alt
صفحه 8 از 19 نخستنخست ... 45678910111218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 160 از 379

موضوع: شغال ها به بهشت نمی روند | هفدهمین دوره مافیا

1. قاتل زنجیره ای

مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    03-31-2019, 10:53 AM #141
    نقل قول نقل قول از Klaus نمایش پست ها
    نه نگاه کن، قضیه اینه که منفی باشی و وسط بیای خیلی خیلی منطقی تره تا مثبت باشی و وسط بیای. اونم مخصوصا وقتی هیچ وقت لیدر نبودی و یهو تصمیم به لیدر شدن گرفتی

- - - Updated - - -

سورن، مسئله اینه که وقتی دونفر میرن تو بحث و جدل باهم، برای این که همدیگرو قانع کنن یه وقتایی خیلی ریز سوتی میدن. سوتی نه برای طرف مقابل بلکه برای بقیه افراد چون تمرکزشون رو طرف مقابله. آقا من نه حرفه ایم، نه با شما بازی کردم اما بازی محمدامین، خیلی بی پروا گونه و خیلی بال بال زننده به طرز واضحیه که تلاش داره اعتماد بطلبه. بدون منطق و صرفا از روی احساس و بعد، تلاش کنه کاری که کرده توجیه کنه.
    آرش هم همچین منطقی بازی نمی کنه ولی حداقل تلاش داره ملو کنه روش بازیش رو و تقلا برای جلب اعتماد نمی کنه

- - - Updated - - -

و خب، خدمتت عرض کنم که خودت هم خیلی سریال کیلر طور داری بازی می کنی. ینی یه حالتی داری که همه چیو می دونی و هیچی رو نمی دونی و به این و اون اتهام میای بدون این که دلیل محکمی داشته باشی. اول بازی هم که نویسنده و شاعر شده بودی و استعاره و تشبیه میومدی این که من یهو از تو سایه دربیام و نکته ای رو گوشزد کنم چقدر می تونه دلیل محکمی باشه؟

- - - Updated - - -

آقا، من دارم فکر می کنم ممکن نیست مافیای عزیزمون خیلی کسی رو نشناسه و گاد بهش یه حالی بده که پنج شب بچه ها رو شناسایی کنه؟
    ظن من هم در حال حاضر روی محمدامین و سورنه

- - - Updated - - -

بعد یه نکته رو دقت کردین که محمد امین از سورن پرسید که مافیا زیاد بازی می کنه یا نه؟
    این نمی تونه دلیلی باشه بر این که داره همگروهی خودش رو می سنجه؟
    خب خب خب. من داخل آخرین پستم متهمت نکردم، فقط یه نکته گفتم و حالا تو خیلی زیبا داری متهمم می‌کنی. با محمد امین هم دستم! هم گروهی هستیم!
    بیرون اومدن تو از سایه دلیل محکمی نیست، به هیچ وجه نیست، اما نکته‌ای هست که ارزش دوبار نگاه کردن بهش رو داره و خب با این پستت من رو قانع کردی که گناه‌کاری الهه.
    چندتا چیز واضحه. یک اینکه تو و آرش دارید از هم دفاع می‌کنید خیلی نامحسوس و قشنگ، دو اینکه می‌خواید محمد امین رو بکشید پایین و این وسط منم که حقایق رو می‌گم بد مزاحمتون شدم! من شاید پیش خودم مطمئن نباشم محمد امین کدوم طرفیه ولی الان درست یا غلط، اطمینان پیدا کردم تو و آرش گناه‌کار هستید.
    و آرش راست می‌گفت. رای گیری می‌شه به هر حال و بعد از اون همه چیز مشخص می‌شه. من از اینکه بمیرم و باعث افشا شدن شماها بشم هم هیچ ترسی ندارم، پس راحت باشید. انگشت اشارهه رو هر طرفی می‌خواید بگیرید.

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از Arash نمایش پست ها
    الان که گاد اینطوری کرده این فاز رو، سه تا گزینه داریم تا فردا. یا اینکه به یه نتیجه برسیم و همه مون رای بدیم و یه نفر رو اعدام کنیم. یا اینکه اگه به نتیجه نرسیدیم برا اعدام، دو حالت داریم، یا یکی از ادمای تو سایه که احتمالا گادکش میشن یا فعالیت خاصی ندارن رو اعدام کنیم، یا اعدام نکنیم و تیر به مافیا بدیم و از روی تیرشون گناهکاریابی کنیم.
    نظرتون چیه؟

-----
    @الهه
    اینی که گفتی یعنی چه؟ خب اگه محمدامین و سورن یار باشن با هم دیگه ارتباطن خارج از بازی و نیازی نیست داخل بازی ازش بپرسه که

- - - Updated - - -

ولی جدا از اون یکم این دل و قلوه گرفتن محمدامین و سورن حس بدی داد. مثلا محمدامین یه جا برگشت به سورن گفت فقط تو حرفمو میفهمی و اینا
    دل و قلوه دادن هم گناهه انگار

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از Klaus نمایش پست ها
    نوپ، آرش حرف دیگه منو ریپلای زد و خب، چرا باید اینقدر خنگ باشم وقتی که مافیام و می دونم جزو تازه کارای جمعم چنین پیشنهادی به آرش برای تفکرش بدم؟ دیوونه ای چیزی ام؟
    نه اتفاقا باهوشی. خودت خبر می‌دی یه بویی داره میاد که کسی نگه عه از خودت نیست؟ بعد میای میگی اگه از خودم بود که نمی‌گفتم!

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از Mamalgr نمایش پست ها
    این که سورن گناهکار باشه شما بی گناهین واسه من منطقیه البته. سورن هم به تو هم به آرش حمله کرد اونم حالت ضد حمله به تو و شک شدید و جای تعمل به حرف آرش. من دلیلی واسه همچین حمله ای اونم وقتی نه به باره نه به داره از طرف دو تا یار به هم نمی بینم و احتمالش کمه. در نتیجه تو و آرش با سورن یار نیستین. در نتیجه اگه گناهکار باشه شما مثبتین.
    راستی فتیشه اموجیو خوب اومدی
    این تنها بودنم یعنی بقیه اونجوری که من نگاه کردم به موضوع نگاه نکردن، اینجا باز نمی خوام باز کنم نگاه من اشتباهه یا بقیه. دلیلش شناخت عمیق از آرش نیست چون تو این بازی واقعا هیچ شناختی ازش ندارم. نظرت راجع به سورن رو من فردا باید بشینم پستا رو بخونم از اول بعد در موردش نظر اصلیم رو بگم. اما درست می گی و آرش هم درست می گفت. سورن باید توضیح می داد و وقتیم به قول خودش حمله کرد که دفاع کنه بهش گفتیم کارت غلطه ادامه نداد و باز هم توضیح نداد. در نتیجه سورن توضیح بیشتر لطفا. اگه نه که باید بری زیر فشار از نظر من. حالا ایشالا فردا بیشتر میام. راستی داداش شرمنده من یادم نبود تو خدمتی اصلا. خسته نباشی.
    ببین من قبول دارم که سر اون پست یه کم زیادی جدی گرفته بودم. در جریان سبک بازی ها نبودم و دیدید که بعد از اون با احتیاط بیشتری نظر دادم و میدم.
    در حال حاضر من حرفم اینه که آرش و الهه یه ریگی به کفششون هست و اگر هم به من شک دارید، که خیلی‌هاتون دارید، اعدامم کنید اوکیه منتها بعدش نذارید این دو نفر بیان سر قبرم برقصن!
    The Serial Killer آنلاین نیست.

2. شرلوک

مورد پسند : 27 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    03-31-2019, 12:41 PM #142
    دقیقا من تنها بازی کردم، دلیل عقب کشیدنم هم همین بود. وقتی حرفم رو نمی تونم به کرسی بنشونم و حرفمم اونقدر قوی نیس، یا من دارم اشتباه می کنم یا تنهام. و متاسفانه همون دومیم.
    اصلا با اون قسمت آخر جملت حال نکردم مثلا انتظار داری این حرف تاثیر مثبت داشته باشه ؟ یه جوری بود کلا حس خوبی نداد

- - - Updated - - -

یه نکته رو در مورد سریال کیلرم بگم که کلاوسم گفت !
    تو خودت میای به تغییر رویه ای که آرش داده گیر میدی ، تغییر رویه ی خودتو چجوری توجیح میکنی ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از Ada نمایش پست ها
    سلام بچه ها خسته نباشید و سال جدیدتون پر از انگیزه
    عذرخواهم ک انقدر دیر وارد بازی شدم،بشدت گرفتار بودم و امکان بازی فراهم نبود
    چند فاز گذشته و من رسما هیچی نه از پستهای بچه ها و نه تم بازی نخوندم،فقط الان ی پست دادم ک اعلام هویتی باشه،برای فردا پستهارو میخونم و نظر خودمو درباب اتفاقات خواهم گفت
    موفق باشید
    راستش من ترجیح میدادم این فازم نیای و گادکش شی
    تا اینکه بخای الان بیای و مخصوصا اگه گناهکارم باشی !
    قطعا اگه شکی رو تو باشه و بعدها نتیجش گناهکاریه تو باشه ، قطعا تو دور دیگه ای که تو باشی ، من نیستم

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از FM90 نمایش پست ها
    صدرا: اون دو تا حالتت درباره ممل چرت محض بود ها.... حس میکنم فقط دوست داشتی یه پست بدی که دو تا حالت توش باشه آخرشم بگی امیدوارم فلان حالت نباشی... حس رفع تکلیف بود این پستت.
    حالا من دو تا نقض و برای حالتات میگم:
    اگر گناهکار بوده باشه که نمیاد انقدر بی برنامه بره رو آرش و اصلا برنامه ریزی ای تو کار ممل دیده نمیشه.
    بازی ممل هم بی دقت نیست. حواسش به همه چی هست.
    هیچ نتیجه ای نمیشه از حالتات گرفت.
    اگه گناهکار بوده باشه که نمیاد انقدر بی برنامه بره ؟ ببین همین که مستقیم با هدف آرش وارد شده خودش میتونه برنامه باشه این بی برنامگی نیست
    اما در ادامه میشه فهمید که چقد تو برنامش موفق یا ناموفق بوده. مثلا نداشتن انتظار همچین جوابایی از آرش میتونه باعث ناموفق بودنش باشه.
    و در آخر که میگی ممل بی دقت نیست ولی بنظر من بی دقت داره بازی میکنه ، بررسی نکردن همه جوانب از طرف مقابلش بی دقتی به حساب میاد.
    و اما این پست خودت به حرفی که خودت زدی برمیگرده ، بنظر من اینی ک میخاد رفع تکلیف کنه تویی وگرنه پست من حتی ری اکشنی داشت که رضاهم ازش حس منفی گرفت.

