alt
صفحه 7 از 19 نخستنخست ... 3456789101117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 140 از 379

موضوع: شغال ها به بهشت نمی روند | هفدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

مورد پسند : 13 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    03-30-2019, 05:30 PM #121
    نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    نمیدونم چطور میتونی صددرصد به این نتیجه برسی که آرش مافیاس اینم تو همین اول بازی. خیلی سخته بدست اوردن همچین نتیجه ای و ریسکش خیلی بالاس !
    درواقع داری با خودت بازی میکنی ، میدونی که نتیجه ی رای به آرش چقد میتونه رو نگاه پلیرا نسبت به تو تاثیر بزاره.
    پس دو حالت میمونه !
    یا گناهکاری و این مسیر برنامه ریزی شده بوده
    یا بیگناهی که خیلی بی دقت داره بازی میکنه.
    امیدوارم گزینه ی دوم نباشی

- - - Updated - - -

@رضا
    داداش اون نظریه نظریه ی خیلی خاصی نبود ! قطعا اگه خیلی خاص میبود شاهد ری اکشنای بیشتری نسبت بش بودیم
    پس بزرگ نمایی نکن این نظریه ممکن بود به فکر هرکسی برسه و چون ب ذهن من رسید احساس میکنم داری بش پر و بال میدی و ازش سو استفاده میکنی.

- - - Updated - - -

من میرم بیرون ! آخر شب برمیگردم ، زیاد پست ندید مرسی

- - - Updated - - -

من میرم بیرون ! آخر شب برمیگردم ، زیاد پست ندید مرسی
    دقیقا من تنها بازی کردم، دلیل عقب کشیدنم هم همین بود. وقتی حرفم رو نمی تونم به کرسی بنشونم و حرفمم اونقدر قوی نیس، یا من دارم اشتباه می کنم یا تنهام. و متاسفانه همون دومیم.
    Mamalgr آنلاین نیست.

2. مافیایی

ویترین مدال
    03-30-2019, 05:45 PM #122
    فری یه پست نسبتا مشکوک داده پیداشم نیستا
    Mamalgr آنلاین نیست.

3. دروگر

مورد پسند : 188 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    03-30-2019, 07:26 PM #123
    نقل قول نقل قول از Mamalgr نمایش پست ها
    توجه فرمودی که اگه فاز شب داشتیم گاد میومد می گفت ساکت؟ وقتی گاد همچین حرفی نزده، من هر شب دارم پست می دم و خدا هم گفته تا روز ۵ ام زمان نزاشتم که راحت صحبت کنیم فاز شب نداشتیم. این که تو یه چیزه به این سادگی رو نمی گیری قیقا یعنی مافیایی واسه من.
    احتمال حرف الهه خیلی کمه. اونو تو پست خودش می گم. تغییر رویه ای هم که دادی از یه آدم فعال و بی استرس و باز شدی محتاط تر و منطقی تر تقریبا می شه گفت. صرف نظر از مثبت یا منفی بودن این.
    توجه میفرمایم و کاملا متوجه این چیزی که میگی هستم. شایدم حرفمو بد توضیح دادم. سوال من اینه که چرا به جای اینکه برات سوال بشه که چرا فاز شب نداریم، انقدر برات بدیهی بود که فاز شب نداریم توی این دو تا پست. چون همون موقع مثلا برا من و صدرا سوال شد این قضیه. این دو تا پست تو اما به من میرسونه که تو از قبل خبر داشتی که قراره فاز شب نداشته باشیم

نه فاز شب نداریم، دقت نکردین من همش نصفه شب تا الان پست می دادم؟
    گاد آخه نمیاد نمیگه مافیا می خواد تیر بزنه یا نه که. گفته اصلا فاز شب نداریم
    یه چیزی این وسط من رو قلقلک میده راستش

نقل قول نقل قول از The Serial Killer نمایش پست ها
    تازه دارم میفهمم وقتی میگن آرش هوشمندانه بازی می کنه یعنی چی. بذار اول درباره این تغییر تکنیکی که گفتم توضیح بدم. خب اول تو یه فرمولی داشتی، آرش. شروع کردی به سوال کردن از این و اون، گفتن این که من به فلانی مشکوکم، بعد جلوتر چندتا نکته گفتی که خب چون نکات خوبی بودن ملت توجه کردن، مثلا جریان مشکوک بودن کسایی که توی سایه ان و یه مسیری رو رفتی که مدام انگشت اشاره ات روی یه چیزی می چرخه و ملت هم نگاه می کنن و درباره اش بحث میشه ولی درباره صاحب دست کسی خیلی کنجکاوی نشون نمیده.
    الان هم در جواب حرف الهه واقعا خفن حرف زدی. محمد امین تجربه اش زیاده، محمد امین دور قبلی چون بهش شک کردن این کار رو کرد، منطقیه که الان این کار رو بکنه و... خب جدا از اینکه محمد امین مثبت هست یا نه، چیزی که برای من واضحه اینه که تو باز این انگشت اشارهه رو گرفتی سمت محمد امین. داری درباره اش توضیح میدی، یعنی می خوای کسی که حرفات رو می خونه یه نتیجه گیری بکنه و این نتیجه گیری تهش به این ختم میشه که باید به محمد امین یه نگاه دیگه بندازم چون مشکوکه! حرف های من رو پای دفاع کردن نگذارید، صرفا دارم کارهای آرش رو تحلیل می کنم.
    ضمن اینکه الهه (کلاوس) درست بعد از اینکه آرش و من و احتمالا چند نفر دیگه به افراد درون سایه اشاره کردیم، پیداش شد و یه سری چیزها گفت و دقیقا الان من کسی رو نمی بینم بهش شک کرده باشه.
    به هر حال از نظر من آرش چه مثبت چه منفی داره هوشمندانه بازی می کنه و عمدا توجه ها رو به این و اون یا نکات دیگه جلب میکنه. الهه هم فعلا نمی تونم چیزی بگم واقعا، منتظر می مونم بیشتر حرف بزنه و واکنش نشون بده.
    همه اینایی که میگی اوکی اصلا، منتهی متوجه نشدم که کجا «تغییر رویه» دادم. اینی که الان تعریف کردی از اول بازی بوده خب. ثانیا اینکه میگی دارم عمدا توجه ها رو سمت محمدامین سوق میدم، نمیفهمم مشکلش چیه وقتی فکر میکنم محمدامین گناهکاره و توی پست های اخرم هم مستقیما به این قضیه اشاره کردم. یعنی به عنوان یه بیگناه وقتی حس میکنم کسی گناهکاره، خیلی طبیعیه که بخوام بقیه هم به کیسش توجه کنن. کما اینکه خود محمدامین هم ورژن شدید تر اینکارو داره علیه من انجام میده و تو همه پستاش اسم منو میاره.

