alt
صفحه 11 از 37 نخستنخست ... 78910111213141521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 220 از 732

موضوع: خاطرات رفسـنجانی (نیایش سابق) | یازدهمین دوره مافیا

1. سید محرومان

مورد پسند : 3 بار در 1 پست
    10-15-2017, 01:24 PM #201
    @کاشانی

پستت این حس رو القا میکنه و اینکه رای ت سومین رای بوده و از قبلشم حداقل ندیدم به اون صورت روی ناطق گیر باشی!
    به هرحال چیزیه که گوشه ذهن من میمونه

@حداد

من پستارو خوندم اگه اشتباه نکنم دیروز اصرار بر این داشتی که فرقه نابود شده؟(اگه اشتباه میکنمم بگو چون تعداد پستا زیاد بود و من دقیق یادم نیس)
    اگه درست میگم توضیح کامل بده ک چرا این حرفو زدی؟!
    ابراهیم رئیسی. آنلاین نیست.

2. رئیس فرهنگستان هنر

مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-15-2017, 02:21 PM #202
    نقل قول نقل قول از ابراهیم رئیسی. نمایش پست ها
    @کاشانی

پستت این حس رو القا میکنه و اینکه رای ت سومین رای بوده و از قبلشم حداقل ندیدم به اون صورت روی ناطق گیر باشی!

@حداد

من پستارو خوندم اگه اشتباه نکنم دیروز اصرار بر این داشتی که فرقه نابود شده؟(اگه اشتباه میکنمم بگو چون تعداد پستا زیاد بود و من دقیق یادم نیس)
    اگه درست میگم توضیح کامل بده ک چرا این حرفو زدی؟!
    نه اشتباه نمیکنی . با توجه به داستان دیروز من بودم
    دلیلش رو هم پنجاه دفه گفتم دیگه . دوباره بگم یعنی ؟
    یه فرقی باید باشه بین کسی که مدام تو بازی هست و همه پستا رو میخونه و کسی که براش مهم نیست و نمیخونه ومیگه دوباره توضیح بده دیکه
    حدادعادل. آنلاین نیست.

3. رییس جمهور

10-15-2017, 02:33 PM #203
    سلام من پستای بعد از داستان شب رو خوندم
    پستای قبل فاز شب رو هم بخونم و بیام نظرم رو بدم
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

4. رییس جمهور

10-15-2017, 03:04 PM #204
    من واقعا نبودمو الان نمیدونم چجوری داخل بحث بشم وقتی بحثارو هم درست نرسیدم بخونم
    ولی از پستای دیروز که شروع کردم بحث روحانی و حداد یکمی بچشمم اومد
    مخصوصا اینکه ابتکار استارتشو زده بود و روحانی بلافاصله ادامه داد... که بعدش ابتکار اومدو قاطیه بحث نشدو و فکر کنم گف در حد گوشه ذهن گذاشتنه نه انقد بحث (یا یچی مشابه این گف)
    درواقع این برای من یکم عجیب بود
    ابتکار ک شب زدنشو جذبی درومده و این میتونه عقب کشیدنشو توجیه کنه
    ولی من کمی به روحانی سر بحثاش با حداد شک کردم .. (خود حدادو نظری ندارم چون پستای امروزشو ک سریع خوندم تاحدودی جای بحث داشت)
    و اینکه این بحثو کشیدم وسط چون پستای اولو ک خوندم دیدم نمیرسم تا ۱۲ همه پستارو بخونمو نظرمم بدم قطعا فاز تموم میشدو نمیرسم... حالا از الان ب بعد کلا هستم فردا هم هستم دیگه بهتر توی بازی شرکت میکنم:/

- - - Updated - - -

من واقعا نبودمو الان نمیدونم چجوری داخل بحث بشم وقتی بحثارو هم درست نرسیدم بخونم
    ولی از پستای دیروز که شروع کردم بحث روحانی و حداد یکمی بچشمم اومد
    مخصوصا اینکه ابتکار استارتشو زده بود و روحانی بلافاصله ادامه داد... که بعدش ابتکار اومدو قاطیه بحث نشدو و فکر کنم گف در حد گوشه ذهن گذاشتنه نه انقد بحث (یا یچی مشابه این گف)
    درواقع این برای من یکم عجیب بود
    ابتکار ک شب زدنشو جذبی درومده و این میتونه عقب کشیدنشو توجیه کنه
    ولی من کمی به روحانی سر بحثاش با حداد شک کردم .. (خود حدادو نظری ندارم چون پستای امروزشو ک سریع خوندم تاحدودی جای بحث داشت)
    و اینکه این بحثو کشیدم وسط چون پستای اولو ک خوندم دیدم نمیرسم تا ۱۲ همه پستارو بخونمو نظرمم بدم قطعا فاز تموم میشدو نمیرسم... حالا از الان ب بعد کلا هستم فردا هم هستم دیگه بهتر توی بازی شرکت میکنم:/
    عجب
    اینکه داری خیلی شیک ابتکارو به من میچسبونی خیلی برام جالبه؟
    من همون موقع هم که پست مینوشتم چندین بار تاکید کردم روی صحبت من به طور مستقیم با حداده و کاملا باهم بحث مستقیم داشتیم برخلاف بعضیا که میومدن گوشه و کنایه میگفتن و رد میشدن.

و بعدم اینکه شما مگه نمیگی که سر بحث من و حداد به من شک کردی؟
    پس چطوریه که رای اعدامتو به حداد دادی؟به نظرت این حرفت با اون رایی که دادی تناقض نیست؟

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از احمدی نژاد. نمایش پست ها
    گفتم که اینم تو پستم . من فکر کردم ناموفق بودن فقط برای اون دموکرات ها بود . یعنی اگه بگیم ابتکار جذب شده باید اینطوری فکر کنیم دیگه

عجب داستانیه این یوزر فیک
    محمود یه سوالی ازت دارم وقتی این فکرو کرده بودی(که ناموفقی فقط واسه دموکرات هاست)پستای فاز ۲ رو خونده بودی یا نه؟
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

5. سید محرومان

10-15-2017, 03:18 PM #205
    نقل قول نقل قول از حدادعادل. نمایش پست ها
    نه اشتباه نمیکنی . با توجه به داستان دیروز من بودم
    دلیلش رو هم پنجاه دفه گفتم دیگه . دوباره بگم یعنی ؟
    یه فرقی باید باشه بین کسی که مدام تو بازی هست و همه پستا رو میخونه و کسی که براش مهم نیست و نمیخونه ومیگه دوباره توضیح بده دیکه
    مساله نخوندنه پستا نیست
    مساله اینه که از تحلیلو حرفات نباید به سادگی گذشتو من مایلم دوباره اون بحثو از اول پیش بکشم
    که چرا بدون در نظر گرفتن احتمالات دگ انقد راحت میای و میگی دارو دسته رجوی قالش کنده شده!!
    ببین کلا برداشت من از همه ی پستاتو حرفات دو چیزه
    یا دلقکیو عمدی این حرفارو میزنی تا رای بیاری
    یا ادای یه دلقکو درمیاری تا در عین حال ک بهت مشکوکن رای ندن!

