alt
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 57

موضوع: هالـــــوویــن | 2017

Hybrid View

1. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 17 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    4

هالـــــوویــن | 2017

#1 10-26-2017, 02:47 PM
    هالووین

سلام به همگی

قصد داریم جنبش هالووین رو در فروم مافیاییا استارت بزنیم البته با کمک شما دوستان و امیدوارم که استقبال خوبی ازش بشه که بعد ها تبدیل به یه اتفاق خاطره انگیز بشه ؛ به نظرم زمان مناسبی هست برای این کار چرا که تا به الان مطمئنا همه اعضای فروم به یه شناخت نسبی از هم رسیدن و صمیمیت قابل قبولی بین اعضا وجود داره و امیدوارم این اتفاق منجر به تحکیم هرچه بیشتر دوستی ها و صمیمیت ها بشه و یک هفته کاملا فان و پر خاطره رو با هم رقم بزنیم .

برای کسانی که آشنایی ندارن باید بگم که روند کار به این صورته که هر یک از شما یکی از افراد فروم رو انتخاب میکنین و شروع به پست دادن و تقلید اون شخصیت در این تاپیک میکنین ، یعنی ؛ سبک نوشتار ، اخلاق ، احساسات ، منطق ، طریقه صحبت و خلاصه همه چیز اون کرکتر رو باید به شکل شخصیت اصلی و صد البته با ماهیت طنز تقلید کنید. به عبارت دیگه ، توی این تاپیک شخصیت انتخابیتون رو زندگی خواهید کرد.

با توجه به تجربه ادوار قبل تصمیم گرفتیم یک محدودیت هایی رو برای جذاب تر کردن لحاظ کنیم و اون هم اینه که هر کرکتر حداکثر میتونه توسط دو نفر انتخاب بشه ؛ یعنی کرکتر متین رو نمیتونن 3 نفر بازیش کنن و حداکثر دو نفر باید باشه و اولویت با کسانی هست که زودتر انتخاب و به ما اعلام کنند پس اگه ایده ای جذاب برای یه شخصیت مد نظرتون دارین بهتره عجله کنید

این محدودیت به این خاطر گذاشته شده که اولا ، تنوع بازی حفظ بشه و مثلا 10 نفر همزمان یه کرکتر رو بازی نکنن و از مزه بیفته و نهایت دو نفر باشن که بتونه مقایسه بینشون انجام بگیره و ثانیا حدالامکان از اکثر شخصیت های فروم استفاده بشه و تو تاپیک اسمشون رو ببینیم و به قولی جامعه اماری وسیع تری رو پوشش داده باشیم که برای همه جذاب باشه.

با این حال محدودیتی روی تعداد کرکتر های انتخابی وجود نداره مثلا من میخوام 5 تا یوزر رو جاشون تقلید کنم ( به شرطیکه تکراری نباشن) و خیلی هم عالی میشه و توصیه میشه که اگر وقت کافی داشتین روی یک کرکتر گیر نکنین و سعی کنین تنوع بدین و افراد زیادی رو تحت تکفل بگیرید

در مورد پستها هم باید بگم که میتونن مافیایی باشن یا غیر مافیایی و این کاملا بسته به خودتون و سوژه انتخابی داره و میتونین هر حرکتی از سوژه مورد نظر که پتانسیل طنز داره رو تو پستهاتون بیارین

برای راحتی کار ، شما کافیه اسم فرد انتخابیتون رو به من اعلام کنید و یک نام کاربری فارسی مرتبط با یوزر یا اسم اون شخص پیشنهاد بدین که ما اکانت مورد نظر رو در ظرف یک چشم به هم زدن بهتون تحویل بدیم که هر کاری که دلتون خواست میتونین تو این تاپیک باهاش انجام بدین البته هر کاری هم که نه ، خودتون میدونین چه کارهایی نباید انجام بدین ... بگذریم

يا اينكه اگر خودتون خواستين اكانت رو بسازين چه بهتر و فقط نياز هست كه رزرو شخصيت رو با من در ميون بزاريد و باز هم ميگم كه اولويت با نفراتيه كه زودتر رزرو كنند.

