alt
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 41 به 57 از 57

موضوع: هالـــــوویــن | 2017

1. خارجی

پسندیده
    4
    مورد پسند : 39 بار در 11 پست
    10-31-2017, 01:19 AM #41
    خب موقع رای دادنه درست و حسابی هم پست ندادید که بشه نتیجه گیری کرد حق رای ندادن که نداریم این رای پرت دادن هم واقعا چیز مسخره ایه گاد بشم حتما قانون میذارم ضد این کار! برید نقشارم بخونید من قبلا گفتم بهتون سخته نقشا نمیفهمید شما حداقل تلاشتونو بکنید

رای پرت که گفتم نمیدم ولی اگه فکر کردید به خودم رای میدم کور خوندید از اونجایی که خیلی آدم خودشیفته ای هستم به خودم عمرا رای بدم صد سال سیاه باید آرزوشو با خودتون به گور ببرید

من ترجیح میدم حداقل اعدامی داشته باشیم این فاز از شما سبک مغزا که بخاری بلند نمیشه حداقل ببینیم نقشا چطوریه داستان چی میگه بلکه بازی رفت جلو!

رای به اعدام : آقا رسول

3 کاربر پست عاریا عزیز را پسندیده اند .

عاریا آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 13 بار در 4 پست
    10-31-2017, 01:28 AM #42
    104037_615.jpg
    خب دوستان مثل اینکه حسم درست بوده و اونا مامور بودن تعغیبم میکردن نسفه شبی ظربتی ریختن تو خونه سر بساتمون مام که مست هیچی دیگه مجبورمون کردن اینجوری عکس بگیریم گفتن قراره تو برنامه شُک پخش بشه درس عبرت بشین
    الان دارم از آگاهی پست میدم
    یه چنتا از این شیشه های خالی که ازمون گرفته بودن رو گزاشتن جلوم میگن انتخاب کننمیدونم منضورشون چیه برای چی
    میخوان به نظرتون اینارو میخوان بدن ما ببریم آب پر کنیم توشون تو بازداشتگاه تشنه نمونیم؟ از قضا همشون شیشه هنسی بودن پهناشون به پهنای باند فرودگاه امامه
    عجب غلطی کردیما باز کاش یه چنتا جک دنیلز میبود توشون اونا یخورده پهنای ناذکتری دارن
    حالا ایشالا که خیره و همون آب پر کردنه منظورشون
    منو دارن میبرن دیگه سحر منتظرم بمون ذود برمیگردم ولی قول نمیدم همون ادم سابق باشم

4 کاربر پست ماله فاک طور عزیز را پسندیده اند .

ماله فاک طور آنلاین نیست.

3. 10-31-2017, 01:45 AM #43
    نقل قول نوشته اصلی توسط عاریا نمایش پست ها
    خب موقع رای دادنه درست و حسابی هم پست ندادید که بشه نتیجه گیری کرد حق رای ندادن که نداریم این رای پرت دادن هم واقعا چیز مسخره ایه گاد بشم حتما قانون میذارم ضد این کار! برید نقشارم بخونید من قبلا گفتم بهتون سخته نقشا نمیفهمید شما حداقل تلاشتونو بکنید

رای پرت که گفتم نمیدم ولی اگه فکر کردید به خودم رای میدم کور خوندید از اونجایی که خیلی آدم خودشیفته ای هستم به خودم عمرا رای بدم صد سال سیاه باید آرزوشو با خودتون به گور ببرید

من ترجیح میدم حداقل اعدامی داشته باشیم این فاز از شما سبک مغزا که بخاری بلند نمیشه حداقل ببینیم نقشا چطوریه داستان چی میگه بلکه بازی رفت جلو!

رای به اعدام : آقا رسول

عاریا رایت رو بیار رو سوسمار
    مطمعنم باور کن گناهکاره
    زنیکه با تو هم هستم. رایت روعوض کن به سوسمار
    بخدا گناهکاره

ندیدین چطور دایورت کرده سوال منو؟

عاریا حاضری منو تو و آقا رسول بریم تو سه تای آخر؟
    اینو جواب بده سریعتر لطفا

سوسمارو اعدام کنین. اگه گناهکار نبود مسئولیت مستقیمش با منه دیگه. درسته؟
    دست دست نکنین وقت داره میگذره سوسمار گناهکاره

فلان کینگ هم همدستشه اومده میگه من آنلاینم .ولی آنلاین نیستم
    یعنی چی این جمله؟؟؟ چقدر حس بدی داد این جملش به منمطمعنم همدست سوسماره
    اگه نبود. مسئولیتش با من

هر کی هم به من اتهام بزنه خودش گناهکاره. کسی هم حق نداره از من سوال تکراری بپرسه و اتهام بزنه
    وگرنه جوری میتوپم بهش که بره بالا با برف سال بعد بیاد زمین

عاریا به این پیشنهادم سریعا جواب بده .منتظرم؟

3 کاربر پست پژی عزیز را پسندیده اند .

پژی آنلاین نیست.

4. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 16 بار در 6 پست
    10-31-2017, 02:27 PM #44
    دیگه فکر کنم همتون فهمیدین دیشب سید ، جذب تیم ستاره ترسا سحر شد ارش تیر خورد و دکتر هم نمیدونست دکتره پس نتونست کاری کنه بنظر من داستان واقعا عالییییییییی بود و پیچیدگی ها خاص خودش داشت اگر نفهمیدین خاک به سرتون حالا هی دخترا میگن چرا عینا اسم گروه مارو اوردی ولی من که گفته بودم اسامی اورده شده تو داستان هیچ ربطی به اتفاقات نداره ! پس حالا عینا اسامی هم بیارم کسی شک نمیکنه باز اینا نمیفهمن میگن چرا ممکنه ما هم تیمی باشیم و اینا ولی هیچ چیز ممکن نیست دو شب دیگه مشخص میشه ولی تا دو شب دیگه همتون دهن من یه دور سرویس سید هم میگه چرا انقدر تابلو جذبشو اعلام کردم ولی من اون رسم چلمبگی نوشتم که جذبش یکم پوشش داده شه اینم نمیفهمه
    خب بهرحال تا این جای بازی اینطوری ریدین اینا ازین به بعد درست بازی کنین دیگه راهنمایی نداریم اگرچه تیری که به ارش خورد با راهنمایی مستقیم من بود ولی دیگه ازین خبرا نیست خودتون تیر بزنین خودتون جذب کنین جذب شدین هم انقدر تابلو نباشین یه دور منو رامتین عرفان بودیم من جذبی پویا اخر بازی گفت من به متین اعتماد دارم بعد من کامل ارضا شدم یه دور من کربلایی بودم جذب سید ترکوندم سید بین 6 نفر ریغ رحمت سر کشید اونجا بیشتر ارضا شدم ولی خب پویام تونست آها پویام میدونه که کلا یبار شدم اعدام حالا شما همه تون هر فاز از همه میشین اعدام.
    بگذریم ، داستان امشب بخونین زیاد تحلیل نکنین درسته فعلا نقش اعلام نشده ولی دلیل نمیشه به نقش مسلط نباشین همه نقش ها بخونن الان فوووووریییییییی
    بعد خوندن با استناد به دورهای قبل و شناخت ذهن عنفورماتیک من حدس بزنین ک نقشتون چیه فاز شب هم به هیچ عنوان تمدید نمیشه همه تا 5 دقیقه وقت دارین نقش ها بخونین ، حدس بزنین و هدف بدین اگر بی نقش باشین و هدف بدین گادگش شوخی هم ک میدونین ندارم.
    داستان شب دوم :
    بار دیگر هری سوار بر جارو بر فراز اسمان برره میشتافت که تلفنش زنگ خورد هری فرود آمد و تلفن را جواب داد ، صداهای نا مفهومی از آن سمت به گوش میرسید ارتباط قطع شد
    هری به سمت جارو اش میرفت که ترسا را دید گونی به دست به دنبال عرفان است ، هری آمد از آن فکر ها کند که دید ترسا گونی را بر سر عرفان انداخت ، عرفان جیغ ریزی کشید و ترسا پا به فرار گذاشت هری فهمید از آن خبر ها نیست.چوبش را تکان داد و جادوی آبلیویت را به سمت عرفان فرستاد تا بتواند بعد از آن شب همان آدم سابق شود.
    هری خسته و در استانه دیوانه شدن بود سوار بر جارو شد و بالا برره به مقصد پایین برره ترک کرد بر فراز چاله اسکندرون پرواز میکرد که وجدان سرگردان ارش را دید در حال نزاع با رضا.نزاع به شدتتتتت مرگبار بود.در نهایت وجدان ارش به سمت جنازه اش رفت و اشاره به لباس زنانه بر تن جسدش کرد و گفت"خیلی نامردین"و همانطور که جنازه اش سمت چپ چاله بود ، خودش از سمت راست ناپدید شد هری حسابی گیج شد برای اولین بار دلش میخواست ولدمورت درسته قورتش دهد
    هوا پر از غبار بود.هیچ صدایی در برره نبود.دیگر خبری از صدا نامفهوم پشت تلفن هم نبود.سید هم دری وی نمیگفت.شب شب ِ عجیبی بود.برره ازین شب ها به خود ندیده بود که آن هم دید

تعداد افراد شرکت کننده 20نفر ( یوزر هیشکی ندارم فاز 4 اگر پیام ندین بم تا اخر بازی بی نقش میمونین ، گادکش هم نمیشین تا درین خفت بپوسین)

اطلاعات تماس :
    @hanifm71@

5 کاربر پست حنیف م71 عزیز را پسندیده اند .

حنیف م71 آنلاین نیست.

5. خارجی

پسندیده
    4
    10-31-2017, 10:51 PM #45
    پژمان من فقط در صورتی به سوسمار رای میدم که خودم تنهایی برم تو 3 تای آخر!

برنامه من از اول هم همین بوده اگه واقعا بی گناهی نباید مخالفتی داشته باشی!!

اینقدرم با من بحث نکنید وقتمو نگیرید! مطمئن باشید وقتی حرفاتونو میشنوم دقیقا یه همچین حسی دارم:

2 کاربر پست عاریا عزیز را پسندیده اند .

عاریا آنلاین نیست.

6. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 4 بار در 2 پست
    11-01-2017, 02:15 PM #46
    منم در مورد داستان شب یه تحلیلی داشته باشم : همونایی که بچه ها گفتن منم نظرم رو هموناست

اما در مورد بازی ، جالبه دارم میبینم 12 تا رای به اعدام جمع شده برای من خیلی مشکوکه این حرکت گوشه ذهنم میمونه

همانا رای دادن به من از نشانه های گناهکاران است

خب دیگه بازی پرسپولیس شروع شد من برم بازیو ببینم ، اگه اعدام نشدم تا اخر فاز و مثل همیشه رفتم تو 4 تای آخر، بهم خبر بدین که بیام یه رای به اعدام بدم که بازیو ببریم مرسی

گیر بیخودم ندین آنلاین نیستم اشتباه نشون میده اون پایین

آرش با این فرومت
    ویرایش توسط فلان کینگ : 11-01-2017 در ساعت 02:45 PM

2 کاربر پست فلان کینگ عزیز را پسندیده اند .

فلان کینگ آنلاین نیست.

7. 11-01-2017, 02:36 PM #47
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلان کینگ نمایش پست ها
    منم در مورد داستان شب یه تحلیلی داشته باشم : همونایی که بچه ها گفتن منم نظرم رو هموناست

اما در مورد بازی ، جالبه دارم میبینم 12 تا رای به اعدام جمع شده برای من خیلی مشکوکه این حرکت گوشه ذهنم میمونه

همانا رای دادن به من از نشانه های گناهکاران است

خب دیگه بازی پرسپولیس شرو شد من برم بازیو ببینم ،اگه اعدام نشدم تا اخر فاز و مثل همیشه رفتم تو 4 تای آخر، بهم خبر بدین که بیام یه رای به اعدام بدم که بازیو ببریم مرسی

گیر بیخودم ندین آنلاین نیستم اشتباه نشون میده اون پایین

آرش با این فرومت
    خخخخخخ آقای فلان بهتره اینقدر نسرایی
    بیا اعدامتو قبول کن کار داریم باید بریم سراغ سوسمار
    دیدین گفتم این دو تا همدستن؟

بازم یه پیشنهاد دارم براتون. قبول دارین که من برم تو یک نفر آخر بازی و به تنهایی برنده بشم یا نه؟
    اینو جواب بدن همه سریعتر؟

اگه برم تو یک نفر آخر و برنده نشم مسئولیتش با منه دیگه درسته؟
    پس دیگه نگرانی وجود نداره. همه جواب بدن؟

- - - Updated - - -

خخخخخخ آقای فلان بهتره اینقدر نسرایی
    بیا اعدامتو قبول کن کار داریم باید بریم سراغ سوسمار
    دیدین گفتم این دو تا همدستن؟

بازم یه پیشنهاد دارم براتون. قبول دارین که من برم تو یک نفر آخر بازی و به تنهایی برنده بشم یا نه؟
    اینو جواب بدن همه سریعتر؟

اگه برم تو یک نفر آخر و برنده نشم مسئولیتش با منه دیگه درسته؟
    پس دیگه نگرانی وجود نداره. همه جواب بدن؟

کاربر مقابل پست پژی عزیز را پسندیده است:

پژی آنلاین نیست.

8. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 10 بار در 4 پست
    11-01-2017, 03:32 PM #48
    یسری میان دایرکت میگن چخبرته مردیم از بس تو اینستا اون بالا هاله قرمز دیدیم دور عکست ؛ بس کن چقد استوری میزاری!

از همین جا بشون میگم که لنتیااااا من کجا زیاد استوری میزارم آخه ؛ خوبه هر 45 دیقه یبار میزارما ؛ اگه ازون آدماش بودم که دم ب دیقه میزاشتم چی میگفتین عاشغالاااا

اصلا شما لیاقت خوندن نوشته های عباس معروفیو ندارین ؛ خااااک تو سرتون ینی ؛ زورتون میاد دوزار بیشتر یاد بگیرین؛ همش دنبال عکسای منین ؛

ازین ب بعد تنبیهتون میکنم و عکسای توی اینستا و تلگرامو بجای هر 45 دیقه ؛ هر 2 ساعت یبار عوض میکنم تا حالتون بیاد سر جاش؛ عوضش استوریای عباس معروفیو هر 16 ثانیه یبار میزارم ؛ تا یکم درس زندگی یاد بگیرین

با یه جمله دختر کش از عباس معروفی این پستمو تموم میکنم :

کاش زندگی دنده عقب داشت....
    تا برگشته و میدیدیم چه غلط ها که نباید میکردیم و کردیم...
    و چه گوه ها نباید میخورده ایم و خورانده شدیم...
    و در صدد جبران آنها...
    با چه انسانهای لاشی و بی اعصابی همبستر شده ایم....
    شاید که این تقدیر ما بود...

#عباس_معروفی
    #سمفونی_مِیت_ها

3 کاربر پست ننه سحر عزیز را پسندیده اند .

ننه سحر آنلاین نیست.

9. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 16 بار در 5 پست
    11-01-2017, 04:37 PM #49
    دوستان جاتون خالی دیشب هالوین بود ، دوره افتاده بودیم تو خونه ها کندی و چاکلت جمع میکردیم ، حقیقتا خیلی دست و دلبازن مردم اینجا

من خودم یه سبد پر تونستم جمع بکنم ، خدایی خیلی خوب بود واقعا عالی بود

راستی کاستوم مناسب پیدا نکردم ، گفتم چیکار کنم چیکار نکنم یهو به ذهنم زد اسم یوزر و آواتارمو تتو کنم رو پام ، خلاصه رفتم به محل مورد نظر گفتن اوستا خودش نیس رفته برا ناشتایی ، دیدم چاره ای نیست عجله دارم گفتم برادر خودت چی نمیتونی یه سوسمار قرمز تتو کنی رو ما؟ اونم از خدا خواسته گفت چرا نتونم لباساتو بکن دراز بکش تا بیام

خلاصه با کلی درد و خونریزی (بار اولم بود اونم همینطور ) تموم شد برگشتم که ببینم چطور شده با این صحنه مواجه شدم

photo_2017-11-01_05-02-00.jpg

گفتم :مرد حسابی من به تو گفتم سوسمار قرمز تو ورداشتی مارمولک گُل گلی تتو کردی؟

گفت :حالا شده دیگه بخدا بار اولم بود ، اینم فرقی نداره که بگو دختر عموشه

هیچی دیگه پا شدم اومدم ، گفتم یه شلوارک بپوشم که تتوم دیده بشه ،البته چون ناکس خیلی بالاتر از اون جایی که باید زده بود تتو رو ، مجبور شدم یه کوتاهشو انتخاب کنم و چند دور تا کنم شلوارکو تا دیده بشه مارمولکه ، عینهونه بیکینی شده بود برام همه دخترا با یه (ژووون) خاصی نگاه میکردن بهم تو خیابون

خلاصه اگه اون پیشنهادایی که در طول مسیر بهم شد رو فاکتور بگیریم در کل شب خوبی بود خوش گذشت جاتون خالی

گاد مرسی که قبول کردی خاطره هالوینی بگیم

4 کاربر پست سوسمار قرمزه عزیز را پسندیده اند .

سوسمار قرمزه آنلاین نیست.

10. خارجی

پسندیده
    4
    11-01-2017, 10:06 PM #50
    خب بازی هم تموم شد همونطور که کاملا قابل پیشبینی بود از اولش با وجود این که این همه چرت و پرت گفتم و این همه فحشتون دادن و اصلا بازی نکردم مخصوصا با وجود این همه اختلاف ساعت و همه اینا بازم من برنده شدم

آخه چطوری ممکنه با گفتن بیشترین دری وری ممکن و دایورت کردن قسمت اعظمی از پست ها و نخوندن حتی یه کلمه از نقش ها و قوانین بازم نتونستید از پس من بر بیاید خاک تو سرتون

درباره اهداف شبم یه توضیح بدم. من با هوش و ذکاوت سرشاری که داشتم همون اول بازی که اسامی اومد با اولین نگاه فهمیدم هر کی چه نقشی داره حتی یه ثانیه هم فکر نکردم از همون اول فهمیدم ضد ضربه ها بجز سامورایی کیان و کاملا برنامه ریزی شده و از پیش تعیین شده یکی یکی ضد ضربه ها رو زدم تا هیچکس نمیره تا به وجود قاتل شک نکنن! علاوه بر این برای دو تا از اهدافم پیشبینی کردم که دکتر میخواد کی رو سیو کنه و دقیقا همون رو زدم اون شب! میدونم کرک و پرتون ریخته ولی مدیونید اگه فکر کنید همه تیرامو زدم تو در و دیوار و فاز شب بد بودم و اینارو از خودم در میارم، بر عکس عالی بودم تو 6 شب هیچ کسیو نتونستم بکشم که این خودش یه رکورد به حساب میاد و قطعا بهترین قاتل تاریخ مافیا بودم این دور!

جادوگر و گادفادر و همه گناهکارا هم از اول فهمیده بودم فقط به زمان بندیم نمیخورد که بیام اعدامشون کنم سامورایی هم از همون اول کاملا فهمیدم کیه و با همون هوش و ذکاوت سرشارم نزدمش هیچ شبی

این دور هم اخرین دوری بود که با شما حیف نون ها بازی کردم دیگه هیچوقت تو همچین بازی سطح پایینی شرکت نمیکنم و این فروم رو با حضورم مزین نمیکنم بلکه آدم بشید

همچنین شرمنده باشید که با وجود این همه کم کاری من و حضور کم باختید شماها به من هیچ ربطی نداره کاملا تقصیر خودتونه برید بمیرید

تحلیل و نمره هم ندارم خودم 10 بقیه 0 حالا برید پی کارتون سریعتر

راستی یادم نره ساعتا هم کشیدن عقب از این به بعد کاری داشتید 5 تا 5:07 پیام میدید
    ویرایش توسط عاریا : 11-01-2017 در ساعت 10:07 PM دلیل: بِ تُ چِ؟

3 کاربر پست عاریا عزیز را پسندیده اند .

عاریا آنلاین نیست.

11. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 7 بار در 1 پست
    11-02-2017, 11:13 PM #51
    اول اینکه کی رنگ یوزر های هالووینُ هم رنگ یوزر گاد کرده؟ خودش بیاد مطب. کارش دارم.

