alt
صفحه 13 از 19 نخستنخست ... 391011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 260 از 379

موضوع: شغال ها به بهشت نمی روند | هفدهمین دوره مافیا

1. Old Morning Dawn

مورد پسند : 70 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 09:14 PM #241
    اینایی که تو متن بازی بودین اینقدر بد بودین که الان حس می کنم همه با درصدهای مختلفی گناهکارید.
    بیش تر سرصحبتم با کسانی هست که دیروز میتونستن یکی رو اعدام کنند ولی نکردن. اگر شک دارید به انتخابتون خب به اونی که کلاً تو بازی نبوده و در فازهای آینده گادکش خواهد شد رای بدید. این خیلی بده که دو تیر به مافیا بدی در حالی که میشه یک انتخاب سیو برای اعدام داشته باشی.

تا یک جایی از پست های بازی اشاره کردم که محمد امین و آرش یا دو تا بی گناه هستن یا دو تا گناهکار. روی احتمال اولی حرفم رو پس می گیرم و به نظرم حداقل یکیشون گناهکاره. محمدامین بعد از اون پست های دفاعیه اش که به نظرم خوب بود بازم بدون هدف اصرار به ادامه بحث داشت و عملاً یا حرف ها رو تکرار کرد یا هیچ کمکی به روند بازی نکرد. منفی شدم بهش.

آرش این تغییرهای ناگهانیش تو ذوق من میخوره و این نکته ی منفی هست به نظرم. اینو البته میشه به حساب بی گناهی و بی خبر بودنش از همه چی بگذارم. با نظرش در مورد ایدا مخالفم. توی تحلیل دور ترور یادمه ایدا گفت که آدم باید از داشته هاش استفاده کنه و با اون تازه کار و بی تجربه بودنش رو استفاده کرده تا بقیه بی گناهان گول بخورن. از کجا معلوم که ترفند دیگه ای تو همین مضمون نداشته باشه؟

رضا . چرا وقتی که میتونی با دیگران هم نظر بشی برای اعدام کردن یک بازیکن پرت، انجام نمیدی. مشخص بود که با اعدام تیر به مافیا تعلق نمی گرفت. به صدرا هم همین ایراد وارده ولی با شدت اتهام بیش تر. صدرا از یک جایی به شدت گنگ و بی هدف بازی کرد و از هر دری به در دیگه می پرید و من واقعاً ذهنم منفی شد بهش.

سید نیومد ادامه بحث رو بدم. هر چند به نظرم تم گناهکاری از اون پست هاش میشه برداشت کرد ولی خب دوست ندارم غیابی یکی رو متهم کنم. بیاد بیش تر صحبت کنیم.

من ممکنه به ادامه بازی نرسم. توی گزینه های اعدامیم به ترتیب:
    محمدامین - رضا - صدرا

هست به ترتیب احتمال بیش تر.

- - - Updated - - -

@آرش
    من که توی بازی نبودم از اون فاز. باید نظرم رو در مورد فازهای شب بگم یا نه. به نظرم نیاز به موشکافی بیش تر بود.
    Donnie Darko آنلاین نیست.

2. کارآموز مافیا

مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 09:25 PM #242
    نقل قول نقل قول از Donnie Darko نمایش پست ها
    اینایی که تو متن بازی بودین اینقدر بد بودین که الان حس می کنم همه با درصدهای مختلفی گناهکارید.
    بیش تر سرصحبتم با کسانی هست که دیروز میتونستن یکی رو اعدام کنند ولی نکردن. اگر شک دارید به انتخابتون خب به اونی که کلاً تو بازی نبوده و در فازهای آینده گادکش خواهد شد رای بدید. این خیلی بده که دو تیر به مافیا بدی در حالی که میشه یک انتخاب سیو برای اعدام داشته باشی.

تا یک جایی از پست های بازی اشاره کردم که محمد امین و آرش یا دو تا بی گناه هستن یا دو تا گناهکار. روی احتمال اولی حرفم رو پس می گیرم و به نظرم حداقل یکیشون گناهکاره. محمدامین بعد از اون پست های دفاعیه اش که به نظرم خوب بود بازم بدون هدف اصرار به ادامه بحث داشت و عملاً یا حرف ها رو تکرار کرد یا هیچ کمکی به روند بازی نکرد. منفی شدم بهش.

