alt
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 57

موضوع: هالـــــوویــن | 2017

1. خارجی

پسندیده
    4
    مورد پسند : 39 بار در 11 پست
    10-29-2017, 03:59 PM #21
    دوباره گاد اومد اصرار کرد دو کلمه مزخرفات شما رو بخونم نظر بدم من واقعا نمیتونم روی گاد رو زمین بندازم بخاطر همین پستارو خوندم دوباره

ولی واقعا من باید وقت گرانبهامو که خارج از 4 تا 4:07 هست بذار برای این بازی اووریت (من کِلی کِلی فارسی بلد نیست خودتون ترجمه کنید) و مسخره شما؟! از وقت شامم زدم (در به در شی امین خلفی ) و اومدم دیدم باز چرت گفتید

منها چنتا از دوستان اومدن پیوی خواهش تمنا و التماس که عاریا جون بچت بیا داستان رو تحلیل کن ما عین خر تو گل گیر کردیم نمیدونیم چه غلطی بکنیم. که حق هم دارن انصافا من از همهمتون بهتر بلدم داستان رو تحلیل کنم آخه شما حرف زدن عادیتون هم به زور بلدید معلومه نمیتونید داستان تحلیل کنید تحلیل داستان قطعا کار خودمه که همین الان منصرف شدم و مناسب دیدم بذارم تو جهل و نادانی خودتون بپوسید و بمیرید هر وقت خودم صلاح دیدم وارد میشم. واقعا زندگی تو زهن کوچیک و تاریک شما خیلی باید کسل کننده باشه

اصلا این مافیایی که شما بازی میکنید غلطه کلا دور بعد گاد میشم مافیایی که اینجا (چشمت کور شه ایشالا امین خلفی) بازی میکنن رو یادتون میدم که خیلی فرق داره با مافیای اونجا. اگرچه این بازی مافیای اینجا فقط واسه نوابغی مثل من طراحی شده و با این عملکرد کند و تاخیری ذهن شما حداقل 2 سال طول میکشه تا یاد بگیرید تلگرامم هم میذارم سوال داشتید بپرسید بین 4 تا 4:07 اگه صلاح دیدم جواب میدم.

فعلا خدافظ اعصابمو خورد کردید حتی آرتور هم بیشتر از شماها میفهمه. چی؟ آرتور هم نمیدونید کیه؟! سگمه دیگه!! آرتور که هیچی سارتور هم بیشتر از شما حالیشه! سارتور رو حقیقتش خودمم نمیدونم کیه دقیقا چند روز پیش آرتور از بیرون برگشت (اره اینجا سگا خیلی آزادی عمل دارن خودشون میرن بیرون عین بچه آدم برمیگردن خونه مث سگای اونجا بی شعور نیستن ) یه سگ یک ماهه با خودش آورد گفت اینم داداش گلم سارتور! من که بعید میدونم داداشش باشه چون اخیرا خیلی سر و گوشش میجنبید دیروقت میومد خونه بعضی شبا باید از سطل آشغالای سر کوچه جمعش میکردم خلاصه فعلا دارم تحقیق میکنم

در ضمن سوال پرسیدما میگم شهروند تورنتو نداریم اینجا؟! (امین خلفی بمیــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــر )

3 کاربر پست عاریا عزیز را پسندیده اند .

عاریا آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 4 بار در 1 پست
    10-29-2017, 05:02 PM #22
    دقیقا مشکل من همینجاست، با کمال اعتماد به نفس یه سامورائی و یه روئین تن و یه پلیس اعدام کردی، بعد میای میگی، به درک مهم نیست که اینها اعدام شدن، چرا اعدام شدنشون مهمه مشکل خودشون بوده ؟ مگه دادگاه های انقلابیه استاد ؟ می دونی برات احترام قائلم ولی به نظرم اینجا اینطوری از موضع بالا حرف زدن نمی تونه کمکی کنه.

حقته از ابزار کاریزمات استفاده کنی ولی منم حقمه که تلاش کنم که اعدامت کنم. به نظرمم منصفانست. اصلا اینکه پویا با این همه خونسردی بی دلیل تو تاپیک باشه و هر روز بیاد "رایِشُ" بده و بره و هیچ مسئولیتی هم نپذیره توهین به منه، منم به هر قیمتی حاضر نیستم یه همچین توهینی رو قبول کنم.

اصلا بیا جامون رو عوض کنیم، فرض کن الان من، رای به اعدام، امین و چاوش و محمد بدبخت داده بودم، هان ؟ همین تو نمیومدی بگی خاک تو سرتون این هنوز تو تاپیک داره پست میده ؟ بعد الان خونسرد اومدی میگی که با توجه به این فاز من "رایمُ" به سید میدم. درسته اینجا همه ازت میترسن لکن برادر ترسم یه جایی داره. زمان رضا شاه کبیر نیست که

بعد جالبه الان اومدی میگی اینکه به "امینِ روئین تن" رای ندادی یعنی گناه کاری، میگم چرا، میگی سفسطه نکن برادر من مگه داری تو حوزه علمیه قم بحث می کنی؟ من درسته خودم یه پا اخوندم لکن دلیل نمیشه هر چیزی رو می بینی بگی سفسطه ک

اصلا بیا فرض کنیم من دارم سفسطه می کنم، من گادفادرم و تو هم فدایی، اوکی ؟ از این بالاتر که نداریم داریم ؟ حقیقتا با همین فرضم دلیلی نداره که تو اعدام نشی و الان تو تاپیک باشی. چرا ؟ چون همه میدونند که من شوقم به اعدام کردن امین از همتون بیشتر بود، ولی اون موقع من چرا بهش رای ندادم و تو دادی ؟ جز اینکه تو گناه کار بودی و من بیگناه؟ البته ممکنه بگی که خب اون موقع من اصلا تهران نبودم و دسترسی به نت نداشتم. درسته ولی بازم می تونستم بیام رای بدم نمی تونستم ؟ در کل و در واقع دارم میگم با این فرض حتی اگر من گادفادرم باشم بیگناهم و تو فدایی هم باشی گناه کار، دیگه واضح تر از این ادعا ؟

در کل محمد قبل از موتش از من پرسید نظرت رو کیه، منم بهش گفتم به خلیفه دوم نظر دارم حقیقتا یعنی واقعا موندم بعضیاتون چرا نمی خواید متوجه شید پویا باید اعدام شه. ما یه چیزی تو علم روانشناسی داریم، بهش میگن "فوبیای کان لم یکن" یعنی چی؟ یعنی حالتی که همه یه حقیقتی رو می دونند در مورد پویا، ولی نمی خوان بپذیرند چون جرات ندارن بعد بازی از پویا فحش بخورن. اما به هر حال منِ سید با این همه تجربه و قدرت به خودم توهین می دونم که بزارم پویا یه همچین سیستمی رو ادامه بده. حتی اگر فحشش رو آخر بازی به جون بخرم.