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از حسن روحانی. نمایش پست ها
    عجب
    اینکه داری خیلی شیک ابتکارو به من میچسبونی خیلی برام جالبه؟
    من همون موقع هم که پست مینوشتم چندین بار تاکید کردم روی صحبت من به طور مستقیم با حداده و کاملا باهم بحث مستقیم داشتیم برخلاف بعضیا که میومدن گوشه و کنایه میگفتن و رد میشدن.

و بعدم اینکه شما مگه نمیگی که سر بحث من و حداد به من شک کردی؟
    پس چطوریه که رای اعدامتو به حداد دادی؟به نظرت این حرفت با اون رایی که دادی تناقض نیست؟

- - - Updated - - -

توی همین پستم که ریپلای کردی نوشتم خود پستای حدادم جای بحث داره! این یعنی به اون هم مشکوکم
    و اینکه من معتقدم بین شما دو نفر یک نفر این وسط گناهکاره
    باتوجه به اینکه دیروز نبودیو تحلیلای فاز شب حداد هم به نوبه ی خودش جالب بود من به حداد رای دادم

ولی اینجانب فکر میکنم اینکه اتهامو با اتهام جواب دادن دورش گذشته دگ
    من پست حدادو در رابطه با اون قسمت از حرف گاد که گفته بود فردا یسری چیزا مشخص میشه وقتی خوندم ذهنم رفت سمت اچار فرانسه و خیلی دور از ذهن ندیدم حرفشو
    منتها اینکه ذهن تو جایی نرفته و دائم باهاش بحث میکردی برام جای شک داشت
    شما اینو جواب بده مفصل
    و اینکه دلایل دیگه ای هم اون شب برای گیر بهش داشتی یا فقط همین یه مورد بود

6. رییس جمهور

10-15-2017, 03:55 PM #206
    نقل قول نقل قول از احمد خاتمی. نمایش پست ها
    اخ که من چقدر حساسم به این جمله‌ی "جو نده".
    هیچ جای حرف من جو نبود دیدم کلی گویی کنیم فایده‌ای نداره بهتره قدم به قدم بریم جلو.
    اتفاقا الان خودت جو دادن رو شروع کردی با گفتن "جو نده".
    من کاملا منطقی دارم باهات بحث می‌کنم.

خب این سوال من:
    مگه تو از کاشونی نپرسیدی "چرا وجود یک قاتل رو بدیهی در نظر گرفتی و داری سر این بحث می‌کنی که حالا یک قاتل داریم یا دو قاتل؟" ؟!
    که شما می‌گی "خیر".
    اینجا وقتش می‎رسه که از بقیه افراد بازی نظر بخوایم.

برگردیم به سوال من:

ایا قسمت سبز سوال جنتی معادل با قسمت سبز حرف من هست یا نه؟
    ایا قسمت آبی سوال جنتی معادل با قسمت ابی حرف من هست یا نه؟
    ایا قسمت قرمز سوال جنتی معنیش این نیست که وجود یک قاتل برای کاشونی بدیهیه یا نه؟
    و جنتی اومدی می‌گی "خیر".
    در اینجا شاهد ناموس تناقض هستیم.
    نقل قول نقل قول از احمد جنتی. نمایش پست ها
    روز اول، داستان شب دوم رو نداشتیم. وقتی تو داستان شب دوم گفته میشه رجوی به فاک رفته ولی نمیتونیم با بقیه اتفاقا همخونی بدیمش، قطعا جای شک برامون میذاره که رجوی نشونه ی فرقه بوده یا نه، و اینکه نیرو گرفتن رجوی در واقعیت هم بوده، میتونه احتمال نشونه بودنش رو کم کنه. منتهی تو کلن مبنای تحلیلت رو گذاشتی بر جذب کردن فرقه.

- - - Updated - - -

این که گفتی « داری قصه میگی» عملا همون «داری چرت و پرت میگی» میگی هست و مصداق جو دادن. کاری نداریم حالا

ببین تو داری قشنگ حرف منو با قسمت قسمت کردنش عوض میکنی. من به هیچ وجه سوالم این نبوده که چرا داره وجود یه قاتل رو بدیهی در نظر میگیره. سوال من این بود که چرا احتمال های دیگه رو بررسی نمیکنه، و حسم این بود که داره وجود یه قاتل رو بدیهی در نظر میگیره. فرقش کاملا مشخصه و همه میتونن بفهمن چی میگم.

چرا این قسمت حرفمو نادیده میگیری؟

اینجا دقیقا گفتم که چرا احتمالات دیگه رو در نظر نگرفته. سوال یعنی این، نه اینکه گفتم حس میکنم فلان فلان

خیلی به این موضوع اعتقاد دارم که نمیخوای قانع بشی

روندت چی بوده تا الان، میای حرف من رو عوض میکنی، بعد میگی جواب کاشانی ربطی به حرفت نداشت و چرا قانع شدی من هم کاملا مشخص کردم که سوالم چی بوده و حسی که از اون موضوع گرفتم چی بوده. گیرت بسیار الکی بود از اولش، ولی این که قانع نمیخوای بشی، از اون عجیب تره برام.
    خوب پستای احمد خ و احمد ج رو تقریبا خوندم و میخوام راجع به بحثشکن نظرمو بگم.
    بین پستایی که خوندم این ۲ تا به نظرم از همه مهمتر بود و با نقل قول کردنشون بهتر میتونم پستمو بنویسم.

ببین به نظرم این تیکه تیکه کردن حرفا کاملا کار اشتباهی بود.داری با تیکه کردن حرفا معنی اصلی پست رو میگیری.

ببین اگه اون پست جنتی رو کامل و یکدست بخونی معنیش گنگ نیست.داره میگه من حسی که از تحلیلت گرفتم اینه که وجود یه قاتل و قطعی گرفتی حالا ۲ قاتل یا یه قاتل و مافیا.و حرفی که داره میزنه اینه که چرا؟چرا بقیه احتمالا رو در نظر نگرفتی؟
    بعدم قسمت دوم "سوال من" که نوشتی اشتباهه و من فکر میکنم "خیر"جنتی به همون بر میگرده
    "داری سر این بحث میکنی که حالا یه قاتل داریم یا دو قاتل"
    من همچین بحثی ندیدم خاتمی عزیز،حرفی که جنتی زد این بود که حس میکنم وجود یه قاتل رو بدیهی در نظر گرفتی و اگه اره چرا بقیه احتمالاتو در نظر نگرفتی

به طور کلی من با توضیحات جنتی قانع شدم و مشکل خاصی توش نمیبینم و سعی کردم منطقی و بدون قصد و غرض به بحثاتون نگاه کنم.قاطعیت بیش از اندازه کار یه بیگناه نیست و از قاطعیت بیش از اندازه فقط بیگناها و خود شخص بیگناه ضربه میخوره
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

7. نماینده مجلس

10-15-2017, 04:15 PM #207
    *ایت الله ناطق نوری که جزو دار و دسته ارازل و اوباش بود کشته شد . عجب این ناطق انسان هفت خطی بود . خداراشکر که دیگه بین ما نیست .