- - - Updated - - -

@محمد
    من منظورتو از دل و قلوه نفهمیدم ! یخورده نمک فقط تو بحثا بود ک بیشتر به تیکه میخورد تا دل و قلوه نمیدونم تو متن بازی هستی یا نه

- - - Updated - - -

اگه قرار باشه رای داشته باشیم امشب بین سریال کیلر و ممل احتمالا به یکیشون رای بدم
    SadRa آنلاین نیست.

3. شرلوک

ویترین مدال
    03-31-2019, 12:58 PM #143
    نقل قول نقل قول از The Serial Killer نمایش پست ها
    خب خب خب. من داخل آخرین پستم متهمت نکردم، فقط یه نکته گفتم و حالا تو خیلی زیبا داری متهمم می‌کنی. با محمد امین هم دستم! هم گروهی هستیم!
    بیرون اومدن تو از سایه دلیل محکمی نیست، به هیچ وجه نیست، اما نکته‌ای هست که ارزش دوبار نگاه کردن بهش رو داره و خب با این پستت من رو قانع کردی که گناه‌کاری الهه.
    ینی تو دلیل اتهام زدن به یکی رو این میبینی که طرف بت اتهام زده یا نه ؟ همچین منطقیو اصلا درک نمیکنم
    هرکسی میتونه بر اساس اشتباها ، سبک بازی و سوتیا و ... حس منفی بگیره و فرضیه بسازه.
    بعد تو چطور با یه پست و یه حمله قانع شدی که فلانی گناهکاره ؟ اونم فقط با یه واکنش ؟
    نمیدونم خیلی آماتور داری بازی میکنی انگار
    توضیحات بیشتر میخام.
    همینطور نظر کلیت در مورد بقیه
    SadRa آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    03-31-2019, 01:54 PM #144
    @الهه

یه نفر دیگه هم اشاره کرد. معمولا این ایده های خرکی رو ممکنه همونی که یه ریگی به کفششه بده که بعدا بگه مگه من دیوانم همچین کاری بکنم. 😁 اگه منظورت این نبود، پس چی بود؟!

@محمد

انصافا خودتم میدونی من هیچوقت بازیکنی نبودم که صبر کنم مسیری شکل بگیره و خودمو بندازم وسطش. 😁 همیشه هم تو بحث های این چنینی به طرفین بحث گفتم زود به نتیجه برسید و فرسایشی نکنید چون اینطوری گند زده میشه به بازی! مشکلی که با سید داشتم چندین دور. 😁 پس کلا قبول ندارم این حرفت رو.

چیزی که درباره سید گفتی رو هم با توجه به همون سبک بازیش، قبول ندارم. هر چی باشه گیر سید به تو از اول منطقی بود چون اول بازی واقعا داشتی چرت و پرت میگفتی. 😁

حالا من منتظر سید هستم ببینم چطوری میخواد ادامه بده...

@آرش

یه جا گفتی اصلا نميتونی تصور کنی محمد امین بی گناه اینطوری بازی کنه.

این حرفت گناه کاریه کاملا! بی گناه عادی هم اینطوری حرف نمی‌زنه چه برسه به تو که آرشی. 😁 عجیب بود برام این پستت. راستش تو این بحثا عقب کشیدن محمد امین به بهونه محکم نبودن استدلالش، برام منطقی تر از یک دندگی و لجبازی توعه. 😁 احساس می‌کنم کلا فقط چون ممل بهت گیر داد تو هم از اول بازی گیر دادی بهش.

اونم این حرفت الان واقعا تو کتم نمیره آرش بی گناه چنین چیزی بگه!
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

5. قاتل زنجیره ای

03-31-2019, 02:39 PM #145
    نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    اصلا با اون قسمت آخر جملت حال نکردم مثلا انتظار داری این حرف تاثیر مثبت داشته باشه ؟ یه جوری بود کلا حس خوبی نداد

- - - Updated - - -

یه نکته رو در مورد سریال کیلرم بگم که کلاوسم گفت !
    تو خودت میای به تغییر رویه ای که آرش داده گیر میدی ، تغییر رویه ی خودتو چجوری توجیح میکنی ؟

- - - Updated - - -

راستش من ترجیح میدادم این فازم نیای و گادکش شی
    تا اینکه بخای الان بیای و مخصوصا اگه گناهکارم باشی !
    قطعا اگه شکی رو تو باشه و بعدها نتیجش گناهکاریه تو باشه ، قطعا تو دور دیگه ای که تو باشی ، من نیستم

- - - Updated - - -

اگه گناهکار بوده باشه که نمیاد انقدر بی برنامه بره ؟ ببین همین که مستقیم با هدف آرش وارد شده خودش میتونه برنامه باشه این بی برنامگی نیست
    اما در ادامه میشه فهمید که چقد تو برنامش موفق یا ناموفق بوده. مثلا نداشتن انتظار همچین جوابایی از آرش میتونه باعث ناموفق بودنش باشه.
    و در آخر که میگی ممل بی دقت نیست ولی بنظر من بی دقت داره بازی میکنه ، بررسی نکردن همه جوانب از طرف مقابلش بی دقتی به حساب میاد.
    و اما این پست خودت به حرفی که خودت زدی برمیگرده ، بنظر من اینی ک میخاد رفع تکلیف کنه تویی وگرنه پست من حتی ری اکشنی داشت که رضاهم ازش حس منفی گرفت.

- - - Updated - - -

@محمد
    من منظورتو از دل و قلوه نفهمیدم ! یخورده نمک فقط تو بحثا بود ک بیشتر به تیکه میخورد تا دل و قلوه نمیدونم تو متن بازی هستی یا نه

- - - Updated - - -

اگه قرار باشه رای داشته باشیم امشب بین سریال کیلر و ممل احتمالا به یکیشون رای بدم
    تغییر رویه ی من؟ خب اگه دقت کرده باشی من اوایل کسی رو متهم نکردم و هر حرفی هم زدم گفتم که آقا من فلانی رو متهم نمی کنم! منتها الان صاف و ساده دارم می گم که الهه و آرش پیش من مشکوکن. ختم کلام.

- - - Updated - - -

ینی تو دلیل اتهام زدن به یکی رو این میبینی که طرف بت اتهام زده یا نه ؟ همچین منطقیو اصلا درک نمیکنم
    هرکسی میتونه بر اساس اشتباها ، سبک بازی و سوتیا و ... حس منفی بگیره و فرضیه بسازه.
    بعد تو چطور با یه پست و یه حمله قانع شدی که فلانی گناهکاره ؟ اونم فقط با یه واکنش ؟
    نمیدونم خیلی آماتور داری بازی میکنی انگار
    توضیحات بیشتر میخام.
    همینطور نظر کلیت در مورد بقیه
    من همچین حرفی نزدم و تنها بر اساس یک واکنش تصمیم نگرفتم. چندتا دلیل داره مشکوک شدن من به الهه. اول اینکه درست بعد از اشاره شدن به افراد درون سایه پیداش میشه و فعالیت می کنه، دوم بدون اینکه کاری به کار دیگران داشته باشه روی من و محمد امین زوم می کنه، سوم هم همون پستش که میاد میگه اگه من گناهکار بودم که خودم اون سوال رو مطرح نمی کردم و... نمیدونم شاید این ها برای تو قانع کننده نباشه، اما برای من هست و به الهه مشکوکم.
    نظر کلیم درباره بقیه: همونطور که گفتم نسبت به آرش و الهه مشکوکم. محمد امین رو نمیدونم واقعا ولی تا حالا حس منفی نگرفتم ازش. با دیگران کمتر برخورد داشتم و برام خنثی هستن، از جمله خودت. به هر حال رای من الهه ست. امیدوارم اشتباه نکنم.

- - - Updated - - -

موافقم باهات. اگه محمد امین گناه کاره که خیلی خوب داره بازی می کنه. اگه برعکسه و آرش بی گناهه، که بد من یکی رو به خودش مشکوک کرده.

- - - Updated - - -

موافقم باهات. اگه محمد امین گناه کاره که خیلی خوب داره بازی می کنه. اگه برعکسه و آرش بی گناهه، که بد من یکی رو به خودش مشکوک کرده.

