alt
صفحه 6 از 32 نخستنخست ... 234567891016 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 120 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    128
    مورد پسند : 76 بار در 21 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 08:56 PM #101
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    @سید
    نپیچون قضیه رو که از فلان کلمه استفاده کردم و اینا مهم اینه که رویه شروعت توی ادوار بیگناهیت فرق میکرده، اونجا در مورد چند نفر نظر میدادی و بعد که واکنش نشون میدادن زوم میکردی، اینجا از همون اول امین رو انتخاب کرده و زوم کردی و اینکه بله، دقیقا مشکل من همین تعداد نفرات و یک نفر بودنشه، چون همین جا هم موقعی که وارد بازی شدی، موارد مشابه حرفی که امین زده بود رو بقیه زده بودن و جای گیر دادن داشتن (حتی همون حرف امین که باید حواسمون به افراد داخل سایه یا غیرفعال باشه رو بقیه زده بودن دقیقا)، اما تو فقط به امین گیر دادی
    ضمن اینکه الان دو تا موضوع متفاوت به وجود اومده از حرفت.

تو یه جا میگی که هدف از گیردادن اولیه ات به امین، این بوده که از سواستفاده و جو دادنش جلوگیری کنی، و هدف درگیر شدن نبوده، اما اینجا میای به من میگی که هدف گرفتن واکنش از امین و بقیه بوده؟ و اینکه میتونم بگم چه واکنشی گرفتی الان؟

@مهدی
    توی پست اولت دو سه بارتاکید کردی که پستا رو سریع خوندی و خب قطعا حس هول هولکی بودن دست میده به آدم. کنایه ای در کار نبود.
    راستشو بگم؟ جمله اولتو که خوندم بقیشو نخوندم به نظرم می خواستی قانع شی با همون توضیحات قانع میشدی و اینکه نپیچون که این کلمه ... یعنی نمی خوای قانع شی
    اصلا گیر رضا به من همیشه اینه که تو هیچ وقت کاری به بحث دیگران نداری و کار خودتو می کنی حالا رضا تازه منو شناخته این چند دور اخیر اکثرا گناه کار بودم، جز همون دور پوزیدون و اول دور دخترا، اون زمانی که بیگناه بودم هم دعوا های من و چاوش و من و مهدی و اینا معروف بود

استدلال ساده بوده، از اول گیر دادم تو دو نفر، تا تهشم رو همون دو نفر موندم بقیه هم یه صحبتی در موردشون کردم، اینو اونایی که پلیس و روئین تن و بقیه نقشای منو دیدن هم می دونند خودتم می دونی به هر حال چیزی که واضحه، من اون موضوعی که از نظر خودم مهمه روش تمرکز می کنم، نه موضوعات خاله زنکی یا موضوعاتی که شاید مهم باشه، اما روش بازی من بهشون نمی خوره و خیلی قابل استدلال منطقی نیست.
    Amir آنلاین نیست.

2. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 08:57 PM #102
    سید

اولا اون دوری که گناهکار بودی که هیچی، دقیقا همینطوری داشتی بازی میکردی. دور آریا با این که بی گناه بودی ولی با این وضع بازی به نظرم تاثیر زیادی در باخت بی گناها داشتی چون گیر داده بودی به یه بی گناه اشتباه دیگه که من بودم! پس سعی نکن با این بهانه که قبلا بی گناه بودم و این کارو کردم از زیر کار در بری، این رفتار بی گناهانه نیست. نمیشه درباره چیزی که وجود خارجی نداره و اتفاق نیفتاده این همه بحث کرد، هیچوقت یه بی گناه نمیتونه درباره چیزی که نیست اینقدر حرف بزنه! این حرکت کاملا به من حس گناهکاری میده مخصوصا با اون توجیح بعدش که اومدی میگی وقتی بی گناه بودم هم همین کارو کردم، که میگم، اگر بی گناهی و دوباره داری این کارو میکنی بدون که به احتمال زیاد کمکی به بی گناها نخواهی کرد با این رویه
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

3. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:04 PM #103
    @ سید
    بسیار خب. حرف من مشخصه و این که تو حرف من رو عمدا بی جواب میذاری و اصرار داری که همیشه همین بودی در حالی که اینطوری نیست، و علاوه بر اون، سوال دیگه ام رو هم عمدا نمیخونی و جواب نمیدی جایی برای صحبت بیشتر نمی مونه.
    سعی میکنم تا قبل از یک ربع آخر رایم رو بدم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    128
    مورد پسند : 76 بار در 21 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:14 PM #104
    سید

