alt
صفحه 3 از 19 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 379

موضوع: شغال ها به بهشت نمی روند | هفدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

مورد پسند : 13 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    03-29-2019, 06:37 PM #41
    نقل قول نقل قول از FM90 نمایش پست ها
    نکات قابل توجه بازی:

سوتی های ممد : تا حالا ندیده بودم ممد و اینطوری . فعلا میزارم به پای مشغله.

واکنش های آرش و ممل به پستای ممد هم یه جوری بود کجا آرش برداشت کرد که ممل مثبته؟.... بعد اگه ممل از اون پستش دنبال واکنش بود چرا انقدر سریع لو داد؟ میزاشت لااقل چنتا واکنش بگیره بعد .... بیشتر شبیه ایجاد هرج و مرج بود تا واکنش گرفتن.

سریال کیلر : این مقدار از شک و تو یه نیمه جمله چطوری برداشت کردی از پست آرش آخه؟ جو نبود؟

امیدوارم دور بدون اعصاب خوردی ای داشته باشیم
    نقل قول نقل قول از Arash نمایش پست ها
    عجیبه که داری اینطوری مزخرف میگی محمدامین
    اول به من گیر میدی که چرا با وجود اینکه حرفت برام عجیب بوده، مستقیم نگفتم گناهکاری، بعد میگی صدرا مثبته چون نمیاد بدون دلیل کسیو گناهکار بدونه؟ الان دقیقا فرق این دو تا چی بوده؟
    این دابل استاندارد بودنت این حس رو القا میکنه که میخواستی صرفا یه جوری به من گیر بدی و تلاش کنی تحت فشار بذاری منو و خب با چاشنی طنز هم همراهش کردی که هر وقت دیدی اوضاع نامناسبه سریع بکشی بیرون.
    کلا تو لیست گناهکاریم پله پله داری بالاتر میری از اول بازی
    قیل اینکه بگی اینو جواب دادم 😎

- - - Updated - - -

با فری اشتباه ریپلای دادم
    Mamalgr آنلاین نیست.

2. دروگر

مورد پسند : 188 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    03-29-2019, 06:38 PM #42
    نقل قول نقل قول از Mamalgr نمایش پست ها
    @آرش
    بد گفتم حرفمو، میگم یا باهام بجنگ، یا نجنگ. "این حرفت سیاه بازیه، متوجه ای که؟" واسه من جنگ غیر مستقیمه، یعنی می خوای بقیه به من مشکوک شن اما وقتی من رو با رای گیری بردن بیرون بی گناه بودم به تو شک نکنن، چون تو مستقیم با من نجنگیدی. میگیری چی می گم حالا؟ بقیه می گیرین؟
    حالا بزاریم بقیه حرف بزنن شاید هر دو مثبت باشیم اصلا
    ولی اگه منفی پیدا نکردم بین بقیه بر میگردم مثل بختک میوفتم رو بازیت دوست دارما ولی مشکوکی

بازم مشکل دارم با این حرفت ینی چون گفتم «این حرفت سیاه بازیه» باید حتما بیام و اونم اول بازی که نه به داره نه به باره، به خاطر یکی دو جمله گناهکار خطابت کنم و «بجنگم» باهات؟ مرض دارم مگه؟ ینی میخوای به زور القا کنی که من دوگانه و مرموز رفتار کردم تا از من ذهنیت بد بسازی تو بازی
    نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

3. مافیایی

ویترین مدال
    03-29-2019, 06:47 PM #43
    نکات قابل توجه بازی:

واکنش های آرش و ممل به پستای ممد هم یه جوری بود کجا آرش برداشت کرد که ممل مثبته؟.... بعد اگه ممل از اون پستش دنبال واکنش بود چرا انقدر سریع لو داد؟ میزاشت لااقل چنتا واکنش بگیره بعد .... بیشتر شبیه ایجاد هرج و مرج بود تا واکنش گرفتن.