6. دروگر

مورد پسند : 188 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    03-31-2019, 02:54 PM #146
    @محمدامین
    میبینم که عقب نشینی کردی عزیزم توضیحاتت برام قابل قبول بود و باید بگم اگه بیگناهی باید بهت آفرین بگم که از قانون «منطق باید ببره» استفاده میکنی
    خصوصا این قسمت حرفات:
    ۲
    این احتمال وجود داره که من خواستم بیام وسط اعتماد جلب کنم. این هم غلط نیست اما کمه. چون روش اعتماد جلب کردن هم جنگ با کسی که مجهوله نیست. نظر منطقی دادن در مورد همه اس. چون من اگه با یه فرد مجهول بجنگم یا من باید برم بیرون یا اون دیگه. وقتی اون رفت بیرون معلوم شد بی گناهه باز شما به من اعتماد داشتین مگه؟ این احتمال داره می گه من دارم خودمو به آب و آتیش می زنم که فقط تا زمانی که آرش بره بیرون به من اعتماد کنن؟ احتمالش کمه.
    برام قابل قبول بود و شک هام رو تا یه حدی نسبت بهت رفع کرده فعلا
    منتهی چیزی که هنوز پاسخ داده نمیشه، اینه که
    تو یه هدفی داشتی و برای رسیدن به اون هدف از یه سری ابزار استفاده کردی. حالا متوجه شدی که هدفت اشتباه بوده به قولی. منتهی اشتباه بودن و گناهکارانه بودن اون ابزاری که استفاده کردی رو چطوری توجیه میکنی؟ منظورم رو واضح تر بگم. اونطوری که تو سعی در مظلوم نمایی و جوسازی علیه من و... داشتی رو چطوری توجیه میکنی؟

چندتا چیز واضحه. یک اینکه تو و آرش دارید از هم دفاع می‌کنید خیلی نامحسوس و قشنگ، دو اینکه می‌خواید محمد امین رو بکشید پایین و این وسط منم که حقایق رو می‌گم بد مزاحمتون شدم! من شاید پیش خودم مطمئن نباشم محمد امین کدوم طرفیه ولی الان درست یا غلط، اطمینان پیدا کردم تو و آرش گناه‌کار هستید.
    و آرش راست می‌گفت. رای گیری می‌شه به هر حال و بعد از اون همه چیز مشخص می‌شه. من از اینکه بمیرم و باعث افشا شدن شماها بشم هم هیچ ترسی ندارم، پس راحت باشید. انگشت اشارهه رو هر طرفی می‌خواید بگیرید.

- - - Updated - - -

دل و قلوه دادن هم گناهه انگار

- - - Updated - - -

نه اتفاقا باهوشی. خودت خبر می‌دی یه بویی داره میاد که کسی نگه عه از خودت نیست؟ بعد میای میگی اگه از خودم بود که نمی‌گفتم!

- - - Updated - - -

ببین من قبول دارم که سر اون پست یه کم زیادی جدی گرفته بودم. در جریان سبک بازی ها نبودم و دیدید که بعد از اون با احتیاط بیشتری نظر دادم و میدم.
    در حال حاضر من حرفم اینه که آرش و الهه یه ریگی به کفششون هست و اگر هم به من شک دارید، که خیلی‌هاتون دارید، اعدامم کنید اوکیه منتها بعدش نذارید این دو نفر بیان سر قبرم برقصن!
    توضیح بده که کجا و چطور من از الهه دفاع کردم و چرا انقدر اسم من رو کنار الهه میاری؟

نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
    @آرش

یه جا گفتی اصلا نميتونی تصور کنی محمد امین بی گناه اینطوری بازی کنه.

این حرفت گناه کاریه کاملا! بی گناه عادی هم اینطوری حرف نمی‌زنه چه برسه به تو که آرشی. ������ عجیب بود برام این پستت. راستش تو این بحثا عقب کشیدن محمد امین به بهونه محکم نبودن استدلالش، برام منطقی تر از یک دندگی و لجبازی توعه. ������ احساس می‌کنم کلا فقط چون ممل بهت گیر داد تو هم از اول بازی گیر دادی بهش.

اونم این حرفت الان واقعا تو کتم نمیره آرش بی گناه چنین چیزی بگه!
    توضیح میدی که چرا میگی اون حرف گناهکاریه؟ (اونم حرفی که خودت آخر پستت مشابهش رو تکرار کردی )
    اگه منظورت اینه که با گفتن اینکه «تو کتم نمیره که محمدامین بیگناه اینطوری بازی کنه» میخواستم در صورت بیگناه بودنش برا خودم راه فرار درست کنم باید بگم که اشتباه میزنی کاملا و اصلا چنین مضمونی نداشته حرفم. واضحا گفتم اگه محمدامین به گناهکار بودن من اصرار کنه و ادامه بده، یا من گناهکارم یا اون و صراحتا احتمال اینکه در این صورت هر دو بیگناه باشیم رو رد کردم. منتهی الان که محمدامین از گناهکار خوندن من عقب کشید اوضاع فرق کرده مشخصا.

ضمن اینکه چرا برعکس نگاه میکنی به قضیه این محمدامین بود که با اینکه خودش اعتراف کرد که من قانعش کردم، بازم به گناهکاری من اصرار داشت و منم این موضوع برام عجیب بود و گناهکار دونستمش. پس یکدندگی و لجبازی ای از طرف من وجود نداشته.

_____

یکم بازی گره خورده به نظرم. باید پستا رو از اول بخونم ببینم میتونم سرنخی برای شروع پیدا کنم یا نه. فعال بودن همه اعضا هم کمک شایانی به این قضیه میکنه.

- - - Updated - - -

اینم نفهمیدم چی شد چی گفتی
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

7. شرلوک

ویترین مدال
    03-31-2019, 04:30 PM #147
    تغییر رویه ی من؟ خب اگه دقت کرده باشی من اوایل کسی رو متهم نکردم و هر حرفی هم زدم گفتم که آقا من فلانی رو متهم نمی کنم! منتها الان صاف و ساده دارم می گم که الهه و آرش پیش من مشکوکن. ختم کلام.
    من همچین حرفی نزدم و تنها بر اساس یک واکنش تصمیم نگرفتم. چندتا دلیل داره مشکوک شدن من به الهه. اول اینکه درست بعد از اشاره شدن به افراد درون سایه پیداش میشه و فعالیت می کنه، دوم بدون اینکه کاری به کار دیگران داشته باشه روی من و محمد امین زوم می کنه، سوم هم همون پستش که میاد میگه اگه من گناهکار بودم که خودم اون سوال رو مطرح نمی کردم و... نمیدونم شاید این ها برای تو قانع کننده نباشه، اما برای من هست و به الهه مشکوکم.
    نظر کلیم درباره بقیه: همونطور که گفتم نسبت به آرش و الهه مشکوکم. محمد امین رو نمیدونم واقعا ولی تا حالا حس منفی نگرفتم ازش. با دیگران کمتر برخورد داشتم و برام خنثی هستن، از جمله خودت. به هر حال رای من الهه ست. امیدوارم اشتباه نکنم.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اولین نفر تو فری و متهم کردی که میخای از چوبه دار فرار کنی ؟ اونم اول بازی ! این تناقض و چطوری توجیح میکنی ؟
    تو شک اولیه ت به الهه و استدلالت تو سایه بودن اون بود ، درصورتی که خیلیای دیگ تو سایه بودن از جمله امیر ، ایدا و ... ولی فقط شکت رفت به سمت الهه ؟
    میدونی که صرفا تو سایه بودن دلیل نمیشه ، دلیل دومتم قانع کننده نیست هرکسی معمولا رو نکاتی ک ب نظرش مشکوکن زوم میکنه از جمله خودم تو دورای قبلی.
    اما دلیل سومت جای بحث داره.
    این آخرشم نفهمیدم محمدامین برعکسه و آرش بیگناهه ؟ ینی جفتشو بیگناه ؟ گناهکار منظورته دیگه ؟

- - - Updated - - -

خب در مورد بحث آرش و ممل اگه نمیگید داری به بحث دامن میزنی بگم ک برخلاف اکثریت که میگن اینا نمیتونن تو دو تیم باشن بنظر من اینم درنظر بگیریم که میتونن تو یه تیم باشن حالا بیگناه یا گناهکارش و بعد بحث میکنیم
    اول بازی ممل با کرکتر بازی و این حرفا به سمت آرش موضع گرفت و بعد خودش کوتاه اومد ! حالا تو پستای قبلم توضیح دادم دلایلش چی میتونه باشه اما آرشم داره قانع میشه تقریبا.
    بنظر من احتمال یه برنامه ریزی و همکاری بین این دو هست نمیشه چشم پوشی کرد از این احتمال !
    حالا به عنوان نظر شخصی چرا قانع شدن آرش بهم حس منفی القا کرد ؟ اگه آرش گناهکار باشه دو تا فرضیه داریم ، اگه طرف مقابلش بیگناه باشه خیلی خیلی از آرش بعیده که کوتاه بیاد البته نه فقط ارش بلکه هرگناهکاری اگه از طرف مقابل سوژه بگیره خیلی راحت اون و به یه نقطه ضعف تبدیل میکنه و اونقد این موضوع رو میپیچونه تا بتونه اون و از بازی بندازه بیرون.
    ولی اگه طرف هم تیمیش باشه خب منطقیش اینه کوتاه بیاد حالا اینم بستگی به بالانس داره که مافیا بخاد قربانی بده یا نده.
    همینطور اگه آرش بیگناه باشه بنظرم دلایل کافی برای داشتن حس منفی و رای به محمد امین داره حالا نتیجش ببینیم چی میشه.
    SadRa آنلاین نیست.

8. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    03-31-2019, 05:34 PM #148
    @آرش

نه منظورم اون نیست. منظورم اینه که آرش بی گناهی که من قبلا دیدم و می‌شناسم همچین حرفی نمی‌زد. 😁 وقتی می‌گی امکان نداره محمد امین با این بازی بی گناه باشه یعنی احتمال اشتباه و خطا و اینطور چیزا رو صفر گرفتی. بعد جالیبش اینه بلا فاصله بعد این حرفت حالا یکم عقب نشینی کردی. 😐

من واقعا موندم تو کار شما دو تا.

