alt
صفحه 2 از 18 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 349

موضوع: Throne of Lies | دوازدهمین دوره مافیا

1. تازه کار

پسندیده
    3
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    11-07-2017, 07:58 PM #21
    @ریچارد

ببین کلا هدف من اینه که یه تعدادی این پیشنهادو قبول کنن تا گناهکارا بترسن و بیان تو بازی. نه اینکه حالا کی «کم» فعالیت کرده اونو اعدام کنیم و اینا. هدف اعدام افراد تو سایه نیست، چون احتمال زیاد اگه طرح اجرا بشه، اونی که اخر‌ از همه نمیاد و پست نمیده بیگناه خواهد بود (و توضیح دادم چرا بازم با این وجود میارزه ) هدف من اینه که گناهکارا نرن تو سایه. همین.

و اینکه اره عجله دارم برای شروع بازی (نه برای اعدام البته) چرا، چون این بازی با بقیه بازیا فرق. داره. اگه دقت کنی خیلی از آپشن ها، وابسته به شماره ی فاز هستند. مثلا پادشاه فقط تا فاز ۳ مصونیت از‌ اعدام‌داره. یا پرنس از فاز ۳ میتونه تو زندانش اعدام کنه. یا ساقی از شب ۳ میتونه شراب مرگبار بده و یا مثلا شمشیر شوالیه. حالا به نظرم خیلی بهتره که قبل از اینکه به این مهلت ها برسیم، بازی شکل گرفته باشه. کلا بازی زودتر شکل بگیره خوبه دیگه. جای سوال نداره
    Clarice Dunham. آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    2
    11-07-2017, 08:06 PM #22
    پس باید بگم ما توی متد و شیوه ی بیان باهم اختلاف نظر داریم ولی هدفمون مشابهه من برای پیش بردن بازی بحث کردن و ریپلای و انتخاب کردم تو شیوه ی تهدید که خیلی (از نظر من) شدیده.
    Richard Barnes. آنلاین نیست.

3. تازه کار

پسندیده
    3
    11-07-2017, 08:19 PM #23
    اره خب شدیده قطعا ولی باید بگم واقعا از اون موضوع که گناهکارا نیان تو‌بازی میترسم، چون طبق بالانس فقط دو تا گناهکار رزسیاه/چشم خونین داریم و تعدادی نقش فرعی. یعنی اگه یکیشونم نیاد تو بازی و نظرا روش نیاد هم خیلی به نفعشونه، هم پیدا کردن اون تعداد کم تو ۱۴ نفر سخت تر میشه. پس به یه چیز شدید، به شدیدی همون گادکش، نیازمندیم

و اینکه فرق متد تو با من اینه که متد تو با مشخص شدن هدف، خنثی میشه تا حدی، ولی متد من نه

- - - Updated - - -

اهان راستی یه چیز دیگه ام بگم. اینکه دیشب قتل نداشتیم، احتمال نبودن قاتل و‌به تبعش نبودن رز سیاه و وجود فرقه ی خونین رو برام بالا میبره

4. تازه کار

پسندیده
    0
    11-07-2017, 09:09 PM #24
    درود به همگی
    بخاطر تاخیرمم پوزش میطلبم
    Lawrence Loveli. آنلاین نیست.

5. تازه کار

پسندیده
    0
    11-07-2017, 10:17 PM #25
    زنه حاجی اسمت خیلی سخته یه دور به فارسی بنویسش من خواستم صدات کنم اذیت نشم زیاد!

ببین خودت حالیته چی میگی؟ اولش اومدی میگی اگه موافق هستید آخرین نفری که پست داد رو اعدام کنیم! بعدش ازت دلیل خواست اون مرده خدایی اسما سخته میگی که این کار باعث میشه گناهکارا بریزن بیرون پست بدن خب تا اینجای بحث رو که من خوندم قاعدتا نتیجه این میشه اون بدبختی که آخر از همه پست میده بی گناهه بعد واسه توجیه این که اشکال نداره بی گناه باشه میگی مثل گادکش میمونه شما وقتی بی گناهی بعد یه بی گناه گادکش میشه اشکال نداره واست؟ اتفاقا من بارها دیدم آخرش بی گناها سر تعداد رای باختن بازی رو تو از کجا میدونی شاید اون بدبخت فقط فاز های اول نتونه باشه بعدش بتونه باشه خیلی هم مفید باشه! کلا بحث جالبی نبود به نظرم پی ش رو نگیر و بی خیال شو همینجا حالا که گادکش نیست اتفاقا باید خوشحال باشیم که بی گناه از دست نمیره

خوبه اون سری گفتم گشاد نکنید پست دادید یه ذره الان دوباره فتوا میدم بذارید کنار این گشادیسم رو بیابد پست بدید همه تون مثلا آدم
    Peter Bailey. آنلاین نیست.