دقیقا من تنها بازی کردم، دلیل عقب کشیدنم هم همین بود. وقتی حرفم رو نمی تونم به کرسی بنشونم و حرفمم اونقدر قوی نیس، یا من دارم اشتباه می کنم یا تنهام. و متاسفانه همون دومیم.
    ببین محمدامین، گیرهایی که تا اینجا بهت وارده از سمت من رو به صورت خلاصه میگم:
    1- میای یه پست عجیب میدی، بعد که من واکنش نشون میدم میگی چرا باهام نجنگیدی خارج از مصداق اگه نگاه کنیم، حرف درستیه و کسی که به یه حرف مشکوک اونطور که باید واکنش نشون نمیده، خودش مشکوکه. اما در مورد بحث بین من و تو، من اول خواستم مطمئن بشم که حرفت فان هست یا نه که مستقیما این رو پرسیدم پس این گیر در مورد من صدق نمیکنه و خودتم بعدش پس گرفتی حرفتو. ینی این گیر الکی ای که اولش به حرف من دادی رو من گناهکارانه حساب میکنم، چون از عمد خواستی من رو مشکوک جلوه بدی همین قضیه سر اون جریان که گفتم «این حرفت سیاه بازیه» هم صادقه راستش.

2- این قضیه ای که بالا گفتم و واکنش به نداشتن فاز شب
    3- سومی و مهم ترین، تو اول بازی مشخصا روی من قفل کردی و معتقدی که من گناهکارم و تمام تلاشت اینه که دلیل پیدا کنی براش. جدا از اینکه این حرکت خودش گناهکاریه، ینی اینکه بگی فلانی به نظرم گناهکاره، حالا وایسین دلیل پیدا کنم میگم بهتون. خصوصا اگه بازیکنی مثل تو بیگناه باشه نمیتونم تصور کنم که از چنین روشی برای گناهکاریابی استفاده کنه. اگه مثلا رضا بود اوکی ولی تو منطقی هستی به نظرم.
    بعدشم از طرف دیگه در مقابل این کم اوردنه، میای میگی من تنهام و دارم رو بازی میکنم و آرش زرنگه و این حرفا که صرفا مظلوم نماییه این به نظرم.

نگاه کن درمورد این بی دلیل بودن اتهاماتت به من، من که خودم میدونم بیگناهم، و کسی که اینطوری میاد میگه من گناهکارم، واقعا نمیتونم بپذیرم. چون یه موقعی یه بیگناه میاد یه بیگناه دیگه رو متهم میکنه با دلیل، بحث میکنن، به یه نتیجه ای میرسن. اما اینکه بعد از بحث و قانع کردن طرف بازم بدون دلیل معتقد باشی که گناهکاره، خب حداقلش اینه که پیش من تو گناهکار میشی. حالا بقیه خودشون میتونن تصمیم بگیرن اما من که نقش خودمو میدونم، وقتی تو میای اول روی من هدف گذاری میکنی و بعد دنبال دلیل برای گناهکار بودنم میگردی، خب منو مجاب میکنه که تو گناهکاری.

خلاصه اینکه اگه همین روند ادامه پیدا کنه، به این نتیجه میرسیم که یا من گناهکارم یا تو، و امکان نداره جفتمون بیگناه باشیم، اینو که دیگه قبول داری؟ چون وقتی خودم بیگناهم اصلا نمیتونم قبول کنم پلیر منطقی ای مثل محمدامین اینطوری در قبالم رفتار کنه
    به نظرم بقیه با خوندن پست های جفتمون میتونن تصمیم بگیرن و درنهایت با اعدام یکیمون، مشخص میشه قضیه.

- - - Updated - - -

راستش من تا اینجا به ترتیب به محمدامین، سید و فری حس بد دارم. محمدامین که دلایلم رو گفتم، فری همون پستی که سورن هم اشاره کرد و بعد از اون هم نیومده، سید هم صرفا به دلیل رعایت بالانس در تیم گناهکاری حالا امیدوارم سید و فری از اینجا به بعد فعال تر بشن که بشه درست تر تصمیم گرفت.

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از Arash نمایش پست ها
    عاقا من دیشب خواب دیدم رضا و ممل مافیان و میخوان من رو «جذب» کنن تعبیرش چیه؟ (در قسمت بعدی خواب هم پرسپولیس نیمه اول از یه تیم وسط جدولی ۲-۰ عقب بود اخرش ۵-۲ برد )
    خب پرسپولیس که برد
    نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    03-30-2019, 07:52 PM #124
    محمد امین بازیت یه جورایی شبیه دور قبل پژمان شده. همون که خودت میگفتی اصلا منطقی حرف نمی‌زد ولی احساس کردم صادقانه حرف می‌زنه. 😁 نمی‌دونم اتفاقیه یا الگو برداری کردی و داری ادای صادق بودن رو در میاری! مخصوصا اینا که میای می‌گی من تنهام و زورم نمیرسه من بدبختم... 😁😂

ایدا و فری و تا حدی سید و اون دوست تازه وارد پست بدید دیگه 😐
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

5. THE GOD UP THERE

مورد پسند : 818 بار در 231 پست
    03-30-2019, 10:37 PM #125
    فعالیتتون کم شد که. این فاز که اتفاقی نمیفته و اعدام نداریم.
    امشب تاپیک باز هست. فاز پنجم ساعت 23:59 فردا شب تموم میشه و به نفعتون هست که اعدامی داشته باشین. رای مورد نیاز هم حداقل 4 هست. تغییر رای فقط 1 بار ممکن هست. و اگر فرد اعدامی در نیم ساعت پایان فاز تغییر کنه، فاز خود به خود نیم ساعت تمدید خواهد شد. همون قانون ادوار قبل.
    اگر اعدامی نداشته باشید، همون شب یک تیر به مافیا داده میشه و بامداد شلیک خواهد شد. مافیا هم دیر هدف بده یک تیر به سمت اعضاش شلیک خواهد شد از غیب.
    مگه گاد به بازی هیجان بده.
    از الان رفتیم فاز روز 5

2 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

6. تازه کار

مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    03-30-2019, 11:26 PM #126
    ببین درست. همونجوری که احتمال صدرا غلط نبود. اما یه تناقضی بین حرف صدرا و تو وجود داره. من باید خیلی آماتور باشم که نتونم گوشه بشینم و یکی دو تا پست بدم مثل بقیه. الان من مثل امیری که یک یا دو پست بیشتر نداده پست می دادم بعدا نمی تونستم اعتمادتون و جلب کنم؟ الان شما هیچوقت به امیر اعتماد نمی کنید؟ شما می گی من آماتورم اومدم وسط صدرا می گه من حرفه ایم اومدم وسط در وسط. یه توضیح درست تر و ساده تر وجود داره اونم اینه که من مثبتم و احساس می کنم آرش منفیه. کهدیگه هم نمی خوام سر احساسم نظر بدم و فعلا بهش کار ندارم.
    نه نگاه کن، قضیه اینه که منفی باشی و وسط بیای خیلی خیلی منطقی تره تا مثبت باشی و وسط بیای. اونم مخصوصا وقتی هیچ وقت لیدر نبودی و یهو تصمیم به لیدر شدن گرفتی