@صدرا

حرف های خوبی زدی ولی اون اول یعنی چی که "اگه نمیگید به بحث دامن میزنی"؟! مگه به خودت شک داری؟ بحث اصلی بازی الان همینه دیگه یعنی چی این حرف. 😐

ولی با این روند کاملا موافقم که ممکنه تمام این بحثای بین آرش و ممل سیاه کاری و سر گرم کنی بوده. 😐 قشنگ 5 فاز چرخوندن ما رو.

@سورن

کلا خیلی عجیبی! جو گیر، شتاب زده، متناقض، نمی‌دونم چی بگم! واسه خودت سناریو سازی میکنی و توضیح هم نمیدی آدم بفهمه از کجا به این نتایج رسیدی. لطفا اگه میخوای کمک کنی تو یه پست حرفاتو قشنگ ‌‌شمرده و زیبا توضیح بده. 😁
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

9. شرلوک

ویترین مدال
    03-31-2019, 05:46 PM #149
    @رضا
    خدا لعنتت کنه رضا نمیدونم چرا نمیتونم ریپلای بدم پستت و خالی میاره
    این حرف و اون اول گفتم که حالا که دو طرف بحث قانع شدن کسی سو استفاده نکنه ، هرچی حرف واضح تر باشه بهتره
    SadRa آنلاین نیست.

10. دروگر

ویترین مدال
    03-31-2019, 06:49 PM #150
    @آرش

نه منظورم اون نیست. منظورم اینه که آرش بی گناهی که من قبلا دیدم و می‌شناسم همچین حرفی نمی‌زد. ������ وقتی می‌گی امکان نداره محمد امین با این بازی بی گناه باشه یعنی احتمال اشتباه و خطا و اینطور چیزا رو صفر گرفتی. بعد جالیبش اینه بلا فاصله بعد این حرفت حالا یکم عقب نشینی کردی. ������
    فرق داره با این چیزی که میگی، یکم فسفر بسوزون رضا وقتی خود محمدامین برای خودش احتمال اشتباه درنظر نمیگرفت و میگفت یا اشتباه میکنم یا تنهام، پس تنهام، من بیام احتمال اشتباهشو در نظر بگیرم؟ اتفاقا همین اطمینانش منو مشکوک کرده بود. منتهی اینکه میگی عقب نشینی کردم خیلی چرته چون دقیقا توی حرفام گفته بودم که «اگه محمدامین به اصرار بی دلیلش ادامه بده» و بعد از اون هم محمدامین اومد و حرفش رو پس گرفت و قبول کرد در مورد من اشتباه کرده تا اینجا. یعنی تغییر عقیده ی بی دلیلی از طرف من وجود نداشته.

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

چیزی که در زیر میبینید، مشاهدات من از صفحه ی 1 تا اینجاست:

امیر: مهم ترین چیزی که قابل ذکر بود تو بازیش، واکنش های نسبتا شدیدش به حرف های اشتباه محمد اول بازی بود. ینی به نظرم میشه عنصر بزرگنمایی رو توش دید:
    نقل قول نقل قول از Amir نمایش پست ها
    آقا من دارم هری پاتر می بینم، این محمدم ورداشته یه پست از گاد آورده با یه سری قوانینی که من به زندگیم تا حالا ندیدم، با آب پیاز هم نوشته، گیج شدم

شبیه ولدرمورته چی میگه این ؟ نقش به کسی بده بعد نقشو به خودش نگه ؟ دامبلبوره مگه ؟
    بقیه مون هم به اون حرف محمد واکنش نشون دادیم و مثلا اون پست معروف محمدامین هم بود که بعد گفت میخواسته واکنش بگیره. منتهی امیر توضیحی در مورد این پستش نداد به نظرم.
    سناریوی محتمل این موضوع اینه که، بارها دیدیم که یه بیگناه اول بازی یه سوتی ای میده و همه بهش حس بد پیدا میکنن تا اخر بازی نمیتونه جمعش کنه. نمونه اش امین خلفی (آنتونی) توی دور آخر فروم یووه بود که یه سوتی در مورد قاتل داد اول بازی اگه یادتون باشه که اتفاقا اونجا هم همین سید روش جو رو اورد و اعدامش کرد و مافیا هم بود و امین رویین تن بود. این باعث میشه که من از این قضیه ای که بین امیر و محمد پیش اومد چنین حسی بگیرم و به این حرکت امیر، مشکوک بشم فعلا.
    -=-=-=-=-=-=-=-=-
    سورن: سورن با توجه به شناختی زیادی که ازش دارم، به نظرم بازیش بیشتر شبیه یه بیگناهِ Bored بوده تا یه گناهکار. به علاوه ی این، اگه بخوام گناهکار تصورش کنم سبک بازی و پستاش جوری بوده که نمیتونم توی گروه گناهکاری متصورش بشم، و خب احتمال تک نفره بودن مافیا هم برام خیلی کمه واقعا. در مجموع تا اینجای کار نمیتونم سورن رو گناهکار متصور بشم با اینکه تایید میکنم خیلی حرفاش عجیب به نظر میاد اما خب، به نظرم فقط حوصله اش سر رفته ینی میدونم عادت نداره به اینکه بعد 5 فاز هیچ اتفاقی نیافته یا مثلا هیچ نقشی تو بازی نباشه و اینا.
    -=-=-=-=-=-=-=-=-
    محمد: محمد به نظرم بعد از اون دو سه تا سوتی اول بازیش، یا به خاطر فشاری که روش اومد یا به خاطر مشغله و اینا نتونست بازیش رو اونطور که باید ادامه بده. درکل اما منطقی بوده و تنها نکته ی منفی قابل ذکری که تونستم پیدا کنم تو بازیش همونیه که حس کردم در مورد بحث من و ممل داره محافظه کارانه عمل میکنه.
    -=-=-=-=-=-=-=-=-
    محمدامین: بخش زیادی از مشکلم با محمدامین با کوتاه اومدنش سر بی دلیل مافیا خوندن من حل شد اما مشکلی که هنوز باهاش دارم و تو پست قبلیم اشاره کردم و اینجا کامل ترش میکنم:
    1- ادعا به رو بازی کردن. یه موقعی تو بیگناهی و رو بازی میکنی و خیلی هم خوبه. اما اینکه رو بازی کنی و سریع در دفاع از خودت بگی: «نگاه کنین من دارم رو بازی میکنم پس بیگناهم» خب مشخصا حس خوبی نمیده و میتونه بیگناهانه نباشه.
    2- استفاده از تمامی ابزار ها برای جوسازی علیه من. یکی از چیزایی که توی بازبینی دوباره دیدم، مقایسه من با صدرا به عنوان یه شخصیتی که براش مثبته توی این پست، که هم نقش خریدن اعتماد صدرا رو میتونست داشته باشه، هم جوسازی علیه من.
    3- استفاده از کلماتی مثل آرش زرنگ و شیطون و اینا، که خودش میگه رول پلیه مثلا اما در نهایت نتیجه اش چه خواسته چه ناخواسته، میشه جوسازی علیه من
    4- ربط دادن من و فری به هم، خصوصا اینکه گفتی من از فری دفاع کردم درحالی که انصافا هیچ جا چنین حرکتی نکرده بودم و سریع حرفتو پس گرفتی. این پس گرفتن حرفا خوبه ها، منتهی استفاده از اون ابزار رو توجیه نمیکنه. ینی انگار گفتی «اینم بگیم یا جواب میده یا نمیده». اینا حس خوبی نمیده بهم
    اینا رو بتونه جواب قانع کننده ای بهم بده تا حد زیادی مشکلم باهاش حل میشه و کاریش ندارم دیگه
    -=-=-=-=-=-=-=-
    رضا: رضا اوایل بازی حس خوبی داشتم اما الان کمتر شده. شاید به خاطر این اموجیاشه که خیلی رو اعصابه رو لپتاپ اما باید بگم که اگه گناهکاره داره خوب بازی میکنه تا اینجا و اون تریدمارک مخصوص گناهکاریش رو نداشته تا اینجا ایراد خاصی نمیتونم بگیرم اما اون حس بیگناه بودنی که دیروز مثلا بهش داشتم رو الان ندارم دیگه.
    + یکم حس میکنم میزان پست دهیش با میزان تولید محتواش همخونی نداره ینی مثلا من و محمدامین این همه حرف زدیم و تهش به یه نتیجه ای رسیدیم، رضا هم خیلی کمتر از ما حرف نزده اما نه خودشو درگیر چیز خاصی کرده، نه بعد 5 فاز در مورد کسی به نتیجه رسیده. الان که این رو متوجه شدم حس منفیم بهش بیشتر شد راستش ممنون میشم جواب اینو بدی و اگه اینطوری نبوده بگی چرا اینطوری نبوده رضا
    -=-=-=-=-=-=-=-
    صدرا: راستش بعد از 200 دور پیاپی بیگناه بودن صدرا، یکم قبولش برام سخته که این دور هم بیگناه باشه اما نکته ی منفی قابل توجهی توی بازیش پیدا نکردم تا الان و اگه گناهکاره داره خوب و تمیز بازی میکنه. نسبت به رضا هم بیشتر درگیر شده و تیپیک صدرای بیگناه بوده تا اینجا بازیش و نمیتونم اون فشار اولین دور مافیا بودن رو تو بازیش ببینم.
    -=-=-=-=-=-=-=-
    الهه: الهه یکی دو تا ایراد به بازیش وارد هست مثلا همون جا که تا حرف از مافیا بودن افراد توی سایه شد، وارد بازی شد و اینا. اما به نظرم نوع بازیش و یه سری حرفاش برای من گواه بیگناه بودنشه و نمیتونم تصور کنم که یار مافیا داشته باشه. مثلا همون حرفی که زد در مورد اینکه شاید مافیا میخواد یارش رو بسنجه تو تاپیک، خب این رو اگه مافیا بود میدونست که جریان چیه و مافیا خارج از بازی با هم ارتباطن و اینا. مگر اینکه به عنوان یه مافیا خواسته باشه از تازه وارد بودنش استفاده کنه و خودشو به خنگی بزنه و نقش بازی کنه که با توجه به اینکه اونقدر تجربه ی زیادی نداره تو مافیا، و البته لحن و موقعیت اون پستش، نمیتونم چنین چیزیو تصور کنم. ینی مشخصه که طی سیر افکارش به اون حرف رسیده و برنامه ای پشتش نبوده. در کل نمیتونم گناهکار بودنش رو متصور بشم.
    -=-=-=-=-=-=-=-
    فری: اگه بخوام به سبک کلاسیک گناهکاریابی خودم برگردم و بازی های گناهکاری/بیگناهی یه نفر رو مقایسه کنم، فری تا اینجا گناهکار بوده. یه خونسردی و savage بودن خاصی تو پستاش هست که وقتی گناهکاره نیست. منتهی این خونسردیه ممکنه توی مافیا بودن هم باشه اگه مثلا از یارات و وضعیتت مطمئن باشی و اینا. منتهی پستاش تا اینجا به نظرم هم منطقی و هم صادقانه بوده و مشکل خاصی نمیبینم تو پستاش.
    -=-=-=-=-=-=-=-