در پایان این یک هفته ، نظرسنجی خواهیم داشت برای برترین یوزرها و عملکرد ها ، و نفرات اول تا سوم مشخص میشن و علاوه بر اینکه تونستن یک هفته کاملا فان و خاطره انگیز رو برای خودشون و بقیه رقم بزنن ، میتونن مدال های هالوینی مربوطه ، که خیلیم جذاب هست رو به ویترین مدال هاشون اضافه کنن و حالشو ببرن

بدیهیه که توی این تاپیک باید فقط با اکانتی که براتون ساخته شده پست بدین و به هیچ وجه با اکانت اصلی اینجا پست ندین و هر سوالی داشتین تو تلگرام پیام بدین

و فک کنم لازم نیست این مورد رو هم تاکید کنم که احترام همدیگه رو حفظ کنیم و سعی کنیم مرز بین شوخی و تقلید با تحقیر و تمسخر رو حفظ کنیم و ازش رد نشیم که دلخوری ای پیش نیاد و همینطور تمرینی باشه برامون که جنبه شوخی رو در خودمون بالاتر ببریم و این تاپیک رو به یه سنت هر ساله تو این فروم تبدیلش کنیم.

استارت کار هم از روز جمعه و به محض تموم شدن صندلی داغ خواهد بود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

دوستاني كه قصد شركت در اين دور رو دارند براي رزرو و هماهنگي تو تلگرام به من پيام بدن.

با تشکر

پ.ن : اين رو اضافه كنم كه هر كي مايل نيست باهاش شوخي بشه به من اطلاع بده كه خداي نكرده بعدا دلخوري پيش نياد ممنون
    ویرایش توسط Erf_Ju : 10-27-2017 در ساعت 07:59 PM

11 کاربر پست Erf_Ju عزیز را پسندیده اند .

Erf_Ju آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    3
    مورد پسند : 5 بار در 1 پست
    10-28-2017, 12:06 AM #2
    سلام. خسته نباشید .

اول یک خسته نباشید میگم به پویا ، حقیقتا خیلی سخت هست ، همین که بتونی طوری بالانس کنی که دهنِ سیدُ بسته نگه داری/ببندی واقعا جای تبریک داره . و پویا به خوبی تونست با اقتداری که داره این کارو بکنه ، حقیقتا اقتدارش از اقتدارِ "آیت الله خمینی" هم بیشتر بود ، وگرنه دهنِ سیدُ نمیشه بسته نگه داشت/بست ، به این سادگی .

مورد دوم بالانسِ بازی ـه ، واقعیت امر من "سید" نیستم . وقتی که سید نیستی اونقدر هم قدرت ـه سفسطه نداری که بتونی از استادِ بالانس ایراد خاصی بگیری . من به خودم اجازه نمیدم که در موردِ بالانسِ پویا صحبت کنم ، فقط چند نکته ـی ریز وجود داشت که به خودشم گفتم. مثلا به نظرم اینکه "سید" و تاکید می کنم ""سید"" رو سامورائی بزاری و "امین" رو گادفادر واقعا منطقی نیست. و این مثلِ این میمونه که یه نفر خوشگلُ رو دست و پاش رو ببندی و بندازیش جلوی یک زندانی همسر ندیده . یا مثلا اینکه "چاوش" نباید روئین تن می‌بود به نظر . یا "متین" پلیس . بگذریم به نظرم بالانس مشکل خاصی نداشت و همین که دهن "سید" بسته شده نشون از همین ـه.

