alt
صفحه 9 از 32 نخستنخست ... 567891011121319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 180 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:36 AM #161
    نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie Darko نمایش پست ها
    @محمدرضا

یک پست دادم ارسال نشد فکر کنم. فکر کنم با لحن بدی جملات رو گفتم
    ببین از اون بدیهیات می خواستم بگم احتمال های زیادی هست که هدف من چی بوده از گفتن اون جمله. برای همین تناقض ایجاد نمی کنه با نیتم و اینکه الان گناهکاران یا بی گناهان فهمیدن هدف رو. هدف اصلی برای خودم مهم بوده.
    خب همین رو دارم میگم منم. قطعا هدفت برای خودت مهم بوده اما اگه بیگناهی این هدف باید برای خودت باقی بمونه و نیای توی تاپیک جار بزنی و مانوور بدی، چون از بین اون احتمالات، حس گناهکاری که میخواد ادای یه نقش بیگناهی رو در بیاره میده به آدم. منظورمو میفهمی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

2. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 22 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:36 AM #162
    خب ببخشید من نبودم تو جاده بودم نرسیدم به بازی اصن ، همین الانشم یه دور سری خوندم بازیو که ببینم چخبره
    فری
    از اول بازی حوصله نداری ، درست حسابی پست نمیدی و عجله دارم برم بیرون ، وات د فاک ؟ اولن کن حوصله نداری چرا بازی میکنی اصن ؟ میای به ارش گیر میدی الکی‌و‌بعد میگی مختومس.
    عرفان
    آرش چیز عجیبی نگفت که اینجوری بخای واکنش نشون بدی ، نمیدونم دلیل این واکنشت چی میتونه باشه ، اونقد آماتور نیستی ک بگیم جادوگری و گرخیدی خاستی بازی و ب سمت مافیا و ... بکشی.
    توضیح بده.
    آرش
    چرا بازی و میکشونی به ادوار قبلی ؟ ما الان تو این دوریم ، همینجوری که هستیم میایم قضاوت میکنیم. نه اینکه تو قبلن کی بودی و فلان. وقتی یه روز میگذره ، یه آدم ممکنه همون آدم دیروزشم نباشه ، آدما عوض میشن ، نمیتونیم همینجوری بخاطر گذشته یه نفرو قضاوت کنیم. پس چیز عجیبی نیست که سید روش بازیشم عوض شده باشه حتی ، ولی اگه بخای در مورد تضاد تو پستای سید نتیجه ای بگیری منطقیه
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:38 AM #163
    عارش
    در مورد اين قضيه فاز بعد اگه عمري باشه بحث ميكنيم الان وقت تنگه

خيليا نيستن، خيليا منفعلانه بازي كردن، بعضيا مشكوكن با درجه زياد و كم ، اين كار راي دادنو سخت ميكنه يكم ...پست بعدي رايمو ميدم
    Erf_Ju آنلاین نیست.

4. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:38 AM #164
    سلام.

در مورد داستان که خب منم نظرم اینه‌ بیشتر که خلفی سامورایی زده و مافیا دیگه تروریست نداره احتمالا. ولی اون انتحاری رو دارن فکر کنم هنوز و می‌تونن باهاش هدف بزنن به نظر.

نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    من خواستم پست بدم ولی زمان برای حرف زدن باقی نمونده و فاز بعد پست میدم. (اگر عمری باشه البته، اینم برای کسی که میخواد بگه از کجا میدونی فاز بعد زنده ای )

