alt
صفحه 4 از 37 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 80 از 732

موضوع: خاطرات رفسـنجانی (نیایش سابق) | یازدهمین دوره مافیا

1. رئیس فرهنگستان هنر

مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-13-2017, 11:04 PM #61
    نقل قول نقل قول از علم الهدی. نمایش پست ها
    یکی دیگه بیاد داستانو تحلیل میکنه میزنم تو دهنش 30 صفحه فقط تحلیل کردین داستانو اونم همش یه مدل
    همون نشونه هایی که بقیه هم گفتن رو فعلا تو ذهن نگه میدارم و با داستان شب های بعدی این شاید احتمالات قوی تر و شاید هم ضعیف تر بشن
    نمیدونم چرا کلا از قیافه ی مموتی خوشم نمیاد مموت چطوری ؟

- - - Updated - - -

ی سوال دارم از همتون
    اینکه یه چیزی پیدا کنه یه نفر و بهش گیر بده(حتی ممکنه گیر پیش پا افتاده و مسخره ای باشه)، بنظرتون میخواد بازی از این حالت در بیاد و بحث شکل بگیره یا اینکه میخواد فقط یکی رو این وسط خفت کنه و اعدامش کنه؟به قول معروف این حرکت رو بیگناهی میبینید یا گناهکاری؟
    لطفا جواب بدین همگی
    الان هدفت از طرح اين سوال چي بوده ؟

و اينكه جواب خودت چي هست ؟
    حدادعادل. آنلاین نیست.

2. رئیس مجلس خبرگان

10-13-2017, 11:06 PM #62
    نقل قول نقل قول از امامی کاشانی. نمایش پست ها
    ایا میشه با بالانس 13 نفر و حضور قطعی پاپ و پریزدنت و در نظر داشتن قاتل مافیا و فرقه حضور همه اینا ها رو متصور بود؟آیا اگر همه اینها حضور داشته باشند گاد در داستان باید بجز دموکرات ها و رجوری ها میبایست به گروه یا شخص دیگری اشاره میکرد؟ پس من تا حدودی راجب احتمال دو قاتل بودن رو کمتر میدونم مگر اینکه مافیایی نباشه بازم
    چیزی که الان یکم حس میکنم دیشب پرزیدنت تیری استفاده نکرده
    هدف من اینه با نشونه های داستان گروه ها رو مشخص کنیم که کم کم تو داستان مشکلی نداشته باشیم و با قاطعیت بتونیم حرف بزنیم
    خب به اذن گاد پرزیدنت و پاپ که در بازی هستن
    پاپ: عدم نشانه تا اینجا
    فرقه: رجوی ها
    مافیا: دموکرات ها
    پلیس+آچار+فدرال+سیاهپوست(وج ود هر کدام احتمالی):گزارش ها

چیزی که میشه در این دور متصور بود یه دور بسیار پیچیده و شگفت آور هست
    بیاید کمک کنیم و نتیجه گیری کنیم درمورد نشانه های داستان و حضور قطعی یا عدم حضور نقش ها در داستان رو

[/center]

- - - Updated - - -

اضافه کنم به پست بالا

پرزیدنت : عدم نشانه در داستان
    یه حسی از تحلیلات میگیرم و اون اینه که وجود یه قاتل رو بدیهی در نظر میگیری. ینی مثلا شکت بین احتمال دو قاتل بودن یا یه قاتل و مافیا بودنه. اگه از داستان دیشب یه تیر برداشت کردی، که دلیلی نداره همچین تحلیلی بکنی به نظرم. اگه دو تیر برداشت کردی، که باید درکنار قاتل به پرزیدنت هم شک کنی. ینی مثلا این احتمال هم درنظر بگیری که شاید تیرهای مافیا و پرزیدنت بوده. حالا اینکه با قاطعیت میای احتمال تیر زدن پرزیدنت رو منتفی در نظر میگیری و وجود یه قاتل برات بدیهیه، یه توضیح میخوام حتما.
    نقل قول نقل قول از شریعتمداری. نمایش پست ها

الان شما مطمئنی ک مثلا رجوی ها مال فرقه ان؟
    با یه داستان تونستی نشونه هارو ربط بدی؟
    الان تقریبا همه ی کسایی که داستان رو تحلیل کردن با احتمال بالایی نیروگرفتن رجوی رو به فرقه ربط دادن، چرا از بین همشون اومدی به کاشانی گیر دادی؟