اولا اون دوری که گناهکار بودی که هیچی، دقیقا همینطوری داشتی بازی میکردی. دور آریا با این که بی گناه بودی ولی با این وضع بازی به نظرم تاثیر زیادی در باخت بی گناها داشتی چون گیر داده بودی به یه بی گناه اشتباه دیگه که من بودم! پس سعی نکن با این بهانه که قبلا بی گناه بودم و این کارو کردم از زیر کار در بری، این رفتار بی گناهانه نیست. نمیشه درباره چیزی که وجود خارجی نداره و اتفاق نیفتاده این همه بحث کرد، هیچوقت یه بی گناه نمیتونه درباره چیزی که نیست اینقدر حرف بزنه! این حرکت کاملا به من حس گناهکاری میده مخصوصا با اون توجیح بعدش که اومدی میگی وقتی بی گناه بودم هم همین کارو کردم، که میگم، اگر بی گناهی و دوباره داری این کارو میکنی بدون که به احتمال زیاد کمکی به بی گناها نخواهی کرد با این رویه
    دور آریا من باعث باخت بیگناها شدم ؟ اینکه من به درستی به پوزیدون گیر دادم و دلایل درستی هم مطرح کردم و شماها رو لجبازی و مقابله با من گوش نکردید و کار خودتون رو کردید من باعث باخت شدم ؟
    به نظرم من نباید خودم رو با بحث های موجود تطبیق بدم، من باید بحثی که از نظرم درسته رو پیش بکشم، این انتخاب بقیست که کدوم مدل بحث های رو انتخاب کنند، بحث هایی که مبناش تحلیل از داستانیه که هیچ پایه و اساسی نداره، یا مثلا تحلیل یه نفر از یه نقش، یا بحث هایی که می تونه ریشه تو فکت هایی در مورد اون بازیکن هدف داشته باشه و بر اساس ری اکشن های واقعی باشه

حالا یه دوره هایی مثل دور پلیس موفق میشم که بقیه رو هم جهت خودم کنم و یه دوره هایی مثل آریا استارک نه

و مورد بعدی اینکه من دارم میرم مراسمی، احتمالا به این فاز نمیرسم ولی به فاز بعد چرا، قصدم این بود که رایم رو به خودم بدم یا پرت رای بدم چون به نظرم با بحث های روز اول به جایی نمیشه رسید، ولی آرش به نظرم کمی بیشتر از "شوق برتری به سید و اعدامش" عمل کرد و نفهمیدنش از موضوع دور 7 از نظر من و با توجه به هوشی که ازش سراغ دارم، جهل یا لجبازی نیست، عمد هست. با این حال دوست دارم بقیه هم رو این موضوع نظر بدند، مخصوصا امین و مهدی که شناختشون بیشتره و محمد و مهران که به نظرم این استدلال هارو بیشتر دقت می کنند.

از اونجایی که اعدام اجباریه، مجبورم به خودمم رای ندم و از امان نامه استفاده کنم تا بیام
    Amir آنلاین نیست.

5. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:24 PM #105
    @سید

منظور من اینه که این بحثای دو نفره یا حتی 3 نفره (!) که کلا میای به یکی دو نفر گیر میدی و تا آخر هم ول کن نیستی آخرش مشکل گشا نیست بلکه صد تا مشکل دیگه هم اضافه میکنه، نه فقط تو، هر کسی اینطوری بازی کنه همینه؛ من خوشم نمیاد از این روند. حالا این که بیای بگی هر کی خوشش نمیاد مشکل خودشه که نشد حرف که بالاخره اگه بی گناهی باید یه تلاشی بکنی گره بازی باز بشه در حالی که این بحث های تو گره اضافه میکنه به جای باز کردن

6. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    مورد پسند : 5 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:31 PM #106
    من واقعا نمیتونم به جمع بندی برسم، طولانی شدن بحث امین و امیر بیشتر بازی رو مبهم کرده بنظرم از طرفی نمیفهمم چه اصراریه که پست های دوره های قبلی مرور بشه و رفتار بازیکن رو بخوایم مقایسه کنیم. چیزی که مهمه پست های فعلی تو همین دوره که میشه ازش به یه سری نکات رسید. متاسفانه این فاز هم داره تموم میشه و رای هم اجباریه با این وضع احتمالا رای پرت بدم مگه اینکه تو این مدت اتفاقی بیفته.
    Mehran آنلاین نیست.

7. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:32 PM #107
    نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    امین
    تو این حالت هات، حالتی که مافیا یا قاتل تیر نزده باشه رو ندیدم دلیلی داری که در نظر نمی گیریش؟
    اون پست رو در ادامه و با ذهنیت پست فاز قبلی‌م دادم. گاد گفته بود که هدف‌ها یا داده نشدن یا تو دیوار بودن، و با توجه به این‌که خیل عظیمی از پلیرها نبودن اون موقع، این‌طور استدلال کردم پیش خودم که حتما نبودن که هدف ندادن. و بعد در ادامه توی این پست که نقل‌قول گرفتی، داشتم بررسی می‌کردم که چه آپشن‌هایی می‌خوره به این ذهنیت‌م. ولی این‌که ممکنه دو گروه عمدا نزده باشن تا حالا، به نظرم خیلی احتمال‌ش کمه، با این‌که محتمله همچنان. یکی‌ش به این دلیل که مافیا دلیلی نداره برای نزدن. چهار فاز گذشته و تجربه نشون داده زمانی که بازی سرعتی می‌شه و فازها بلافاصله بعد از هم شروع می‌شن، زمانی‌ـه که سهمیه‌ها سوختن. و زیاد نمونده تا اون موقع به نظرم؛ قاتل هم کلا دلیلی نداره برای نزدن، مگر بخواد حضورش رو مخفی کنه، که با کم نشدن اعضا تو شب، شانس بردش کم‌تر می‌شه فقط.

مهدی یک توضیح چند خطی دادم در جواب مهران یا صدرا فکر کنم. اون کلیت بحث‌مون رو روشن می‌کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir نمایش پست ها
    1- اینکه در زمان حال رخ بده یا در آینده مهم نیست، مهم اینه که جفتش یک ادعا هست، " تو داری زمینه سازی می کنی برای آینده "، " تو داری جو میدی" جفتش فعالیتیه که الان داره رخ میده و ادعا داره انجام میشه و هر دو معتقدیم که قصدمون این نیست.
    در واقع من در مورد عمل تو می تونم اینطور ادعا کنم که تو داری جو میدی بر علیه کسانی که نیستند ! مهم ماهیت عمل هست که هردو ماهیت ها یکسانه.

و اما در مورد توضیحاتی که دادی، و اینکه میگی می تونستی با یه منطق، منطقش رو زیر سوال ببری، که خب به نظرم این اشکالت بهم غلطه، چون من همون زمان هم گفتم با منطقش مشکلی ندارم، منطق این قضیه "می تونه" درست باشه، وقتی ایراد منطقی با جمله ای ندارم قطعا با منطق زیر سوال بردنش یعنی سفسطه کردن، من با نیت گوینده و تبعاتی که میتونه ایجاد کنه تضاد داشتم. چون گفتن اون جمله درسته که به لحاظ منطقی ایراد نداشت، ولی قابلیت سوء استفاده داشت و من اون سوء استفاده رو تخریب کردم.

و اینم میگی که قصد بسط دادن داشتی و ... کماکان ادعا هایی هست که تو پروتکل تقسیم بندی خودت میشه جو، در حالی که کاملا به نیت گوینده ارتباط داره.

به هر حال چیزی که از این بحث باقی میمونه دوتا چیزه:
    1- در صورتی که ادعای من درست باشه و تو از مطرح کردن اون جمله قصدت تاثیر تو ناخودآگاه دیگران بوده باشه، این "پل" سوخته
    2- در صورتی که ادعای تو درست باشه، و قصد من جو دادن علیه تو بوده باشه، تو با بیان اینکه قصدت این نبوده و روشن کردن اینکه نیت من می تونه جو باشه، این جو رو سوزوندی

جز اینه ؟

2- به نظرم یه چیزی که من به بدیهی بودنش اشاره می کنم رو با شکل سخت تری بیانش می کنی به این دلیل که ثابت کنی اون عمل، عمل درستی نبوده، در حالی که سخت تر مطرح کردنش کاری با درستی و غلطیش نمی کنه.
    سادست، رضا شیوه رفتار من رو که قبلا هم باهاش مشکل داشته رو گناهکارانه مطرح کرد، منم اعلام کردم این رفتار جدا از اینکه می تونه گناهکارانه یا بیگناهانه باشه، نافی این نیست که طرف مقابل من تو این مدل رفتاری، معمولا گناهکار بوده