در مورد رای. تا زمانی که میشه قانون رو دور زد دلیلی برای دور نزدنش نیس به نظرم. با رای پرت پرت مشکلی ندارم من. من میخوام به خلفی رای بدم که صحبتی دورش نیس و اعدامم نمیشه خب دلیل هم چون ازش خوشم نمیاد و امین این جبهه ای که در مورد رای رندوم گرفتی رو نمیدونم برا چیه. رای پرتِ پرت بهتر از امان گرفتن نیس واقعا؟ تو این زمان کم اگه توضیحی دادی که قانع شدم منم امان میگیرم وگرنه به همون خلفی رای میدم
    در مورد قانون که باید یک‌سری جلسات عقیدتی سیاسی داشته باشیم باهم. یعنی چی تا وقتی می‌شه دورش زد دلیلی برای دور نزدن‌ش نیست؟
    اما در مورد رای رندوم. به نظرم رای یک نوع اتهام همراه با مسئولیت‌ـه. وقتی رندوم می‌دی رای رو، بی‌خیال شدن این مسئولیت‌س. می‌شه یک‌جور خالی کردن شونه از اتهام زدن. یعنی از اون‌جایی حس منفی به من می‌ده، که یک نوع نمایش بی‌خیالی‌ـه. حالا تو که می‌گی نبودی برای بحث و این‌ها جداست بحث‌ت، بیشتر منظورم فری بود. به خاطر سبک بازی و استراتژی بی‌خیال‌طورش.

آهان. تا یادم نرفته اینم بگم. پست های مهدی و محمدرضا در مورد اینکه محمد گفته دیشب پلیس یکی رو پرسیده رو هم هدف مخفی داشتم از گفتنش که با توجه به نقشم بهش اشاره کردم امیدوارم به هدفم هم رسیده باشم
    مهدی هم یک جا گفت که چرا یک جا اشاره کردم که موضوع دو تا نامه به پویا رو دیروز نگفتم و امروز گفتم. بهتر دیدم روز بعدش بگم. چون روز قبلش زمان خوبی برای گفتنش نبود. در ضمن هدف ظاهریم هم این بود که بقیه بیان و بحث ها وا بشه که تا حدودی هم شد.
    محمد این‌ها به نظرم پیچوندن‌ـه بیشتر. بهت می‌گن چرا این رو گفتی می‌گی یک هدف مخفی داشتم. می‌گن چرا روز قبل‌ش نگفتی، می‌گی چون زمان خوبی نبود. یعنی درواقع اصلا جوابی ندادی به این سوال‌ها. هرکسی می‌تونه در جواب هر سوالی بگه زمان خوبی نیست یا هدف مخفی دارم. همین‌قدر شرلوک‌وار مثلا.
    به طور مثال، چرا روز قبل‌ش، زمان خوبی نبود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    امین

این که در مورد مافیا رده خب. لزومی بر بودن کل یه گروه توی بازی نیس که بخوان هدف بدن یا نه. در مورد قاتل اوکیه.
    دقیقا من هم همین رو گفتم. همون پست محمد که باهاش موافق بودی، محمد گفت خب گناهکارها روز اصلا هدف‌شون رو می‌دن و نمی‌ذارن به شب برسه، گفتم آره، مافیا که گروه‌ش هدف می‌ده، منظورم نیست. منظورم قاتله که شاید نرسیده به بازی اضافه بشه. تو بحث با سید هم وقتی گفت تو به سایه‌ها اتهام بی‌گناهی زدی و این‌ها، گفتم تنها نقشی که می‌تونم باهاش به‌شون اتهام بزنم، قاتله که خب یک‌نفره و نمی‌شه روش جو به زعم تو - سید - داد.

البته اینی که میگی برای ورژن قدیمی فاز های سرعتی صادقه نه این دور
    قبلا مثلا ۵ فاز یک روزه بود که مثلا تهش سهمیه ها میسوخت و بعد از ۲ ۳ فاز دیگه بازی سرعتی میشد چون فاز شبی وجود نداشت. الان بازی به صورت اجباری داره سرعتی میشه. نه به خاطر اینکه سهمیه ها سوخته یا وجود نداره. وگرنه که الان امشب ۲ فاز نداشتیم

حرفات در مورد قاتل رو قبول دارم تا حدی. من بیشتر مشکلم با بخش مافیا ئه صحبت هامونه.
    گاد می‌گه قابلیت این رو داره که جمعه شب، سه فاز پشت هم برگزار کنه؛ این که این قابلیت وجود داره، به نظرم همون سرعتی سابق رو معنی می‌ده دیگه. یعنی من فکر می‌کنم اگر امشب بعد از شروع کار جادوگر سهمیه‌ها تموم نشه، بعد از فاز اول شب جمعه تموم می‌شه دیگه.

