواب من و داد فقط .
    SadRa آنلاین نیست.

13. کارآموز مافیا

مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 09:35 PM #173
    تو این پست سعی میکنم جواب همتونو بدم،اگر چیزی جا موند یادم بندازید ک بگم
    (اسم من هم اِیدا هستش نه آیدا،پس مد نزارین)

@فری

واقعا خیلی فوق العاده ای و منطقت واقعا تحسین برانگیزه،همینجوری وارد بازی میشی و میگی ایدا رای میدم،اینهمه پستاتو خوندم ی دلیل نصف و نیمه هم ندیدم ک بخوای برای این رای روهوات بیاری،چرا اصن ب من رای میدی؟چون نتونستم پست بدم؟ این منطقته؟واقعا خیلی عالیه،حداقل یکم از محمد امین یاد بگیر،با اینکه میخواد رای بده بهم،با اینحال میگه منتظر میمونم تا بیاد توضیح بده،این یک کار منطقیه،نه اینکه بی دلیل فقط چون دیروز ب خاطر دلایلی ک قبلا شرح دادم نبودم بهم رای داده بشه،واقعا حرکت جالبیه دوستان،هرکس نیست و پست نمیده گناهکاره،بهش رای بدید

سوال بعدیم از تو اینه ک کجای صحبتهای من نامفهومه؟شاید شما یادتون رفته ک محمدو قاتلا زدن کشتن،اونوقت همتون خیلی راحت باز صحبت میکنید و اصلا حساب نمیکنید ک نباید انقدر راحت حرف بزنید ک قاتلا استفاده کنن،پس جناب فری بنده از سازمان سیا امریکا نیستم،فقط فکر میکنم با توجه ب اینکه ی تیر مونده و جونم مثل بقیه در خطره ترجیح میدم کمی نامحسوس ترـحرف بزنم تا اونایی ک نباید استفاده نکنن،من فقط دارم کارمو خوب و کامل انجام میدم و تو بخاطر اینکه در ابن شرایط پیچ در پیچ عاقلانه محتاطم،ب من رای میدی،دمت گرم

@رضا

جناب رضاخان،برای بار هزارم میگم همونطور ک خودت ب صدرا میگی انقد سوالای تکراری نپرس،درحالیکه خودت چهل دفعه داری اینو از من میپرسی،گفتم که،من پستهای تحلیلی صدرا رو بررسی کردم و ب این نتیجه رسیدم کـ خودش شخصا بیگناهه،هیچوقت نگفتم قطعیت داره چون دلایل محکمی براش ندارم فقط یک استنباط فکریه ک احتمالا شما براحتی متوجه اش نشید،اصلا هم اصرار ندارم دیگران مثل من فکر کنم ،شما اصن فکر کن صدرا گناهکاره،اضافه کنم این ربطی نداره ب احساسی ک نسبت ب تو داره و تو رو گناهکار میدونه،چون درباره شخصیت دربازی گفتم و ازونجا ک همه چیز کوره،قطعا صدرا هم میتونه اشتباه کنه و تورو در عین بیگناهی گناهکار جلوه بده،اما این ربطی ب بیگناه بودنش در نظر من نداره

@پژمان
    پژمان واقعا از کجا فهمیدی ضد ضربه ای؟من هنوز منتظر دلایلتم برای رای ب رضا،میدونی ک رای امشب اجباریه،پس بیا جدی روشن کن بلکه با کمکت ب یکجایی برسیم وگرنه اون رای دیشبت خودت واقفی ک بشدت عجیب بود و احتمالا همه رو ب شک انداخته و رای هارو برعلیهت کنه،بیا کامل برامون شرح بده لطفا

