alt
صفحه 6 از 19 نخستنخست ... 234567891016 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 120 از 379

موضوع: شغال ها به بهشت نمی روند | هفدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

مورد پسند : 13 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    03-29-2019, 10:28 PM #101
    نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    ای جانم گوله نمک مملمون
    آها ، خب وسط اومدن تو اول که وسط در وسط نبود ! بود ؟ داشتی با آرش بحث میکردی ک همه وارد بحث شدیم بات
    واسه همین اون مثال و زدم ! از اول ک برنامه نداشتی وسط در وسطه بحث باشی. قطعا این واسه مافیا میتونه سم باشه
    بعد از یه بحث ، مجبور شدی به چن نفر دیگم جواب بدی ک شد وسط در وسط
    واسه همینم مثلا دیدی ک ناجوره بحث و تموم کردی با آرش
    حالا اینا فرضیس همش ممکنه همه چی اونجوری که تو میگی باشه ک بحث بی فایده بوده و فلان
    درسته اما اون طرز حرف زدن من طرز حرف زدنه کسیه که بخواد آروم بگه و وسط نیاد؟ برو دوباره بخون. من قصدم در حدی بود که با آرش بجنگم یا من برم بیرون یا اون. بعد دیدم چرا این کارو کنم؟ شاید یه درصد مثبت باشه. و اینکه اون بویی که من احساس کردم (همون حرف سورن ) بقیتون حس نکردین پس بحث بی فایدس، تا آرش سوتی بده.
    Mamalgr آنلاین نیست.

2. Old Morning Dawn

مورد پسند : 70 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    03-29-2019, 10:30 PM #102
    چقدر پست دادید . من یک دور پست ها رو با گوشی خوندم. یه چیزایی بگم تا یادم نرفته.

@ممل
    با گوشیم. پست بالاتری که گفتی توضیح دادی رو پیدا نکردم.

اما یک نکته دیگه که من تو دو دوره ی مافیا خیلی ازش ضربه خوردم یکی همین بحث اعتماد (حالا گذرا یا دائم) هست. کلاً به نظرم این واژه تو بازی مافیا غلطه و من به دید خیلی منفی بهش نگاه می کنم. یادمه یک جا سامورایی بودم و گادفادر اون دور اول بازی گفت بهم اعتماد داره. من درگیر بحث های دیگه شده بودم و فرصت نکردم به خاطرش بازخواست کنم طرف رو. همون اعتمادی که ازش صحبت می کرد باعث شد ال امین و آرش بهم رای بدن و اعدام بشن.
    الان اینکه گفتی مشکله به نظرم. به دید خوبی بهش نگاه نمی کنم و گوشه ذهنم نگهش میدارم. حمله کردی میخواستی واکنش ببینی و نتیجه بگیری. این اوکی. ولی اون کلمه ی اعتماد مشکل داشت.

@ رضا
    خب یک بحث هایی شد بین ممل و آرش و همزمان صدرا و سریال کیلر یک بحث موازی پیش بردن. من این وسط حس کردم داری نگاه می کنی و هرز گاهی به این ور و اون ور میپری بلکه حضورت تو بازی حس بشه. خب این حس خوبی نمیده به یک نفر که داره پست ها رو میخونه و میاد جلو.

--------------------------
    یه چیزی از بحث های آرش و ممل بگم. من حس می کنم ممل خیلی داره سیستماتیک به کیس آرش نگاه می کنه (و یا ارتباط آرش و فری و سریال کیلر). منطق حرفش اوکیه ولی نتیجه نهایی به نظرم کروکد هست. آرش رند هست ولی بازخوردش به جمله ای که ممد گفت که کی با من هست، محمد اعدام کنید طبیعی بود (حالا با ملغمه ای از طنز) که همون سیستماتیک بودن دیدگاه ممل این بحث رو طولانی تر کرد.

---------------------
    بحث ها رو با لپ تاپ بخونم بهتر تصمیم گیری می کنم.

