alt
صفحه 14 از 19 نخستنخست ... 4101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 280 از 379

موضوع: شغال ها به بهشت نمی روند | هفدهمین دوره مافیا

1. دروگر

مورد پسند : 188 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 11:28 PM #261
    آرش هم اومد تو یه پست راجع به همه نظر داد و سه چهارم بازکنا رو گفت بخاطر شناخت ازشون بی گناهن
    این پست ارش جالب نبود اصلا. مگه همه بازیکنا میان طبق روال شخصیتیشون بازی کنن؟ مگه گناهکارا استراتژی ندارن؟ چطور این احتمال و نمیدی که کسی سعی کنه شناختی که بقیه ازش دارن و دور بزنن؟

م
    بابا در مورد ایدا و الهه که من اصلا alibi اوردم گفتم چرا نمیتونن مافیا باشن. طبق شناخت که میگم منظورم اینه که مثلا میدونم که فلانی به ذهنش نمیرسه بیاد چنین چیزی رو از عمد اشتباه بگه که بگه قوانین رو بلد نیست. تو خودت اون دوتا تیکه از این دو تا رو اوردم رو نگاه کن، مشخصه اصلا حالا نمیگم غیرممکنه ولی احتمال اونقدر کم هست که نادیده بگیرم و براساسش تصمیم نگیرم.
    محمدامین و رضا هم که به خاطر رای دیشبشون بیگناه دونستمشون
    سورن فقط شناخت شخصیتش بود که میتونین قبول کنین میتونین نه هرچند مهم هم نیست و احتمالا گادکش میشه این فاز.
    یعنی حرف اونقدر عجیب غریبی نزدم تو اون پستم. نگفتم که کسی هم 100 درصد بیگناهه، خواستم با رد کردن احتمالات ناچیز، دامنه افرادی که میتونن مافیا باشن رو تنگ تر کنم که به نتیجه برسم.
    نقل قول نقل قول از Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

2. Old Morning Dawn

مورد پسند : 70 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 11:33 PM #262
    جلسه دارم با استادم. ممکنه نتونم به فاز برسم. بر اساس همون احتمالم جلو میرم.

رای به اعدام : محمد امین

Donnie Darko آنلاین نیست.

3. کارآموز مافیا

مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 11:45 PM #263
    ملت ،بیان رای هاتونو بدید دیگه
    Ada آنلاین نیست.

4. شرلوک

مورد پسند : 27 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 11:50 PM #264
    با نبود سورن
    راستش من موندم به محمدامین رای بدم یا آرش ! درصد شکم بشون یکیه تقریبا
    SadRa آنلاین نیست.

5. کاربلد مافیا

مورد پسند : 115 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    04-02-2019, 11:55 PM #265
    من منتظر پست دادن سورن و الهه و سید بودم که خب دیگه مهم نیست چون با این روند گادکش میشن.

بین اعضایی که تو بازی موندن، من همچنان گزینه اولم آرشه و با فاصله کم بعدش محمد امین. آرش کلا منطق بازیشو نمیفهمم از اول کار، اون از بحث با ممل، گیر دادن الکی به من، یه دفعه سوئیچ کردن رو صدرا، آخه واسه چی اینقدر شتاب زده؟ احساس میکنم هر کیو میبینه میخواد اعدام کنه!

@فری یعنی چی با ترس جواب دادم. اگه میشه اینو بهتر توضیح بده، از کجای حرفم ترسو دریافت کردی.

@ایدا خودت چرا رای نمیدی؟! منتظری بقیه رای بدن اول؟!

- - - Updated - - -

رای به اعدام : آرش

اگر ببینم محمد امین رای میاره ممکنه عوض کنم.
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

6. شرلوک

ویترین مدال
    04-02-2019, 11:56 PM #266
    منم رای به اعدام : آرش
    SadRa آنلاین نیست.

7. THE GOD UP THERE

مورد پسند : 818 بار در 231 پست
    04-03-2019, 12:00 AM #267
    ساکت ببینم رای ها چقدره و کیا 2 فاز رای ندادن.