در مورد تیم خودمون ، من ، افشین ، ستاره ، کیان ، بابک . تیم خوبی رو تشکیل دادیم ، ایده هامون هم با توجه به داشته هامون زیادی بی نظیر بود . ما برنامه داشتیم که اول "سید" رو اعدام کنیم و مطمئن بودیم که "سید" حتما جادوگر هست که به درستی هم مطمئن بودیم چون "سید" جادوگر بازی می کرد . در وهله بعد می خواستیم "چاوشِ قاتل" رو اعدام کنیم که اینم به نظرم استراتژی کاملا درستی بود فارغ از اینکه اعدام ـش چطور صورت می گرفت . و بعد از اونم "متین" بیگناه قابل اعدام بود و اینطور ما خطر رو از خودمون دور می کردیم.

البته نقشه 10 درصد ریسکی بود . میدونستیم که "سید" راحت اعدام نمیشه ولی "تنها" راهِ چاره بود. به "سید" گفتیم اعدام شو ، نشد. چاوش بهش گفت اعدام شو ، نشد. حتی متین هم این اواخر می گفت "اعدام" شو اما نمی شد . عجیب غیرمنطقی اعدام نمی شد و همین باعث میشه اعتماد نسبت بهش روز به روز کمتر شه .

به هر حال این اقدام ما منتقد داره ، انتقاد ها هم می تونه درست باشه ، اما اون ریسک ها اونجا نیاز بود و کار ما درست بود . در واقع من از اول بازی می دونستم که ممکنه منتقد داشته باشه ، ولی به هر حال از اول بازی هم مشخص بود که لازم ـه.

در کل از همه کسائی که شرکت کردن تشکر می کنم. از همه کسائی که شرکت نکردن/نذاشتن شرکت کنند هم تشکر می کنم .

5 کاربر پست ال امینو عزیز را پسندیده اند .

ال امینو آنلاین نیست.

3. خارجی

پسندیده
    4
    مورد پسند : 39 بار در 11 پست
    10-28-2017, 12:52 AM #3
    زمانتونو همین اول با من هماهنگ کنید
    من فقط 4 تا 4:07 صبح میتونم انلاین باشم اگه کسی کاری داشت پیام بده اگه حال داشتم جواب میدم
    الانم قاعدتا نباید اینجا میبودم خیلی منت سرتون گذاشتم
    خب دیگه من برم به کارارم برسم

- - - Updated - - -

کارارام = کارام از معایب پست دادن سر کاره دیگه
    البته سر کار نیستم الان اینجا الان تازه صبحه از 4:07 هم گذشته همونطور که گفتم خیلی منت گذاشتم سرتون که انلاینم الان

- - - Updated - - -

اوه چقدر الان گفتم اینا همش از معایب اخلاف ساعته چیکار میشه کرد

7 کاربر پست عاریا عزیز را پسندیده اند .

عاریا آنلاین نیست.

4. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 26 بار در 7 پست
    10-28-2017, 01:58 AM #4
    وای الان یادم اووومد آقا رسول همون فلافل فروش محلمونه که ارزونم میده

متین ینی تو روووحت تو روحت که باعث شدی آقا رسول اعدام شه!!! درسته تو بازی نبود ولی اینکه رای به اعدام داشته باشه واقعا قباحت داره!!

من دیگه از فردا چطوری برم دم دکونش بگم آقا رسول یدونه ازون فلافل دو نونه های 750 تومنیت بده بزنیم تو رگ؟؟؟!!

تازه نوشابه شیشه ای هاش به ازای مقدار مصرفت محاسبه میشه!!!! هر چقدر خوردی ازش همونقدر پول میدی بابتش بقیشو برمیگردونی به خود اقا رسول میزاره تو یخچال میده مشتری بعدی!! عشقه این مرد

اتفاقا اون روز جاتون خالی پول ته جیبم کم بود یه نصفه فلافل سفارش دادم با یکی از همین نوشابه های تو یخچالی جمعش شد 490 تا تک تومنی ولی خب تا اومدم یه قلپ از نوشابه رو بخورم یه شیء لزج و سبز رنگی بیخ گلوم گیر کرد سرفه کردم به طرف اقا رسول افتاد رو سیبیلش
    تازه فهمیدم از محتویات مشتری قبلی که زکامم بوده یحتمل جا مونده ته نوشابه ، هیچی دیگه پا شدم اومدم ساندویچمم نتونستم بخورم حیف 490 تومنم

5 کاربر پست زنیکه عجوزه عزیز را پسندیده اند .