خب ظاهرن ناطق جونم ب درک واصل شد ، اینجوری ک داستان میگه معلوم بوده ک بیگناه نبوده
    هنوز در مورد ارازل و اوباش نظری ندارم

- - - Updated - - -

من در ادامه حرفاي ديشبم كماكان پست اخر شريعت رو تكميل ميكنم

يك پست كاملا دو گانه و كاملا مصداق يكي به نعل و يكي به ميخ .

بحث بين خاتمي و جنتي داغ شده بود و خاتمي هم بيخيال نميشد . از اين طرف من و جنتي هم هنوز با هم سر قضيه فرقه بحث داشتيم .

بعد شريعت خيلي زير پوستي اومد و حرفاي خاتمي رو منطقي تر دونست . ولي ازش ميخاد كه به حرفاي جنتي گوش كنه . حالا اينكه چرا نيومد اين درخواست رو از من بكنه بماند . چون ما هم همين روند رو داشتيم .
    كاملا اين حس رو گرفتم كه نا محسوس ميخاد از يك طرف خاتمي رو بيخيال جنتي كنه ولي از طرف ديگه ميگه كه حرفات منطقي تره .

بعدش عكس العمل سريع جنتي با اين پست

اون هم دقيقا بعد از پست من
    خب اگه همچين حسي گرفتي چرا به خودش نگفتي ؟ چرا صبر كردي يكي پيدا بشه اين حرف رو بزنه و تو بياي در جوابش اينو بگي ؟

من يه ارتباطي بين اين قضايا ميبينم . روحاني رو هم كه از قبل تو ذهنم داشتم .
    بنظرم از بين شريعت و جنتي و روحاني دو تا شون با هم مرتبطن

@ رييسي
    بنظرم كاشاني از قبلش گيرش ناطق بود و راي هم داد بهش . خيلي پستت جالب نبود .

حرفات در مورده ارتباط بینه جنتی و شریعت جای بحث داره

- - - Updated - - -

نقل قول نقل قول از احمد خاتمی. نمایش پست ها
    من اول جواب پست دیشب احمد رو بدم بعد داستان رو بخونم.
    ببین احمد واقعا بی منطق بحث می‌کنی.
    حاضر نیستی حرف هیچکس به جز حرف خودت رو قبول کنی یا حتی به منطقی بودنشون فکر کنی.
    اول که من از بقیه خواهش می‌کنم بیان قضاوت کنن کدوم از ما از عنصر "جو" داره استفاده می‌کنه تو پست‌ها.
    خیلی مهمه که همه نظر بدن.
    این که تو حرف‌هات تناقض هست یا نه هم پست‌ها موجوده باز هم از همه خواهش می‌کنم برم بخونن قضاوت کنن.
    من فکر می‌کنم حرفی که از دیروز دارم بهت می‌زنم کاملا منطقیه و ایرادی نداره و تو نمی‌خوای حداقل منطقی بودن اون رو قبول کنی.
    می‌تونی بگی حرفت منطقیه ولی موافق نیستم.
    و تو مگه از ذهن من خبر داری که چه احتمالاتی می‌دم؟
    اتفاقا کاری که تو می‌کنی بیشتر رویه گناه‌کاریه که اصلا به هیچ وجه حاضر نیست حرف دیگران رو قبول کنه.
    از کاشونی هم می‌خوام جواب سوال‌های دیروز من رو هر چه زودتر بده.

خب داستان.
    اینجا دیگه باز ذهن ادم میره سمت فرقه بودن رجوی‌ها.
    من بر می‌گردم به حرف دیروزم که احتمالا یک گروه، که احتمالا فرقه‌ست، به شدت دیشب ضعیف شده.
    اخرین زورشون هم مثل این که دیشب زدن که به مرگ ناطق ختم شده.
    کاشونی جون حالا که خوشحالی یه جوابی هم به پستای من بده.
    یه چند تا پست امروز دادی عجیبه واسم چرا به کل بحث دیروز من رو دایورت کردی.

حاجی من چیزه خاصی و ک تو بازیه تو دیدم این بوده ک میخای ب جو دادن یا دایورت متهم کنی
    این سبکه بازی ب نظرم برنامه ریزی شدس مثلن با هدفی ک از قبل بهت دادن : )) کاملن واضحه
    عارف. آنلاین نیست.

8. رییس جمهور

10-15-2017, 04:25 PM #208
    مساله نخوندنه پستا نیست
    مساله اینه که از تحلیلو حرفات نباید به سادگی گذشتو من مایلم دوباره اون بحثو از اول پیش بکشم
    که چرا بدون در نظر گرفتن احتمالات دگ انقد راحت میای و میگی دارو دسته رجوی قالش کنده شده!!

- - - Updated - - -

توی همین پستم که ریپلای کردی نوشتم خود پستای حدادم جای بحث داره! این یعنی به اون هم مشکوکم
    باتوجه به اینکه دیروز نبودیو تحلیلای فاز شب حداد هم به نوبه ی خودش جالب بود من به حداد رای دادم

من پست حدادو در رابطه با اون قسمت از حرف گاد که گفته بود فردا یسری چیزا مشخص میشه وقتی خوندم ذهنم رفت سمت اچار فرانسه و خیلی دور از ذهن ندیدم حرفشو
    شما اینو جواب بده مفصل
    شما پستا رو نمیخونی،اگه پستا رو میخوندی اینطوری حرف نمیزدی.
    کسی که پستا رو بخونه و بخواد بحثو از اول پیش بکشه(در جواب حرفت به حداد)نقل قوله میاره،از توی حرفا و دلایل یارو سوال میکنه نه اینکه اون همه حرف و پست افراد رو به یک طرفش بگیره و بگه بیا توضیح کامل بده.

در رابطه با بحث من و حداد هم دقیقا عین همین مورد بالا.همه چی واضحه،همه چی هست و من کامل و مستقیم و منطقی و بدون پیچوندن حرف زدم،چیزی برای جواب مفصل دادن وجود نداره خصوصا به فردی مثل شما که هیچ ارزشی واسه زمان و انرژی افراد قائل نیستی ندارم.
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

9. سید محرومان

10-15-2017, 04:32 PM #209
    شما پستا رو نمیخونی،اگه پستا رو میخوندی اینطوری حرف نمیزدی.
    کسی که پستا رو بخونه و بخواد بحثو از اول پیش بکشه(در جواب حرفت به حداد)نقل قوله میاره،از توی حرفا و دلایل یارو سوال میکنه نه اینکه اون همه حرف و پست افراد رو به یک طرفش بگیره و بگه بیا توضیح کامل بده.