سریال کیلر : این مقدار از شک و تو یه نیمه جمله چطوری برداشت کردی از پست آرش آخه؟ جو نبود؟

امیدوارم دور بدون اعصاب خوردی ای داشته باشیم
    بازم مشکل دارم با این حرفت ینی چون گفتم «این حرفت سیاه بازیه» باید حتما بیام و اونم اول بازی که نه به داره نه به باره، به خاطر یکی دو جمله گناهکار خطابت کنم و «بجنگم» باهات؟ مرض دارم مگه؟ ینی میخوای به زور القا کنی که من دوگانه و مرموز رفتار کردم تا از من ذهنیت بد بسازی تو بازی
    عزیزم اول بهم بگو من چجوری به فری ریپلای ندم، چرا اینطوری شده؟
    دوم این که واقعا متوجه نشدی؟ یا مثله من میای میگی آرش جان مشکوکی، یا مثله صدرا میگی دلیل این کارت میتونه این بوده باشه. این که دلیل مشکوک بودن رو بیاری ولی جمله ی تو واسم مشکوکی رو نیاری یعنی غیر مستقیم می خوای بجنگی. می خوای دلیلش رو بیاری بقیه رهبری کنن. میگیری یا خودتو زدی به نگرفتن شیطون

- - - Updated - - -

بعدشم بین این همه آدم ضعیف و قوی چرا باید دست بزارم رو تو آخه؟ حتما واقعا فکر می کنم منفی ای دیگه.
    Mamalgr آنلاین نیست.

4. مافیایی

ویترین مدال
    03-29-2019, 07:05 PM #44
    حل کردم مشکل ریپلای رو‌
    Mamalgr آنلاین نیست.

5. دروگر

ویترین مدال
    03-29-2019, 07:28 PM #45
    @ممل
    تو هنوز اصرار داری که من باید به خاطر اون پست عجیب اولت یا به خاطر اینکه گفتم داری سیاه بازی میکنی، باید بهت «مشکوک» میبودم. این خودش مشکوکه به نظرم. چون در مورد پست اولت من اول صرفا پرسیدم «فانه یا نه» و بعدش هم از «متوجهی که این حرفات سیاه بازیه»،کاملا مشخصه که این رو در نظر گرفتم که شاید هدفت از اون حرفا سیاه بازی نباشه واقعا. منتهی تو اصرار داری که من به خاطر اون حرفا باید بهت مشکوک میشدم و مستقیما میگفتم که مشکوکی برام. این خودش مشکوکه به نظرم

@سورن
    چرا به جای اینکه جواب فری رو درست بدی، ضدحمله زدی بهش؟
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

6. مافیایی

ویترین مدال
    03-29-2019, 07:43 PM #46
    @ممل
    تو هنوز اصرار داری که من باید به خاطر اون پست عجیب اولت یا به خاطر اینکه گفتم داری سیاه بازی میکنی، باید بهت «مشکوک» میبودم. این خودش مشکوکه به نظرم. چون در مورد پست اولت من اول صرفا پرسیدم «فانه یا نه» و بعدش هم از «متوجهی که این حرفات سیاه بازیه»،کاملا مشخصه که این رو در نظر گرفتم که شاید هدفت از اون حرفا سیاه بازی نباشه واقعا. منتهی تو اصرار داری که من به خاطر اون حرفا باید بهت مشکوک میشدم و مستقیما میگفتم که مشکوکی برام. این خودش مشکوکه به نظرم

@سورن
    چرا به جای اینکه جواب فری رو درست بدی، ضدحمله زدی بهش؟
    یعنی منظورت از سیاه بازیه متوجه ای که؟ این بوده؟ اینو میتونم قبول کنم ولی چرا با این ادبیات و اون اموجی؟
    @سورن
    من با هر دو تا حرفت موافق بودم ولی نه با این شدت. آره از نظر منم کار آرش مشکوک بود ولی نه به شدت مشکوک و مستحق تعمل. کار فری هم مشکوک بود ولی نه در حد این که بشه برداشت کرد می خواد مارو بولد کنه خودش بالای دار نره.
    @آرش و @فری
    از طرف دیگه این دفاع جانانه ی شما از همدیگه بی سابقه س. بعید می دونم هر دو مافیا باشین و انقد تابلو باشین. اونی که بینتون مثبته، به اون یکی بیشتر دقت کنه.