نقل قول نقل قول از شریعتمداری. نمایش پست ها
    چرا انقد خشم؟
    من یه سوال پرسیدم با همون نقل قول و یه جمله ی : بله من از این نقل قول این برداشتو کردم » جوابمو بدی
    و من سوال کردم مطمئنی یا نه.. ایا گفتم تو داری غلط میگی؟ جوابه من یه اره مطمئنم یا نه احتمال میدم بود
    این جبهه گیریت و گفتن جملاتی مثل « زودی اومدی و زودی میپرونی و بری » کاملن بی دلیل بود
    ک من نگهش میدارم این موردو
    الان چی شد؟ اومدی یه سوال پرسیدی، بعد میگی این سوال رو پرسیدم که بیای با «بله من از این نقل قول این برداشتو کردم» جواب بدی؟ اگه میدونستی چه جوابی میخوای بشنوی، اصلا چرا پرسیدی اون سوال رو؟
    و اینکه به نظرم سوالت انقدر بیخود بود (و بقیه هم فکر میکنم حس مشابهی داشتن!) که واکنشی که کاشانی به حرفت نشون داد قابل قبوله برای من. اینکه از بین همه ی کسانی که گفتن رجوی نشونه ی فرقه است اومدی و به کاشانی گیر دادی، اصلا جالب نبود.

ی سوال دارم از همتون
    اینکه یه چیزی پیدا کنه یه نفر و بهش گیر بده(حتی ممکنه گیر پیش پا افتاده و مسخره ای باشه)، بنظرتون میخواد بازی از این حالت در بیاد و بحث شکل بگیره یا اینکه میخواد فقط یکی رو این وسط خفت کنه و اعدامش کنه؟به قول معروف این حرکت رو بیگناهی میبینید یا گناهکاری؟
    لطفا جواب بدین همگی
    بستگی به شرایط بازی داره. اگه خیلی اول بازی باشه و گیری که میده اولین گیر بازی باشه مثلا، اگه هم پیش پا افتاده و مسخره باشه اشکالی نداره. ولی یک کم جلوتر که میره و بازی روندشو تقریبا آغاز کنه، یه گیر بیخودی میتونه کاملا گناهکارانه باشه برای من. نه اینکه اینطوری که تو میگی بخواد خفت و اعدامش کنه، بلکه اینکه بخواد با گیر بیخطر دادن به یکی خودشو درگیر نشون بده و کسی بهش انگ سایه بودن یا محتاط بودن نزنه.

حالا این سوال به کنار، هدف خودت از طرح این سوال چی بود؟ ینی مثلا از گرفتن جوابای بقیه میخوای به چه نتیجه ای برسی؟ اگه بحثت درباره ی این بازی نیست و کلیه، چطور میخوای گناهکار پیدا کنی از این بحث که اصلا درباره ی بازی نیست و یه بحث کلیه؟ و اگه بحثت درباره ی همین بازیه و منظورت کس خاصیه، باز کن برام. (که در این صورت هم به این پست های «هوایی» حس خوبی ندارم هیچ وقت و اکثر مواقع برای جهت دادن به بازی و جو دادن داده میشه!)

نقل قول نقل قول از احمد خاتمی. نمایش پست ها
    جنتی کهنسالی روت تاثیر گذاشته گویا. با شوخی یه چیزی گفت با شوخی جوابش رو دادم. مشکلی می‌بینی؟
    دقیقا مشکل من همین بود. کاشانی طوری واکنش نشون داده بود که به نظر تو عصبانی شده بوده، تو گفتی چرا عصبانی شدی و اینا، کاشانی با شوخی جوابتو داد و پیچوند عملا (مضمون حرفش این بود که آره عصبانی ام، نقشم صدق میکنه )، تو هم با شوخی جوابشو دادی و رد شدی.

احمد جنتی. آنلاین نیست.

3. رئیس دفتر بازرسی

10-13-2017, 11:40 PM #63
    نقل قول نقل قول از حدادعادل. نمایش پست ها
    نفر سوم . درست ميگم ؟ خوشبختم

- - - Updated - - -

نميخاي بگيري . نه ؟ ما داريم در مورد اتفاقات بازي صحبت ميكنيم يا گاد ؟ اصلا مگه چيزي هست كه گاد ندونه و بخاد فردا بفهمه ؟

- - - Updated - - -

بعد اصلا اينا بكنار چرا انقدر مانور ميدي رو اين داستان ؟ نتيجه چي گرفتي الان ؟هدفي داري ايا ؟بگو شايد بتونم كمكت كنم ؟
    خیر درست نمیگی‌. در این مورد نظری ندارم
    صرفا واکنشت و عصبی شدنت جالب بود برام
    ناطق نوری. آنلاین نیست.