در رابطه با بحث من و حداد هم دقیقا عین همین مورد بالا.همه چی واضحه،همه چی هست و من کامل و مستقیم و منطقی و بدون پیچوندن حرف زدم،چیزی برای جواب مفصل دادن وجود نداره خصوصا به فردی مثل شما که هیچ ارزشی واسه زمان و انرژی افراد قائل نیستی ندارم.
    پستارو خوندمو باتوجه به پستا کاملا منطقی بهت اتهام زدم
    اینکه نقل نزدم دلیل خوبی برای پیچوندنه حرف من نیس
    و اینکه از نبود من به هر دلیلی داری سواستفاده میکنیو با متوصل شدن به اون داری از جواب رفتن طفره میری خودش به نوبه ی خودش جای شک داره همچنان
    فک نمیکنم یه بیگناه تا این اندازه گارد بگیره و جواب بقیه رو نده نه؟

من پستای روز دوم تو و حدادو خوندم
    و بر اساس اون دارم بهت اتهام میزنم
    و تو خیلی راحت داری از زیرش در میری اونم به این بهونه ک من نبودمو الان پستی نقل نزدم
    اوکی من میرم با نقل قول میام و امیدوارم جواب قانع کننده ای برای اتهامی ک میزنم داشته باشی

10. امام جمعه موقت تهران

10-15-2017, 04:38 PM #210
    خب اقای خاتمی میرسیم به جواب های شما
    من رفتم پست های دیروز رو خوندم و از همون پستی که اومدی از اول با جنتی بحث کردی یعنی پست شماره 117 که مال خودته
    سوال اولت از من اینه که:
    کاشونی جون چطور نشونه‌ای برای پرزیدنت انتظار داشتی که تو داستان نبوده؟
    یعنی انتظار داشتی چی ببینی که بگی این کار پرزیدنته؟
    خاتمی من یک بار دیگه هم توضیح میدم من چهار نشونه تو داستان متوجه شدم 2 گزارش ها رو که نمیتونم به پرزیدنت ربط بدم همچنین رجوی ها که این هم جمع هست تازه خود گاد گفته دنبال جذب نفرات بودن و چند نفری بودیم که موافق فرقه بودنش بودیم همچنین دموکرات ها هم که به خاطر جمع بستن و عدم فرد بودن پرزیدنت نمیدونم و احتمال دادم مافیا تا اینجا اکی ؟
    خب عزیز من باید این سوال رو باید وقتی بپرسی که یه فعالیت خارج از این چارنشونه تو داستان های شب های بعد اومد بپرسی
    حداقل نشونه ای برا پرزدنت باید نشانه تیر زدن باشه که تو داستان اول نداشتیم و اینکه از جام زهرش چه طور استفاده میکنه یا نمی کنه هم درصورت استفاده کردن ازش قطعا گاد تو داستان یه اشاره ای بهش میکنه و قطعا امثال من و شما متوجهش خواهیم بود
    اما نوع سوال کردنت هم یخورده مشکل دار هست یعنی چی چه انتظاری داشتم؟ مگه دور های پیش پرزیدنت داشتیم که سرنخ های از فعالیت هاش به یاد داشته باشیم که اینجا انتظار نشانه های شبیه اون باشه رو داشته باشیم؟؟؟

خب میریم سراغ قسمت دوم سوالت که زیر نقل قولش میگیرم:
    اول خود کاشونی بیا اون 4 نشانه‌ای که می‌گی رو بی زحمت واسه ما هم باز کن.
    در ادامه دوباره می‌گی غیر واقعیه برام که دو قاتل داشته باشیم.
    اما این تیکه اخر که بولد کردم. تو می‌گی حضور تکی قاتل هم حساب نکردی. پس چطوری اومدی استدلال می‌چینی که امکان نداره دو قاتل داشته باشیم؟
    بر اساس حرف‌های خودت یعنی حتی حواست یه یک قاتل هم نبوده بعد خودت اومدی احتمال دو قاتل بودن رو مطرح کردی.
    این اگه تناقض نیست پس چیه؟
    اول این که چهار نشونه رو شونصد میلیون بار توضیح دادم و اشکالی نداره هرچندصد باری هم که بخواهید براتون توضیح میدم
    1-رجوی ها رو به دلیل حذب نیرو فرقه در نظر گرفتم
    2-دموکرات ها رو به دلیل جمع بستن قاتل در نظر نگرفتم مگر اینکه دوقاتل باشه اما در ادامه وقتی دیدم این همه سهمیه تیر بین نقش ها هست گفتم غیر واقعی هست دو قاتل داشته باشیم پس این وسط دموکرات ها رو مافیا در نظر میدونم اینم احتمال دادم
    3-گزارش مربوط به احتمالا پلیس یا پلیس فدرال یا گشت ارشاد
    4-گزارش مربوط به احتمالا پلیس یا پلیس فدرال یا گشت ارشاد
    خب این از قسمت ابی رنگ

خب قسمت قرمز رنگ : ببین من در پست شماره 33 اومدم بر اساس داستان شب اول از همه خواستم راجب نشانه ها و نقش ها صحبت کنیم و این ها رو بزاریم کنار هم
    با توجه به اعلام رسمی گاد مبنی بر حضور پاپ و پرزیدنت قبول داری که تو اون لیست از پرزیدنت رو بدیهی در نظر گرفتم؟
    خب گفتیم که رجوی ها فرقه ان؟ درست؟ خب تو اون لیست از فرقه = رجوی ها استفاده کردم
    درمورد دموکرات ها هم که گفتم= مافیا
    پلیس+آچار+فدرال+سیاهپوست(وج ود هر کدام احتمالی):گزارش هاپ

خب چرا اینجا از قاتل حرف نزدم درسته؟؟ خب عزیز من من هیچ نشونه ای از قاتل تو شب اول ندیدم که بیام بزارمش و اگر در پست شماره 31 صحبت از دوقاتل کردم اونم این بود که در جواب اونای که گفتن ممکنه دموکرات ها قاتل باشه . بود و گفتم دموکرات ها به خاطر جمع بستن قاتل نیست مگر اینکه دو تا باشن
    اما بعد تو پست 33 وقتی دیدم این همه سهمیه تیر هست پس حضور دوقاتل غیر واقعیه
    همه و همه ی بحث قاتل و اسم اوردن من از قاتل به خاطر این بود که دموکرات ها رو قاتل نمیدونستم و دلایلشم گفتم
    یه جوری پست شماره 31 صحبت از حضور احتمالات نقش ها بود
    اما پست شماره 33 بر اساس نشانه های داستان شب اول صحبت کردیم و برا همین قاتل رو نه یک نفر و همچنین دو نفر در لیست پاینش نیوردم تاکید میکنم که به هیچ وج نشانه ای ازش تو داستان ندیدم
    برو پست شماره 33 رو بخون من تو خط اول یه توضیحی دادم که حرف اینکه احتمال دو قاتل بودن رو داشته باشیم پس گرفتم بعد از همه درخواست کردم بیایم راجب بالانس و نقش ها و نشانه های داستان صحبت کنیم و خودم هم نظرم رو دادم و تو اون لیست از قاتل حرف نزدم چون نشانه ای ندیدم
    اندرستند ؟