زنیکه عجوزه آنلاین نیست.

5. تازه کار

پسندیده
    0
    10-28-2017, 01:42 AM #5
    من اینقدر اعصابم داغونه که حتی پست اول تاپیکم نخوندم!!!!

اومدم فقط اینو بگم که متین تو رووحت ینی تو روووحت با این بالانست اخه مرد حسابی این چه بالانسیه گذاشته بودی یکم از پویا یاد بگیر

فلافل فروشای زیر سی و سه پل از این بهتر بالانس میزارن!!!!! تازه فلافلاشونم ارزونه!!!!!

وای من واقعا نمیدونم چی باید بگم دیگه

ینی توی بازی خودمو جررر دادم که بابا این آرش و امین و سید و محمد و مهدی و ستاره و ترسا و عرفان و آریا و افشین و پژمان گناهکارن!!!!!! دریغ از یه نفرررر که به حرف من گوش کنه !!! انگار دارم گل لغد میکنم اون وسط کسی به مار راستشم نگرفت منو

آخر به حرف من رسیدین ولی؟؟؟؟؟!!!! نتیجش چی شد؟؟ دیدین از بین اینا آرش شغال درومد یا نه؟؟؟ به حرف من ایمان اوردین یا نه؟؟!!

بالاخره 1 نفر از 11 نفر لیستم گناهکار درومد!! همین که 1 نفرو درست حدس زدم خودش فوق العادس! درسته بقیه از دم بیگناه بودن ولی مهم نیس حداقل وجدانم راحته که به کسی که میدونستم گناهکاره رای دادم!!!!

واقعا هیچکدومتون با عرض معذرت هیچچچچچی از بازی نمیفهمین هیچیییی!!

تحلیل بازی هم بمونه برا یه وقت بهتر!!

- - - Updated - - -

البته الان نگاه کردم فهمیدم هدفای اعدام شغال یه جادوگر بود و یه گاد فادر و یه قاتل جالبه کلا همسو با بیگناها بود

بگذریم مهم اینه که من همون اول گناهکار شناسایی کردم و شغالم نقش گناهکاریه اینو دیگه هر فلافل فروشی تو نجف ابادم میدونه!!! تازه ارزونتر از فلافلی های زیر سی و سه پلم هست مال اونجا

- - - Updated - - -

خب دوستان اشاره کردن که اون فاز به آرش رای ندادی تو به یه آقا رسول نامی رای دادی

رفتم نگاه کردم دیدم درست میگن ولی رسول کیه تو بازی نبود فک کنم نمیدونم چرا بهش رای دادم و اصلا کی هست؟ احتمالا هول شدم لحظه آخر و بجای آرش یه اسمی که تو ذهنم بود و نوشتم بجاش!!

البته در اصل قضیه که من یه گناهکار پیدا کردم و شما همتون بی عرضه بازی درآوردین توفیری نمیکنه!!!!!

7 کاربر پست زنیکه عجوزه عزیز را پسندیده اند .

زنیکه عجوزه آنلاین نیست.

6. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 17 بار در 4 پست
    10-28-2017, 04:00 AM #6
    ... is playing a game هانXبله (برگ)
    ویرایش توسط هانxبله (برگ) : 10-29-2017 در ساعت 12:12 AM

5 کاربر پست هانxبله (برگ) عزیز را پسندیده اند .

هانxبله (برگ) آنلاین نیست.