@‌محمد امین

اول اینکه ممنون برای پست دادنم صبر کردی،میخواستم ی موردی رو بگم،برای رای دادن در بازیهای مافیایی یا صرفا رای ب اعدام،هر بازیکن دو روش برای اینکار داره،اول اینکه خودش پستهارو میخونه،تحلیل و بررسی میکنه و با توجه به استنباطش از پستها انتخاب میکنه کی گناهکاره و کی بیگناهه و بعد بقولی سوالای چالشی از فرد میپرسه تا ب احتمال بیشتر برسه و رای خودشو بده،اما اگر این مورد جواب نداد و فرد خودش با تحلیلهاش ب نتیجه درستی در نظر خودش نرسید حرفی نمیزنه و بنا رو بر استدلال دیگران و بحثاشون میزاره و از انتخاب اونها و دلایلشون برای رای دهی انتخاب میکنه،من بشخصه مورد اول این سری موفق نبودم و جز صدرا ک استباطم بر بیگناهیش هست،برای دیگران همه ب یک اندازه نظر دارم،پس از نظر من بیخود اومدن و بازی و شلوغ کردن و دلیل منطقی نداشتن و فقط جو دادن اصلا درست نیست و فقط بازی رو اینجوری معلق میکنه،پس هوشمندانه اش اینه ک با تفکر و دلیل منطقی جلو بریم وگرنه انگشت اتهام ب سمت هرکس نشون دادن اونم الکی کار راحتیه

- - - Updated - - -

بطور کلی نظرم برای افراد ب این شکله

صدرا بیگناه
    پژمان بیاد دلایلشو بگه و توضیحات دیشبشو بده تا تصمیم بگیرم
    فری اگر برای رای ب من دلیل محکم نیاره،قطعا بهش شک خواهم کرد و اینطور نتیجه گیری می کنم که این رای دادن هدفمند بوده و فقط برای این بوده تا اسم منو منشن کنه تا یک نخی برای یارش ب عنوان تیر اخر داشته باشه وگرنه دلیل دیگه ای نداره بهم رای بده

بقیه هم نظرم خنثی است
    Ada آنلاین نیست.

14. مافیایی

ویترین مدال
    11-19-2018, 09:43 PM #174
    دوستان به چند تا چیز در مورد داستان می خوام دقت کنیم و بر رسیش کنیم. اول اینکه نشونه قتل و تیر زدن چیه؟ از نظر من نه سایه اس نه خش خش. از نظر من صرفا درگیریه. گودسر و لووسکانت سر قتل دختر باهم درگیر شدن، احساس می کنم گودسر یه تیر اونجا از یکی از قاتلین خورد. بعد در فاز بعد لووسکانت زد کشت اینو. که یعنی تیر بعد رو اون فاز خورد. در همون فازی که گودسر مرد هنری زیر گلوش چاقو گذاشته شد. اینجا جایی از داستانه که نمی فهمم. اگه توزر اون یکی قاتل باشه، بر اساس داستان باید توزر و لووسکانت همدیگرو پیدا کرده باشن.یعنی سهمیه تیرشون تموم شده باشه، پس درگیری کرنلیوس و توزر که یعنی یکیشون تیر خورده چی میشه؟ از طرفی با عقل جور در میاد اگه سهمیه تیرشون تموم شده باشه چون فاز قبل هم کشته نداشتیم. خلاصه
    1: احتمال خیلی خیلی زیاد سهمیه تیر قاتلا تموم شده در نتیجه @پژمان نترس و توضیح بده.
    2: درگیری نشونه ی تیر خوردنه از نظر من و بعید میدونم سایه یا خش خش باشه.

- - - Updated - - -

چون دقت کنید گودسر باید 2 تا تیر می خورد. تیر دوم رو فازی که مرد خورد. تیر اول رو کی خورد پس؟ تو کله داستان گودسر خش خش و سایه ندید به تنهایی اما با لووسکانت درگیر شد. واسه همینه که میگم نشونه تیر درگیریه نه خش خش و سایه.
    Mamalgr آنلاین نیست.

15. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    11-19-2018, 09:47 PM #175
    @ رضا
    يعني الان ميگي من و فري قاتليم ؟

@ ايدا
    من نگفتم ضد ضربه ام
    كجا گفتم

به رضا گفتم ضد ضربه زدي . از داستان هم معلوم بود كه يه ضد ضربه تير خورده ديگه . معلوم نيست ؟
    Pezhman آنلاین نیست.

16. مافیایی

ویترین مدال
    11-19-2018, 09:49 PM #176
    @ رضا

@ ايدا
    من نگفتم ضد ضربه ام
    كجا گفتم

به رضا گفتم ضد ضربه زدي . از داستان هم معلوم بود كه يه ضد ضربه تير خورده ديگه . معلوم نيست ؟
    پژمان جان بخون دو تا پست اخیر من رو. توضیح ندی به من من بهت رای می دم با این که فکر میکنم بیگناهی.
    Mamalgr آنلاین نیست.

17. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    11-19-2018, 10:05 PM #177
    @ همه

اون سوتي اول بازي رضا رو همه بياد بياريد

و بعدش ممل اومد و جريان هنري رو بلد كرد

بعد از اون من اومدم به رضا گير دادم و حدس زدم قاتله و زير پوستي اين بازي رو راه انداخته
    از اونور فري اومد به ممل گير داد و اين حدس رو نسبت به ممل داشت

. گاد اول بازي گفت يك نشانه هاي خيلي ريزي در داستان هست و با دقت زياد ميشه پيداش كرد . وقتي اينطوري ميگه يعني قطعا نمياد به يه چيز واضحا اشاره كنه . يه نشونه خيلي ريزي داره

همون شبش تو داستان اخر داستان از قول اروينگ گفت پس حدسم درست بود

از اونجايي كه تا اون لحظه فقط من و فري حدس داشتيم من برداشتم از داستان اينه كه شخصيت اروينگ با منم يا فري

كه در نتيجه يا رضا يا ممل ميتونن قاتل باشن

من نظرم رو رضاست چون حدس من ملموس تر و پررنگ تر بود و اروينگ هم حدس زده بود

ولي با اين پست ممل كه ميگه ميدونم بيگناهي ولي بهت راي ميدم يكم به فكر رفتم

- - - Updated - - -

ضمنا الان فكر كنم ديگه واسه اقا رضا هم جا افتاده باشه كه چرا فري رو صدا كردم ازش پرسيدم فك ميكنه كدوم شخصيته
    Pezhman آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    11-19-2018, 10:08 PM #178
    نقل قول نقل قول از Mamalgr نمایش پست ها
    دوستان به چند تا چیز در مورد داستان می خوام دقت کنیم و بر رسیش کنیم. اول اینکه نشونه قتل و تیر زدن چیه؟ از نظر من نه سایه اس نه خش خش. از نظر من صرفا درگیریه. گودسر و لووسکانت سر قتل دختر باهم درگیر شدن، احساس می کنم گودسر یه تیر اونجا از یکی از قاتلین خورد. بعد در فاز بعد لووسکانت زد کشت اینو. که یعنی تیر بعد رو اون فاز خورد. در همون فازی که گودسر مرد هنری زیر گلوش چاقو گذاشته شد. اینجا جایی از داستانه که نمی فهمم. اگه توزر اون یکی قاتل باشه، بر اساس داستان باید توزر و لووسکانت همدیگرو پیدا کرده باشن.یعنی سهمیه تیرشون تموم شده باشه، پس درگیری کرنلیوس و توزر که یعنی یکیشون تیر خورده چی میشه؟ از طرفی با عقل جور در میاد اگه سهمیه تیرشون تموم شده باشه چون فاز قبل هم کشته نداشتیم. خلاصه
    1: احتمال خیلی خیلی زیاد سهمیه تیر قاتلا تموم شده در نتیجه @پژمان نترس و توضیح بده.
    2: درگیری نشونه ی تیر خوردنه از نظر من و بعید میدونم سایه یا خش خش باشه.

- - - Updated - - -

چون دقت کنید گودسر باید 2 تا تیر می خورد. تیر دوم رو فازی که مرد خورد. تیر اول رو کی خورد پس؟ تو کله داستان گودسر خش خش و سایه ندید به تنهایی اما با لووسکانت درگیر شد. واسه همینه که میگم نشونه تیر درگیریه نه خش خش و سایه.
    اینم میشه
    من حساب کردم با توجه ب اینکه هفت نفریم احتمال اینکه سه تا تیر داشته باشن نفری خیلی کمه،چون شانسی هم ممکنه موفق باشن ، پس دو تا تیر نفری دارن ک محتمل تره،با مرگ محمد مشخصا یک تیر از هر کدوم رفته و چاقوی زیر گلوی هنری هم ی تیر از جانب یکی از قاتلا حساب میکنم اما درگیری گودسر رو زیاد موافق نیستم و احتمال میدم یک تیر اخر هم مونده باشه،درستش این نیس بنظرت ک تو داستان از یک سلاح تقریبی استفاده بشه ب عنوان نشونه ای چیزی؟اخه فکر کنم درگیری بازم داشتیم

