alt
صفحه 12 از 19 نخستنخست ... 28910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 240 از 379

موضوع: شغال ها به بهشت نمی روند | هفدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

مورد پسند : 13 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    04-01-2019, 11:59 PM #221
    پریا expandable ه
    Mamalgr آنلاین نیست.

2. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    04-01-2019, 11:59 PM #222
    این دو تا رو
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

3. کارآموز مافیا

مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 12:00 AM #223
    رای ب اعدام ارش
    Ada آنلاین نیست.

4. THE GOD UP THERE

مورد پسند : 818 بار در 231 پست
    04-02-2019, 12:00 AM #224
    ساکت. فاز شبه.
    پریا و محمدرضا تو بازی نبودن و گادکش میشن.

God آنلاین نیست.

5. THE GOD UP THERE

04-02-2019, 12:09 AM #225
    فاز بعد هرکسی که این فاز هم رای نداده، رای نده گادکشه.
    هرکسی هم فعالیتش کمتر از 10 پست مفید در 3 فاز قبلی باشه گادکشه. از چهارشنبه شب (بامداد پنجشنبه) اعمال میشه. تشخیص مفیدم با گاد هست. سوالم نداریم. رحمم نداریم.

God آنلاین نیست.

6. THE GOD UP THERE

04-02-2019, 12:59 AM #226
    فاز شب هیچی نشد.

God آنلاین نیست.

7. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    04-02-2019, 01:18 PM #227
    خواهش میکنم از همه فقط یک دقیقه به حرکات ضایع دیشب محمد امین و آرش دقت کنید! رفتن به کسی که معلومه گاد گش میشه رای میدن، کلی هم جلز و ولز میکنن که آی اگه اعدامی نداشته باشیم بدبخت میشیم دیشب گفتم حداقل یکی از بین این دو نفر گناه کاره، آرش با این بازی دیگه کاملا مطمئن شدم گناهکاره جای هیچ شکی برام نمونده. میمونه محمد امین که از اول بازی هر کاری کرده در تناقض بوده با محمد امینی که از دور های قبل میشناختم؛ بعد از آرش بیشترین شک رو به محمد امین دارم.

بیاید نظراتتونو بگید خواهشا دیروز هیچکس تو بازی نبود به جز 3 4 نفر.

8. دروگر

مورد پسند : 188 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 02:10 PM #228
    @رضا
    حرفت به شدت عجیبه. مشکل رایی که به پریا دادیم چیه؟

@صدرا
    چرا دیشب رای ندادی؟

---------
    اتفاقات دیشب خیلی چیزا رو برام مشخص کرد حقیقتا رضا و صدرا جوابمو بدن یه پست تحلیلی مفصل میدم و تفکرات دیشبم رو باهاتون شر میکنم.
    ضمن اینکه مشخصه مافیا دیشب تیر نزده چون اگه زده بودن و به سنگ خورده بود گاد میگفت، مثل پریشب.

- - - Updated - - -

البته بعید میدونم امروزم کسی فعال باشه میگم همین الان به جهنم
    نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

9. شرلوک

مورد پسند : 27 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 02:34 PM #229
    خب اول جواب آرش و بدم من دیشب پستمو فرسادم که رایمم داده بودم منتهی یه دیقه دیر ک تاپیک‌ بسته شد بخاطر سیل و بارون شدید هم خطا مشکل‌ دارن هم ای دی اس ال قطع شده بخاطر همین دیر ب دیر میام کلا.
    جواب مملم دیشب داده بودم تو همون پست که نیومد.

قبل اینکه برگردم دوباره جواب ممل و بدم یه نظریه دارم بدم در مورد اینکه دو شبه با وجود اینکه سهمیه تیر داره مافیا ولی هیچ اتفاقی نیفتاده حالا نمیدونم دیشبم صددرصد داشته یا نه ولی اونجوری ک گاد گفته بود و اعدامیم نداشتیم‌ ولی احتمالشم هست ک بخاطر گادکشا سهمیه تیر‌ نداده باشه اما اگه داشته باشه :
    یا گاد محافظت میکنه در برابر تیر
    یا مافیا تیر نمیزنه اصا که اینم باز دو حالت پیش میاد :
    یا مافیا تو جریان بازی نیست اصا
    یا کاملا در جریان بازیه و تشخیص داده نیازی به تیر نداره که این احتمالش شاید تا حدودی کم باشه حالا ببینیم نظر بقیه چیه