4. رییس جمهور

10-13-2017, 11:46 PM #64
    نقل قول نقل قول از حدادعادل. نمایش پست ها
    دقيقا داري مانور مشقي ميدي رو اين موضوع
    منم تو اين شرايط زياد بودم نگران نباش .

از توي همين جريان من گناهكار معرفي ميكنم
    من دارم ميگم حدس من از اين حرف گاد اينه كه يه اتفاقي شب افتاده كه احتمالا ميتونه بازتابش تو فاز بعد باشه
    باز شما حرفاي شاعرانه خودتو ميزني

اين كه نميگيري در نگاه اول عجيب نيست . ولي اين كه نميخاي بگيري جالبه .
    چون ظاهرا دوست نداري بحث از اين موضوع خارج شه
    ببین دوست عزیز،توی داستان اتفاقات فاز روز نباید بیاد اینو قبول داری یا نه؟
    پس بازتابی که هی داری میگی مربوط به فاز شبه قطعا.تحلیلت اشتباه بود کاملا و این حرفتم درست نیست.
    اینکه بقیه روی این حرف من چه حرفایی زدن و اسکی رفتن و نرفتن به من هیچ ربطی نداره من از اولش دارم مستقیم و رک و واضح با خودت صحبت میکنم.
    واکنش هات اصلا جالب نبود برای اینکه بحثمون کش پیدا نکنه و بازی گیج تر نشه،اینا رو گوشه ذهنم نگه میدارم.
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

5. امام جمعه مشهد

10-13-2017, 11:53 PM #65
    خب نوکرتم هرچیزی ممکنه این وسط من و شما اینجاییم که تحلیل کنیم و تشخیص بدیم هدف چه بوده

من نمیخوام از حداد عادل دفاع کنم اما حس می کنم تو یه محفل خصوصی هماهنگ شده روش مانور داده بشه این همه تیکه انداختن رو هم کنار بزارید هرکسی حرفی داره مستقیم بره ازش سوال بپرسه درسته؟
    قسمت دوم رو با من بودی؟تیکه انداختن رو؟

خاتمی
    و یه احساس غریبی بهم می‌گه سوال علم الهدی کاملا قصدش اشاره به بحث حسن و عادله می‌خواد دو به هم زنی کنه.
    اتفاقا تو میخوای این سوال منو با این جمله ربطش بدی به بحث حسن و عادل این سوال من کاملا کلی بود و خیلی بحث ها روز اول این مدلی شکل گرفت مثل همین بحث یا بحث تو و کاشونی...کاملا کلی گفتم...و اینکه دقیقا تو میای با این جمله میخوای این جمله رو ربط بدی عجیبه برام...یعنی رسما داری خودت به خودت اتهام میزنی دوست من
    دوم اینکه دو به هم زنی رو برام بشکاف بی زحمت یعنی چی؟منظورت چیه از این حرف

عادل
    الان هدفت از طرح اين سوال چي بوده ؟

و اينكه جواب خودت چي هست ؟
    هدفم رو که قطعا الان نمیتونم بگم ولی برداشت هام رو تا حدودی کردم
    هرچند گند زدین توش با همین هدفت چیه و اینا داشت چیزهای بیشتری دستگیرم میشد حقیقتا
    از باز کردن بیشتر قضیه معذورم فعلا
    جواب سوال هم کاملا مشخصه میخواستم یه سری چیزها رو ببینم که تا حدودی دیدم (هرچند خیلی ها به طور کامل جواب ندادن سوال رو)
    جنتی
    حالا این سوال به کنار، هدف خودت از طرح این سوال چی بود؟ ینی مثلا از گرفتن جوابای بقیه میخوای به چه نتیجه ای برسی؟ اگه بحثت درباره ی این بازی نیست و کلیه، چطور میخوای گناهکار پیدا کنی از این بحث که اصلا درباره ی بازی نیست و یه بحث کلیه؟ و اگه بحثت درباره ی همین بازیه و منظورت کس خاصیه، باز کن برام. (که در این صورت هم به این پست های «هوایی» حس خوبی ندارم هیچ وقت و اکثر مواقع برای جهت دادن به بازی و جو دادن داده میشه!)
    جوابت هست تو پست بالا خطاب به بقیه

مموتی
    نمیدونم چرا کلا از قیافه ی مموتی خوشم نمیاد
    مموت چطوری ؟
    عملی عکس العملی چیزی؟ هیچی؟
    علم الهدی. آنلاین نیست.

