alt
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 37

موضوع: صندلی داغ شماره 1 | Arash

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    179
    مورد پسند : 717 بار در 254 پست

صندلی داغ شماره 1 | Arash

#1 10-18-2017, 06:37 PM
    درود. به پیشنهاد آرش، این بخش هم به مافیا اضافه میشه. به عنوان مهمان اول هم خودش تور شد.

سوالات لزومی نداره که حتما مافیایی باشه؛ ولی چنتاییش مرتبط با مافیا باشه بهتره. مهمان هم هر سوالیُ خوشش نیومد می تونه جواب نده.

هر سری هم که می پرسین 10 تا بیشتر نپرسین. بیشتر هدف یک صندلی داغ مختصر و مفید هست؛ 100 تا سوال کپی نکنین یهو.

خب این شما و این آرش.

6 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 80 بار در 17 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    4
    10-18-2017, 11:12 PM #2
    سلام چراغ اولو خودم روشن كنم

١) تيم رويايي ادوار مافيا رو بگو ... به قول سيد (بي ادبي نباشه) خر ترين هر نقشي كه ديدي يا شنيدي به تفكيك هر نقش ، لازمم نيس كامل باشه همه نقشا توش ، بهترين هر نقشي از هركسي كه تو ذهنته بازيش .

٢) به سبك رويا چنتا نقش جديد برا مافيا بگو

٣) تاپ ٥ بهتريناي مافيا حال حاضر از نظرت؟

٤) ٣ تا از مزخرف ترين نقشا تو ادوار بازيت؟

٥) ٣ تا از جذابترين نقشا تو ادوار بازيت؟

٦) بهترين دور و نقشي كه بازي كردي به نظر خودت با توضيح

٧) از كار با كدوم گاد بيشتر لذت ميبري / راحتي/ خوشت مياد ... بايد رده بندي شه فقط يك نفر اول ميتونه باشه

٨) بهترين همگروهي گناهكاريت تا ب حال؟

٩) بهترين و سخت ترين رقيب مستقيمت تو بازي ( چه بحث باهاشو برده باشي چه باخته باشي)

١٠) نظرت و انتقادت از بازي من در حداقل دو خط

١١) چه نقشي رو دوس داشتي بازي كني و تا الان نكردي؟

١٢) بهترين خاطره مافياييتو بگو

با عرض معذرت از پويا من ١٢ سوال كردم ب نيت روز تولدمون باشد كه منو توبيخ نكنين

6 کاربر پست Erf_Ju عزیز را پسندیده اند .

Erf_Ju آنلاین نیست.

3. کارآموز مافیا

پسندیده
    57
    مورد پسند : 70 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    6
    10-19-2017, 12:32 AM #3
    درود.

اول اینکه کی با یوزر گاد از پست بالا تشکر کرده؟ پیام بده کارش دارم.

سوالات:

1. 5 تا ویژگی مهم برای یک بازیکن در مافیا چیه از نظرت؟ تو هر کدوم از این ویژگی ها، یه تاپ 5 از بازیکنا بده. مثلا تو رهبری، به ترتیب x , y , z , ... . پنج تا هم حدودیه. بالاتر بره عیبی نداره.

2. فرض کن گادی، حدود 16 نفر هم شرکت کردن (هرکی که دوست داری)؛ یه بالانس با نقشهای خودم بده و هر بازیکن نقشش معلوم باشه. مافیا، فرقه و قاتل داشته باشیم + بازیکنا. سهمیه اینام بگو.

3. در 4-5 دور اخیر، چه ویژگی هاییت نسبت به قبلها، پیشرفت خوبی داشته به نظرت؟

4. یوزر فیک یا اصلی؟ مزایا و معایب هرکدام را با رسم شکل توضیح دهید.

بسته فعلا؛ تا سری های بعدی

6 کاربر پست Pouya عزیز را پسندیده اند .

Pouya آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

پسندیده
    179
    مورد پسند : 90 بار در 24 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    5
    10-19-2017, 02:59 PM #4
    سلام
    من سوال مافیایی نمیپرسم دیگه زیاد بقیه پرسیدن

1. از این که رفتی دارو سازی پشیمون نیستی؟

2. عالگری خر تره یا سرمربی ایتالیا؟ (همین الان که میخواستم بنویسم اسمش یادم رفت )

3. هیگواین یا طارمی؟

4. اگه یووه وجود نداشت طرفدار چه تیمی میشدی؟!

5. چرا همش منو میزنی تو مافیا؟

6. خدا وکیلی علت با پایه فرق داره؟!

7. چرا شرلوکو نمیبینی مردک خودمو جر دادم

8. بهترین فیلمی که تا حالا دیدی چرا Inception بوده؟

9. اولین مکالمات بین من و خودت تو تلگرام رو یادته؟ احساس حقارت نمیکنی؟ من که میکنم

10. عمیقا احساس خوشبختی میکنی؟!
    [از این که ادای مهران مدیری رو دراورده خوشحال است و به نمکدونی بر میگردد]

5 کاربر پست Vecchia Signora عزیز را پسندیده اند .

Vecchia Signora آنلاین نیست.

5. KingKiller

پسندیده
    248
    مورد پسند : 174 بار در 50 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    7
    10-19-2017, 05:39 PM #5
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erf_Ju نمایش پست ها
    سلام چراغ اولو خودم روشن كنم

١) تيم رويايي ادوار مافيا رو بگو ... به قول سيد (بي ادبي نباشه) خر ترين هر نقشي كه ديدي يا شنيدي به تفكيك هر نقش ، لازمم نيس كامل باشه همه نقشا توش ، بهترين هر نقشي از هركسي كه تو ذهنته بازيش .

٧) از كار با كدوم گاد بيشتر لذت ميبري / راحتي/ خوشت مياد ... بايد رده بندي شه فقط يك نفر اول ميتونه باشه

٩) بهترين و سخت ترين رقيب مستقيمت تو بازي ( چه بحث باهاشو برده باشي چه باخته باشي)

با عرض معذرت از پويا من ١٢ سوال كردم ب نيت روز تولدمون باشد كه منو توبيخ نكنين

گادفادر: متین دور آخر فوتی. گادفادر خیلی خوب زیاد ندیدم ولی اون متین عالی بود و هیچ کس جرئت نداشت سمتش بره
    تروریست: کیوان دور 1
    جادوگر: ترسا دور 9 - بیگناهانه بازی کردنش عامل برد بود دیگه
    آچارفرانسه ی جذبی: سید لیدرشیپ مثال زدنی داشت دور 9
    رویین تن: متین دور 1
    فدایی: پویا دور 1
    سامورایی: محمد، نقش مورد علاقه شه. دو سه بار سامورایی بوده و همیشه خوب بوده
    دکتر: ال امین دور 7، بازی عالی روزش و اعدام من به کنار، 2 تا سیو درست کرد و فوق العاده بود.
    پلیس: مهدی پالیزوان دور استخوان های دوست داشتنی، فروم یووه
    شی خ: پژ مان، همون دور
    قاتل: آریا

نقش دیگه ای به ذهنم نمیرسه الان.

