alt
صفحه 10 از 19 نخستنخست ... 67891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 200 از 379

موضوع: شغال ها به بهشت نمی روند | هفدهمین دوره مافیا

1. دروگر

مورد پسند : 188 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    04-01-2019, 02:26 PM #181
    دلیلم دوتاست راستش، یکی اینکه این واکنشت به اون گیر اولیه من که گفتم صدرا مثل همیشه بازیو فعالانه و اینا شروع نکرده، یکم overreact توش داشت و زیادی خندیدی مثلا. حالا حسیه این قضیه بیشتر. میتونستی خونسرد تر جواب بدی به نظرم. حس خوبی از این پست نگرفتم دوباره که نگاه کردم بهش:

نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    اها اول بسم الله شرو شد این بارم میخای واکنش بگیری احتمالا
    دیروز در جریان بازی بودم قبل اینکه بقیه پست دادنشون شرو شه تا اولین پست تو بعد داستان در جریان بودم و چون داستان چیزی واسه بحث نداشت منتظر موندم بقیه هم بیان تو بازی
    الانم در خدمتتون هستم پر انرژی و بشاش ! حالا بازی شادی خنده شیرین تر از قنده
    به غیر از اون هم بحثای دیروزتون با ممل سر اینکه احتمال رو شرایط تعیین میکنه شرایط رو منطق تعیین میکنه و این چرت و پرتا یکم خارج از متن و عجیب بود به نظرم.

حالا هم نمیگم خیلی بهت مشکوک شدم. حسم بهت خنثی رو به مثبت بود الان خنثی شده مثلا.

-----
    در مورد اون نقض دلیل که نقل قول کردی،، ربطشو نفهمیدم راستش. یعنی چون اگه هم تیمی باشیم منطقیه که کوتاه بیام، پس چون الان کوتاه اومدم نتیجه میگیری هم تیمی هستیم؟ استدلالت غلطه اگه اینه چون یه بیگناه هم ممکنه کوتاه بیاد واقعا اگه بازم براتون مجهوله که چرا کوتاه اومدم از روی محمدامین، بگید که براتون توضیح بدم مفصل.

- - - Updated - - -

کل پست @صدرا بود
    نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

2. شرلوک

مورد پسند : 27 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    04-01-2019, 03:17 PM #182
    نقل قول نقل قول از Arash نمایش پست ها
    دلیلم دوتاست راستش، یکی اینکه این واکنشت به اون گیر اولیه من که گفتم صدرا مثل همیشه بازیو فعالانه و اینا شروع نکرده، یکم overreact توش داشت و زیادی خندیدی مثلا. حالا حسیه این قضیه بیشتر. میتونستی خونسرد تر جواب بدی به نظرم. حس خوبی از این پست نگرفتم دوباره که نگاه کردم بهش:

به غیر از اون هم بحثای دیروزتون با ممل سر اینکه احتمال رو شرایط تعیین میکنه شرایط رو منطق تعیین میکنه و این چرت و پرتا یکم خارج از متن و عجیب بود به نظرم.

حالا هم نمیگم خیلی بهت مشکوک شدم. حسم بهت خنثی رو به مثبت بود الان خنثی شده مثلا.

-----
    در مورد اون نقض دلیل که نقل قول کردی،، ربطشو نفهمیدم راستش. یعنی چون اگه هم تیمی باشیم منطقیه که کوتاه بیام، پس چون الان کوتاه اومدم نتیجه میگیری هم تیمی هستیم؟ استدلالت غلطه اگه اینه چون یه بیگناه هم ممکنه کوتاه بیاد واقعا اگه بازم براتون مجهوله که چرا کوتاه اومدم از روی محمدامین، بگید که براتون توضیح بدم مفصل.

- - - Updated - - -

کل پست @صدرا بود
    آرش خودت بهتر از هرکسی اون جمله ای اول بسم الله شروع کرد و درک میکنی پس روش مانور الکی نده
    در مورد نقل قولمم من فقط اون احتمال و در نظر نگرفتم !
    ولی استدلالم در اون مورد بنظرم منطقیه در صورتی که من این حالت ک بیگناهم ممکنه کوتاه بیاد و در نظر گرفتم بازم.
    حالا اگه میتونی یه توضیح مفصل ولی مختصر و قانع کننده بده و احتمالامو نقض کن
    SadRa آنلاین نیست.

3. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    04-01-2019, 03:18 PM #183
    من حرفی ندارم.

بقیه بیان بخونن و نتیجه گیری کنن خودشون.

وقتی بی دلیل رای به اعدام می‌دید آدم می‌مونه چی بگه واقعا. اتفاقا این چرخشت رو من از دیروز تا حالا و این دلایل مسخره خیلی کیلویی تره تا بازی من. کلا داری جو می‌دی و حرفای غیر منطقی ای می‌زنی.