6. تازه کار

پسندیده
    2
    11-07-2017, 10:29 PM #26
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peter Bailey. نمایش پست ها
    زنه حاجی اسمت خیلی سخته یه دور به فارسی بنویسش من خواستم صدات کنم اذیت نشم زیاد!

ببین خودت حالیته چی میگی؟ اولش اومدی میگی اگه موافق هستید آخرین نفری که پست داد رو اعدام کنیم! بعدش ازت دلیل خواست اون مرده خدایی اسما سخته میگی که این کار باعث میشه گناهکارا بریزن بیرون پست بدن خب تا اینجای بحث رو که من خوندم قاعدتا نتیجه این میشه اون بدبختی که آخر از همه پست میده بی گناهه بعد واسه توجیه این که اشکال نداره بی گناه باشه میگی مثل گادکش میمونه شما وقتی بی گناهی بعد یه بی گناه گادکش میشه اشکال نداره واست؟ اتفاقا من بارها دیدم آخرش بی گناها سر تعداد رای باختن بازی رو تو از کجا میدونی شاید اون بدبخت فقط فاز های اول نتونه باشه بعدش بتونه باشه خیلی هم مفید باشه! کلا بحث جالبی نبود به نظرم پی ش رو نگیر و بی خیال شو همینجا حالا که گادکش نیست اتفاقا باید خوشحال باشیم که بی گناه از دست نمیره

خوبه اون سری گفتم گشاد نکنید پست دادید یه ذره الان دوباره فتوا میدم بذارید کنار این گشادیسم رو بیابد پست بدید همه تون مثلا آدم

این دوستمون با توجه به توصیه ی گاد که از اعدام نترسید چون بالانس زیاد نمیتونه تغییر کنه اومده و این پیشنهاد جسورانه رو داده باگ اصلی این ایده اینجاست که الان گناهکارا اصلا اساس بازیشون و روی سایه نشینی بنا نمیکنند. انصافا فقط یکی دو نفر اینجوری بازی میکنن که الانم نیستن فک کنم . یعنی میرن و یهو میان و میبرن بازیو. هرجور بخوای این ایده رو پیاده کنی احتمالا آخرش بی گناه اعدام میشه. بعد گناهکارا بنظرم چه تهدید بشن چه نشن بازی خودشون و میکنن و طبق برنامه ی خودشون پیش میرن. هدفشو میپسندم ولی متدش یذره افراطیه. بازم میگم اگه میزاش یکی دو فاز دیگه شاید استقبال بیشتری میشد. یه جورایی ایده رو لوثش کرد. شایدم گناهکاره خودش و اومد از قصد این ایده رو لوث کرد یا میخواست مزه دهن بی گناها رو بچشه که ببینه امنه برن تو سایه یا نه

- - - Updated - - -

ضمنا ریچرد بارنز هستم پیتر بیلیش عزیز اون خانمه هم کلریس دونهمه. منو میتونی ریچ صدا کنی

7. تازه کار

پسندیده
    0
    11-07-2017, 10:41 PM #27
    درود = )))
    اول ک از اریا واسه برگزاریه این دور متفاوت پ قطعا حذاب تشکر کنیم همین اول ♡
    بعدم اینکه نقشا همگیشون بسیار جذابن هرچند ک من هرچی خوندم یادم رفته و فک کنم باز باید برم بخونم : ))

- - - Updated - - -

دهنمونم سرویس شد سر اواتار :/
    حالا داستانایی ک سرش پیش اومد گفتنشون تو تاپیک بی مورده ولی بعده بازی حتمن میگم بهتون:/

غلط املاییامم که با همون پست اول شرو شد :/
    و*
    جذاب*
    Ivo Bradly. آنلاین نیست.