- - - Updated - - -

تامل*
    Mamalgr آنلاین نیست.

7. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    03-29-2019, 08:03 PM #47
    آقا این قالب گوشی چرا اینطوریه 😐
    من از دیروز دارم رفرش میزنم پست جدید نمی‌آورد! الان فهمیدم خودم باید میزدم صفحه 2 و 3 😐😂

پست ها رو خوندم. پست های اولیه محمد رو میذارم پای همون مشغله و حواس پرتی.

بازی محمد امین برام عجیبه! با اون دو دور فوق منطقی و سبک متفاوت با این دور، نمیدونم این ‌‌شکی که الان بهش دارم بذارم پای تغییر سبک و یا چی 😁 ولی اون پستی که بعد "فان بود یا نه؟" آرش داد، یکم حس عجله و هول بودن به من داد! اگه میخواست واکنش بگیره پس چرا اینقدر زود خرابش کرد؟!

در کل تو بحث بین دو نفر فعلا کفه ترازوم به سمت آرشه 😁 حرفاش برام منطقی تر بوده.

راستی یه جایی هم گفته بودید حمایت آرش و فری از هم خیلی عجیبه. نمیدونم من ندیدم این پستی که می‌گید یا دارید جو میدید! یه توضیح بدید اینو کدوم حمایت؟!
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

8. شرلوک

مورد پسند : 27 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    03-29-2019, 08:06 PM #48
    فشار خون نگیری صدرا جون
    چرا باید فشار خون بگیرم آرش (جون) ؟

- - - Updated - - -

ا
    @صدرا
    من کاراکتر وار حرف زدن رو تو مافیایی که رو در روئه و خودمون بازی می کنیم انجام میدم، اینجا تا حالا انجام نداده بودم.
    ما که تا حالا همچین بازی ای ازت ندیدم ولی دلیلت و میشه قبول کرد فعلا
    SadRa آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    03-29-2019, 08:09 PM #49
    محمد امین احساس کردم میخوای اعتماد صدرا رو جمع کنی. خیلی زیادی تعریف کردی ازش، این جور تعریفا معمولا برا بعد بازیه تا حالا ندیده بودم همچین چیزی وسط بازی 😐😂

آرش خدا لعنتت کنه این چه امضاییه😑🤣

10. شرلوک

ویترین مدال
    03-29-2019, 08:12 PM #50
    @ممل
    تو پستی که گفتی واسه محمد رای جمع کنیم ! راستش ماهایی که بات بیشتر تو بازی بودیم احتمالا با آرش هم نظر باشیم که این پستت فانه دیگ ؟
    چون خودت برداشت متفاوت محمد و از پستت میبینی که اتهام مستقیم گفته.
    نمیدونم هدفت چی میتونه باشه !
    ممل و آرش یه جوریه این بحثتون واسه من خیلی عجیبه ، از اول بازی با شوخی شروع شد و به حس منفی داره ختم میشه
    بیشتر آدم یاد دعوای زرگری و یا به قول فری هرج و مرج میره ! که واسه چی واقعا ؟
    SadRa آنلاین نیست.

11. دروگر

ویترین مدال
    03-29-2019, 08:12 PM #51
    یعنی منظورت از سیاه بازیه متوجه ای که؟ این بوده؟ اینو میتونم قبول کنم ولی چرا با این ادبیات و اون اموجی؟
    @سورن
    من با هر دو تا حرفت موافق بودم ولی نه با این شدت. آره از نظر منم کار آرش مشکوک بود ولی نه به شدت مشکوک و مستحق تعمل. کار فری هم مشکوک بود ولی نه در حد این که بشه برداشت کرد می خواد مارو بولد کنه خودش بالای دار نره.
    @آرش و @فری
    از طرف دیگه این دفاع جانانه ی شما از همدیگه بی سابقه س. بعید می دونم هر دو مافیا باشین و انقد تابلو باشین. اونی که بینتون مثبته، به اون یکی بیشتر دقت کنه.