در ضمن من در جواب جنتی هم نوشتم جنتی یخورده سوالش برای خود من هم عجیب بود چون من نه صحبت از یک تیر کردم نه چند تیر که بخوام شک داشته باشم که دو قاتل هست یا یک قاتل و مافیا
    بر همین اساس من اومدم درمورد پست های خودم حرف زدم و گفته های خودم رو هم تفسیر کردم و گفتم اگر درمورد قاتل و مافیا و .. حرف زدم به دلایلی بود که بالا هم توضیح دادم
    ممکنه اون سوال جنتی یه جور از پشت گرفتن باشه چون تا قبل اون من هیچ صحبتی راجب یک تیر یا چند تیر نداشتم و همه استنباطم بر اساس نشانه های داستان بود و تو داستان شب اول تیری ندیدم
    امامی کاشانی. آنلاین نیست.

11. رییس جمهور

10-15-2017, 04:39 PM #211
    پستارو خوندمو باتوجه به پستا کاملا منطقی بهت اتهام زدم
    اینکه نقل نزدم دلیل خوبی برای پیچوندنه حرف من نیس
    و اینکه از نبود من به هر دلیلی داری سواستفاده میکنیو با متوصل شدن به اون داری از جواب رفتن طفره میری خودش به نوبه ی خودش جای شک داره همچنان
    فک نمیکنم یه بیگناه تا این اندازه گارد بگیره و جواب بقیه رو نده نه؟

من پستای روز دوم تو و حدادو خوندم
    و بر اساس اون دارم بهت اتهام میزنم
    و تو خیلی راحت داری از زیرش در میری اونم به این بهونه ک من نبودمو الان پستی نقل نزدم
    اوکی من میرم با نقل قول میام و امیدوارم جواب قانع کننده ای برای اتهامی ک میزنم داشته باشی
    برو بیار،جاهایی که برات ایجاد سوال کرده و ابهام داری رو بیار و من کاملا حاضر خواهم بود و جوابت رو خواهم داد.
    من قصد در رفتن ندارم،چیزیم واسه پنهون کردن ندارم.ولی نمیشه اون همه بحثو نادیده بگیری و یه سوال کلی بکنی بیای بگی مفصل جواب بده.چیو مفصل جواب بدم.کجاشو ابهام داری.
    باید برای وقت و انرژی بقیه احترام قائل باشی این اسمش سواستفاده نیست،این یه خواسته کاملا منطقی و درسته.
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

12. سید محرومان

10-15-2017, 04:40 PM #212
    تقریبا با نظرت موافقم . ولی چرا تیر اندازی برات قاتل رو تداعی نکرد ؟

و اینکه من فکر میکنم اون قسمتی که گفته یه چیزایی هست که فردا امارش رو میگیرم یعنی نقشی که فردا عمل کنه . جان سخت نداریم وگرنه احتمالش بود جان سخت زده شده باشه

احتمالایی که میشه داد اینه که یا پلیس یا پلیس فدرال یا گشت ارشاد دیشب فعالیت خوبی داشته باشن
    یا اینکه قاتل سامورایی رو هدف قرار داده باشه مثلا
    یه سوال:اگه پلیس یا پلیس فدرال یا گشت ارشاد فعالیت بکنن همون شب بهشون اعلام میشه،پس ربطی به فرداش نداره که چیزی بخواد بهشوت گفته بشه.
    قاتل هم سامورایی بزنه که چیزی اعلام نمیشه نه به خود طرفین نه هیچی

پس چرا احتمالایی که دادی اینا هستن در صورتی که احتمالای اشتباهی هستن و ربطی ندارن؟
    من وقتی پست حدادو خوندم دقیقا ذهنم رفت به اچار فرانسه
    که احتمال داره شب پرسیده باشه و گناهکار بوده باشه طرف پس میشه توقع داشت ک فردا شبش تیر بزنه
    به هرحال اینم یک نوع احتماله
    منتها چرا انقد راحت اقای حسن روحانی این احتمالو نادیده گرفتی و درست بعد از پست ابتکار به حداد گیر دادی که داری اشتباه تحلیل میکنی؟

13. امام جمعه موقت تهران

10-15-2017, 04:45 PM #213
    خاتمی
    درمورد تناقض هم که گفتی لطفا توضیح بده معنی تناقض چیه؟
    مثلا من اول بگم مرغ 3 پا داره بعد بیام بگم نه به این دلیل احتمالا2 پا داره خب وقتی میام کلی توضیح میدم که چرا چند بار راجب پای مرغ صحبت کردم دیگه تناقض اینجا معنی نمیده
    شما زمانی میتونید بگید حرفاتون تناقض داشته که توضیخی برای حرف های متفاوتی که راجب پای مرغ زدم وجود نداشته باشه

14. رییس جمهور

10-15-2017, 04:52 PM #214
    من وقتی پست حدادو خوندم دقیقا ذهنم رفت به اچار فرانسه
    که احتمال داره شب پرسیده باشه و گناهکار بوده باشه طرف پس میشه توقع داشت ک فردا شبش تیر بزنه
    به هرحال اینم یک نوع احتماله
    منتها چرا انقد راحت اقای حسن روحانی این احتمالو نادیده گرفتی و درست بعد از پست ابتکار به حداد گیر دادی که داری اشتباه تحلیل میکنی؟
    مورد اول:روی بحث من با حداد بوده در اونجا.حداد داره میگه احتمالایی که میشه داد پلیس،یا فدرال یا گشت ارشاده،یا اینکه قاتل سامورایی رو هدف قرار داده باشه مثلا

که من گفتم تحلیلت اشتباهه،چون گزارشش فردا در میاد ربطی به این نقشا نداره،پلیسا و گشت ارشادا که همون شب بهشون اعلام میشه و هیچگونه ربطی به فردا نداره،قاتل و سامورایی هم که توضیح دادم بازم میگم به هیچکدومشون اعلام نمیشه.

پس حداد اصن صحبتی از اچار به میون نیاورده.