- - - Updated - - -

@ممل
    اونی که متوجه نیست واقعا تویی من نمیفهمم چرا داری میگی راه و‌ داری اشتباه میری ! من وقتی احتمال دادم دقیقا تو همون پاراگرافش توضیح دادم که من این احتمال و میدم چون .... اما تو فقط داری میگی من نمیدونم تو چرا داری احتمالی که کمه رو درنظر میگیری ؟ وقتی من به نتیجه رسیدم لابد احتمالش واسم بیشتر بوده نسبت به شرایط ولی تو مصری که نه احتمالش کمه بدونه هیچ دلیل موجهی و با جوسازی که نه این احتمالش کمه و داری لقمه رو از پش سرت میخوری داری پیش میری.
    SadRa آنلاین نیست.

10. دروگر

ویترین مدال
    04-02-2019, 02:42 PM #230
    ببینید دیشب گاد اعلام کرده بود که اگه اعدام نداشته باشیم، مافیا 2 تا تیر میگیره. این خب فوق العاده بود برای مافیا. و دلیلی هم دیشب داشتم خودمو جر میدادم که اعدامی داشته باشیم هرطور شده، حتی پریایی که داشت گادکش میشد، همین بود مشخصا و درکش اصلا سخت نیست.
    حالا من میخوام بیام و با کل این قضیه و اتفاقاتی که توی بازی افتاده کاملا جنایی و کاراگاهانه برخورد کنم و دنبال الیبای alibi برای بیگناه فرض کردن افراد بگردم

الهه برام بیگناهه، به خاطر عدم تسلطش به نقش مافیا:
    بعد یه نکته رو دقت کردین که محمد امین از سورن پرسید که مافیا زیاد بازی می کنه یا نه؟
    این نمی تونه دلیلی باشه بر این که داره همگروهی خودش رو می سنجه؟
    که فکر میکرد مافیا هم رو نمیشناسن یا با هم در ارتباط نیستن. روی کاغذ میتونه از عمد باشه چنین حرکتی اما به توجه به شرایط و شناختم از الهه کاملا بعید میدونم و حرفه ای ترین پلیر ها هم نمیتونن چنین اشتباه عمدی ای رو انقدر قشنگ دربیارن پس به نظرم الهه بیگناهه.

ایدا برام بیگناهه، به خاطر عدم تسلطش به نقش مافیا:
    ازونجایی حساب میکنم ک اول بازی نمیدونستین باهم احتمالا مافیا هستین جبهه سختی علیه هم گرفتین و الان یا یکم قبلتر متوجه شدین یارین و طبیعتا جبهه گیری از بین میره،جالب اینجاس،دوتا رایاتون از بین رفته،یعنی جبهه یک نفر هنوز بطور قبل باقی نمونه و جفتتون کشیدین عقب
    که خب پیش فرضش در مورد نقش مافیا، این بود که ابتدای بازی همه دیگه رو نمیشناسن که به دور قبل که خودش مافیا بود برمیگرده و اگه این دور مافیا بود چنین چیزی رو میدونست. روی کاغذ میتونه از عمد باشه اما به توجه به شرایط و شناختم از ایدا کاملا بعید میدونم چنین چیزی رو و ایدا به این دلیل برام بیگناهه. به غیر از اون هم دیشب به یه گزینه محتمل و نزدیک به اعدام رای داد و اگه مافیا بود رای نمیداد و این هم الیبای خوبیه براش.

سورن برام بیگناهه، چون میدونم نیومدنش به خاطر کمبود وقت و ... نیست و اگه مافیا بود قطعا میومد تو بازی. بی گناه بی نقش حوصله سورن رو سر میبره و با توجه به شناختی که از سورن دارم، سورن برام بیگناهه.

محمدامین برام بیگناهه، چون به نظرم صادقانه بازی کرده تا الان و اگه مافیا بود این طوری انتحاری و «رو» بازی نمیکرد، ممکن هم هست که نقش بازی کردنش باشه و هدف داشته باشه از این کارش اما توضیحاتش درباره ی اینکه هدف شو آف نداشته برام منطقی بود. غیر از اون، دیشب رای داد و برای به اعدام رسیدن تلاش کرد و به نظرم الیبای خوبیه برای بیگناه دونستنش.