یه چیز دیگه. یکی دو جا گفتی رضا از اول خوب شروع کرد ولی به مرور حسم بهش منفی شد. رفتم نگاه کردم، دقیقا از اونجایی که شروع کردم به گیر دادن به خودت و این که چرا عقب نشستی، من برات منفی شدم.😂 یعنی تا وقتی کاری به کارت نداشتم خوب بودم! عجب. 😁
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

4. دروگر

ویترین مدال
    04-01-2019, 03:50 PM #184
    آرش خودت بهتر از هرکسی اون جمله ای اول بسم الله شروع کرد و درک میکنی پس روش مانور الکی نده
    ولی استدلالم در اون مورد بنظرم منطقیه در صورتی که من این حالت ک بیگناهم ممکنه کوتاه بیاد و در نظر گرفتم بازم.
    ببین این آخرین حرف پست من در خطاب به محمدامینه قبل از اینکه اتهامشو از روی من برداره:
    خلاصه اینکه اگه همین روند ادامه پیدا کنه، به این نتیجه میرسیم که یا من گناهکارم یا تو، و امکان نداره جفتمون بیگناه باشیم، اینو که دیگه قبول داری؟ چون وقتی خودم بیگناهم اصلا نمیتونم قبول کنم پلیر منطقی ای مثل محمدامین اینطوری در قبالم رفتار کنه
    مشخصا گفتم اگه همین روند ادامه پیدا کنه، که نکرد. بعد همون طوری که توی اون پستم مشخصا توضیح دادم، یه بخش بزرگی از مشکلم با محمدامین همین «بدون دلیل گناهکار خوندن» من بود که وقتی دیگه این مشکل رو از بین برد و حرفشو پس گرفت، مشخصا بخشی از اتهام منم بهش رفع شد. موند اون ابزاری که استفاده کرد برای پیش بردن اتهامش که خب سر چندتاش بحث کردیم و متقاعد شدم و بقیه اش هم مونده اما در حدی نیست که دیگه صدر لیست مضنونیم باشه و گزینه های بهتری پیدا کردم. پس چیزی این وسط غیرمنطقی نیست از طرف من.
    کما اینکه اگه هدفمون دعوای زرگری بود خیلی تمیزتر میشد درش بیاریم و نه اولش به اون شدت به هم اتهام میزدیم وقتی کسی تو بازی به کسی اتهام نزده آنچنان، نه به این سرعت و راحتی اتهام رو از هم برمیداشتیم، ینی حداقل کاری میکردیم که دعوای زرگریمون قابل باور تر بشه، نوع دعوای ما اصلا از نوع زرگری نبوده به نظرم. یه حالت دیگه ی اینکه بگی دعوای زرگری بوده اینه که من بی دلیل اتهامم رو از روش بردارم که گفتم چرا بی دلیل نبوده و منطقی بوده. توضیح من همین قدره.

یه چیز دیگه. یکی دو جا گفتی رضا از اول خوب شروع کرد ولی به مرور حسم بهش منفی شد. رفتم نگاه کردم، دقیقا از اونجایی که شروع کردم به گیر دادن به خودت و این که چرا عقب نشستی، من برات منفی شدم.������ یعنی تا وقتی کاری به کارت نداشتم خوب بودم! عجب. ������
    دقیقا! دقیقا شکم بهت از اونجا شروع شد که بحث اصلی بین من و محمدامین تموم شد و تو گفتی ای بابا چه وعضشه و اینا، من حس کردم تو روی دعوای من و محمدامین سرمایه گذاری کرده بودی و منتظر بودی یکی به اون یکی رای بده و وقتی بحثمون به نتیجه ای که تو میخواستی نرسید شاکی شدی از من که چرا نظرمو از رو محمدامین برگردوندم. یعنی آره استارت قضیه همون جا بود که تو میگی.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

5. شرلوک

ویترین مدال
    04-01-2019, 04:40 PM #185
    ببین این آخرین حرف پست من در خطاب به محمدامینه قبل از اینکه اتهامشو از روی من برداره:

مشخصا گفتم اگه همین روند ادامه پیدا کنه، که نکرد. بعد همون طوری که توی اون پستم مشخصا توضیح دادم، یه بخش بزرگی از مشکلم با محمدامین همین «بدون دلیل گناهکار خوندن» من بود که وقتی دیگه این مشکل رو از بین برد و حرفشو پس گرفت، مشخصا بخشی از اتهام منم بهش رفع شد. موند اون ابزاری که استفاده کرد برای پیش بردن اتهامش که خب سر چندتاش بحث کردیم و متقاعد شدم و بقیه اش هم مونده اما در حدی نیست که دیگه صدر لیست مضنونیم باشه و گزینه های بهتری پیدا کردم. پس چیزی این وسط غیرمنطقی نیست از طرف من.
    کما اینکه اگه هدفمون دعوای زرگری بود خیلی تمیزتر میشد درش بیاریم و نه اولش به اون شدت به هم اتهام میزدیم وقتی کسی تو بازی به کسی اتهام نزده آنچنان، نه به این سرعت و راحتی اتهام رو از هم برمیداشتیم، ینی حداقل کاری میکردیم که دعوای زرگریمون قابل باور تر بشه، نوع دعوای ما اصلا از نوع زرگری نبوده به نظرم. یه حالت دیگه ی اینکه بگی دعوای زرگری بوده اینه که من بی دلیل اتهامم رو از روش بردارم که گفتم چرا بی دلیل نبوده و منطقی بوده. توضیح من همین قدره.
    پس بعد از اینکه اتهامشو‌‌ برداشت اصا پیگیر نشدی که چرا باید همینجوری بی دلیل اتهام بزنی ؟ قسمت مهمش این بود که اتهام از روت برداشته شده و تو دیگ واست اهمیت نداره.
    توضیحاتت قانع کننده نیست کاملا و جای تامل داره هنوز.
    در مورد اینکه میگی اگ دعوای زرگری بود تمیزتر در میومدم قابل قبول نیست چون دعوای زرگری تا وقتی که بحثش بین شما دو نفر باشه کنترلشم دست شما دو نفره اما وارد شدن بقیه تو بحث و سوالای غیر منتظره میتونه باعث بشه فرمونش دیگ دست شما نباشه.
    SadRa آنلاین نیست.

6. مافیایی

مورد پسند : 13 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    04-01-2019, 06:34 PM #186
    آرش دلیلمو خیلی واضح اون بالا توضیح دادم. این که میای با این آب و تاب دادن بهش و اسم آوردن از سید شروع می‌کنی به جو دادن کاملا حرکت گناه کارانه ایه.

گفتم یک به دلیل بازیکن های جدید که نمیشناسم شون و اول باید بشناسم تا ببینم نظرم درباره شون چیه، دو بخاطر بحث مسخره بین خودت و ممل که در عرض یک پست از غیر ممکنه محمد امین بی گناه اینطوری بازی کنه رسیدی به این عقب نشینی و تغییر موضع عجیبت.

ایرادی که به من گرفتید همین الان به محمد، فری، صدرا، الهه هم وارده و اگه از من همچین سوالی میکنی و شک داری باید به بقیه هم داشته باشی.

این که بعد 5 فاز بحث با محمد امین اینطوری سوئیچ می‌کنی رو منی که هیچ دلیل محکمی برای گناه کاریم نداری و رای به اعدام هم میدی! حرکتیه که فقط از آرش گناهکار بر میاد.
    تغییر موضع آرش نسبت به من اصلا عجیب و غیر منطقی نیست، من دلایل همه کارام رو توضیح دادم و همونطور که افراد دیگه شکشون کمتر شد، آرش هم شکش کمتر شد. اما رای آرش به تو هم یکم عجله ای و عجیب بود.مخصوصا بعدش حرفاش به سید، که گفت من حوصله ندارم رایتو بده من به رضا رای بدم.

- - - Updated - - -

من ۲ ۳ ساعت دیگه میام می خونم نظرمو می دم
    Mamalgr آنلاین نیست.

7. دروگر

ویترین مدال
    04-01-2019, 09:00 PM #187
    @صدرا
    نه، توضیحات مفصل ممدامین برای اتهامش به من و تفکراتش کافی بود و قانع شدم.

@محمدامین
    به سید گفتم حوصله بحث طولانی ندارم باهاش، توضیح بده که مشکلش چیه و چه ربطی‌ به اتهام من به رضا داره؟

+متوجه هستید که امشب باید اعدام داشته باشیم دیگه؟ نیستید چرا

- - - Updated - - -

در مورد اینکه شاید فکر کنین من دارم تو رای دادن به رضا عجله میکنم، باید بگم که هم دیروز و هم امروز درصورت اعدام نکردن کاملا به ضرر بیگناهان میشد با توجه به تیری که گاد به مافیا میده. ۵ فاز گذشته بود دیروز و هیچ کدومتون به هیچ نتیجه ای نرسیده بودین، من هم وظیفه مو دیدم که به مشکوک ترین گزینه ای که دارم رای بدم. یعنی اوکی مثلا یه فاز معمولی نبود که زود رای دادن توجیهی نداشته باشه، عجله کردن من تو رای دادن توجیه داشت کاملا.

Arash آنلاین نیست.

8. شرلوک

ویترین مدال
    04-01-2019, 09:06 PM #188
    @آرش
    خب این توضیحات برای من قانع کننده نیست و میتونی یکی از گزینه هام باشی منتهی نه امشب
    شک من به ترتیب سورن ، ممل ، آرش ، رضاس
    رای امشبمم احتمال خیلی زیاد همون سورنه

- - - Updated - - -

خیلی جالبه که عقب کشیدن ارش برای مملم منطقیه و حمایت میکنه
    SadRa آنلاین نیست.

9. دروگر

ویترین مدال
    04-01-2019, 10:20 PM #189
    @صدرا
    دلیلت برای رای دادن به سورن چیه؟

Arash آنلاین نیست.