6. رئیس مجلس خبرگان

10-14-2017, 12:07 AM #66
    @روحانی
    میگی تحلیل حدادعادل غلط بوده. از غلط بودن تحلیلش چه نتیجه ای میتونستی بگیری؟ ینی چه گناهکاری با چه نقشی میتونه داستان رو اونطوری اشتباه تحلیل کنه؟ (کاری به اتفاقات بعدش ندارم فعلا.)

@علم الهدی
    نه جواب سوال منو ندادی هدفت از بحث، بحث کلی بود، یا منظورت کس خاصی تو این بازی بود؟

- - - Updated - - -

اتفاقا تو میخوای این سوال منو با این جمله ربطش بدی به بحث حسن و عادل این سوال من کاملا کلی بود و خیلی بحث ها روز اول این مدلی شکل گرفت مثل همین بحث یا بحث تو و کاشونی...کاملا کلی گفتم...و اینکه دقیقا تو میای با این جمله میخوای این جمله رو ربط بدی عجیبه برام...یعنی رسما داری خودت به خودت اتهام میزنی دوست من
    دوم اینکه دو به هم زنی رو برام بشکاف بی زحمت یعنی چی؟منظورت چیه از این حرف
    اهان الان دیدم اینو چقدر حضرت آدم بهم میگفت کمتر بزن گوش نکردم.

سوال من الان اینه که چطوری میخواستی از واکنش هایی که بعضیا به این سوال کلیت میدن، گناهکار بیابی چون بحثیه کاملا خارج از بازی (به اتفاقات بازی ربطی نداره و خارج از بازی هم میشه راجع بهش بحث کرد) و خودتم داری میگی کلیه.

احمد جنتی. آنلاین نیست.

7. رییس جمهور

10-14-2017, 12:10 AM #67
    نقل قول نقل قول از احمد جنتی. نمایش پست ها
    @روحانی
    میگی تحلیل حدادعادل غلط بوده. از غلط بودن تحلیلش چه نتیجه ای میتونستی بگیری؟ ینی چه گناهکاری با چه نقشی میتونه داستان رو اونطوری اشتباه تحلیل کنه؟ (کاری به اتفاقات بعدش ندارم فعلا.)

@علم الهدی
    نه جواب سوال منو ندادی هدفت از بحث، بحث کلی بود، یا منظورت کس خاصی تو این بازی بود؟

- - - Updated - - -

اهان الان دیدم اینو چقدر حضرت آدم بهم میگفت کمتر بزن گوش نکردم.

سوال من الان اینه که چطوری میخواستی از واکنش هایی که بعضیا به این سوال کلیت میدن، گناهکار بیابی چون بحثیه کاملا خارج از بازی (به اتفاقات بازی ربطی نداره و خارج از بازی هم میشه راجع بهش بحث کرد) و خودتم داری میگی کلیه.
    سلام احمد چطوری
    سوال کردم که ببینم چی جواب میده و چه برخوردی داره،که خوب تا اینجا کار نه قانع شدم و نه از واکنشش خوشم اومد.نتیجش الان معلوم نمیشه که . نتیجش تو واکنشش و تو خیلی چیزهای دیگه معلومه میشه . نه میخوای هیچی نگیم کلا تا یکی سوتی بده اینکه نشد بازی
    اینکه میگی چ گناهکاری با چ نقشی میتونه اینطوری تحلیل کنه رو نظری ندارم و نمیتونم به این سوالت جواب بدم.
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

8. رئیس فرهنگستان هنر

10-14-2017, 12:24 AM #68
    نقل قول نقل قول از حسن روحانی. نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز،توی داستان اتفاقات فاز روز نباید بیاد اینو قبول داری یا نه؟
    پس بازتابی که هی داری میگی مربوط به فاز شبه قطعا.تحلیلت اشتباه بود کاملا و این حرفتم درست نیست.
    اینکه بقیه روی این حرف من چه حرفایی زدن و اسکی رفتن و نرفتن به من هیچ ربطی نداره من از اولش دارم مستقیم و رک و واضح با خودت صحبت میکنم.
    واکنش هات اصلا جالب نبود برای اینکه بحثمون کش پیدا نکنه و بازی گیج تر نشه،اینا رو گوشه ذهنم نگه میدارم.
    نه جان . قبول ندارم . مثل اینکه پلیس میاد تو فاز شب میپرسه یه گناهکار رو و فردا تو فاز روز بعدی میخاد به بقیه بیگناها نخ بده که فلانی گناهکاره . به همین سادگی . کما این که تو یکی دو پست. امروز من این حس رو گرفتم .
    این که بازم نگرفتی یا به نفعت نیست بگیری یا هر چی دیگه شرمنده . ولی قطعا شما الان با احتمال بالایی گوشه ذهن من هستی . و امیدوارم همون گزارش نا تموم میتونه جریان ما رو تکمیل کنه