سلام. خسته نباشی تا اینجا سری ۱۷ ام:

۱. زندگی می کنی یا برعکس؟

۲. از زندگیت چقدر راضی هستی؟ با درصد بگو (راهنمایی: زیر ۳۰٪ باشه کم نیس. فاجعه س. اصلا حرفشُ نزنیم بین ۳۰-۴۰٪ فقط برات آرزوی موفقیت می کنم مزاحمت هم نمیشم به زندگی داغونت ادامه بده. بین ۴۰-۶۰٪ کمه ولی اشکال نداره ۶۰ تا ۸۰٪ خوبه به نظرم. میشه امیدوار بود بهت ۸۰-۹۵٪ عالیه. ۹۵٪ به بالا هم غلط کردی. اگه درست جواب ندی سرویست می کنم.)

۳. قدرت مهم تره یا پول؟ (راهنمایی: جواب قدرته اگه بازم نتونی جواب درست بدی سری بعدیُ سخت تر میپرسم)

۴. وقتی مشکلی برات پیش میاد؟ کیا تو ذهنت میان که میشه بهشون اتکا کرد؟ ۳۴ مورد بگو حداقل. حتما هم به ترتیب.

۵. عشق مدفن وصل است. چقدر با این جمله موافقی؟

۶. اسم ۱۶ نفر از کاربران سایت که "صرفا" مورد علاقه ت هستن بگو. اصلا مهم نیس کاربر خوبی هستن یا نه.

۷. تاپ ۳۰ فیلم هایی که دیدی رو بگو. + تاپ ۳۰ کاراکتر های مورد علاقه ت.

۸. موثر ترین فرد تو فینالهای لیگ قهرمانان + جام جهانی + جام ملت های اروپا، آمریکا، آفریقا (آسیا نمیخواد به نظرم گناه داری.) + جام حذفی های ۲۰ سال اخیر انگلیس، اسپانیا، ایتالیا (خواستم بگم فرانسه و آلمان نمیخواد. ولی غلط کردی اونارم بگو.)

۹. از ۱۰ نمره بده به بازی های زیر.

پویا دور ۱ (فاز روز):
    پویا دور ۱ (فاز شب):
    متین دور ۱ (کلا):
    امین دور ۱ (فاز قبل مرگ):
    مهدی دور ۳ (فاز چهارم):
    آرش دور ۸‌ (فاز آخر):
    پویا دور ۸ (می دونم گاد بودم تو نمره تُ بده کاریت نباشه):
    خلفی دور ۱۰ (فاز شب. با توجه به نقشش این نمره ت خیلی مهمه):
    آریا دور ۱۰ (فاز شب):
    متین دور ۱۰(فاز آخر):

۱۰. اینا سوال های آزار دهنده ولی جدی و مهمه به نظرم. با این حال جواب ندادی اشکال نداره. (البته فقط یکیشُ می تونی جواب ندی هوا برت نداره.)
    یک مورد رو انتخاب کن بین اینا.

فرض کن خدای نکرده رفتی زیر تریلی. ترجیح میدی جفت پاهات پرس شه یا دستات؟

فرض کن با والدین و زن و بچه ت رفتی دریا و هیچکدوم هم شنا بلد نیستن. یه موج میاد و در آستانه غرق شدن قرار می گیرین فقط هم می تونی یک نفرُ نجات بدی. انتخابت؟ (خودتم می میری در هرصورت)

این از همه بدتره. (منظورم اینه اینو باید جواب بدی.) فرض کن با زنت تو ماشینی. یه تصادف شدید می کنی. خودت که کلا از گردن به پایین فلج میشی ترجیح میدی زنت هم فلج بشه یا فقط از کمر به پایین قطع شه پاهاش؟

همینا فعلا بسته به میزان شرکت کنندگان ۳۷ تا ۴۸ سری می پرسم ازت مرسی. فعلا

7 کاربر پست پویا. عزیز را پسندیده اند .

پویا. آنلاین نیست.

12. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 8 بار در 1 پست
    11-04-2017, 01:48 AM #52
    افشین: صدرا کجایی بیا یکم چت کنیم
    صدرااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیا دارم میمیرم
    صدرا:
    chte?
    افشین: دوستم نمیده
    جواب
    زود باش باهام چت کن دارم میمیرم
    صدرا:
    Memuinm
    khne nstm
    srry
    افشین: چی؟ مهمونی هستی؟
    صدرا:‌ عره عره
    افشین: جووووون
    ولی کاش بودی یکم حرف میزدیم
    صدرا: ساری افشین ۰ـ۰
    متین: آرش
    افشین
    عماد
    صدرا
    عرفان
    رضا
    محمد
    ترسا
    هومن
    پژمان
    امین
    مهدیار
    صدرا:
    عرفان: پویا نباشه من نیستم
    آرش: عرفان نباشه من هستم
    صدرا تو هستی؟ :/
    صدرا: عره
    آرش: پس من نیستم
    صدرا:
    متین: خوب دیگه همه منتظر سید باشین برای شروع بازی
    گاد منم داستان نویس سیده مسئول باز کردن و بستن تاپیک ترساس
    مهدی هم هیچ مسئولیتی نداره : ) یسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس )))))))))))))
    ترسا: : ))))