رضا هم همینطور. به نظرم اگه مافیا بود دیشب رای نمیداد به منی که کاملا ممکن بود اعدام بشم. چون با اعدام و بیگناه درومدن من، هم پای خودش گیر بود، هم 2 تا تیر از دست داده بودن و اصلا منطقی نبود که در جهت اعدام من کار کنه.

میمونه: صدرا، سید، محمد، فری

سید و محمد و فری که دیروز نبودن کلا و نمیشه بر اساس رای ندادن قضاوت کرد. هرچند همین که تو چنین فاز مهمی نیومدن نکته منفی براشون محسوب میشه. بین این چارتا به فری حس مثبت دارم به خاطر اینکه همون چند پستی که داد خونسردی بیگناهانه ای داشت و نکته منفی ای تو بازیش ندیدم. محمد رو خنثی ام تقریبا و سید هم صرفا حسی، حس منفی دارم که مهم نیست.
    اما صدرا که تو پست بعدی میگم مشکلمو.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

11. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    04-02-2019, 02:48 PM #231
    آرش کسی که معلوم بود گادگش میشه برا چی باید اعدام کنیم؟!!!

12. شرلوک

ویترین مدال
    04-02-2019, 02:59 PM #232
    آرش دقت کردی خیلی سطحی داری به بازیه سورن ، ایدا ، الهه و ... نگاه میکنی و تش میگی با شناختی ک من دارم فلانی بیگناهه.
    این بازی ای نیست که بر اساس شناخت بخای تصمیم بگیری ! حضور ایدا تو اون فاز و تحلیل همه جانبه رو بعد پنج فاز چطور توجیح میکنی ؟
    SadRa آنلاین نیست.

13. دروگر

ویترین مدال
    04-02-2019, 03:17 PM #233
    نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    خب اول جواب آرش و بدم من دیشب پستمو فرسادم که رایمم داده بودم منتهی یه دیقه دیر ک تاپیک‌ بسته شد بخاطر سیل و بارون شدید هم خطا مشکل‌ دارن هم ای دی اس ال قطع شده بخاطر همین دیر ب دیر میام کلا.
    جواب مملم دیشب داده بودم تو همون پست که نیومد.

قبل اینکه برگردم دوباره جواب ممل و بدم یه نظریه دارم بدم در مورد اینکه دو شبه با وجود اینکه سهمیه تیر داره مافیا ولی هیچ اتفاقی نیفتاده حالا نمیدونم دیشبم صددرصد داشته یا نه ولی اونجوری ک گاد گفته بود و اعدامیم نداشتیم‌ ولی احتمالشم هست ک بخاطر گادکشا سهمیه تیر‌ نداده باشه اما اگه داشته باشه :
    یا گاد محافظت میکنه در برابر تیر
    یا مافیا تیر نمیزنه اصا که اینم باز دو حالت پیش میاد :
    یا مافیا تو جریان بازی نیست اصا
    یا کاملا در جریان بازیه و تشخیص داده نیازی به تیر نداره که این احتمالش شاید تا حدودی کم باشه حالا ببینیم نظر بقیه چیه

- - - Updated - - -

@ممل
    اونی که متوجه نیست واقعا تویی من نمیفهمم چرا داری میگی راه و‌ داری اشتباه میری ! من وقتی احتمال دادم دقیقا تو همون پاراگرافش توضیح دادم که من این احتمال و میدم چون .... اما تو فقط داری میگی من نمیدونم تو چرا داری احتمالی که کمه رو درنظر میگیری ؟ وقتی من به نتیجه رسیدم لابد احتمالش واسم بیشتر بوده نسبت به شرایط ولی تو مصری که نه احتمالش کمه بدونه هیچ دلیل موجهی و با جوسازی که نه این احتمالش کمه و داری لقمه رو از پش سرت میخوری داری پیش میری.