هدف هم مشخصه، این جوی که رضا داد، به زعم من علاوه بر اینکه جو گناهکاری علیه من ایجاد می کرد، فشار رو از روی تو بر می داشت و من این فشاری که علیهم ایجاد میشد رو برگردوندم روی افرادی که توی این قضیه ذی نفع بودند، بدون اینکه اطلاعات غلط یا ناقصی بدم صرفا همون اطلاعات رو کامل کردم.

رفتار رفتار درستیه هرچقدر هم که سخت بیانش کنی
    ۱. این چیزی که می‌گی یکسان نیست. نمی‌دونم چرا یکسان می‌گیری‌ش. این‌که تو بگی داری فلان کار رو برای آینده می‌کنی، چیزی‌ـه که باید برسیم به آینده و اثبات‌ش رو ببینیم. اما این‌که من می‌گم این جوه، چیزی‌ـه که می‌تونیم بحث کنیم ببینیم بوده یا نه.

اون جمله‌ی منطقی، خب تو گفتی من با چیزی که گفتم استفاده ازش وسط بحث منطقی نیست به فلان دلیل، تونستی خنثی کنی این پل رو. من می‌گم این جمله رو خودت هم می‌تونستی بگی.
    دو قسمتی که گفتی رو موافقم، منتها با یک تبصره، من می‌خوام ببینم چرا باید جو بدی، که بر می‌گرده به همون خط اول. چون بخش اول خنثی کردن یک کار گناهکارانه در آینده بوده، دومی یک حرکت گنارهکارانه انجام شده‌ست طبق تعریف من.

در مورد بحث‌مون روی حرکت رضا، چون زیر مجموعه‌ی بحث اصلی‌مون قرار می‌گیره، فعلا ادامه نمی‌دم. چون همین مشکل اول رو حل کنیم، قضیه‌ی رضا هم مشخص می‌شه اتوماتیک.

خیلی هم دوست دارم امین رو این موضوع نظر بده
    من کلا استدلال خاصی رو سابقه‌ی افراد نمی‌کنم. وگرنه می‌تونستم در دفاع از خودم بگم که منم همیشه، چه بی‌گناه، چه گناهکار، گناهکار زدم و هدف هم تا جای ممکن زدن گناهکار بوده همیشه. که نیاز به جو نداشتم تا حالا. ولی خب کلا این استدلال رو باطل می‌دونم. چون رفتارها و سیاست‌ها هر دور متفاوته با توجه به نقش و شرایط بازی. نظری ندارم.
    Amin آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 66 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:34 PM #108
    رای به اعدام (رندوم): مهران

من رفتم بیرون
    FM90 آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:35 PM #109
    سید شما الان نگاه کن این روند منو که گیج کرده هیچی، صدرا هم یه جا گفت گیج شده، مهدی عملا گفت نمیخونم پستاتونو! مهران هم میگه گیج شدم؛ واقعا چه کمکی داری میکنی به بی گناها؟

10. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:43 PM #110
    آقا این که هی می‌گید زیاده و کم‌ش کنید و گیج شدیم و این‌ها، اشکال از خودتون‌ـه به نظرم. چون هرکسی پست‌ها رو خونده کامل، فهمیده. و قاعدتا خوندن یک پست یک پنجم انرژی نوشتن‌ش رو بگیره. من یا کسانی هم که بحث می‌کنن مریض نیستن انرژی الکی بذارن که، حتما این‌ها لازم بوده که گفته شده. حالا اگر قراره توییتروار بازی کنیم و پست‌های ۱۴۰ حرفی بدیم، که خب جمع می‌شدیم تلگرام، با اون بات کذایی بازی می‌کردیم دیگه. فروم نمی‌خواست.

- - - Updated - - -

و این‌که خب الان خیلی فری جدی کرد من رو برای رای دادن بهش. رای رندوم چیه دیگه؟ اون هم وقتی هرکسی با ۳ رای اعدام می‌شه. وقتی گزینه نداری، رای نده. و گاد هم این قابلیت رو داده الان به بازیکن‌ها، بدونه بهونه؛ مگه نه؟
    Amin آنلاین نیست.

11. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:53 PM #111
    فری وقتی برگرده با این رای پرتش کار دارم اگه شد. فعلا رایم رو به سید میدم. دلایلم رو هم گفتم و خب همون طور که دیدید گفت نمیخونم و رفت رایم رو به سید میدم.

رای به اعدام : سید

آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

12. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:56 PM #112
    من از گاد امان میخوام و این فاز رای نمیدم

13. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:56 PM #113
    من خواستم پست بدم ولی زمان برای حرف زدن باقی نمونده و فاز بعد پست میدم. (اگر عمری باشه البته، اینم برای کسی که میخواد بگه از کجا میدونی فاز بعد زنده ای )

در مورد رای. تا زمانی که میشه قانون رو دور زد دلیلی برای دور نزدنش نیس به نظرم. با رای پرت پرت مشکلی ندارم من. من میخوام به خلفی رای بدم که صحبتی دورش نیس و اعدامم نمیشه خب دلیل هم چون ازش خوشم نمیاد و امین این جبهه ای که در مورد رای رندوم گرفتی رو نمیدونم برا چیه. رای پرتِ پرت بهتر از امان گرفتن نیس واقعا؟ تو این زمان کم اگه توضیحی دادی که قانع شدم منم امان میگیرم وگرنه به همون خلفی رای میدم
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

14. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:57 PM #114
    ضمن اینکه بحث امین و سید رو خوندم اکثرشو و موضوع غیرقابل فهمیدنی نبود. صرفا کمی غیرقابل فهم بیان شده بود اما خب مشخص بود چی به چیه.

- - - Updated - - -

امان هم نمیتونم بگیرم چون فردا تو اتوبوس هستم و ممکنه یه فاز نرسم.

Arash آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 09:59 PM #115
    ممکنه بعدا امان رو لازم داشته باشم. واسه همین رای پرت میدم. منطقم رو هم توضیح دادم بازم اگه مخالفتی بود بعدا بحث می کنیم.

رای به اعدام:‌ خلفی
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

16. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    09-20-2018, 10:00 PM #116
    ساکت. تا بینم چی رای دادین نفله ها.

God آنلاین نیست.

17. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    09-20-2018, 10:02 PM #117
    تو روحتون. اعدامی نداریم. تا 10:15 هدف بدین.

برای رای در فاز بعد هم میگم الان که روند چجوری خواهد بود.

God آنلاین نیست.

18. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    09-20-2018, 10:20 PM #118
    امکان تغییر رای فقط 1 بار وجود داره. و کسی می تونه رایشُ تغییر بده که قبل از 00:30 رای داده باشه. یعنی اگه 00:30 به x و 00:59 به y رای بدین، انگار به x رای دادین.
    اگر اعدامی قبل و بعد از 00:30، متفاوت باشه، فاز نیم ساعت تمدید میشه. در این حالت هرکس یک بار دیگه می‌تونه رایشُ عوض کنه و نتیجه ای که پس از پایان تمدید بدست میاد، نهایی خواهد بود.
    در صورتی که آرا مساوی باشه، کسی اعدام میشه که اول به اون تعداد رای رسیده باشه.

هرکی هم فاز قبل و این فاز رای نده، گادکشه. در مورد تعداد پست هم توضیح دادم. داستان شب هم تا 10:30 ارسال میشه و فاز بلافاصله شروع میشه.

God آنلاین نیست.

19. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    09-20-2018, 10:35 PM #119
    امروز فرصت داستان روز نداشتم. البته با اهدافی که ارسال شد، بهتر که نداشتم.

داستان فاز شب 4

پویا که حسابی گیج شده بود چرا اون سه نفر همزمان میخوان بکشنش و اصلا امیر از کجا می دونسته همچین چیزی هست، از دفتر امیر خارج شد. داشت فکر و خیال می کرد که دید وسط پارکه. رو یه صندلی نشست و پیام های گوشیشُ چک کرد. 2 پیام ناشناس اومده بود که یه اطلاعات مهمی برات داریم. باید بری به فلان آدرس. پویا داشت آدرس‌ها رو نگاه می کرد که صدای ناله از تو دستشویی پارک توجهشُ جلب کرد. با احتیاط وارد شد و با منظره بسیار وحشتناکی روبرو شده بود. امین خلاف، سیگار به دست، غرق در خون بود.