10. مافیایی

ویترین مدال
    04-01-2019, 10:27 PM #190

رای به اعدام : رضا

-----
    مهمترین دلایل من برا رضا:
    ۱- وارد کردن اتهام های متعددی به من، محمدامین، صدرا و سورن که در نگاه اول جدی به نظر میاد اما هیچ وقت پی‌اش توسط رضا گرفته نمیشه و به جمع بندی نمیرسه بعد از ۵ فاز. نمیگم باید بحث دونفره میکرد. میگم باید این اتهام های کیلویی اش رو به نتیجه میرسوند. پستاش هم هست و میتونید ببینید قرار نیست یکی یکی بیارم.

۲- ایراد گرفتن از من که چرا یهویی و بی دلیل از محمدامین برگشتم. در حالی که چنین چیزی نبوده و دقیقا گیر من به محمدامین این بود که «اگه به اتهام های بیدلیلش به من ادامه بده، گناهکار میدونمش» در حالی بعدش محمدامین خیلی منطقی از اتهام هاش عقب نشینی کرد و مشکل من با اون قضیه حل شد.
    دلیل اولت همون قضیه ی جنگ غیر مستقیمه که با خوندن پستای رضا وضعیتش همینه، دلیل اولت تا الان درسته مگر اینکه رضا جواب قانع کننده بهش بده
    دلیل دومت زیاد قابل قبول نیست، شاید دفاعی که من کردم تو رو قانع کرده باشه نسبتا ولی اونو نه. پس می فهمم اگه نخواد تغییر موضع تو رو درک کنه.
    اینم می فهمم که شکت به رضا ۶۰ درصدیه و نسبت به بقیه داری بهش رای میدی چون به بقیه کمتر شک داری. احتمال اشتباه به خودت میدی؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

11. شرلوک

ویترین مدال
    04-01-2019, 10:34 PM #191
    @آرش
    من الان جایی نیستم بتونم مفصل توضیح بدم
    اتهام بی جا ، تغییر رویه ، حمله به جای جواب و .... ک تو پستای قبلیم به رویه ی بازیش گیر دادم
    SadRa آنلاین نیست.

12. مافیایی

ویترین مدال
    04-01-2019, 10:53 PM #192
    این حرف احتمالمو نقض کن خیلی من رو اذیت می کنه، احتمال نقض نمیشه، فقط بر اساس منطق که شرایط رو بررسی می کنه کم و زیاد میشه. دلیل این که گفتم تو داری لقمه رو از پشت گردنت می خوری ام همینه، چیزی که احتمالش کمه رو روش تاکید داری. وین حرکت از یه بی گناه حرکت خوبی نیست. اگه هم گناهکاری که پس درسته همین مسیر رو ادامه بده

- - - Updated - - -

من حرفی ندارم.

بقیه بیان بخونن و نتیجه گیری کنن خودشون.

وقتی بی دلیل رای به اعدام می‌دید آدم می‌مونه چی بگه واقعا. اتفاقا این چرخشت رو من از دیروز تا حالا و این دلایل مسخره خیلی کیلویی تره تا بازی من. کلا داری جو می‌دی و حرفای غیر منطقی ای می‌زنی.

یه چیز دیگه. یکی دو جا گفتی رضا از اول خوب شروع کرد ولی به مرور حسم بهش منفی شد. رفتم نگاه کردم، دقیقا از اونجایی که شروع کردم به گیر دادن به خودت و این که چرا عقب نشستی، من برات منفی شدم.😂 یعنی تا وقتی کاری به کارت نداشتم خوب بودم! عجب. 😁
    من حرفی ندارم درست نیست من بر اساس دفاعیت می خوام یا به تو رای بدم یا به آرش یا به هیچکدوم.

- - - Updated - - -

پس بعد از اینکه اتهامشو‌‌ برداشت اصا پیگیر نشدی که چرا باید همینجوری بی دلیل اتهام بزنی ؟ قسمت مهمش این بود که اتهام از روت برداشته شده و تو دیگ واست اهمیت نداره.
    توضیحاتت قانع کننده نیست کاملا و جای تامل داره هنوز.
    در مورد اینکه میگی اگ دعوای زرگری بود تمیزتر در میومدم قابل قبول نیست چون دعوای زرگری تا وقتی که بحثش بین شما دو نفر باشه کنترلشم دست شما دو نفره اما وارد شدن بقیه تو بحث و سوالای غیر منتظره میتونه باعث بشه فرمونش دیگ دست شما نباشه.
    پست دفاع من رو خوندی تو صدرا؟ اگه خوندی دیگه این حرفات عجیبه. دارم کم کم بهت مشکوک می شم. سر بحثای من و آرش اولین پستت بی طرف بود و از اون به بعد دنبال احتمالات علیه من بودی و هر چقدم ثابت می کردم احتمالاتت ضعیفه اصرار داشتی، الان هم رو این احتمال کمت اصرار داری، اصرار رو احتمال کم حرکت گناهکاریه کاملا، اگه بیگناهی که حرکتت اشتباهه.