ببین قبول داری که یه بیگناه کاملا باید دیشب تلاش میکرد که اعدامی داشته باشیم، حتی اعدام رندوم چون در بدترین حالت یه بیگناه اعدام میشد، در حالی که درصورت عدم اعدام مافیا 2 تیر میگرفت و خب با یه 2 2 تا چهارتای ساده میشد به این نتیجه رسید که باید هر طور شده اعدام داشته باشیم.
    تو از ساعت 9 به بعد 7 پست دادی. از ساعت 11:30 به بعد 3 پست دادی که اخریشم ده دقیقه مونده به آخر فاز بود. یه بیگناه مسئول در این شرایطی که میگی اینترنتش قطع میشده و اینا، قطعا اگه دلش به حال بیگناها بسوزه رایش رو میده زودتر. یعنی همین که گذاشتی برای لحظه آخر هم خودش گناهکارانه اس و ممکنه از عمد بوده باشه که بعدا بگی فاز تموم شد، چیز خیلی دور از ذهنی هم نیست و متین دور 10 انجامش داد، یک دقیقه دیر رایش رو فرستاد که گاد حساب نکرد و بعدا مشخص شد از عمد بوده. یعنی اینکه میگی «میخواستی» رای بدی اصلا برام قابل قبول نیست راستش. هیچ نکته مثبت و بیگناهانه ای توی بازی دیشبت نمیبینم من.

- - - Updated - - -

آرش کسی که معلوم بود گادگش میشه برا چی باید اعدام کنیم؟!!!
    چون که یه اعدامی داشته باشیم و مافیا تیر نگیره بدیهی بود ینی.

نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    آرش دقت کردی خیلی سطحی داری به بازیه سورن ، ایدا ، الهه و ... نگاه میکنی و تش میگی با شناختی ک من دارم فلانی بیگناهه.
    این بازی ای نیست که بر اساس شناخت بخای تصمیم بگیری ! حضور ایدا تو اون فاز و تحلیل همه جانبه رو بعد پنج فاز چطور توجیح میکنی ؟
    ربطی به سطحی و عمقی نداره. مهم اینه که یه دلیل از نظر من قوی برای مافیا نبودنشون وجود داره. اگه برای تو هم چنین دلیلی وجود داره بیار و من قبول میکنم.

«حضور ایدا و تحلیل همه جانبه اش بعد پنج فاز» چه مشکلی داره؟

Arash آنلاین نیست.

14. شرلوک

ویترین مدال
    04-02-2019, 03:39 PM #234
    نقل قول نقل قول از Arash نمایش پست ها
    ببین قبول داری که یه بیگناه کاملا باید دیشب تلاش میکرد که اعدامی داشته باشیم، حتی اعدام رندوم چون در بدترین حالت یه بیگناه اعدام میشد، در حالی که درصورت عدم اعدام مافیا 2 تیر میگرفت و خب با یه 2 2 تا چهارتای ساده میشد به این نتیجه رسید که باید هر طور شده اعدام داشته باشیم.
    تو از ساعت 9 به بعد 7 پست دادی. از ساعت 11:30 به بعد 3 پست دادی که اخریشم ده دقیقه مونده به آخر فاز بود. یه بیگناه مسئول در این شرایطی که میگی اینترنتش قطع میشده و اینا، قطعا اگه دلش به حال بیگناها بسوزه رایش رو میده زودتر. یعنی همین که گذاشتی برای لحظه آخر هم خودش گناهکارانه اس و ممکنه از عمد بوده باشه که بعدا بگی فاز تموم شد، چیز خیلی دور از ذهنی هم نیست و متین دور 10 انجامش داد، یک دقیقه دیر رایش رو فرستاد که گاد حساب نکرد و بعدا مشخص شد از عمد بوده. یعنی اینکه میگی «میخواستی» رای بدی اصلا برام قابل قبول نیست راستش. هیچ نکته مثبت و بیگناهانه ای توی بازی دیشبت نمیبینم من.

- - - Updated - - -

چون که یه اعدامی داشته باشیم و مافیا تیر نگیره بدیهی بود ینی.

ربطی به سطحی و عمقی نداره. مهم اینه که یه دلیل از نظر من قوی برای مافیا نبودنشون وجود داره. اگه برای تو هم چنین دلیلی وجود داره بیار و من قبول میکنم.