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از The Serial Killer نمایش پست ها
    تازه دارم میفهمم وقتی میگن آرش هوشمندانه بازی می کنه یعنی چی. بذار اول درباره این تغییر تکنیکی که گفتم توضیح بدم. خب اول تو یه فرمولی داشتی، آرش. شروع کردی به سوال کردن از این و اون، گفتن این که من به فلانی مشکوکم، بعد جلوتر چندتا نکته گفتی که خب چون نکات خوبی بودن ملت توجه کردن، مثلا جریان مشکوک بودن کسایی که توی سایه ان و یه مسیری رو رفتی که مدام انگشت اشاره ات روی یه چیزی می چرخه و ملت هم نگاه می کنن و درباره اش بحث میشه ولی درباره صاحب دست کسی خیلی کنجکاوی نشون نمیده.
    الان هم در جواب حرف الهه واقعا خفن حرف زدی. محمد امین تجربه اش زیاده، محمد امین دور قبلی چون بهش شک کردن این کار رو کرد، منطقیه که الان این کار رو بکنه و... خب جدا از اینکه محمد امین مثبت هست یا نه، چیزی که برای من واضحه اینه که تو باز این انگشت اشارهه رو گرفتی سمت محمد امین. داری درباره اش توضیح میدی، یعنی می خوای کسی که حرفات رو می خونه یه نتیجه گیری بکنه و این نتیجه گیری تهش به این ختم میشه که باید به محمد امین یه نگاه دیگه بندازم چون مشکوکه! حرف های من رو پای دفاع کردن نگذارید، صرفا دارم کارهای آرش رو تحلیل می کنم.
    ضمن اینکه الهه (کلاوس) درست بعد از اینکه آرش و من و احتمالا چند نفر دیگه به افراد درون سایه اشاره کردیم، پیداش شد و یه سری چیزها گفت و دقیقا الان من کسی رو نمی بینم بهش شک کرده باشه.
    به هر حال از نظر من آرش چه مثبت چه منفی داره هوشمندانه بازی می کنه و عمدا توجه ها رو به این و اون یا نکات دیگه جلب میکنه. الهه هم فعلا نمی تونم چیزی بگم واقعا، منتظر می مونم بیشتر حرف بزنه و واکنش نشون بده.
    سورن، مسئله اینه که وقتی دونفر میرن تو بحث و جدل باهم، برای این که همدیگرو قانع کنن یه وقتایی خیلی ریز سوتی میدن. سوتی نه برای طرف مقابل بلکه برای بقیه افراد چون تمرکزشون رو طرف مقابله. آقا من نه حرفه ایم، نه با شما بازی کردم اما بازی محمدامین، خیلی بی پروا گونه و خیلی بال بال زننده به طرز واضحیه که تلاش داره اعتماد بطلبه. بدون منطق و صرفا از روی احساس و بعد، تلاش کنه کاری که کرده توجیه کنه.
    آرش هم همچین منطقی بازی نمی کنه ولی حداقل تلاش داره ملو کنه روش بازیش رو و تقلا برای جلب اعتماد نمی کنه

- - - Updated - - -

و خب، خدمتت عرض کنم که خودت هم خیلی سریال کیلر طور داری بازی می کنی. ینی یه حالتی داری که همه چیو می دونی و هیچی رو نمی دونی و به این و اون اتهام میای بدون این که دلیل محکمی داشته باشی. اول بازی هم که نویسنده و شاعر شده بودی و استعاره و تشبیه میومدی این که من یهو از تو سایه دربیام و نکته ای رو گوشزد کنم چقدر می تونه دلیل محکمی باشه؟

- - - Updated - - -

توجه میفرمایم و کاملا متوجه این چیزی که میگی هستم. شایدم حرفمو بد توضیح دادم. سوال من اینه که چرا به جای اینکه برات سوال بشه که چرا فاز شب نداریم، انقدر برات بدیهی بود که فاز شب نداریم توی این دو تا پست. چون همون موقع مثلا برا من و صدرا سوال شد این قضیه. این دو تا پست تو اما به من میرسونه که تو از قبل خبر داشتی که قراره فاز شب نداشته باشیم

یه چیزی این وسط من رو قلقلک میده راستش

همه اینایی که میگی اوکی اصلا، منتهی متوجه نشدم که کجا «تغییر رویه» دادم. اینی که الان تعریف کردی از اول بازی بوده خب. ثانیا اینکه میگی دارم عمدا توجه ها رو سمت محمدامین سوق میدم، نمیفهمم مشکلش چیه وقتی فکر میکنم محمدامین گناهکاره و توی پست های اخرم هم مستقیما به این قضیه اشاره کردم. یعنی به عنوان یه بیگناه وقتی حس میکنم کسی گناهکاره، خیلی طبیعیه که بخوام بقیه هم به کیسش توجه کنن. کما اینکه خود محمدامین هم ورژن شدید تر اینکارو داره علیه من انجام میده و تو همه پستاش اسم منو میاره.

ببین محمدامین، گیرهایی که تا اینجا بهت وارده از سمت من رو به صورت خلاصه میگم:
    1- میای یه پست عجیب میدی، بعد که من واکنش نشون میدم میگی چرا باهام نجنگیدی خارج از مصداق اگه نگاه کنیم، حرف درستیه و کسی که به یه حرف مشکوک اونطور که باید واکنش نشون نمیده، خودش مشکوکه. اما در مورد بحث بین من و تو، من اول خواستم مطمئن بشم که حرفت فان هست یا نه که مستقیما این رو پرسیدم پس این گیر در مورد من صدق نمیکنه و خودتم بعدش پس گرفتی حرفتو. ینی این گیر الکی ای که اولش به حرف من دادی رو من گناهکارانه حساب میکنم، چون از عمد خواستی من رو مشکوک جلوه بدی همین قضیه سر اون جریان که گفتم «این حرفت سیاه بازیه» هم صادقه راستش.

2- این قضیه ای که بالا گفتم و واکنش به نداشتن فاز شب
    3- سومی و مهم ترین، تو اول بازی مشخصا روی من قفل کردی و معتقدی که من گناهکارم و تمام تلاشت اینه که دلیل پیدا کنی براش. جدا از اینکه این حرکت خودش گناهکاریه، ینی اینکه بگی فلانی به نظرم گناهکاره، حالا وایسین دلیل پیدا کنم میگم بهتون. خصوصا اگه بازیکنی مثل تو بیگناه باشه نمیتونم تصور کنم که از چنین روشی برای گناهکاریابی استفاده کنه. اگه مثلا رضا بود اوکی ولی تو منطقی هستی به نظرم.
    بعدشم از طرف دیگه در مقابل این کم اوردنه، میای میگی من تنهام و دارم رو بازی میکنم و آرش زرنگه و این حرفا که صرفا مظلوم نماییه این به نظرم.

نگاه کن درمورد این بی دلیل بودن اتهاماتت به من، من که خودم میدونم بیگناهم، و کسی که اینطوری میاد میگه من گناهکارم، واقعا نمیتونم بپذیرم. چون یه موقعی یه بیگناه میاد یه بیگناه دیگه رو متهم میکنه با دلیل، بحث میکنن، به یه نتیجه ای میرسن. اما اینکه بعد از بحث و قانع کردن طرف بازم بدون دلیل معتقد باشی که گناهکاره، خب حداقلش اینه که پیش من تو گناهکار میشی. حالا بقیه خودشون میتونن تصمیم بگیرن اما من که نقش خودمو میدونم، وقتی تو میای اول روی من هدف گذاری میکنی و بعد دنبال دلیل برای گناهکار بودنم میگردی، خب منو مجاب میکنه که تو گناهکاری.

خلاصه اینکه اگه همین روند ادامه پیدا کنه، به این نتیجه میرسیم که یا من گناهکارم یا تو، و امکان نداره جفتمون بیگناه باشیم، اینو که دیگه قبول داری؟ چون وقتی خودم بیگناهم اصلا نمیتونم قبول کنم پلیر منطقی ای مثل محمدامین اینطوری در قبالم رفتار کنه
    به نظرم بقیه با خوندن پست های جفتمون میتونن تصمیم بگیرن و درنهایت با اعدام یکیمون، مشخص میشه قضیه.