اچار فرانسه حرفیه که شما زدی،نه توی بحث من بوده نه حداد نه کس دیگه.و اینم اشتباهه.
    اچار هم اگه از سهمیش استفاده کنه همون شب بهش اعلام میشه یا همون شب هدفش حفظ میشه یا تیر میخوره،که شما اومدی احتمال پرسیدن رو گفتی،خوب بپرسه هم همون شب بهش اعلام میشه،چیزی نیست که مربوط به فرداش باشه.اگه بخواد تیر بزنه یا حفاظتی بکنه توی شب بعدی این قضیه مربوط به شب بعدیه چیزی نیست که گاد بیاد بگه فردا معلوم میشه.

- - - Updated - - -

در مورد اینکه میگی من بلافاصله بعد ابتکار اومدم گیر دادم و چرا هیچ جوابی برات ندارم و این حرفو مصداق بارز جو دادن میدونم.
    میخوای با این حرف به بقیه القا کنی که من گناهکارم.
    من همون موقع بحثم گفتم که کاری با بقیه ندارم و مستقیم بحثم با حداده و همیشه هم به صورت دایرکت باهاش بحث داشتم.
    اینکه کسی قبل و بعد من حرفی زده به من ربطی نداره.
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

15. امام جمعه موقت تهران

10-15-2017, 04:56 PM #215
    @کاشانی

ابرام ریسی
    پستم میتونه هرچیزی القا کنه و همینطور هرکسی میتونه هرچیزی که خواست احساس کنه و هرچیزی که دلش خواست بیان کنه
    همیشه دیدم تو مافیا اول سوال پرسیدن یا ابراز احساس منفی باعث میشه شاکی باشی از متهم بعد از شنیدن جواب باز هی سوالت رو یا تکرار میکنی یا رنگ روش رو عوض میکنی به طوری که وقت نشه یا زیاد محرز دید نباشی اینطور بازیکنان رو من بیشتر گناهکار میدونم

این که شما اول فاز میای یه تیکه بندازی و ندونی چرا من خوشحال شدم و یه جورای اتهام اعتماد خریدن میکنی که چی؟ که فردا چند مورد داشته باشم به صورت شاکی سوال بپرسم و زمان بخرم
    حالا اینو من فعلا همچنین چیزی راجبت فکر میکنم مگر در ادامه ثابت کنی چنین نیست که من میگم

درمورد این نوع حست که میگی یه گوشه ذهنت نگه میداری هرکای که لازمه انجام بده خب اگه از منه میخوام شلوارتو دربیاری و بزاریش تو شورتت و اونجا نگهش دار

16. سید محرومان

10-15-2017, 05:11 PM #216
    مورد اول:روی بحث من با حداد بوده در اونجا.حداد داره میگه احتمالایی که میشه داد پلیس،یا فدرال یا گشت ارشاده،یا اینکه قاتل سامورایی رو هدف قرار داده باشه مثلا

که من گفتم تحلیلت اشتباهه،چون گزارشش فردا در میاد ربطی به این نقشا نداره،پلیسا و گشت ارشادا که همون شب بهشون اعلام میشه و هیچگونه ربطی به فردا نداره،قاتل و سامورایی هم که توضیح دادم بازم میگم به هیچکدومشون اعلام نمیشه.

پس حداد اصن صحبتی از اچار به میون نیاورده.

اچار فرانسه حرفیه که شما زدی،نه توی بحث من بوده نه حداد نه کس دیگه.و اینم اشتباهه.
    اچار هم اگه از سهمیش استفاده کنه همون شب بهش اعلام میشه یا همون شب هدفش حفظ میشه یا تیر میخوره،که شما اومدی احتمال پرسیدن رو گفتی،خوب بپرسه هم همون شب بهش اعلام میشه،چیزی نیست که مربوط به فرداش باشه.اگه بخواد تیر بزنه یا حفاظتی بکنه توی شب بعدی این قضیه مربوط به شب بعدیه چیزی نیست که گاد بیاد بگه فردا معلوم میشه.

- - - Updated - - -

در مورد اینکه میگی من بلافاصله بعد ابتکار اومدم گیر دادم و چرا هیچ جوابی برات ندارم و این حرفو مصداق بارز جو دادن میدونم.
    میخوای با این حرف به بقیه القا کنی که من گناهکارم.
    من همون موقع بحثم گفتم که کاری با بقیه ندارم و مستقیم بحثم با حداده و همیشه هم به صورت دایرکت باهاش بحث داشتم.
    اینکه کسی قبل و بعد من حرفی زده به من ربطی نداره.
    قسمت اول حرفت
    این حرف حداد: "و اینکه من فکر میکنم اون قسمتی که گفته یه چیزایی هست که فردا امارش رو میگیرم یعنی نقشی که فردا عمل کنه "
    بقیه حرفاش صرفن مثاله! ولی اصل حرفش میتونه درست باشه و تو نمیتونی انقد راحت الکی اتهام بزنیو و بعد از زیرش در بری ، نه؟

قسمت دوم
    حالا چرا میگم این حرفش میتونه درست باشه؟
    میگم اون ذهنش ب اچار قد نداده ولی من ذهنم سمت اون رفت
    و الان تحلیل توهم درمورد اچار میتونه درست یا غلط باشه
    نظر منو بخای میگم احتمال خیلی زیاد اچار بوده
    گاد گفته کارهای موفقی شده و امارشو فردا شب درمیاره
    کار موفق میتونه پرسش اچار فرانسه باشه که گناهکارو پیدا کرده و امار فردا شب میتونه معنی اعمال نقش مجدد در فردا شب باشه که همون تیر زدن اچار میشه

حالا اینو کنار داستان شب بعدیش قرار بده
    ینی شبی ک ابتکار مرد
    و گاد اشاره کرده ک به خاطرات دهه ۶۰ مربوط میشه
    خاطرات دهه ۶۰ هم مربوط ب شب قبله!!!

حالا اینا تحلیله و کاری ندارم
    ولی تو به حداد گیر الکی دادی و من مشکلم دقیقن اینه

17. رییس جمهور

10-15-2017, 05:16 PM #217
    نقل قول نقل قول از God نمایش پست ها
    13 خرداد 1368
    رفت، پویا هم رفت، همین جمعست که بگن منتظریم رفت. هست، یه نفر هست، بعد از این با هم میسازیم قدرتو از قصد. امروز پویا به رحمت خدا فرستاده شد و خیلی از این قضیه ناراحتیم. پیرمرد این اواخر فهمیده بود که نقشه من و متین و احمدآقا برای امین چیه و می خواست برش گردونه که خب نشد به هر حال.

ما خیلی ناراحتیم، عفت برای اینکه از دلم در بیاره پا روی ناراحتی خودش گذاشت و اون پیراهن قرمز خوشگلشو پوشید و جلوم حرکات موزون می کرد، هی گفتم زن خوبیت نداره، 50 سالته، ما عزاداریم. هی گفت می دونم حاجی جون ولی حاجی یه تکون! بگذریم خلاصه طوری تکون دادم که فکر نمی کنم دیگه اون عفت سابق بشه.