اون بخش آخر رو نفهمیدم الان. می‌گی مافیا رو چرا نزدن‌ش رو گرفتی؟ من فقط در یک حالت نزدن مافیا رو گرفتم، اون هم این بود که تروریست نداشته باشه. یا این‌که می‌گی چرا می‌گم مافیا حتما زده و شاید از عمد نزده باشه. که خب با پیش‌فرضی که از شب چهارم و سهمیه‌ها داشتم، گفتم این رو.

اما یک بحث دیگه اینکه امین رو کمی محتاط دیدم توی بحث ها. این احتیاطش رو نتونستم بفهمم. اینکه بیش تر هم بحث با سید رو پیش برده.
    احتیاط رو نمی‌دونم یعنی چی. من با هرکسی که فکر کردم موضوعی برای بحث داره وارد بحث شدم. اگر هم منظورت رای اعدامه، تا وقتی یک دلیل خوب منطقی/حسی پیدا نکنم، رای نمی‌دم هیچ‌وقت.

این تا این‌جا تا بقیه پست‌ها رو بخونم.

---

نمی‌تونم رنگ بدم به نوشته‌ها، حالا یا مشکل از مرورگر من‌ـه یا مشکل از فروم‌ـه؛ آرش رسیدگی کن بی‌زحمت.
    Amin آنلاین نیست.

5. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:40 AM #165
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    آرش
    چرا بازی و میکشونی به ادوار قبلی ؟ ما الان تو این دوریم ، همینجوری که هستیم میایم قضاوت میکنیم. نه اینکه تو قبلن کی بودی و فلان. وقتی یه روز میگذره ، یه آدم ممکنه همون آدم دیروزشم نباشه ، آدما عوض میشن ، نمیتونیم همینجوری بخاطر گذشته یه نفرو قضاوت کنیم. پس چیز عجیبی نیست که سید روش بازیشم عوض شده باشه حتی ، ولی اگه بخای در مورد تضاد تو پستای سید نتیجه ای بگیری منطقیه
    نمیدونم چند درصد پستا رو خوندی اما این سید بود که اولین بار، در جواب رضا گفت که فلان دوره که بیگناه بوده همین طوری بازی کرده. من هم فقط گفتم که این حرف غلطه و مشابه دور بیگناهیش بازی نکرده، گفتم که در اون ادوار اول در مورد چند نفر نظر میداده و بعد که واکنش میگرفته روی یکی قفلی میزده اما این سری از همون اول روی امین بوده، در حالی که حرف مشابه حرف امین رو بقیه هم زده بودن و این حرکتش به آدم این رو تلقین میکنه که از اول با نیت حذف امین وارد بازی شده.
    اون بحث تضاد در هدف هم یه سوال بود که گفت نمیخونم و جواب نداد.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

6. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    مورد پسند : 5 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:40 AM #166
    من گزینه ای رو برای اعدام فعلا مناسب نمیدونم و نمیتونم رای به اعدام بدم از بین گزینه هایی که روشون شک دارم. برای همین رای پرت میدم به بازیکنی که احتمال زیاد گادکش میشه و امان هم ندارم که استفاده کنم.

رای به اعدام : سحر
    Mehran آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    128
    مورد پسند : 76 بار در 21 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:40 AM #167
    1- به شدت موافقم. اینو قبلا هم گفتم، این که بیای روی یه اتفاقی که اصلا معلوم نیست بیفته یا نیفته یا چی مانور بدی، عین جو دادنه، اون هم از سیدی که این همه مخالف جو دادنه بعیده!!

@ سید
    2- اینی که حاصل شده رو لطفا بیا اینجا توضیح بده برا ما هم حاصل بشه بی زحمت
    سید جان چطوره که وقتی من جو میدم جو بده زشته عیبه؟ بعد شما که جو بدی یه هنره؟ تو خودت یادت نیست چقدر سر جو دادن به من گیر میدادی؟ دلم نمیخواد برگردم به دورهای قبل ولی مجبورم، سر دور آریا فقط به من گیر داده بودی که چرا؟ جو میدم!
    رضا ببخشید، ولی به نظرم مشکلی که همه دور ها باهات دارم رو این دور هم باید باهات داشته باشم، می دونم پست های 1 به 1 رو دوست نداری و مفید نمی دونی و باهاش مشکل داری، ولی خواهشا حداقل وقتی حوصله خوندن نداری یا سر در نمیاری، وارد دیتیل نشو
    اگر بحث های من و امین رو روخونی می کردی، حداقل سوال 2 رو نمی پرسیدی، 1 حالا فرض میگیریم خوندی و متوجه حرف من نشدی.

