alt
صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 220 از 379

موضوع: شغال ها به بهشت نمی روند | هفدهمین دوره مافیا

1. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    04-01-2019, 11:20 PM #201
    @محمد امین

جواب اتهامات آرش رو دادم. وقتی میگه برای من قابل قبول نیست میگم اوکی حرفی ندارم، بقيه بخونن و نظر بدن. میتونید بخونید همه تون و قضاوت کنید.

من تا حالا ندیده بودم آرش بی گناه اینطوری بازی کنه. یعنی این آرش گناه کاره کاملا، سبک بازیش دستم اومده و این بازیش گناه کاریه! آرش بی گناه هیچوقت این‌قدر سیکیم خیاری رای به اعدام نمی‌داد.

رای به اعدام: آرش

بقیه چرا پست ندادن هنوز؟ شورشو درآوردین دیگه.
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

2. مافیایی

مورد پسند : 13 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    04-01-2019, 11:22 PM #202
    نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    برادر من احتمال من یه جملس یه جمله هم میتونه نقض شه چرا داری رو‌احتمال‌موج سواری میکنی ؟؟ اصلا من اشتباه گفته باشم نقض کن ولی منظورم مشخصه کاملا چیزی نیست که بخای روش زوم کنی ؟ چرا باید رو‌یه همچین حرفی زوم کنی ؟ داری جوسازی میکنی فقط‌ و این کاملا مشخصه.
    بله من همه ی پستارو‌ خوندم ک الان این صفم دارم پست میدم.
    اتفاقا این روش درسته بازیه که همه ی احتمالارو در نظر بگیری ! ولی تو داری نظر شخصیتو‌ تحمیل میکنی. احتمالاتی که در‌ مورد گناهکار یا بیگناه بودن خودته ، خودت میای میزانشو تعیین میکنی و انتظار داری منم تاییدت کنم‌ ولی متاسفم اینجوری نیست. این حرف لقمه رو‌ داری از پشت سرت میخوریم دو باره داری تکرار میکنی که بازم تکرارش اصلا جالب نیست و تحمیل ازش برداشت میشه فقط.
    من دنبال احتمالات علیه تو نبودم ، جهت بازیه تو و ارشه که میزان احتمال و شک و واسه من تعیین میکنه. همینطور ک درجریانی در‌ مورد ارشم احتمالاتی رو در نظر گرفتم‌ اما بازیه آرش از تو مثبت تر بوده پیش من منتهی نه با اختلاف زیاد اونم با این اتفاق عقب کشیدن طرفین.
    انتظارم نداشتم به آرش بگم غلط کردی ! انتظار ری اکشن خاصیم نداشتم ولی منطقی دونستن و واکنش به حرف رضا به این خاطر از نظر من منفیه و من و به این سو میبره که احتمال این هست که تو و آرش تو یه تیم باشید ، اما احتمالش اونقد قوی نیست.
    نه تو میگی جالبه که من با عقب کشیدن آرش موافقم واسم خنده داره. اینو توضیح ندادی، چیکار می کردم واست بیگناه می شدم و دیگه واست "جالب" نبود؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

3. کارآموز مافیا

مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    04-01-2019, 11:31 PM #203
    سلام دوباره،بالاخره من ب کمی رهایی رسیدم،پستارو خوندم،نمیتونم بگم دقت صددرصدی داشتم اما برای رای امشب ب اندازه کافی بوده