فردا جلسه خبرگان مافیاست برای انتخاب جانشینی پویا، یه بار از خودش پرسیدم، پویا، امین که عزل شد، ما بعد از شما کسی رو نداریم که به عنوان گاد انتخاب کنیم. ایشان با تواضع مثال زدنی فرمود: "می دانم، هیچ کس مانند من نَمی تواند شما گوسپندان را هدایت کند، لکن یَک خری از خودتان رو انتخاب کنید و مَملَکَت را بگردانید"، تواضع و به حساب آوردن دیگران از ویژگی های بارز پویا بود. به نظرم خاطره ها را باید صادقانه بیان کرد. در واقع به قول شاعر، هر راست نباید گفت جز راست نشاید گفت. کلا درست و راست بودن خیلی اهمیت داره.

درست است که توانستیم قال دار و دسته رجوی رو یکسره رو کنیم ولی این حرام زاده ها چندی در گوشه و کنار شهر با اغواگری بسیار سعی در احیای حذب خود داشتند که به چند درگیری منجر شد و در این بین ایت الله ناطق نوری که جزو دار و دسته ارازل و اوباش بود کشته شد . عجب این ناطق انسان هفت خطی بود . خداراشکر که دیگه بین ما نیست .

14 خرداد 1368
    امروز عفت نتوانست از جایش بلند شود و من با موهای آشفته و عبای اتونکرده به مجلس خبرگان رفتم. باید یک دست عبا شتری خوب بدهم برایم بدوزند. در جلسه همه ناراحت بودند. ولی عجیب برای خدمت به مافیا آماده بودند. این همه حس خدمت و تشنگی برای خدمت مرا به وجد آورد. خبرگان 60 عضو داشت، ولی نزدیک به 80 نفر کاندید برای جانشینی پویا داشتیم که نشان از تشنگی آنها برای کسب خدمت بود.

دیدم با این وضع نمی شود که جانشین انتخاب کرد و متین هم شانسش کم می شود. به متین گفتم متین، دیر به جنبی خدمت را از دست خواهی داد و آنوقت دربرابر خدا چه جوابی داری ؟ گفت: انسان گاهی می بیند که هیچ جوابی در برابر خدا ندارد و شرمنده می شود، مغز ناقصی دارم و اندک شعوری، که از آن هم برای خدمت به مردم میگذرم و بلکل کنارشان می گذارم. گفتم فکر می کنم دیالوگ رو اشتباه گفتی، این دیالوگ مال 20 سال بعد است. مهم نیست به هر حال.

پشت تریبون قرار گرفتم و خاطره پویا را تعریف کردم، گفتم یک روز به مرحوم [گریه حضار] پویا [گریه حضار] گفتم [گریه حضار] برادران یک لحظه خفه شید [سکوت حضار] بعله می گفتم یک روز به ایشان گفتم، شما که نباشید کسی را نداریم که جایگزین شما در مافیا کنیم. پویا گفتند: چرا نه! داریم، همین آقای مازوچ.

در واقع من خاطره را درست گفتم، چون ایشان فرمودند "نه" نداریم و "چرا" ، "داریم" را منفی می کند، و نه از داریم جداست. و البته در ادامه هم فرمودند که یک خری را از خودتان انتخاب کنید. که خب بعید می دانم کسی در خریت متین شک داشته باشد و از خودمان هم هست.

سخت بود اما رای را برای متین گرفتم. امیدوارم که قدر بداند و با من همکاری کند. البته قول ریاست جمهوری را نیز ازش گرفتم. از ریاست مجلس خسته شدم.

فاز روز چهارم

افراد حاضر در بازی:
    احمد جنتی
    احمدی نژاد
    حسن روحانی
    حسن خمینی
    عارف
    حدادعادل
    حسین شریعت مداری
    احمد خاتمی
    ابراهیم رئیسی
    امامی کاشانی

تعداد افراد حاضر:
    10 نفر
    تعداد رای برای اعدام:
    1 رای
    نحوه اعدام:
    اجباری و رای اجباری

رای به خودی حساب نمیشه و گادکش داره . هر شخص یکبار میتونه امان بگیره فقط برای رای ندادن والا گادکش میشه .
    سنگسار اجرا شد . بیگناه دراومد .
    هرکسی یک رای بیاره حتی اعدامه . اگه رای ها مساوی شد . نیم ساعت فاز تمدید میشه . بازهم مساوی شد . قرعه و یکیشون اعدام میشه .

نکته: داستان همه بخش هاش می تونه نشونه باشه و هیچ بخشش نمی تونه نشونه باشه، در واقع هیچ چیز به صراحت گفته نمیشه، ولی ممکنه یه چیزی به صراحت گفته شده باشه. اما دوتا نکته به فهم داستان کمک می کنه.

1- نام افراد وقتی اهمیت داره که رنگشون قرمز رنگ باشه و اگر نباشه صرفا فان هست و به هیچ وجه نمی تونه نشونه باشه
    2- خاطره هایی که فلاش بک میزنه به زمان گذشته، یعنی دهه 60 و 70 و 80، بیشتر حاوی نشونه هست و داستان هایی که بعد از فوت رفسنجانیه بیشتر فان، اما این به معنی این نیست که تو داستان های عصر حاضر هیچ نشونه ای نیست.
    خوب بریم سراغ تحلیل داستان

راجبه مرگ ناطق.برداشتی که من از نوشته ی گاد دارم اینه که ناطق رو چسبونده به دار و دسته رجوی،ولی چیزی که یکم منو گیجم میکنه اینه که میگه:"به چند درگیری منجر شد" و "ناطق که جز دسته ""اراذل اوباش"" بود کشته شد.
    راجبه اراذل اوباش چیزی به ذهنم نمیرسه الان ولی احساس میکنم مهمه،چرا نگفت ناطق که جز رجویا بود،چرا گفته اراذل اوباش بود
    در مورد اون چند درگیری فک کنم یکی دو نفر دیگم حرف زدن من اول احتمال نقش ناطقو بررسی کنم بعد برمیگردم به چند درگیری.
    از متین پرسیدم اگه جادوگر بمیره سهمیشو میدی به یکی از اعضای فرقه یا کارش تمومه که گفت کارش تمومه و نمیده.
    پس اگه فرض رو این در نظر بگیریم که ناطق جز رجوی هاست و رجوی هام فرقه ان و سعی در احیای حذب داشتن با اغواگری(این واقعا حس جذب رو به ادم القا میکنه)پس نتیجش این میشه که ناطق جادوگره و جادوگر ناطق بوده.
    معنی کلمه هفت خط هم یعنی:موذی/بدجنس/نابه کار و حیله گر که به نظر من میشه به جادوگر نسبتش داد.