در جواب صدرا که مثال ساده می خواست صورت مسئله رو باز کردم، توضیحم چند بار دادم، اینکه امین میاد میگه: " اینکه تو این دو روز فعالیت موثری نشده، اینو ایجاد می کنه که افرادی که باید اعمال نقش کنند تو غائب ها هستند" یعنی تو، توی ناخودآگاه مخاطب اینو ایجاد می کنی که "من" که هستم، شانس کمتری برای گناهکار بودن دارم و "آنها" که نیستند گناهکارند. و این یعنی گرچه به کسی اتهام مستقیم نزدی و درگیر نشدی، اما تو هر بحث آتی تو ناخودآگاه مخاطب یه پوئن مثبت ایجاد کردی و یه پوئن منفی رو از طرف مقابل گرفتی.

این یک صحبت در مورد کاری که قراره در آینده انجام بشه نیست، یه کاریه که الان انجام شده و چه الان و چه آینده ازش استفاده میشه.

در واقع مثالی که برای صدرا زدم تا حد زیادی درست بود، یک نفر رو بالا دیوار دیدم، میگم هوی بالای دیوار چیکار می کنی ؟ یا میگه خونه خودمه و اثبات می کنه، یا فرار می کنه و به هدفش که دزدی بوده نمیرسه، یا اینکه باهات درگیر میشه و فایده کار من در اون هوی گفتنه اینه که طرف رو تو یکی از سه موقعیت قرار میدم.

من این فضایی که امین سعی داشت ایجاد کنه رو عملا خراب کردم، ضمن اینکه حالا واکنش هایی هم گرفتم از مردم تو کوچه، یکی گفته به تو چه طرف بالای دیواره، یکی گفته طرف بالای دیوار نیست تو بالای دیواری اصلا و مواردی از این دست و این کمک می کنه به روشن شدن فضا و ایجاد بحث های مختلف. کما اینکه من از بحث با امین رسیدم به ری اکشن آرش و اون برام الان ارزشمند تر بوده چون به زعم من به عمد داره خودشو به اون راه میزنه و تازه در نبود ایجاد جو هم می کنه بدون اینکه دیگران رو به داوری بخونه، انگار که یک مسئله بدیهیه و حالا باید رای جمع کنه این رفتارش به زعم من مثلا گناهکارانست نه صرفا یه لجبازی یا لذت اعدام کردن سید

حله ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    ۱. این چیزی که می‌گی یکسان نیست. نمی‌دونم چرا یکسان می‌گیری‌ش. این‌که تو بگی داری فلان کار رو برای آینده می‌کنی، چیزی‌ـه که باید برسیم به آینده و اثبات‌ش رو ببینیم. اما این‌که من می‌گم این جوه، چیزی‌ـه که می‌تونیم بحث کنیم ببینیم بوده یا نه.

اون جمله‌ی منطقی، خب تو گفتی من با چیزی که گفتم استفاده ازش وسط بحث منطقی نیست به فلان دلیل، تونستی خنثی کنی این پل رو. من می‌گم این جمله رو خودت هم می‌تونستی بگی.
    دو قسمتی که گفتی رو موافقم، منتها با یک تبصره، من می‌خوام ببینم چرا باید جو بدی، که بر می‌گرده به همون خط اول. چون بخش اول خنثی کردن یک کار گناهکارانه در آینده بوده، دومی یک حرکت گنارهکارانه انجام شده‌ست طبق تعریف من.

در مورد بحث‌مون روی حرکت رضا، چون زیر مجموعه‌ی بحث اصلی‌مون قرار می‌گیره، فعلا ادامه نمی‌دم. چون همین مشکل اول رو حل کنیم، قضیه‌ی رضا هم مشخص می‌شه اتوماتیک.