7. تازه کار

پسندیده
    0
    10-28-2017, 03:13 PM #7
    سلام صندلی داغ آرش رو شروع میکنیم :

آرش چرا شرلوکو نمیبینی؟ چطور میشه ادم بهترین سریال تاریخو نبینه آخه!!! البته به همراه اینسپشن البته اینسپشن سریال نیست ولی بازم بهترینه تاریخه

حالا که بحث شرلوک و بندیکت کامبرحقخهتبج شد ( هیچوقت نتونستم فامیلیشو درست بگم همش یادم میره ) یه چنتا عکس دارم باهاش که میزارم ببینین

منو بندیکت در حال سلفی (اون آقا سیاهه پشتمون بدجور نگاه میکرد ولی به کوری چشش عکسو گرفتیم )

qzpg_12930912_1103680006348734_1907095814_n.jpg

منو بندیکت در مراسم نامزدی نوه دایی پسر عموی بندیکت این مدال افتخارم زد به سینم

ho1p_695789_590.jpg

نگاه عشقولانه بندیکت به من در مراسم امریکن نینجا واریر

q0xk_67170976545220209834.jpg

و یک روز افتابی در لندن دست تو دست با بندیکت

Benedict-Cumberbatch-2.jpg

فعلا همینا باشه ...بقیه سوالات بمونه برا یه وقت بهتر که عصبانی نیستم!!

5 کاربر پست زنیکه عجوزه عزیز را پسندیده اند .

زنیکه عجوزه آنلاین نیست.

8. خارجی

پسندیده
    4
    10-28-2017, 03:40 PM #8
    فلافل مگه پولیه؟!
    آخ آخ یادم نبود شما اونجایید من اینجام
    اینجا که بهشته دم دانشگامون فلافلی برادرون کوپر بجز دیوید + خواهران رایگانه فلافلش به ازای هر خرید اون خواهراشون یه ماچتم میکنن آره اینجا خیلی اوپن مایندن اصن کلا فرق دارن با اونجا
    تازه این که چیزی نیست ماه به ماه میان دم خونه بابت تشکر از زندگی تو کشورشون 500 هزار دلار نقد میدن حتما هم دقت میکنن از ساعت 4 تا 4:07 بیان باهاشون قبلا هماهنگ کردم

هان بله تو هم خودتو کشتی با این بازی اینجا اصلا بازیا اینطوری نیست همهشون چیت دارن میزنی خیلی راحت کلا فرق داره با اونجا آره

این که الان 4 تا 4:07 نیست هم به خودم مربوطه دوست داشتم الان پست بدم

فعلا تا پست بعدی خداحافظ تا احتمالا فردای شما و پریروز من

4 کاربر پست عاریا عزیز را پسندیده اند .

عاریا آنلاین نیست.

9. تازه کار

پسندیده
    15
    مورد پسند : 8 بار در 5 پست
    10-28-2017, 04:38 PM #9
    ویرایش توسط پیوندِ کلیه : 10-28-2017 در ساعت 06:16 PM

4 کاربر پست پیوندِ کلیه عزیز را پسندیده اند .

پیوندِ کلیه آنلاین نیست.

10. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 10 بار در 4 پست
    10-28-2017, 06:03 PM #10
    خب من ک معرفه حضورتون هستم میخاستم بگم یه سگ خریدم تازگیا ؛ اسمش میلوشه وای ک هرچقدر از نازیِ این سگ بگم ؛ کم گفتم
    اصن بزارین عکسشو بدم خودتون ببینین

زشت-ترین-سگ-هایی-&.jpg

البته اینجا رفته بودیم با هم توپ بازی تو گل ؛ یکم کثیف شده بود

smeshnye_porody_22663554.jpg

اینجا رفتیم حموم با هم ؛ خوشگلش کردم اومدیم بیرون... ( زبونشو هر کاری کردم نرفت تو )

139408241917462646520095.jpg

اینجا تولد دوستم بود برده بودمش آرایشگاه موهاشو افشون کردم ؛ ازونجام رفتیم آتلیه یه عکس هنری بگیریم ازش ؛ قاب کنیم بزنم ب دیواره اتاقش چشم حسود کور خیلی خوش عکسِ بر عکسه خودم