پی نوشت: آرش جواب تو هم میدم، منتها به نظرم فیدبکت در رابطه با اون حرف ربط "و" که وسط جمله من بود کامل نبود. حقیقتا به نظرم یه آرش باهوش می دونه که منِ سید هر جایی از حرف ربط "و" استفاده نمی کنم. اینکه میای اونجوری توجیح می کنی که "و" یه کلمه تکراریه برام جالبه. به نظرم باید توضیه بدی که چرا من اونجا "و" استفاده کردم و از "یا" استفاده نکردم. اینم که دلیل کار های منو نمی دونی به نظرم قابل قبول نیست. به هر حال تو آرشی و مثل بقیه اینا نیستی. باید علم به غیب داشته باشی و جز این ازت انتظاری نمیره.
    سید جان به نظرم داری چرتُ پرت میگی. من قبلا تو دو و نیم کلمه جوابت رو دادم و فکر می کنم اگر می خواستی بفهمی فهمیده بودی. نیازم نیست این همه آسمونُ به ریسمون ببافی. اینکه نمی فهمی مشکل خودته.

-------
    خب من تا اینجا به همه پست ها قاطعانه و دقیق پاسخ دادم. فعلا هم کاری به خاله بازیتون ندارم. من میرم آخرِ فاز اگر دلم خواست میام. بستگی داره وضعیت مزاجم چطور باشه. تا اینجا من چیزی دستگیرم نشده. دستگیرمم شده بود به خودم مربوط بود. ببینم می تونید تا میام گند نزنید تو بازی یا نه. بعید می دونم البته طاقت بیارید.

فعلا رایمُ هم به سید میدم. اگر برگشتم و جملاتش رو اصلاح کرده بود به کسی دیگه رای میدم. وگرنه خب اعدام شه حقشه.

آهان در مورد امین. حیف شد اعدام شدی پسر. توقع داشتم بهتر دفاع کنی از خودت. به نظرم این اعدام توهین امین به امین بود. اونجایی که گفتی پویا به نظرم مشکوکه اگر به توصیه ام گوش میکردی و اصلاح می کردی و می گفتی سید به نظرم مشکوکه، می تونستی اعدام نشی. حیف شد.

حرفی نیست مشغول باشید.
    رای به اعدام: سید

- - - Updated - - -

گاد بازی کیه؟ این انجمنتون رنگ قرمزش کار نمی کنه. درستش کنید.

4 کاربر پست دون پویالئونه عزیز را پسندیده اند .

دون پویالئونه آنلاین نیست.

3. تازه کار

پسندیده
    15
    مورد پسند : 8 بار در 5 پست
    10-29-2017, 05:10 PM #23
    نقل قول نوشته اصلی توسط زنیکه عجوزه نمایش پست ها
    دیشب شام املت داشتیم جاتون خالی توش گوجه ام ریخته بودم خیلی خوشمزه شده بود

فایل پیوست 62

امروز گفتم برا ناهار یکم تنوع بدم یدونم تخم مرغ شکستم توش عالی شده بود

فایل پیوست 63

حالا برا شام امشب میخام یه چیز جدید درست کنم که تکراری نباشه به نظرتون از بین این دو غذا کدومو بپزم برا امشب؟

املت با گوجه و فلفل و پیاز ! فایل پیوست 64

یا

املت اینجوری با گوجه سرخ کرده! فایل پیوست 65

بالاخره تنوع لازمه ما دانشجوییم درس میخونیم نباید غذاهای تکراری بخوریم ، اقا رسولم که ازون شب منو تو مغازش راه نمیده بریم فلاف بزنیم هنوز دلخوره از رای به اعدامی که بهش دادم
    بعد از خوندن این دیگه هیچ وقت اون آدم سابق نشدم : )))
    ما خیلی خاصیم (من و عماد) چیزی برای مسخره کردن نداریم
    photo_2017-10-28_15-36-25.jpg
    این و میدونستید ؟ Vecchia Signora= بانوی پیر، لقب یوونتوس (وای من خیلی بلدم)

مهدی ؟ (@IDEMAHDI) میرم تو کبری چیه درست صحبت کن #ادب (وای من خیلی با ادبم تا حالا از این حرفا نزدم تو خونه بدونن دعوام میکنن)
    عمیقاً احساس خوشبختی نمیکنم. احساس بدبختی هم نمیکنم. کلن هیچ احساسی نمیکنم. (من خیلی خاصم و شرایط خودم و دارم)
    من تاحالا عاشق نشدم. گِرل فرندم نداشتم. (من خیلی روشن فکرم) = ))

photo_2017-10-28_15-36-25.jpg

- - - Updated - - -

2 کاربر پست پیوندِ کلیه عزیز را پسندیده اند .

پیوندِ کلیه آنلاین نیست.

4. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 16 بار در 5 پست
    10-29-2017, 07:06 PM #24
    سلام
    جون مادرتون کمتر پست بدین من تازه صفحه دومم وقت نکردم بخونم

گاد با گوشیم قبول کن

4 کاربر پست سوسمار قرمزه عزیز را پسندیده اند .

سوسمار قرمزه آنلاین نیست.

5. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 16 بار در 6 پست
    10-29-2017, 07:40 PM #25
    بعضیا اومدن پی وی که متین دهنت سرویس با این بالانسی که چیدی اینا اومدم بگم همینه که هست یعنی پی وی من پر فحش )
    این دور هم اسمش هری پاتر در برره هست . اتفاقات قابل بازگو در فاز شب نداریم ، نقش ها از فاز چهارم به بعد به بازیکنان اعلام میشن در ضمن نقش ها کاملا جدید و تبصره های غیر قابل رویت دارن که به مرور خودتون ممکنه بهشون برسین ممکنه هم نه ولی خارج از چارچوب تبصره ها عمل کنین گادکشین شوخی هم ندارم . تا فاز چهار هم هرکاری خواستین بکنین
    اسامی گفته شده در داستان هیچ ربطی به اتفاقات ندارن هرکیو دوس دارم میارم تو داستان مورد عنایت قرار میدم اینا و هرکیم دوست ندارم نمیارم.گروه های گناهکاری میتونن باشن میتونن نباشن. بیگناها هم همینطور هیچ چیز معلوم نیست همه چیز ممکن
    ===
    خب فاز شب با کشته شدن ارش 0.25ای به پایان رسید
    ===
    داستان شب اول : هری سوار بر جارو بر فراز اسمان برره میشتافت تا دید ارش زخمی و خونی مالی در چاله اسکندرون دست و پا میزنه، هری خودش به چاله رسوند ارش همون لحظه تفنگ دراورد و بجای اینکه تیری تو پای هری بزنه خودش خلاص کرد سید دری وری گویان به سمت صدای تیر اومد هری داد زد سید دری وری نگو . و از صحنه دور شد.
    بار دگر هری سوار بر جارو بر فراز اسمان برره میشتافت که دید ستاره و ترسا و سحر هر کدوم یه دست و پا و سر سید گرفتن و سید را به رسم چلمبگی در برره در گونی میبرن ، هری جارویش را پرت کرد و جادوی سیکتیراسمیرا را سر داد اما فایده نداشت و سید را بردن که بردن

امشب هم به خوبی خوشی تموم شد ولی جدا خاک بر سر بی گناها شب خوبی نبود ولی میتونست باشه .
    بازم تاکید میکنم اتفاقات داخل داستان هیچ ربطی به اتفاقات شب نداره و اسامی هم همه الکی خاک بر سر بیگناها وقتی ارش یه وجهشون باشه همین میشه احسنتتتت به گناه کارا
    ویرایش توسط حنیف م71 : 10-29-2017 در ساعت 07:48 PM
    اطلاعات تماس :
    @hanifm71@

4 کاربر پست حنیف م71 عزیز را پسندیده اند .