- - - Updated - - -

تامل*
    محمدامین داری گناهکارانه بازی میکنی به نظرم یعنی الان که دلیل قبلی شکت به من به اموجی ای تقلیل یافت که هر یه جمله در میون ازش استفاده میکنم، اومدی و جو میدی که از فری دفاع جانانه کردم؟ وات د فاک خب؟ قشنگ مصداق بارز توهم زایی و جو دادن بود این حرکتت

فعلا میذارم بقیه بیان پستای رد و بدل شده بین من و محمدامین رو بخونن قبل از اینکه خیلی زیاد شه این طوری دو نفره «جنگیدن» مون خیلی به نفع بیگناها نیست به نظرم. بقیه هم لطفا فعال تر باشن

Arash آنلاین نیست.

12. شرلوک

ویترین مدال
    03-29-2019, 08:16 PM #52
    نقل قول نقل قول از The Serial Killer نمایش پست ها
    خب ببین الان تو اومدی کسایی که به هم مشکوکن رو مخاطب قرار دادی، این خودش مشکوکه. انگیزه‌ات چیه؟ می‌خوای ما سه تا رو برجسته کنی تا بالاب چوبه دار نری؟
    میخای ما سه تارو برجسته کنی تا بالای چوبه دار نری ؟
    مگه رای کسی رو فریه یا فری داره اعدام میشه و داره دست و پا میزنه ک این جمله رو میگی ؟
    پای گیجی بزاریم این حرف و یا فرار از جواب ؟
    عجیبه که هیچکدوم از بچه ها به این توجه نکرد اصا
    SadRa آنلاین نیست.

13. دروگر

ویترین مدال
    03-29-2019, 08:17 PM #53
    نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    میخای ما سه تارو برجسته کنی تا بالای چوبه دار نری ؟
    مگه رای کسی رو فریه یا فری داره اعدام میشه و داره دست و پا میزنه ک این جمله رو میگی ؟
    پای گیجی بزاریم این حرف و یا فرار از جواب ؟
    عجیبه که هیچکدوم از بچه ها به این توجه نکرد اصا
    من توجه کردم و توسط محمدامین به دفاع کردن از فری متهم شدم

Arash آنلاین نیست.

14. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    03-29-2019, 08:18 PM #54
    [QUOTE=The Serial Killer;11217]
    نکات قابل توجه بازی:

امیدوارم دور بدون اعصاب خوردی ای داشته باشیم[/QUOTE
    خب ببین الان تو اومدی کسایی که به هم مشکوکن رو مخاطب قرار دادی، این خودش مشکوکه. انگیزه‌ات چیه؟ می‌خوای ما سه تا رو برجسته کنی تا بالاب چوبه دار نری؟
    راست میگه صدرا
    چوبه دار کجا بود
    چرا اینقدر جو گیرانه و شتاب زده؟! 😐

15. شرلوک

ویترین مدال
    03-29-2019, 08:18 PM #55
    من توجه کردم و توسط محمدامین به دفاع کردن از فری متهم شدم ������������
    اها این سریال کیلر همون سورنه ؟ اوکی
    SadRa آنلاین نیست.

16. مافیایی

ویترین مدال
    03-29-2019, 08:35 PM #56
    آقا این قالب گوشی چرا اینطوریه 😐
    من از دیروز دارم رفرش میزنم پست جدید نمی‌آورد! الان فهمیدم خودم باید میزدم صفحه 2 و 3 😐😂

پست ها رو خوندم. پست های اولیه محمد رو میذارم پای همون مشغله و حواس پرتی.

بازی محمد امین برام عجیبه! با اون دو دور فوق منطقی و سبک متفاوت با این دور، نمیدونم این ‌‌شکی که الان بهش دارم بذارم پای تغییر سبک و یا چی 😁 ولی اون پستی که بعد "فان بود یا نه؟" آرش داد، یکم حس عجله و هول بودن به من داد! اگه میخواست واکنش بگیره پس چرا اینقدر زود خرابش کرد؟!

در کل تو بحث بین دو نفر فعلا کفه ترازوم به سمت آرشه 😁 حرفاش برام منطقی تر بوده.