- - - Updated - - -

سلام احمد چطوری
    سوال کردم که ببینم چی جواب میده و چه برخوردی داره،که خوب تا اینجا کار نه قانع شدم و نه از واکنشش خوشم اومد.نتیجش الان معلوم نمیشه که . نتیجش تو واکنشش و تو خیلی چیزهای دیگه معلومه میشه . نه میخوای هیچی نگیم کلا تا یکی سوتی بده اینکه نشد بازی
    اینکه میگی چ گناهکاری با چ نقشی میتونه اینطوری تحلیل کنه رو نظری ندارم و نمیتونم به این سوالت جواب بدم.
    چرا نمیتونی ؟ الان مگه نمیگی خاستی واکنش و برخورد منو ببینی . و گفتی که خوشت نیومد و قانع نشدی . پس قطعا باید نظری داشته باشی الان

خب بفرما . الان میشنوم نظرت رو .
    حدادعادل. آنلاین نیست.

9. معاون امور زنان

10-14-2017, 12:24 AM #69
    سلام

از بین پستای امروز چنتا مورد قابل توجه بود یه چند نکته بگم :

اول :بحث بین حداد و روحانی به نظرم اینقد کش دادن بحث و گیر رو داستان جالب نیس با هر دو هستم این تحلیل ها حداقل تو روزای اول هیچ چیزی رو مشخص نمیکنه و بیگناها خیلی وقتا تو دام این تحلیلا و ریز شدن تو اتفاقات کم اهمیت بازی افتادن ...حداد یه چیزی گفت من نفر اول گیر دادم بهش ولی ادامه دادن جایز نبود و ادامه ندادم زیاد چون اگرم با قصد باشه این تحلیل ها تو روزای بعد و تحلیلای بعد خودشو نشون میده من فقط یه نهیب زدم که ببینم چطور به ذهنش رسید که اگه روزهای بعد لازم شد بشه استفاده کرد و لزوما از یه تحلیل و یا واکنش بعدش اونم تو یه روز نمیشه گناهکار پیدا کرد به نظرم این بحثو تموم کنین و گوشه ذهن داشته باشین بهتره!

دوم : کاشانی بود که اون پستش ودعوت به ریز شدن تو جزعیات شب اونم در حالیکه یه داستان درومده تازه بسم ا... ! این زیاد جالب نبود و حس خوبی به من نداد!

سوم : شریعت مداری که تو اولین پستش یه راست رفت سراغ کاشانی و به یه نکته ای گیر داد که قبل اون خیلیا از جمله خود من گفته بودیم تو تحلیلمون! اینو نفهمیدم من هنوز قصدت چی بود حسین جان؟

چهارم : علم الهدی و اون سوالش ، متوجه نشدم ینی چی این سوال؟ مگه یه فکت کلیه که تقسیم بندیش کنیم کسایی که اول بازی گیر میدن یا سوال میچرسن صرفا یا گناهکارن یا بیگناه؟ هر کسی میتونه شیوه خاصی تو شروع بازی داشته باشه یکی بیگناه اینطوری شروع میکنه یکی گناهکار! چن نفرم قبل من پرسیدن و یه جواب نصفه نیمه دادی که نمیتونم بگم و برداشتامو کردم! خوب اگه برداشتاتو کردی و به قول خودت کارا خراب شد الان که میتونی بگی هدفت چی بود؟ چون گفتی با سوالاتون خراب کردین نقشمو دیگه ؟ الان بگو هدف از اون سوال به نظر من بی سر و ته چی بود؟
    معصومه ابتکار. آنلاین نیست.