- - - Updated - - -

راستش من تا اینجا به ترتیب به محمدامین، سید و فری حس بد دارم. محمدامین که دلایلم رو گفتم، فری همون پستی که سورن هم اشاره کرد و بعد از اون هم نیومده، سید هم صرفا به دلیل رعایت بالانس در تیم گناهکاری حالا امیدوارم سید و فری از اینجا به بعد فعال تر بشن که بشه درست تر تصمیم گرفت.

- - - Updated - - -

خب پرسپولیس که برد
    آقا، من دارم فکر می کنم ممکن نیست مافیای عزیزمون خیلی کسی رو نشناسه و گاد بهش یه حالی بده که پنج شب بچه ها رو شناسایی کنه؟
    ظن من هم در حال حاضر روی محمدامین و سورنه

- - - Updated - - -

بعد یه نکته رو دقت کردین که محمد امین از سورن پرسید که مافیا زیاد بازی می کنه یا نه؟
    این نمی تونه دلیلی باشه بر این که داره همگروهی خودش رو می سنجه؟
    Klaus آنلاین نیست.

7. دروگر

ویترین مدال
    03-30-2019, 11:35 PM #127
    الان که گاد اینطوری کرده این فاز رو، سه تا گزینه داریم تا فردا. یا اینکه به یه نتیجه برسیم و همه مون رای بدیم و یه نفر رو اعدام کنیم. یا اینکه اگه به نتیجه نرسیدیم برا اعدام، دو حالت داریم، یا یکی از ادمای تو سایه که احتمالا گادکش میشن یا فعالیت خاصی ندارن رو اعدام کنیم، یا اعدام نکنیم و تیر به مافیا بدیم و از روی تیرشون گناهکاریابی کنیم.
    نظرتون چیه؟

-----
    @الهه
    اینی که گفتی یعنی چه؟ خب اگه محمدامین و سورن یار باشن با هم دیگه ارتباطن خارج از بازی و نیازی نیست داخل بازی ازش بپرسه که

- - - Updated - - -

ولی جدا از اون یکم این دل و قلوه گرفتن محمدامین و سورن حس بدی داد. مثلا محمدامین یه جا برگشت به سورن گفت فقط تو حرفمو میفهمی و اینا
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

8. کارآموز مافیا

مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    03-30-2019, 11:59 PM #128
    سلام بچه ها خسته نباشید و سال جدیدتون پر از انگیزه

عذرخواهم ک انقدر دیر وارد بازی شدم،بشدت گرفتار بودم و امکان بازی فراهم نبود

چند فاز گذشته و من رسما هیچی نه از پستهای بچه ها و نه تم بازی نخوندم،فقط الان ی پست دادم ک اعلام هویتی باشه،برای فردا پستهارو میخونم و نظر خودمو درباب اتفاقات خواهم گفت

موفق باشید
    Ada آنلاین نیست.

9. مافیایی

مورد پسند : 67 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    03-31-2019, 12:57 AM #129
    سلامی مجدد.

انقدر ب کمرنگ بودن من گیر ندید. اکثررتون میدونید وضعمو:/ من هستم ولی اهسته بازی میکنم حالا اگه اینجوری نمیتونید هرکاری از دستتون بر میاد بکنید.

الانم این هفت صفحه رو با سرعت باد خوندم تا اونجا که حافظه یاری میده مینویسم.

کم و زیادش و ب بزرگی خودتون ببخشین.

ممل گر:

من از آرش دفاعی نکردم. اونم جانانه. از تو هم بد نگفتم. واکنش تو به پست محمد از نظر میزان شدت و گنگ بودن با واکنش آرش یکی بود که انتظار باز خورد یکسانی داشتی از من؟

تو خودت داری میگی به ارش حس منفی دارم و دلیل منطقی ای هم ندارم و نمیتونم توضیح بدم. بعد من بیام اینو گوشزد کنم میشه دفاع از آرش؟

احتمال اینکه من و آرش همدست باشیم نزدیک صفره و احتمال اینکه - /+ یا +/+ باشیم 50 50 ست. و خودتو بقیه رو با این فرضیه سورن بی گناه= ارش و فری گناهکار گمراه نکن.

بازیت برام گنگ بوده این دور... نه اون واکنشت به محمد برام مفهومی داشت و نه گیر بی خودت به آرش. اینکه نمیتونی توضیح بدی مقصرش خودتی نه بقیه.

سریال کیلر: به ضعم شما من تو و ارش و ممل و به هم ربط دادم که از اعدام فرار کنم؟ :0 این دومین پست منه تو بازی کدوم چوبه دار؟
    واکنشت به جمله پاره ی من بسیار بسیار تهاجمی بود. فرار رو به جلو بود اصلا یادم نمیاد کس دیگه ای واکنش نشون داد به این حرکتت یا نه؟ ولی من توضیح میخوام ازت. سوال من ازت این بود که چطور تو یه نیم جمله به آرش مشکوک شدی؟ این کجاش اون داستانیه که تو برام تعریف کردی؟

از سایر بستگان هم بخاطر بلد کردن عدم حضور من نهایت قدردانی و به عمل می آرم و آرزوی خدمت مقدس و براشون خواهم داشت.

راجع به اینکه کیا میتونن گناهکار باشن هم فعلا نظری به اونصورت منطقی نمیتونم داشته باشم ولی حسی بخوام بگم ممل حسم بهش منفی نیست اونم بخاطر تجربه این جوز بازی هایی رو از بی گناها خیلی بیشتر دیدم. حس منفی ای به سورن دارم. واکنشش خیلی تند بود و فرار رو به جلو بود عملا.

احتمالا یکبار دیگه سر بزنم تا صبح اگر سوالی یا نکته ای جا موند مطرح کنید در این فرصت. خیلی خوبه که همه فعال باشن ولی خوب من نمیتونم باشم. دیل وید ایت :—*

- - - Updated - - -

یه پند اخلاقی هم من اضافه کنم ک شاید به مذاق گاد خوش نیاد.: صبور باشید خدا صابرین را لایک میکند.

- - - Updated - - -

خطاب به اون دسته عزیزانی که فتیش ایموجی دارن پست اولم در منزل بود و با لپتاپ پست دوم با گوشی.

پ. ن: این نسخه موبایل هم لایک

- - - Updated - - -

این تنها بودنت منظورت چیه دقیقا؟ یعنی از نظر خودت ایرادات منطقی بودن؟ ببین اگه منظورت اینه که بخاطر شناخت عمیقت از آ رش داری میگی گناهکاره اون به درد ما نمیخوره اگه دلیل مافیا پسند اوردی و کسی قانع نشد اون موقع میتونی بگی تنهام. پس اینو با آرش موافقم که مظلوم نماییه.

- - - Updated - - -

خطاب به ممل ^

- - - Updated - - -

محمد:

یعنی چی فری اومد یه چیزی گفت و رفت؟ اون یه چیزی ک گفتم همچین بی خودم نبود حتی کیلر میگه اون فرار از اعدام بوده. بعدشم ادم پست و که مینویسه بعدش میره حالا من یکم دیر اومدم. حالا مثلا بعضیا میان یه جمله مینویسن جای فاعل و مفعول و برعکس میکنن و دودمان زبان انگلیسی و ب باد میدن اونا خوبن؟
    FM90 آنلاین نیست.

10. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    03-31-2019, 01:11 AM #130
    @الهه @آرش

آرش فکر کنم منظور الهه رو اشتباه گرفتی. الهه گفت مثلا مافیا از کسایی باشه که بچه ها رو نمی‌شناسن، گاد فرصت داده که بشناسن! که به نظر خودم مسخره ست! تازه اینطوری اولین نفر پای خود الهه گیره. پست عجیبی بود و به شدت مشکوک شدم بهش.

ولی آرش تو اینطوری برداشت کردی که مافیا یارشو نمیشناسه.
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

11. مافیایی

ویترین مدال
    03-31-2019, 01:12 AM #131
    صدرا: اون دو تا حالتت درباره ممل چرت محض بود ها.... حس میکنم فقط دوست داشتی یه پست بدی که دو تا حالت توش باشه آخرشم بگی امیدوارم فلان حالت نباشی... حس رفع تکلیف بود این پستت.

حالا من دو تا نقض و برای حالتات میگم:
    اگر گناهکار بوده باشه که نمیاد انقدر بی برنامه بره رو آرش و اصلا برنامه ریزی ای تو کار ممل دیده نمیشه.

بازی ممل هم بی دقت نیست. حواسش به همه چی هست.

هیچ نتیجه ای نمیشه از حالتات گرفت.
    FM90 آنلاین نیست.

12. تازه کار

مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    03-31-2019, 01:15 AM #132
    @الهه @آرش

آرش فکر کنم منظور الهه رو اشتباه گرفتی. الهه گفت مثلا مافیا از کسایی باشه که بچه ها رو نمی‌شناسن، گاد فرصت داده که بشناسن! که به نظر خودم مسخره ست! تازه اینطوری اولین نفر پای خود الهه گیره. پست عجیبی بود و به شدت مشکوک شدم بهش.

نوپ، آرش حرف دیگه منو ریپلای زد و خب، چرا باید اینقدر خنگ باشم وقتی که مافیام و می دونم جزو تازه کارای جمعم چنین پیشنهادی به آرش برای تفکرش بدم؟ دیوونه ای چیزی ام؟
    Klaus آنلاین نیست.

13. مافیایی

ویترین مدال
    03-31-2019, 01:35 AM #133
    نکات پایانی رو بگم و برم.

آرش:

نمیدونم شاید درست متوجه نشدم منظورتو.... پستم کلی بود و خنثی!؟ یعنی میخوای بگی مثلا اومد یه چیزی بگه وسط بحث که نه سیخ بسوزه نه کباب؟ نه جانب گیرانه باشه نه بی جهت؟

ممل که معتقد بود من دارم از تو دفاع میکنم. دلیل اینکه روی صحبتم بیشتر به ممل بود این بود که هم واکنشش به پست محمد عجیب بود هم بلافاصله گیر دادنش به تو. اگر میخواست واکنش بگیره خیلی زود دستش و رو کرد خوب و برای من جای تعجب بود و بهش گفتم این جهت اولم.
    جهت دومم که واکنش به پست کیلر بود که نفهمیدم چی شد که یهو به تو مشکوک شد.

جهت دیگه ای پیدا نکردم تو اون لحظه که بگیرم. خودم تو اون لحظه فکر میکردم قابل تفکیکه اینا.

نگرشم به بازی خیلی کلی تر از ایناست که بخوام انقدر دقیق همه چیو قابل تفکیک اراعه بدم. نهایت تفکیکم همینه که میبینی.

نکته دیگه ای که شاید قابل استناد نیست ولی شاین ذکره اتهام ممل به همسو بودن من با ارشه ولی همسو بودن خودش با کیلر هم تا حدودی واضحه. نمیدونم اون چطوری هست ولی واسه اینا نیست.
    FM90 آنلاین نیست.

14. Old Morning Dawn

مورد پسند : 70 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    03-31-2019, 01:51 AM #134
    خب من پست ها رو از اول نشستم با دقت خوندم. یه چکیده ای از چیزایی که فهمیدم بگم:

مهم ترین بحث همون درگیری بین آرش و هست. دو تا مسأله راجع به محمدامین هست. یکی همون ریاضی وار به قضیه نگاه کردنش هست (@آرش). دو جا اشاره کرد که اگر سریال کیلر منفی باشه فری و آرش مثبتن. خب این دید به نظرم اشتباهه و منطقی پشتش ندیدم. دوم اینکه این ادعا هم که یک مافیای عاقل و حرفه ای به تنهایی وارد گود نمیشه و خودش رو وسط آتش نمیندازه هم در همه حالتی درست نیست. مثال های نقض زیادی هم در مورد غلط بودن این جمله هست.

در مورد آرش هم جواب هاش به نظرم منطقی اومد و برخلاف صحبت بچه ها (سریال کیلر بود فکر کنم) تغییر رویه ای تو بازیش ندیدم. تا اینجای حس می کنم دعوای بین اون و محمد امین دعوای بین دو تا بی گناه (که بر اساس تفکراتشون حقیقت های ذهنشون رو میگن) یا دو تا گناهکار (که تو این حالت شناخت خوبی هم از دارن و چه جواب هایی میتونن برای هم داشته باشن باشه) باشه.

@رضا

آرش و محمدامین درگیر یک بحث دوطرفه بودن و پست دادنشون طبیعی بود. ولی نوک زدن به بحث ها و نتیجه ای نگرفتن حس خوبی القا نمی کنه. یک جا دیگه هم گفتی که این دو اتهام قوی به هم نمیزنن، انگار منتظر هستی یک اتفاقی از طرف اعضای دیگه بازی بیفته و خودت رو توی مسیر بندازی. خب سوای از نقشت این به نظرم حرکت گناهکاریه.

@صدرا و محمد امین

من وسط این بحث دل و قلوه دادن به همدیگتون رو نفهمیدم.

@فری
    منظورم این بود که فعالیتت کم بود تا اون لحظه.

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از Amir نمایش پست ها

پستا چه یهو شدت گرفت. پست هارو تقریبا سعی کردم با دقت بخونم. هنوز کامل سر درنیوردم که منظور محمد چیه، محمدی که من میشناسم اینقدر گیج نیست ولی خب با توجه به اینکه شیوه اداره این دور گویا منحصر به فرده و چیزای جالبی میبینم تو نوع اداره بازی، مثل اینکه تا روز 5 شبا امنه یا نقش نداریم و اینا، خیلی بهش خرده نمیگیرم تا بعدا ببینم می خواد چطور بازی کنه
    خب این که میای چند تا پست میدی و توی هر چند تا پست من رو خطاب می کنی دیگه قضیه ای میشه که باید دخول کنم. من حرف هام رو در مورد اون حرف های اشتباه گفتنم زدم. اگر راجع بهشون صحبتی داری بگو تا جواب بدم. اینکه میای پشت سر هم به این قضیه تأکید می کنی در حالی که جریان های دیگه ای توی بازی هست این یک حرکت گناهکارانه است به نظرم و این قضیه برام قابل صرف نظر کردن نیست . در ضمن هم همون تفکری که در مورد رضا دارم اینجا هم برای تو صدق می کنه. اینکه میگی تا شب پنجم نقش نداریم و اینا انگار منتظری که یک اتفاقاتی بیفته و بعد بر اساسش خودت رو وارد بازی کنی.