راستی یه جایی هم گفته بودید حمایت آرش و فری از هم خیلی عجیبه. نمیدونم من ندیدم این پستی که می‌گید یا دارید جو میدید! یه توضیح بدید اینو کدوم حمایت؟!
    من بیشتر بازیای مافیام چه رو در رو چه اینجا کسیم که وای میستم یکی دیگه با یکی دیگه بحث کنه بیام منطقی نظر بدم. هیچوقت خودم لیدر نمیشم، چند وقتیه دارم سعی می کنم این رو تغییر بدم. واسه همینه که الان دارم سعی می کنم خودم لیدر شم. برای من به شخصه آرش مشکوکه، به دلایلی که گفتم. بعد از کلی مافیا بازی کردن کارای آرش واسه من textbook ه، این که نمی تونم این رو ثابت کنم به بقیه ضعف بازیه منه و معذرت می خوام از مثبتا. ممکنه حتی من شتباه کنم و آرش مثبت باشه. برای همین و واسه این که نمی تونم کسیو قانع کنم و فقط هرج و مرج میشه باهاش کاری ندارم. وما واقعا بهش مشکوکم. این از این داستان.
    من جوابم هول هولکی نبود، به آرش شک داشتم، اومد اونطوری جواب داد، واسه من کافی بود این واکنش. اما برای ثابت کردن به بقیه کافی نبود. اینم از این داستان.
    من از صدرا تعریف نکردم. حتی از بازیشم تعریف نکردم. صرفا بازیشو توضیح دادم و گفتم این واسه من بازیه بی گناه هاست و صدرا و محمد فعلا واسه ی من مثبت ان. تو مجهولی، به آرش و فری و سریال کیلر مشکوکم. این از این داستان.
    در مورد دفاع آرش و فری هم، بیشتر فری از آرش دفاعش عجیب بود. گفت واکنش من و آرش به محمد عجیب بود و بعد از آرش دفاع کرد و از من بد گفت. اینم از این داستان.

- - - Updated - - -

من توجه کردم و توسط محمدامین به دفاع کردن از فری متهم شدم ������������
    حالا بزرگش نکن منم همین حرف تورو فقط با ادبیات بهتر زدم دیگه

- - - Updated - - -

محمدامین داری گناهکارانه بازی میکنی به نظرم یعنی الان که دلیل قبلی شکت به من به اموجی ای تقلیل یافت که هر یه جمله در میون ازش استفاده میکنم، اومدی و جو میدی که از فری دفاع جانانه کردم؟ وات د فاک خب؟ قشنگ مصداق بارز توهم زایی و جو دادن بود این حرکتت

فعلا میذارم بقیه بیان پستای رد و بدل شده بین من و محمدامین رو بخونن قبل از اینکه خیلی زیاد شه این طوری دو نفره «جنگیدن» مون خیلی به نفع بیگناها نیست به نظرم. بقیه هم لطفا فعال تر باشن
    باشههه حق داری این جانانه گفتن من جو بود من اشتباه کردم اینجا ولی فری دفاعش از تو عجیب بود

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    @ممل
    تو پستی که گفتی واسه محمد رای جمع کنیم ! راستش ماهایی که بات بیشتر تو بازی بودیم احتمالا با آرش هم نظر باشیم که این پستت فانه دیگ ؟
    چون خودت برداشت متفاوت محمد و از پستت میبینی که اتهام مستقیم گفته.
    نمیدونم هدفت چی میتونه باشه !
    ممل و آرش یه جوریه این بحثتون واسه من خیلی عجیبه ، از اول بازی با شوخی شروع شد و به حس منفی داره ختم میشه
    بیشتر آدم یاد دعوای زرگری و یا به قول فری هرج و مرج میره ! که واسه چی واقعا ؟
    آره منم با حالت فان گفتم اما پیش ذهنیت من رو آرش باعث شد که همونو ادامه بدم.
    Mamalgr آنلاین نیست.

17. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    03-29-2019, 08:35 PM #57
    من بیشتر بازیای مافیام چه رو در رو چه اینجا کسیم که وای میستم یکی دیگه با یکی دیگه بحث کنه بیام منطقی نظر بدم. هیچوقت خودم لیدر نمیشم، چند وقتیه دارم سعی می کنم این رو تغییر بدم. واسه همینه که الان دارم سعی می کنم خودم لیدر شم. برای من به شخصه آرش مشکوکه، به دلایلی که گفتم. بعد از کلی مافیا بازی کردن کارای آرش واسه من textbook ه، این که نمی تونم این رو ثابت کنم به بقیه ضعف بازیه منه و معذرت می خوام از مثبتا. ممکنه حتی من شتباه کنم و آرش مثبت باشه. برای همین و واسه این که نمی تونم کسیو قانع کنم و فقط هرج و مرج میشه باهاش کاری ندارم. وما واقعا بهش مشکوکم. این از این داستان.
    من جوابم هول هولکی نبود، به آرش شک داشتم، اومد اونطوری جواب داد، واسه من کافی بود این واکنش. اما برای ثابت کردن به بقیه کافی نبود. اینم از این داستان.
    من از صدرا تعریف نکردم. حتی از بازیشم تعریف نکردم. صرفا بازیشو توضیح دادم و گفتم این واسه من بازیه بی گناه هاست و صدرا و محمد فعلا واسه ی من مثبت ان. تو مجهولی، به آرش و فری و سریال کیلر مشکوکم. این از این داستان.
    در مورد دفاع آرش و فری هم، بیشتر فری از آرش دفاعش عجیب بود. گفت واکنش من و آرش به محمد عجیب بود و بعد از آرش دفاع کرد و از من بد گفت. اینم از این داستان.

- - - Updated - - -

حالا بزرگش نکن منم همین حرف تورو فقط با ادبیات بهتر زدم دیگه
    ببین الانم میگی خیلی به آرش مشکوکم ولی برای این که هرج و مرج نشه کاریش ندارم!

یعنی از قبل اون پستت به آرش شک داشتی؟ چرا آخه چطوری؟!

در مورد صدرا من قانع نمیشم. بیشتر حالت اعتماد خریدن داشت 😁

18. مافیایی

ویترین مدال
    03-29-2019, 08:38 PM #58
    ولی جدا دوس دارم سریال کیلر منفی نباشه. چون اگه گناهکار باشه فری و آرش مثبتن و من به شدتتتت اشتباه زدم

- - - Updated - - -

ببین الانم میگی خیلی به آرش مشکوکم ولی برای این که هرج و مرج نشه کاریش ندارم!

یعنی از قبل اون پستت به آرش شک داشتی؟ چرا آخه چطوری؟!

در مورد صدرا من قانع نمیشم. بیشتر حالت اعتماد خریدن داشت 😁
    نمیدونم چرا به آرش انقد مشکوکم! اصلا کاراش و حرفاش تا به اینجا واسه من شدید منفی بوده. الان دارا منطقی تر جواب می ده کشیدم عقب. ولی هنوز شک عجیبی بهش دارم. در مورد صدرا ام حق توعه قانع نشی، من دلیلمو گفتم.
    Mamalgr آنلاین نیست.

19. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    03-29-2019, 08:41 PM #59
    فعلا این تغییر سبک محمد امین رو هم در نظر میگیرم و با توجه به اون بازیش رو قضاوت میکنم، تا ببینیم در ادامه چی میشه.

اما این وسط بازی سورن از همه عجیب تر بوده. خیلی عجیب اصلا تو کتم نمیره پستاش 😐😁 منتظرم جواب بده.

20. مافیایی

ویترین مدال
    03-29-2019, 08:44 PM #60
    فعلا این تغییر سبک محمد امین رو هم در نظر میگیرم و با توجه به اون بازیش رو قضاوت میکنم، تا ببینیم در ادامه چی میشه.

اما این وسط بازی سورن از همه عجیب تر بوده. خیلی عجیب اصلا تو کتم نمیره پستاش 😐😁 منتظرم جواب بده.
    می خوای بشم قبلیه؟ نه جدا؟
    Mamalgr آنلاین نیست.