آرش این تغییرهای ناگهانیش تو ذوق من میخوره و این نکته ی منفی هست به نظرم. اینو البته میشه به حساب بی گناهی و بی خبر بودنش از همه چی بگذارم. با نظرش در مورد ایدا مخالفم. توی تحلیل دور ترور یادمه ایدا گفت که آدم باید از داشته هاش استفاده کنه و با اون تازه کار و بی تجربه بودنش رو استفاده کرده تا بقیه بی گناهان گول بخورن. از کجا معلوم که ترفند دیگه ای تو همین مضمون نداشته باشه؟

رضا . چرا وقتی که میتونی با دیگران هم نظر بشی برای اعدام کردن یک بازیکن پرت، انجام نمیدی. مشخص بود که با اعدام تیر به مافیا تعلق نمی گرفت. به صدرا هم همین ایراد وارده ولی با شدت اتهام بیش تر. صدرا از یک جایی به شدت گنگ و بی هدف بازی کرد و از هر دری به در دیگه می پرید و من واقعاً ذهنم منفی شد بهش.

سید نیومد ادامه بحث رو بدم. هر چند به نظرم تم گناهکاری از اون پست هاش میشه برداشت کرد ولی خب دوست ندارم غیابی یکی رو متهم کنم. بیاد بیش تر صحبت کنیم.

من ممکنه به ادامه بازی نرسم. توی گزینه های اعدامیم به ترتیب:
    محمدامین - رضا - صدرا

هست به ترتیب احتمال بیش تر.

- - - Updated - - -

@آرش
    من که توی بازی نبودم از اون فاز. باید نظرم رو در مورد فازهای شب بگم یا نه. به نظرم نیاز به موشکافی بیش تر بود.
    کاملا حق داری،اعتماد ب من اونم در بازی های مافیا اصلا منطقی نیس(برای هیچکس منطقی نیس) ،اما از تو میخوام سوای اعتماد،ب منطق صحبتام دقت کنی،ببین اتهامات من چقدر معتبره و بعد تصمیم بگیر،اما درباره خودم هیچ کمکی نمیتونم بهت بکنم،این ذات مافیاس ،همه قابلیت شک رو دارن،فقط باید شک اصلی رو پیدا کنی

همچنان رو رای دیشب هستم و خواهم ماند
    (ارش یا محمد امین)
    رای ب اعدام ارش

مهمون دارم،نیم ساعت اخر میام پستارو ببینم چیشده
    Ada آنلاین نیست.

3. شرلوک

مورد پسند : 27 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 09:26 PM #243
    @آرش
    تو یه جا دیگم تو فاز قبل گفتی هرکی رای نده بنظرم گناهکاره
    ینی من دیگ اینقد شاسکولم ک اگ گناهکار باشم نیام یه رای پرت بدم و با رای ندادنم باعث شم بم شک کنی ؟
    داداش ده دوره داریم مافیا بازی میکنیم دیگ این فقط بهونس بنظرم
    SadRa آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 09:27 PM #244
    من واقعا منتظرم بقیه پست بدن. این‌طوری نمیشه بازی کرد که! همینطوری 4 نفریم دور هم فقط پست میدیم. باید همه پست بدن که بشه بازی کرد!

@محمد الان دلیل شکت به من چیه؟ همون رای گیری دیشب؟
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

5. شرلوک

ویترین مدال
    04-02-2019, 09:28 PM #245
    @محمد
    من پرت بازی نکردم من فقط داشتم جواب ممل و میدادم اونم در مورد احتمالام و اگه بنظرت این موضوع پرته باید به اونی که بحث و داره ب پرتی میکشونه بگی نه من
    SadRa آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    04-02-2019, 09:29 PM #246
    به نظرم آرش گیر الکی داده به صدرا. حرکت صدرا با توجه به واکنش دیشبش برای من توجیه پذیره، اگرم نباشه اینقدر پر و بال دادن نداره که آرش داره میده!

7. شرلوک

ویترین مدال
    04-02-2019, 09:31 PM #247
    اقا واقعا نمیشه بازی کرد اینجوری ، نه سید هس نه فری نه دوستای ارش ! اینکه امروز سیزده بدر بوده به جا ولی بعضیا دیروزم نبودن حتی اینجوری نمیشه بازی واسه

- - - Updated - - -

*کرد
    پیشرفض کرد واسه
    SadRa آنلاین نیست.