یک نفری هست فرصت نداره توی یک پست میاد یک تحلیلی از روند بازی میگه. ولی اینکه یک نفر توی هر پستش میاد دقیقاً یک چیز رو چند بار تکرار می کنه و مسائل دیگه رو ایگنور می کنه خرده شیشه هست توی نحوه ی بازیش.
    Donnie Darko آنلاین نیست.

15. دروگر

ویترین مدال
    03-31-2019, 02:09 AM #135
    @الهه @آرش

نه اشتباه برداشت نکردم فکر کنم اشتباه متوجه شدی، اون حرفم در جواب به این حرف الهه بود که فکر کنم خودش اشتباهشو فهمید:
    بعد یه نکته رو دقت کردین که محمد امین از سورن پرسید که مافیا زیاد بازی می کنه یا نه؟
    این نمی تونه دلیلی باشه بر این که داره همگروهی خودش رو می سنجه؟

نقل قول نقل قول از FM90 نمایش پست ها
    آرش:

نمیدونم شاید درست متوجه نشدم منظورتو.... پستم کلی بود و خنثی!؟ یعنی میخوای بگی مثلا اومد یه چیزی بگه وسط بحث که نه سیخ بسوزه نه کباب؟ نه جانب گیرانه باشه نه بی جهت؟

ممل که معتقد بود من دارم از تو دفاع میکنم. دلیل اینکه روی صحبتم بیشتر به ممل بود این بود که هم واکنشش به پست محمد عجیب بود هم بلافاصله گیر دادنش به تو. اگر میخواست واکنش بگیره خیلی زود دستش و رو کرد خوب و برای من جای تعجب بود و بهش گفتم این جهت اولم.
    جهت دومم که واکنش به پست کیلر بود که نفهمیدم چی شد که یهو به تو مشکوک شد.

جهت دیگه ای پیدا نکردم تو اون لحظه که بگیرم. خودم تو اون لحظه فکر میکردم قابل تفکیکه اینا.

نگرشم به بازی خیلی کلی تر از ایناست که بخوام انقدر دقیق همه چیو قابل تفکیک اراعه بدم. نهایت تفکیکم همینه که میبینی.

نکته دیگه ای که شاید قابل استناد نیست ولی شاین ذکره اتهام ممل به همسو بودن من با ارشه ولی همسو بودن خودش با کیلر هم تا حدودی واضحه. نمیدونم اون چطوری هست ولی واسه اینا نیست.
    آره تقریبا، منظورم این بود که جوری اون پست رو دادی که نمیشد تصمیم گرفت که پستت صرفا یه پست کلی در مورد بازیه، یا سعی داری جهت بدی به بازی و نظرا رو بیاری رو سمت من و محمدامین و اینا. توضیحاتت برام اوکی بود مرسی.

نقل قول نقل قول از Donnie Darko نمایش پست ها

در مورد آرش هم جواب هاش به نظرم منطقی اومد و برخلاف صحبت بچه ها (سریال کیلر بود فکر کنم) تغییر رویه ای تو بازیش ندیدم. تا اینجای حس می کنم دعوای بین اون و محمد امین دعوای بین دو تا بی گناه (که بر اساس تفکراتشون حقیقت های ذهنشون رو میگن) یا دو تا گناهکار (که تو این حالت شناخت خوبی هم از دارن و چه جواب هایی میتونن برای هم داشته باشن باشه) باشه.
    .
    راستش اینکه میگی ممکنه جفتمون بیگناه باشیم رو قبول ندارم اصلا. یعنی نمیتونم تصور کنم که یه محمدامین بیگناه اینطوری بازی کنه و به قول فری بدون استدلال های مافیاپسند بیاد اینجوری کلید کنه رو من و منتظر سوتی گرفتن ازم باشه.
    + یکم حس کردم این حرفت در مورد بحث بین من و محمدامین محافظه کارانه بود، یعنی اومدی گفتی که محمدامین حرفاش منطقی نیست و آرش منطقیه، ولی آخرش عمدا نخواستی جبهه بگیری بین من ومحمدامین با وجود همه حرفایی که زدی. توضیحی داری؟

- - - Updated - - -

به این حرفم هم فکر کنین:

الان که گاد اینطوری کرده این فاز رو، سه تا گزینه داریم تا فردا. یا اینکه به یه نتیجه برسیم و همه مون رای بدیم و یه نفر رو اعدام کنیم. یا اینکه اگه به نتیجه نرسیدیم برا اعدام، دو حالت داریم، یا یکی از ادمای تو سایه که احتمالا گادکش میشن یا فعالیت خاصی ندارن رو اعدام کنیم، یا اعدام نکنیم و تیر به مافیا بدیم و از روی تیرشون گناهکاریابی کنیم.
    نظرتون چیه؟
    نظر خودم گزینه یکه، اگه فردا همه باشن و بازی با همین سرعت پیش بره و مثل امروز یهو همه غیبشون نزنه

Arash آنلاین نیست.

16. Old Morning Dawn

مورد پسند : 70 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    03-31-2019, 02:46 AM #136
    @آرش

از دید من تو بحث شما کفه ی گناهکاری رو محمدامینه. ولی یه جا تو پست هاش اذعان کرد که قدرت اینو نداشته که ثابت کنه که تو گناهکاری وگرنه بقیه هم قبول می کردن و همکاری می کردن. اینکه خودش فهمیده که به جای استدلالش مشکل داشت (وگرنه بقیه بی گناهان یا در صورت گناهکار بودن یکی دیگه از اعضای گروهش باهاش همراه میشد) منو هنوز تو تصمیم گیری اینکه حتماً بگم گناهکاره نگه داشته‌. از اون حرفش نکته ی مثبتی تو بازیش دیدم.
    Donnie Darko آنلاین نیست.

17. دروگر

ویترین مدال
    03-31-2019, 03:09 AM #137
    نقل قول نقل قول از Donnie Darko نمایش پست ها
    @آرش

از دید من تو بحث شما کفه ی گناهکاری رو محمدامینه. ولی یه جا تو پست هاش اذعان کرد که قدرت اینو نداشته که ثابت کنه که تو گناهکاری وگرنه بقیه هم قبول می کردن و همکاری می کردن. اینکه خودش فهمیده که به جای استدلالش مشکل داشت (وگرنه بقیه بی گناهان یا در صورت گناهکار بودن یکی دیگه از اعضای گروهش باهاش همراه میشد) منو هنوز تو تصمیم گیری اینکه حتماً بگم گناهکاره نگه داشته‌. از اون حرفش نکته ی مثبتی تو بازیش دیدم.
    ینی به نظرت اینکه خودش هم فهمیده و اعتراف میکنه که استدلالش برای گناهکاری من مشکل داشته، ولی بازم پافشاری میکنه روی گناهکاری من، مشکوک نیست؟ این روند معکوسی که پیش گرفته و میخواد از هدف به دلیل برسه؟
    بعدش نظرت در مورد اون حرفایی که گفت «من تنهام» و «آرش زرنگه» و اینا چیه؟

Arash آنلاین نیست.

18. مافیایی

ویترین مدال
    03-31-2019, 05:18 AM #138
    ...