God آنلاین نیست.

8. THE GOD UP THERE

04-03-2019, 12:07 AM #268
    رای ها به 4 نرسید. اعدامی نداریم.
    سورن الهه امیر رای ندادن و پست هم ندادن. گادکشن. سورن الهه بیگناه. امیر مافیا.
    فری هم دو فاز رای نداده ولی باتوجه به اینکه این فاز بود و گفت رایم احتمالا فلانیه، گادکشش نمی کنم.
    اعتراضم وارد نیس از هیچ فرد یا گروهی.
    فاز شبه. حرف نزنین.
    نمی تونینم حرف بزنین.

God آنلاین نیست.

9. THE GOD UP THERE

04-03-2019, 12:14 AM #269
    آرش مرد تا شغالا خوشحال بشن. بیگناه بود بدبخت.

God آنلاین نیست.

10. مافیایی

مورد پسند : 13 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    04-03-2019, 06:29 PM #270
    خب سلام
    من شرمنده دیروز با اینکه بودم فقط داشتم پست هارو نگاه می کردم می زدم تو سرم چون سایت مشکل پیدا کرده بود من نمی تونستم login کنم. الان با لپتاپ اومدم.
    اول یه گله از محمد بکنم: محمد تو مشغله داشتی نبودی دیدی من کار مثبتی نکردم و نتونستم تصمیمم رو بگیرم رایت با منه؟ اول بگم که من بودم لا اقل و رای دادم لااقل. در نتیجه من باید مثبت تر از تو باشم. بعد وضعیت بازی رو خودت دیدی، همه تا یه درصدی گناهکارن انگار. پس به من حق بده که گیج شم.
    حالا بر اساس مرگ های دیشب باید ببینم چی به چیه.
    محمد اون شبی که مافیا دو تا تیر داشت و یا نزد یا نتونست بزنه میره تو شک، اما از اونجایی که امیر که منفی بود اومد در مورد اشتباه اول بازیش جوسازی کرد بعید می دونم یار بوده باشن. پس محمد می شه مثبت برای من.
    ایدا مثبته از اونجایی که نمی دونست مافیا یارن، اگه هم می دونست و فریبش بوده که خوب فریب داده دمش گرم
    رضا یکم گنگه واسم، از یه طرف به آرش رای داد اون دور و بعد اینکه من پیشنهاد دادم به پریا رای بدیم با هم اومد گفت "این دو تارو" من بر اساس اطلاعات کمی که از رضا دارم میدونم وقتی خیلی اعتماد به نفس داره اینجوری حرف می زنه، مثله دور 15 که آرش داشت می رفت بیرون کلشو داشت می کوبید به دیوار با اموجی. احساس من می گه رضا مثبته اما نمی تونم خیلی اعتماد کنم.
    در مورد صدرا هم همینجوریم، اول بازی واسم مثبت بود، بعد باهام یه دیالوگ در مورد آرش داشت که اونجا هم به عنوان یه فرد مثبت حقش بود که بدونه دلایل کارای عجیب من چی بود. اما از وقتی من و آرش از هم کشیدیم بیرون صدرا شروع کرد به چسبیدن به احتمالای کم که من در مورد هر کدومشون توضیح دادم اما قبول نمی کنه بدون اینکه با دلیل نقض کرده باشه دلایلم رو. بعد اون دوری که باید رای می داد رای نداد و گذاشته به پای دیر رای دادن، من اگه دیروز بودم با آرش مخالفت می کردم البته که می گفت "اگه می دونستی حساسه باید زودتر رایت رو می دادی" چون هم من و هم آرش 4 دقیقه مونده به اینکه تاپیک بسته شه رای دادیم. حالا تیر زدن به آرش دو تا احتمال داره، یا صدرا یا رضا که باهاش مخالفت داشتن مافیا بودن که زدنش، یا یکی بیرون گود مثله فری یا محمد یا من زدیمش. محمد به همون دلیل پریدن سید بهش واسه من فعلا مثبته تا حدی، خودمم که می دونم مثبتم. پس بین کسایی که تیر زدن یه فری میمونه که بیرون گود بوده،زده آرش رو که شک ها رو بندازه رو صدرا. و صدرا یا رضا ممکنه زده باشنش، که امروز بیان بگن مگه من که باهاش مخالفت داشتم احمقم بیام بزنمش؟ برای همین فعلا سه شخصی که روشون شک دارم به ترتیب صدرا،فری و رضاست.
    Mamalgr آنلاین نیست.