Very-funny-picture-of-an-ugly-dog-irannaz-com-5.jpg

وای اینجا از الکی بش گفتم ؛ میلوش دندوناتو نشون بده ننه میخاد مسواک بزنه برات بعد یهو عکس انداختم ازش غافلگیرش کردم مسواکم نزدم براش خیلی راحت گول میخوره

ب همین خاطرِ ک نمیزارم تنها بره تو کوچه بگرده ؛ میترسم سگه نرِ همسایه بغلی بیاد مخشو بزنه بگه بیا بریم تو خونمون یه استخون دارم گیتار میزنه

اینم باور کنه بره ...
    بعد دیگه حوصله ویارونه دادن ب میلوشو ندارم ؛ حالا اون هیچی کی بعد پس انداختن توله هاش بیاد کاچی درست کنه برا ژینده خانوم

اه ؛اعصابم خورد شد بقیش بمونِ برا بعد...

2 کاربر پست ننه سحر عزیز را پسندیده اند .

ننه سحر آنلاین نیست.

11. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 16 بار در 5 پست
    10-28-2017, 06:53 PM #11
    سلام دوستان با عرض معذرت ، حقیقتا من هنوز پستا رو نخوندم پست اول بازی رو هم نخوندم اصلا نمیدونم اینجا کجاست ولی حتما وقت کردم میرم ته و توشو درمیارم

الان از آزمایشگاه دارم پست میدم یه استاد گیری داریم که نگو گفته تا آخر شب هر کدوم از ما داروی درمان ایدز رو دیسکاور نکنه پایان ترم بهش F میدم
    الانم باید برم دیگه خیلی وقتم تلف شد ، فقط اینو بگم که اینجا مکانیزم نمره با ایران فرق داره ، حقیقتا خیلی خوبه و مثل ایران شخمی نیست دانشگاها و سیستم آموزشیشون! من واقعا به شخصه دارم حال میکنم ایشالا قسمت شه همگی بیاین اینجا ببرمتون کاخ رویال بوداپست! یه حالی بکنیم.
    من که پاتوقم اونجاس صب تا شب تو لایبرریش دارم تحقیقات انجام میدم و وقت سر خاروندن ندارم حقیقتا، شب تا صبم یه چادر زدم تو پارک بغل لایبرری اونجا میخابم که صبحا وقتم زیاد تلف نشه تا اینجا رسیدنی بازم وقت کم میارم ولی نمیدونم چه حکمتیه باید یه برنامه بریزم براش
    حالا شما اومدین میبرمتون با هم میریم تو لایبرری و حومه قدم میزنیم یکی دو دیقه بعد من میرم به درسم برسم
    وای من برم دیگه استاد داره چپ جپ نگاه میکنه اگه تو این درس A+++++ نشم حقیقتا با تمام احترامی که برای خودم قائلم ،مجبورم دار بزنم خودمو

5 کاربر پست سوسمار قرمزه عزیز را پسندیده اند .

سوسمار قرمزه آنلاین نیست.

12. تازه کار

پسندیده
    4
    مورد پسند : 6 بار در 2 پست
    10-28-2017, 06:58 PM #12
    وات د فاز اینجا کجاس :/

3 کاربر پست پوکرفیس (برگ پاییزی) عزیز را پسندیده اند .

پوکرفیس (برگ پاییزی) آنلاین نیست.

13. خارجی

پسندیده
    4
    10-28-2017, 07:24 PM #13
    حقیقتا خیلی خوبه و مثل ایران شخمی نیست دانشگاها و سیستم آموزشیشون!
    داداش این دیالوگ من بود چرا دخالت میکنی کار بقیه؟

اعصاب ندارم دوباره نگید الان که 4 تا 4:07 نیست من حوصله ندارم هر وفت اون موقع شد بهم بگید بیام پست بدم

- - - Updated - - -

بیا همش غلط املایی چقدر بگم تو تایم کار مزاحم من نشید چرا نمیفهمید اخه اینجا مث ایران بی حساب کتاب نیست که از 10 ساعت کاری 8 ساعت خوابن خیلی فرق داره اینجا 7 ساعت میخوابن.