بازی و منطق دوستمون سریال کیلر رو میپسندم. به نظرم ایده آل بودن حرف ها و ارتباط دادنش با جریان بازی مافیا احتمال زیاد منجر به نتیجه غلط میشه.

این وسط فری هم اومد یک چیزی گفت و رفت. سید هم بیش تر فعال باشه.

صدرا هم به نظرم تا الان خوب و مثبت بوده.
    Donnie Darko آنلاین نیست.

3. تازه کار

مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    03-29-2019, 10:31 PM #103
    نقل قول نقل قول از Mamalgr نمایش پست ها
    من بیشتر بازیای مافیام چه رو در رو چه اینجا کسیم که وای میستم یکی دیگه با یکی دیگه بحث کنه بیام منطقی نظر بدم. هیچوقت خودم لیدر نمیشم، چند وقتیه دارم سعی می کنم این رو تغییر بدم. واسه همینه که الان دارم سعی می کنم خودم لیدر شم. برای من به شخصه آرش مشکوکه، به دلایلی که گفتم. بعد از کلی مافیا بازی کردن کارای آرش واسه من textbook ه، این که نمی تونم این رو ثابت کنم به بقیه ضعف بازیه منه و معذرت می خوام از مثبتا. ممکنه حتی من شتباه کنم و آرش مثبت باشه. برای همین و واسه این که نمی تونم کسیو قانع کنم و فقط هرج و مرج میشه باهاش کاری ندارم. وما واقعا بهش مشکوکم. این از این داستان.
    من جوابم هول هولکی نبود، به آرش شک داشتم، اومد اونطوری جواب داد، واسه من کافی بود این واکنش. اما برای ثابت کردن به بقیه کافی نبود. اینم از این داستان.
    من از صدرا تعریف نکردم. حتی از بازیشم تعریف نکردم. صرفا بازیشو توضیح دادم و گفتم این واسه من بازیه بی گناه هاست و صدرا و محمد فعلا واسه ی من مثبت ان. تو مجهولی، به آرش و فری و سریال کیلر مشکوکم. این از این داستان.
    در مورد دفاع آرش و فری هم، بیشتر فری از آرش دفاعش عجیب بود. گفت واکنش من و آرش به محمد عجیب بود و بعد از آرش دفاع کرد و از من بد گفت. اینم از این داستان.

- - - Updated - - -

حالا بزرگش نکن منم همین حرف تورو فقط با ادبیات بهتر زدم دیگه

- - - Updated - - -

باشههه حق داری این جانانه گفتن من جو بود من اشتباه کردم اینجا ولی فری دفاعش از تو عجیب بود

- - - Updated - - -

آره منم با حالت فان گفتم اما پیش ذهنیت من رو آرش باعث شد که همونو ادامه بدم.
    مسئله همینه دقیقا، من قبلا باهات بازی نکردم ولی خیلی وقتها، آدم هایی که بی گناه می شن و لیدر نمی شن وقتی نقششون مافیا میشه برای این که حس غریبی بهشون دست می ده اگه ساکت باشن بهشون مشکوک میشن ملت پر سروصدا می شن و نقش لیدر رو بازی می کنن تا بی گناه ها بهشون معتمد بشن و بتونن کم کم بقیه رو حذف کنن.
    بحث عجیب و غریب و بی دلیل و منطق تو و آرش هم می تونه دلیلش همین باشه
    Klaus آنلاین نیست.

4. شرلوک

مورد پسند : 27 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    03-29-2019, 10:31 PM #104
    درسته اما اون طرز حرف زدن من طرز حرف زدنه کسیه که بخواد آروم بگه و وسط نیاد؟ برو دوباره بخون. من قصدم در حدی بود که با آرش بجنگم یا من برم بیرون یا اون. بعد دیدم چرا این کارو کنم؟ شاید یه درصد مثبت باشه. و اینکه اون بویی که من احساس کردم (همون حرف سورن ) بقیتون حس نکردین پس بحث بی فایدس، تا آرش سوتی بده.
    پس از همون اول با هدف خارج کردن آرش از بازی باش وارد بحث شدی ؟؟؟
    SadRa آنلاین نیست.

