alt

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین یوزر هالووین؟

رأی دهندگان
19. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پویا.

4 21.05%
  • ال امینو

5 26.32%
  • زنیکه عجوزه

8 42.11%
  • ننه سحر

4 21.05%
  • حنیف م71

4 21.05%
  • سوسمار قرمزه

5 26.32%
  • م ت ی ن

7 36.84%
  • مافیایایایایایایایایا

9 47.37%
  • عاریا

8 42.11%
  • هانxبله (برگ)

5 26.32%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: هالـــــوویــن 2017 | تحلیل و Rating

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    184
    مورد پسند : 720 بار در 256 پست

هالـــــوویــن 2017 | تحلیل و Rating

#1 11-04-2017, 07:25 PM
    بریزید بهترین یوزرا رو انتخاب کنین

نظرسنجی اونطوری هم نمیذارم چون 10 تا گزینه کلا میشه گذاشت تعداد یوزاری خوب از 10 بیشتر بود

همین طوری بگید کی خوب بود. ترجیحا ترجیحا هم بگید کدوم تیکه ی کدوم پست و اینا بخندیم

نظرسنجی اضافه شد + میتونید به چند گزینه رای بدید.

ولی بعدش نمیتونید عوض کنید دقت کنید
    ویرایش توسط Arash : 11-04-2017 در ساعت 09:57 PM

4 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    75
    مورد پسند : 52 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    1
    11-04-2017, 10:11 PM #2
    یه خسته نباشید به همه ی اونایی که با تلاش بی دریغ رفتنو پستای دوستاشونو موشکافی کردن و تمرین کردن که بتونن بیان مث اونا پست بدن واقعا میزان پایین کالیبرشونو تحسین میکنم آدرس دکترشونو به منم بدن

در کل برای بالا بردن روحیه ی اعضا و صمیمیت ایده ی خوبیه این تاپیک ولی سالی یه بار خیلی کمه براش حالا درسته به مناسبت هالووینه ولی متیونه نباشه میشه به جای سالانه ماهانش کرد یا مثلا فصلیش کرد بنظرم پتانسیلتون میخوره.

اعتراف میکنم که بدم نمیومد کسی منو بره . برام جالبه که تصویر مجازی خودمو ببینم . مثلا میری جلوی اینه خودتو میبینی ولی تصویر مجازیتو فقط از طریق هالووین میتونی ببینی

هان بله که اریا بود صرفا اواتارشو یوزرش خنده دار بود و آگلی گنگستر

ولی ماله فاک طور اون قسمت هنسی و جک دنیلز خیلی خوب بود ولی بنظرم افشین خیلی بیشتر جای کار داشت. مثلا استدلالاش توی بازی و نتیجه گیری های بدون علت و معلولش خودش یه سوژه بود

سوسمار قرمز هم قسمت تتوشو شلوارکش خوب بود.

این وسط یه بنده خدایی که فکر میکرد خیلی شخصیت آیکانیکی داره اومد و ادای خودشو دراورد که از صمیم قلب برای این دوست آرزوی بهبودی دارم

واقعا متین هایی که رفتید درسته خیلی شبیه بود ولی متین خیلی هدف ساده ایه و یه جورایی کلیشه شده بود ولی بازم نبوغتون قابل تقدیر بود

پست مهدی حسن ختامی بود واقعا ایده ی جالبی بود که فضای گروهو اورد تو تاپیک خسته نباشید میگم بهش کلا معروفه ایده مهدی به ایده هاش

اون پست پویای مهدیم خیلی خوب بود که تحسین استاد رو هم در پی داشت.

فک کنم همه رو گفتم

اگه بخوام نمره ای هم بدم به این هالووین 14 از 20 میدم با توجه به پتانسیل بالاتون راضی کننده نبود

عاها زنیکه رو یادم رفت . رضا کلا یه خصیصه داره اونم اینه که میخواد هرطوری شده باورهاشو بکنه تو دل و رودتون اونم بدون g,fvd;kj و این خصیصه رو عرفان خوب به نمایش گذاشت.

یعنی اگه رضا نمیگفت اصلا یادم نمیومد که یوزر عاریا رو که رضا کار کرده بود جا انداختم. دیشبم تو پی ویش گفتم کارش خوب بوده مخصوصا اونجا که گفت: وقتی پستاتونو میخونم حس ر*یدن دارم دقیقا تصویر اریا در حال انجام اون کار اومد جلو چشام و پخش زمین شدم یه آب دهن اندازه سر صدرا افتاد رو مانیتورم اینکه آریا به 00 ترین فرد گروهه بر کسی پوشیده نیست ولی من دو سه سال پیش یه مقطعی که باهاش بحث میکردم بیشتر راجع به موزیک واقعا این خصلتشو از ته اعماقم حس کردم. مثلا اون زمان که 4-5 ماه دیگش میخواست بره کانادا و خاطرات کودکی و بچگی و نوجوانی و بلوغ و دوستاشو محلشو فامیلاشو جا بزاره ازش پرسیدم چه حسی داری به سبک امام راحل گفت هیییییییییییییییییییوچ . یعنی میخواستم کیسو ببلعم و اون تیکه ی رضا برام تداعیش کرد اون دورانو . مرسی رضا خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان.
    ویرایش توسط FM90 : 11-04-2017 در ساعت 11:45 PM

5 کاربر پست FM90 عزیز را پسندیده اند .