مکس الگری
    نقش فرعیه. برد و باختش ربطی به بقیه گروها نداره. اگه کسی ادعا کنه ازش فیلم داره میبازه اگه ترکیب درست بچینه شب بعدش میمیره. هر شب یه هدف میده که اون نفر رو نیمکت نشین کنه. خدیرا و بن عطیه و سایر نقش های عرب رو هدف قرار بده میمیره. تو 2 نفر آخر بره میمیره و میبازه. تا قبل از پایان فاز ها شب اگه خرید جدید رو فیکس بذاره در جا میمیره. منتهی یه ویژگی داره اینه که کلن نمیمیره. کاش میمرد

دانلد ترامپ
    ورژن پیشرفته و نظام سرمایه داری دلقک هست. برای اعدامش آرا به صورت الکترال حساب میشه. اکثریت هر گروهی (مافیا فرقه بیگناها) بهش رای بدن کل رای اون گروه رو بدست میاره. تو تاپیک نمیتونه پست بده و فقط از طریق توییت با سایر بازیکن ها ارتباط داره. یه بار میتونه بین مافیا و شهروندا دیوار بکشه، از سهمیه خود مافیا هم کم میشه برای دیوار. تا زمانی که سیاهپوست اعدام نشده باشه نمیبره. بعد از رای اوردن و اعدامش هیلاری کلینتون سکته میکنه میمیره. پوتین هم ناراحت میشه

امیدوارم خوب درومده باشه

حال حاضر یعنی خدافظی کرده ها رو حساب نکنم؟
    ال امین، خلفی، عرفان، رابین، مهدی

ساقی بیگناها ضربه ای که از ساقی بیگناه خوردم دور اونجرز
    گارسیا که چی بشه خب؟ اگه قراره چیزیو بفهمه، خب پلیس بذار، اگه قراره اشتباه بفهمه، چرا وجود داره؟ چه کمکی به بیگناها میکنه؟
    سیاه پوست کلن بازی نکنه سنگین تره. هر کاری بکنه و هر اتفاقی براش بیافته به ضرر بیگناهاست
    فراری رو هم هیچ وقت درک نکردم هدفش از بازی و وجودش در بالانس چی میتونه باشه

دیکتاتور خوب بازی کنه ضدحال عظیمی به بیگناها میزنه
    شیخ واقعا میتونه مفید واقع شه، اون بندی که اگه 3 گناهکار حفاظت کنه میمیره هم عنصر هیجان به نقشش اضافه کرده و اگه نمیری تو تشخیص گناهکارا هم کمکت میکنه.
    یاکوزا خیلی خوبه بزنه یه بیگناه اعدام کنه بعد که همه فهمیدن گناهکاره یاکوزا بزنه در بره

دور 8 همینجا که پلیس بودم یه پرسش و تیر درست که داشتم همون اول بازی. تو روز هم اوایلش معمولی بودم ولی بعد اعدام متین بهم برخورد جدی خیلی هم وقت و انرژی گذاشتم و شاید هیچ دوری اونقدر فکر نکردم اعدام مهدی هم قطعا بهترین عملکردم تو کل مافیا بوده خودم به اون جریان فکر میکنم لذت میبرم همین طوری

پویا بازی ای که گادش پویاست رو بیشتر میتونم درک کنم. هم چون به نظرم مدل ذهنمون شبیه همه هم اینکه خب خیلی بیشتر از بقیه گادها باهاش بازی کردم دیگه نقش ها هم به نظر من استاندارد تر هست. شاید نقشا و بالانسش اون تازگی و جذابیت نقشای متین رو نداشته باشه، ولی بازم سورپرایزت میکنه
    سید و متین هم در یک رده. گفتی فقط یه نفر میتونه اول باشه دوم حرفی نزدی

خودت، دور 7 که مافیا بودم و با یاکوزا جذبت کردم خیلی چسبید. همفکری اینامون عالی بود اگه اون فازو بد بازی نمیکردم که خیلی زودتر و تمیز تر میبردیم احتمالا

اول ال امین که قبلا هم گفتم، مثل مسی که به تیمت گل بزنه هم تو لذت میبری، امین هم تو بازی اعدامت کنه لذت میبری هدف نهایی مافیام هم فکر کنم بردن یه دوئل از امین باشه
    مهدی هم بحث کردن باهاش چالش برانگیزه، علاوه بر اینکه حس نمیکنی داره به شعورت توهین میشه، کاملا میدونه چجوری کم نیاره بدون هیچ جو دادن الکی. یه جوری که هرچقدرم حق باتو باشه امکان داره خودت قانع بشی

اون روز پی وی گفتم تقریبا. تاکتیک و سیاستت تو بازی خیلی خوبه چه گناهکار و چه بیگناه. تشخیصات خیلی خوبه. پستات زیاده گویی اضافه داره و به جای اینکه یه چیز رو 1000 جور بگی، باید یه بار ولی درست بگی خستگی ناپذیری هم فوق العاده

تا دور قبل که قاتل بود که خب بلاخره گرفتمش این دور
    سامورایی هم تاحالا نبودم هم خیلی ازش ضربه میخوردم. میخوام یه دور خودم باشم ببینم چطوریه و اینکه فکر کنم سبک بازیمم بهش میخوره.

کلن خندیدن های توی گروه های گناهکاری مثل همین دور 10 که با رضا و محمد خیلی خندیدیم

منتظر سوالای بعدیتم عرفان
    (چقدر سخته آقا )
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patrick Rothfuss
    I have stolen princesses back from sleeping barrow kings. I burned down the town of Trebon. I have spent the night with Felurian and left with both my sanity and my life. I was expelled from the University at a younger age than most people are allowed in. I tread paths by moonlight that others fear to speak of during day. I have talked to gods, loved women, and written songs that make the minstrels weep. You may have heard of me.
    My name is Kvothe
    .

5 کاربر پست Arash عزیز را پسندیده اند .

Arash آنلاین نیست.

6. KingKiller

پسندیده
    248
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    7
    10-20-2017, 01:27 AM #6
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
    درود.

اول اینکه کی با یوزر گاد از پست بالا تشکر کرده؟ پیام بده کارش دارم.

سوالات:

1. 5 تا ویژگی مهم برای یک بازیکن در مافیا چیه از نظرت؟ تو هر کدوم از این ویژگی ها، یه تاپ 5 از بازیکنا بده. مثلا تو رهبری، به ترتیب x , y , z , ... . پنج تا هم حدودیه. بالاتر بره عیبی نداره.

2. فرض کن گادی، حدود 16 نفر هم شرکت کردن (هرکی که دوست داری)؛ یه بالانس با نقشهای خودم بده و هر بازیکن نقشش معلوم باشه. مافیا، فرقه و قاتل داشته باشیم + بازیکنا. سهمیه اینام بگو.

بسته فعلا؛ تا سری های بعدی
    ای نامرد این سوالو میخواستم یه روزی از خودت بپرسم انی وی
    به نظر من:
    قدرت پست: خب خیلی مهمه. پستی باید بنویسی که هم مطمئن باشی همه میخونن (مگر خودت از عمد بخوای کسی نخونه ) و هم همه ی حرفایی که میخوای رو زده باشه، نه کمتر و نه بیشتر.
    1- ال امین 2- سید 3- پویا 4- متین 5- مهدی

قدرت تشخیص و تحلیل: اتفاقات بازی رو تحلیل کنه و تشخیص بده که چه حرکتی مال گناهکاره و چه حرکتی مال بیگناه
    1- متین 2- پویا 3- سید 4- ال امین 5- عرفان

بیگناهی بازی کردن: بیگناه بنمایی هم به عنوان بیگناه و هم به عنوان گناهکار.
    1- متین 2- پویا (گناهکاریشو ندیدم) 3- خلفی 4- رامتین 5- عرفان
    (هم بیگناهی و هم گناهکاریش بیشتر مدنظرم بود. مثلا ترسا گناهکاریش بیشتر بیگناه میزنه یا محمد بیگناهیش مطمئن میشی بیگناهه ولی گناهکاریش اون حسو بهت نمیده خیلی.)