2- من کلا استدلال خاصی رو سابقه‌ی افراد نمی‌کنم. وگرنه می‌تونستم در دفاع از خودم بگم که منم همیشه، چه بی‌گناه، چه گناهکار، گناهکار زدم و هدف هم تا جای ممکن زدن گناهکار بوده همیشه. که نیاز به جو نداشتم تا حالا. ولی خب کلا این استدلال رو باطل می‌دونم. چون رفتارها و سیاست‌ها هر دور متفاوته با توجه به نقش و شرایط بازی. نظری ندارم.
    1- سفسطه هست اتصال صرف حرف من به آینده، تو همین پست و در واکنش به رضا گفتم که چرا کارت صرفا ربطی به اینده نداره و چیزیه که از الان هست و تا آینده هم ادامه داره، تو یه فضایی رو ایجاد کردی، کارت در حال انجام شده، و خود این کار با نیتی که من می خونم گناهکارانست، این فضاست که خودت رو مبرا و یه گروهی رو که نیستند رو بردی تو ناخودآگاه، آینده و بحث های آتی هم استفاده میشه ازش. و از این بابت و اینکه چنین نیتی داشتی یا نه مشابه هست.

2- من نظر برای اینکه در مورد سابقه من قضاوت کنی نخواستم، نظرت رو در مورد استدلال من و آرش روی گذشته می خوام. از نظرت تو این موضوعی که داریم بحث می کنیم و استدلالی که من می کنم برای اینکه بگم در گذشته رفتار مشابهی داشتم در شرایط بیگناهی، فارغ از درستی اینکه گذشته می تونه ضامن الان باشه ( که از نظر من نمی تونه و صرفا بخاطر اینکه آرش میگه با گذشته بیگناهیت فرق می کنه استدلال می کنم) استدلال من در مورد اون دور چقدر محکم هست و آرش چقدر می تونه نپذیره و چقدر از قصد نمی پذیره از نظرت ؟

--------------------

اما در مورد امشب، رای من آرش هست که البته احتمالا امشب اعدام نمیشه، ولی من ادامه میدم تا اینکه نظرات بقیه رو بگیرم یا اینکه به اعدام برسم، چون به نظرم سیر واکنش هاش، هدف دار هست و نه واکنش

رای به اعدام: آرش

و از امین، محمد، عرفان، مهدی، مهران می خوام که بحث من و آرش رو بخونند، و این سوال رو جواب بدن:

فارغ از اینکه تغییر رفتار یک نفر در یک دور نسبت به ادوار پیش گناهکاری و بیگناهیش می تونه ملاک قضاوت این دور باشه یا نه، بگند که با توجه به پستی که از دور 7 آورد و خط سیری که من از نوع رفتارم مطرح کردم، که اینه که یک موضوع رو پی میگیرم و تا انتها میرم، و اینکه آرش نمی پذیره و استدلال هایی که من روی اون پست از دور 7 کردم، آرش حق داره نپذیره یا داره استدلال رو ندید میگیره و دنبال بهانست ؟

اینو یه نظر استدلالی روش بدید ممنون میشم
    Amir آنلاین نیست.

8. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:41 AM #168
    @ امین. مرورگرت اگه کروم باشه رنگ نمیگیره نمیدونم چرا. با این ادیتوراتون

Arash آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 66 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:41 AM #169
    خب ببخشید من نبودم تو جاده بودم نرسیدم به بازی اصن ، همین الانشم یه دور سری خوندم بازیو که ببینم چخبره
    فری
    از اول بازی حوصله نداری ، درست حسابی پست نمیدی و عجله دارم برم بیرون ، وات د فاک ؟ اولن کن حوصله نداری چرا بازی میکنی اصن ؟ میای به ارش گیر میدی الکی‌و‌بعد میگی مختومس.
    عرفان
    آرش چیز عجیبی نگفت که اینجوری بخای واکنش نشون بدی ، نمیدونم دلیل این واکنشت چی میتونه باشه ، اونقد آماتور نیستی ک بگیم جادوگری و گرخیدی خاستی بازی و ب سمت مافیا و ... بکشی.
    توضیح بده.
    آرش