4 کاربر پست عاریا عزیز را پسندیده اند .

عاریا آنلاین نیست.

14. تازه کار

پسندیده
    15
    مورد پسند : 8 بار در 5 پست
    10-28-2017, 08:46 PM #14
    الان چیشده ؟ کجاییم ؟ چکار میکنیم ؟ :/

کاربر مقابل پست پیوندِ کلیه عزیز را پسندیده است:

پیوندِ کلیه آنلاین نیست.

15. تازه کار

پسندیده
    0
    10-29-2017, 12:45 AM #15
    2 ساعت بعد...

امروز دعوا کردم با 347 نفر
    اصا داستان اینه...آقا من قیافم یه دره غلط اندازه. چند تا جای چاقو و سیبیل دسته دوچرخه ای و اینا تازه 2 ساعت هم هست وارد مدرسه شدم اون 18 تا دخترای سمت راست کلاسمون فکر کردن من شاخم خواستن بیان منو بترسونن مثلا. بعد اصا من نمیدونم اینا سر چی با من دعوا میکنن. اصا من نفهمیدم دعوا شده یه دو سه هزار تا فحش ناموسی دادم بشون ولی اولش سعی کردم هیچی نگم، هیچی نگم بعد هی میگفتن بابامونو میاریم فلان بابا رو میاریم. یکیشون گفت من مصیبو میارم حالا نمیدونم کی بود مصیب. من اصلا خندم گرفته بود آخه تو که خودت نمیتونی دعوا کنی برا چی میخوای بیای دعوا. خلاصه 282 نفر از بچه های مدرسمون قراربود باباهاشونو بیارن که منو بزنن یه کم ترسیدم که بابا بیارن و اینا چون باباها نمیفهمن که میزنن همینطوری!
    خلاصه من داشتم میرفتم تو کوچمون یهو دیدم از پشت سرم 347 تا بابا اومدن سمتم. اصا من خودم تعجب میکنم چطوری 282 نفر تونستن 347 نفر بابا بیارن خودمم نمیدونم شاید بعضیاشون چند تا بابا داشتن
    بعد آره دیگه دعوا شد و چند تاشونو کشتم. بعد تا من میومدم چندتاشونو با شمشیر بزنم یهو میدیدم 120 نفر در رفتن اونور کوچه. بعد آره...من اصا تا حالا این همه بابا ندیده بودم کنار هم یعنی وااااااقعاّ بچه بازی بود! اونا هی حمله میکردن به سمتم بعد من اصا کاری نمیکردم اون وسط فقط دست و پاشونو قطع میکردم. اینا اصلا من دو ساعت اومدم تو مدرسشون اینجوری با من دعوا میکنن. بعد حالا اون لابلا من دیدم چند نفر دارن دعوارو پخش زنده میکنن : )) حالا دوستام رفتن سپردن که اونایی که پخش زنده دیدن سر به نیست کنن
    آره دیگه...

2 دقیقه بعد...

ویرایش توسط هانxبله (برگ) : 10-29-2017 در ساعت 12:58 AM

4 کاربر پست هانxبله (برگ) عزیز را پسندیده اند .

16. تازه کار

پسندیده
    0
    10-29-2017, 12:17 AM #16

10 دقیقه بعد...

هان بله تو هم خودتو کشتی با این بازی اینجا اصلا بازیا اینطوری نیست همهشون چیت دارن میزنی خیلی راحت کلا فرق داره با اونجا آره
    من هیچ وقت تسلیم نمیشم : ))))))

2 ثانیه بعد...

3 کاربر پست هانxبله (برگ) عزیز را پسندیده اند .

17. خارجی

پسندیده
    4
    10-29-2017, 01:11 AM #17
    خب گاد بهم گفت چرت و پرت گفتن بسه برو پست درست حسابی بده بازی بره جلو داشتم درباره ساعت 4 تا 4:07 باهاش صحبت میکردم که چندتا فحش بد داد که اینجا جاش نیست

ولی من یه نگاهی به پستها انداختم همش از دم چرت و پرته همهتون دارید زر مفت میزنید اصلا همچین بازی در حد من نیست!