- - - Updated - - -

@ رضا

@ ايدا
    من نگفتم ضد ضربه ام
    كجا گفتم

اهان پس گفتی ضده ضربه زده،من فک کردم گفتی خودت ضد ضربه ای،حله اشتباه خوندم،حالا کجای داستان مشخص شده ب ضد ضربه خوده ؟
    Ada آنلاین نیست.

19. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    11-19-2018, 10:09 PM #179
    اين برداشت منه از بازي . شايدم از بيخ و بن اشتباه باشه ولي من اروينگ رو يك اماره و نشونه ميبينم و ترجيح ميدم يكبار ديگه به رضا راي بدم
    Pezhman آنلاین نیست.

20. مافیایی

ویترین مدال
    11-19-2018, 10:17 PM #180
    @ همه

اون سوتي اول بازي رضا رو همه بياد بياريد

و بعدش ممل اومد و جريان هنري رو بلد كرد

بعد از اون من اومدم به رضا گير دادم و حدس زدم قاتله و زير پوستي اين بازي رو راه انداخته
    از اونور فري اومد به ممل گير داد و اين حدس رو نسبت به ممل داشت

. گاد اول بازي گفت يك نشانه هاي خيلي ريزي در داستان هست و با دقت زياد ميشه پيداش كرد . وقتي اينطوري ميگه يعني قطعا نمياد به يه چيز واضحا اشاره كنه . يه نشونه خيلي ريزي داره

همون شبش تو داستان اخر داستان از قول اروينگ گفت پس حدسم درست بود

از اونجايي كه تا اون لحظه فقط من و فري حدس داشتيم من برداشتم از داستان اينه كه شخصيت اروينگ با منم يا فري

كه در نتيجه يا رضا يا ممل ميتونن قاتل باشن

من نظرم رو رضاست چون حدس من ملموس تر و پررنگ تر بود و اروينگ هم حدس زده بود

ولي با اين پست ممل كه ميگه ميدونم بيگناهي ولي بهت راي ميدم يكم به فكر رفتم

- - - Updated - - -

ضمنا الان فكر كنم ديگه واسه اقا رضا هم جا افتاده باشه كه چرا فري رو صدا كردم ازش پرسيدم فك ميكنه كدوم شخصيته
    گفتم بهت رای میدم با اینکه فکر می کنم بی گناهی چون داشتی دیوونم میکردی
    تئوریت قشنگه.بر اساسه تئوریت کارایی که کردی با عقل جور در میاد. حالا این که تئوریت درسته یا نه باید بهش فکر کرد. دوباره پست می دم.

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از Ada نمایش پست ها
    اینم میشه
    من حساب کردم با توجه ب اینکه هفت نفریم احتمال اینکه سه تا تیر داشته باشن نفری خیلی کمه،چون شانسی هم ممکنه موفق باشن ، پس دو تا تیر نفری دارن ک محتمل تره،با مرگ محمد مشخصا یک تیر از هر کدوم رفته و چاقوی زیر گلوی هنری هم ی تیر از جانب یکی از قاتلا حساب میکنم اما درگیری گودسر رو زیاد موافق نیستم و احتمال میدم یک تیر اخر هم مونده باشه،درستش این نیس بنظرت ک تو داستان از یک سلاح تقریبی استفاده بشه ب عنوان نشونه ای چیزی؟اخه فکر کنم درگیری بازم داشتیم

- - - Updated - - -

اهان پس گفتی ضده ضربه زده،من فک کردم گفتی خودت ضد ضربه ای،حله اشتباه خوندم،حالا کجای داستان مشخص شده ب ضد ضربه خوده ؟
    درگیری یه جا بین گودسر و لووسکانت داشتیم و یه جا بین هنری و توزر، یه جا بین توزر و کورنلیوس داشتیم. سوال من اینه. اگه درگیری نشونش نباشه، گودسر تیر اولشو کی و کجای داستان خورد؟
    Mamalgr آنلاین نیست.