8. دروگر

مورد پسند : 188 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 09:47 PM #248
    @ایدا
    پستام در مورد صدرا رو بخون.

نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    @آرش
    تو یه جا دیگم تو فاز قبل گفتی هرکی رای نده بنظرم گناهکاره
    ینی من دیگ اینقد شاسکولم ک اگ گناهکار باشم نیام یه رای پرت بدم و با رای ندادنم باعث شم بم شک کنی ؟
    داداش ده دوره داریم مافیا بازی میکنیم دیگ این فقط بهونس بنظرم
    ببین رای دادن اگه به اعدام منجر میشد به هیچ وجه به نفع مافیا نبود و کاملا به ضررش بود یه مافیای باهوش میاد وانمود میکنه که میخواسته رای بده و میگه که میخواستم بدم نشد تا تبرئه بشه. یعنی اون قضیه دو تا تیر خیلی حساس تر از اینه که به خاطر ترس از یه حرف من نادیده گرفته بشه.

_____
    آقا الان ته اتهامتون به من اینه نظرمو عوض کردم و عجله ای عمل کردم دیگه.
    ۱- این نوع بازی چطور میتونه به نفع یه گناهکار باشه وقتی خودشو تو اسپاتلایت قرار میده و همه بهش شک میکنن.
    ۲- من جزییات دلایلم رو برای تغییر رای و عجله کردنم تو اون فاز توضیح دادم. دلیل عجله کردنم برای رای دادن که به نظر حودم کاملا منطقی بود و اصلا جا بحث نداره و هر بیگناه منطقی ای باید قبول‌ کنه به نظرم. دلیل برگشتنم از محمدامین رو هم توضیح دادم. اون حالتی که من و محمدامین یار باشیم که خیلی نامحتمله و فکر کنم همه قبول داشته باشن، اصلا نوع بحثمون مناسب یه دعوای زرگری نبود. توی حالتی که من گناهکار و محمدامین بیگناه باشه؛ منِ فرضا گناهکار، باید بلاخره در طول بازی یه بیگناه حداقل اعدام کنم و چه کسی بهتر از محمدامین که نصف بازی بهش شک داشتن به خاطر نحوه حمله اش به من درصورتی که اعدام میشد و بیگناه درمیومد، میتونستم خیلی راحت بگم تقصیر خودش بود و بی منطق بود و قسر در برم. یعنی به عنوان یه گناهکار برکشتم من از محمدامین وقتی که اون هم شکشو از من برداشته، حرکت استراتژیک درستی نیست اصلا.

لطفا این دو مورد رو دقت کنید و بعد به من رای بدید
    نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    04-02-2019, 09:49 PM #249
    @آرش

الانم عجله داری؟ الان گزینه اولت همچنان منم؟

10. مافیایی

مورد پسند : 67 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 09:53 PM #250
    متاسفم با اینکه واقفم خودم نبودم تو بازی و واقعا هم درگیر بودم. ولی متاسفم که میبینم بازی سه صفحه جلو رفته فقط و هنوزم کسی اعدام نشده.

پستا رو خوندم و بحث ممل و آرش ظاهرا یا مختومه ‌‌شده یا موقتا متوقف شده و این حرکت بنظر من غیر منطقی نبود از طرفین مخصوصا آرش. چون دلایلش برای متوقف کردن بحث با ممل منطقی بود کاملا، تنها نکته ای که منو درباره آرش اذیت کرد یکم لحنش بود که خیلی اعتماد به نفس بالایی توی پستاش هست و جوزی بازی میکنه که انگار بازی براش روشنه و این حس خوبی به من نمیده.

ممل اما لحنش با مضمون حرفاش تناقض داشت اول بازی.... خیلی فراز و نشیب داشته ممل بازیش تا اینجا.... وقتی بازیکنی با لحن کسی مشکل داره و اون سبک طرف و درک نمیکنه نمیاد سریعا بهش بگع تو برای من خیلی مشکوکی خیلی انرژی داشت اول بازی و انرژی منفی نسبت به آرش ساطع کرد در اون مقطع از بازی اما در ادامه لحنش باز تغییر کرد و به این نتیجه رسید که من بی گناهی آرشو ندیدم تا حالا شاید این بی گناهیش باشه که داره بازی میکنه با اینکه این روند منطقی بود در کل اما از یک ذهن منتقد نباید انتظار داشت که ساده از کنار این تغییر و تحولات بگذره.

