alt
صفحه 2 از 55 نخستنخست 1234561252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 1100

موضوع: بیگانگان در برابر غارتگران | سیزدهمین دوره مافیا

1. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    03-10-2018, 02:13 AM #21
    خب نظر بدیم الان؟

به نظرم گزارش دومیه احتمالش کمه درست باشه چون قاتل خیلی دلیلی نداره که شب اول قتلشو انجام نده.
    گزارش سومی هم سه تا پلیس نامحتملش میکنه به نسبت. ضمن اینکه جنگیر اگه تو بازی باشه احتمال زیاد شب اول سهمیه شو استفاده میکنه که شب دوم جذب کنن. یا اینکه جنگیر نداشته باشیم که اینم تو ۱۶ نفر خیلی محتمل نیست. پس گزارش سه هم احتمالش پایینه.

همون اولی درست تر به نظرم میاد. نظر بقیه چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    23
    مورد پسند : 63 بار در 15 پست
    ویترین مدال
    03-10-2018, 12:58 PM #22
    سلام
    ما هم اومدیم
    البته فقط به خاطر سحری اومدیم که روحیه داشته باشه تو بازی
    MaleFactor آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    03-10-2018, 01:42 PM #23
    خب ب نظر من احتمال اینکه گزارش سه درست باشه از دو گزارش دیگه کمتره
    سسه تا پلیس احتماله درست بودنش کمتر از اتفاقای دو گزارشه دگس
    در مورد اولی و دومی واقعا فعلن نظری ندارم ! مقبولن هر دو.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    03-10-2018, 02:55 PM #24
    انصافا گل گیجه گرفتم از وقتی این گزارشارو خوندم خدایی خیلی سخته اینجوری پویا شب عیدی میخاد کچلمون کنه ، به حد کافی با داستانهای پیچیده آچمز بودیم این خدایی ظلمه

الان یه سوال ، همه گزاره های یه گزارش باید صحیح باشن دیگه؟ بعد اونوقت ممکنه تو گزارش های دیگه ، گزاره صحیح داشته باشیم؟ ولی خود گزارش صحیح نباشه؟

با توجه به 3 گزارش این قطعیه که حداقل یک تیر شلیک شده چه از سمت مافیا چه از سمت قاتل ، و به دیوار خورده! این شلیک شدن تیر تو همه گزارشا هست و قطعیه.

حالا به دیوار خوردنش یکی سیو دکتره تو گزارش 2 ، یکی غارتگره تو گزارش 1 ، و یکی رویین تنه گزارش 3

و اینم میدونیم با توجه به گزاره " فرقه اقدام به جذب کرد یا نکرد " یکی از بین 1 یا 2 درسته ، و اینم میدونیم که فقط اقدامش گفته شده و حتی موفق یا ناموفق بودنشم نمیدونیم

منم نظرم اینه که جنگیر اگه باشه که نامحتملم نیست بودنش ، شب اول حتما سهمیه میزنه! مگر اینکه با توجه به اتفاقات نادر بازی نرسیده باشه که هدف بده! و با این تفاسیر میتونیم این رو هم بگیم که فرقه اقدام به جذب نکرده چون جادوگری که جنگیر داره دور از جون مغز خر نخورده که شب اول هدف کور بزنه!

پس شاید بتونیم گزارش 2 که فرقه اقدام داشته رو رد کنیم و گزارش 3 رو هم بخاطر جنگیر رد کنیم ، تا اینجا بیشترین احتمال به نظر من هم گزارش 1 هست!

شبای بعد میتونیم پازلمونو تکمیل کنیم و الان هیچییی تو دست نداریم و خاک تو سرت سحر
    Erf_Ju آنلاین نیست.

5. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    مورد پسند : 5 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    03-10-2018, 03:20 PM #25
    چرا انقدر خلوته؟ بیاین بیرون ببینیم کی به کیه
    درباره گزارش ها نظرات رو خوندم و بنظر منم همون یک از همه قابل قبول تره چون تو گزارش 2 و 3 فعالیت نکردن قاتل و جنگیر اگه توی بازی باشن منطقی به نظر نمیاد. فعلا چیز خاصی نیست تا ببینیم چجوری پیش میره.
    Mehran آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    مورد پسند : 48 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    03-10-2018, 05:15 PM #26
    یا خدا . گاد هر دور سخت تر میکنی ؟

با توجه که این که گاد اول بازی گفت هر بالانسی ممکنه و اینا و دورای قبلم بالانسای عجیب غریب دیدیم نمیشه گفت حتی وجود سه پلیس هم امکان نداره

ولی چیزی که میدونم بادرصد خیلی خیلی بالا اینه که گزارش سه غلطه

- - - Updated - - -

درصد بالا هم نه - قطعا سه غلطه

اگر مبحث تناقض و تضاد و تداخل فلسفه و منطق رو خونده باشین. دو تا گزینه داریم
    ۱ - فرقه اقدام به جذب کرد
    ۲ فرقه اقدام به جذب نکرد

طبق اصل تناقض و اجتماع نقیضین. این دو گزینه نمیتونن هر دو درست نا هر دو نادرست باشن
    قطعا یکی درسته و یکی نادرست .

پس گزارش سه قطعا نادرسته

- - - Updated - - -

البته بازم نه . قطعا نمیشه گفت
    گفته شاید چند تا صحیح باشن

هی تو روحت
    Pezhman آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 22 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    03-10-2018, 07:15 PM #27
    خوب این مدلیشو قبلا ندیده بودیم که دیدیم.
    یعنی قشنگ هر دور گاد های محترم دارن داستان/اتفاقات فاز شب رو گنگ تر و غیرقابل فهم تر میکنن.

من گزارش ها رو خوندم ولی واقعا هیچ ایده خاصی در حال حاضر تو ذهنم ندارم.
    با این سبک درست و غلطی گزارشا قطعا یه شب برای تحلیل و نتیجه گیری خیلی کمه.باید در فاز های اتی ببینیم گزارشا چطوری میاد و سعی کنیم باهم مچشون کنیم.
    Red Dragon آنلاین نیست.

8. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    03-10-2018, 07:23 PM #28
    بیاین نظرتونو بگین دیگه
    من خودم تا اینجا به رضا و عرفان حس خوبی ندارم خیلی
    رضا که همون جریان ترسش از تعویض آواتار
    عرفان هم این پست آخریش.

انصافا گل گیجه گرفتم از وقتی این گزارشارو خوندم
    خدایی خیلی سخته اینجوری
    پویا شب عیدی میخاد کچلمون کنه ، به حد کافی با داستانهای پیچیده آچمز بودیم این خدایی ظلمه

الان یه سوال ، همه گزاره های یه گزارش باید صحیح باشن دیگه؟ بعد اونوقت ممکنه تو گزارش های دیگه ، گزاره صحیح داشته باشیم؟ ولی خود گزارش صحیح نباشه؟

با توجه به 3 گزارش این قطعیه که حداقل یک تیر شلیک شده چه از سمت مافیا چه از سمت قاتل ، و به دیوار خورده! این شلیک شدن تیر تو همه گزارشا هست و قطعیه.

حالا به دیوار خوردنش یکی سیو دکتره تو گزارش 2 ، یکی غارتگره تو گزارش 1 ، و یکی رویین تنه گزارش 3

و اینم میدونیم با توجه به گزاره " فرقه اقدام به جذب کرد یا نکرد " یکی از بین 1 یا 2 درسته ، و اینم میدونیم که فقط اقدامش گفته شده و حتی موفق یا ناموفق بودنشم نمیدونیم

منم نظرم اینه که جنگیر اگه باشه که نامحتملم نیست بودنش ، شب اول حتما سهمیه میزنه! مگر اینکه با توجه به اتفاقات نادر بازی نرسیده باشه که هدف بده! و با این تفاسیر میتونیم این رو هم بگیم که فرقه اقدام به جذب نکرده چون جادوگری که جنگیر داره دور از جون مغز خر نخورده که شب اول هدف کور بزنه!

پس شاید بتونیم گزارش 2 که فرقه اقدام داشته رو رد کنیم و گزارش 3 رو هم بخاطر جنگیر رد کنیم ، تا اینجا بیشترین احتمال به نظر من هم گزارش 1 هست!