«حضور ایدا و تحلیل همه جانبه اش بعد پنج فاز» چه مشکلی داره؟
    من حضور داشتم و داشتم پست میدادم دقایق اخر حالا اینکه پستم دیر تموم شده و به موقه ارسال نشده بخاطر با گوشی اومدنمه که سخته واسم ! درسته اکثریت با گوشی میاین ولی واسه من اینجوری پیش اومده حالا باور میکنید یا نه ب خودتون بستگی داره ! تو دور قبلم داشتیم فری و کی بود نمیدونم دیر پست دادن که گاد حذف کرده بود اینکه بخای برگردی من و با متین مقایسه کنی صرفا یه مانوره که داری ازش سو استفاده میکنی و من و با یکی دیگ مقایسه میکنی حالا اگ خودم میبودم مقبول تر بود نه متینی ک هیچ ربطی به من نداره. دقیقا مث حالتی که بخاطرش به ایدا خیلی شک دارم چون این خود ایدا بود که تو یکی از دورا ، پونزدهم بود فک کنم یا دور قبلی ک از اول تا اخر بازی تو سایه بود ، پست مفید نداشت و اخرشم به عنوان یک گناهکار بازیو برد ، فقط و فقط بخاطر اینکه تو سایه بود.
    دلیلم واسه شک به ایدا و سورن و گفتم ! چرا دوباره میپرسی ؟ اصرار داری ندیده بگیری ینی ؟

- - - Updated - - -

الانم بازی بنظرم خیلی داره مسخره میشه چون فقط چار پنج نفریم که کامل تو متن بازی حضور داریم. اگ همینجوری ادامه بدن دوستان من انصراف میدم حقیقتا.
    SadRa آنلاین نیست.

15. دروگر

ویترین مدال
    04-02-2019, 04:26 PM #235
    تو مافیا «میخواستم و نشد» مهم نیست واقعا، خصوصا وقتی که از ساعت ۱۱:۳۰ به بعد سه تا پست دادی و اطلاع داشتی که ممکنه نتت قطع بشه. حرفت برام قابل باور نیست.

- - - Updated - - -

در مورد ایدا هم تو دور ۱۳ اگه اشتباه نکنم که بیگناه بود دقیقا همین طوری کم فعالیت میکرد و کم پست میداد پس این حرفی که میگی چون دیر اومده پس مافیاست خیلی صحیح نیست. خصوصا چون عید هم هست و همه ممکنه اندازه من نوعی بیکاری نباشن

Arash آنلاین نیست.

16. شرلوک

ویترین مدال
    04-02-2019, 06:49 PM #236
    آرش من فقط واقعیت و گفتم اینکه تو بخای باور کنی یا نکنی به خودت بستگی داره حتی همون موقه هم به گاد اعتراض کردم !
    حتی الانم از بیرون دارم پست میدم ، منم صدرصد نگفتم که مافیاست ! ولی تجربه ی اخیر و بازیه این دورش باعث شده من بش شک داشته باشم.
    SadRa آنلاین نیست.

17. Old Morning Dawn

مورد پسند : 70 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 08:20 PM #237
    بابت نبود دیروز از گاد و دوستان عذرخواهی می کنم. دیروز اینقدر سرم شلوغ بود که نرسیدم حتی صفحات تاپیک رو باز کنم.
    از گاد خواهش می کنم که بعد از فاز شب هم صفحات تاپیک رو باز بذاره برای فاز روز بعد. چون تو بازه ی 4 بعدازظهر تا 12 شب من واقعاَ ممکنه فرصت نکنم در بازی باشم و مشارکت کنم.

اما در مورد بازی و اتفاقات شب:

خیلی برام جالبه اینایی که تو متن بازی بودن هیچ گذری به اتفاقات شب نداشتن. مثلاً اون جمله ای که گاد گفت «شغالی از مرگ گریخت» منظورش چی میتونه باشه؟ و اینکه آیا مافیا تیر شلیک کرده و به کسی نخورده یا فعلاً تیرهاشو نگاه داشته:
    من چیزی که احتمال میدم اینه که اون شب که به شغال اشاره شده اتفاقی افتاده و خوبیش این بوده که برای بیگناهان نیفتاده. ولی شب دوم که کسی اعدام نشده و مافیا دو تا تیر داشته خیلی عجیبه که هر دو تا به هدف نخورده باشن. به نظرم مافیا تیر نزده. این خودش دو تا احتمال در مورد افراد بازی پیش رو میاره. یک اینکه مافیا فرصت نکرده هدف بده که این شک رو میبره سمت امثال من (همونطوری که آرش تو پست طولانیش گذری بهش زد) که در بازی نبودیم یا یک جوری به بازی نرسیدیم که به گاد هدف بدیم. یا اینکه مافیا تو متن بازیه و از قصد نزده و سعی کرده که فعلاً دست نگه داره برای اتفاقات جدی و یا تکیه بر احتمال اول و اتهام زدن که افرادی که در سایه بودن.