بعد از خاتمه اون بحث ممل و آرش هنوزم برای من جفتشون 50 50 ن. و میشه قبول کرد فعلا گذاشتشون کنار.

نکته جالب دیگه از این سه صفحه یعنی 7 تا ده. بحث آرش و رضا بود. موضع گیری ارش نسبت به رضا خیلی برق آسا بود شاید برای من زرق اسا جلوه کرد ک همشو تو چند دقیقه خوندم و توی گذر طبیعی زمان اینطوری جلوه نمیکرد ولی از نظر من آرش تو زمان کمی رضا رو ارزیابی، محکوم و اعدام کرد.

از طرفی واکنش رضا اصلا جالب نبود به این جریان. ایرادی که ارش به رضا گرفت وارد بود از نظر من البته برای صدور حکم نه. اما واکنش رضا ناشی از ترس و دلهره بود و این حس خوبی بهم نداد. بعدش هم رضا ظاهرا ادامه نداده بحثو هنوز. من از ترس رضا حس خوبی نگرفتم حقیقتا.

بحث ارش و سید و هم خوندم. سید که مث همیشه ده تا پاراگراف نوشت که 9 تاش حواشی بود. ولی آرش هم که گفت باهات بحث نمیکنم بنظر من اشتباه بود. فارغ از سبک بازی هرکس ادم باید سعی کنه ضد اون تاکتیک و استفاده کنه بر علیه طرف نه اینک6 کلا بگه باهات بحث نمیکنم. این بحث نکردنه بنظر من یه نکتهی منفی محسوب میشه تو بازی آرش. آدم وقتی با کسی بحث و تمام میکنه که به نتیجه ای برسه. الان طبف منطق من آرش باید بیاد بگه سید گناهکاره یا بی گناه؟ اگه گناهکاره بهش رای بده که نداد و به رضایی داد که هنوز بحثشون در جریان بود.

کیلر هم که هنوز دوضیح قانع کننده ای نداده به من بخاطر اون پست عجیبش که چطوری فکر کرد من دارم از اعدام فرار میکنم. صرفا چون اسمشو اورذه بودم یهو به من تازید و من اینو قابل قبول نمیدونم و شخصیتم میگه کسی که اینجوری به منشن اسمش واکنش نصون میده گناهکاره. ضمنا من اعتراف میکنم که اشتباه کردم دفاع نیست. توضیح چرایی اشتباه میشه دفاع که تازه اگر قانع کننده باشه میشه دفاع قابل قبول.

در جریان دستورات گاد نیستم حقیقتا ولی ازونجایی که فقط آرش رای داده میشه حدس زد که رای اجباری نیست.

بقیه بازیکنا فعالیت مفیدی نداشتن که بخوام نظر بدم دربارشون.

فعلا رایم کیلره.
    FM90 آنلاین نیست.

11. دروگر

ویترین مدال
    04-02-2019, 09:56 PM #251
    @رضا

گل دارم لقد میکنم پست ۲۳۰ من رو خوندی اصلا؟

رای من صدراست امشب.

- - - Updated - - -

@فری
    تا صفحه چند خوندی واقعا؟

رای هم اجباریه
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

12. مافیایی

ویترین مدال
    04-02-2019, 10:13 PM #252
    به جرات میتونم بگم من پستی از ایدا ندیدم تو بازی به غیر از این رایش به آرش. شاید دقت نکردم من ولی برام جای بسی تامله. چرا آرش؟ البته موافق اینم که حتما اعدام داشته باشیم حتی اگه شده از تو رای دهندگان گناهکار بکشیم بیرون. حتی اگه بی گناه هم باشه میتونه بازم مفید باشه ولی اینجور رای ها برای من مشکوکه. چرا آرش؟

- - - Updated - - -

آرش
    خودم فکر کردم همه رو خوندم ولی ظاهرا در حین نوشتن پستم آپدیت شده. حالا اگه کسی هم کمک کنه چکیده بده که خیلی هم بهتره. الان من فقط نفهمیدم چطور شد اومدی رو صدرا؟
    FM90 آنلاین نیست.

13. دروگر

ویترین مدال
    04-02-2019, 10:15 PM #253
    @فری
    به خاطر اتفاقات دیشب.
    پست ۲۳۰ و ۲۳۳ و ترجیحا پستای بعدیشو بخون
    حس میکنم یه فاز اسکیپ کردی کلا

Arash آنلاین نیست.