5. مافیایی

ویترین مدال
    03-29-2019, 10:34 PM #105
    نقل قول نقل قول از Donnie Darko نمایش پست ها
    چقدر پست دادید . من یک دور پست ها رو با گوشی خوندم. یه چیزایی بگم تا یادم نرفته.

@ممل
    با گوشیم. پست بالاتری که گفتی توضیح دادی رو پیدا نکردم.

اما یک نکته دیگه که من تو دو دوره ی مافیا خیلی ازش ضربه خوردم یکی همین بحث اعتماد (حالا گذرا یا دائم) هست. کلاً به نظرم این واژه تو بازی مافیا غلطه و من به دید خیلی منفی بهش نگاه می کنم. یادمه یک جا سامورایی بودم و گادفادر اون دور اول بازی گفت بهم اعتماد داره. من درگیر بحث های دیگه شده بودم و فرصت نکردم به خاطرش بازخواست کنم طرف رو. همون اعتمادی که ازش صحبت می کرد باعث شد ال امین و آرش بهم رای بدن و اعدام بشن.
    الان اینکه گفتی مشکله به نظرم. به دید خوبی بهش نگاه نمی کنم و گوشه ذهنم نگهش میدارم. حمله کردی میخواستی واکنش ببینی و نتیجه بگیری. این اوکی. ولی اون کلمه ی اعتماد مشکل داشت.

@ رضا
    خب یک بحث هایی شد بین ممل و آرش و همزمان صدرا و سریال کیلر یک بحث موازی پیش بردن. من این وسط حس کردم داری نگاه می کنی و هرز گاهی به این ور و اون ور میپری بلکه حضورت تو بازی حس بشه. خب این حس خوبی نمیده به یک نفر که داره پست ها رو میخونه و میاد جلو.

--------------------------
    یه چیزی از بحث های آرش و ممل بگم. من حس می کنم ممل خیلی داره سیستماتیک به کیس آرش نگاه می کنه (و یا ارتباط آرش و فری و سریال کیلر). منطق حرفش اوکیه ولی نتیجه نهایی به نظرم کروکد هست. آرش رند هست ولی بازخوردش به جمله ای که ممد گفت که کی با من هست، محمد اعدام کنید طبیعی بود (حالا با ملغمه ای از طنز) که همون سیستماتیک بودن دیدگاه ممل این بحث رو طولانی تر کرد.

---------------------
    بحث ها رو با لپ تاپ بخونم بهتر تصمیم گیری می کنم.

بازی و منطق دوستمون سریال کیلر رو میپسندم. به نظرم ایده آل بودن حرف ها و ارتباط دادنش با جریان بازی مافیا احتمال زیاد منجر به نتیجه غلط میشه.

این وسط فری هم اومد یک چیزی گفت و رفت. سید هم بیش تر فعال باشه.

صدرا هم به نظرم تا الان خوب و مثبت بوده.
    اوکی من دیگه بهت اعتماد ندارم. حرفاتو قبول داشتم همرو تقریبا. در مورد رضا فقط نمی دونم واقعا
    Mamalgr آنلاین نیست.

6. مافیایی

مورد پسند : 76 بار در 21 پست
    ویترین مدال
    03-29-2019, 10:36 PM #106
    سلام.

پستا چه یهو شدت گرفت. پست هارو تقریبا سعی کردم با دقت بخونم. هنوز کامل سر درنیوردم که منظور محمد چیه، محمدی که من میشناسم اینقدر گیج نیست ولی خب با توجه به اینکه شیوه اداره این دور گویا منحصر به فرده و چیزای جالبی میبینم تو نوع اداره بازی، مثل اینکه تا روز 5 شبا امنه یا نقش نداریم و اینا، خیلی بهش خرده نمیگیرم تا بعدا ببینم می خواد چطور بازی کنه

در مورد بحث های ممل و آرش، راستش من ایراد و رفتار ممل به آرش رو درک نمی کنم. و البته نوع بحث کردنشون. البته تو آرش یه حمله و گریز محتاطانه می بینم که البته تا الان به زعمم گناهکاری نبوده ، و البته تو ممل هم یه عقب کشیدنایی می بینم که به نظرم خیلی مطلوب نیست. در عین حالم نفهمیدم هدفش از اینکه به آرش گفت که "من چرت گفتم تو چرا گیر ندادی " چی بود و آیا به این هدفش رسید یا نه.