خب بریم برای تحلیل پستها و افراد

همونطور ک همه میدونین سوتی اول محمد کاملا حمله هارو ب سمت خودش کشوند ک منطقی بود اما خیلیا ب حساب مشغله رهاش کردن، برای من هنوز پنجاه پنجاه هستش و امکان گناهکاری میدم،در ادامه یک جنجال مفصل بین محمد امین و ارش داشتیم،ی توضیحی ک میخوام بدم خطاب ب محمد امین، اینه ک دست قبل ب عنوان یکـ گناهکار کاملا پستهای تو رو با دقت دنبال میکردم و تو هوشمندانه،متفکرانه و صادقانه بازی رو پیش میبردی و بطور کلی بازی بیگناهی تو دستم اومد،جایی ک اینجا اصلا همچین چیزی ازت ندیدم،با پستی وارد بازی شدی ک فقط بوی مرگ میداد، همونطور ک قبلا بهت گفتم تو از نظرم باهوشی و این طریقه بازی کاملا ضعف دقت تو رو میرسونه و از نظر من گناهکارانه اس( حتی اگر گناهکار هم نباشی،انقد بد بازی کردی ک حقت اعدام باشه)

اونسمت، خطاب ب کسی ک شناخت کاملتری ازش دارم،ارش ، میتونم با ی احتمال 80% تو رو مافیا معرفی کنم،بزار بحساب اینکه بازیتو میشناسم و در تمام بازی این حس گناهکاری شدید رو بهم دادی و اگر بیگناهی واقعا بد بازی میکنی

ی اشاره ای هم بزنم ب صحبتی ک بچه ها در رابطه ب اوج دعوای محمد امین و ارش داشتن ک نهایتا بطرز عجیبی ورق برگشت و رای قاطع ارش از محمد امین برگشت،ارش قبول کن بشدت این حرکت ضعیف بودو فقط شکهارو اضافه میکرد،هیچ دفاعیه ای برای این مسئله نداری...

نهایتا در این بین بگم ک رای من کاملا مساوی برای ارش و محمدامین میمونه و تغییری ایجاد نخواهد شد

خب بریم سراغ دیگر اعضای بازی

بشخصه احساس میکنم رضا بیگناهه،فری نظری ندارم و در باب دیگران هم اونقدر روی بازیشون تسلط و اشنایی ندارم ک بخوام تجزیه و تحلیلی داشته باشم و ترجیحا اجازه میدم دیگران ک قبلا با این افراد بازی داشتن نظراتشونو بگن و من تصمیم گیری رو براشون داشته باشم.

صدرا یک جمله خیلی بدی گفت ک بیگناه مطلقا نباید این حرف رو بزنه و من سر این جمله درصدی رو برای گناهکار‌یش میدم
    {همه ما فعلا گناهکاریم مگر اینکه خلافش ثابت بشه}
    این جمله اینو میرسونه ک تو گناهکاری و یا گناهکار دیگه ای رو میشناسی ک متهم شده،در نتیجه با این جمله سعی در اختشاش داشته و با جمع بندی همه باهم،گناهکار رو بین بیگناهها گم کنی

ی صحبتی هم در باب کسانی ک در سایه هستن و یانیستن تو بازی داشته باشم اینکه
    خیلی مهمه ک تو خود بازی ببری نه صرفا با پنهان شدن،شکوهی در این برد وجود نداره ،بشخصه فقط خود بازی برام مهمه و فرقی نداره برام ک گناهکار باشم یا بیگناه یا ...من همیشه داخل بازی هستم بخاطر لذتش نه بردنش،در اینجا مطمئن باشید اگر گناهکار بودم حتما و حتما یا نقشمو پیش گاد عوض میکردم و یا حتما خودمو ب بازی میرسوندم،چون بازی نکردن ب ضرر گناهکاراس و این عادلانه نیس،پس انقدر تابلو شده ک بیگناهم ک این شرایط بازی کردنمه (صدرا هم اشاره کرد)میدونم ک برای بیگناها هم ظلمه،شرمنده خلاصه،کسی ک قول بازی میده،با هرنقشی و تحت هرشرایطی باید تو بازی بیاد

اینم بگم اگه تیر زدن و مردم،کار کساییه ک منو میشناسن

فک میکنم کافی باشه برای امشب
    رای من یا ارش یا محمد امین،اگر میتونین یکیشو بدست بیارین برای امشب یا خودم انتخاب میکنم
    Ada آنلاین نیست.