14. دروگر

ویترین مدال
    04-02-2019, 10:42 PM #254

رای به اعدام : صدرا

من باید برم کم کم
    اگر که اعدام شدم و فرصت نشد وصیت کنم برید سمت صدرا و سید و محمد و در درجه بعدی رضا ولی مافیا احتمال زیاد تو همون سه تای اول پیدا میشه رضا احتمالش کمتره. به نظر خودم یه نفر از بین صدرا و رضا (۸۰-۲۰ صدرا) و یه نفر از بین محمد و سید (تقریبا ۵۰-۵۰) مافیان.

- - - Updated - - -

ممکنه هم مافیا سه تا باشه البته که خب نفر سوم هم باز از این ۴ تاست به نظرم.

Arash آنلاین نیست.

15. شرلوک

ویترین مدال
    04-02-2019, 10:48 PM #255
    نقل قول نقل قول از Arash نمایش پست ها
    @ایدا
    پستام در مورد صدرا رو بخون.

ببین رای دادن اگه به اعدام منجر میشد به هیچ وجه به نفع مافیا نبود و کاملا به ضررش بود یه مافیای باهوش میاد وانمود میکنه که میخواسته رای بده و میگه که میخواستم بدم نشد تا تبرئه بشه. یعنی اون قضیه دو تا تیر خیلی حساس تر از اینه که به خاطر ترس از یه حرف من نادیده گرفته بشه.
    آرش داری واسه من رای جم میکنی ؟
    نخیر این حرف آخرت بی ربطه من میتونستم رای پرت بدم و تهشم میگفتم رای من همینه اما این روشی که داری ازش استفاده میکنی خیلی جالبه !
    مافیا تیر نزده دیشب ، پس یکی از احتمالا این میشه که مافیا تو متن بازی حضور داره ! خیلی راحت میتونه برنامه بچینه ک تیر نزنه و تو بازی به جلب اعتماد بپردازه و برنامه ای بچینه که بتونه بیگناه بندازه بیرون ! هم اعتماد جلب میکنی بدون اینکه کسی بت شک کنه هم بیگناه و میندازی بیرون ، چی از این بهتر ؟ پس میای از کسایی که رای ندادن شروع میکنی و چه مهره ای بهتر از مهره ای که تو متم بازیم بوده ولی رای نداده ، پس دلایلشم نادیده میگیری و به کارت میپردازی. کی به کسی که از اعدام برای تیر نگرفتن مافیا دم میزنه شک میکنه ؟ همش میتونه یه بازی باشه پس
    احتمالا رای امشبم‌ سورن یا آرش باشه.
    SadRa آنلاین نیست.

16. دروگر

ویترین مدال
    04-02-2019, 10:53 PM #256
    کدوم دلایلت رو دارم نادیده میگیرم صدرا؟
    ته حرفت این بود که نت قطع شده بود پستم طول کشید تا ۱۲:۰۱ و اینا. من دارم میگم تو از ساعت ۹ تو تاپیک بودی و از ۱۱:۳۰ به بعد سه تا پست دادی، چرا باید رایت رو بذاری لحظه آخر که این احتمال وجود داشته که حساب نشه؟

خدایی اصلا منطقی نیست

Arash آنلاین نیست.

17. شرلوک

ویترین مدال
    04-02-2019, 10:58 PM #257
    دلایلم و نادیده نگرفتی ؟
    گفتم من تا همون دوازده هم رو تاپیک بودم و منتظر نتیجه گیری بودم شاید 5 مین اولش رو مشغول کار دیگه بودم ولی من داشتم پست مینوشتم و جواب ممل و میدادم و آخرشم رایم و داده بودم
    اما وقتی پست و فرستادم نوشته بود تاپیک بستس و بعدش ک ساعت و نگاه کردم دیدم فقط یک دقیقه دیر کردم. فقط یک دقیقه ، بعدش تا وی پی ان و وصل کردم و اسکرین و فرسادم گروه بازم دو سه دیقه اختلاف افتاد ! اینکه من دیر پستم تموم شده هیچوقت نمیتونه دلیل منطقی باشه ، به هیچ وجه.

- - - Updated - - -

اما از بچه های تو متن خاهش میکنم فک کنن ببینن کدومش منطقی تره ! بعد رای بدن
    SadRa آنلاین نیست.