اینکه به یکی برای یه چیز خیلی ساده گیر بدی تا واکنشش رو ببینی مرسومه. ولی اینکه یه محتوای چرت و پرت تولید کنی بعد بگی چرا خوب گیر ندادی به نظرم خیلی منطقی نیست، یا حداقل اگرم این کارو می کنی باید بگی نتیجش چی شد. اینکه فلانی برام مشکوکه و گوشه ذهن هم بمونیم و اینا قطعا واکنش مناسبی نیست.

در مورد نفرات دیگه فعلا کامنتی ندارم تا بعد. فقط خراب پیام های اخلاقی جناب کیلر شدم
    Amir آنلاین نیست.

7. تازه کار

03-29-2019, 10:49 PM #107
    یه نکته دیگه ای این وسط، به جز درگیری خود گاد که تا فاز 5 شب رو اعلام نکرد می شه اینطوری هم بیان کرد که مافیا هم درگیره و فعلا بینمون نیست؟
    Klaus آنلاین نیست.

8. دروگر

مورد پسند : 188 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    03-29-2019, 11:11 PM #108
    از اونجایی که خودم هر شب دارم ساعت ۳ ۴ نصفه شب پست می دم. فاز شب داشتیم که گادکش بودم.
    اینو الان دیدم. خب اینکه ربطی نداره فاز روز میتونه مثلا از یک شب شروع شه فاز شب نیم ساعت یه ساعت باشه کلا. اینکه انقدر قاطع گفتی فاز شب نداریم مشکوک بود یکم برام یعنی حس کردم اوکی مثلا تو گروه تلگرام گاد بهتون گفته فاز شب نداریم فعلا، بعد تو پیش خودت، باز بودن تاپیک تو شب رو گذاشتی به حساب اینکه فاز شب نداریم. درحالی که در حالت عادی باید برای تویی که داری نصف شب پست میدی سوال میشد که چرا فاز شب نداریم نه که برات بدیهی باشه میدونی چی میگم؟
    نقل قول نقل قول از Klaus نمایش پست ها
    مسئله همینه دقیقا، من قبلا باهات بازی نکردم ولی خیلی وقتها، آدم هایی که بی گناه می شن و لیدر نمی شن وقتی نقششون مافیا میشه برای این که حس غریبی بهشون دست می ده اگه ساکت باشن بهشون مشکوک میشن ملت پر سروصدا می شن و نقش لیدر رو بازی می کنن تا بی گناه ها بهشون معتمد بشن و بتونن کم کم بقیه رو حذف کنن.
    آره این رو خیلی هستم به نکته ی خوبی اشاره کرد الهه. یعنی به عنوان یه سناریو که به یه سری سوالات و مجهولات جواب میده میشه بهش فکر کرد خصوصا چون محمدامین دفعه ی قبلی که اینجا مافیا بود تو سایه بود و بهش شک کردن، الان منطقیه که خواسته باشه عمدا وسط بازی کنه. البته میدونم که تجربه ی خیلی زیادی تو مافیا داره شکی توش نیست، ولی خب مافیای حضوری با این مدل مافیا فرق های خودشو داره در کل بخوام بگم اینکه محمدامین تجربه اش بالاست احتمال این رو کم میکنه اما میشه بهش فکر کرد باز.
    یه نکته دیگه ای این وسط، به جز درگیری خود گاد که تا فاز 5 شب رو اعلام نکرد می شه اینطوری هم بیان کرد که مافیا هم درگیره و فعلا بینمون نیست؟
    دیگه مافیا هرچقدرم سرش شلوغ باشه اگه موقع تیر زدنش باشه یه تیر رو میزنه دیگه کاری نداره که دو حالت میتونم متصور بشم، یکی اینکه خود گاد تصمیم گرفته که فعلا مافیا تیر نزنه، یکی اینکه مافیا اصلا تیر نداره. بازم بگم کاری به اون «فاز 5» ای که گاد گفته ندارم لزوما، حرفم سر «فعلا شب امن و امانه» هست.