10. امام جمعه مشهد

10-14-2017, 12:28 AM #70
    سوال من الان اینه که چطوری میخواستی از واکنش هایی که بعضیا به این سوال کلیت میدن، گناهکار بیابی
    چون بحثیه کاملا خارج از بازی (به اتفاقات بازی ربطی نداره و خارج از بازی هم میشه راجع بهش بحث کرد) و خودتم داری میگی کلیه.
    خارج از بازی بحث کنیم راجع بهش؟ اولا که خلاف قوانینه 1
    دوما یوزر فیکه...مثلا من بیام خارج از بازی هم بحث کنم نمیدونم کی به کیه
    سوما کلی بودن درسته کلیه ولی قطعا ی ریز ربطی به بحث ها داره...ولی نه صرفا بحث خاصی...اینو روشن کردم و کلی رو با اون شدت گفتم سو استفاده نشه از این سوال در بحث های خاص مثل عادل و روحانی
    در ضمن کاملا مشخصه از روی ری اکشن ها و جواب هایی که همون افرادی که گیر ریز دادن یا مورد گیر واقع شدن
    د نمیذارین من کارمو بکنم لامصبا

مموتی جان جانان
    نظرت راجع به بحث های شکل گرفته تو بازی چیه؟
    علم الهدی. آنلاین نیست.

11. رئیس فرهنگستان هنر

10-14-2017, 12:31 AM #71
    نقل قول نقل قول از معصومه ابتکار. نمایش پست ها
    سلام

از بین پستای امروز چنتا مورد قابل توجه بود یه چند نکته بگم :

اول :بحث بین حداد و روحانی به نظرم اینقد کش دادن بحث و گیر رو داستان جالب نیس با هر دو هستم این تحلیل ها حداقل تو روزای اول هیچ چیزی رو مشخص نمیکنه و بیگناها خیلی وقتا تو دام این تحلیلا و ریز شدن تو اتفاقات کم اهمیت بازی افتادن ...حداد یه چیزی گفت من نفر اول گیر دادم بهش ولی ادامه دادن جایز نبود و ادامه ندادم زیاد چون اگرم با قصد باشه این تحلیل ها تو روزای بعد و تحلیلای بعد خودشو نشون میده من فقط یه نهیب زدم که ببینم چطور به ذهنش رسید که اگه روزهای بعد لازم شد بشه استفاده کرد و لزوما از یه تحلیل و یا واکنش بعدش اونم تو یه روز نمیشه گناهکار پیدا کرد به نظرم این بحثو تموم کنین و گوشه ذهن داشته باشین بهتره!

دوم : کاشانی بود که اون پستش ودعوت به ریز شدن تو جزعیات شب اونم در حالیکه یه داستان درومده تازه بسم ا... ! این زیاد جالب نبود و حس خوبی به من نداد!

سوم : شریعت مداری که تو اولین پستش یه راست رفت سراغ کاشانی و به یه نکته ای گیر داد که قبل اون خیلیا از جمله خود من گفته بودیم تو تحلیلمون! اینو نفهمیدم من هنوز قصدت چی بود حسین جان؟

چهارم : علم الهدی و اون سوالش ، متوجه نشدم ینی چی این سوال؟ مگه یه فکت کلیه که تقسیم بندیش کنیم کسایی که اول بازی گیر میدن یا سوال میچرسن صرفا یا گناهکارن یا بیگناه؟ هر کسی میتونه شیوه خاصی تو شروع بازی داشته باشه یکی بیگناه اینطوری شروع میکنه یکی گناهکار! چن نفرم قبل من پرسیدن و یه جواب نصفه نیمه دادی که نمیتونم بگم و برداشتامو کردم! خوب اگه برداشتاتو کردی و به قول خودت کارا خراب شد الان که میتونی بگی هدفت چی بود؟ چون گفتی با سوالاتون خراب کردین نقشمو دیگه ؟ الان بگو هدف از اون سوال به نظر من بی سر و ته چی بود؟
    اتفاقا چرا باید بیخیال شیم . این که میگی دو تا بیگناه سر یه چیز چرت به جون هم میفتن درسته .
    ولی من تو اکثر ادواری که بازی کردم و چه گناهکار و چه بیگناه و چه جذبی یکی که الکی گیر سه پیچ داده رو یه مساله چرت خودش قطعا یه مشکلی داشته . حتی داشتیم که من گناهکار بودم و طرف گناهکار از یه تیم دیگه .
    در مورد کاشانی فعلا نظری ندارم چون سبک بازی افراد با هم فرق میکنه . یکی تحلیل داستاناش قوی تره و یکی تحلیل پستها . باید در ادامه ببینمش

اما در مورد شریعتمداری موافقم باهات . خیلی عجیب بین این همه ادم اومد سر وقت کاشانی .
    حدادعادل. آنلاین نیست.