همین فعلا بسه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه. اینا رو جواب بدین مرسی . ضمن اینکه اگه جایی تو این پست اعلام حس مثبت به کسی کردم، هر گونه تلاش برای جلب اعتماد طرف رو تکذیب میکنم و یادآوری میکنم که من اگه گناهکار باشم عوضی تر از این حرفام که کسی بهم اعتماد کنه

- - - Updated - - -

آخی فری رو یادم رفت بولد کنم
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

11. مافیایی

مورد پسند : 13 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    03-31-2019, 07:40 PM #151
    من اینجا واقعا کم فرصت می کنم بخونم پستا رو. اما بر اساس چیز هایی که خوندم چند تا چیز باید بگم.
    @سورن اتهاماتی که به الهه وارد کردی یه احتماله. اما من یه چیزی ازش دیدم که برای من مثبت نشسته، الهه برگشت گفت شاید من اینجا دارم با تو صحبت می کنم تا محکت بزنم، اگه الهه که اولین بارشه اینجا بازی می کنه منفی بود که الان تو تلگرام گروه داشت و می دونست منفیا گروه دارن دلیل نمی شه اینجا پست بدن. اما الهه اینو نمی دونست پس منطق می گه مثبته. مگر اینکه خودش منفیه و به همه ی این ها آگاه بوده، یا‌ خودش منفیه و حواسش نبوده. من ترجیحم اینه که احتمال کم ها رو‌ حذف کنم و نظرم همون مثبت بودنشه.
    @صدرا به نظرم دیگه داری لقمه رو از پشت سرت می خوری صدرا، یکم منفیه این کار. یعنی کوچک ترین احتمالات رو می خوای قبول کنی که من توش منفی شم و با توضیحات من احتمال بیشترو قبول نمی کنی بلکه چسبیدی به احتمال کمتر.
    @آرش در مورد سیاه بازی و جو دادنام توجیهی که مربوط به بازی بشه ندارم، تلگرام واسه همه توضیح می دم بعدا.
    تا اینجای کار سورن کار هاش عجیب تر از بقیه (شاید جز خودم ) بوده باشه. اما عجیب بودن کاراش دلیل نمی شه منفی باشه. باز پست هاش رو می خونم نظرمو می گم.

- - - Updated - - -

فرق داره با این چیزی که میگی، یکم فسفر بسوزون رضا وقتی خود محمدامین برای خودش احتمال اشتباه درنظر نمیگرفت و میگفت یا اشتباه میکنم یا تنهام، پس تنهام، من بیام احتمال اشتباهشو در نظر بگیرم؟ اتفاقا همین اطمینانش منو مشکوک کرده بود. منتهی اینکه میگی عقب نشینی کردم خیلی چرته چون دقیقا توی حرفام گفته بودم که «اگه محمدامین به اصرار بی دلیلش ادامه بده» و بعد از اون هم محمدامین اومد و حرفش رو پس گرفت و قبول کرد در مورد من اشتباه کرده تا اینجا. یعنی تغییر عقیده ی بی دلیلی از طرف من وجود نداشته.

امیر: مهم ترین چیزی که قابل ذکر بود تو بازیش، واکنش های نسبتا شدیدش به حرف های اشتباه محمد اول بازی بود. ینی به نظرم میشه عنصر بزرگنمایی رو توش دید:

بقیه مون هم به اون حرف محمد واکنش نشون دادیم و مثلا اون پست معروف محمدامین هم بود که بعد گفت میخواسته واکنش بگیره. منتهی امیر توضیحی در مورد این پستش نداد به نظرم.
    سناریوی محتمل این موضوع اینه که، بارها دیدیم که یه بیگناه اول بازی یه سوتی ای میده و همه بهش حس بد پیدا میکنن تا اخر بازی نمیتونه جمعش کنه. نمونه اش امین خلفی (آنتونی) توی دور آخر فروم یووه بود که یه سوتی در مورد قاتل داد اول بازی اگه یادتون باشه که اتفاقا اونجا هم همین سید روش جو رو اورد و اعدامش کرد و مافیا هم بود و امین رویین تن بود. این باعث میشه که من از این قضیه ای که بین امیر و محمد پیش اومد چنین حسی بگیرم و به این حرکت امیر، مشکوک بشم فعلا.
    -=-=-=-=-=-=-=-=-
    سورن: سورن با توجه به شناختی زیادی که ازش دارم، به نظرم بازیش بیشتر شبیه یه بیگناهِ Bored بوده تا یه گناهکار. به علاوه ی این، اگه بخوام گناهکار تصورش کنم سبک بازی و پستاش جوری بوده که نمیتونم توی گروه گناهکاری متصورش بشم، و خب احتمال تک نفره بودن مافیا هم برام خیلی کمه واقعا. در مجموع تا اینجای کار نمیتونم سورن رو گناهکار متصور بشم با اینکه تایید میکنم خیلی حرفاش عجیب به نظر میاد اما خب، به نظرم فقط حوصله اش سر رفته ینی میدونم عادت نداره به اینکه بعد 5 فاز هیچ اتفاقی نیافته یا مثلا هیچ نقشی تو بازی نباشه و اینا.
    -=-=-=-=-=-=-=-=-
    محمد: محمد به نظرم بعد از اون دو سه تا سوتی اول بازیش، یا به خاطر فشاری که روش اومد یا به خاطر مشغله و اینا نتونست بازیش رو اونطور که باید ادامه بده. درکل اما منطقی بوده و تنها نکته ی منفی قابل ذکری که تونستم پیدا کنم تو بازیش همونیه که حس کردم در مورد بحث من و ممل داره محافظه کارانه عمل میکنه.
    -=-=-=-=-=-=-=-=-
    محمدامین: بخش زیادی از مشکلم با محمدامین با کوتاه اومدنش سر بی دلیل مافیا خوندن من حل شد اما مشکلی که هنوز باهاش دارم و تو پست قبلیم اشاره کردم و اینجا کامل ترش میکنم:
    1- ادعا به رو بازی کردن. یه موقعی تو بیگناهی و رو بازی میکنی و خیلی هم خوبه. اما اینکه رو بازی کنی و سریع در دفاع از خودت بگی: «نگاه کنین من دارم رو بازی میکنم پس بیگناهم» خب مشخصا حس خوبی نمیده و میتونه بیگناهانه نباشه.
    2- استفاده از تمامی ابزار ها برای جوسازی علیه من. یکی از چیزایی که توی بازبینی دوباره دیدم، مقایسه من با صدرا به عنوان یه شخصیتی که براش مثبته توی این پست، که هم نقش خریدن اعتماد صدرا رو میتونست داشته باشه، هم جوسازی علیه من.
    3- استفاده از کلماتی مثل آرش زرنگ و شیطون و اینا، که خودش میگه رول پلیه مثلا اما در نهایت نتیجه اش چه خواسته چه ناخواسته، میشه جوسازی علیه من
    4- ربط دادن من و فری به هم، خصوصا اینکه گفتی من از فری دفاع کردم درحالی که انصافا هیچ جا چنین حرکتی نکرده بودم و سریع حرفتو پس گرفتی. این پس گرفتن حرفا خوبه ها، منتهی استفاده از اون ابزار رو توجیه نمیکنه. ینی انگار گفتی «اینم بگیم یا جواب میده یا نمیده». اینا حس خوبی نمیده بهم
    اینا رو بتونه جواب قانع کننده ای بهم بده تا حد زیادی مشکلم باهاش حل میشه و کاریش ندارم دیگه
    -=-=-=-=-=-=-=-
    رضا: رضا اوایل بازی حس خوبی داشتم اما الان کمتر شده. شاید به خاطر این اموجیاشه که خیلی رو اعصابه رو لپتاپ اما باید بگم که اگه گناهکاره داره خوب بازی میکنه تا اینجا و اون تریدمارک مخصوص گناهکاریش رو نداشته تا اینجا ایراد خاصی نمیتونم بگیرم اما اون حس بیگناه بودنی که دیروز مثلا بهش داشتم رو الان ندارم دیگه.
    + یکم حس میکنم میزان پست دهیش با میزان تولید محتواش همخونی نداره ینی مثلا من و محمدامین این همه حرف زدیم و تهش به یه نتیجه ای رسیدیم، رضا هم خیلی کمتر از ما حرف نزده اما نه خودشو درگیر چیز خاصی کرده، نه بعد 5 فاز در مورد کسی به نتیجه رسیده. الان که این رو متوجه شدم حس منفیم بهش بیشتر شد راستش ممنون میشم جواب اینو بدی و اگه اینطوری نبوده بگی چرا اینطوری نبوده رضا
    -=-=-=-=-=-=-=-
    صدرا: راستش بعد از 200 دور پیاپی بیگناه بودن صدرا، یکم قبولش برام سخته که این دور هم بیگناه باشه اما نکته ی منفی قابل توجهی توی بازیش پیدا نکردم تا الان و اگه گناهکاره داره خوب و تمیز بازی میکنه. نسبت به رضا هم بیشتر درگیر شده و تیپیک صدرای بیگناه بوده تا اینجا بازیش و نمیتونم اون فشار اولین دور مافیا بودن رو تو بازیش ببینم.
    -=-=-=-=-=-=-=-
    الهه: الهه یکی دو تا ایراد به بازیش وارد هست مثلا همون جا که تا حرف از مافیا بودن افراد توی سایه شد، وارد بازی شد و اینا. اما به نظرم نوع بازیش و یه سری حرفاش برای من گواه بیگناه بودنشه و نمیتونم تصور کنم که یار مافیا داشته باشه. مثلا همون حرفی که زد در مورد اینکه شاید مافیا میخواد یارش رو بسنجه تو تاپیک، خب این رو اگه مافیا بود میدونست که جریان چیه و مافیا خارج از بازی با هم ارتباطن و اینا. مگر اینکه به عنوان یه مافیا خواسته باشه از تازه وارد بودنش استفاده کنه و خودشو به خنگی بزنه و نقش بازی کنه که با توجه به اینکه اونقدر تجربه ی زیادی نداره تو مافیا، و البته لحن و موقعیت اون پستش، نمیتونم چنین چیزیو تصور کنم. ینی مشخصه که طی سیر افکارش به اون حرف رسیده و برنامه ای پشتش نبوده. در کل نمیتونم گناهکار بودنش رو متصور بشم.
    -=-=-=-=-=-=-=-
    فری: اگه بخوام به سبک کلاسیک گناهکاریابی خودم برگردم و بازی های گناهکاری/بیگناهی یه نفر رو مقایسه کنم، فری تا اینجا گناهکار بوده. یه خونسردی و savage بودن خاصی تو پستاش هست که وقتی گناهکاره نیست. منتهی این خونسردیه ممکنه توی مافیا بودن هم باشه اگه مثلا از یارات و وضعیتت مطمئن باشی و اینا. منتهی پستاش تا اینجا به نظرم هم منطقی و هم صادقانه بوده و مشکل خاصی نمیبینم تو پستاش.
    -=-=-=-=-=-=-=-