برنامه ریزی و سیاست: حرکات حساب شده داشته باشی و بدونی داری چیکار میکنی. چه تو روز چه تو شب.
    1- سید 2- ال امین 3- متین 4- مهدی 5- خودم

اهداف فاز شب:
    چقدر درست باشه و مفید واقع بشه دیگه (صرفا اونایی که نقش هدفدارشون رو دیدم میگم)
    1- ال امین 2- چاووش 3- خودم 4- عرفان 5- محمد

خیلی وقتمو گرفت این سوال خیلی فکر کردم ولی احساس میکنم چرت و پرت گفتم
    یه سری قابلیت ها مثل لیدرشیپ یا هوش یا خلاقیت یا ... به خود شخص برمیگرده بیشتر تا بازی مافیا. اونا بحثش جداست برام

16 نفر زیاده یه 6 نفری باید گادکش کنم
    گادفادر: متین - 5 سهمیه : متین خوب بیگناه مینمایه و مهم ترین ویژگی گادفادر همین باید باشه به نظرم
    خیاط: عرفان - 3 سهمیه : خیاطش همون خیاط قوی دور 10 هست عرفان برو حال کن
    یاکوزا: ستاره : ستاره تو بیگناه اعدام کردن عالیه یکی دوتا بیگناه اعدام میکنه یاکوزا میزنن میره پی کارش
    تروریست: افشین : نبوده فکر کنم تا حالا نقش ایده آلیه براش فکر کنم

جادوگر: پویا - 2 سهمیه : نمیتونم صبر کنم برا دیدن بازی گناهکاری پویا
    جنگیر: ترسا - 3 سهمیه : نقش مکمل گناهکاری خوبی هست

رویین تن: خلفی: باید تا اخر بازی باشه
    سامورایی: رابین : نوع بازیش کاملا مناسبه به نظرم
    غارتگر: مهدی
    راهب: رضا : نمیره تو شب
    پلیس: محمد: یادم نمیاد پلیس بوده باشه. هدفای شبشم خوبه. نوع بازیشم به پلیس میخوره.
    شیخ: سید (آیت الله ابطحی )
    دکتر: چاووش
    کربلایی: عماد
    فدایی: پژمان: پژمان همیشه در معرض اعدامه

قاتل: ال امین : نمیدونم بوده یا نه، ولی قطعا قاتل جذابی در میاره

بقیه اعلام آمادگی نکردن این دور

به طور کلی، بیشتر فهمیدم چی به چیه. تو پست دادن خیلی بهتر شدم اون دید کلی که قبلا خودت بهم گفتی رو سعی کردم اجرا کنم. از اینا مهم تر، سعی کردم از توانایی هایی که قبل تر هم داشتم در جهت رسیدن به هدف بیشتر استفاده کنم. مثلا قبلا همین جو دادن و اقتدار و اینا رو داشتم، منتهی هدف مشخصی پی نمیگرفتم باهاشون. الان خودم فکر میکنم مفید تر و تمیز تر بازی میکنم. تاکتیک پذیریم هم بالا رفته با اینکه شاید بعضی جاها اشتباه تاکتیکی داشتم و از همه مهم تر، تجربه ام خیلی بالاتر رفته خودم حس میکنم، و هنوز هم خیلی خیلی جا دارم

بعضی ها میگن اصلی بعضی ها میگن فیک برای من جفتش جذابیت خودشو داره. اصلی، سطح بازی معمولا بالاتر بوده. ولی فشار روی بازیکنا بیشتره. فیک، بازیکنا میتونن از اون سبک بازی خودشون جدا بشن و خب برای خیلیا جذابیت داره این با یوزر اصلی، باید بازیکنا رو بشناسی و روانشناسی کنی، توی یوزر فیک برای رسیدن به این مرحله، باید از یه سد ینی حدس زدن آدم پشت یوزر هم بگذری و خب هر کی تو این موضوع بهتر باشه جلو میافته. یعنی یه فاکتور به بازی اضافه میشه در کل برای من فرق آنچنانی ای نمیکنه. حالت ایده آل، اینه که 3 4 دور با یوزر اصلی بازی کنی و بعدش یه یوزر فیک روش چه خوش اشتها

ممنون پویا. ببخشید اگه جوابا کوتاه شد. سوال اول پدرمو در اورد
    ویرایش توسط Arash : 10-20-2017 در ساعت 02:24 AM
    I have stolen princesses back from sleeping barrow kings. I burned down the town of Trebon. I have spent the night with Felurian and left with both my sanity and my life. I was expelled from the University at a younger age than most people are allowed in. I tread paths by moonlight that others fear to speak of during day. I have talked to gods, loved women, and written songs that make the minstrels weep. You may have heard of me.
    My name is Kvothe
    .

4 کاربر پست Arash عزیز را پسندیده اند .

Arash آنلاین نیست.

7. KingKiller

پسندیده
    248
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    7
    10-20-2017, 02:09 AM #7
    @رضا

1. از این که رفتی دارو سازی پشیمون نیستی؟

نه اصلا آینده ی روشنی برای خودم میبینم و به درسش کاملا علاقه دارم. در مورد شغل، گزینه ی اول همه خب دارخونه است طبیعتا. من هم تابستون توی یه داروخونه حضور داشتم، از چیزی که توی ذهنم بود، علمی تر هست، بستگی به خودت هم داره، میتونی علمی ترش هم بکنی، منتهی درنهایت بیزینس هست و من طبعا آدم بیزینس منی نیستم گزینه های دیگه رو میزه مثل کارخونه یا تحقیقات، که خصوصا با هدفی که من دارم یعنی مهاجرت، منطقی تر هم میشه.

2. عالگری خر تره یا سرمربی ایتالیا؟ (همین الان که میخواستم بنویسم اسمش یادم رفت )

ونتورا خر نیست، ناتوانه. الگری توانایی هایی داره، منتهی خره.

3. هیگواین یا طارمی؟

هیگواین به عقیده ی من بازیکن عالی ای هست و الان تو یووه نقش نامناسبی بهش داده و غیر از اون قطعا هم رو فرم نیست. که این دو به هم نامرتبط نیستن البته. کلن هم دوسش دارم.
    طارمی، ذهنیت فوتبالی بسیار مزخرفی داره ولی توانایی های خوبی داره در سطح ایران و توی تیم ملی هم بهتر جواب داده. کلن هم دوستش ندارم.

4. اگه یووه وجود نداشت طرفدار چه تیمی میشدی؟!

با ابراز خجالت، احتمالا میلان. مرض باریکی بین میلانی شدن و یووه ای شدنم وجود داشت سال 2006 پیرلو نستا و ... توی وینینگ الون اینا هم میلان زیاد برمیداشتم. کلن شانس اوردم

5. چرا همش منو میزنی تو مافیا؟

این دور خیلی جالب بود. همون شب اول جفتمون همدیگه رو زدیم. تازه من اصلا نمیدونستم تو، تویی. این حجم از ضدیت رو درک نمیکنم ولی ببین کلن، 2 نفری که زیاد با هم بازی کرده باشن و هم بازی هم دیگه رو بشناسن و هم شخصیت هم دیگه رو، کاملا میتونن برای هم خطرناک باشن. و طبیعیه که بخوای کسیو بزنی که میدونی میشناستت و ممکنه گناهکاریتو بفهمه.

6. خدا وکیلی علت با پایه فرق داره؟!
    ادعایی ندارم که حتما درست فکر میکنم
    ولی پایه ینی اساس و بنیان. تو اون مورد خاص، همین بود که پست افشین رو خوندم و یه حس بدی ازش گرفتم. این حس میشه پایه اون سوال.
    علت و دلیل، این بود که گشتم و فکر کردم دلیل اون حس (که پایه ی سوالم بود) چی میتونه باشه، که این بود که فقط راجع به دو حالت صحبت کرده بود.
    بهتر از این اگه میتونستم توضیح بدم اعدام نمیشدم احتمالا ولی عمیقا معتقدم اون دو فاز حق کاملا با من بود

7. چرا شرلوکو نمیبینی مردک خودمو جر دادم

بخدا اصلا نمیتونم سمت سریال برم. بخوام ببینم هم یه چند تا سریال جلوشن

8. بهترین فیلمی که تا حالا دیدی چرا Inception بوده؟

نمیدونم کی همچین حرفی زدم ولی خب حساسیتی ندارم چون فیلم بهتری ندیدم در کل خیلی تو زمینه ی فیلم و اینا وارد نیستم و هیچ ادعایی ندارم. از دیدن اینسپشن واقعا لذت بردم و ایده و ایناش عالیه. هیجانش، فوق العاده است و آمیخته با احساس، یه هدفون هم خرجش شد، جویدمش نابود شد

9. اولین مکالمات بین من و خودت تو تلگرام رو یادته؟ احساس حقارت نمیکنی؟ من که میکنم

تلگرام نبود وایبر یا ویچت بود احمق بودیم خیلی دوران بد و ضایعی هست دوران کنکور و قبل کنکور به نظرم فانتزی هایی داشتیم جفتمون که الان که برمیگردیم و نگاه میکنیم، دیگه غیرقابل تصور به نظر میرسه حداقل برا من. الان که فکر میکنم، خیلی عوض شدم و پخته تر شدم.
    ولی در کل از همون اول که تو فروم با هم اشنا شدیم و بعد با هم چت کردیم میدونستم یه دوست خوب پیدا کردم

10. عمیقا احساس خوشبختی میکنی؟!