- - - Updated - - -

@صدرا
    نه، توضیحات مفصل ممدامین برای اتهامش به من و تفکراتش کافی بود و قانع شدم.

@محمدامین
    به سید گفتم حوصله بحث طولانی ندارم باهاش، توضیح بده که مشکلش چیه و چه ربطی‌ به اتهام من به رضا داره؟

+متوجه هستید که امشب باید اعدام داشته باشیم دیگه؟ نیستید چرا

- - - Updated - - -

در مورد اینکه شاید فکر کنین من دارم تو رای دادن به رضا عجله میکنم، باید بگم که هم دیروز و هم امروز درصورت اعدام نکردن کاملا به ضرر بیگناهان میشد با توجه به تیری که گاد به مافیا میده. ۵ فاز گذشته بود دیروز و هیچ کدومتون به هیچ نتیجه ای نرسیده بودین، من هم وظیفه مو دیدم که به مشکوک ترین گزینه ای که دارم رای بدم. یعنی اوکی مثلا یه فاز معمولی نبود که زود رای دادن توجیهی نداشته باشه، عجله کردن من تو رای دادن توجیه داشت کاملا.
    حرفت به سید خیلی عجله ای به نظر میومد، انگار می دونی تو نگاه بقیه مثبتی واسه همین خیالت راحت بود در حالی که شاید سید خودش منفیه داره بهت گیر میده، همونجوری که شاید من منفی بودم. از طرفی بیگناها باید واسه اینکه حرفشون قابل اعتماد بشه دلایل کاراشون رو با بحث توضیح بدن و" من حوصله ی بحث ندارم" حرف درستی نیست.مخصوصا تو بازی مافیا. انگار عجله ای بود، مثل رایت به رضا.

- - - Updated - - -

@آرش
    خب این توضیحات برای من قانع کننده نیست و میتونی یکی از گزینه هام باشی منتهی نه امشب
    شک من به ترتیب سورن ، ممل ، آرش ، رضاس
    رای امشبمم احتمال خیلی زیاد همون سورنه

- - - Updated - - -

خیلی جالبه که عقب کشیدن ارش برای مملم منطقیه و حمایت میکنه
    انتظار داشتی بگم آرش غلط کردی حرفام قانعت کرد و باید بیشتر بهم شک کنی؟ بعد آرش بهم بگه گ* خوردی حرف قانع کننده زدی؟ چی انتظار داشتی دقیقا؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

13. دروگر

ویترین مدال
    04-01-2019, 10:59 PM #193
    نقل قول نقل قول از Mamalgr نمایش پست ها
    دلیل اولت همون قضیه ی جنگ غیر مستقیمه که با خوندن پستای رضا وضعیتش همینه، دلیل اولت تا الان درسته مگر اینکه رضا جواب قانع کننده بهش بده
    دلیل دومت زیاد قابل قبول نیست، شاید دفاعی که من کردم تو رو قانع کرده باشه نسبتا ولی اونو نه. پس می فهمم اگه نخواد تغییر موضع تو رو درک کنه.
    اینم می فهمم که شکت به رضا ۶۰ درصدیه و نسبت به بقیه داری بهش رای میدی چون به بقیه کمتر شک داری. احتمال اشتباه به خودت میدی؟

ببین عاخه تغییر موضع من در قبال تغییر موضع تو بود، یعنی چیزی نبود که علت نداشته باشه، یه چیزی بود که علت و معلولش کاملا مشخص بود و دو سه بار توضیح دادم. به نظر خودم حرفام منطقیه و این که یه کلام یکی مثل صدرا میاد میگه «منطقی نیست» باعث میشه فکر کنم نمیخواد قانع بشه.
    کلا به نظرم صدرای بیگناه ادوار قبل منطقی تر بود ‌ فعلا مشکل عمده ام با رضاست ولی به صدرا هم شک دارم الان.

در مورد احتمال اشتباه هم وقتی میگم ۶۰ درصد برام بیگناهه ینی ۴۰ درصد احتمال بیگناهیش میدم دیگه حالا الان که دفاعیاتش رو دیدم و اینا ۷۰-۳۰ شده به نظرم.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

حرفت به سید خیلی عجله ای به نظر میومد، انگار می دونی تو نگاه بقیه مثبتی واسه همین خیالت راحت بود در حالی که شاید سید خودش منفیه داره بهت گیر میده، همونجوری که شاید من منفی بودم. از طرفی بیگناها باید واسه اینکه حرفشون قابل اعتماد بشه دلایل کاراشون رو با بحث توضیح بدن و" من حوصله ی بحث ندارم" حرف درستی نیست.مخصوصا تو بازی مافیا. انگار عجله ای بود، مثل رایت به رضا.