8. تازه کار

پسندیده
    3
    11-07-2017, 10:42 PM #28
    @ریچارد و پیتر

به نظرم شما تجربه ی بازی تو بازی ای ندارید که گاد گفته باشه گادکش نداریم و خودتون اعدام کنید. ولی من دارم و میدونم چی میگم. نمونه اش دور ۵ همین فروم، که یکی از گناهکارا که اتفاقا اصلی ترین گناهکار هم بود، تا چند فاز وارد بازی نشد اصلا و اتفاقا تو همون دور بیگناها بدجوری افتادن به جون هم اوایل بازی. میدونید چی میگم؟ تازه اون دور دور‌ کم‌تعدادی بود و‌بازیکنا کلا از بازیکنای فعال بودن. این دور‌تعداد زیاده و این قضیه رو بدترش میکنه. در‌کل‌ به نظرم باید یه فشاری روی گناهکارا باشه که بیان پست بدن تو بازیای اصلی گادکش‌ هست، ولی اینجا نداریم.

ضمن اینکه حرف ریچارد که میگه اکثر بازیکنا تو سایه بازی نمیکنن و اینام اینجا درست نیست، چون توی بازیایی که گادکش داشتیم دیدی که تو‌ سایه بازی نکردن، نه‌تو‌بازیایی که گادکش نداشتیم. خب تو بازیایی که گادکش داریم که‌ مجبورن سایه نباشن دیگه خیلی چیز عجیبی نیست اون که

9. تازه کار

پسندیده
    2
    11-07-2017, 10:45 PM #29
    با سلام وعرض خسته نباشید من نیز آمدم. دیر آمدم ولی حالا که آمدم دیگر نمیروم
    Matilda Osteler. آنلاین نیست.

10. تازه کار

پسندیده
    0
    11-07-2017, 10:47 PM #30
    نقل قول نوشته اصلی توسط Clarice Dunham. نمایش پست ها
    @ریچارد و پیتر

به نظرم شما تجربه ی بازی تو بازی ای ندارید که گاد گفته باشه گادکش نداریم و خودتون اعدام کنید. ولی من دارم و میدونم چی میگم. نمونه اش دور ۵ همین فروم، که یکی از گناهکارا که اتفاقا اصلی ترین گناهکار هم بود، تا چند فاز وارد بازی نشد اصلا و اتفاقا تو همون دور بیگناها بدجوری افتادن به جون هم اوایل بازی. میدونید چی میگم؟ تازه اون دور دور‌ کم‌تعدادی بود و‌بازیکنا کلا از بازیکنای فعال بودن. این دور‌تعداد زیاده و این قضیه رو بدترش میکنه. در‌کل‌ به نظرم باید یه فشاری روی گناهکارا باشه که بیان پست بدن تو بازیای اصلی گادکش‌ هست، ولی اینجا نداریم.

ضمن اینکه حرف ریچارد که میگه اکثر بازیکنا تو سایه بازی نمیکنن و اینام اینجا درست نیست، چون توی بازیایی که گادکش داشتیم دیدی که تو‌ سایه بازی نکردن، نه‌تو‌بازیایی که گادکش نداشتیم. خب تو بازیایی که گادکش داریم که‌ مجبورن سایه نباشن دیگه خیلی چیز عجیبی نیست اون که
    ایده ای که زدی و کاری ندارم ..
    ولی پستی که دادی داره این منظورو میرسونه ک خودت بی گناهی .. ینی میگی " خب، من یه شخصیم که دارم بازی میکنم و میخام گناهکارارو بکشونم تو بازی... گناهکارا اگه این ایده منو عملی نکنیم یا کلن ایده نزنیم تو سایه میمونن... پس ببینین ، من که تو سایه نیستم و دارم پست میدم پس من گناهکار نیستم "
    با این قضیه مشکل دارم ...
    و فک میکنمم حرف ریچ درست تر باشه که یجورایی شاید بشه گفت سایه بازی از مد افتاده ..
    اونی که بخاد تو سایه باشه جتی با قوانین گادکش و سنگسارم میتونه بازم خودشو بیرون میدون نگه داره.. غیر اینه؟
    Ivo Bradly. آنلاین نیست.

11. تازه کار

پسندیده
    2
    11-07-2017, 11:33 PM #31
    دقیقا همینطوره همون دور اونجرز مگه گادکش و اینا نداشتیم؟ کی برد آخرش؟ یکی از بهترین سایه بازا. البته اون صاحب سبکه خورده ای بهش نیست(نکشه منو) کسی که بخواد از سایه استفاده کنه میدونه چطور ازش استفاده کنه که دم به تله نده کسی هم که واقعا وقت نداشته باشه قربانی میشه حالا خود دانید من مخالف این قضیه ام تا اطلاع ثانوی

- - - Updated - - -

داریم به شب دوم نزدیک میشیم هنوز بعضیا میان سلام میکنن آقا نمیخواد سلام کنین وارد بازی شین فقط