[از این که ادای مهران مدیری رو دراورده خوشحال است و به نمکدونی بر میگردد]

نه اصلا. احساس بدبختی هم نمیکنم. کلن هیچ احساسی نمیکنم. my senses are dull. نمیدونم باید چه اتفاقی بیافته که عادی تر بشم یا اصلا عادی میشم یا نه ولی جدا از مسخره بازی، صرفا از اینکه راه درستی رو انتخاب کردم و آینده ی خوبی رو میتونم پیش روی خودم تصور کنم حداقل از نظر شغلی، باعث میشه احساس بدبختی نکنم. همین نبود، احساس بدبختی میکردم، چون از نظر بقیه چیزا داغون هستم. دوستای خوبی هم دارم چه مجازی و چه غیر مجازی، و این باعث میشه حس بهتری داشته باشم.

مرسی. بازم بیا. سوالات خوب بود مجبور نبودم سر هر کدوم دو ساعت فکر کنم
    My name is Kvothe
    .

Arash آنلاین نیست.

8. THE GOD UP THERE

پسندیده
    179
    مورد پسند : 717 بار در 254 پست
    10-20-2017, 04:35 AM #8
    سلام ارش چطوری ارش خوبی ارش چه خبرا ارش

ارش من 3تا سوال میپرسم نه الان شد 4تا 4تا میپرسم راحت جواب بدی ولی بپیچونی دهنتو بعدش سرویس میکنم

1. تاپ 10 افراد مافیا . از لحاظ عملکردی . بیگناهی گناهکاری و کلی
    2. تاپ 10 بازی های مافیا . از لحاظ جذابیت . میزان گیجی . بالانس . تعداد پست . داستان و کلی
    3. تاپ 10 از خاطرات بد زندگیت
    4. تاپ 10 از خاطرات خوب زندگیت

کلا هر کدوم یکی از 10 تا کمتر بگی من میدونم تو گفته باشم

شاید برگشتم

5 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    9
    مورد پسند : 6 بار در 2 پست
    10-20-2017, 10:17 PM #9
    خب خب خب خب خب خب خب خب خب خب خب
    چی داریم اینجااااا
    اِهِم اوهوم

1. از خلافای سنگینت ؟ تو دوره مدرسه و الن ؟؟؟؟
    2. همه قطعن تو دوره نوجوونی عاشق میشن ماجراشو کامل توضی بدع
    4. زشت ترین کارایی کردی ؟ (2 مورد)
    5. فک میکنی خیلی باحالی ؟
    6. آخرین جو گیریت کجا بوده ؟ چیشدع ؟
    7. از چی میترسی ؟
    8. نظرت در مورده بازیه من چیه :/ ؟
    9. چرا همش فک میکنم از من خوشت نمیاد ؟ عایا همینطورع ؟

تمام :/
    Fuck everybody who doubt me

4 کاربر پست RenD عزیز را پسندیده اند .

RenD آنلاین نیست.

10. کارآموز مافیا

پسندیده
    57
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    6
    10-20-2017, 11:48 PM #10
    درود.

یک سوال بیشتر ندارم.

سوال 2 از سری قبلی؛ یه شرح وقایع براش پیش بینی کن. که هر شب کی چه کار می کنه و بازی در فاز روز چجوری پیش میره و مرگ ها و اعدامیا کیا هستن و نهایتا قاتل چجوری برنده میشه.

با تشکر.

3 کاربر پست Pouya عزیز را پسندیده اند .

Pouya آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    22
    مورد پسند : 62 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    10-21-2017, 05:16 AM #11
    سلام
    1- اخیرا چرا جواب دوست دخترت رو نمیدی ؟
    2-یه سوال از خودت بپرس و جواب بده؟
    3-چه نوع مارک مشروبی رو دوست داری؟
    4-چه باری شده تو بازی یه حدسی بزنم که شوکت کنه؟
    5-نظرت راجب گاد بهمن ؟
    6-به گاد های فرومت حقوق میدی؟ اگه قرار باشه حقوق بدی به هر کدوم چقدر میدی؟
    7- اما میرسیم به جنجالی ترین سوال ممکن- به نظرت من جواب مثبت میدم به سحر و یا منفی ؟ اصلا چرا سحر گیر داده به من
    8-دورنما ها و اینده نگری درمورد فروم چیه همون هدف و برنامت؟ ایا میخوای چیزیو تغییر بدی یا گسترش بدی؟

امشب سوال جالبی به ذهنم نیومدم دیگه ایشالا بازم میام سراغت

4 کاربر پست MaleFactor عزیز را پسندیده اند .

MaleFactor آنلاین نیست.

12. KingKiller

پسندیده
    248
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    7
    10-21-2017, 08:23 PM #12
    نقل قول نوشته اصلی توسط God نمایش پست ها
    سلام ارش چطوری ارش خوبی ارش چه خبرا ارش

ارش من 3تا سوال میپرسم نه الان شد 4تا 4تا میپرسم راحت جواب بدی ولی بپیچونی دهنتو بعدش سرویس میکنم

1. تاپ 10 افراد مافیا . از لحاظ عملکردی . بیگناهی گناهکاری و کلی
    2. تاپ 10 بازی های مافیا . از لحاظ جذابیت . میزان گیجی . بالانس . تعداد پست . داستان و کلی
    3. تاپ 10 از خاطرات بد زندگیت
    4. تاپ 10 از خاطرات خوب زندگیت

کلا هر کدوم یکی از 10 تا کمتر بگی من میدونم تو گفته باشم

شاید برگشتم
    سلام متین. با یوزر گاد تو صندلی داغ پست نده متین

هل آو کوعسشن

1- ممکنه بیگناهی یا گناهکاری یه سری رو ندیده باشم. هیومیلیتی و تواضع اینام سرم نمیشه
    رتبه عملکردی بیگناهی گناهکاری کلی
    1 پویا دور 1 پویا متین پویا
    2 متین دور 10 ال امین ال امین ال امین
    3 متین دور 1 متین * سید متین*
    4 ال امین دور 7 سید مهدی سید
    5 سید دور 9 خودم چاووش* امین خلفی
    6 خودم دور 8 امین خلفی * امین خلفی مهدی
    7 ترسا دور 9 عرفان خودم خودم
    8 عرفان دور 9 رابین عرفان عرفان
    9 امین خلفی دور 8 محمد سحر رابین
    10 عرفان دور 10 مهدی ستاره محمد
    * چون بازی کمتری ازش دیدم پایین تر از نفر بالاییش قرار میگیره صرفا.
    (عرفان زیرشی در کل بازیمون تو یه سطح هست تقریبا)

2- اینو احتمالا چرت و پرت دارم میگم جدی نگیر فقط هم ادوار همین فروم.