مهدی: دیوانه اس این به خدا
    متین: راستی بالانس پشم ریزون : )
    واقعا همه چی ممکن : )
    هرکی بیاد پاره اس : )
    رضا: بابا این بحث مافیارو ول کنین. باز من میام تو بازی خودمو جر میدم که بابا اینا گناهکاران هیچکس به هیچ جاش نمیگیره
    امیر جون: آروم باشید عزیزان
    ترسا: حوصلمون سر رفته واقن : )))
    امیر جون: عه. خب یه کار کنید. از علایقتون بگین
    آریا: مثلا چی؟
    عرفان: مثلا میوه. چه میوه ای دوس دارین؟
    ترسا: من فق انار
    عرفان: موز
    آرش: توت
    عرفان: ادب#
    آرش: /:
    آریا: چه بیشعور
    امیر جون: آقا آقا
    یه مین ولتون می کنم چرا گروه رو اروتیک می کنین ؟
    آریا: جای این دریوری ها برید نقشارو بخونید.
    عماد scored 75329 in qubo
    ستاره: قهررررررررررررررررررررم
    مردک پوزیدون :/
    ترسا: منم قهررررررم بمولاااااا
    عماد: : دی
    آریا scored 8543980680436806438096 in qubo
    ستاره: آریا :/
    با همتون قهررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر رررم
    عماد: سگ تو روحت ((((((
    به مولا اشکم در اومد
    ولی میزنم
    میزنم آریا به خدا میزنم
    آریا: چیو میزنی؟ چیت زدم بابا فشار نیار به خودت
    عماد:‌ نه من میزنم آریا قسم میخورم میزنم
    من میزنم

آرش: آروم باش پسرم
    سحر left the group ...
    عرفان:
    آرش: چَرا؟
    @gerrardm
    متین: چته؟
    آرش: سحر چرا رفت؟
    متین: کجا رفت؟
    آرش:‌ لفت داد :/
    متین: پس
    منم
    به
    خاطر
    حمایت
    از
    سحر
    لفت
    میدم
    متین left the group
    مهدی:
    رضا:
    آریا:‌ چه خبره اینجا
    ترسا: عاقاااااا
    امیر جون: یکم شعور داشته باشید دوستان
    مهدی: مثل تو؟
    امیر جون: مسلما از من با شعور تر که تو گروه نیست ،، لکن نه ، لزوما لازم نیست از من یاد بگیرین.
    رضا: من از همه معذرت میخوام
    مهدی: تو چرا؟
    رضا: نمیدونم
    امیر‌ جون: به جان همین امین یه ذره شعور منو اگه داشتید الان اینطوری نمیشد.
    امین: آقا وقتی می‌گین امین، مشخص کنین خلفی یا غیر خلفی‌ش رو. مرسی :‌))
    امیر جون: ال امین
    خلفی: شانس آوردی با من نبودی
    امیر جون: ببند حلقتو بابا
    خلفی: بمیر بابا. کی تو رو ادمین کرده اینجا؟ خواستم بذارمت رو صدا خفه کن
    امیر جون removed خلفی
    پویا: چی کار داری میکنی بیشرف؟
    امیر جون:‌ عه استاد پویا
    پویا: خب؟
    امیر جون: برش گردونم؟
    پویا: غلط کردی. الان دیگه فایده نداره. این کارتُ یادم می مونه ولی الان به خاطر این کاریت ندارم.
    امیر جون: پس چی شده؟
    پویا: جان امین انقدر بی ارزشه بی وجدان؟
    امیر جون:‌ آقاااا
    پویا: درد.
    خب؟