___
    اما سورن که گفت آرش به طور نامحسوس تغییر رویه داده و ممل هم تاییدش کرد. میشه بگید تغییر چه رویه ای مد نظرتونه و چرا «نامحسوس» و ریز و ایناست؟ صرف نظر از مثبت یا منفی بودن اون تغییر رویه.

- - - Updated - - -

هزارمین پستم رو هم تبریک بگین بزرگ مافیا

- - - Updated - - -

@ محمد
    منظورت از سیستماتیک چیه دقیقا نفهمیدم. :-؟
    نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

9. THE GOD UP THERE

مورد پسند : 818 بار در 231 پست
    03-29-2019, 11:19 PM #109
    چه خبرتونه چقدر حرف زدین.
    ساکت. فاز شبه.

2 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

10. THE GOD UP THERE

مورد پسند : 818 بار در 231 پست
    03-29-2019, 11:39 PM #110
    آغاز فاز روز 4
    فردا ظهر
    فاز شبم هیچی نشد.

2 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

11. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    03-30-2019, 01:48 PM #111
    @محمد

اگه این چیزی که درباره من گفتی میخوای به عنوان نکته منفی در نظر بگیری، درباره همه اعضای بازی بجز خود آرش و ممل صادقه! منظورت رو متوجه نمیشم. من همیشه اگه خودم طرف بحث نبودم، بازیم رو با سوال کردن از طرفین بحث پیش بردم تا ببینم چه نتیجه ای میگیرم از بحثشون. والا نمیدونم دیگه 😁

بحث آرش و ممل الان دیگه فرسایشی شده. هیچکدوم اتهام درست حسابی نمیزنن بهم، صرفا بخاطر درگیری که از اول داشتن حالا صرفا شاخ و شونه میکشن! خوشم نمیاد از این روند 😁

بازی صدرا خیلی رو مخمه این دور 😂 حسم بهش منفیه کاملا 😁

بازی سورن هم به شدت گنگه برام. شاید چون تا حالا باهاش بازی نکردم. نیاز به بررسی عمیق داره 😁
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

12. دروگر

مورد پسند : 188 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    03-30-2019, 02:04 PM #112
    عاقا من دیشب خواب دیدم رضا و ممل مافیان و میخوان من رو «جذب» کنن تعبیرش چیه؟ (در قسمت بعدی خواب هم پرسپولیس نیمه اول از یه تیم وسط جدولی ۲-۰ عقب بود اخرش ۵-۲ برد )

@

بحث آرش و ممل الان دیگه فرسایشی شده. هیچکدوم اتهام درست حسابی نمیزنن بهم، صرفا بخاطر درگیری که از اول داشتن حالا صرفا شاخ و شونه میکشن! خوشم نمیاد از این روند 😁
    راستش این طوری نیست خیلی به نظرم یعنی از سمت محمدامین شاید اینطوری باشه، چون یه گیری بهم داد و خودش پشیمون شد و کشید عقب و الان میگه صرفا یه حس بدون دلیل داره در موردم. ولی اتهام های من بهش هنوز وارده و حتی همین پست قبلیم هم اتهام زدم بهش ینی میخوام بگم پرونده اش پیش من هنوز بازه و داره جلو میره
    Arash آنلاین نیست.

13. شرلوک

ویترین مدال
    03-30-2019, 02:07 PM #113
    کاش کامل تر نقد کنی رضا به چه دلایلی بازیه من میتونه رو مخت باشه ؟
    SadRa آنلاین نیست.

14. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    03-30-2019, 03:02 PM #114
    اوکی من دیگه بهت اعتماد ندارم. حرفاتو قبول داشتم همرو تقریبا. در مورد رضا فقط نمی دونم واقعا
    این یعنی چی آخه 😐 بهت میگن چرا گفتی اعتماد داری، بعد میگی اوکی اعتماد ندارم 😐

@صدرا

بيشترش بخاطر همون ایده ای که دادی و گفتم. بقیش حسه، اگه دلیل میخوای فعلا فقط همون.

- - - Updated - - -

@آرش

اوکی من منتظرم ببینم نتیجه این اتهامی که وارد کردی چی میشه 😁

تعبیر اون خوابت هم اینه که اذهان عمومی رو تشویش نکن 😂
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

15. مافیایی

ویترین مدال
    03-30-2019, 04:25 PM #115
    نقل قول نقل قول از Arash نمایش پست ها
    اینو الان دیدم. خب اینکه ربطی نداره فاز روز میتونه مثلا از یک شب شروع شه فاز شب نیم ساعت یه ساعت باشه کلا. اینکه انقدر قاطع گفتی فاز شب نداریم مشکوک بود یکم برام یعنی حس کردم اوکی مثلا تو گروه تلگرام گاد بهتون گفته فاز شب نداریم فعلا، بعد تو پیش خودت، باز بودن تاپیک تو شب رو گذاشتی به حساب اینکه فاز شب نداریم. درحالی که در حالت عادی باید برای تویی که داری نصف شب پست میدی سوال میشد که چرا فاز شب نداریم نه که برات بدیهی باشه میدونی چی میگم؟

آره این رو خیلی هستم به نکته ی خوبی اشاره کرد الهه. یعنی به عنوان یه سناریو که به یه سری سوالات و مجهولات جواب میده میشه بهش فکر کرد خصوصا چون محمدامین دفعه ی قبلی که اینجا مافیا بود تو سایه بود و بهش شک کردن، الان منطقیه که خواسته باشه عمدا وسط بازی کنه. البته میدونم که تجربه ی خیلی زیادی تو مافیا داره شکی توش نیست، ولی خب مافیای حضوری با این مدل مافیا فرق های خودشو داره در کل بخوام بگم اینکه محمدامین تجربه اش بالاست احتمال این رو کم میکنه اما میشه بهش فکر کرد باز.

دیگه مافیا هرچقدرم سرش شلوغ باشه اگه موقع تیر زدنش باشه یه تیر رو میزنه دیگه کاری نداره که دو حالت میتونم متصور بشم، یکی اینکه خود گاد تصمیم گرفته که فعلا مافیا تیر نزنه، یکی اینکه مافیا اصلا تیر نداره. بازم بگم کاری به اون «فاز 5» ای که گاد گفته ندارم لزوما، حرفم سر «فعلا شب امن و امانه» هست.

___
    اما سورن که گفت آرش به طور نامحسوس تغییر رویه داده و ممل هم تاییدش کرد. میشه بگید تغییر چه رویه ای مد نظرتونه و چرا «نامحسوس» و ریز و ایناست؟ صرف نظر از مثبت یا منفی بودن اون تغییر رویه.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

@ محمد

توجه فرمودی که اگه فاز شب داشتیم گاد میومد می گفت ساکت؟ وقتی گاد همچین حرفی نزده، من هر شب دارم پست می دم و خدا هم گفته تا روز ۵ ام زمان نزاشتم که راحت صحبت کنیم فاز شب نداشتیم. این که تو یه چیزه به این سادگی رو نمی گیری قیقا یعنی مافیایی واسه من.
    احتمال حرف الهه خیلی کمه. اونو تو پست خودش می گم. تغییر رویه ای هم که دادی از یه آدم فعال و بی استرس و باز شدی محتاط تر و منطقی تر تقریبا می شه گفت. صرف نظر از مثبت یا منفی بودن این.