یکی گیر داده به شکلک گذاشتن اون یکی گیر داده به من که چرا هی اختلاف زمانی رو میگم (بسوز امین خلفی ) همش خاله بازی و چرت و پرت گفتید حقیقتا صلاح نمیبینم که وارد بازی بشم!

بخاطر همین بهجای هدر کردن وقتم با شماها تو این بازی سطح پایینتون میرم صبحانمو بخورم (بسوز امین خلفی)

در ضمن اینجا کسی شهروند تورنتو هست؟ (بسوز امین خلفی ) کار واجب دارم!

6 کاربر پست عاریا عزیز را پسندیده اند .

عاریا آنلاین نیست.

18. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 16 بار در 6 پست
    10-29-2017, 03:03 AM #18
    خب خب خب خب خب خب خب خب خب خب
    رونمایی میکنم از بهترین دور مافیا حال حاضر قوانین این دور حتما بخونین وگرنه دهن تک تکتون حین بازی سرویس هرکی وحشی تر باشه مورد حمایت من هرکی وحشیانه پست نده میرم پی وی بقیه نظر همه رو میارم روش اینطوری شوخی هم ندارم

قوانین بازی:
    این دور یک بالانسی چیده شده عمرا کسی بتونه حدس بزنه خفن ترین دور تاریخ مافیا داریم البته دور ها من گادم همیشه همینه بازیکنیم شما یادتون نمیاد ، من بودم حاجی پویا ممد پونصد سید فرصت آره و اینا خیلی بودیم رابین آقامون هم بود حالا ولش کن خلاصه ما ک بودیم شما نبودین سید یادته ؟رویین تن ممدچاووش چجوری لوله کردم ؟ خدایی دور قبل ک بهترین تیم مافیا بودیم هیچکس نتونست منو حدس بزنه قشنگ به تمامی اهدافم رسیدم کاملا بی گناه بگذریم بریم سراغ قوانین بازی ؛ پویا بم گفت اینو نگم ولی میگم بزار پست بعدی میگم که پویا گفت چیو نگم قوانین هم پست بعدی عمرا کسی حدس بزنه عمرا
    اطلاعات تماس :
    @hanifm71@

6 کاربر پست حنیف م71 عزیز را پسندیده اند .

حنیف م71 آنلاین نیست.

19. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 13 بار در 4 پست
    10-29-2017, 02:40 PM #19
    timthumb.jpg

چه حالی میده وسط باتلاغهای گلگون امازون سر کار مافیا بازی کنی

4 کاربر پست ماله فاک طور عزیز را پسندیده اند .

ماله فاک طور آنلاین نیست.

20. تازه کار

پسندیده
    0
    10-29-2017, 02:55 PM #20
    دیشب شام املت داشتیم جاتون خالی توش گوجه ام ریخته بودم خیلی خوشمزه شده بود

81371271213277560_1733044370269447_1903228946_n.jpg

امروز گفتم برا ناهار یکم تنوع بدم یدونم تخم مرغ شکستم توش عالی شده بود

10531487486737974950.jpg

حالا برا شام امشب میخام یه چیز جدید درست کنم که تکراری نباشه به نظرتون از بین این دو غذا کدومو بپزم برا امشب؟

املت با گوجه و فلفل و پیاز ! IMG_94431-1024x682.jpg

یا

املت اینجوری با گوجه سرخ کرده! 005-1.jpg

بالاخره تنوع لازمه ما دانشجوییم درس میخونیم نباید غذاهای تکراری بخوریم ، اقا رسولم که ازون شب منو تو مغازش راه نمیده بریم فلاف بزنیم هنوز دلخوره از رای به اعدامی که بهش دادم

4 کاربر پست زنیکه عجوزه عزیز را پسندیده اند .

زنیکه عجوزه آنلاین نیست.