شبای بعد میتونیم پازلمونو تکمیل کنیم و الان هیچییی تو دست نداریم و خاک تو سرت سحر

خیلی دوز های و هوی و «وای گیج شدیم!» اش بالاست خصوصا اون دو جمله ای که بولد کردم. در حالی که بعدش خیلی خوب گزارش ها رو تفسیر میکنه و اثری از گیجی نمیبینم آن چنان

در کل حس خوبی نگرفتم از این پست. حسه البته صرفا و کلا یه حس شیشمی هم بهم میگه عرفان این دور گناهکار تیمیه
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    23
    ویترین مدال
    03-10-2018, 08:26 PM #29
    والا نمیدونم این سبکی که پویا الان گذاشته چه نتیجه ای در اخر کار میشه داشت
    اینجور گزارش سه گانه باعث میشه هرکسی که نقشی تو شب داشته بشینه بررسی که و میفهمه کدوم گزارش درسته کدوم غلط
    همین طور هم به نفع بی گناها هم به ضرر گناهکاران بلعکس هم میتونه باشه یعنی به نفع گناه کاران و ب ضرر بی گناه ها

اینو هم باید در نظر گرفت اگر همه نظرشون رو درمورد گزارش ها بگن قطعا یه عده دروغ خواهند گفت و اونم ترس از لو رفتن نقششون میتونه باشه
    مثلا شاید یکی مطمن باشه گزارش 3 درسته اما اگه یجورای با اطمینان بگه سه درسته شاید نقشش لو بره چه گناه کار باشه چه بی گناه
    جالب شد تست دروغ سنحیم باید بزاریم

چه خر تو خری بشه این بازی

راستش الان هنوز نمیتونم راجب گزارش ها نظر دقیقی بدم باید پست ها رو بخونم

- - - Updated - - -

بعد میشه در مورد گزاره به من توضیح بدین من واقعا ادبیاتم صفر بوده
    سوال بعدیم اینه از میون سه گزارش حتما یکیش درسته دو تاش غلط یا اینکه ممکنه تو هر گزارشی مورد های صحیح یا غلط داشته باشیم؟
    MaleFactor آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    35
    مورد پسند : 55 بار در 11 پست
    ویترین مدال
    03-10-2018, 08:31 PM #30
    نقل قول نوشته اصلی توسط MaleFactor نمایش پست ها
    اینجور گزارش سه گانه باعث میشه هرکسی که نقشی تو شب داشته بشینه بررسی که و میفهمه کدوم گزارش درسته کدوم غلط
    همین طور هم به نفع بی گناها هم به ضرر گناهکاران بلعکس هم میتونه باشه یعنی به نفع گناه کاران و ب ضرر بی گناه ها

اینو هم باید در نظر گرفت اگر همه نظرشون رو درمورد گزارش ها بگن قطعا یه عده دروغ خواهند گفت و اونم ترس از لو رفتن نقششون میتونه باشه
    مثلا شاید یکی مطمن باشه گزارش 3 درسته اما اگه یجورای با اطمینان بگه سه درسته شاید نقشش لو بره چه گناه کار باشه چه بی گناه

- - - Updated - - -

سوال بعدیم اینه از میون سه گزارش حتما یکیش درسته دو تاش غلط یا اینکه ممکنه تو هر گزارشی مورد های صحیح یا غلط داشته باشیم؟
    بنظره من همه ی نقشا کامل متوجه نمیشن که واقعن گزارش درست بوده یا نه چون قطعا یه ابهاماییم تو گزارشا گاد میزاره که خیلیم واضح نباشه ..
    هرچند که ارزه بعضی نقشا اگه گاد نپیچونه گزارشارو میتونن بفهمن ک کدوم گزارش درسته و سواستفاده کنن..
    واسه همین شاید این دور پستای تحلیله فاز شب از مهم ترین پستا باشه..