رتبه جذابیت گیجی بالانس کمیت پست داستان* کلی (قبلیا+سطح بازی)
    1 9-هری پاتر 11-خاطرات رفسنجانی 8-قاتلین در شهر 9-هری پاتر با اختلاف متجاوزان بیشرف 1- هاوس آو کاردز
    2 8- قاتلین در شهر 9-هری پاتر*** 11- خاطرات رفسنجانی 2-اونجرز هاوس آو کاردز 9- هری پاتر
    3 1- هاوس آو کاردز 10-متجاوزان بیشرف 10- متجاوزان بیشرف 5-هیت فول تن خاطرات رفسنجانی 8- قاتلین در شهر
    4 2- اونجرز 7-بازی تاج و تخت 1-هاوس آو کاردز 11-خاطرات رفسنجانی اونجرز 10- متجاوزان بیشرف
    5 11- خاطرات رفسنجانی 8- قاتلین در شهر 7- بازی تاج و تخت 1-هاوس آو کاردز تایتانیک 7- بازی تاج و تخت
    6 7- بازی تاج و تخت 2- اونجرز 2- اونجرز 10-متجاوزان بیشرف هری پاتر 2- اونجرز
    7 4- بی نام،... 5- هیت فول تن 9- هری پاتر 7-بازی تاج و تخت انجمن جنایت کاران 11- خاطرات رفسنجانی
    8 10- متجاوزان بیشرف 6- تایتانیک 3- انجمن جنایت کاران 4-بی نام، ... قاتلین در شهر 3- انجمن جنایت کاران
    9 3- انجمن جنایت کاران 1- هاوس آو کاردز 6- تایتانیک 3-انجمن جنایت کاران - ** 4- بی نام،...
    10 5- هیت فول تن 3- انجمن جنایت کاران 4- بی نام،.... 8-قاتلین در شهر - 5- تایتانیک
    *داستان رو بیشتر از نظر جذابیت مورد بررسی قرار دادم
    ** دور داستان دار نداشتیم دیگه
    *** اتفاقایی که افتاد از گیجیش کم کرد عملا ولی خب

(دهنت سرویس متین همین دوتا سوال دو ساعت وقتمو گرفت )

3- ای خدا برا خاطرات آدمم لیست میخواد
    فوت ناگهانی عموم.
    اومدن رتبه ی سال دوم کنکورم. فکر میکردم خیلی بهتر و زیر هزار میشم
    روزی که نامزدی خواهرم به هم خورد.
    روزی که عمه هام و پسرعمه ام رو سال 88 کتک زدند.
    روزی که نتیجه نهایی کنکور اومد و فهمیدم پزشکی قبول نشدم. فکر میکردم میشم.
    روزی که نوزاد پسرعمه ام رو گفتن سندروم داون داره...
    سال 86 تصادف کردیم کلی بخیه اینا خوردیم هممون
    تومدرسه با دبیرفیزیک و مدیر دعوای بد کردم دوم دبیرستان
    باخت 4-2 بووه به بایرن دو سال پیش بد بود چون 2-0 جلو بودیم حتی با باخت تو فینالا هم اونقدر حالم بد نشد

انصافا چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه همینارم نمیدونم از کجام دراوردم
    جدن خاطره ی بد در حدی که الان فکرشو کنم و بگم اه چه خاطره ی بدی بود، همون دو سه تای اوله. اگه 9 تا شده اولی رو دوتا حساب کن

4-
    عروسی برادرم
    اولین تجربه ی جدی مستی
    مسافرت دست جمعی (17 نفر اینا!) به گرجستان
    مسافرت دست جمعی (17 نفر اینا!) به ارمنستان
    روزی که عمو شدم
    اولین شبی که مافیا بازی کردم (حضوری بود)
    تجربه ی غواصی در آبهای خلیج فارس

واقعا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

مرسی بازم بیا ولی سوال درست بپرس جان جدت
    ویرایش توسط Arash : 10-21-2017 در ساعت 09:00 PM
    My name is Kvothe
    .

Arash آنلاین نیست.

13. KingKiller

پسندیده
    248
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    7
    10-21-2017, 08:41 PM #13
    نقل قول نوشته اصلی توسط RenD نمایش پست ها
    خب خب خب خب خب خب خب خب خب خب خب
    چی داریم اینجااااا
    اِهِم اوهوم

1. از خلافای سنگینت ؟ تو دوره مدرسه و الن ؟؟؟؟
    2. همه قطعن تو دوره نوجوونی عاشق میشن ماجراشو کامل توضی بدع
    4. زشت ترین کارایی کردی ؟ (2 مورد)
    5. فک میکنی خیلی باحالی ؟
    6. آخرین جو گیریت کجا بوده ؟ چیشدع ؟
    7. از چی میترسی ؟
    8. نظرت در مورده بازیه من چیه :/ ؟
    9. چرا همش فک میکنم از من خوشت نمیاد ؟ عایا همینطورع ؟

تمام :/
    1- خلاف سنگین نداشتم نمیدونم خلاف چی محسوب میشه مثلا. تهش شاید اینکه تو مدرسه میپیچوندیم میرفتیم سایت فیفا اینا میزدیم
    2- تو دوران نوجوونی، موردی نبوده شاید بگید چرت میگه اینا، مهم نیست
    3- ریاضی اول دبستان چند شدی پسرم؟
    4- دعواهایی که کنترلمو از دست دادم. با دوستام یا خانواده.
    5- نه اصلا. تازه اگه بعضی موقعا به این نتیجه نرسم که خیلی مزخرفم
    6- روز تولدم دوستامو بردم یه رستوران گرون
    7- trypophobia دارم اکثر حشرات.
    8- اونقدر که بقیه فکر میکنن بد نیستی ولی به بازی اهمیت نمیدی اصلا و این بازیو خراب میکنه. شاید دو دور کلن «بازی» کرده باشی (دور 4 و 9)
    9- «من اصلا به شما فکر نمیکنم!» آدم حوصله سربری نیستی. خوبی

مرسی صدرا
    My name is Kvothe
    .

Arash آنلاین نیست.

14. KingKiller

پسندیده
    248
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    7
    10-21-2017, 11:49 PM #14
    درود.

یک سوال بیشتر ندارم.

سوال 2 از سری قبلی؛ یه شرح وقایع براش پیش بینی کن. که هر شب کی چه کار می کنه و بازی در فاز روز چجوری پیش میره و مرگ ها و اعدامیا کیا هستن و نهایتا قاتل چجوری برنده میشه.

با تشکر.
    اوکی
    گادفادر: متین - 5 سهمیه : متین خوب بیگناه مینمایه و مهم ترین ویژگی گادفادر همین باید باشه به نظرم

خیاط: عرفان - 3 سهمیه : خیاطش همون خیاط قوی دور 10 هست
    عرفان برو حال کن

یاکوزا: ستاره : ستاره تو بیگناه اعدام کردن عالیه
    یکی دوتا بیگناه اعدام میکنه یاکوزا میزنن میره پی کارش

تروریست: افشین : نبوده فکر کنم تا حالا
    نقش ایده آلیه براش فکر کنم

جادوگر: پویا - 2 سهمیه : نمیتونم صبر کنم برا دیدن بازی گناهکاری پویا

جنگیر: ترسا - 3 سهمیه : نقش مکمل گناهکاری خوبی هست

رویین تن: خلفی: باید تا اخر بازی باشه

سامورایی: رابین : نوع بازیش کاملا مناسبه به نظرم

غارتگر: مهدی
    راهب: رضا : نمیره تو شب

پلیس: محمد: یادم نمیاد پلیس بوده باشه. هدفای شبشم خوبه. نوع بازیشم به پلیس میخوره.
    شیخ: سید (آیت الله ابطحی
    )
    دکتر: چاووش
    کربلایی: عماد
    فدایی: پژمان: پژمان همیشه در معرض اعدامه