حنیف م71 آنلاین نیست.

6. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 10 بار در 4 پست
    10-29-2017, 07:51 PM #26
    دیروز شمال بودیم با بچه ها ؛ خیلی خوش گذشت جاتونم اصلا خالی نبود

یه اکیپ 40 نفری بودیم با اتوبوس پاشدیم رفتیم تولد یکی از فامیلای دور دختر همسایه بغلیمون تو رامسر بود ؛ بیچاره کلی تعجب کرده بود که اینهمه ادم از کجا پیداشون شده ؛ چون فقط دو سه نفر دوستای نزدیکشو دعوت کرده بود ولی مام پاشدیم رفتیم چون از شمال نمیتونم بگذرم ک من ؛ حتی اگه دعوتمم نکنن میرم

خلاصه خیلی خوب بود یکی دو روزی میشد ک شمال نرفته بودم ؛ اصلا داشتم دیوونه میشدم تو خونه میلوشم از دستم اسایش نداشت حتی ؛ هی مثل اون سری بش میگفتم دندوناتو نشون بده مسواک بزنم بعد یهو عکس مینداختم هار هار میخندیدم بش ؛ اونم زبون بستم فقط ب چپ چپ نگا کردنم بسنده میکرد

راستی یکی دوتا از کادوهای صاحب تولدم ازش کش رفتم ؛ یه ست کامل لوازم ارایشی بهداشتی با کارت قرعه کشی بود ؛ یکیشم یه دوربین عکاسی خفن به نظرتون تا الان فمیده؟
    مهم نیس کلی عکس باش گرفتم ؛ قراره هر 45 دقیقه تو اینستاگرام و تلگرام عکس عوض کنم

این یکیشه بقیشو میخاین ببینین بیاین تله و اینستا

فایل پیوست 68

حیف اون عکسی که تو مه گرفته بودم دستم خورد پاک شد ؛ دهن همه رو میتونستم ببندما با اون عکس

5 کاربر پست ننه سحر عزیز را پسندیده اند .

ننه سحر آنلاین نیست.

7. تازه کار

پسندیده
    4
    مورد پسند : 6 بار در 2 پست
    10-29-2017, 08:08 PM #27
    نقل قول نوشته اصلی توسط سوسمار قرمزه نمایش پست ها
    سلام

گاد با گوشیم قبول کن
    تو هم که همش وقت نکردی باووو :/
    ناموصن اصن مهم نی که بقیه کجان عقبی همش :/

3 کاربر پست پوکرفیس (برگ پاییزی) عزیز را پسندیده اند .

پوکرفیس (برگ پاییزی) آنلاین نیست.

8. خارجی

پسندیده
    4
    10-29-2017, 08:41 PM #28
    نه دیگه اینطوری نمیشه

من به مرحله ای از بازی رسیدم که دیگه برام مهم نیست کی چی میگه شاید بگید قبلا هم تو همین مرحله بودی که اتفاقا سوال جالبی هم هست ولی جوابش هیچ ربطی به شما نداره به خودم مربوطه

اینا گزینه هایی هستن که من بهشون شک دارم همهشون هم کاملا حسیه بعضیاشون از نواحی راست و بعضی دیگه از نواحی چپ بدنم حس گرفتم. دلیل و منطق هم نیاز نداره چون همین حس من میارزه به صد تا دلیل و منطق امثال شما ها

واسه آرش سکه انداختم گفتم اگه خط اومد مافیا یا فرقه ست اگه شیر اومد بی گناهه که در اتفاقی عجیب اصلا نیفتاد همینطوری به صورت عمودی اومد زمین نتیجه میگیریم فرعیه.

از چاووش کلا خوشم نمیاد قیافه ش رو اعصابمه احتمالا فرقه ست قیافش به مافیا هم میخوره ولی آرتور میگه فرقه ست. حالا نظر سارتور هم بپرسم میگم!

نتیجه میگیریم به این 6 نفر رای خواهم داد:
    آرش
    چاووش
    سید
    متین
    سحر
    پویا

به این نفرات رای نخواهم داد:
    عاریا

به این نفرات شاید رای بدم:
    عرفان
    ال امین
    امین خلفی (بمیر حسود)

رایم رو بین ساعت 4 تا 4:07 (بترک سید) میام نهایی میکنم

6 کاربر پست عاریا عزیز را پسندیده اند .

عاریا آنلاین نیست.

9. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 13 بار در 4 پست
    10-29-2017, 10:09 PM #29
    سلام همچنان از باتلاغ های گلگون مزاحمتون میشم امیدوارم که هالوین خوبی رو داشته باشین
    یه پیشنهاد داشتم خدمت مدیریت زحمتکش فرم به نظرم سالهای آینده ما فلش بک میزنیم به دورهای گذشته هالوین و میخایم تجدید فراش کنیم چه خوبه که یک پست خلاصه و انچه گذشتی باشه اخر تاپیک که دیگه اینهمه پست رو برنگردیم از اول بخونیم تو یه پست همش رو بخونیم
    حتی میتونیم یه پست با عنوان آنچه در آینده خواهید دید هم بزنیم
    به نظرم پیشنهاد خوبی برا کسایی که از بیماری ماتحت گشادی رنج میبرن هست میتونیم تو یه پست بخونیم همه فعالیت ها رو
    حتی میتونم برای جذابتر شدن یه عنوان هم اضافه کنیم توی پارنتز
    مثلا هالوین 2017 (ماجراهای افشین در باتلاغ و املت های رضا) یا ( ننه سحر در شمال به دنبال فرغون عاریا) یا ( ترسا و باباهای دخی ها خلافکار )
    ایده جالبیه بنظرم
    از مدیریت خاهشمندم که در دسترو کار قرار بدن

2 کاربر پست ماله فاک طور عزیز را پسندیده اند .

ماله فاک طور آنلاین نیست.