- - - Updated - - -

انتظار داشتی بگم آرش غلط کردی حرفام قانعت کرد و باید بیشتر بهم شک کنی؟ بعد آرش بهم بگه گ* خوردی حرف قانع کننده زدی؟ چی انتظار داشتی دقیقا؟
    ببین اتفاقا من برعکس من به سید گفتم نمیخوام باهات «بحث طولانی» بکنم چون به نظرم نحوه ی ورودش به بحث من گناهکارانه بود ینی میا‌د یه تیکه از یه حرفمو گیر میده و ۱۰ صفحه میپیچونه همون رو، منم قسم خوردم که تو مافیا دیگه بحث طولانی و بی مورد نداشته باشم با کسی وقتی بیگناهم چون کاملا حواس آدم رو پرت میکنه. دیگه بلاخره بعد از n دور بازی کردن با سید میدونم کی قراره قانع بشه و کی نه، نوع گیرش به من از اون نوعی بود که نمیخواد قانع بشه. منم میخواستم تمرکزم رو بذارم روی نتیجه رسیدن اون فاز و میخواستم به رضا رای بدم پس بحث با سید در اون لحظه کاملا دیسترکشن بود.

Arash آنلاین نیست.

14. مافیایی

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:05 PM #194
    ببین عاخه تغییر موضع من در قبال تغییر موضع تو بود، یعنی چیزی نبود که علت نداشته باشه، یه چیزی بود که علت و معلولش کاملا مشخص بود و دو سه بار توضیح دادم. به نظر خودم حرفام منطقیه و این که یه کلام یکی مثل صدرا میاد میگه «منطقی نیست» باعث میشه فکر کنم نمیخواد قانع بشه.
    کلا به نظرم صدرای بیگناه ادوار قبل منطقی تر بود ‌ فعلا مشکل عمده ام با رضاست ولی به صدرا هم شک دارم الان.

در مورد احتمال اشتباه هم وقتی میگم ۶۰ درصد برام بیگناهه ینی ۴۰ درصد احتمال بیگناهیش میدم دیگه حالا الان که دفاعیاتش رو دیدم و اینا ۷۰-۳۰ شده به نظرم.
    احتمال بی گناهی اگه بهش میدی اون پستی که توش خندید بعد گفتی اعدام به رضا خیلی جو دادن بود. ببین آرش من الان دقت کردم که من بازی بیگناهیت رو ندیدم تا الان، طرز حرف زدنت وقتی بی گناهی رو ندیدم. برای همینه به طرز حرف زدنت مشکوک می شم، چون "finally some fucking action in this game" یا تلاش برای با طنز جواب دادن textbook مافیای رو در رو ء. مافیایی که با این حرفا و این کارا داره تلاش می کنه نشون بده رو کاراش اونقد فکر نکرده مثل یه مافیا و هیچ قصد و غرضی تو کاراش نیست. من این طرز فکر رو واسه بازی تو اینجا گذاشتم کنار اما اگه بیگناهی این نوع بازیتو سعی کن عوض کنی

- - - Updated - - -

احتمال بی گناهی اگه بهش میدی اون پستی که توش خندید بعد گفتی اعدام به رضا خیلی جو دادن بود. ببین آرش من الان دقت کردم که من بازی بیگناهیت رو ندیدم تا الان، طرز حرف زدنت وقتی بی گناهی رو ندیدم. برای همینه به طرز حرف زدنت مشکوک می شم، چون "finally some fucking action in this game" یا تلاش برای با طنز جواب دادن textbook مافیای رو در رو ء. مافیایی که با این حرفا و این کارا داره تلاش می کنه نشون بده رو کاراش اونقد فکر نکرده مثل یه مافیا و هیچ قصد و غرضی تو کاراش نیست. من این طرز فکر رو واسه بازی تو اینجا گذاشتم کنار اما اگه بیگناهی این نوع بازیتو سعی کن عوض کنی
    خندیدی بعد گفتی رای اعدام رضا*

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ببین اتفاقا من برعکس من به سید گفتم نمیخوام باهات «بحث طولانی» بکنم چون به نظرم نحوه ی ورودش به بحث من گناهکارانه بود ینی میا‌د یه تیکه از یه حرفمو گیر میده و ۱۰ صفحه میپیچونه همون رو، منم قسم خوردم که تو مافیا دیگه بحث طولانی و بی مورد نداشته باشم با کسی وقتی بیگناهم چون کاملا حواس آدم رو پرت میکنه. دیگه بلاخره بعد از n دور بازی کردن با سید میدونم کی قراره قانع بشه و کی نه، نوع گیرش به من از اون نوعی بود که نمیخواد قانع بشه. منم میخواستم تمرکزم رو بذارم روی نتیجه رسیدن اون فاز و میخواستم به رضا رای بدم پس بحث با سید در اون لحظه کاملا دیسترکشن بود.
    این ایرادی که به سید وارد کردی نتیجش بوید این باشه که سید خیلی مشکوکتره تا رضا که، چرا به رضا رای دادی تا سید؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