- - - Updated - - -

دوستان من چند تا چیز بگم.
    وضعیت من می دونین مثل کی هست؟ دور قبلی بعد مرگ محمد گفتم کسی حرف نزنه راجع به این مورد تا کیلر ها سوء استفاده نکنم، بعد همین حرف من ۱۶۰۰ تا پست ایجاد کرد و شک ها رفت رو من و من تا زمانی که گفتم اشتباه کردم و شک ها رو کم و بیش از خودم ور نداشتم اصلا نتونستم رو بازی تمرکز کنم. الان هم دقیقا وضعیت همینه. من یه حرکتی کردم که تو ذهن خودم خوب بود تو عمل گند زدم بهش رفت. اشتباه بود همون اول. و از اون موقع من اصلا نتونستم تمرکز کنم رو هیشکی. واسه همینه دارم دست و پا می زنم. چون ۵ روز از بازی گذشته و من دارم در جا می زنم. همه واسه من گنگ ان. حتی به هیشکی جز آرش نمی تونم شک داشته باشم. برای همسن یه سری حرفا باید بزنم. من قبلا یه قانونی واسه مافیا داشتم اونم این بود که "منطق باید ببره". برای همین می خوام تجربیاتی که از مافیا دارم و بزارم کنار و بگم آرش برای من گنگ هست فعلا. اگه هم مافیاس دمش گرم خوب بازی کرد نوش جونش. بر اساس همین قانون من شما بخاطر اشتباهاتم حق دارین به من شک کنین و به من حتی رای بدین. اما سعی می کنم یکبار دیگه تمام دلایل کار هام رو بگم و سعی کنم دلایلی که شما برای منفی بودن من دارینو رد کنم.

- - - Updated - - -

...

- - - Updated - - -

وضعیت من می دونین مثل کی هست؟ دور قبلی بعد مرگ محمد گفتم کسی حرف نزنه راجع به این مورد تا کیلر ها سوء استفاده نکنم، بعد همین حرف من ۱۶۰۰ تا پست ایجاد کرد و شک ها رفت رو من و من تا زمانی که گفتم اشتباه کردم و شک ها رو کم و بیش از خودم ور نداشتم اصلا نتونستم رو بازی تمرکز کنم. الان هم دقیقا وضعیت همینه. من یه حرکتی کردم که تو ذهن خودم خوب بود تو عمل گند زدم بهش رفت. اشتباه بود همون اول. و از اون موقع من اصلا نتونستم تمرکز کنم رو هیشکی. واسه همینه دارم دست و پا می زنم. چون ۵ روز از بازی گذشته و من دارم در جا می زنم. همه واسه من گنگ ان. حتی به هیشکی جز آرش نمی تونم شک داشته باشم. برای همسن یه سری حرفا باید بزنم. من قبلا یه قانونی واسه مافیا داشتم اونم این بود که "منطق باید ببره". برای همین می خوام تجربیاتی که از مافیا دارم و بزارم کنار و بگم آرش برای من گنگ هست فعلا. اگه هم مافیاس دمش گرم خوب بازی کرد نوش جونش. بر اساس همین قانون من شما بخاطر اشتباهاتم حق دارین به من شک کنین و به من حتی رای بدین. اما سعی می کنم یکبار دیگه تمام دلایل کار هام رو بگم و سعی کنم دلایلی که شما برای منفی بودن من دارینو رد کنم.
    خب اول من اون پست رو دادم. چند درصدش به خاطر این بود که یه سری بازیکن تازه کار داریم می خواستم ببینم چی کار می کنن. بعد آرش که اونجوری بهش جواب داد، من به معنیه این که فان بود یا نه نگرفتم. بیشتر رو این حرفش که انتظار داری ما بیایم بگیم ما ما تمرکز کردم. این نوع حرف زدن بر اساس تجربه ای که من داشتم منفی بوده.بعد که من اونجوری جواب دادم (که خوب نبود ولی حال داد چون کاراکتر وار بود) اومد گفت این کارات سیاه بازیه متوجه ای که؟ باز برای من این ننشست که آرش اینو در نظر گرفته که شاید من مثبتم و اینا سیاه بازی من نیست یا لا اقل از عمد نیست. بیشتر برای من این نشست که داره با من غیر مستقیم می جنگه، یعنی می خواد بقیه فکر کنن من دارم سیاه بازی می کنم ولی خودش نه. از اونجا به بعده که آرش حرفاش واسه من منطقی بوده ولی من با پیش ذهنیتی که داشتم هیچ جوره تو کتم نمی رفت و می گفتم من می دونم این منفیه ولی نمی تونم ثابت کنم. این دلیل کارای من واسه آرش بود. چه درست چه غلط.
    Mamalgr آنلاین نیست.

19. مافیایی

ویترین مدال
    03-31-2019, 05:47 AM #139
    ...

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

خب اول من اون پست رو دادم. چند درصدش به خاطر این بود که یه سری بازیکن تازه کار داریم می خواستم ببینم چی کار می کنن. بعد آرش که اونجوری بهش جواب داد، من به معنیه این که فان بود یا نه نگرفتم. بیشتر رو این حرفش که انتظار داری ما بیایم بگیم ما ما تمرکز کردم. این نوع حرف زدن بر اساس تجربه ای که من داشتم منفی بوده.بعد که من اونجوری جواب دادم (که خوب نبود ولی حال داد چون کاراکتر وار بود) اومد گفت این کارات سیاه بازیه متوجه ای که؟ باز برای من این ننشست که آرش اینو در نظر گرفته که شاید من مثبتم و اینا سیاه بازی من نیست یا لا اقل از عمد نیست. بیشتر برای من این نشست که داره با من غیر مستقیم می جنگه، یعنی می خواد بقیه فکر کنن من دارم سیاه بازی می کنم ولی خودش نه. از اونجا به بعده که آرش حرفاش واسه من منطقی بوده ولی من با پیش ذهنیتی که داشتم هیچ جوره تو کتم نمی رفت و می گفتم من می دونم این منفیه ولی نمی تونم ثابت کنم. این دلیل کارای من واسه آرش بود. چه درست چه غلط.
    حالا می خوام احتمالاتی که در نظر گرفتین رو بگم. ببینید احتمال چیزیه که هیچوقت نمیتونه غلط باشه، صرفا کم و زیاد داره.
    ۱
    این احتمال وجود داره که من مافیاییم که اومدم جلو تا تو جمع باشم. خب این روش اومدن جلوی من، با کله و با اعتماد به نفس تام، اصلا با عقل جور در نمیاد و همونجوری که خودتون می گین اونقدرم دیگه ناشی نیستم.
    ۲
    این احتمال وجود داره که من خواستم بیام وسط اعتماد جلب کنم. این هم غلط نیست اما کمه. چون روش اعتماد جلب کردن هم جنگ با کسی که مجهوله نیست. نظر منطقی دادن در مورد همه اس. چون من اگه با یه فرد مجهول بجنگم یا من باید برم بیرون یا اون دیگه. وقتی اون رفت بیرون معلوم شد بی گناهه باز شما به من اعتماد داشتین مگه؟ این احتمال داره می گه من دارم خودمو به آب و آتیش می زنم که فقط تا زمانی که آرش بره بیرون به من اعتماد کنن؟ احتمالش کمه.
    ۳
    من اون شبی که نصفه شب پی ام دادم رفتم دیدم خدا نگفته هیس، فاز شبه و باز بودن پست دادن من، از اونجایی که تو ۲ دست قبلی که اینجا بازی کردم خدا می گفت شبه من گفتم خب پس فعلا فاز شب نداریم. بعد خدا گفت من محدوده ی تایمی ندادم زاحت حرف بزنین، یعنی فاز شب نداریم. این نظر منه.
    ۴
    حرف الهه، من اگه می خواستم با سورن که یارمه حرف بزنم خدا تلگرام میزنه واسه گروه مافیا دیگه اونجا حرف می زدم. من ازش پرسیدم ببینم اونم بر اساس تجربه میگه یا نه، چون اگه تجربه نداشت منفی می دیدمش.
    ۵
    فری من گفتم تو گفتی واکنش من و آرش به محمد عجیب بود، اما بعد در مورد حرفای من و آرش فقط پشت آرش رو گرفتی و این همون دلیلیه که من گفتم ازش دفاع می کنی.
    اگه چیزی رو جا انداختم بگین.
    من دلایلم رو گفتم، اگه باز خواستین بیشتر باز می کنم.
    الان اگه خواستین بهم شک داشته باشین یا حتی بهم رای بدین مختارین، از الان به بعد می خوام با همون قانون به بقیه و آرش نگاه کنم و نظرامو بگم.
    ایشالا فردا.
    Mamalgr آنلاین نیست.