قاتل: ال امین : نمیدونم بوده یا نه، ولی قطعا قاتل جذابی در میاره

روز اول: که خبری نبود خیلی. پژمان یک کم به افشین گیر داد طبق معمول. متین و خلفی هم به هم دیگه فحش دادن
    شب اول: مافیا پژمان رو زد که رو بازی افشین تاثیر نذاره جنگیر هم رضا رو پرسید و + اعلام شد. محمد عماد رو پرسید و بیگناه اعلام شد. امین هم رضا رو زد و نمرد (ضدضربه گذاشتنم جواب داد)
    روز دوم: ستاره اومد به عماد گیر داد ولی عماد محکم دفاع کرد. رضا سرهیچ و پوچ قفل کرد رو عرفان (بکش عرفان ) محمد خوب بازی کرد و همه حس بیگناهی گرفتن ازش. متین یه پست برند خودش رو داد که رابین به یه تیکه اش گیر داد و سوال پرسید. خلفی هم با مهدی کنتاکت داشت کلن پویا هم کم پست داد راضی نبودم. یه پست بود به افشین گیر داد سر بحث دیروزش با پژمان، خوب بود اون.
    شب دوم: مافیا به رضا لباس گناهکاری مافیا داده (فرداش اعدام اجباری بود) تیر هم زدن به محمد. امین هم تیر زد به عماد. ولی چون پژمان فدایی بود هیچ کدوم نمردن. پویا رضا رو جذب کرد (سهمیه اش شب 2 و 4 میسوزه) که موفق بود، جنگیر هم مهدی پرسید که نقشش پرید چاووش رابین رو سیو کرد، عماد هم خودشو. سید هم عرفان و خودش رو سیو کرد. محمد، ترسا رو پرسید و گناهکار اعلام شد بهش.
    روز سوم: عرفان بحثش با رضا رو ادامه داد و سعی میکرد گناهکار نشونش بده. افشین هم به صورت موج سواری رفت رو رضا ستاره این فاز نیومد. پویا از متین آتو گرفت رابین هم بیشتر درگیر یه حرفی بود که ستاره زده بود در مورد عماد. سید با چاووش کنتاکت داشت و پستای سوپرطولانی که هیشکی نمیخوند کلن ال امین تازه این فاز وارد بازی شد به طور جدی، مهدی هم در کنار بحث با خلفی، با ال امین هم بحث شروع کرد آخر فاز هم که اعدام اجباری بود، رای ها خیلی پراکنده بود و تهش سید با جودادناش چاووش رو اعدام کرد کسایی که رو رای سید رای دادن هم افشین و مهدی و رضا بودن
    شب سوم: محمد ترسا رو زد مرد جنگیر رابین رو پرسید قابل جذب اعلام شد بهش مافیا خلفی رو زد که رویین تن بود، امین هم عرفان خیاط رو زد خیاط نمرد ولی قابلیتشو از دست داد شیخ سید از پویا و رابین محافظت کرد عماد محمد رو سیو کرد. محمد هم مهدی رو پرسید و بیگناه بهش اعلام شد و نقششو از دست داد خودش خبر نداشت پویا هم که جذب نکرد.
    روز چهارم: ستاره اومد قفل کرد رو عماد و میخواست اعدامش کنه. پویا با رابین بحث شروع کرد سر اینکه رابین بازی بیگناهیشو نمیکنه رضا همچنان رو عرفان بود خلفی سررای دادن مهدی به چاووش گیر داد بهش. رابین به افشین رای داد، امین هم با خلفی به مهدی رای داد. با اینکه محمد میاد از مهدی دفاع کرد ولی امین و ستاره از همین استفاده کردن متهم به همدستیشون کردن و هم آخر فاز به مهدی رای دادنو مهدی اعدام شد. بیگناه و غارتگر بود
    شب چهارم: خیلی باحال بود این شب مافیا عماد رو میزنه. امین قاتل، افشین تروریست رو میزنه و میکشه، خودشم قاعدتا باید بمیره، اما شیخ سید از امین و خودش محافظت میکنه و امین زنده میمونه، ولی خود سید چون از 3 گناهکار محافظت کرده میمیره مافیا لباس فرقه ی انتحاری میدن به ستاره، یاکوزا میزنن باهاش و میخوان سید رو جذب کنن، ولی خب سید که از خودش محافظت کرده بوده و جذب نمیشه، در عوض فقط ستاره میمیره، اونم بدون لباس (خیاط خب نقششو با تیر قاتل از دست داده بوده ) به علاوه اینا، پویا رابین رو که بهش قابل جذب اعلام شده بوده سیو میکنه ولی سامورایی بود و پویا میمیره شب جالبی بود همه به چیز رفتن آهان محمد هم آخرین پرسشش رو عرفان میپرسه.
    روز پنجم: 7 نفر: متین، عرفان، رضا، خلفی، رابین، محمد، ال امین. متین خیلی درست حسابی نشست علیه خلفی سناریو نوشت و متهمش کرد رضا هم که هنوز رو عرفان بود ال امین بیشتر رو عرفان بود و باهاش بحث داشت. رای گیری رفت بین عرفان و خلفی. متین و محمد و رابین و عرفان به خلفی رای دادن، رضا و امین و خلفی هم به عرفان. خلفی اعدام میشه رویین تن و بیگناه
    شب پنجم: متین ال امین رو زد که نمرد ولی اقدام به قتلش هم انجام نشد. ال امین که فهمیده بود رضا نمیتونسته رویین تن باشه دوباره زدش ولی خب به خاطر تیر مافیا نمرد باز اما نکته ی کار اینجا بود که محمد که عرفان رو دیشبش پرسیده بود به خیاط تیر میزنه و جفتشون مردن متین، رابین، رضا، و ال امین. ال امین میره تو 4 تا و برنده میشه )))) تبریک بگین بهش

بیگناها که خیلی بد بودن کلن مافیا بدشانس و فرقه هم خییلی بدشانس امین خوب بود و حقش بود ببره
    (خیلی بیخود شد حس میکنم )
    My name is Kvothe
    .

6 کاربر پست Arash عزیز را پسندیده اند .

Arash آنلاین نیست.

15. KingKiller

پسندیده
    248
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    7
    10-22-2017, 12:04 AM #15
    نقل قول نوشته اصلی توسط MaleFactor نمایش پست ها
    سلام
    1- اخیرا چرا جواب دوست دخترت رو نمیدی ؟
    2-یه سوال از خودت بپرس و جواب بده؟
    3-چه نوع مارک مشروبی رو دوست داری؟
    4-چه باری شده تو بازی یه حدسی بزنم که شوکت کنه؟
    5-نظرت راجب گاد بهمن ؟
    6-به گاد های فرومت حقوق میدی؟ اگه قرار باشه حقوق بدی به هر کدوم چقدر میدی؟
    7- اما میرسیم به جنجالی ترین سوال ممکن- به نظرت من جواب مثبت میدم به سحر و یا منفی ؟ اصلا چرا سحر گیر داده به من
    8-دورنما ها و اینده نگری درمورد فروم چیه همون هدف و برنامت؟ ایا میخوای چیزیو تغییر بدی یا گسترش بدی؟

امشب سوال جالبی به ذهنم نیومدم دیگه ایشالا بازم میام سراغت
    1- خیلی ناز کرد منم دیگه تحویلش نگرفتم پررو میشن اینا سریع
    2- سوال: آیا افشین همین الان چرت ترین و عبث ترین سوال تاریخ صندلی داغ رو پرسید؟ جواب: بله
    3- اسمیرنوف گلد اشلگر هر چی بدن میخورم
    4- زندان قزل حصار که واقعا تخیلی حدس زدی به جز اون دور 4 فری رو خیلی خوب حدس زدی. حدسات خیلی خوبه کلن
    5- داستان منحصر به فرد همیشه هم میخواد بیگناها ببرن
    6- فروم من نیست دیگه وقف عامش کردم پول بذارین حقوق بدین خودتون متین اصفهانیه نمیخواد چیزی بهش بدید
    7- به نظرم اشتباه نکن و دم به تله نده. جوونی حیفه به این زودی بری خونه بخت. اصغر سیبیل به خواستگارش جواب بله داد چی شد؟ الان نشسته خونه داره کهنه بچه تمیز میکنه
    8- به نظرم تو 5 6 دور اخیر سطح برگزاری بازی ها خیلی بالاتر رفته و همین امیدوار کننده است. خیلی کسایی که مدتها از مافیا دور بودن، با مافیاییا به مافیا برگشتن و اینم خیلی خوبه قسمت های خارج مافیایی هم که در نظر داریم، باعث میشه سایت یک کم شخصیت پیدا کنه کم کم همه ی بازیکنا سطح بازیشون پیشرفت کرده تقریبا، بازیکنای جدید و خوب هم بیان که عالی میشه بلاخره از هر 3 4 تا دور اولی یکی دوتا بازیکن خوب در میاد به نظرم

مرسی. بازم بیا سوالای چالش برانگیزتو جواب بدم
    My name is Kvothe
    .