حالا برگردیم به اون "چند درگیری".جادوگر ضدضربه و ضد پرسشه.اگه سامورایی رو بزنه میمیره ولی اینجا نوشته چند درگیری یعنی بیش از یکی.حالا بیاین احتمالای اینو باهم بررسی کنیم ببینیم چیا میتونه باشه.
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

18. سید محرومان

10-15-2017, 05:24 PM #218
    نقل قول نقل قول از امامی کاشانی. نمایش پست ها
    ابرام ریسی
    پستم میتونه هرچیزی القا کنه و همینطور هرکسی میتونه هرچیزی که خواست احساس کنه و هرچیزی که دلش خواست بیان کنه
    همیشه دیدم تو مافیا اول سوال پرسیدن یا ابراز احساس منفی باعث میشه شاکی باشی از متهم بعد از شنیدن جواب باز هی سوالت رو یا تکرار میکنی یا رنگ روش رو عوض میکنی به طوری که وقت نشه یا زیاد محرز دید نباشی اینطور بازیکنان رو من بیشتر گناهکار میدونم

این که شما اول فاز میای یه تیکه بندازی و ندونی چرا من خوشحال شدم و یه جورای اتهام اعتماد خریدن میکنی که چی؟ که فردا چند مورد داشته باشم به صورت شاکی سوال بپرسم و زمان بخرم
    حالا اینو من فعلا همچنین چیزی راجبت فکر میکنم مگر در ادامه ثابت کنی چنین نیست که من میگم

درمورد این نوع حست که میگی یه گوشه ذهنت نگه میداری هرکای که لازمه انجام بده خب اگه از منه میخوام شلوارتو دربیاری و بزاریش تو شورتت و اونجا نگهش دار
    اول اینکه مودب باش و بازی رو با حرفا و شوخیای چاله میدونی خراب نکن
    ....
    اما درمورد حرفتو برداشتت
    ببین من حرفم واضح بود
    تو انچنان روز قبلش روی ناطق گیر نبودی
    بعد از اینکه دو رای اورد سومین رای رو دادی!
    و سومین رای، رایی هست که نگاه هارو سمت خودش میبره و اگه بدو دلیل باشه "اسکی رفتن" حساب میشه... پس تو مجبوری ک دلیل کافی داشته باشی! ک دیشب نداشتی و لحظه اخر هم رای دادی
    پس برای اینکه زیاد هم جلب توجه نکنه میایو میگی ک فاز بعدی دلایلتو میگی!

و دقیقا پستی ک دیشب دادی و ابراز احساساتت و اینکه با قاطعیت میگی اصلا مشخص بود ناطق فلانه،، کلا باعث شد من حس کنم سعی در اعتماد خریدنی
    اگه انقدر ناطق برات متهم بود چرا رای تو رای اول نبود؟
    یا اصلا چرا زودتر باهاش وارد بحث نشدی؟

- - - Updated - - -

ادیت: اگه بدون دلیل باشه

19. رییس جمهور

10-15-2017, 05:25 PM #219
    قسمت اول حرفت
    این حرف حداد: "و اینکه من فکر میکنم اون قسمتی که گفته یه چیزایی هست که فردا امارش رو میگیرم یعنی نقشی که فردا عمل کنه "
    بقیه حرفاش صرفن مثاله! ولی اصل حرفش میتونه درست باشه و تو نمیتونی انقد راحت الکی اتهام بزنیو و بعد از زیرش در بری ، نه؟

قسمت دوم
    حالا چرا میگم این حرفش میتونه درست باشه؟
    میگم اون ذهنش ب اچار قد نداده ولی من ذهنم سمت اون رفت
    و الان تحلیل توهم درمورد اچار میتونه درست یا غلط باشه
    نظر منو بخای میگم احتمال خیلی زیاد اچار بوده
    گاد گفته کارهای موفقی شده و امارشو فردا شب درمیاره
    کار موفق میتونه پرسش اچار فرانسه باشه که گناهکارو پیدا کرده و امار فردا شب میتونه معنی اعمال نقش مجدد در فردا شب باشه که همون تیر زدن اچار میشه

حالا اینو کنار داستان شب بعدیش قرار بده
    ینی شبی ک ابتکار مرد
    و گاد اشاره کرده ک به خاطرات دهه ۶۰ مربوط میشه
    خاطرات دهه ۶۰ هم مربوط ب شب قبله!!!

حالا اینا تحلیله و کاری ندارم
    ولی تو به حداد گیر الکی دادی و من مشکلم دقیقن اینه
    این نظر توعه که من به حداد گیر الکی دادم،من به نظرم تحلیل حداد غلط بود و به خاطر همین موضوع سوال کردم باهاش بحث کردم.
    اینکه ذهن تو رفته سمت اچار به ما چ ربطی داره؟نه حداد اسمی از اچار اورده نه من.نه ذهن و مثال اون رفته سمت اچار نه من.
    تویی که داری بحث اچار میکنی،بحث اچار هیچ ربطی،تاکید میکنم هیچ ربطی به حرفای منو حداد نداره و تو داری از روی هوا و ذهن خودت به بحث ما میچسبونیش و براساسش به من برچسب میزنی.اینکارت رو من اصلا نه منطقی میدونم و نه به نظرم میتونه حرکت یه بیگناه باشه.اصنم کاری به تحلیلت که اشتباهه ندارم.

از همه ی پلیرای حاضر میخوام بیان و راجبه این قضیه نظرشون رو بدن چون برا من خیلی جالبه

ایشون میاد یه فرضی رو که توی ذهن خودشه و نه توی ذهن من نه در ذهن حداد نه توی مثالای من نه توی مثال های حداد و نه توی بحث ماست رو میاره وسط و براساسش صحبت میکنه.واقعا این حرکت چ معنی میتونه داشته باشه و یه نفر چرا باید چیزی که نبوده رو بچسبونه به یه بحث که همه چیزش مشخصه؟
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

20. رئیس فرهنگستان هنر

10-15-2017, 05:29 PM #220
    مساله نخوندنه پستا نیست

- - - Updated - - -

شما اینو جواب بده مفصل

چه جالب . چرا باید رای بیارم اصلا ؟ من حتی گزینه نزدیک به رای هم نیستم .
    تنها رای که به من بود مال جنابعالی بود که اونم گفتی به روحانی مشکوکم ولی به حداد رای میدم. خخخخ

والا تو داستان دیروز اومده که قال رجوی کنده شده . رجوی ها هم که همه میگفتیم مال فرقست . فقط جنتی بود که احتمالات دیگه رو بررسی کرد .
    خیلی چیز غریبی نیست که یکی با این جمله ذهنش بره به این که فرقه منهدم شده . حالا با داستان دیشب خب جریان فرق میکنه یکم

اما یه چیزی . تو مگه مشکلت این نیست که چرا من احتمال دادم فرقه منحل شده ؟
    خب
    چرا همون دیروز نیومدی گیر بدی بمن پس ؟ چرا الان که یروز گذشت و داستان فرق کرد اومدی واسه پست دیروز گیر میدی ؟ اینو واسم روشن کن بیزحمت
    حدادعادل. آنلاین نیست.