20. مافیایی

ویترین مدال
    03-31-2019, 07:17 AM #140
    نقل قول نقل قول از FM90 نمایش پست ها
    سلامی مجدد.

انقدر ب کمرنگ بودن من گیر ندید. اکثررتون میدونید وضعمو:/ من هستم ولی اهسته بازی میکنم حالا اگه اینجوری نمیتونید هرکاری از دستتون بر میاد بکنید.

الانم این هفت صفحه رو با سرعت باد خوندم تا اونجا که حافظه یاری میده مینویسم.

کم و زیادش و ب بزرگی خودتون ببخشین.

ممل گر:

من از آرش دفاعی نکردم. اونم جانانه. از تو هم بد نگفتم. واکنش تو به پست محمد از نظر میزان شدت و گنگ بودن با واکنش آرش یکی بود که انتظار باز خورد یکسانی داشتی از من؟

تو خودت داری میگی به ارش حس منفی دارم و دلیل منطقی ای هم ندارم و نمیتونم توضیح بدم. بعد من بیام اینو گوشزد کنم میشه دفاع از آرش؟

احتمال اینکه من و آرش همدست باشیم نزدیک صفره و احتمال اینکه - /+ یا +/+ باشیم 50 50 ست. و خودتو بقیه رو با این فرضیه سورن بی گناه= ارش و فری گناهکار گمراه نکن.

بازیت برام گنگ بوده این دور... نه اون واکنشت به محمد برام مفهومی داشت و نه گیر بی خودت به آرش. اینکه نمیتونی توضیح بدی مقصرش خودتی نه بقیه.

سریال کیلر: به ضعم شما من تو و ارش و ممل و به هم ربط دادم که از اعدام فرار کنم؟ :0 این دومین پست منه تو بازی کدوم چوبه دار؟
    واکنشت به جمله پاره ی من بسیار بسیار تهاجمی بود. فرار رو به جلو بود اصلا یادم نمیاد کس دیگه ای واکنش نشون داد به این حرکتت یا نه؟ ولی من توضیح میخوام ازت. سوال من ازت این بود که چطور تو یه نیم جمله به آرش مشکوک شدی؟ این کجاش اون داستانیه که تو برام تعریف کردی؟

از سایر بستگان هم بخاطر بلد کردن عدم حضور من نهایت قدردانی و به عمل می آرم و آرزوی خدمت مقدس و براشون خواهم داشت.

راجع به اینکه کیا میتونن گناهکار باشن هم فعلا نظری به اونصورت منطقی نمیتونم داشته باشم ولی حسی بخوام بگم ممل حسم بهش منفی نیست اونم بخاطر تجربه این جوز بازی هایی رو از بی گناها خیلی بیشتر دیدم. حس منفی ای به سورن دارم. واکنشش خیلی تند بود و فرار رو به جلو بود عملا.

احتمالا یکبار دیگه سر بزنم تا صبح اگر سوالی یا نکته ای جا موند مطرح کنید در این فرصت. خیلی خوبه که همه فعال باشن ولی خوب من نمیتونم باشم. دیل وید ایت :—*

- - - Updated - - -

یه پند اخلاقی هم من اضافه کنم ک شاید به مذاق گاد خوش نیاد.: صبور باشید خدا صابرین را لایک میکند.

- - - Updated - - -

خطاب به اون دسته عزیزانی که فتیش ایموجی دارن پست اولم در منزل بود و با لپتاپ پست دوم با گوشی.

پ. ن: این نسخه موبایل هم لایک

- - - Updated - - -

این تنها بودنت منظورت چیه دقیقا؟ یعنی از نظر خودت ایرادات منطقی بودن؟ ببین اگه منظورت اینه که بخاطر شناخت عمیقت از آ رش داری میگی گناهکاره اون به درد ما نمیخوره اگه دلیل مافیا پسند اوردی و کسی قانع نشد اون موقع میتونی بگی تنهام. پس اینو با آرش موافقم که مظلوم نماییه.

- - - Updated - - -

خطاب به ممل ^

- - - Updated - - -

محمد:

یعنی چی فری اومد یه چیزی گفت و رفت؟ اون یه چیزی ک گفتم همچین بی خودم نبود حتی کیلر میگه اون فرار از اعدام بوده. بعدشم ادم پست و که مینویسه بعدش میره حالا من یکم دیر اومدم. حالا مثلا بعضیا میان یه جمله مینویسن جای فاعل و مفعول و برعکس میکنن و دودمان زبان انگلیسی و ب باد میدن اونا خوبن؟
    این که سورن گناهکار باشه شما بی گناهین واسه من منطقیه البته. سورن هم به تو هم به آرش حمله کرد اونم حالت ضد حمله به تو و شک شدید و جای تعمل به حرف آرش. من دلیلی واسه همچین حمله ای اونم وقتی نه به باره نه به داره از طرف دو تا یار به هم نمی بینم و احتمالش کمه. در نتیجه تو و آرش با سورن یار نیستین. در نتیجه اگه گناهکار باشه شما مثبتین.
    راستی فتیشه اموجیو خوب اومدی
    این تنها بودنم یعنی بقیه اونجوری که من نگاه کردم به موضوع نگاه نکردن، اینجا باز نمی خوام باز کنم نگاه من اشتباهه یا بقیه. دلیلش شناخت عمیق از آرش نیست چون تو این بازی واقعا هیچ شناختی ازش ندارم. نظرت راجع به سورن رو من فردا باید بشینم پستا رو بخونم از اول بعد در موردش نظر اصلیم رو بگم. اما درست می گی و آرش هم درست می گفت. سورن باید توضیح می داد و وقتیم به قول خودش حمله کرد که دفاع کنه بهش گفتیم کارت غلطه ادامه نداد و باز هم توضیح نداد. در نتیجه سورن توضیح بیشتر لطفا. اگه نه که باید بری زیر فشار از نظر من. حالا ایشالا فردا بیشتر میام. راستی داداش شرمنده من یادم نبود تو خدمتی اصلا. خسته نباشی.
    Mamalgr آنلاین نیست.