FM90 آنلاین نیست.

3. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 41 بار در 13 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    3
    11-04-2017, 11:51 PM #3
    بنظرم اين هالووين هدف بيشتر جنبه ي فان بود تا حالا تقليد و دقيقا دراوردن ريز شخصيت ها
    بيشتر سعي شده بود با اغراق و فان شخصيت ها معرفي شه
    ك البته خوب بود همينم
    همه خوب بودن واقعا .. حالا يكي بهتر دراورده بود حالت و مدل اون شخصيتو، يكي بخاطر فان بودن زيادش خوب بود
    من براي سطح اوليا ب مافيايايا و م ت ي ن و زنيكه عجوزه و عاريا راي ميدم ك نكته سنجيشون بالاتر بود و طنزشون ب حد كافي
    سوسمار و هان بله و ننه سحر و ال امينو و پويا. هم در رده هاي بعدي قرار ميگيرن واسم ك حقيقتا با اونام خنديدم از خودمم چيزي نميكم شعار هميشگيم اينه #خودشيفته_نباشيم

6 کاربر پست SahaR عزیز را پسندیده اند .

SahaR آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

پسندیده
    182
    مورد پسند : 90 بار در 24 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    5
    11-05-2017, 12:01 AM #4
    آقا من تو یه پست کامل تر نظرم رو راجع به تک تک یوزر ها میگم الان فقط یه توضیح کوچیک بدم.

اول درباره خودم که اولین بار بود با همچین چیزی آشنا شدم کلا. یعنی اصلا نمیدونستم چنین چیزی وجود داره برای اولین بار بود میدیدم و تجربه جالبی بود انصافا مرسی از کسایی که کمک کردن راه بیفته مخصوصا عرفان

بر اساس پستی که عرفان اون اول نوشت من برداشت کردم که اولویت باید با دراوردن شخصیت یک نفری باشه، یعنی پست ها باید جوری باشن که سعی کنی توشون وجه های مختلفی که از شخصیت طرف رو فهمیدی بیان کنی؛ بعدش اولویت دوم آب و تاب دادن به اون موضوع و اضافه کردن جنبه فان هیچی دیگه پستو که داشتم میخوندم اولین نفری که به ذهنم رسید آریا بود دور 10 مافیا هم که شرکت کرد اینجا پست هاش واقعا نظرمو جلب میکرد الانم دیدم خوراکه این موضوعه دیگه رفتم براش دیشبم گفتم امیدوارم ناراحت نشده باشه و بقیه هم خوششون اومده باشه.

اما یه چند تا جا از پست های بقیه که در حد پاره شدن خندیدم رو بگم

یکی که قطعا سیکتیر سمیرا افسانه ای بود من اون شب موقع خوابم تو رخت خواب قهقهه میزدم قشنگ به نظرم بهترین عبارت کل بازی بود جدی

یکی اونجا که سوسمار برگشت گفت نرسیدم پستارو بخونم گاد قبول کن اونم واقعا عالی بود

یکی دیگه نعره میمون های متین همونطور که فری هم گفت کلا متین راه دست بود واسه این برنامه خیلی جای کار و فان داشت ولی این دو دوست هم انصافا عالی درش آورده بودن!

سر آقا رسول عرفان خیلی خندیدم احتمالا بیشتر چون خودم بودم

سر باباهای دوستای ترسا که پخش زمین بودم از خنده

اما از نظر شخصیت پردازی به نظرم مهدی تو پستی که بجای پویا داد عالی بود. افشین رو خیلی خوب بازی کرده بودن شخصیتش رو. پست ال امینو هم فوق العاده بود. بهترین پست بازی هم قطعا پست آخر مهدی

همین فعلا

5 کاربر پست Vecchia Signora عزیز را پسندیده اند .

Vecchia Signora آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    22
    مورد پسند : 62 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    کل مدال ها
    2
    11-08-2017, 12:04 AM #5
    باحال بود کلا
    همش ک عرفان ارش بودن هردو 10
    MaleFactor آنلاین نیست.

6. THE GOD UP THERE

پسندیده
    184
    مورد پسند : 720 بار در 256 پست
    11-13-2017, 02:19 PM #6
    0.jpg
    خب. این آرای هالووین هست. پس از اعمال آرای باطله ()، برترین یوزر ها:

مافیایایایایایایایایا: 9 رای
    زنیکه عجوزه: 8 رای
    عاریا و م ت ی ن: 7 رای
    سوسمار قرمزه و هانxبله (برگ): 5 رای
    ال امینو و ننه سحر و پویا. و حنیف م71: 4 رای

تشکر از عرفان و آرش و بقیه.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    • نوع فایل: jpg 0.jpg (96.9 کیلو بایت, 3 نمايش)

کاربر مقابل پست God عزیز را پسندیده است:

God آنلاین نیست.