12. رییس جمهور

10-14-2017, 12:33 AM #72
    @حداد
    خوب این قضیه نخ دادن بازیکن دست خود بازیکنه.چه ربطی به گاد داره که بیاد توی داستان شب بازتاب بده،این دقیقا حرف منه و دوهزاری کج تو،حرفای خودمو داری بهم تحویل میدی؟
    کسی که نمیخواد بفهمه تویی نه من

بله نظر دارم و نظرم رو موقعی میگم که خودم صلاح بدونم خودم بخوام نه وقتی تو بخوای.در حال حاضر ترجیح میدم گوشه ذهنم این قضیه رو نگه دارم.
    حسن روحانی. آنلاین نیست.

13. رئیس فرهنگستان هنر

10-14-2017, 12:36 AM #73
    در مورد اعلم الهدی هم حدسایی میزنم . ترجیح میدم بزارم نقشش رو اجرا کنه ببینم چی میگه

- - - Updated - - -

@حداد
    خوب این قضیه نخ دادن بازیکن دست خود بازیکنه.چه ربطی به گاد داره که بیاد توی داستان شب بازتاب بده،این دقیقا حرف منه و دوهزاری کج تو،حرفای خودمو داری بهم تحویل میدی؟
    کسی که نمیخواد بفهمه تویی نه من

بله نظر دارم و نظرم رو موقعی میگم که خودم صلاح بدونم خودم بخوام نه وقتی تو بخوای.در حال حاضر ترجیح میدم گوشه ذهنم این قضیه رو نگه دارم.

اقا جان چرا نمیگیری . من حدسم اینه که گاد میخاسته بگه پلیس یا یکی مثلش ایفای نقش کرده .
    باز الان بیا بگو فلان و بیسار .

مشکلی نیست . هر جات میخای نگهدار

- - - Updated - - -

ولی قطعا نه نظری داری و چیز دیگه ای . ولی هدف رو مطمينم داری
    حدادعادل. آنلاین نیست.

14. امام جمعه مشهد

10-14-2017, 12:41 AM #74
    بخونید همه
    من میام یه سوالی رو مطرح میکنم...یا طرف سوتی میده که هیچی...یا با زیرکی تمام جواب میده که هیچی متوجه نشی که بازم هیچی....یا با توجه به ری اکشن هایی که داره یه چیزایی دستگیرت میشه یا اینکه جوابش خیلی جالب میشه برات مثلا همین محمود و جوابش
    محمود
    در مورد این سوال هم هر دو حالتی که گفتی محتمله . البته من این حرکت رو بیشتر از گناهکارا ها دیدم تو دور هایی که بازی کردم ولی فاز های اول فک نکنم گناهکار همچین کاریو بکنه و خودش رو زود تو بازی بندازه جلو
    .
    دیگه نمیدونم .
    اولا که گیر دادن های الکی و گیرهای کوچیک به نوعی برای اوایل بازیه...جلوتر که میره یه ذره گیرها از حالت سطحی درمیاد
    اینکه میگی گناهکاریه این حرکت تو ذهنت...خب اوکی...پس چرا چیزی اصلا نگفتی؟گفتی بحث ها رو هم خوندی...اما چیزی نگفتی؟احتیاط میکنی وارد بحث نشی؟یا چی؟حتی حسی چرا چیزی نگفتی این وسط؟اگرم بیگناهیه این حرکت پس چرا داری میگی گناهکاریه؟
    علم الهدی. آنلاین نیست.

15. رئیس فرهنگستان هنر

10-14-2017, 12:45 AM #75
    بعد چه جالب
    از روحانی میپرسن خب منظورت از این کارا چی بود

میگه میخاستم واکنشش و جواباش رو ببینم .

بعد میگن خب چطور بود ؟

میگه از واکنشاش خوشم نیومد . از جواباش هم قانع نشدم .

ولی الان نظر نمیدم . صلاح نمیبینم .

اصلا الان بحث صلاح ملاح نیست . من دارم ازت سوال میکنم و شما هم باید جواب بدی .
    میخام بدونم چه نتیجه ای گرفتی از این بحث چرتی که راه انداختی .
    تاکید : سواله . نه مصلحت
    حدادعادل. آنلاین نیست.

16. امام جمعه مشهد

10-14-2017, 12:46 AM #76
    یا مثلا روحانیم جوابش برام جالب بود...منتها اون چون بیشتر بیگناهی رو گرفت دیفالت این کار و چون خودش این گیر رو داده بود به نوعی مثلا میخواست خودش رو مبری(مبرا)کنه از این قضیه و صرفا حسم بهش منفیه...خیلی کم ولی...چون این فرضیه ست صرفا
    علم الهدی. آنلاین نیست.