4. شرلوک

مورد پسند : 27 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    04-01-2019, 11:31 PM #204
    نقل قول نقل قول از Mamalgr نمایش پست ها
    همه ی احتمالات رو در نظر می گیری این عالیه واسه بازی. نمی گم این بده، می گم بعد از این که از لحاظ منطقی ثابت میشه احتمالی که داری در نظر می گیری ضعیف و کمه باز تو اصرار داری رو این احتمال. این حرکت منفیه، نه جوسازیه نه چیزی. بعدش دقیقا بیا بگو من کجا بر اساس سلیقه ی شخصیم احتمالت رو ضعیف خطاب کردم؟
    من براساس شواهدات موجود احتمال میدم و احتمالام و بررسی میکنم. نمیدونم از نظر این منطقی که ازش حرف میزنی کجای کار من ایرادی بش وارده ؟ اون رفتارت اگ جوسازی نیست پس چیه ؟
    منم میتونم بیام جو سازی کنم ، اصا رای به اعدام بدم بعد بیام بگم نه من نه جو سازی کردم نه رای به اعدام دادم اما هیچ تاثیری نداره چون رای به اعدام من دیده شده. همینکه اصرار‌ میکنی که نه تو برداشتت از احتمال و نتیجه گیریت اشتباه نیست و باید احتمالی که ب نظر من بیشتره رو درنظر میگیری ینی تحمیل نظر شخصیت.
    SadRa آنلاین نیست.

5. دروگر

مورد پسند : 188 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    04-01-2019, 11:38 PM #205
    @ایدا

چه چیزی توی برداشتن رای من از محمدامین مشکوک بود؟ منظورم اینه با کدوم قسمتش مشکل داری. وقتی من مشخصا شرطم برای گناهکار دونستن محمدامین ادامه دادن اتهام بی دلیلش بوده و بعد از اون محمدامین میاد و اتهامش رو برمیداره و علت اتهام زدنش به من رو مو به مو توضیح میده، چرا نباید قانع بشم؟ ینی چه چیزی توی حرفای محمدامین قانع کننده نبوده به نظرت و من الکی قانع شدم؟ وقتی به این نتیجه رسیدم که محمدامین بیگناهه، بیام الکی بهش گیر بدم که بقیه فکر نکنن الکی رایم رو برداشتم؟ خب به جهنم فکر کنن

- - - Updated - - -

ضمن اینکه رای بدین خواهشا، به من محمدامین یا رضا یا هر کی میخواین رای بدین که در بدترین حالت یه بیگناه اعدام میشه اما در صورتی که اعدامی رخ نداره شب به احتمال قوی دو بیگناه کشته میشه پس رای بدین.

قشنگ میتونم حس کنم مافیا توشون عروسیه الان
    نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

6. شرلوک

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:39 PM #206
    خب ببین کی آنلاین شده @ایدا
    من صددرصد یقین داشتم از اول دور که تو سایه بازی میکنی !
    دلیلشم حضوره الانت تو بازی تو اخرای فازی که باید رای بدیم و تحلیل همه جانبت و نتیجه گیریت واسه رای.
    در جواب اتهامتم باید بگم خیر حرفم کاملا صحیحه ولی فراداست.
    ینی از دیدگاه فردی بیان شده که از جانب تو خیلی سطحی دیده شده.
    SadRa آنلاین نیست.

7. دروگر

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:41 PM #207
    صدرا به شدت مشکوکی. ینی چی میدونستم این دور تو سایه بازی میکنی این پستت و پست قبلیت که در مورد ایدا بود به شدت جوزده بود. اگه امشب به خیر برسه فردا باهات کار دارم حتما
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

8. مافیایی

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:41 PM #208
    من در این نقطه از بازی گیج شدم، از یه طرف صدرا واقعا داره حرف زور میزنه، از یه طرف آرش میگه بر اساس شناختش به رضا رای داده و به سید رای نداده؛ خب این من رو قانع نمی کنه چون نه بازی رضا رو میشناسم نه سید. اما قانع نشدن من دلیل نمیشه با وجود شکی که به آرش داشتم از اول بازی به صورت دیفالت بهش رای بدم رضا هم دفاع خاصی نکرد و فقط گفت من همیشه همینجوری بازی می کردم و الان بخاطر بحث آرش و محمد امین گیج شدهو نتونسته محتوا تولید کنه. ترجیح می دم رای ندم امشب مخصوصا چون رای من تاثیریم نداره.
    Mamalgr آنلاین نیست.