12. تازه کار

پسندیده
    3
    11-07-2017, 11:39 PM #32
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ivo Bradly. نمایش پست ها
    ایده ای که زدی و کاری ندارم ..
    ولی پستی که دادی داره این منظورو میرسونه ک خودت بی گناهی .. ینی میگی " خب، من یه شخصیم که دارم بازی میکنم و میخام گناهکارارو بکشونم تو بازی... گناهکارا اگه این ایده منو عملی نکنیم یا کلن ایده نزنیم تو سایه میمونن... پس ببینین ، من که تو سایه نیستم و دارم پست میدم پس من گناهکار نیستم "
    با این قضیه مشکل دارم ...
    و فک میکنمم حرف ریچ درست تر باشه که یجورایی شاید بشه گفت سایه بازی از مد افتاده ..
    اونی که بخاد تو سایه باشه جتی با قوانین گادکش و سنگسارم میتونه بازم خودشو بیرون میدون نگه داره.. غیر اینه؟
    بند اولت نفهمیدم مشکلت چیه راستش. چون حرفت در مورد حرفای من صادق نیست اصلا. من هیچ جای حرفم نگفتم و نخواستم اینو برسونم که همه گناهکارا میرن تو سایه و من چون تو سایه نیستم پس بیگناهم. من گفتم ممکنه یه گناهکاری پست نده و‌ ما نتونیم شناساییش کنیم پس بیاید این کارو کنیم. فقط یه گناهکار نداریم تو بازی که بخوای اونطوری نتیجه گیری کنی. یه گروه گناهکاری داریم + نقشای فرعی که ممکنه چندتاشون پست ندن و چندتاشون پست بدن. پس هدف من از اون حرف نمیتونسته این باشه که خودمو از گناهکاری مبری کنم. اوکی؟

بعد این حرفی که تو و @ریچارد زدید الان. شما قضیه رو کلا متوجه اشتباه شدید. بالاتر گفتم بازم تکرار میکنم. هدف طرح من، کسایی نیستن که صرفا تو سایه بازی میکنن و کم پست میدن و درگیر نمیشن و اینا. چون اون اصلا ربطی به‌گادکش نداره. هدف طرح من کساییه که کلا پست نمیدن و تو حالت عادی، باید گادکش بشن. من میخوام نذارم گناهکارا از نبودن گادکش سواستفاده کنن و پست ندن. همین. متوجهید؟

13. تازه کار

پسندیده
    2
    11-07-2017, 11:49 PM #33
    فقط در یه صورت توجیه داره این ایده ات که بخوای از اون یوزری که غیر فعاله در برابر تسخیر و تصرف جلوگیری کنی! یعنی اون که نیستش و بازی نمیکنه بنابراین بهتره بمیره تا تصرف و جذب و تسخیر بشه درسته؟ خوب عزیز من واسه ی این امر نقش داریم مگه اینکه اون نقش محافظ خودشم نباشه زوده به خدا برا این حرفا

14. تازه کار

پسندیده
    3
    11-07-2017, 11:56 PM #34
    بابا اصلا هدف اصلی من اعدام اون یه نفر که پست نمیده نیست، پدرکشتگی ندارم باهاش که، هدف من فقط اینه که گناهکارا بترسن و بیان تو بازی، که اگه این اتفاق بیافته به از دست دادن اون یه بیگناهی که قراره پست نده کلا و شرکت نکنه میارزه، حالا اونو‌یا اعدام میکنیم یا نمیکنیم دیگه. یکم فکر کنید میفهمید چی دارم میگم و نقشه ام چیه

15. تازه کار

پسندیده
    0
    11-08-2017, 12:12 AM #35
    زنه عزیز باز یادم رفت اسمت یه بار بگو ناموسا

اگه هدفت ترسوندن هم بود دیگه با این رویه ای که پیش افتاد عمرن بترسن اگه اون حرفی که زدی بیشتر جنبه راه انداختن بازی و وارد کردن بقیه داشت که اوکیه مشکلی نیست کلا. ولی اگه هدف جدی داشتی خیلی خیلی زود بود واسه مطرحش. حالا اشکال نداره در هر صورت حرکتت قابل ستایش بود که باعث راه افتادن بازی شد

خوبه دوستان به فتواهای من عمل میکنن سریعا اونایی که پست ندادین هنوز جمع شید تنگ کنید سریعتر حواستونم باشه با چه یوزری میاید

16. تازه کار

پسندیده
    3
    11-08-2017, 12:31 AM #36
    باشه دیر یا زود. گفتم، ولی دلیلی نداره کسی پیشنهاد منو قبول نکنه، هنوزم دیر نیست و خیلیا نیومدن

کلاریس هستم.