11. شرلوک

ویترین مدال
    04-03-2019, 08:06 PM #271
    @ممل
    داداش تو اصا دلیلی نیوردی که میگی دلایل من و قبول نکرده
    تو اگه دلیلی تونستی بیاری که من و قانع کنه منم قبول میکنم قطعا ولی تو دلیلی نمیاری و میگی نه احتمالش کمه ، احتمالات درست نیست و فلان
    .
    در مورد تیر آرشم چیز زیادی به ذهنم نمیرسه ! آرش که رای داشت و با بیشترین رای شاید اگه فریم بود بش رای میداد با توجه به گزینه ی زیرتیغ ، اعدام میشد.
    پس احتمالش خیلی کمه که فری تیر زده باشه ، چون اسکل نیست که اعدام نکنه و بعد با تیر بزنه ، میتونست همونجوری آرش و اعدام کنه و نه اینکه اعدام نکنه تا سهمیه تیر بگیره و دوباره خود ارش و بزنه. منطقی نیست.
    میدونم این احتمالی که میدم به خودم برمیگرده ولی میگم چون ترسی ندارم و حرفمم واسه جلب اعتماد نیست ولی یکی از احتمالا میتونه کسی باشه که اگه یه فاز بیشتر آرش میموند واسش دردسرساز بشه ، پس با توجه به دادن رای هم آرش و میزنه.
    یه احتمال دیگه هم میتونه این باشه کسی که خارج از گود بوده و تو بازی نبوده اصا تیر و بزنه که پیش من این دومی احتمالش خیلی بیشتره بنظرم وگرنه مافیایی که تو متن باشه بعید میدونم همچین کاریو بکنه با وجود اینکه گادم نگفته اگ اعدامی داشته باشیم دو تیر میدم به مافیا که بگیم اعدام نکنه تا دو تیر بگیره.
    چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه.
    SadRa آنلاین نیست.

12. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    04-03-2019, 08:46 PM #272
    من واقعا مخم نمی‌کشه.

دیشب گفتم بعد آرش بیشترین شکم روی محمد امینه. اما خب الان می‌بینم آرش بی گناه بوده تمام معادلاتم بهم خورد.

ترجیح می‌دم فعلا ببینم آرش چطوری بازی کرده مخصوصا چند فاز آخر، بر اساس گفته های خود آرش و روند بازی بقیه، الان صدرا هم گزینه رایمه.

منتظر پست دادن محمد و فری هستم...

13. شرلوک

ویترین مدال
    04-03-2019, 09:19 PM #273
    آقا در مورد تیر زدنا یه چیزیو دقت کردین ؟
    اون شب که مافیا سهمیه دوتا تیر داشت تیر نزد ، با توجه به افرادی که تو متن بازیم بودن از جمله آرش که بیگناه بود
    تیر نزدن مافیا عجیب بود ، فاز بعد مشخص شد سید مافیا بوده که تو اون فاز حضور نداشته.
    الان که برگشتم داشتم میخوندم محمدم تو اون فاز نبوده !!!
    اما دیشب بوده و مافیا تیر زده. رای محمدم آرش نبوده ! آخر فازم جلسه داشته رو ایر نبوده.
    خیلی مشکوکه !! یکم فک کنید
    SadRa آنلاین نیست.