این از تحلیل این دو فاز شب من.
    Donnie Darko آنلاین نیست.

18. شرلوک

ویترین مدال
    04-02-2019, 08:31 PM #238
    اقا من یه نکته در‌ مورد ارش به ذهنم رسید
    خیلی جالبه که آرش دیر فرستادن پست من و که بخاطر بسته شدن تاپیک نیومده با نگاه منفی به یه حرکت منفی که تو ادوار قبلی دیده شده و عمدی بوده نسبت میده در صورتی که همین حرکت تو ادوار قبلی از طرف بیگناهام تکرار شده ولی تو سایه بودن ایدا که تو‌ دور قبلی همینجوری به عنوان مافیا بازی و برد با سایه بازی و عدم حضور تو متن‌ بازی و مثبت میبینه چون قبلا همین جوریم‌ به عنوان یه بیگناه یه دور بازی کرده.
    واقعا احساس میکنم که برنامه ریزی شده داری حس منفی میگیری و شک‌میکنی از بقیه هم میخام نظر بدن.
    SadRa آنلاین نیست.

19. دروگر

ویترین مدال
    04-02-2019, 09:03 PM #239
    @صدرا

فاز دیشب رو نمیتونی با بازی های قبل مقایسه کنی چون فاز متفاوتی بود و در صورت اعدام، مافیا دو تا تیر میگرفت. یعنی اعدام کاملا به نفع بیگناها بود و یه بیگناه باید کاملا برای اعدام (حتی اعدام یه بیگناه به نظرم) تلاش میکرد. به هیچ وجه نمیتونم قبول کنم که یه بیگناه انقدر بی مسئولیت باشه که توی بازی باشه و رای نده، خیلی با ادوار و نمونه های قبلی که یکی نمیرسید رای بده فرق داره. به علاوه اینکه میدونم تو اگه بیگناه باشی آدمی نیستی که چنین چیزی رو دایورت کنی یا متوجه نشی.

بعدشم من مثال متین رو به خاطر این نزدم که بگم تو گناهکاری. گفتم اینکه یه نفر بخواد از عمد رایشو بذاره لحظه آخر، سناریوی خیلی دور از ذهن و نامحتملی نیست که راحت ردش کنیم، کما اینکه قبلا هم اتفاق افتاده.

+ مهم ترین دلیلی که برام ایدا بیگناهه و تو گناهکار، اینه که ایدا رای داد و تو توی بازی بودی و رای ندادی حالا دیر تو بازی اومدن ایدا «میتونه» گناهکارانه باشه و «میتونه» دلیل منطقی داشته باشه، اما اهمیت ندادن تو به اعدام نمیتونه دلیل منطقی داشته باشه.

- - - Updated - - -

@محمد
    بعد دو روز میای و به جای اینکه در مورد بازی صحبت کنی در مورد فاز شبی که کمابیش واضح بوده و جای بحثی نداشته صحبت میکنی؟ اون شغال گریخت رو که من گفتم ینی تیر زده و به سنگ خورده، فاز دیشبم که صدرا حالاتش رو تحلیل کرد چیز بیشتری ‌برای‌ گفتن نبود.

- - - Updated - - -

ینی بلاخره بعد از ۲۰۰ دور بازی کردن تو گادی پویا همه میدونن «شغالی از مرگ گریخت» ینی چی، اونم وقتی که هیچ ایفای نقشی جز تیر مافیا نداریم و به نظرم انقدر جای بحث نداشته که تو بعد دو روز که میای در این مورد صحبت میکنی

Arash آنلاین نیست.

20. کارآموز مافیا

مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 09:09 PM #240
    پس اینطوره ک مافیا همو از قبل میشناسن این دور؟من دور پانزدهم رونخوندم

حالااگر اینطور حساب کنیم ک مافیا همو میشناسن،پس طبیعتا با برنامه هم عمل میکنن ک خیلی هم خوب درنیاوردن،من مطمئنم ارش یا محمد امین یکیشون حداقل مافیاس،حتی میتونیم اینو در نظر بگیریم ک خود شما دوتا از اول با برنامه قبلی دعوا رو شروع کردین و در ادامه کشش داده و دقیقا لحظه رای گیری عقب نشینی کردین و ب یکی دیگه رای دادید،این طبیعتا محتمل تره با این روش بازی،شاید اگر بهتر عمل میکردین،فریب بهتری میخوردن همه
    Ada آنلاین نیست.