18. دروگر

ویترین مدال
    04-02-2019, 11:02 PM #258
    خب چرا تو چنین فازی که اعدام کردن انقدر برای بیگناها مهم بود زودتر رای ندادی مثل من و رضا و بقیه؟

ضمن اینکه همین که اسکرین شات رو تو گروه فرستادی به نظرم گناهکارانه بود، اگه ریگی به کفشت نبود دلیلی نداشت بقیه هم اسکرین شاتت رو ببینن و میتونستی فقط برا پویا بفرستی مثلا یه جوری انگار میخواستی دست پیش رو بگیری که پس نیافتی

Arash آنلاین نیست.

19. شرلوک

ویترین مدال
    04-02-2019, 11:10 PM #259
    نقل قول نقل قول از Arash نمایش پست ها
    خب چرا تو چنین فازی که اعدام کردن انقدر برای بیگناها مهم بود زودتر رای ندادی مثل من و رضا و بقیه؟

ضمن اینکه همین که اسکرین شات رو تو گروه فرستادی به نظرم گناهکارانه بود، اگه ریگی به کفشت نبود دلیلی نداشت بقیه هم اسکرین شاتت رو ببینن و میتونستی فقط برا پویا بفرستی مثلا یه جوری انگار میخواستی دست پیش رو بگیری که پس نیافتی
    میدونی دادا انگار تو کلا اومدی که قانع نشی ولی من وظیفم میدونم توضیح بدم باز ولی دیگه انتظار قانع شدن ازت ندارم
    همونطور که میدونی منتظره نتیجه ی مشترک بودم ! که اعدامی بدیم و حتی رایمم پریا بود.
    تو ساعت رای خودت و ببین ! من همون موقه که ممل گف هممون میتونیم به پریا رای بدیم بش فک کردم و منتظر بحث در موردش بودم
    نتیجه هم گرفتم ولی دیر شده بود واس من.
    SadRa آنلاین نیست.

20. مافیایی

ویترین مدال
    04-02-2019, 11:22 PM #260
    آرش درست میگه من تقریبا یک فاز و نصف مهم این فازو اسکیپ کرده بودم به لطف ورژن موبایل:/

من فقط خلاصه وار مواضعمو میگم و سعی میکنم نتیجه بگیرم با وجود اینکه ممکنه نتیجم صرفا و صرفا برداشت شخصیم باشه و خوب اشتباه.

اول اینکه پستای آیدا رو خوندم و حرفی ک تو پست قبلیم گفتم و پس میگیرم. حضورش پررنگ بود نسبتا برای رای. ولی دلایلش بنظر من منطقی نبود. والا من که هرجور نگاه کردم به پستای بین آرش و ممل برگشت آرش و منطقی دیدم از ممل و ایرادی بهش وارد نیست. الان ولی هنوز اون حرکات ممل برای من بی جواب مونده و اینکه به خاطر طرز بازی آرش اون واکنشارو نشون داد واقعا عجیب بود.

در مورد صدرا هم بنظرم آرش حق داره من عذر میخوام بخاطر این همه هم سویی ام با آرش ولی واقعا حرفاش منطقیه منم منطق برام مهمه تو مافیا حتی اگه اینجا جواب نده اکثرا.

اما زطور کلی روند بازی صدرا برام بی گناهی بوده به غیر از رای ندادنش تو اون فاز و خوب فعالیتش هم تو بازی زیاد بوده و باید میداد رایو و نمیذاشت برای لحظه آخر.

آرش هم اومد تو یه پست راجع به همه نظر داد و سه چهارم بازکنا رو گفت بخاطر شناخت ازشون بی گناهن این پست ارش جالب نبود اصلا. مگه همه بازیکنا میان طبق روال شخصیتیشون بازی کنن؟ مگه گناهکارا استراتژی ندارن؟ چطور این احتمال و نمیدی که کسی سعی کنه شناختی که بقیه ازش دارن و دور بزنن؟

من هنوزم رایم کیلره ولی برای اعدام سعی میکنم خودمو قانع کنم به یکی هز گزینه های زیر تیغ رای بدم.

راجع به محمد و سید هم اگه بیاد تو فاز بعد نظرمو میگم.

یه کلاوس نامی هم بود یادمه برام جالب نبود یکی دوتا از پستاش ولی الان یادم نیست چی دربارش یادم بود.
    FM90 آنلاین نیست.