Arash آنلاین نیست.

16. کاربلد مافیا

پسندیده
    179
    مورد پسند : 90 بار در 24 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    5
    10-22-2017, 12:04 AM #16
    سلام من برگشتم خوبی خوشی؟

اول یکم دو به هم زنی کنیم چند تا اسم میگم اولین کلمه ای که دربارشون به ذهنت میرسه بنویس فقط یه کلمه فقطم اولیش

سید
    عماد
    متین
    سحر
    اریا
    ترسا
    ایدمهدی
    رضا

دوست داری ازدواج کنی؟ اصلا تا حالا بهش فکر کردی؟!

21 دسامر 2012 رو یادته؟ چی دربارش فکر میکردی تا قبلش؟ جدی

فرفره هه اخر اینسپشن وایمیسه یا نه؟

ترسناک ترین صحنه ای که تا حالا باهاش برخوردی؟ ترسناکا نه ناراحت کننده یا چمیدونم بد اینا

دوست داری مورینیو سرمربی یووه بشه؟ پوچتینو چی؟ کس خاصی رو مد نظر نداری؟

5 کاربر پست Vecchia Signora عزیز را پسندیده اند .

Vecchia Signora آنلاین نیست.

17. KingKiller

پسندیده
    248
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    7
    10-22-2017, 12:33 AM #17
    سلام من برگشتم خوبی خوشی؟
    سلام رضا. آره بد نیستم نوک انگشتام از تایپ پینه زده فقط
    اول یکم دو به هم زنی کنیم چند تا اسم میگم اولین کلمه ای که دربارشون به ذهنت میرسه بنویس فقط یه کلمه فقطم اولیش

سید: عوضی
    عماد: هم رشته ای
    متین: اصفهان
    سحر: سگ
    اریا: قاتل سگ
    ترسا: دعوا
    ایدمهدی: پلیس بپرسه
    رضا : بدشانس

دوست داری ازدواج کنی؟ اصلا تا حالا بهش فکر کردی؟!
    آره. خانواده و بچه داشتن رو دوست دارم کلن. منتهی اگه قراره حوصله ام اندازه ی الانم باشه، عمرا ازدواج کنم اما اصراری هم ندارم، کاملا ممکن و حتی محتمل میبینم که تا آخر عمرم «ازدواج» نکنم و تشکیل خونواده ندم. ولی کلن آدمی هستم که وابستگی دارم و باید داشته باشم. حالا ازدواج یا هر چی دیگه.

21 دسامر 2012 رو یادته؟ چی دربارش فکر میکردی تا قبلش؟ جدی
    یادمه. از سالای قبلش که میگفتن بیشتر اون تئوری برخورد اجسام آسمانی منطقی بود ولی خب وقتی هیچ خبری نبود حتی تا روز قبل خود اون روز، مشخص بود که چرت و پرته دیگه جدی اونطوری نمیگرفتم که بخوام اصرار کنم که اتفاقی میافته یا مخالفت کنم و بگم اتفاقی نمیافته. فان بود دیگه روزش هم یادمه آزمون قلمچی داشتم ولی صبحش که بیدار شدم یه هیجان خاصی داشت یادمه

فرفره هه اخر اینسپشن وایمیسه یا نه؟

نمیدونم. من خودم چند بار اون صحنه رو دیدم احساس میکنم فرفره هه داره tremble میکنه قشنگ و خب چون داره میلرزه، پس در نهایت وایمیسه. فنسی ترش اینه که بگی اوپن اندینگه و ازین حرفا. ولی به نظرم وایمیسه

ترسناک ترین صحنه ای که تا حالا باهاش برخوردی؟ ترسناکا نه ناراحت کننده یا چمیدونم بد اینا
    یه بار داشتیم میرفتیم باغ یکی تو غرب کرج، (همون سالی که طوفان وحشتناکی اومد تهران) یه طوفان خیلی خفنی دقیقا روبرومون بود عین یه پتوی کلفت داشت میومد رو سرمون. نمیدونم چطوری توصیفش کنم. قرمز بود قشنگ آسمون هم قهوه ای خاکستری اینا شده بود. بعدشم تقریبا فرو رفتیم تو همون طوفانه با ماشین درخت بود که میافتاد تو جاده صحنه ی وحشتناکی بود تقریبا ر**ه بودم به خودم
    ولی ترسناک spooky طوری، امسال تابستون رفته بودیم یه روستایی تو سمنان ییلاق، بعد با دوتا از دخترعمه هام کل کل انداختیم که هرکی جرئت داره شب ساعت 12-1 بره قبرستون روستا شب که شد سه تامون با هم رفتیم. خیلی فاصله نداشت با جایی که بودیم. بعد قبرستونش کاملا قدیمی بود. یعنی حتی سنگ هاش رو مثل قبرستونای توی فیلما، اکثرا قائم گذاشته بودن تا اینکه تخت رو زمین بذارن. منظره ی بدی میداد خلاصه رفتیم سه تایی و همه جا تاریک بود و با هر صدایی که میومد بیشتر به هم میچسبیدیم نور موبایل هم جرئت نمیکردیم بندازیم ترجیح میدادیم هیچی نبینیم کلن بعد اومدیم برگردیم بین راه یه سگ گنده ای ایستاده بود پارس میکرد. در حالت عادی شاید نمیترسیدیم ولی خب در اون حالت هیچی دیگه وایسادیم سگه رفت در حالی که همینجوری کنار یه دیواری از ترس شا***ه بودیم به خودمون خود قبرستون ولی همونجوری که انتظار میرفت خبر خاصی نبود حتی توهم جن و اینام نزدیم
    دیگه هم ازین غلطا نمیکنم

دوست داری مورینیو سرمربی یووه بشه؟ پوچتینو چی؟ کس خاصی رو مد نظر نداری؟
    مورینیو که نه، نه خودش رو دوست دارم نه سبک بازیشو. پوچتینو بد نیست، باید تیم بزرگتر خودشو نشون بده تو سی ال.
    ژاردیم خوبه خیلی دوسش دارم. کنته برگرده عالیه که بعیدم نیست به نظرم. زیدان رویاییه ساری هم با این که از خودش خیلی بدم میاد ولی به نظرم میتونه مناسب باشه، البته یووه یکم براش بزرگه

مرسی بازم بیا سوالات استانداردن پدر آدم در نمیاد
    ویرایش توسط Arash : 10-22-2017 در ساعت 02:40 AM
    My name is Kvothe
    .

6 کاربر پست Arash عزیز را پسندیده اند .

Arash آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

پسندیده
    57
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    6
    10-22-2017, 12:58 AM #18
    درود بر آرش عزیز. خسته نباشی.

امشبم یه سوال می پرسم.

موسیقی. چقدر مهمه و چقدر گوش میدی؟ کلا علایقت چیا هست تو موسیقی؟ توضیح بده خودت هرچی میخوای.
    ایرانی محبوب ترین خواننده ها و ترانه ها رو بگو و خارجی هم به همچنین. تعدادشم با خودت. کلاسیکم اگه گوش میدی بگو.

لذت ببر.

3 کاربر پست Pouya عزیز را پسندیده اند .

Pouya آنلاین نیست.

19. KingKiller

پسندیده
    248
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    7
    10-22-2017, 02:35 AM #19
    درود بر آرش عزیز. خسته نباشی.

امشبم یه سوال می پرسم.

موسیقی. چقدر مهمه و چقدر گوش میدی؟ کلا علایقت چیا هست تو موسیقی؟ توضیح بده خودت هرچی میخوای.
    ایرانی محبوب ترین خواننده ها و ترانه ها رو بگو و خارجی هم به همچنین. تعدادشم با خودت. کلاسیکم اگه گوش میدی بگو.