همین فعلا بسه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه. اینا رو جواب بدین مرسی . ضمن اینکه اگه جایی تو این پست اعلام حس مثبت به کسی کردم، هر گونه تلاش برای جلب اعتماد طرف رو تکذیب میکنم و یادآوری میکنم که من اگه گناهکار باشم عوضی تر از این حرفام که کسی بهم اعتماد کنه

- - - Updated - - -

"وقتی خود محمدامین برای خودش احتمال اشتباه درنظر نمیگرفت و میگفت یا اشتباه میکنم یا تنهام، پس تنهام، من بیام احتمال اشتباهشو در نظر بگیرم؟ " اون پست من در جواب به صدرا بود. صدرا تو پستش گفت "یا گناهکار حواس جمعی، یا بی گناه بی دقت. امیدوارم دومی نباشی" من در جوابش گفتم من دومیم. گفتم من در مورد تو یا اشتباه می کنم (پس در نظر گرفتم که شاید اشتباه کنم) یا تنهام. متاسفانه دومیم (اینجا‌ حرفم در جواب صدرا بود که من متسفانه همون بی گناه بی دقتم.

- - - Updated - - -

-=-=-=-=-=-=-=-=-
    -=-=-=-=-=-=-=-=-
    -=-=-=-=-=-=-=-=-
    -=-=-=-=-=-=-=-
    -=-=-=-=-=-=-=-
    -=-=-=-=-=-=-=-
    -=-=-=-=-=-=-=-
    -=-=-=-=-=-=-=-

- - - Updated - - -

۱- رضا گفت چرا یه کاری می کنی منفی شی؟ من واسش توضیح دادم که رو بازی می کنم. غیر منطقی نیست اینجا چیزی اما اگه قصد بهش چسبیده بشه ممکنه احتمال گناهکاری من رو افزایش بده.
    ۲- ابزار رو گفتم توجیحش مربوط به بازی نمیشه. من تو بازی گفتم تو دانایی و از صدرا به عنوان کسی که فکر می کنم دانا نیست برای اثبات حرفم استفاده کردم. اینم منطقیه و از نظر من ایرادی بهش وارد نیست.
    ۳. همون جوابی که به دو دادم.
    ۴. ربط دادن تو به فری به خاطر کار فری بود بیشتر. بعد دیدم منطقی نیست وقتی تو ازش دفاع نکردی بگم کردی و حرفم رو پس گرفتم.
    یه چیزی که تو این بازی باید بهش دقت کنیم اینه که کسی که لبه همه ی جوانب حرفاش و کاروش فکر می کنه و اشتباه نمی کنه معمولا مافیاست گه کسی که اشتباه میکنه. ( همون داستان پژمان دور قبل)
    با هر جای حرفم موافق نبودی بگو.
    Mamalgr آنلاین نیست.

12. شرلوک

ویترین مدال
    03-31-2019, 07:57 PM #152
    @صدرا به نظرم دیگه داری لقمه رو از پشت سرت می خوری صدرا، یکم منفیه این کار. یعنی کوچک ترین احتمالات رو می خوای قبول کنی که من توش منفی شم و با توضیحات من احتمال بیشترو قبول نمی کنی بلکه چسبیدی به احتمال کمتر.
    من کوچیکترین احتمالات و قبول نکردم ، در نظر گرفتم
    احتمال بیشتر و کمتر و تو تعیین نمیکنی ، شرایط تعیین میکنه
    SadRa آنلاین نیست.

13. دروگر

ویترین مدال
    03-31-2019, 07:57 PM #153
    -=-=-=-=-=-=-=-
    اشتباه لپی؛ منظورم از از گناهکار، بیگناه بود. البته فکر کنم مشخصه از مضمون حرفم

"وقتی خود محمدامین برای خودش احتمال اشتباه درنظر نمیگرفت و میگفت یا اشتباه میکنم یا تنهام، پس تنهام، من بیام احتمال اشتباهشو در نظر بگیرم؟ " اون پست من در جواب به صدرا بود. صدرا تو پستش گفت "یا گناهکار حواس جمعی، یا بی گناه بی دقت. امیدوارم دومی نباشی" من در جوابش گفتم من دومیم. گفتم من در مورد تو یا اشتباه می کنم (پس در نظر گرفتم که شاید اشتباه کنم) یا تنهام. متاسفانه دومیم (اینجا‌ حرفم در جواب صدرا بود که من متسفانه همون بی گناه بی دقتم.
    آهان اینو الان متوجه شدم بد گفته بودی . حله

۱- رضا گفت چرا یه کاری می کنی منفی شی؟ من واسش توضیح دادم که رو بازی می کنم. غیر منطقی نیست اینجا چیزی اما اگه قصد بهش چسبیده بشه ممکنه احتمال گناهکاری من رو افزایش بده.
    ۲- ابزار رو گفتم توجیحش مربوط به بازی نمیشه. من تو بازی گفتم تو دانایی و از صدرا به عنوان کسی که فکر می کنم دانا نیست برای اثبات حرفم استفاده کردم. اینم منطقیه و از نظر من ایرادی بهش وارد نیست.
    ۳. همون جوابی که به دو دادم.
    ۴. ربط دادن تو به فری به خاطر کار فری بود بیشتر. بعد دیدم منطقی نیست وقتی تو ازش دفاع نکردی بگم کردی و حرفم رو پس گرفتم.
    یه چیزی که تو این بازی باید بهش دقت کنیم اینه که کسی که لبه همه ی جوانب حرفاش و کاروش فکر می کنه و اشتباه نمی کنه معمولا مافیاست گه کسی که اشتباه میکنه. ( همون داستان پژمان دور قبل)
    با هر جای حرفم موافق نبودی بگو.
    1- خب دیگه مشکل همینجاست چرا در جواب اینکه «داری گناهکارانه بازی میکنی»ِ رضا، گفتی «دارم رو بازی میکنم». یعنی به نظرم خواستی حس بدی که بقیه از بازیت گرفتن رو با گفتن اینکه داری رو بازی میکنی از بین ببری. در حالی که خودتم میدونی رو بازی کردن (یا تظاهر به رو بازی کردن) دلیل بر بیگناهی و گناهکاری کسی نمیشه. فقط هم اونجا نبود مثلا یه جا دیگه در جواب صدرا گفتی: «
    هیچ مافیای عاقلی اینطوری خودشو قاطی نمی کنه.»
    که اینم به نظرم از اون قضیه مستثنا نیست. به نظرم باید دلیلی بیاری که هدفت از گفتن این حرفا، جلب اعتماد نبوده
    2 و 3 - مشکل من همون استفاده از ابزاره است که میگی به بازی ربطی نداره. من میگم اوکی به بازی ربطی نداشته باشه، اما اگه نتیجه اش بشه مثلا جوسازی علیه من، از کجا میتونی اثبات کنی که هدف نداشتی از این رول بازی کردنت؟
    4- حرفت که تکرار حرف من بود.
    در مورد بند آخر هم مشکلم همینه. یعنی به نظرم تو به اندازه کافی آدم باهوشی هستی که (حتی از عمد) اشتباه بکنی و بعد بیای بگی اگه گناهکار بودم حواسم بود و اشتباه نمیکردم. چرا که خودم قبلا از این حرکتا زیاد زدم یعنی حداقل توی این فروم چنین چیزی قابل قبول نیست، مگر اینکه مثل مورد الهه دلیل قوی پشتش باشه (همون که گفتم مشخصه که سیر افکارش به اونجا رسیده و یه اشتباه خارج از کانتکست نبوده). خودتو با پژمان دور قبل مقایسه نکن در این مورد چون سبک بازی پژمان خیلی خیلی با تو فرق داره تو این مورد

جدا از این حرفا، الان نظرت در مورد گناهکار و بیگناهی بقیه چیه؟ یعنی اوکی حالا که از من کشیدی بیرون، نباید روند گناهکاریابیت متوقف بشه اگه بیگناهی.