9. دروگر

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:43 PM #209
    @ممل
    رای بده به یکی اگه به صدرا رای میدی منم به صدرا رای میدم.

- - - Updated - - -

هر کی تو بازی بوده و رای نده قشنگ برام یه مافیای بالقوه اس این فاز

Arash آنلاین نیست.

10. شرلوک

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:46 PM #210
    ارش من ب شدت مشکوکم ؟
    من تو اولین پستم گفتم ترجیح میدم کلا نیاد تو بازی تا اینکه به عنوان یه گناهکار تو سایه بیاد بازی کنه مث ادوار قبلش ک دهن من یکیو سرویس کرد فقط بخاطر تو سایه بودنش. حالا اخر بازی میشه نتیجه گرفت در این مورد ولی تو سایه بودنش کاملا مشهوده و جای انکار نداره.

- - - Updated - - -

من واسه رای اولویاتمو بترتیب گفتم ، حالا هرکدوم بیشتر رای بیاره رای منم همون میشه.
    SadRa آنلاین نیست.

11. دروگر

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:47 PM #211
    نه این که میگی میدونستم دیر میای و مافیایی به شدت بد بود ینی قشنگ تفکر مافیایی پشتشه. حالا الان مغزم نمیکشه اگه عمری بود فردا میریم سر وقتت

- - - Updated - - -

آقا اصلا اگه فکر میکنین با اعدام من گره بازی حل میشه رای بدین قشنگ امشب به چیز میریم اگه اعدام نداشته باشیم

Arash آنلاین نیست.

12. شرلوک

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:47 PM #212
    من به یقین نگفتم مافیایی ! فقط احتمالشو دادم
    تو همین پست قبلیم گفتم اخر بازی میشه نتیجه گرفت
    SadRa آنلاین نیست.

13. مافیایی

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:55 PM #213
    نقل قول نقل قول از Ada نمایش پست ها
    سلام دوباره،بالاخره من ب کمی رهایی رسیدم،پستارو خوندم،نمیتونم بگم دقت صددرصدی داشتم اما برای رای امشب ب اندازه کافی بوده

خب بریم برای تحلیل پستها و افراد

همونطور ک همه میدونین سوتی اول محمد کاملا حمله هارو ب سمت خودش کشوند ک منطقی بود اما خیلیا ب حساب مشغله رهاش کردن، برای من هنوز پنجاه پنجاه هستش و امکان گناهکاری میدم،در ادامه یک جنجال مفصل بین محمد امین و ارش داشتیم،ی توضیحی ک میخوام بدم خطاب ب محمد امین، اینه ک دست قبل ب عنوان یکـ گناهکار کاملا پستهای تو رو با دقت دنبال میکردم و تو هوشمندانه،متفکرانه و صادقانه بازی رو پیش میبردی و بطور کلی بازی بیگناهی تو دستم اومد،جایی ک اینجا اصلا همچین چیزی ازت ندیدم،با پستی وارد بازی شدی ک فقط بوی مرگ میداد، همونطور ک قبلا بهت گفتم تو از نظرم باهوشی و این طریقه بازی کاملا ضعف دقت تو رو میرسونه و از نظر من گناهکارانه اس( حتی اگر گناهکار هم نباشی،انقد بد بازی کردی ک حقت اعدام باشه)

اونسمت، خطاب ب کسی ک شناخت کاملتری ازش دارم،ارش ، میتونم با ی احتمال 80% تو رو مافیا معرفی کنم،بزار بحساب اینکه بازیتو میشناسم و در تمام بازی این حس گناهکاری شدید رو بهم دادی و اگر بیگناهی واقعا بد بازی میکنی

ی اشاره ای هم بزنم ب صحبتی ک بچه ها در رابطه ب اوج دعوای محمد امین و ارش داشتن ک نهایتا بطرز عجیبی ورق برگشت و رای قاطع ارش از محمد امین برگشت،ارش قبول کن بشدت این حرکت ضعیف بودو فقط شکهارو اضافه میکرد،هیچ دفاعیه ای برای این مسئله نداری...