لذت ببر.
    مهمه کم پیش میاد که یه روز موسیقی گوش نداده باشم. حالا حین هر کاری. کلن یه آدمی ام که همیشه باید یه چیزی سرگرمم کنه، نمیتونم دو دقه بیکار بشینم. دیگه مثلا هیچ کار دیگه ای نتونم بکنم، موسیقی اولین گزینه اس خصوصا برای توی راه و اتوبوس و اینا. گذشته از اینا موسیقی غذای روح انسانه با ذهن و روحیات آدم بازی میکنه. لذت وصف نشدنی یا غم غیرقابل انکاری بهت میده و باعث میشه اونقدر با یه آهنگ ارتباط برقرار کنی که هرروز گوشش بدی. کلن هم همیشه یه آهنگی تو ذهنم و تو دهنم هست و زیر لب میخونم یا سوت میزنم
    علایق. کلن از گوش دادن به موسیقی خوب، لذت میبرم، اکثر سبک ها رو هم دوست دارم و باهاشون میتونم ارتباط برقرار کنم، از سنتی ایرانی و تلفیقی بگیر، تا رپ و هیپ هاپ، تا راک و متال فقط با پاپ نمیتونم ارتباط برقرار کنم به خصوص پاپ جدید ایرانی. پاپ های دهه 60 خیلی خوب هستند. پاپ خارجی هم 90 درصدشون حالم به هم میخوره ولی چیزی که خودم گوش میدم تقریبا 80-90درصد راک هست. توی خود راک هم آلترنیتیو، ایندی راک و حتی گرانج و هارد راک اکثریت پلی لیستم رو تشکیل میدن
    متال هم صرفا متال حماسی گوش میدم که محمد معرفی کرد بهم و معتادم کرد. لیریکس قوی، موسیقی زیبا و سنگین و البته هیجان انگیز. جذاب هستن شعرهاشون هم به ذهن فانتزی من میخوره
    اما ایرانی هم دوست دارم. تلفیقی سنتی و کلاسیک، جذابه، پالت، دنگ شو اینا یه مدت خیلی گوش میدادم. الان کمتر. کلن هم از بچگی در خانه و ماشین بابام موسیقی سنتی گوش میده همش و خب ما هم اخت داریم و من هم لذت میبرم از یه سریاشون. موسیقی محلی هم بسیار لذت میبرم و زیبان و حتی پیش میاد که خودم پلی کنم گوش بدم.
    موسیقی بیکلام حال نمیکنم کلن. میگم که، کلن باید همه چیز من رو سرگرم کنن. کلاسیک هم گوش نمیدم. قشنگن، ولی سرگرمم نمیکنن شاید بعدا رو آوردم.
    اینم بگم که کلن خیلی با راک های ایرانی حال نمیکنم، یه جوری انگار وصله ی ناجور هستن انگار به زبان فارسی نمیخوره نمیدونم.

ایرانی، پاپ ابی و قمیشی رو دوست دارم بخصوص ابی پالت عجم دنگ شو (آهنگای قدیمی ترش) و...
    آهنگ پاپ خاصی مدنظرم نیست. تلفیقی، پالت و اون آلبوم فوق العاده ی آقای بنفش شون. همه ی آهنگا بخصوص والتس شماره ی یک که وحشتناک باهاش خاطره دارم و حتی برای عروسی برادرم، با اون آهنگ و عکسای خودشون براشون یه کلیپ درست کردم تو عروسی پخش شد . آلبوم بعدیشونم خیلی خوب بود. دنگ شو هم البوم شیراز چل ساله عالی بود همه ی آهنگاش بخصوص لالایی ارواح که عاشقشم . این آلبوم مجازی هم که دادن خیلی خوب بود خصوصا ترک دنگ شو و ترک ماهیها. بند عجم هم آهنگاش برای تو ماشین عالی ان و حوصله ات سر نمیره
    محلی هم رستاک خصوصا خیلی خوبه، سوزله یه آهنگی هم بود دره واز کن، اونم خیلی دوست دارم بندری هم همچنین. بلاخره یه رگ بندری

خارجی هم Imagine Dragons، Cage The Elephant، Hozier، Passion Pit، Coldplay، Linkin Park اند موست ریسنتلی Nirvana هم بند ها و آرتیست های مورد علاقه ام هستند. Florence + The Machine هم فوق العاده است
    کلن هم میتونم بگم با آهنگ My Happy Ending از Avril Lavigne جذب موسیقی غربی شدم و با آهنگ فوق العاده ی Radioactive از Imagine Dragons هم شیفته ی راک. آهنگای محبوب دیگه ام شامل Demons و اکثر آهنگای آلبوم Smoke + Mirror از ایمجین درگنز، Cigarette Daydream از Cage The Elephant، آهنگ به یاد موندنی Take Me To Church از Hozier، آهنگ قوی و زیبای Delilah از Florence + The Machine و آهنگ قفلی جدیدم یعنی Smells Like Teen Spirit از نیروانا.

احساس میکنم خیلی چیزا نگفتم کسی خواست بدونه جزیی تر بپرسه جواب میدم
    امیدوارم راضی باشی از جواب ممنون بازم بیا
    My name is Kvothe
    .

Arash آنلاین نیست.

20. کارآموز مافیا

پسندیده
    98
    مورد پسند : 42 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    10-22-2017, 03:00 AM #20
    سلام. اول سوالات مافیایی

۱- یک تیم بالانس ۴ یا ۵ نفره ی مافیا بساز که خودتم توش باشی با ذکر نقش های هر فرد. فکر کن مثلا ۱۸ یا ۲۰ نفر شرکت کردن. همه خوبا هم هستن. تیمو بالانس بچین نه خیلی قوی نه ضعیف فک کن هم گادی هم مافیا

۲- راحت ترین نقش مافیا کدومه به نظرت؟ یه نقشی که باهاش راحت تر از بقیه میشه بازی خوبی انجام داد؟

۳- بازیت حس میکنی شبیه به کیه تو مافیا؟ با ذکر درصد نسبی شباهت جواب بده. یکی بیشتر هم گفتی عیبی نداره.

فوتبالی.

۴- بهترین ترکیب زیر ۲۵ سال حال حاضر دنیا رو بساز. با سیستم درست حسابی. صرفا ۱۱ تا اسم ردیف نکنی ( خود ۲۵ هم اوکیه بذاری. )

۵- 3 تا از Overrated ترین و 3 تا از Underrated ترین بازیکنای حال حاضر دنیا از نظرت رو بگو.

۶- کدوم بازی های یوونتوس بوده که بعد از دیدنشون به شدت احساس غرور و افتخار کردی به تیم؟ یه جوری که اصلا اشک تو چشات جمع شده باشه

۷- خودت فوتبال بازی می کنی؟ اگه آره سبکت شبیه کدوم بازیکنه؟

۸- چند تا نمایش 10/10 خاص تو یه بازی از بازیکنا یادت میاد؟ چند تا باشگاهی و چند تا ملی بگو.

۹- گرون ترین بازیکن های حال حاضر دنیا رو بگو ۵-۶ مورد. به نسبت قیمت نیمار براشون قیمت هم تعیین کن.

قر و قاطی.

10- تو دنیا کسی هست که از خودت بیشتر دوستش داشته باشی؟

11- کامل کن. آرش آدمِ ...... ای هست.
    از دید بقیه دوس داری این جمله چطور کامل بشه؟

12- شخص معروفی تو دنیا هست که علاقه شدیدی به دیدنش از نزدیک داشته باشی؟ اگه زیاده ۳ تا بگو.

13- در مورد خودت نمره بده از ۱۰ به این فاکتور ها.

هوش

پشتکار

صداقت

استعداد ( یه برآیند از استعدادت در زمینه هایی که برات اهمیت دارن در زندگی بگیر و بگو )

14- بهترین و بدترین ویژگی شخصیتی یا خصلتت از نظر خودت چیه؟

15- کدوم خصلت خوب رو اگه بتونی همین الان دوست داری به خودت اضافه کنی؟

کافیه فعلا. خوشم اگه اومد بازم میام

2 کاربر پست IDEMAHDI عزیز را پسندیده اند .

IDEMAHDI آنلاین نیست.