Arash آنلاین نیست.

14. مافیایی

مورد پسند : 13 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    03-31-2019, 09:16 PM #154
    من کوچیکترین احتمالات و قبول نکردم ، در نظر گرفتم
    احتمال بیشتر و کمتر و تو تعیین نمیکنی ، شرایط تعیین میکنه
    احتمال بیشتر یا کمتر رو منطق تعیین میکنه عزیزم.
    Mamalgr آنلاین نیست.

15. شرلوک

ویترین مدال
    03-31-2019, 09:51 PM #155
    احتمال بیشتر یا کمتر رو منطق تعیین میکنه عزیزم.
    نه عزیزم اونی که منطق تعیین میکنه ، جهتت نسبت به احتماله
    احتمال بیشتر و کمتر و شرایط تعیین میکنه.
    SadRa آنلاین نیست.

16. دروگر

ویترین مدال
    03-31-2019, 10:07 PM #156
    حوصله مونو سر بردین
    من رایم احتمالا رضاست به نظرم با وجود اینکه زیاد تو بازی بوده، خیلی خنثی بازی کرده و بیگناهیش اینطوری نیست. محمدامین فعلا دفاعیاتش کافی بوده و منتظرم بیاد بقیه حرفامو جواب بده. اگه قانعم نکنه به اونم ممکنه رای بدم.

- - - Updated - - -

لیستم فعلا به این ترتیبه از گناهکار ترین تا بیگناه ترین
    رضا و امیر
    محمدامین
    محمد، صدرا، فری
    سورن الهه

- - - Updated - - -

ضمن اینکه میزان شک ‌ام به رضا ۶۰ درصد ایناست اما چون نسبت به بقیه بیشتر شک دارم بهش، گزینه‌امه فعلا اگه قرار باشه رای بدیم همه.

Arash آنلاین نیست.

17. قاتل زنجیره ای

03-31-2019, 10:13 PM #157
    خب توضیحات و دفاعیات دوستان رو خوندم و با اینکه خود الهه توضیحی نداده بود، شکم بهش کمتر شد.
    خیلی ها هم از من توضیح خواستن.
    اتهام اولیه من به فری رو همونطور که قبل از این گفتم و ظاهرا توجه نکردید، بله بدون دلایل کافی بود و من به اشتباهم اعتراف کردم.
    راجع به آرش و الهه قبلا توضیح دادم، الان پست های جدید رو خوندم فکرهای جدیدی به ذهنم اومده. دوستان گفتن افراد زیادی مثل الهه درون سایه بودن و چرا به بقیه شک نکردی؟ خب راستش من صرفا از حضور کسایی که تا به حال پست دادن خبر دارم و کسی رو زیاد نمی‌شناسم.

- - - Updated - - -

خب توضیحات و دفاعیات دوستان رو خوندم و با اینکه خود الهه توضیحی نداده بود، شکم بهش کمتر شد.
    خیلی ها هم از من توضیح خواستن.
    اتهام اولیه من به فری رو همونطور که قبل از این گفتم و ظاهرا توجه نکردید، بله بدون دلایل کافی بود و من به اشتباهم اعتراف کردم.
    راجع به آرش و الهه قبلا توضیح دادم، الان پست های جدید رو خوندم فکرهای جدیدی به ذهنم اومده. دوستان گفتن افراد زیادی مثل الهه درون سایه بودن و چرا به بقیه شک نکردی؟ خب راستش من صرفا از حضور کسایی که تا به حال پست دادن خبر دارم و کسی رو زیاد نمی‌شناسم.

18. مافیایی

مورد پسند : 76 بار در 21 پست
    ویترین مدال
    03-31-2019, 10:27 PM #158
    سلام.
    قبل از شروع پستم یه راز بقایی که چند سال دیدم رو تعریف کنم و بعد در مورد بازی صحبت کنم. یه مستند راز بقا نشون میداد، دو سه تا پلنگ دعواشون شد با یه شیر نر، بعد دو سه تایی بودن شیر روز زخمی کردن، ولی بعد که شیر خسته و زخمی بود و فعالیت نمی کرد پلنگا عقب نشستن من هی می گفتم خدایا اینا حمله اصلی رو کردن چرا نشستن عقب، یه دوتا کفتار وارد صحنه شدن و رو سیستمشون که مرده خوریه، گفتن به به شیر زخمی داریمو همه چی اوکیه، هی رفتن نزدیک شیره، دیدن شیره تکون نمی خوره، هی نزدیک تر شدن، تا رسیدن نزدیک شیره که بهش ضربه بزنن، شیره پاشد یه ضربه بهشون زد هم نونشون شد هم آبشون، یکیشون تلف شد یکیشونم به سختی در رفت از اونجا فهمیدم کفتار علی رغم اینکه قویه و علی رغم اینکه به ظاهر محتاطه و احتیاط هم شرط عقل، اما ویژگی بزن در رو بودنش همیشه هم به نفعش نیست. در نتیجه یاد گرفتم تو زندگی جای اینکه برم رو شکار دیگران یا طعمه های زخمی تمرکز کنم یه شکار اندازه توان خودم انتخاب کنم. اینقدرم ور نرم با هرچیزی

این از این، اما در مورد بازی. باز دوتا نکته، تو تک و توک پست ها دیدم که اعلام کردین که امیر یا سید در سایه بازی می کنه، با عرض احترام به افرادی که دارن فعال بازی می کنند باید بگم عمتون سایه بازی می کنه دوستان عزیزم، وصله سایه به من نمیچسبه. اما لازم می دونم این توضیح رو بدم که من هیچ وقت سایه بازی نکردم، فقط نکته ای که وجود داره اینه که من تو مافیا بازی کردن، برای اینکه احساس درستی از بازی کسی داشته باشم تا متوجه بشم طرف داره گناهکار بازی می کنه و یا بیگناه، باید سبقه ای از نوع رفتار و میزان هوش و نحوه بازی اون فرد داشته باشم. یعنی بیام مقایسه کنم بگم فلانی با توجه به این سابقه این رفتارش از نرمال خودش خارجه یا نیست و ...، این دور ما مواجهیم با بازیکن هایی که یه سری از شما تو فروم یووه بازیشون رو دیدین یا لااقل خودشون رو میشناسین و من هیچ شناختی از این افراد ندارم و از اتفاق جز یکی دو نفر، بقیه افراد درگیر بازی که حرکت های خاصی انجام دادن، مثل ممل یا کیلر و ... از این افراد هستند. قطعا فعلا مجبورم رصد کنم در شروع بازی و ببینم که شیوه بازیشون به چه شکل هست، بعد قضاوت کاملی کنم که آیا این رفتارشون گناهکاره یا بیگناه. تنها افراد درگیر بازی که حرکت ویژه ای از خودشون انجام دادن محمد بود و آرش که در مورد محمد نظرمو دادم و البته در ادامه صحبت می کنم و آرش که به نظرم کفه منطق علی رغم میل باطنیم به طرفش سنگین بود و ایراد به طرف مقابلش ممل وارد بود که چون نمیشناسمش نمی تونم نظر قطعی در موردش بدم. در نتیجه اگر در یک مقطع پست زیادی نمیدم یا دیر به دیر بررسی می کنم چون فعلا جایی برای ورود موثر ندیدم. و سعی کردم منطقی برخورد کنم. متاسفانه روحیه شکار کفتار گونه هم ندارم، یکی با یکی دعواش شه بریزم سرش، مخصوصا وقتی طرف مثلا یه دو ساعتی نیست یا پست نمیده

اما بعد می خوام یکم با محمد صحبت کنم. و ببینم این کارای بدی که میکنه این دور برای چیه و چرا محمد همیشگی نیست. من محمد رو به دو چیز میشناسم، یکی فهم چیزایی که بقیه نمی فهمن که نشونه از منطق و درکش از بازی میده و یکی منطقی بازی کردنش به جا جو آفرینی یا تحت جو قرار گرفتن. در واقع محمد اینطوریه که حتی اگر گناهکارم هست و حتی اگر از 10 نفر 8 نفر میگن یه نفر باید اعدام شه، میشینه پست اون یه نفر رو می خونه، پست 8 نفرم می خونه و با منطقش و فارغ از جو با طرف بحث می کنه. اگر طرف قانعش کرد میشه تنها کسی که به فرد رای نمیده و بالعکس. چند بار تاحالا تو موقعیت گناه کار و بیگناه برای خودم این مسئله پیش اومده.