نهایتا در این بین بگم ک رای من کاملا مساوی برای ارش و محمدامین میمونه و تغییری ایجاد نخواهد شد

خب بریم سراغ دیگر اعضای بازی

بشخصه احساس میکنم رضا بیگناهه،فری نظری ندارم و در باب دیگران هم اونقدر روی بازیشون تسلط و اشنایی ندارم ک بخوام تجزیه و تحلیلی داشته باشم و ترجیحا اجازه میدم دیگران ک قبلا با این افراد بازی داشتن نظراتشونو بگن و من تصمیم گیری رو براشون داشته باشم.

صدرا یک جمله خیلی بدی گفت ک بیگناه مطلقا نباید این حرف رو بزنه و من سر این جمله درصدی رو برای گناهکار‌یش میدم
    {همه ما فعلا گناهکاریم مگر اینکه خلافش ثابت بشه}
    این جمله اینو میرسونه ک تو گناهکاری و یا گناهکار دیگه ای رو میشناسی ک متهم شده،در نتیجه با این جمله سعی در اختشاش داشته و با جمع بندی همه باهم،گناهکار رو بین بیگناهها گم کنی

ی صحبتی هم در باب کسانی ک در سایه هستن و یانیستن تو بازی داشته باشم اینکه
    خیلی مهمه ک تو خود بازی ببری نه صرفا با پنهان شدن،شکوهی در این برد وجود نداره ،بشخصه فقط خود بازی برام مهمه و فرقی نداره برام ک گناهکار باشم یا بیگناه یا ...من همیشه داخل بازی هستم بخاطر لذتش نه بردنش،در اینجا مطمئن باشید اگر گناهکار بودم حتما و حتما یا نقشمو پیش گاد عوض میکردم و یا حتما خودمو ب بازی میرسوندم،چون بازی نکردن ب ضرر گناهکاراس و این عادلانه نیس،پس انقدر تابلو شده ک بیگناهم ک این شرایط بازی کردنمه (صدرا هم اشاره کرد)میدونم ک برای بیگناها هم ظلمه،شرمنده خلاصه،کسی ک قول بازی میده،با هرنقشی و تحت هرشرایطی باید تو بازی بیاد

اینم بگم اگه تیر زدن و مردم،کار کساییه ک منو میشناسن

فک میکنم کافی باشه برای امشب
    رای من یا ارش یا محمد امین،اگر میتونین یکیشو بدست بیارین برای امشب یا خودم انتخاب میکنم
    من تو پست دفاعیه ی خودم گفتم می تونید رای بدین و اوکیه چون می دونم به خاطر اشتباه تو اینجوری بازی کردن حقمه اعدام شم. حالا شما نباید اعدام شی که ۱۲ دقیقه ی آخر فاز بعد ۶ فاز اومدی؟ صحبت سوزن و جوالدوزه ربطی به بازی نداره. اگه بخوام در مورد بازی و پستت صحبت کنم باید بگم که خیلی ضعیف بود. نظرت در مورد من و آرش خوب بود اما نظر شخصیت در مورد رضا که مثبته یا منفی به درد من نمی خوره، دلیل این نظری که بهش رسیدی برای من مفیده.
    راستی من چون همیشه در حال بازی مافیام خیلی بازیمو تغییر میدم، سعی نکن بازی من رو کشف کنی.