- - - Updated - - -

عاقا من دیشب خواب دیدم رضا و ممل مافیان و میخوان من رو «جذب» کنن تعبیرش چیه؟ (در قسمت بعدی خواب هم پرسپولیس نیمه اول از یه تیم وسط جدولی ۲-۰ عقب بود اخرش ۵-۲ برد )

راستش این طوری نیست خیلی به نظرم یعنی از سمت محمدامین شاید اینطوری باشه، چون یه گیری بهم داد و خودش پشیمون شد و کشید عقب و الان میگه صرفا یه حس بدون دلیل داره در موردم. ولی اتهام های من بهش هنوز وارده و حتی همین پست قبلیم هم اتهام زدم بهش ینی میخوام بگم پرونده اش پیش من هنوز بازه و داره جلو میره
    من یه گیری دادم پشیمون شدم چون عجله کردم. باید وای می ستادم که اگه مافیایی سوتی بدی. الان بحث من و تو بالث شده نتونم به بازی توجه کنم و فقط تو ذهنم تو و فری یارین.

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    پس از همون اول با هدف خارج کردن آرش از بازی باش وارد بحث شدی ؟؟؟
    نه همون اول، ولی پست سیاه بازیو دیدم دیگه گفتم مافیاست با توجه به طرز بازیش و رو این مسمم بودم اما یا من اشتباه می کنم یا آرش داره بهتر بازی می کنه
    Mamalgr آنلاین نیست.

16. قاتل زنجیره ای

03-30-2019, 04:26 PM #116
    @سورن
    مافیا زیاد بازی می کنی؟ منظورم مافیا رو در رو و live ا
    1
    قبلا آره. الان بعد یه مدت طولانی دوباره دارم بازی می کنم.
    The Serial Killer آنلاین نیست.

17. مافیایی

ویترین مدال
    03-30-2019, 04:37 PM #117
    ببین درست. همونجوری که احتمال صدرا غلط نبود. اما یه تناقضی بین حرف صدرا و تو وجود داره. من باید خیلی آماتور باشم که نتونم گوشه بشینم و یکی دو تا پست بدم مثل بقیه. الان من مثل امیری که یک یا دو پست بیشتر نداده پست می دادم بعدا نمی تونستم اعتمادتون و جلب کنم؟ الان شما هیچوقت به امیر اعتماد نمی کنید؟ شما می گی من آماتورم اومدم وسط صدرا می گه من حرفه ایم اومدم وسط در وسط. یه توضیح درست تر و ساده تر وجود داره اونم اینه که من مثبتم و احساس می کنم آرش منفیه. کهدیگه هم نمی خوام سر احساسم نظر بدم و فعلا بهش کار ندارم.
    Mamalgr آنلاین نیست.

18. قاتل زنجیره ای

03-30-2019, 04:43 PM #118

___

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

@ محمد

تازه دارم میفهمم وقتی میگن آرش هوشمندانه بازی می کنه یعنی چی. بذار اول درباره این تغییر تکنیکی که گفتم توضیح بدم. خب اول تو یه فرمولی داشتی، آرش. شروع کردی به سوال کردن از این و اون، گفتن این که من به فلانی مشکوکم، بعد جلوتر چندتا نکته گفتی که خب چون نکات خوبی بودن ملت توجه کردن، مثلا جریان مشکوک بودن کسایی که توی سایه ان و یه مسیری رو رفتی که مدام انگشت اشاره ات روی یه چیزی می چرخه و ملت هم نگاه می کنن و درباره اش بحث میشه ولی درباره صاحب دست کسی خیلی کنجکاوی نشون نمیده.
    الان هم در جواب حرف الهه واقعا خفن حرف زدی. محمد امین تجربه اش زیاده، محمد امین دور قبلی چون بهش شک کردن این کار رو کرد، منطقیه که الان این کار رو بکنه و... خب جدا از اینکه محمد امین مثبت هست یا نه، چیزی که برای من واضحه اینه که تو باز این انگشت اشارهه رو گرفتی سمت محمد امین. داری درباره اش توضیح میدی، یعنی می خوای کسی که حرفات رو می خونه یه نتیجه گیری بکنه و این نتیجه گیری تهش به این ختم میشه که باید به محمد امین یه نگاه دیگه بندازم چون مشکوکه! حرف های من رو پای دفاع کردن نگذارید، صرفا دارم کارهای آرش رو تحلیل می کنم.
    ضمن اینکه الهه (کلاوس) درست بعد از اینکه آرش و من و احتمالا چند نفر دیگه به افراد درون سایه اشاره کردیم، پیداش شد و یه سری چیزها گفت و دقیقا الان من کسی رو نمی بینم بهش شک کرده باشه.
    به هر حال از نظر من آرش چه مثبت چه منفی داره هوشمندانه بازی می کنه و عمدا توجه ها رو به این و اون یا نکات دیگه جلب میکنه. الهه هم فعلا نمی تونم چیزی بگم واقعا، منتظر می مونم بیشتر حرف بزنه و واکنش نشون بده.
    The Serial Killer آنلاین نیست.