10. تازه کار

پسندیده
    0
    10-29-2017, 10:35 PM #30
    در مورد بازی هم بگم که کسای که تو فروم یوو هستن میدونن من اگه تو پست اولم به یکی بند نکنم و ارواحشو جلو چشماش نیارم اون دور دلخاه من نخاهد بود پس بنا براین به سوژه همیشگیم ینی پژی که خودشم میدونه ازش متنفرم و خاطرش برام خیلی عزیزه گیر دادم
    بعد از دو فاز و نیم بحث تازه فهمیدم ای داد بیداد پژی که همگروه خود منه و من نباید اینطور میپریدم بهش ولی خب من هر وقت میبینمش انگار پارچه قرمز گرفتن جلوم نمیفهمم کی و چطور حمله کردم حتی مواقعی هم که یوذر فیک هست مغزم بطور غریزی به شناسایی و امهاء پژی اقدام میکنه مورد عجیبیه خلاصه بگزریم
    گفتم یوذر فیک
    از گاد و تمامی دستاندرکاران و عوامل پشت صحنه میخوام یه خاهشی داشته باشم و شاید هم به مزاقشون خوش نیاد ولی من میگم و تا اخرش هم پاش وایمیستم :
    اون هم اینه که همه دورها رو یوذر فیک برگزار کنید من واقعا وقتی یوذر واقعی هست پژی رو که میبینم ناخوداگاه اون حس تنفرم بیدار میشه و بیگناه یا گناهکار باید برم روش و این منو اذیت میکنه حداقل وقتی یوذر فیک هست یه فاز دیرتر این اتفاق میفته درسته که من همچنان هم شناسایی میکنم و چه همگروهیم باشه چه نباشه حمله میکنم به پژی ولی خب یک فازم یک فازه و من عاجزانه درخواست دارم که عدالت رو در این مورد رعایت کنید و یوذر فیک بزارید البته از این گادها که انتظار عدالت ندارم من هر وقت گفتن قرعه کشیه مطمئن باشید نقشا انتخابیه و من هیچوقت این دروغشون رو باور نکردم فک کردن خریم
    به فرض مثال من خودم اگه گناهکار باشم گزینه قتلم در درجه اول بچه های فروم یوو و در صدرشون آرش و عرفان و رضا و فلورین هستن و همینطور موقعی که فرقه هستم همیشه اینها رو انتخاب میکنم و فکر نمیکنم اصلا چون تو ناخودآگاهمه و همیشه هم جالبه جواب عکس میگیرم چون تو 7 دور اخیر در 6 دورش عرفان و ارش رو گزینه جذب یا قتل قرار دادم و فقط یک دورش درست درومد ( تازه بعد فهمیدیم رویین تن نجاتش داده) الان چطوری من باور کنم که گار نقشها رو قرعه کشی چیده و انتخابی نداده؟؟ با کمال احترام حق بدین که آدم شک کنه که این دسیسه و توطئه کثیفی از گاد و حامیانش هست
    به این خاطره که میگم یوذر فیک این مضایا رو داره مثلا همین خود سید که میخوام سر به تنش نباشه و منم یه قانون دارم برای خودم تو مافیا که از هر کسی متنفرم یه تیر باید تو مغزش خالی کنم (بجز پژمان ، اونو دوس دارم تو فاز روز حمله کنم بهش فقط) حتی اگه نقش تیر دار هم نداشته باشم یدونه پاره آجر اقلا پرت میکنم طرفش تو فاز شب (تو داستان نمیاد ولی دلم خنک میشه) همین سید پستای منو جوری به یه ورش میگیره که من تعجب میکنم و هرچی هم مورد خطاب قرارش میدهم به من توجه نمیکنه خب این چی رو میرسونه به نظر شما؟
    اگر یوزر فیک بود آیا این آقا میتونست همچین رفتار سخیف و به دور از ادبی با من انجام بده؟؟؟؟
    آقایون و خانوما تروخدا بیاد دست از لجاجت برداریم مافیا اگر یوذر فیک باشه دیگه گزینه های ضعیف و گزینه سوپر شاخ( پژی) دیگه مطرح نیست و همه یکسانن و لازم نیست که چشم همه از اول به دنبال اسمهایی مثل پژمان و سیدو ... باشه که ببینه پشت کدوم یوزره و بازی جذابتر میشه برای ما و هم اینکه تو شب ما بدبخت بیچاره ها رو زرتی نمیزنن بکشن و میتونیم اقلا دو روز بیشتر زنده بمونیم که به پژی بپریم و پستهامون به یک سری از نواحی بدن بعضیا ( وقتی اسمشو میارم ناراحت میشم) دایورت نمیشه

با تشکر از همگی امیدوارم روزی برسه که همه به یوذر فیک احترام بزاریم و قدرش رو بدونیم

3 کاربر پست ماله فاک طور عزیز را پسندیده اند .

11. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 26 بار در 7 پست
    10-29-2017, 11:15 PM #31
    نتیجه میگیریم به این 6 نفر رای خواهم داد:
    آرش
    چاووش
    سید
    متین
    سحر
    پویا

به این نفرات رای نخواهم داد:
    عاریا

به این نفرات شاید رای بدم:
    عرفان
    ال امین
    امین خلفی (بمیر حسود)
    الان چرا منو جا انداختی اونوقت؟؟؟ ینی چی چرا هیچکس پستای منو نمیخونه واقعا خوندی من چی نوشتم یا همینجوری برای خودت لیست اعدام دادی بیرون؟؟؟؟؟؟؟

منم که نیستم توشون!!!! کارایی که با همه قراره بکنی رو نوشتی خدا میدونه با من چه کاری قراره بکنی که ننوشتی

حتما قراره منو بزاری گوشه ذهنت! اینو از الان بگم که من گوشه ذهن اینا حالیم نیست اگه اتهامی داری میشنوم وگرنه الکی برا من گوشه ذهن گوشه ذهن نکن!!!

وااای دیوونه میشم من آخر از دست شماها !!! کسی این چیزارو نمیبینه ینی؟؟؟ ینی چی که عاریا اومد اسم همه رو گفت بعد از گفتن اسم من چشم پوشی کرد!!! واقعا ته حرکت گناهکاری بود من که نمیگذرم ازین حرکت به نظرم کااااملا مشخصه که عاریا داره گناهکارانه رفتار میکنه دیگه نمیدونم چیکار باید بکنه که همه مجاب بشن رای بدن بهش!!!

من که رای امشبم عاریاست و این حرکت وااااضح گناهکاری رو ازش نمیگذرم و باید اعدام شه

@افشین یه دقیقه از اون باتلاغ بیا بیرون ببینیم چی میگی صدات نمیاد!

@ آرش من نمیدونم تو چرا همیشه چوبتو همیشه میاری میکنی تو...آستین من بابا ولمون کن حاجی یبار بزار درست حسابی بازیمونو بکنیم یا تو شب میزنی منو یا تو روز میای میگی رضا داری جو میدی من کجا جو میدم آخه؟؟؟؟ حرکات به این واضحی رو نمیبینین بعد میگین جو میدی!! ضمنا علت با پایه فرق داره کم سفسطه کن

@عماد داداش نرسیدی هنوز تو؟ اسنپ هم میگرفتی تا حالا رسیده بودی!! واقعا وقتی کسی این حرکات گناهکاری رو نمیبینه من میخام سرمو بکنم تو اگزوز خاور!!

تا کید میکنم رای امشب من عاریاست و گزینه بهتر از عاریا سراغ ندارم تو پست بعدی رایم رو میدم

- - - Updated - - -

خب دیگه نیم دقیقه مونده به پایان فاز رای به اعداممو میدم دیگه جونی نمونده برام از دست شماها!!!!

اعصاب ندارم برای داستان شبم منتظر نمیمونم فردا با گزینه هایی که گفتم کار خواهم داشت!!

رای به اعدام : آقا رسول

5 کاربر پست زنیکه عجوزه عزیز را پسندیده اند .

زنیکه عجوزه آنلاین نیست.

12. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 17 بار در 4 پست
    10-30-2017, 12:36 AM #32
    عاقا فق میخاستم بگم ک خیلی خوبین بمولا :/

5 کاربر پست هانxبله (برگ) عزیز را پسندیده اند .

هانxبله (برگ) آنلاین نیست.