14. کارآموز مافیا

مورد پسند : 8 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    04-03-2019, 10:00 PM #274
    بازی درست درمونی نداشتیم، من ی نگاهی ب پستهای ارش میندازم دوباره
    Ada آنلاین نیست.

15. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    04-03-2019, 10:09 PM #275
    صدرا حرف جالبی زد.

بقیه نظرتون چیه درباره این ایده؟

16. Old Morning Dawn

ویترین مدال
    04-03-2019, 10:52 PM #276
    من واقعا منتظرم بقیه پست بدن. این‌طوری نمیشه بازی کرد که! همینطوری 4 نفریم دور هم فقط پست میدیم. باید همه پست بدن که بشه بازی کرد!

@محمد الان دلیل شکت به من چیه؟ همون رای گیری دیشب؟
    دو تا مطلب راجع به بازی این دورت برداشت کردم. یکی اینکه مفید نبودی (حالا به دلیل شرایط بازی و یا اینکه به دلیل اینکه واقعاً نخواستی). ببین مفید نبودن منظورم اینه: فرصت داری تو بازی باشی، پستم زیاد میدی، ولی عملاً به نتیجه ای توی حرف هات نمیرسی و سعی می کنی ببینی چی پیش بیاد. اگر یک نفر بهت پرید (اینجا آرش) اتهام میزنی و متقابلاً جبهه می گیری و رای میدی. مطلب دوم همون بحثت با آرش بود که گفتی چرا حتماً باید یکی رو اعدام می کردیم؟ خب هر بیگناهی تو بازی حضور داشت میدونست که یک عضو پرت باید اعدام بشه که دو تا تیر به مافیا داده نشه. صدرا هم این مطلب دوم بهش وارده.

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    @محمد
    من پرت بازی نکردم من فقط داشتم جواب ممل و میدادم اونم در مورد احتمالام و اگه بنظرت این موضوع پرته باید به اونی که بحث و داره ب پرتی میکشونه بگی نه من
    ببین صدرا من اولاش بازیت رو واقعاً مثبت دیدم. ولی یک جا به بعد دیدم فقط داری روی یک چیزی مانور میدی (حالا به قول خودت اون طرف مقابلت سعی می کنه پرت بازی کنه). اگر بازیت پرت شد میشه همون شک گناهکاری افراد دیگه بازی بهت که من همین شک رو کردم. ایراد دومم که تو پاسخ به رضا گفتم همون قضیه رای دادن بود. توضیحاتت به آرش رو الان نشستم با دقت خوندم اوکی بود برام.

17. کاربلد مافیا

ویترین مدال
    04-03-2019, 10:52 PM #277
    @محمد

مورد اول که خیلی دربارش حرف زدیم...

مورد دوم، من نگفتم چرا حتما باید یکیو اعدام کنیم؟ گفتم چرا باید یکی که معلومه گادکش میشه اعدام کنیم؟! اینا خیلی فرق دارن با هم.

18. شرلوک

ویترین مدال
    04-03-2019, 11:07 PM #278
    @محمد
    من اگه بحث من و محمدامین و بخونی قشنگ متوجه میشی اون قسمتی که بش میگی جاده خاکی یا پرتی اونقدام پرتی نبوده در مورد قانع شدن طرفین بوده که من فقط و فقط داشتم جواب میدادم.

- - - Updated - - -

در مورد بالانسم من احتمال نود درصد دو مافیا داریم چون مافیا از دو تیر بیشتر سهمیه داشته پس سه مافیا و چهار مافیا رده.
    یکیش که سید بود نظر منم الان رو محمده ، من گزینه ی امشبم محمده
    کساییم که میخان به من رای بدن یکم فک کنن ، چه اتهاماتی به من وارده ؟ قبل اینکه ارش و بزنن تو بحث بین من و آرش تا جایی من و منطقی دونستین و جوابام مقبول بوده
    اونقد گناهکارانه بازی نکردم که بنظرم بخاین جز گزینه های اولتون باشم. حالا باز خوددانید.
    SadRa آنلاین نیست.