17. تازه کار

پسندیده
    2
    11-08-2017, 12:42 AM #37
    زیادم پیشنهاد عجیبی نداد کلاریس.البته جای بحث داشت تا همینجا/نه بیشتر بنظرم. برای همین جز سلام حرفی نزدم.
    اگرچه لازم نیست برای بیرون کشیدن بقیه از سایه ما ترفند بچینیم خود گاد گفته بود که اگر نیان تو بازی یه فکری میکنه شاید قانون گادکش اضافه شه و ..
    Matilda Osteler. آنلاین نیست.

18. تازه کار

پسندیده
    5
    11-08-2017, 01:02 AM #38
    سلام عرض شد
    شرمنده این دوروز نبودم
    سعی میکنم از فردا شرکت کنم تو بازی
    امیدوارم پشیمون نشیم از بازی کردن این بازی وگرنه آریا رو...

- - - Updated - - -

در ضمن فامیلیم بینگ بود عوض کردم گذاشتم آدامز
    به کسیم ربطی نداره

- - - Updated - - -

خب قبل از اینکه بکپیم یه نکته ای رو بگم
    اول که @پیتر وریچارد
    الان این حرکت کلاریس چجوریه از دید شما؟خوبه یا بده؟
    ریچارد میای میگی حرکت چیپه و لحنت جوریه که ااین مفهومو میرسونه که آره کلاریس حرکتت عجیب بود و اینا و بهت شک دارم(یکی به نعل)...شایدم من مفهوم رو بد برداشت کرده باشم منتها جز این نمیدونم چه برداشت دیگه ای میشه کرد از این جمله های پایین
    ببین خودت حالیته چی میگی؟
    اولش اومدی میگی اگه موافق هستید آخرین نفری که پست داد رو اعدام کنیم! بعدش ازت دلیل خواست اون مرده
    خدایی اسما سخته
    میگی که این کار باعث میشه گناهکارا بریزن بیرون پست بدن خب تا اینجای بحث رو که من خوندم قاعدتا نتیجه این میشه اون بدبختی که آخر از همه پست میده بی گناهه
    بعد واسه توجیه این که اشکال نداره بی گناه باشه میگی مثل گادکش میمونه
    شما وقتی بی گناهی بعد یه بی گناه گادکش میشه اشکال نداره واست؟
    اتفاقا من بارها دیدم آخرش بی گناها سر تعداد رای باختن بازی رو
    تو از کجا میدونی شاید اون بدبخت فقط فاز های اول نتونه باشه بعدش بتونه باشه خیلی هم مفید باشه!
    منتها در ادامش میای میگی پیگیر نشو و بیخیال شو
    این پیگیر نشو و بیخیال شو یعنی چی؟

در مورد خود این تئوری هم بگم که به نظرم جالب نیست...هدف اوکیه...ولی نهایتا بیگناه اعدام میشه...اگه این باگ اعدام بیگناه نبود بد نبود

- - - Updated - - -

این پیگیر نشو و بیخیال شو یعنی چی؟
    ادامشو یادم رفت اینو
    این پیگیر نشو و بیخیال شو یعنی چی؟ این یکی به میخ نیست؟
    Chandler Adams. آنلاین نیست.

19. تازه کار

پسندیده
    0
    11-08-2017, 01:31 AM #39
    آدامز منظورم بحثشون بود. بحث اون دو نفر به نظرم چیزی نبود که به نتیجه برسه و البته قطعا میخواستم برسونم که فعلا بی خیال قضیه شو چون واسه این کارا خیلی زوده همون طور که به خود شهم گفتم! نظرم همونه زوده واسه این کار.

بقیه پاشید بیاید دیگه

20. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    11-08-2017, 02:00 AM #40

پایان فاز روز دوم

تا ساعت 2:30 هدف هاتونو بفرستین برام. داستان 3 گزاشته میشه

بازم تاکید میکنم نقشایی که چند قابلیت فاز شب دارن محدودیتی تو استفاده از همه قابلیتها تو یک شب نیست

ضمنا توصیه میشه وصیت بفرستید. مخصوصا اگر بیگناهید و اطلاعتی دارین. (به پست قوانین مراجعه کنید)
    یادداشت قاتل هم اگه علاقه دارین بفرستسن. برای شرایطش بهم پیام بدین

کاربر مقابل پست God عزیز را پسندیده است:

God آنلاین نیست.