13. 10-30-2017, 03:16 PM #33
    عه بازی شروع شده که
    سلامن علیکم
    انگیزه ای نیست البته . میخواستم میدونو خالی کنم برا جوونترا . بهر حال

صرفا بخاطر اصرار دوستان اومدم

- - - Updated - - -

چقد حس بدی گرفتم از این پست

- - - Updated - - -

تو هم که همش وقت نکردی باووو :/
    ناموصن اصن مهم نی که بقیه کجان عقبی همش :/
    از این

- - - Updated - - -

عه نه اشتباه شد. از این منظورم بود
    سلام

گاد با گوشیم قبول کن

3 کاربر پست سوسمار قرم

2 کاربر پست پژی عزیز را پسندیده اند .

پژی آنلاین نیست.

14. خارجی

پسندیده
    4
    10-30-2017, 03:42 PM #34
    یعنی الحق که هرچی فحشتون بدم حقتونه

زنیکه در نبود من خوب شروع کردی جو دادن در حالی که من بارها گفتم تو بحثای سوال جوابی نمیتونم باشم چون شما هر پستی بدی بنده فرداش میبینم و دیروزش جواب خوهم داد و برعکس. یعنی هر پستی من بدم تو دیروزش میبینی و فرداش جواب دادی! الانم که جوابتو میدم کاملا اتفاقی بود چون سر کار هستم و الان به فردا رسیدیم ولی هنوز دیروز نشده که جوابتو بدم! و قاعدتا نباید اینجا باشم! (سید و خلفی جفتتون برید به دررررررررررک)

در جوابت فقط همینو میگم که خنگ خدا اون بالا نوشتم این اسم کسایی که بهش شک دارمه معلومه که گوشه ذهنم نمیذارمت ذهن من خیلی با ارزش تر از این حرفاست زیادم جای خالی نداره که تو رو بخوام بذارم توش

اقا خارج از بازی یه مسئله ای هست این عکسه منه نمیدونم از کدوم گوری پیداش کردید جان بچتون پخش نکنید اینطرف اونطرف من اصلا این شکلی نیستم کلا اینجا خیلی بد افتادم اصلا موهام اینطوری نیست!

من مو بلند کرده بودم 10-15 سانتر چه مویی تریپ هنری! دیدم یکم شلخته شده اینجا رفتم آرایشگاه گفتم حاجی سرشو بزن یکم (سر موهام بدبختای بی ادب ) طرف گرفت از ته هر چی داشتم و نداشتم زد

نمیدونم من یکم با لهجه شاید حرف زدم ولی تنها مشکل اینجا همینه مردم زبون نفهمن این یاروم نفهمید من چی گفتم!

حالا شانس آوردم موقع ختنه کردن اینجا نبودم!! فکرشو بکن! شت

کاربر مقابل پست عاریا عزیز را پسندیده است:

عاریا آنلاین نیست.

15. تازه کار

پسندیده
    15
    مورد پسند : 8 بار در 5 پست
    10-30-2017, 03:53 PM #35
    نقل قول نوشته اصلی توسط عاریا نمایش پست ها
    یعنی الحق که هرچی فحشتون بدم حقتونه

زنیکه در نبود من خوب شروع کردی جو دادن در حالی که من بارها گفتم تو بحثای سوال جوابی نمیتونم باشم چون شما هر پستی بدی بنده فرداش میبینم و دیروزش جواب خوهم داد و برعکس. یعنی هر پستی من بدم تو دیروزش میبینی و فرداش جواب دادی! الانم که جوابتو میدم کاملا اتفاقی بود چون سر کار هستم و الان به فردا رسیدیم ولی هنوز دیروز نشده که جوابتو بدم! و قاعدتا نباید اینجا باشم! (سید و خلفی جفتتون برید به دررررررررررک)

در جوابت فقط همینو میگم که خنگ خدا اون بالا نوشتم این اسم کسایی که بهش شک دارمه معلومه که گوشه ذهنم نمیذارمت ذهن من خیلی با ارزش تر از این حرفاست زیادم جای خالی نداره که تو رو بخوام بذارم توش

اقا خارج از بازی یه مسئله ای هست این عکسه منه نمیدونم از کدوم گوری پیداش کردید جان بچتون پخش نکنید اینطرف اونطرف من اصلا این شکلی نیستم کلا اینجا خیلی بد افتادم اصلا موهام اینطوری نیست!

من مو بلند کرده بودم 10-15 سانتر چه مویی تریپ هنری! دیدم یکم شلخته شده اینجا رفتم آرایشگاه گفتم حاجی سرشو بزن یکم (سر موهام بدبختای بی ادب ) طرف گرفت از ته هر چی داشتم و نداشتم زد

نمیدونم من یکم با لهجه شاید حرف زدم ولی تنها مشکل اینجا همینه مردم زبون نفهمن این یاروم نفهمید من چی گفتم!

حالا شانس آوردم موقع ختنه کردن اینجا نبودم!! فکرشو بکن! شت
    photo_2017-10-29_18-01-09.jpg

کاربر مقابل پست پیوندِ کلیه عزیز را پسندیده است:

پیوندِ کلیه آنلاین نیست.

16. تازه کار

پسندیده
    0
    10-30-2017, 04:23 PM #36
    سلام به همگی
    اخ که پست دادن با لبتاب چقدر راحت و خوبه این دوروز گذشته تو باتلاغ دهنم سرویس شد از شدت اعصبانیت گوشیمم که ضد اب نبود
    دیشب بچه ها از بندر یه شیشه هِنِسی تاکسیدو آوردن جاتون خالی زدیم بر بدن
    اینم عکسش
    فایل پیوست 70
    از دیشب تا حالا اثراتش نرفته هنوز مستم سحر اینقدر نیا پی وی من جوابم منفیه آب و حوای شمال به من نمیسازه من فقط باتلاغ بهم سازگاره حالا یکم التماسم کنی شاید یه نگاه بهت انداختم
    یه چند نفر تو کوچه دیشب مشکوک میزدن حس مافیاییم میگه داشتن تعغیبم میکردن خدا کنه مامور نباشن فعلا که خبری نیست

17. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 6 بار در 1 پست
    10-30-2017, 06:07 PM #37
    با سلام خدمت بانوان بزرگوار و اقایون محترمه بچه های توی خونه بچه های توی کوچه کوچه های تو خونه کودکان و نوجوانان پیرزنا و پیرمردا جلوییا عقبیا عقب مونده ها (با تو ام خلفییییییی) چپیا راستیا خوب بسه دیگه کودک رد میشه

خوب خوب خوب خوب و زهرمار مرض سید اقا این امیر خیلی کثیف

اقا اول راجع به خودم و بالانس و داستان و ... خداوکیلی بالانس خیلییییییییییییییی ساده بود به جان همین ارش نه ارش گناه داره به جان رضا جدی بالانس به شددددددددددتتتتتتتتت ساده بود . میخواستم پیچیدش کنم پاره بشین این پویا نزاشت گفت بزار یک دور امین و رابین و رامتین و اریا م باشن اینا اجرا کنیم که بیشتر پاره بشن بالانسی که اول میخواستم بزارم این بود :

3 سیاهپوست
    2 سرخپوست
    همین الان در این لحظه یک ایده به ذهنم رسید نمیگم بالانسا سرویسین ارش لیستا جمع کن برا اخر هفته یک دور عالی داریم