15. دروگر

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:09 PM #195
    @محمدامین

۵ فاز اونجوری که تو میگی بازی کردم و اتفاقی نیافتاد و کاملا عقب افتادیم به نظرم. یه فاز اینجوری باز کردم که شما میگین عجولانه و به نظرم بازی رو وارد فاز جدیدی کردم بنابراین تا وقتی نتیجه اش رو میبینم دلیلی نداره عوض کنم. در مورد اون جمله انگلیسی هم به نظرم دقیقا نیاز بود یه نفر یه اکشنی انجام بده که بازی از اون فاز راکد و بی نتیجه ای توش بود دربیاد که من این کار رو کردم

در مورد سید هم خب به شناخت من از سید و رضا بستگی داره دیگه. سید و رضا قبل اون هم تو یه پست گفتم که صدر لیست شک ام بودن، حالا اون اپروچ گناهکارانه‌ی سید برام قابل قبول تره تا این بازی رضا. ینی بازم رضا برام مشکوک تر بوده. ضمن اینکه سید این فاز نیومده که بخوام بحثی رو باهاش ادامه بدم تا به نتیجه برسه مثلا.

Arash آنلاین نیست.

16. مافیایی

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:13 PM #196
    نبودن رضا الان باعث میشه صرف نظر از بحثی که من با آرش دارم بهش رای بدم، این دفاع نشد. امشب مافیا ۲ تیر داره. راجع به همین راستی من فکر می کنم مافیا ۲ تا ان ۵ تا تیر دارن، تو اولین پست گاد اینی که گفت شاید مافیا ۲ تا باشن ۵ تا تیر خیلی spicific بود و با بالانس جور در میاد. الانم که می بینم ۲ تا تیر داره میده و احتمالا امشب کسی اعدام نشه شب بعد دوباره ۲ تا تیر میده چون مافیا ۶ تا تیر داشته باشه نا مردیه واقعا

- - - Updated - - -

@محمدامین

۵ فاز اونجوری که تو میگی بازی کردم و اتفاقی نیافتاد و کاملا عقب افتادیم به نظرم. یه فاز اینجوری باز کردم که شما میگین عجولانه و به نظرم بازی رو وارد فاز جدیدی کردم بنابراین تا وقتی نتیجه اش رو میبینم دلیلی نداره عوض کنم. در مورد اون جمله انگلیسی هم به نظرم دقیقا نیاز بود یه نفر یه اکشنی انجام بده که بازی از اون فاز راکد و بی نتیجه ای توش بود دربیاد که من این کار رو کردم

در مورد سید هم خب به شناخت من از سید و رضا بستگی داره دیگه. سید و رضا قبل اون هم تو یه پست گفتم که صدر لیست شک ام بودن، حالا اون اپروچ گناهکارانه‌ی سید برام قابل قبول تره تا این بازی رضا. ینی بازم رضا برام مشکوک تر بوده. ضمن اینکه سید این فاز نیومده که بخوام بحثی رو باهاش ادامه بدم تا به نتیجه برسه مثلا.
    صحبت صحبت این که تو اون جمله ی انگلیسی و باور داشتی یا نه مهم نیست، منم باور داشتم، ولی گفتنش اونجا می تونه از قصد های مشکوکی پشتش خبر بده. بحث در این مورد مهم نیست کلا واسم من در رابطه با اینجور چیزها رای نمیدم.
    Mamalgr آنلاین نیست.

17. دروگر

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:14 PM #197
    اره احتمالش وجود داره که قصد بدی داشته باشم و همه اینا نقش بازی کردن باشه اما به قولا با توجه به شرایط باید احتمالا رو بستجی که کدوم منطقی تر و محتمل تره. حرکت من در اون فاز از بازی به نظر خودم کاملا بادلیل و منطقی بود.

Arash آنلاین نیست.

18. مافیایی

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:14 PM #198
    بچه ها نیستن. احتمال خیلی زیاد کسی اعدام نمیشه، من با آرش موافقم که دیر داره میشه. بچه ها بازیو بیخیال شدن انگار :/
    Mamalgr آنلاین نیست.

19. شرلوک

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:15 PM #199
    این حرف احتمالمو نقض کن خیلی من رو اذیت می کنه، احتمال نقض نمیشه، فقط بر اساس منطق که شرایط رو بررسی می کنه کم و زیاد میشه. دلیل این که گفتم تو داری لقمه رو از پشت گردنت می خوری ام همینه، چیزی که احتمالش کمه رو روش تاکید داری. وین حرکت از یه بی گناه حرکت خوبی نیست. اگه هم گناهکاری که پس درسته همین مسیر رو ادامه بده