پویا: عه عه عه. چی کار کردی با خودت لامصب؟
    امین: نامرد نذاشت سیگارم تموم بشه... (خنده همراه با ناله.)
    پویا: امیر گفت حالمُ پرسیدی.
    امین: نوکرم. همیشه به یادت...

و اینگونه بود که امین خلفی به درک واصل شد.

پویا بلافاصله از محل خارج شد و مشاهده کرد که رد خون تا چند متر اونور تر هم مشاهده میشه. ولی ترجیح داد ردُ دنبال نکنه و به اون آدرس‌ها که بهش گفتن بره.

امین خلفی مافیا و تروریست بود. خدا لعنتش کنه.

فاز روز 5
    بازیکنان حاضر در بازی: 14 نفر

رضا (
    Vecchia Signora)
    آرش (Arash)
    عرفان (Erf_Ju)
    محمد (Donnie Darko)
    رابین (Rabin)
    امیر (Amir)
    محمدرضا (SmRs)
    امین (Amin)
    مهدی (IDEMAHDI)
    پژمان (Pezhman)
    سحر (SahaR)
    فری (FM90)
    مهران (Mehran)
    صدرا (SadRa)

تعداد رای لازم برای اعدام: 3 رای
    نحوه اعدام: اجباری
    زمان اتمام فاز: جمعه ساعت 1 بامداد (کمتر از 2 ساعت و نیم دیگه.)

قوانین کامل خوانده شود.

صحبت خارج بازی به کل ممنوعه. هرکی دید گزارش بده که برخورد بشه. خودم بفهمم درجا گادکشه.

فاز 5 رو شروع بفرمایید.

2 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

20. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    مورد پسند : 67 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 10:56 PM #120
    سلام دوباره

دارم با گوشی پست میدم. ببخشید به فاز قبلی نرسیدم. خیلی کار سرم ریخته. سعی کردم هرز گاهی فروم رو باز کنم و پست ها رو بخونم بلکه جا نمونه از قافله.

تقریباً یک دور پست ها رو خوندم. ممکنه این پستم خیلی پیچیده و شلوغ باشه. ولی سعی می کنم کم ترش کنم.

در پاسخ به آرش که از من رفتار گناهکارانه گرفته که حرفی ندارم بگم. حسی هست که از پست هام گرفته و بالاخره با ادامه بازی براش مشخص میشه من گناهکارم یا بی گناه.
    و روی حرفم هم هستم که جادوگر بازی این دور خیلی قویه (فکر کنم محمدرضا بود گفت محمد و آرش پست هاشون تناقضه.)

در پاسخ به پست مهران. باید بگم مهران حس خوبی این دور از سبک بازیت نگرفتم. جو دادن هم نبود. اون چیزی بود که تو ناخودآگاهم توی پست ها بهش رسیدم یا اشتباه بوده یا درست.

یه جا هم عرفان عزیز یک سری حرف ها زد. بله عرفان، دور هاوس رو که سید گاد بود رو برو بخون. یک دور دیگه ای هم تو فروم یووه همین روند رو داشتی. با این موضوع موافقم در حالت کلی به خصوص دورهای اخیر در سایه نبودی.

آهان. تا یادم نرفته اینم بگم. پست های مهدی و محمدرضا در مورد اینکه محمد گفته دیشب پلیس یکی رو پرسیده رو هم هدف مخفی داشتم از گفتنش که با توجه به نقشم بهش اشاره کردم امیدوارم به هدفم هم رسیده باشم
    مهدی هم یک جا گفت که چرا یک جا اشاره کردم که موضوع دو تا نامه به پویا رو دیروز نگفتم و امروز گفتم. بهتر دیدم روز بعدش بگم. چون روز قبلش زمان خوبی برای گفتنش نبود. در ضمن هدف ظاهریم هم این بود که بقیه بیان و بحث ها وا بشه که تا حدودی هم شد.

قبل اینکه وارد بحث امین و سید و افراد دیگه بشم در مورد جو دادن یک چیزی رو بگم. نمی‌دونم چرا حرف زدن در مورد پست ها و رفتار افراد رو جو تلقی می کنید؟
    اینکه عرفان اون پست اول رو داد و من بهش پرسیدم عملاً جو دادن نبود و چیزی بود که باید اون لحظه بهش می گفتم. در مورد مهران هم همین طور. یا در مورد آرش که میگه نمی‌خوام جوی علیهم شکل بگیره.
    Donnie Darko آنلاین نیست.