حالا این محمد تا الان دوتا فُل یا خطا داشته که دقیقا عکس جریان بازی همیشگی اش هست. ایراد اولش اون پست های عجیب و غریب اول بازیش بود. توی پست شماره 14 اشاره کرد که امیدوارم نقشای پیچیده ای نداده باشه در حالی که پویا علنا گفته بود نقش نداریم. من ازش تو پست شماره 15 معنی حرفشو پرسیدم و توی پست شماره 18 گفت که دقت نکرده و شاید که پویا نقش های مارو میدونه اما به ما نمیگه !! من تو پست 19 متوجه منظورش نشدم و اینو آزش پرسیدم چون با همچین چیزی تو 30-40 دوری که بازی کردم مواجه نشده بودم. و تو پست شماره 20 اول پست گفت من بر اساس دور 15 میگم و آخر پست هم گفت مثل که چرت گفتم !! توی پست شماره 22 از اونجایی که من دور 15 نبودم و در جریان نبودم سعی کردم با چاشنی خنده مسئله رو بیشتر باز کنم و توضیح بخوام که باز کنه که چی شده که دچار همچین گیجی که از محمد بعید بوده شده، که اونم تو پست 24 دوباره همون موارد پست قبلی رو تکرار کرد و گفت که پست اول اون دور رو نخونده، پست اول این دور هم نخونده و یه چیزی گفته ! که البته من پست شماره 24 محمد رو اون موقع نخوندم و تقریبا 15-20 ساعت بعد که پست بعدیمو دادم خوندم. پست شماره 106 همونطور که مشخصه، یه پست مروری هست. یعنی من یه مدت از بازی رو نبودم و اومدم و پست هارو مرور کردم و توش نتیجه گیری کردم که بخشی که مربوط به نتیجه گیری از محمد هست رو عینا میارم.

پستا چه یهو شدت گرفت. پست هارو تقریبا سعی کردم با دقت بخونم. هنوز کامل سر درنیوردم که منظور محمد چیه، محمدی که من میشناسم اینقدر گیج نیست ولی خب با توجه به اینکه شیوه اداره این دور گویا منحصر به فرده و چیزای جالبی میبینم تو نوع اداره بازی، مثل اینکه تا روز 5 شبا امنه یا نقش نداریم و اینا، خیلی بهش خرده نمیگیرم تا بعدا ببینم می خواد چطور بازی کنه
    در واقع اون پست 24 محمد من رو به هدف سوال پست شماره 22 که باز کردن اون موضوع و تشریح بیشتر بود نرسوند، ولی از طرفی چون قوانین این دور با قوانین دیفالت ذهن من متفاوت بود (مثل همون 5 روز امنیت فاز شب که گاد اعلام کرده بود تو اون 20 ساعتی که نبودم. ) من موضوع رو قابل پیگیری بیشتر ندونستم و خیلی عادی به عنوان جمع بندی ازش عبور کردم و فکر می کنم پست و لحن و شرایطشم تقریبا مشخص هست.

این روند من و محمد بود در ابتدای بازی و همونطور که گفتم محمد تا اینجا یکی از المان های شناختی که ازش داشتم یعنی دقت و تحلیل رو نقض کرده ولی من ازش عبور کردم. میرسیم به پست واکنش محمد نسبت به این پست های من:

خب این که میای چند تا پست میدی و توی هر چند تا پست من رو خطاب می کنی دیگه قضیه ای میشه که باید دخول کنم. من حرف هام رو در مورد اون حرف های اشتباه گفتنم زدم. اگر راجع بهشون صحبتی داری بگو تا جواب بدم. اینکه میای پشت سر هم به این قضیه تأکید می کنی در حالی که جریان های دیگه ای توی بازی هست این یک حرکت گناهکارانه است به نظرم و این قضیه برام قابل صرف نظر کردن نیست . در ضمن هم همون تفکری که در مورد رضا دارم اینجا هم برای تو صدق می کنه. اینکه میگی تا شب پنجم نقش نداریم و اینا انگار منتظری که یک اتفاقاتی بیفته و بعد بر اساسش خودت رو وارد بازی کنی.

یک نفری هست فرصت نداره توی یک پست میاد یک تحلیلی از روند بازی میگه. ولی اینکه یک نفر توی هر پستش میاد دقیقاً یک چیز رو چند بار تکرار می کنه و مسائل دیگه رو ایگنور می کنه خرده شیشه هست توی نحوه ی بازیش.

حقیقتا این واکنش رو خیلی عصبی می بینم و یکم حالت جو دادن داره که اینم از محمد بعیده، پست های من و محمد یه روند پینگ پنگی برای مشخص کردن منظورش داشته در حالی که گنگ بودن پستش به قدری زیاد بوده که خودش آخرش نتیجه گرفته "چرت گفته" و من علی رعم اینه جای صحبت کردن داشت، اما به خاطر اینکه قوانین دو سه دور اخیر عجیب بوده ازش پذیرفتم و تو جمع بندی ازش عبور کردم. حقیقتا از محمدی که هم فهوای کلام رو خوب درک می کنه و هم اهل جو دادن نیست، چنین برخورد تندی با پستی که مشخصه جمع بندیه واقعا عجیبه و بدتر از اون جوی که میده که میگه میای چند پست میدی و تو هر پست منو خطاب می کنی در حالی که هر کسی پست هارو بررسی کنه می فهمه که سه چهار پستی که داده شده یه روند تکاملی هست و هر دفعش نسبت به دفعه پیشش متفاوته و تکرار نیست.

جمله آخرشم سعی می کنم نخونده در نظر بگیرم، چون به قول بزرگان توهین محمد به محمد بود

اما به عنوان حسن ختام، شبیه کلام آخر برنامه صفحه آخر فلاحتی، توجه شما رو جلب می کنم به دوتا نقل قول:

آرش:
    اینم عجیب بودا. اول که میگی نقشای پیچیده نداریم، بعدشم میگی اگه داشته باشیم هم پویا به ما نمیگه؟ ینی به نظرم این حجم از گیج زدن و تظاهر به قوانین نخوندن یکم از محمد بیگناه بعیده
    آرش:
    امیر: مهم ترین چیزی که قابل ذکر بود تو بازیش، واکنش های نسبتا شدیدش به حرف های اشتباه محمد اول بازی بود. ینی به نظرم میشه عنصر بزرگنمایی رو توش دید:بقیه مون هم به اون حرف محمد واکنش نشون دادیم و مثلا اون پست معروف محمدامین هم بود که بعد گفت میخواسته واکنش بگیره. منتهی امیر توضیحی در مورد این پستش نداد به نظرم.
    امیر:
    آقا من دارم هری پاتر می بینم، این محمدم ورداشته یه پست از گاد آورده با یه سری قوانینی که من به زندگیم تا حالا ندیدم، با آب پیاز هم نوشته، گیج شدم
    شبیه ولدرمورته چی میگه این ؟ نقش به کسی بده بعد نقشو به خودش نگه ؟ دامبلبوره مگه ؟
    حقیقتا نمی دونم پستی که توش به شوخی داری با یه موضوع برخورد می کنی و بعدم ازش عبور می کنی شدیدتر و مشکوک تر هست، یا اینکه یه رفتاری رو از یه بیگانه بعید بدونی، ولی بعدش هیچ واکنشی نشون ندی و صرفا گوشه ذهنت نگه داری

بماند که شبیه سازی رفتاری با ادوار گذشته به شکل هدف دار چقدر درسته، مثلا اشاره می کنه که سید یه موقعی مافیا بوده و امین خلفی روئین تن رو اینطوری اعدام کرده، اما مثلا اشاره نمی کنه سید یه زمانی بیگناه بی نقش بوده و آرش مافیا رو همینطوری مچ کرده

البته فعلا دوست دارم خوش بین باشم در موردت، بخاطر مدل بحث کردنت با ممل
    Amir آنلاین نیست.

19. دروگر

ویترین مدال
    03-31-2019, 10:46 PM #159
    @سید
    ببین فرق هست بین واکنش من و تو به حرف محمد. یک اینکه من تو حرفام از عنصر جوسازی استفاده نکردم و تو کردی (شبیه ولدمورت و «چی میگه این» و اینا») حالا مشخصا متوجه جنبه فان پستت میشم اما لحن هم مهمه دیگه، لحنت بزرگنمایی قضیه توش داشت به نظرم. منتهی من به نظر خودم خیلی منطقی تر با قضیه برخورد کردم ینی اول اظهار کردم که از محمد بیگناه چنین بی دقتی رو انتظار ندارم، بعد محمد گفت که سرش شلوغه و بی دقت شده و اینا، منم با توجه به اینکه از شرایط خارج از بازیش خبر دارم قبول کردم حرفشو، و این پست رو دادم

@محمد

اون پرچمی که ته پستت گذاشتی منو ترسوند خدایی حله ولی خب فعلا نمیتونم تصور کنم این بی دقتیه پشتش تفکر گناهکاری باشه، گرچه که میگم، محمد بیگناه خیلی بادقت و تیزبین تره ولی خب فعلا گوشه ذهنم نگه میدارم
    ینی دو تا حالت متصور شدم که یا از عمدسوتی داده و تفکر گناهکاری پشتشه، یا اینطوری نیست و محمد بیگناهه، و توضیح دادم که احتمال اینکه تفکر گناهکاری پشتش باشه رو کم میدونم اما خب گوشه ذهنم نگه میدارم این رو.

حالا فرقش رو فهمیدی

Arash آنلاین نیست.

20. دروگر

ویترین مدال
    03-31-2019, 11:02 PM #160
    یه ساعت دیگه مونده. به نظرم هر کسی که این فاز کم کاری کرده و به پیش برد بازی کمک نکرده احتمال مافیا بودنش بالاست چون خیلی زیبا داریم یه تیر تقدیم مافیا میکنیم خود دانید حالا.

Arash آنلاین نیست.