پست دفاع من رو خوندی تو صدرا؟ اگه خوندی دیگه این حرفات عجیبه. دارم کم کم بهت مشکوک می شم. سر بحثای من و آرش اولین پستت بی طرف بود و از اون به بعد دنبال احتمالات علیه من بودی و هر چقدم ثابت می کردم احتمالاتت ضعیفه اصرار داشتی، الان هم رو این احتمال کمت اصرار داری، اصرار رو احتمال کم حرکت گناهکاریه کاملا، اگه بیگناهی که حرکتت اشتباهه
    برادر من احتمال من یه جملس یه جمله هم میتونه نقض شه چرا داری رو‌احتمال‌موج سواری میکنی ؟؟ اصلا من اشتباه گفته باشم نقض کن ولی منظورم مشخصه کاملا چیزی نیست که بخای روش زوم کنی ؟ چرا باید رو‌یه همچین حرفی زوم کنی ؟ داری جوسازی میکنی فقط‌ و این کاملا مشخصه.
    بله من همه ی پستارو‌ خوندم ک الان این صفم دارم پست میدم.
    اتفاقا این روش درسته بازیه که همه ی احتمالارو در نظر بگیری ! ولی تو داری نظر شخصیتو‌ تحمیل میکنی. احتمالاتی که در‌ مورد گناهکار یا بیگناه بودن خودته ، خودت میای میزانشو تعیین میکنی و انتظار داری منم تاییدت کنم‌ ولی متاسفم اینجوری نیست. این حرف لقمه رو‌ داری از پشت سرت میخوریم دو باره داری تکرار میکنی که بازم تکرارش اصلا جالب نیست و تحمیل ازش برداشت میشه فقط.
    من دنبال احتمالات علیه تو نبودم ، جهت بازیه تو و ارشه که میزان احتمال و شک و واسه من تعیین میکنه. همینطور ک درجریانی در‌ مورد ارشم احتمالاتی رو در نظر گرفتم‌ اما بازیه آرش از تو مثبت تر بوده پیش من منتهی نه با اختلاف زیاد اونم با این اتفاق عقب کشیدن طرفین.
    انتظارم نداشتم به آرش بگم غلط کردی ! انتظار ری اکشن خاصیم نداشتم ولی منطقی دونستن و واکنش به حرف رضا به این خاطر از نظر من منفیه و من و به این سو میبره که احتمال این هست که تو و آرش تو یه تیم باشید ، اما احتمالش اونقد قوی نیست.
    SadRa آنلاین نیست.

20. مافیایی

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:20 PM #200
    اره احتمالش وجود داره که قصد بدی داشته باشم و همه اینا نقش بازی کردن باشه اما به قولا با توجه به شرایط باید احتمالا رو بستجی که کدوم منطقی تر و محتمل تره. حرکت من در اون فاز از بازی به نظر خودم کاملا بادلیل و منطقی بود.
    آقا می گم صرف نظر از بی گناهی یا با گناهیه این دستت، اگه کلا این مدل بازیه بیگناهیته، من به خاطر همین کارا می گفتم الا و بلا مافیایی. گرفتی؟

- - - Updated - - -

برادر من احتمال من یه جملس یه جمله هم میتونه نقض شه چرا داری رو‌احتمال‌موج سواری میکنی ؟؟ اصلا من اشتباه گفته باشم نقض کن ولی منظورم مشخصه کاملا چیزی نیست که بخای روش زوم کنی ؟ چرا باید رو‌یه همچین حرفی زوم کنی ؟ داری جوسازی میکنی فقط‌ و این کاملا مشخصه.
    بله من همه ی پستارو‌ خوندم ک الان این صفم دارم پست میدم.
    اتفاقا این روش درسته بازیه که همه ی احتمالارو در نظر بگیری ! ولی تو داری نظر شخصیتو‌ تحمیل میکنی. احتمالاتی که در‌ مورد گناهکار یا بیگناه بودن خودته ، خودت میای میزانشو تعیین میکنی و انتظار داری منم تاییدت کنم‌ ولی متاسفم اینجوری نیست. این حرف لقمه رو‌ داری از پشت سرت میخوریم دو باره داری تکرار میکنی که بازم تکرارش اصلا جالب نیست و تحمیل ازش برداشت میشه فقط.
    من دنبال احتمالات علیه تو نبودم ، جهت بازیه تو و ارشه که میزان احتمال و شک و واسه من تعیین میکنه. همینطور ک درجریانی در‌ مورد ارشم احتمالاتی رو در نظر گرفتم‌ اما بازیه آرش از تو مثبت تر بوده پیش من منتهی نه با اختلاف زیاد اونم با این اتفاق عقب کشیدن طرفین.
    انتظارم نداشتم به آرش بگم غلط کردی ! انتظار ری اکشن خاصیم نداشتم ولی منطقی دونستن و واکنش به حرف رضا به این خاطر از نظر من منفیه و من و به این سو میبره که احتمال این هست که تو و آرش تو یه تیم باشید ، اما احتمالش اونقد قوی نیست.
    همه ی احتمالات رو در نظر می گیری این عالیه واسه بازی. نمی گم این بده، می گم بعد از این که از لحاظ منطقی ثابت میشه احتمالی که داری در نظر می گیری ضعیف و کمه باز تو اصرار داری رو این احتمال. این حرکت منفیه، نه جوسازیه نه چیزی. بعدش دقیقا بیا بگو من کجا بر اساس سلیقه ی شخصیم احتمالت رو ضعیف خطاب کردم؟
    Mamalgr آنلاین نیست.