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    من براساس شواهدات موجود احتمال میدم و احتمالام و بررسی میکنم. نمیدونم از نظر این منطقی که ازش حرف میزنی کجای کار من ایرادی بش وارده ؟ اون رفتارت اگ جوسازی نیست پس چیه ؟
    منم میتونم بیام جو سازی کنم ، اصا رای به اعدام بدم بعد بیام بگم نه من نه جو سازی کردم نه رای به اعدام دادم اما هیچ تاثیری نداره چون رای به اعدام من دیده شده. همینکه اصرار‌ میکنی که نه تو برداشتت از احتمال و نتیجه گیریت اشتباه نیست و باید احتمالی که ب نظر من بیشتره رو درنظر میگیری ینی تحمیل نظر شخصیت.
    داداش تو چرا متوجه نمیشی؟ امیدوارم مشکل از طرز گفتن من نباشه، میگم وقتی یه احتمال میدی من می گم بر اساس این دلیل و اون دلیل احتمالت اشتباهه، بعد می گم باز اگه دلیلی داشتی واسه قوی بودن احتمالت بگو، تو بدون اینکه دلیل بگی میای رو همون احتمال که کمه تاکید می کنی حرکت منفی ایه. حوصله ی بحث دیگه ندارم سر احتمال یا گرفتی یا نگرفتی امیدوارم بقیه گرفته باشن.

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از Arash نمایش پست ها
    @ممل
    رای بده به یکی اگه به صدرا رای میدی منم به صدرا رای میدم.

- - - Updated - - -

هر کی تو بازی بوده و رای نده قشنگ برام یه مافیای بالقوه اس این فاز
    می خوای به @پریا رای بدیم همه؟ تو بازی نیست کلا امشب تازه از هند اومده.

- - - Updated - - -

دوستان به @پریا رای بدیم؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

14. کارآموز مافیا

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:56 PM #214
    ازونجایی حساب میکنم ک اول بازی نمیدونستین باهم احتمالا مافیا هستین جبهه سختی علیه هم گرفتین و الان یا یکم قبلتر متوجه شدین یارین و طبیعتا جبهه گیری از بین میره،جالب اینجاس،دوتا رایاتون از بین رفته،یعنی جبهه یک نفر هنوز بطور قبل باقی نمونه و جفتتون کشیدین عقب
    Ada آنلاین نیست.

15. مافیایی

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:56 PM #215
    رای به اعدام: @پریا گاد با گوشیم شرمنده.
    Mamalgr آنلاین نیست.

16. دروگر

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:58 PM #216

رای به اعدام باطل : رضا

رای به اعدام : پریا

Arash آنلاین نیست.

17. مافیایی

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:58 PM #217
    نقل قول نقل قول از Ada نمایش پست ها
    ازونجایی حساب میکنم ک اول بازی نمیدونستین باهم احتمالا مافیا هستین جبهه سختی علیه هم گرفتین و الان یا یکم قبلتر متوجه شدین یارین و طبیعتا جبهه گیری از بین میره،جالب اینجاس،دوتا رایاتون از بین رفته،یعنی جبهه یک نفر هنوز بطور قبل باقی نمونه و جفتتون کشیدین عقب
    من کشیدم عقب چون دلیل محکمی برای آرش ندارم. و الا یه جورایی همونجور که تو بهش شک داری بهش شک دارم اما "منطق باید ببره" بعدشم مافیا فقط دور قبل همو نمیشناختن، خیلی بعید می دونم این دورم همو نشناسن.
    Mamalgr آنلاین نیست.

18. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    04-01-2019, 11:58 PM #218
    حداقل یک نفر از بین آرش و محمد امین گناه کاره واقعا سخت نیست فهمیدنش.
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

19. کارآموز مافیا

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:58 PM #219
    الان رای ها چطوره؟کی ب کی رای داده؟
    Ada آنلاین نیست.

20. دروگر

ویترین مدال
    04-01-2019, 11:59 PM #220
    ایدا منظورت چیه از اول بازی هم دیگه رو نمیشناختیم اون دور قبل بود اگه این دور هم اینطوری بود پویا میگفت دیگه. از این حرکتا نمیزنه پویا.

Arash آنلاین نیست.