امیر جون:‌ هیچی غلط کردم حرفمو پس میگیرم
    پویا: آفرین. تکرار نشه.
    افشین Left the group
    صدرا:
    آرش: این دیگه چرا؟
    مهدی: به خاطر سحر لابد
    آرش: مام بریم دیگه :/
    عرفان:‌ عارش تو بری منم میام
    رضا:‌ بابا ول کنید
    عماد: دارم میزنم
    آرش: :/
    عماد scored 908930840938490324803294832094328403240832408 in qubo
    عماد: با گوشی زدمش دوستان لطفا قبول کنین ازم
    آریا:‌
    دیوانه این بابا شما منم برم بهتره روانیا
    آریا left the group
    عرفان:‌ عارش ما هم بریم دیگه
    آرش: اول تو برو فرزندم. منم میام
    عرفان left the group
    آرش left the group
    صدرا:
    امیر جون:‌ گمشو دیگه تو هم
    امیر جون removed صدرا
    مهدی:
    عماد is playing a game ....
    ترسا: Amir joooooooon Emad r hm rmv kn
    مهدی: الان تو همه چیو مخفف میکنی که تو وقت صرفه جویی بشه بعد جووووووون رو کش میدی؟
    ترسا: آره :‌ )) خودمم واقن نمیدونم چرا : )))))
    امیر جون:‌ الساعه انجام میشه.
    عماد is playing a game .....
    امیر جون removed عماد
    ترسا: مرسیییییییییی
    امیر جون:‌ قابل نداشت : دی
    مهدی: ابزار ریمو رو که بدی دست همچین آدمی همین میشه دیگه
    ترسا: منو ناهار میبری بیرون یا بگم تو رو هم حذف کنه؟
    امیر جون: مهدی جان من صحنه رو ترک میکنم
    مهدی: بابا من عیال دارم
    ترسا: اونم بیار خب : )))
    مهدی: واقعا به قول آریا دیوونه این شما ‌ کلبه وحشته اصن اینجا منم برم بهتره
    امیر جون:‌ آفرین برو
    مهدی left the group
    پویا: باز چیکار کردی بی وجدان؟
    امیر جون: من ؟
    پویا: نه. عمه ات.
    امیر جون: خودش رفت بابا
    ولی گروه خلوت میشه چه خوب میشه
    بقیه رو هم حذف کنیم برن دیگه : دی
    ستاره: movafghm
    ترسا: movghm
    امیر جون: خب حله
    امیر جون removed رضا
    امیر جون removed محمد
    امیر جون removed محمدرضا
    امیر جون removed هادی
    امیر جون removed مهدیار
    امیر جون removed چاوش
    امیر جون removed بابک
    امیر جون removed رضا نجفی
    امیر جون removed هادی
    فری: سلام بچه ها. تازه از پادگان اومدم. حالتون خوبه؟
    امیر جون:‌ چطوری فری
    فری: مخلصم سید. فعلا خسته ام تو ریکاوریم مونده تا خوب شم
    امیر جون: عه = )) پس فعلا بذار ریموو کنمت که راحت استراحت کنی
    فری is typing....
    امیر جون removed فری
    امیر جون: بیشرفی مثل خودم ندیدم تا حالا = ))))))))
    ترسا: بلا نسبت امیر جون
    امیر جون:‌ نه خب واقعیته = ))
    خب. پویا جان اجازه میفرمایید ؟
    پویا: باز چه غلطی میخوای بکنی؟
    امیر جون: ال ام....
    پویا: خفه. لازم نیست ادامه بدی. اگه فکر می کنی برات ضرر می کنه نکن. خود دانی
    امیر جون:‌ مجبورم. بعدا جبران می کنم
    پویا: بیخود.
    امیر جون removed ال امین
    پویا: قبر خودتُ کندی.
    امیر جون: ببخشید
    حالا خودتون رو چیکار کنیم ؟
    پویا:‌ نه مثل اینکه واقعا پر رو شدی.
    امیر جون: زبونم لال اجازه میدین ... ؟
    پویا: بیخود می کنی تو. لازم نکرده. خودم میرم. میدونم هدفت چیه بی وجدان.
    فقط یه چیزی. سحر نمیاد دیگه؟
    امیر جون:‌ نه باهاش حرف زدم گفت نمیام.
    پویا: حله.
    پویا left the group
    امیر جون: خب بچه ها موفق شدیم
    یسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
    به هدفمون که میخواستیم اینجا رو هم مثل گروه فرقه مون بکنیم رسیدیم
    برید کنار دور افتخار بزنم
    ستاره: سحر رو ادد کن بابا
    امیر جون: عه. یادم نبود
    امیر جون added سحر to this group
    سحر: سلام. چه خبر شده؟
    امیر جون: هیچی موفق شدیم
    اون یکی پویا added پویا to this group
    امیر جون:
    آقا آقا
    ستاره:‌ قهرمممممممممممممممممممممم مم
    ترسا: خاک تو سرت امیر
    پویا: فقط خواستم مچتُ بگیرم بیشرف. نترس. آخرین بارت باشه به من دروغ میگی. فعلا همین کافیه واست.
    پویا و اون یکی پویا left the group
    امیر جون: آقا حالا من کورم نمی بینم ۵ نفر عضو مونده تو گروه. شما دیگه چرا ؟ ریاضی چند می شدین ؟
    ترسا:‌ خف بابا :‌ ))))))
    سحر: واقعا که
    سحر Left the group
    ستاره:‌ teres bi mam brim
    ترسا: باش
    ترسا left the group
    ستاره left the group
    امیر جون:‌

پویا joined the group
    امیر جون: چجوری آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پویا: به تو ربطی نداره. الان وقت حسابرسیه.
    امیر جون: غلط کردم
    پویا added ال امین to this group
    پویا added مهدی to this group
    پویا added خلفی to this group
    پویا added متین to this group
    پویا: خب. تجاوز کنین بهش.
    ال امین: با کمال میل. : دی
    مهدی: الساعه
    متین: پاره ات میکنم
    خلفی: سید بمیر
    ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ********************************
    پویا: خب ادامه ش سانسور شد دیگه روتون زیاد نشه خدافظ.
    ویرایش توسط مافیایایایایایایایا : 11-04-2017 در ساعت 02:11 AM

8 کاربر پست مافیایایایایایایایا عزیز را پسندیده اند .

مافیایایایایایایایا آنلاین نیست.

13. کاربلد مافیا

پسندیده
    182
    مورد پسند : 90 بار در 24 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    5
    11-04-2017, 02:03 AM #53
    با تشکر ویژه از نویسنده یا نویسندگان پست بالا

من به عنوان عاریا به ایفای نقش پرداختم فقط اومدم بگم که امیدوارم خودت آریا به دل نگرفته باشه هیچ جای صحبتامو چون واقعا همش شوخی و چرت و پرت بود این که این همه شخصیتش جای کار و مانور داشت نشون از شخصیت دوست داشتنی و جالبیه که داره و نه هیچ چیز دیگه
    بی مزه هم خودتونید

- - - Updated - - -

یه تشکر هم یادم رفت از اون حیف نونی که من رو اجرا کرد خیلی خوب بود دمش گرم

5 کاربر پست Vecchia Signora عزیز را پسندیده اند .