خوب بریم سر دور خودمون سرویسی ارش این دور اومدم یک ایده ناب زدم و گناهکار نزاشتم 9 بیگناه دادم و 2 دلقک دلقکا که اعدام میشدن بازی تموم بیگناه در صورتی میبردن که همه اعدام شن و دلقکا بمونن شبم هر دو دلقکا را میزدین بازی تموم بود به همین سادگی به همین خوشمزگی خاک تو سر بیگناه
    برای اینکه زود بالانس حدس نزنین سیاهپوست و سرخپوست و زردپوست گزاشتم سیاهپوست نقشش مافیا اعلام میشد . سرخپوست فرقه . زردپوستم قاتل زردپوست به پلیس بیگناه اعلام میشد و اونا دیگه گناهکار پلیس نزاشتم ولی خواستم 3 گارسیا بزارم دیدم بازیا نیمفهمین خراب میشه ایدم برا دلقکا پرسش گزاشتم منتهی نگفتم درست اعلام میشه یا غلط ولی درست اعلام میشد همین که فکر کردن ممکنه غلط باشه سرویس شدن بسه برای تیرم 3 اسنایپر گزاشتم با 3 سهمیه و با سامورایی پویا مخلوطش کردم که مرگ و میر زیاد شه گیج بشین خیلی گیج بودین تو بازی عالییییییییی بود یک دکتر داشتیم با سهمیه بینهایت یک کربلایی با سهمیه محدود برای جلوگیری از جذب فرقه به مهدیم رویین تن دادم که با اعدام بازیا برا بیگناه دربیاره

نقشا همه قرعه کشی شد . به جز عشقم مهدی که قبل بالانس رویین تن بود قرعه کشی هم خیلی ساده بود . به سید گفتم یک عدد بگو . اگر فرد بود میشد دلقک اول و اگر زوج بود دلقک دوم . گفت 13 . شد دلقک اول عرفانم گزاشتم دلقک دوم که بالانس بهم نخوره بعد 3 تا اسنایپرا رو کاغذ نوشتم گوله کردم . به خلفی گفتم چپ یا راست یا وسط؟ این امین خیلی بی ادب گفت به چپم دخترک رد میشه اینجا بیشعور بعد به ارش گفتم گفت فرقی نداره اسنایپر سوم هم صدرا شد . منتهی دیدم برای دور اول نقش سختیه بهش زردپوست دادم اسنایپر دادم افشین . سیاهپوست و سرخپوست با پویا قرعه کشی کردیم . ترسا و ستاره شدن . دیدم ستاره قبلا سیاهپوست نبوده . برعکسش کردم رضا را دکتر گزاشتم . هادی هم موند که شد کربلایی . از قرعه کشی شدیییییید راضیم خیلی چالشی شد

اما داستان . ساده ترین داستان بود . این چه وضع تحلیل سرمو چند بار کوبیدم به میز نصف شب یک بار مادرم دید گفت این پسر دیوونه ابروم رفت خیلی خرین بعضیا
    مثلا صدای نعره خرس باعث شده خرمالو از درخت بیفته بعد تحلیل می کنین موفق ناموفق معلوم نیس یا میگم باد شروع به وزیدن گرفت میگین اینا دری وری ارش سید البته سید خیلی عوضی تو پیوی گفت عمدا دری وری میگم
    عرفان تحلیلاش خوب بود نصفیش بقیه ریدین

نشانه ها:
    افتادن خرمالو از درخت : قتل ناموفق
    وزش باد موسمی در جنگل : حفاظت دکتر
    جاری شدن سیل : قتل موفق اسنایپر
    سونامی : مرگ با شمشیر سامورایی
    نعره میمون ها : اعمال نقش کربلایی
    رعد و برق : اعمال نقش رویین تن
    خزش کرمها در ساحل : گناهکار پرسیده شده
    درخت سیب : افزایش شانس برد بیگناه
    درخت خربزه : افزایش شانس برد دلقک

اسم داستان هم برای کمک گزاشتم موشه و درخت سیب اینم کمک خیلیییییییی کمک کردم خیلی خوبم من کلا خاک تو سرتون

اهداف:
    شب اول دکتر دلقک زد . کربلایی اسنایپر زد . سید دلقک رویین تن پرسید . بیگناه عرفان دلقک سیاهپوست پرسید . گناهکار
    شب دوم دکتر اسنایپر زد . خلفی اسنایپر عرفان دلقک زد . افشین اسنایپر خلفی زد بر اثر سامورایی مرد . کربلایی خودش زد . سید خودشا پرسید به همه شک داره از بس کثیف عرفان زردپوست پرسید . بیگناه
    شب سوم اسنایپرا مهدی زدن . مهدی سهمیه زد . هیچی نشد دکتر خودش گرفت . کربلایی سید زد . سید کربلایی پرسید . کربلایی سید .
    شب آخرم اسنایپرا همدیگه زدن مردن خلفی و ارش خاک تو سرتون صدرا زردپوست هم گادکش شد قاتل معرفیش کردم دکتر زد یا نزد یادم نیست

اعدامی ها هم به ترتیب از فاز 2
    ستاره سیاهپوست . مافیا و عیاش زاده اعلام شد
    ترسا سرخپوست . فرقه و شکنجه گر کثیف اعلام شد
    بعد هادی کربلایی اعدام شد. آخرم مهدی
    سید دلقک و رضا دکتر هم اعدام نشدن بازی بدون برنده به پایان رسید خیلی خوب عالیییییی تموم شد بازیییییی هرکی ناراحت شد خره
    خیلی فحاشی کردین این دور بیشعورا لذت بردم همین الان سید اومد پیوی فحاشی خلفی و ارشم یک گروه زدن اددم کردن دارن از صبح تا شب بهم فحاشی می کنن خیلی خوب
    چندین نقش مختلف برای مافیا فرقه بیگناه ساختم و باگ گیری کردیم ولی هیچکدوم استفاده نکردم که پاره بشین این میگن بالانس خیلیییی وقت گزاشتم کاملا راضی بودم از بالانس هرکی انتقاد کنه نفهم به دنیا اومده نفهم از دنیا میره یعنی نه بازیا فهمیده نه مافیا را نه بالانس جز پویا الان یادم افتاد یک چنتا انتقاد کرده بود که مثلا چرا تیر بی علم دادی . خوب مافیا یعنی بی علم . باعلم که صدرا هم میتونه بزنه یا چرا ته بازی باگ داشت و کسی نبرد . خوب اینا احمقن . مخصوصا بیگناه . بیگناه این دور بیشعور ترین بیگناه تاریخ بودن لیلون خوب بود پیش اینا به من چه من از گادیت لذت بردم و همین مهم تر
    راهنمایی هم همه را کردم زیاد کلا من کمک نمیکنم اصلا اریا شاهد دلم سوخت این دور به تک تک افراد کمک کردم خیلییییی خاک بر سرتون بیگناه و دلقک همه
    اکثرا گوش ندادن گفتن داری ما را گمراه میکنی منم دری وری گفتم بهشون در مورد داستان کمی شایدم زیاد که پاره بشن حقتون
    البته اینم بگم یک ایراد پویا درست بود . بالانس 3 یا 4 شغال کم داشت دور بعد پاره این
    تشکر میکنم از همه به خاطر تحلیل های خوبشون یا تحلیل های دری وری شون میریم که داشته باشیم تحلیل تک تکی و غیر تک تکی بازیکنا را داشته باشیم

خوب به بیگناه 0 میدم نه گناه دارن 0.5 میدم خیلی زیاد شد ارش رودل میکنه 0.25 بسه
    به هرکی 5 تا نمره میدم . اولی نمره خودش تو این بازی . دومی نمرش در مقایسه با ادواری که گاد بودم . سومی در قیاس با سطح خودش . چهارمی هم حداکثر نمره ای که میتونه در بازی بعدی باتوجه به بالانس بگیره آخری هم دری وری

ستاره سیاهپوست 1 - 0.5 - 5 - 3 - 7
    این همه دور گادیت کردم هنوز سیاهپوست نفهمیدید یک سیاهپوست نباید جوری بازی کنه که پرسیده بشه . یک دور خودم سیاهپوست میشم همه را پاره میکنم
    اصلا در حد اوج خودش نبود ستاره .