17. رئیس مجلس خبرگان

10-14-2017, 12:48 AM #77
    خارج از بازی بحث کنیم راجع بهش؟ اولا که خلاف قوانینه 1
    دوما یوزر فیکه...مثلا من بیام خارج از بازی هم بحث کنم نمیدونم کی به کیه
    سوما کلی بودن درسته کلیه ولی قطعا ی ریز ربطی به بحث ها داره...ولی نه صرفا بحث خاصی...اینو روشن کردم و کلی رو با اون شدت گفتم سو استفاده نشه از این سوال در بحث های خاص مثل عادل و روحانی
    در ضمن کاملا مشخصه از روی ری اکشن ها و جواب هایی که همون افرادی که گیر ریز دادن یا مورد گیر واقع شدن
    د نمیذارین من کارمو بکنم لامصبا

مموتی جان جانان
    نظرت راجع به بحث های شکل گرفته تو بازی چیه؟
    نه ببین خارج از بازی منظورم این نیست. منظورم اینه که اون سوال در جریان بازی نیست قطعا و مثلا یه روز عادی تو یه گروه تلگرامم میشه درباره اش بحث کرد پس نمیتونه معیار خوبی برای گناهکاریابی باشه
    هرچند از پست بعدیت (اینی که بعد این دادی) هدفت رو گرفتم. اوکیه فعلا.

احمد جنتی. آنلاین نیست.

18. امام جمعه موقت تهران

10-14-2017, 12:54 AM #78
    جنتی جون رد شدم؟ از کجا فهمیدی رد شدم؟

علم الهدی داداش ما هم‌کاریم. حرف هم رو خوب می‌فهمیم.
    تو می‌گی کاملا کلی گفتی ولی من اصلا همچین برداشتی ندارم.
    چطوری به خودم اتهام می‌زنم؟
    دو به هم زنی معنی بسیار واضحی داره کجاش رو نفهمیدی؟

تک پست ناطق نوری رو این وسط برید ببینید یه بار دیگه.
    فکر کنم تنها کسی بود که به جز حسن روحانی عملا به حداد گیر داد.

حداد بی زحمت نخ دادن‌ها رو نشون بده بلکه ما هم به راه راست هدایت شیم.
    بعد این که اومدی می‌گی حتی دورهایی داشتیم که من گناهکار بودم اون یکی هم گناهکار بوده یعنی حاضری خودت رو گناهکار بشناسیم ولی حسن رو هم گناهکار بدونیم؟
    احمد خاتمی. آنلاین نیست.

19. معاون امور زنان

10-14-2017, 12:55 AM #79
    @حداد
    با پستی که بعد پست من ارسال کردی یکم جالب شد قضیه ! میفهمم چی میگی کاملا! این موج سواری بعد از گیر خودم به تورو هم حواسم هست نگران نباش! الان دوس دارم ادامه روند این بحثا رو ببینم برخلاف اون پستی که دادم!

@علم

این درگیر نشدن و این پستی که از مموتی اوردی جالب بود اره گفته پستا رو خونده ولی زیاد درگیر نکرده خودشو میشه گوشه ذهن داشت منتظرم جوابشو ببینم!

ولی چن نفر دیگم الان هستن به این شکل ، عارف که اومده یه نقل قول گرفته شاخ غول شکسته اومده میگه این قسمت اخر داستان مهمه ( چشم بسته غیب گفته ) ، خمینی هم همینطور، رئیسیم که از دیروز نیست ناطقم بگی نگی زیاد تو بحثا نبود.
    معصومه ابتکار. آنلاین نیست.

20. امام جمعه مشهد

10-14-2017, 12:59 AM #80
    علم الهدی داداش ما هم‌کاریم. حرف هم رو خوب می‌فهمیم.
    تو می‌گی کاملا کلی گفتی ولی من اصلا همچین برداشتی ندارم.
    چطوری به خودم اتهام می‌زنم؟
    دو به هم زنی معنی بسیار واضحی داره کجاش رو نفهمیدی؟
    هدفم رو گفتم کاملا از اون سوال
    خوندی؟خب این ربطی داشت مستقیم به بحث بین حداد و حسن روحانی؟
    دو به هم زنی رو واقعا متوجه نمیشم من با اون سوال قرار بوده چه دو بهم زنی ای ایجاد کنم دقیقا بین این دو نفر؟
    علم الهدی. آنلاین نیست.