19. مافیایی

ویترین مدال
    03-30-2019, 05:09 PM #119
    نقل قول نقل قول از The Serial Killer نمایش پست ها
    قبلا آره. الان بعد یه مدت طولانی دوباره دارم بازی می کنم.
    خوبه 👍

- - - Updated - - -

این یعنی چی آخه 😐 بهت میگن چرا گفتی اعتماد داری، بعد میگی اوکی اعتماد ندارم 😐

@صدرا

بيشترش بخاطر همون ایده ای که دادی و گفتم. بقیش حسه، اگه دلیل میخوای فعلا فقط همون.

- - - Updated - - -

@آرش

اوکی من منتظرم ببینم نتیجه این اتهامی که وارد کردی چی میشه 😁

تعبیر اون خوابت هم اینه که اذهان عمومی رو تشویش نکن 😂
    اولا که اون طرز گفتن من شوخی بود، اما کسی که تو ذهن من مثبته قاعدتا بهش اعتماد دارم، چیزی نیست کسی بپرسه. محمد نگفت چرا اعتماد داری، گفت با این لفظ مشکل داره چون قبلا باعث شده بره بیرون، منم دیدم منطقیه پس می گم بهش اعتماد ندارم.

- - - Updated - - -

اتهام هات چیه؟ همرو تو یه پست بنویس.
    Mamalgr آنلاین نیست.

20. شرلوک

ویترین مدال
    03-30-2019, 05:13 PM #120
    نه همون اول، ولی پست سیاه بازیو دیدم دیگه گفتم مافیاست با توجه به طرز بازیش و رو این مسمم بودم اما یا من اشتباه می کنم یا آرش داره بهتر بازی می کنه
    نمیدونم چطور میتونی صددرصد به این نتیجه برسی که آرش مافیاس اینم تو همین اول بازی. خیلی سخته بدست اوردن همچین نتیجه ای و ریسکش خیلی بالاس !
    درواقع داری با خودت بازی میکنی ، میدونی که نتیجه ی رای به آرش چقد میتونه رو نگاه پلیرا نسبت به تو تاثیر بزاره.
    پس دو حالت میمونه !
    یا گناهکاری و این مسیر برنامه ریزی شده بوده
    یا بیگناهی که خیلی بی دقت داره بازی میکنه.
    امیدوارم گزینه ی دوم نباشی

- - - Updated - - -

@رضا
    داداش اون نظریه نظریه ی خیلی خاصی نبود ! قطعا اگه خیلی خاص میبود شاهد ری اکشنای بیشتری نسبت بش بودیم
    پس بزرگ نمایی نکن این نظریه ممکن بود به فکر هرکسی برسه و چون ب ذهن من رسید احساس میکنم داری بش پر و بال میدی و ازش سو استفاده میکنی.

- - - Updated - - -

من میرم بیرون ! آخر شب برمیگردم ، زیاد پست ندید مرسی

- - - Updated - - -

من میرم بیرون ! آخر شب برمیگردم ، زیاد پست ندید مرسی
    SadRa آنلاین نیست.