ترسا سرخپوست 2.5 - 4 - 2.75 - 6.25 - 1
    ترسا تا قبل اعدامش خوب بعدش رید ولی نباید میرید حالا سید یک یدستی زد . تو چرا گفتی پلیس منا نپرسه . خوب اعدام میشی .
    تو مافیا نباید بترسی . سید ترسناک البته

صدرا زردپوست -، -، 7، 0.5، 5
    تو چرا بازی کردی؟ فقط 1 پست سلام کردی رفتی . چیا نمره بدم

خلفی اسنایپر 4 - 7 - 1 - 8.75 - 0
    امین عرفان عالی زد . ولی شانسی بود گفت پستا نخوندم . عرفان می زنم خرشانس
    یک مقداری عقب موندگی داشت . از بازی که طبیعی . ولی واقعا هیچ دلیلی نداشت ارش بزنی 3.75 نمره کم کردم ازت .

افشین اسنایپر 2 - 6 - 9.75 - 0.25 - 4.25
    افشین بدشانس بود . ولی شانس هم جز بازی این دور کمتر بر اساس جو بازی کرد . قبلا 99 درصد جو بود . 1 درصد حس . این دور جوش به 98.5 رسیده بود . که خوب پیشرفت خوب
    بیگناه باید از نبودش استفاده میکرد . خاک بر سرتون

ارش اسنایپر 0 - منفی 1 - 0.25 - 8.25 - 0.75
    خوب خوب خوب ارش عزیز عشقم ارش خوبی ارش چطوری ارش ریدی ارش
    ارش این دور جوی بود که دست و پا دراورده بود . خوب احمق تو با سید که نمیتونی جو بدی البته یه جا جوری جو داد منم بودم قبول میکردم سید قاتله دهنت سرویس
    بعد شب اومده میگه زورم به خلفی نرسید میزنیمش خوب مردی بمیری
    منفی 2.25 باید میدادم بهت . حالا ارفاق میکنیم .
    راستی چرا به رضا شک داشتی ولی رای ندادی؟ البته رای میدادی پارت میکرد

هادی کربلایی N/a
    هادی اصلا بازی نکرد . شب هدف میداد میرفت
    البته اهدافش به گیجی بازی کمک کرد به شدت راضیم ازش

رضا دکتر 5.25 - 2 - 8 - 5.25 - 10
    رضا را خیلی اذیت کردم شب میگفتم هدفت خیلی مهم کلی فکر میکرد بعد هدف میداد میگفتم ریدی فحاشی میکرد
    هرکی می گفت شک دارم بهت پارش میکرد به شدت موثر بود در بازی ولی باید یاد بگیری عصبانیتتا کنترل کنی . اگر شک داشتن دایورت کنی . رای دادن پاره کنی . این میگن بازی .
    در کل بهترین بیگناه بود رضا . خاک بر سر بیگناه

مهدی رویین تن 5 - 8 - 1.25 - 9.75 - 8
    مهدی این دور خیلی منطقی بازی کرد . ولی اشتباه . باید وحشیانه بازی میکرد . حتی بالانسم فهمیده بود اخر بازی عوضی به خودش رای داد فک کرد اعدام شه بیگناه میبرن ولی بالانس و قوانین پشم ریزون بود
    پشم نموند براش
    خواستم بهش 9 بدم . ولی خیلی به سید گیر داد بازیا یه طرفه کرد . میتونست اعدامش کنه اما نکرد . وگرنه 0 میدادم. ییییییییسسسسسس

عرفان دلقک N/a
    عرفان خیلییییییی بدشانس ادعاش عالییییییی بود . ستاره را اعدام کرد . ایده خوب خیلی خوب ولی حواسش نبود خلفی تو بازیه
    تحلیلش تو پیوی خوب بود . 7 میدم بهش . ولی ریز نمره نداریم خیلی الکی مردی خاک تو سر خلفیییی

سید دلقک 6.25 - 9.75 - 2.25 - 13.5 - منفی 13
    سید بهترین بازیکن بازی بود . تک تک بیگناها را اعدام میکرد ولی اعدامش نمیکردن خاک بر سرتون البته اعدام میکردین باخته بودین
    فقط زورش به رضا نرسید البته گفت رضا را کاری ندارم . فک کرده من نفهمم
    ایدش عالی بود گفت میخوام در آخرین فرصت اعدام شم که به خودم 12.5 بدم خیلی کثیف امیر سید کثیف کثیف سید از پویا کثیف تر
    فاز آخر به مهدی التماس میکرد اعدامش کنه ولی مهدی خوب فهمید زد تو پرش
    ایده را نتونست خوب اجرا کنه . نصفه دوازدها نیما میدم بهش بمیر امیر

در کل بازیکن های برتر بی تربیت:
    1. سید
    2. رضا
    3. مهدی

بهترین عملکرد فاز شب:
    نداریم خودم

چقدر ور زدم مرسی که شرکت کردین و با ریدنتون بازی به این جذابی رقم زدین واقعا لذت بردم
    تا دور بعد یا پست بعد بدرود

6 کاربر پست م ت ی ن عزیز را پسندیده اند .

م ت ی ن آنلاین نیست.

18. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 4 بار در 2 پست
    10-30-2017, 08:19 PM #38
    سلام چی شده ، کی اعدام شد ؟

در مورد بازی نظری ندارم باید بیشتر بره جلو ، هر موقع بیشتر رفت جلو منو صدا کنین

در ضمن از الان بگم من تو لیست آنلاینا هستم اون زیر، ولی آنلاین نیستم گیر ندین باشه؟

2 کاربر پست فلان کینگ عزیز را پسندیده اند .

فلان کینگ آنلاین نیست.