19. Old Morning Dawn

ویترین مدال
    04-03-2019, 11:14 PM #279
    نقل قول نقل قول از SadRa نمایش پست ها
    آقا در مورد تیر زدنا یه چیزیو دقت کردین ؟
    اون شب که مافیا سهمیه دوتا تیر داشت تیر نزد ، با توجه به افرادی که تو متن بازیم بودن از جمله آرش که بیگناه بود
    تیر نزدن مافیا عجیب بود ، فاز بعد مشخص شد سید مافیا بوده که تو اون فاز حضور نداشته.
    الان که برگشتم داشتم میخوندم محمدم تو اون فاز نبوده !!!
    اما دیشب بوده و مافیا تیر زده. رای محمدم آرش نبوده ! آخر فازم جلسه داشته رو ایر نبوده.
    خیلی مشکوکه !! یکم فک کنید
    منظورت اینه که من چون تو متن بازی بودم، مافیا تیر شلیک کرده؟

اگر این منظورته، که من تو پست های فاز قبلم گفتم که اگر مافیا تیر شلیک نکرده ایراد به امثال منی وارده که بیرون گود بودیم (که طبیعیه). اما قضیه 50 50عه. از کجا معلوم که مافیا تو بازی بوده ولی بنا به دلایلی تیر شلیک نکرده؟ پس همین ایراد به افراد دیگه ای که تو متن بازی بودن وارده.
    اصن یه مسأله دیگه، به فرض من مافیا باشم. اگر میدونم که اون شبی که مافیا فرصت دو تا تیر داره، و وقت نمی کنم توی بازی باشم، خیلی راحت قبل ترش هدف هام رو به گاد میدم که اگر یکی اعدام نشد هدف ها رو لحاظ کنه.

- - - Updated - - -

@محمد

مورد اول که خیلی دربارش حرف زدیم...

مورد دوم، من نگفتم چرا حتما باید یکیو اعدام کنیم؟ گفتم چرا باید یکی که معلومه گادکش میشه اعدام کنیم؟! اینا خیلی فرق دارن با هم.
    تا اون فاز که همه به اجماع نرسیده بودن برای گناهکار کردن یک نفر دیگه، بهترین گزینه همون یکی بود که گادکش میشد. به فرض یک بی گناه فعال (تا اون لحظه بازی که توافق نظر وجود نداشت) اعدام میشد. با گادکش شدن به فرض یک بی گناه دیگه، دو تا بی گناه از دست میرفت.

20. شرلوک

ویترین مدال
    04-03-2019, 11:20 PM #280
    نقل قول نقل قول از Donnie Darko نمایش پست ها
    منظورت اینه که من چون تو متن بازی بودم، مافیا تیر شلیک کرده؟

اگر این منظورته، که من تو پست های فاز قبلم گفتم که اگر مافیا تیر شلیک نکرده ایراد به امثال منی وارده که بیرون گود بودیم (که طبیعیه). اما قضیه 50 50عه. از کجا معلوم که مافیا تو بازی بوده ولی بنا به دلایلی تیر شلیک نکرده؟ پس همین ایراد به افراد دیگه ای که تو متن بازی بودن وارده.
    اصن یه مسأله دیگه، به فرض من مافیا باشم. اگر میدونم که اون شبی که مافیا فرصت دو تا تیر داره، و وقت نمی کنم توی بازی باشم، خیلی راحت قبل ترش هدف هام رو به گاد میدم که اگر یکی اعدام نشد هدف ها رو لحاظ کنه.
    این سوالایی که تو پرسیدی با موضوعی که من مطرح کردم بی ربطه ها ینی من واضح گفتم بنظرم.
    گفتم اون فاز نبودی ، حضور نداشتی ! حتی قبل تر از اونجایی که گاد گفته اگه اعدام نداشته باشید دوتا تیر به مافیا داده میشه تا اتمام اون فاز و حتی اوایل فاز بعدش ! نبودی کلا
    SadRa آنلاین نیست.