اما راجبه سوالت بنظره من ک منظور پویا این بود که یه گزارش کاملن درسته یا کاملن غلطه..ینی من ک بار اول خوندم همچین برداشتی کردم.
    به هر چه خوب تر اندر جهان نظر كردم

كه گويمش به تو ماند! تو خوب تر ز آنی

Tss_huni آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    10
    مورد پسند : 54 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    03-10-2018, 08:35 PM #31
    خب منم از دانشگاه رسیدم ب خانه ، و آمدم راجع این گزارش ها نظر دادن یکم سخته چون همه چیز ب بالانس و سهمیه ها مربوطه که فعلا سر نخی در موردشون نیست ولی در حالت کلی همینطوری ک گزارش هارو میخوندم شماره یک کمتر مورد عجیب غریب برام داشت ازونجایی ک تیر زدن شب ِ اول مافیا و سهمیه جذب نزدن ِ شب اول فرقه منطقی بنظر میرسن تا حدودی
    تو شماره دو ، اینکه شب اول دکتر بخواد هدف صد در صد درستی بده و یکی رو نجات بده یکم احتمالش پایینه ، اون مورد هم ک فرقه اقدام ب جذب داشته نظرم اینه ک گزاره ای ک خبر از عدم فعالیت فرقه من باب جذب بده تو شب اول، بیشتر همخونی داشته باشه با چیزی ک تا به امروز دیدم.
    راجع شماره سه نظر خاصی ندارم
    جمع بندی هم اینه ک فکر میکنم درصد بیشتری گزارش شماره یک درست باشه.شماره سه هم باش تناقضی نداره و میتونه در کنارش گزارش درستی باشه .همین دیگه. تا در ادامه ببینیم چی میشه.
    و هيچ چيز مال خود آدم نيست مگر همان چيزهايى كه خيال می‌کند دلبستگی‌هایی به آن دارد. بعد یکی یکی آن‌ها را از آدم می‌گیرند.
    SahaR آنلاین نیست.

12. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    03-10-2018, 08:42 PM #32
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    خب نظر بدیم الان؟

به نظرم گزارش دومیه احتمالش کمه درست باشه چون قاتل خیلی دلیلی نداره که شب اول قتلشو انجام نده.
    گزارش سومی هم سه تا پلیس نامحتملش میکنه به نسبت. ضمن اینکه جنگیر اگه تو بازی باشه احتمال زیاد شب اول سهمیه شو استفاده میکنه که شب دوم جذب کنن. یا اینکه جنگیر نداشته باشیم که اینم تو ۱۶ نفر خیلی محتمل نیست. پس گزارش سه هم احتمالش پایینه.

همون اولی درست تر به نظرم میاد. نظر بقیه چیه؟
    ارش
    شب اول ممكنه يكي نرسيده باشه يا خبرنداشته باشه هنوز يا دير جنبيده باشه يا هنوز درگير بازي نشده باشه يا هر چي

پس اينكه قاتل تير نزده حالا خيلي عجيب نيست

ولي اينكه خياط شب اول ايفاي نقش كرده باشه عجيب تره . نه ؟ چرا بايد ايفاي نقش كنه ؟

جرا اين به نظرت عجيب نيومد ولي اون اومد ؟ چون ميدونم دقيق ميخوني پستا رو برام جاي سوال داره
    Pezhman آنلاین نیست.

13. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    03-10-2018, 08:42 PM #33
    @افشین @ترسا

نه اینطوری نیست. یک گزارش قطعا همه جمله هاش درسته و اون میشه گزارش صحیح اون شب. بقیه گزارش ها حداقل یک جمله ی غلط دارن (ممکنه بقیه جمله هاشون درست باشه)

Arash آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    10
    مورد پسند : 54 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    03-10-2018, 08:43 PM #34

- - - Updated - - -

نوشته شده ک میتونه دوو تا گزارش صحیح داشته باشیم. ینی الزاما این نیست ک یدونه صحیح باشه ولی حداقل یه گزارش صحیح رو داریم.. ک میتونه بیشترم باشه.
    گزاره رو هر خط در نظر بگیر.توضیحشو نوشته بود پویا
    بعد اینکه یعنی چی نظری نداری باید پستارو بخونی ، همون گزارشارو ک خوندی نظرتو بگو دیگه چیکار ب پستا داری اون بحثش جداست
    قاعدتا فاز اول یجوری هست ک همه حس تورو دارن و نمیتونن نظر "دقیق" بدن

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

نوشته شده ک میتونه دوو تا گزارش صحیح داشته باشیم. ینی الزاما این نیست ک یدونه صحیح باشه ولی حداقل یه گزارش صحیح رو داریم.. ک میتونه بیشترم باشه.
    گزاره رو هر خط در نظر بگیر.توضیحشو نوشته بود پویا
    بعد اینکه یعنی چی نظری نداری باید پستارو بخونی ، همون گزارشارو ک خوندی نظرتو بگو دیگه چیکار ب پستا داری اون بحثش جداست
    قاعدتا فاز اول یجوری هست ک همه حس تورو دارن و نمیتونن نظر "دقیق" بدن
    و هيچ چيز مال خود آدم نيست مگر همان چيزهايى كه خيال می‌کند دلبستگی‌هایی به آن دارد. بعد یکی یکی آن‌ها را از آدم می‌گیرند.
    SahaR آنلاین نیست.

15. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    03-10-2018, 08:56 PM #35
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    ارش
    شب اول ممكنه يكي نرسيده باشه يا خبرنداشته باشه هنوز يا دير جنبيده باشه يا هنوز درگير بازي نشده باشه يا هر چي

پس اينكه قاتل تير نزده حالا خيلي عجيب نيست

ولي اينكه خياط شب اول ايفاي نقش كرده باشه عجيب تره . نه ؟ چرا بايد ايفاي نقش كنه ؟

جرا اين به نظرت عجيب نيومد ولي اون اومد ؟ چون ميدونم دقيق ميخوني پستا رو برام جاي سوال داره
    اوه راستش الان که گفتی دیدم اون جمله خیاط رو دیشب ساعت ۱ اون پست رو دادم خوابم میومده چون جمله ی سوم گزارش های دیگه در مورد غارتگر حرف زده، اون رو هم دیشب فکر کردم نوشته غارتگر.

خیاط های عادی پویا احتمال اینکه شب اول فعالیت کنن صفر درصده. ولی خیاط جدیدش سهمیه هاش زیاد بود تو دور ۱۰ و نمیشه گفت احتمالش صفر درصده. به هر حال اره قطعا اون جمله هم از احتمال درست بودن گزارش ۲ کم میکنه مرسی که اشاره کردی

- - - Updated - - -

گزارش سوم جمله سومش جنگیره که کلا بیخیال ندیدم اون خیاط رو دیشب

Arash آنلاین نیست.

16. کاربلد مافیا

پسندیده
    6
    ویترین مدال
    03-10-2018, 09:01 PM #36
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    اوه راستش الان که گفتی دیدم اون جمله خیاط رو دیشب ساعت ۱ اون پست رو دادم خوابم میومده چون جمله ی سوم گزارش های دیگه در مورد غارتگر حرف زده، اون رو هم دیشب فکر کردم نوشته غارتگر.

خیاط های عادی پویا احتمال اینکه شب اول فعالیت کنن صفر درصده. ولی خیاط جدیدش سهمیه هاش زیاد بود تو دور ۱۰ و نمیشه گفت احتمالش صفر درصده. به هر حال اره قطعا اون جمله هم از احتمال درست بودن گزارش ۲ کم میکنه مرسی که اشاره کردی

- - - Updated - - -

گزارش سوم جمله سومش جنگیره که کلا بیخیال ندیدم اون خیاط رو دیشب
    ارش منو تو خيلي با هم بازي كرديم . تو ادمي هستي كه هيچ موردي از چشمت در نميره - حتي ساعت يك شب

حالا اينكه ميگي خياط جديد فرق داره رو اصلا من ميگم تو خياط - سهميت هم بي انتها - چرا بايد شب اول استفاده كني ؟

- - - Updated - - -

حالا جنگير رو هم كه خودت گفتي
    Pezhman آنلاین نیست.

17. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    03-10-2018, 09:06 PM #37
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pezhman نمایش پست ها
    ارش منو تو خيلي با هم بازي كرديم . تو ادمي هستي كه هيچ موردي از چشمت در نميره - حتي ساعت يك شب

حالا اينكه ميگي خياط جديد فرق داره رو اصلا من ميگم تو خياط - سهميت هم بي انتها - چرا بايد شب اول استفاده كني ؟

- - - Updated - - -

حالا جنگير رو هم كه خودت گفتي
    در مورد ندیدن خیاط آره کوتاهی من از بوده و ازم بعیده. چیو ثابت میکنه حالا؟

در مورد سهمیه خیاط هم به همون دلیل که خیاط دور ۱۰ شب اول از سهمیه اش استفاده کرد. اگه سهمیه بینهایت باشه، چرا استفاده نکنی؟ هرچند منم نگفتم محتمله و صرفا گفتم « احتمالش صفر نیست»

Arash آنلاین نیست.

18. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    03-10-2018, 09:13 PM #38
    سلام ب همگی

با توجه ب یک استدلال ساده حذف و برابری میشه راحت نتیجه گیری کرد.ازونجایی ک گویا تنها یک گزارش درست هست،ب این شکل بررسی میکنم.
    اول اینکه اگر ب گزارش1 و گزارش2 دقت کنید،دو جمله کاملا متناقص داریم،در اولی فرقه جذب نکرد،در دومی فرقه جذب کرد،پس متوجه میشیم قطعا یکی ازین دو گزارش غلط هست اما چطور احتمالشو صفر کنیم،اگر ب گزارش3 نگاه کنیم،گفته شده ک مافیا یا قاتل حمله داشتن،در گزارش 1 هم داشتیم ک مافیا حمله داشته، گزارش 2 تنها گزارشی هست ک حمله قاتل و مافیا گفته نشده،فقط تیری ک شلیک شده و حتی اسمی مشخص نشده،درحالیکه در دو گزارش اول و سوم ما اسمهای متفاوت داشتیم ک حاکی از یک تناقص دیگه هست.در این صورت نظرم این هست ک گزارش 1 مطلقا غلطه،گزارش 2 درسته و گزارش 3 هم با درصد70 ب 30 غلطه
    Ada آنلاین نیست.

19. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    03-10-2018, 09:21 PM #39
    @ایدا

این که میگی گزارش دو تنها گزارشی هست که حرفی از حمله مافیا و قاتل به طور مشخص نزده، دقت نکردی که گزارش ۲ دقیقا گفته که قاتل حرکتی نکرده (جمله ی ۴ ام اون گزارش). ینی اون جمله که «تیری شلیک شده» مربوط به مافیا میشه چون گفته قاتل شلیک نکرده و پلیس هم که شب اول نمیتونه شلیک کنه (نقش تیردار دیگه ای نداریم)

با توجه به این من الان متوجه نشدم تو چطور گزارش یک رو حتما غلط و گزارش دو رو حتما صحیح درنظر گرفتی.

Arash آنلاین نیست.

20. مافیایی

پسندیده
    23
    ویترین مدال
    03-10-2018, 09:32 PM #40
    سحر دارم میسنجم دلیل نیست کلا نظری نداشته باشم

اتفاقا من نظرم اینه گزارش شماره 2 میتونه کاملا غلط باشه
    1- اول اینکه فرقه هروقت جذب داشته باشه گاد صرحتا میگه فرقه جذب موفق داشته یا حذب ناموفق بوده و کاملا ابهامی گفته
    فرقه اقدام به جذب کرده اما موفق یا ناموفقش گفته نشده
    2- دوم اینکه گفته تیری شلیک شده و در ادامه گفته شده دکتر سیو داشته احتمالش تو شب اول کمتر از یک هزارم درصد هست دکتر بعیده شب اول رو هوا از یکی مواظبت کنه اونم چی از کسی که شب اول تیری میون 16 نفر رها شده و دقیقا به همون نفری خورده که دکتر سیو کرده
    3- دلیل سوم هم اینه قاتل اگر احیانن نیامده باشه از سهمیش استفاده نکرده وگرنه شب اول معمولا استفاده میکنن اما کسی که نقش قاتل داره باید خیلی براش مهم بوده که همچنین نقشیو از گاد گرفته و حواسش بوده احتمالا
    4- اما یه بحث در مورد خیاط میمونه ایا شب اول خیاط چرا باید کسیو لباس بده (شاید مهم باشه به بحث پژمان و ارش ورود کرد )

در مورد گزارش شماره سه هم بگم بعیده سه پلیس در بازی داشته باشیم و گفته های دیگه مثلا دکتر از خودش مواظبت نکرد رو میشه تقریبا چرت پرت و حواس پرت کن دونست ایا دکتر کشته شده که از خودش مواظبت نکرده یا دلیل نداره این جمله اخریو بنویسه گاد

من نظرم اینه گزارش شماره یک درست تر و منطقی تر به نظر میرسه
    MaleFactor آنلاین نیست.