19. اسطوره مافیا

پسندیده
    0
    مورد پسند : 3 بار در 2 پست
    10-30-2017, 08:38 PM #39
    خب من وقایع بازی رو از اول تا اینجا یه تحلیلی داشته باشم تا بتونیم نتیجه گیری کنیم

قبل این که شروع کنم گاد کدومتونه؟ مدالای من چرا نیستن؟ 7 تا مدال بهترین بازیکن برتر داشتم 11 تا دومین بازیکن برتر 85 تا سومین بازیکن برتر الان شده 10 تا دوم و 86 تا سوم!!! از اون طرف رفتم دیدم مدالای پژمان یکی به بهترین بازیکن دومش اضافه شده یکی از سوماش کم شده پژمان کل مدالاش رو فکر کنم همینطوری گرفته هی میاد پز هم میده خواهشا سریع تر رسیدگی کنید وگرنه بلایی به سرتون میارم که هیتلر سر آلمان نیاورد وای چه تیکه باحالی انداختم فهمیدید چی شد؟ هیتلر خودش طرف آلمان بود آخه چطوری میتونه سر آلمان بلا بیاره نه جدی جدا از شوخی مدالای منو بدید سریع!

اول دوست عزیزمون میوه کرفس هندونه خربزه (Maverick) (هار هار هاررر ) میخوام که اینقدر دو پهلو و در حمایت از پژمان پست نده! کاملا پست هاشون موازی هم هست اینقدر ضایع بازی نکنید حقیقتا دارید به شعور ما ها توهین میکنید! البته مدیونید اگه فکر کنید دارم میگم این دو تا هم دستن! من کی همچین حرفی زدم؟ حالا پژمان اگه میخوای همچین برداشتی بکنی بکن ولی من نگفتم این رو به هیچ و جه!

و از اون جالب تر پاتکی هست که پژمان اینجا به خود کرفس میزنه. دقت کنید کرفس میاد میگه کشته شدن صدرا احتمالا کار مافیا یا قاتل هست. پژمان میاد میگه چرا نقش های بی گناهی رو در نظر نگرفتی مثل پلیس و شروع میکنه به جو دادن. فلذا این گیری که پژمان اینجا میده من حیث المجموع حقیقتا غیر قابل ادارک و غیر قابل تعمل و حتی هولناک هست! چون پژمان اصلا به عمق معانی واژه ها و دیگر وجه های محسوس از این سخن دوستمون هویج توجه نمیکنه و حقیقتا این موضوع من رو سر سپرده میکنه. پژمان در اینجا کاملا مرز کلفت بین "احتمال" و "قطعیت" رو نادیده میگیره و به طرز حیرت آوری همراه با ترس امید بخشی که تو پساپس پست هاش مشخصه، میخواد یک بحث و جدال کاملا ساده و عامیانه را به طور مستبدانه ای پیش ببره در حالی که همواره جایگاه خربزه به عنوان هم تیمی ش رو محفوظ نگه میداره! و این حقیقتا برای من بسیار جالب هست که چگونه این دو با صورتی بشاش و پر تلالو سعی در ایجاد بحث ساختگی و تصنعی خودشون رو دارن!

بعد از این ها واقعا از گاد بازی باید گله کرد که صراحتا اومده گفته سید رو کردن تو گونی و بردن و انتظار داره که بقیه به جذبی بودن من شک نکنن! من خودم این موضوع رو دارم اول از همه میگم که بعدها خار تو چشم خودم نشه! حقیقتا اگر گاد بازیکن بود همینجا باید اعدام میشد و این حقیقتی ست لاینفک که غیر قابل انکاره!!

برگردیم سراغ پژمان که خیلی جالبه همیشه "سوال" من رو به جوای "جواب" با "سوال" "جواب" میده + به جای پاسخگویی به اتهاماتش حقیقتا میاد من رو متصل میکنه افراد مختلف اون هم فقط با جو سازی مشمئز کننده ای که فقط خودش بلده! خوشبختانه افتخارم همیشه این بود که با جو بازی نکردم و بطور خاص و متناوب "دلیل" و "منطق" استفاده کردم و هیچوقت با فکر پوف کرده پست ندادم و همیشه استدلال و منطق رو در دستور کار خودم قرار دادم پس وارد این جو سازی ها نمیشم!

از همه این ها جالب تر حرکت پژمان بود برای حواس پرت کردن! من بعد از تموم شدن فاز شب اومدم به عنوان شوخی گفتم مونتلا هم با این همه خرید باز 3-5-2 چید و باز هم باخت اینبار به یوونتوس و از اینجور مسائل! که پژمان میاد میگه تو این رو گفتی تا حمایت بچه های یوونتوسی از جمله خود من رو داشته باشی! این حرکت حقیقتا مصداق بارز و "اعلی" شکست "خوردگی" سرف"کندگی" در بحث های قبلی هست و خودش این موضوع رو وسط کشیده که کسی دنباله حرف "های" پوچ و تهی از منطق روز قبلش رو نگیره! "لکن" در نظر میگیرم حق با پژمان باشه و حتی 3-5-2 بازی کردن میلان با وجود این همه بازیکن های خلاق و حتی سرعتی که میتونند سیستم کامل و بی عیبی مثل 4-2-3-1 رو ارائه بدن، زیر سر من بوده و من از قبل با مونتلا هماهنگ کردم که اینطوری سیستم بچینه که باز ببازه که من بیام حواس شما رو پرت کنم! اما تیرکی که کالینیچ زد رو چی میخوای بگی؟! من از کجا میدونستم اون توپ قراره اونقدر شتاب بگیره و به تیرک بخوره به جای این که وارد دروازه بشه؟ من از کجا میدونستم هیگواین قراره مثل آدم بازی کنه؟! همونطور که دیدی پژمان جان به نظریه خودت هزار تا باگ وارده و این هم تلاش "رقت انگیز" دیگه ای بود برای رهایی از این وضعیت! هل انت تفهمی پژمان جان؟؟

ادامه دارد...

3 کاربر پست نیروهوایی واحد8 عزیز را پسندیده اند .

نیروهوایی واحد8 آنلاین نیست.

20. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 16 بار در 5 پست
    10-30-2017, 08:58 PM #40
    سلام حقیقتا من در برهه جدی از امتحانات بودم این دور ، پشت سر هم امتحان داشتم ، امروز 4 تا امتحان همزمان داشتم تازه هر 4 تا رو باید سر نیم ساعت تحویل میدادیم
    واقعا واقعا واقعا افتضاح بود از 4 تا ورقه ای که هر کدوم 10 تا سوال داشتن نتونستم یه سوال از یه ورقه رو بنویسم

فردا هم تو آزمایشگاه استادمون میخواد اون دارویی که اون روز برای ایدز کشف کردم رو تست کنه رو خودش ، فقط خدا خدا میکنم که جواب تست آچ آی ویش مثبت بوده باشه که این واکسنو روش تست کنم و حداقل یکم از دردام کم بشه

ولی وجدانا ازتون نمیگذرم با این وضع بازی سراسر شخمیتون ، من باید رای به اعدام بیارم دیشب؟ درسته نرسیدم پستارو بخونم تا آخر فاز ولی از گاد که خواسته بودم قبول کنه نخواسته بودم؟
    من میام وقت میزارم اینطوری از امتحانم میگذرم نمیتونم یدونه سوال رو بنویسم فقط و فقط بخاطر این بازی شخمی شما ، اونوقت اینطوری میزارین تو پاچمون! انصافه آخه؟
    اشکمو در اوردین به مولا علی ، دیگه باهاتون بازی نمیکنم

- - - Updated - - -

گاد با لبتاپم الان نمیخواد قبول کنی مرسی

3 کاربر پست سوسمار قرمزه عزیز را پسندیده اند .

سوسمار قرمزه آنلاین نیست.