Vecchia Signora آنلاین نیست.

14. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 41 بار در 13 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    11-04-2017, 02:12 AM #54
    اقا چقدر خوش گذشت خدايي من حدسا بجز چند مورد نادر برام خيلي سخت بود عاريا رو هم اصن نميتونسم فك كنم كيه فك ميكردم صدرارو رضا ميره م ت ي ن پويا بود ، عجوزه ارش ، ماله فاك طور فك كنم عماد، راجع بقيه نظر خاصي ندارم. ننه سحرم حدس زدم عرفانه ، هي انكار ميكنه ولي . منتظر اعترافشم بي صبرانه اقا پستاي همه عالي بود خدايي !! من به هان بله و سوسمار و عاريا هم خيلي خنديدم كلا هر پستي يچي برا پاچيدن داشت پست اخرم ك مهدي داد عالي بود
    دم همه گرم

من حنيف بودم در نقش متييييين ، گفته بودم ك همه چيز ممكن همه چيز بعيد
    بياين حالا ك هويتم فاش شد همه خاطره ي سميرا رو ب فراموشي بسپاريم ى مرز هاي #عدب و #حيا را ب رفاقتمان بازگردانيم

7 کاربر پست SahaR عزیز را پسندیده اند .

SahaR آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 17 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    4
    11-04-2017, 02:30 AM #55
    مرسی از همه دوستانی که تو این یه هفته با ما بودن و وقت گذاشتن و صبوری کردن و با جنبه بودن صد البته

خیلی خوش گذشت و برای دور اول استقبال بد نبود ولی میتونست بهترم باشه ( کلا کمال گرا هستم من توجه نکنین ، معادلش میشه غرغرو )

من این دور قصد داشتم که یه کاری کنم اسم همه تو این تاپیک باشه و حتی به اندازه یک پست همه یوزرا حضور داشته باشن و شرکت داشته باشن تو این شوخی و جمع صمیمانه و از همون اول با عارش تصمیم گرفتیم که هر کی رو هرکس انتخاب کرد که کرد اگه نکرد ما حداقل یکی دو پست فان ازش بریم خودمون و خب از اول هم بعضی از سوژه ها رو تو ذهنمون داشتیم خودمون و برنامه داشتم من بشخصه براشون

ولی متاسفانه نشد که بشه و نتونستیم تمام و کمال همه یوزرا رو وارد تاپیک کنیم ولی این پست آخر مهدی حجت رو تمام کرد و منو واقعا خوشحال کرد که به هدف اولیه ام رسیدم و یه اختتامیه خوبی با حضور همه اعضای مافیاییا بود که به نظرم بهترین پست امسال هم میتونه لقب بگیره مرسی مهدی

خب دیگه وقت اعتراف و لو دادنه ، زنیکه عجوزه ، سوسمار قرمزه ، ماله فاک طور ، ننه سحر ، پژی و فلان کینگ رو من پشتشون بودم امیدوارم که برا یه ثانیه ام که شده اون خنده از ته دلو با هر کدوم از این یوزرا تجربه کرده باشین و از رضا ، عماد ، افشین ، سحر ، پژمان و هادی هم اگه ناراحت شدن و یا زیاده روی صورت گرفته ( که خیلی سعی داشتم حفظ کنم این مرزو) عذر میخام.

به پستای عاریا ، هان بله ، دو تا متین ها ، پویا ها و مهدی خیلی خندیدم واقعا از ته دل میخندیدم بعضا طوری که آثارش رو مونیتور لبتابم هست فک کنم

دمتون گرم امیدوارم سال آینده هم ادامه دار باشه و البته حضور پرشور تر . مرسی

9 کاربر پست Erf_Ju عزیز را پسندیده اند .

Erf_Ju آنلاین نیست.

16. تازه کار

پسندیده
    45
    مورد پسند : 23 بار در 4 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    11-04-2017, 03:30 AM #56
    عاریا رو کامل خوندم که خوب بود فقط انقدر شدت الافیش زیاد بود که تک تک پستهای منو رفته بود دیده بود و دو دقیقه یه بار پست جدید میداد یه جاهاییشم سوژه کم میاورد از خودش درست میکرد ولی در کل خوب بود 9/10 میدم آفرین
    در مورد بقیه هم راسیتش نخوندم خیلی. متین ها یادمه یکیشون خوب بود حالا کدومشون یادم نیست پویاها هم یکیشون خوب بود که اونم یادم نیست مهدی هم که الاف بیکار جا ترجمه رفته تلگرامو بالا پایین کرده آفرین

خودمم که با اجازه ترسا... هان بله بودم
    خیلی وقت نزاشتم براش فک کنم کلا 4 تا پست دادم که 2 تاش چیز خاصی ننوشتم..خیلی هم سعی کردم چیز نامربوط نگم که ناراحت بشه اگه شد دیگه مشکل از خودشه خیلی حساسه

7 کاربر پست AriA عزیز را پسندیده اند .

AriA آنلاین نیست.

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 41 بار در 13 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    11-04-2017, 10:02 AM #57
    اريا فقط اواتار هان بله خودش سوژه ي كافي بود له شدم ا ريختشششش و آگلي گنگستر نوشتنت

5 کاربر پست SahaR عزیز را پسندیده اند .

SahaR آنلاین نیست.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123