فعلا مختومست نه تا ابد ممکنه باز بشه دوباره پروندش شاید فاز بعد. شایدم باز نشه معلوم نیست. حوصله هم ندارم مث سابق همه پستا رو بخونم فقط اونایی که میتونن بهم کمک کنن در ایفای نقشم و میخونم و اکثر ارجاعات و ریپلای های بی دلیل و بی اساس و رد میشم از کنارشون چون اصلا این بازی اونطوری نیست که آدم بخواد با جزییات همه پستاروبخوه و سر فرصت تصمیم بیگره. من اعتراف میکنم که تصمیماتم درصد بالایی ریسک خواهد داشت در این بازی.
    FM90 آنلاین نیست.

10. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:45 AM #170
    فارغ از اینکه تغییر رفتار یک نفر در یک دور نسبت به ادوار پیش گناهکاری و بیگناهیش می تونه ملاک قضاوت این دور باشه یا نه، بگند که با توجه به پستی که از دور 7 آورد و خط سیری که من از نوع رفتارم مطرح کردم، که اینه که یک موضوع رو پی میگیرم و تا انتها میرم، و اینکه آرش نمی پذیره و استدلال هایی که من روی اون پست از دور 7 کردم، آرش حق داره نپذیره یا داره استدلال رو ندید میگیره و دنبال بهانست ؟
    در جواب این حرف سید باید بگم که حرف من این نیست که پی گرفتن یک موضوع و تا انتها رفتنش عجیب بوده. 4-5 بار هم تکرار کردم اینو.
    حرف من اینه که توی دور 7 و دور 9 که خودش مثال زد اول، توی پست اولش به چند نفر گیر/حس/سوال/ یا هرچی داده بود، اما این سری این طور عمل نکرده. بعدش در جواب سید گفت که خب اون چند نفر رو حول یک موضوع بهشون گیر داده بوده، که درسته این، اما همین میتونه شامل این دور هم بشه، که حرف امین رو بقیه هم زده بودند دقیقا (این که کسایی که فعالیت ندارن گناهکارن) اما سید فقط حرف امین رو دیده؟

Arash آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    112
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:47 AM #171
    صدرا خوبي؟ دير اومدي زود ميخاي بري؟ برو پستارو كامل بخون بعد بيا توضيح لازم بود ميدم :دي

من شك اولم ممده ...فعلا بيشترين حس منفي رو گرفتم ازش و شيوه بازيش گناهكارانه ميزنه و با توجه به پستايي كه رد و بدل شد گزينه بالاتري در طي اين ٤-٥ فاز ندارم

رای به اعدام : ممد

Erf_Ju آنلاین نیست.

12. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:47 AM #172
    @ سید

الان یعنی چیزی که از بحث با امین برای تو حاصل شده واکنش آرشه دیگه؟

@ محمد

واقعا دلیل رای به من رو نمیفهمم
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

13. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:48 AM #173
    @محمدرضا

یک پست دادم ارسال نشد فکر کنم. فکر کنم با لحن بدی جملات رو گفتم
    ببین از اون بدیهیات می خواستم بگم احتمال های زیادی هست که هدف من چی بوده از گفتن اون جمله. برای همین تناقض ایجاد نمی کنه با نیتم و اینکه الان گناهکاران یا بی گناهان فهمیدن هدف رو. هدف اصلی برای خودم مهم بوده.
    ببین خب من مشکلم با همین قسمته
    اگه بیگناه باشی و از اون جمله استفاده کرده باشی تا ی نتیجه بگیری دلیلی نداره ک بخوای بیای الان بگی اره من ی هدفی داشتم امیدوارم کار کرده باشه
    اینجوری داری کار رو برای بقیه راحت میکنی
    هرچند ک من با حرکتت مشکل دارم ولی این جور جواب دادن بیشتر مشکل سازه از نظر من
    SmRs آنلاین نیست.

14. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:49 AM #174
    رای به اعدام: فری

- - - Updated - - -

صرفن جهت گادکش نشدن
    SadRa آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:52 AM #175
    رای به اعدام: فری

- - - Updated - - -

صرفن جهت گادکش نشدن
    چرا؟

- - - Updated - - -

عاها بغد بهتر نبود به سحر بدی که احتمالا گادکشه؟

- - - Updated - - -

امین نمیخوای رای بدی؟
    FM90 آنلاین نیست.

16. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:53 AM #176
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erf_Ju نمایش پست ها
    صدرا خوبي؟ دير اومدي زود ميخاي بري؟ برو پستارو كامل بخون بعد بيا توضيح لازم بود ميدم :دي

من شك اولم ممده ...فعلا بيشترين حس منفي رو گرفتم ازش و شيوه بازيش گناهكارانه ميزنه و با توجه به پستايي كه رد و بدل شد گزينه بالاتري در طي اين ٤-٥ فاز ندارم

رای به اعدام : ممد

مرسی عزیزم تو خوبی ؟ دیر اومدم ولی نخاستم زود برم
    کجا من گفتم میخام برم ؟ اصن گیریم من بخام برم چه ربطی به سوال من داشت ؟ این برخورد مناسب نیست عاقا مناسب نیست
    SadRa آنلاین نیست.

17. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:54 AM #177
    رای به اعدام : امین
    FM90 آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    128
    مورد پسند : 76 بار در 21 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:55 AM #178
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    در جواب این حرف سید باید بگم که حرف من این نیست که پی گرفتن یک موضوع و تا انتها رفتنش عجیب بوده. 4-5 بار هم تکرار کردم اینو.
    حرف من اینه که توی دور 7 و دور 9 که خودش مثال زد اول، توی پست اولش به چند نفر گیر/حس/سوال/ یا هرچی داده بود، اما این سری این طور عمل نکرده. بعدش در جواب سید گفت که خب اون چند نفر رو حول یک موضوع بهشون گیر داده بوده، که درسته این، اما همین میتونه شامل این دور هم بشه، که حرف امین رو بقیه هم زده بودند دقیقا (این که کسایی که فعالیت ندارن گناهکارن) اما سید فقط حرف امین رو دیده؟
    و منم با استفاده از همون دور بیگناه و ادوار دیگه استدلال کردم که روش من این نبوده، تمرکز من حتی در همون پست که بخاطر شرایط در مورد چند نفر اظهار نظر کردم و استدلالم کردم چرا روی پوزیدون بوده و همونم تا نیل به نتیجه رفتم.
    اون چیزی که برای من اهمیت داره یک رفتار و خط رفتاری خاص هست و هر دور با توجه به شرایط هر روشی رو پی بگیرم، اینکه تمرکزم روی یک خط رفتاری خاص هست تغییر نمی کنه. استدلالم هم روی اون پست و همون دور هم واضح بوده.

در واقع من اصل حرف تو که رفتار تو رفتار دور های گناه کاریت هست و نه دوران بیگناهیت رو از نظر منطقی هم درست نمی دونم چون به حرف امین مبنی بر اینکه هر دور سیاست خودش رو داره رو واقفم، حتی قاتل با گاد فادر تفاوت رفتاری داره، اما یه اما بزرگ وجود داره و اونم اینه ادعای تو در مورد من که وقتی بیگناهم روی چند تا موضوع تمرکز می کنم در شروع و بعد تفکیک می کنم از اساس دروغ محضه
    Amir آنلاین نیست.

19. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:55 AM #179
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    چرا؟

- - - Updated - - -

عاها بغد بهتر نبود به سحر بدی که احتمالا گادکشه؟

- - - Updated - - -

امین نمیخوای رای بدی؟
    خب فعلن تا اینجا شاید بیشترین حس منفی و نسبت به تو دارم.
    این تم بی حوصلگیت غیرطبیعیه ، میتونه یه نوع پدافند باشه
    توضیح درست حسابیم که نمیدی فقط میگی حوصله ندارم دری‌وری بمونم
    SadRa آنلاین نیست.

20. مافیایی

پسندیده
    112
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:57 AM #180
    اونجوري كه تو نرسيده و كامل نخونده مياي ميگي فلاني فلاني فلاني زود توضيح بدين همون عجله رو توصيف ميكنه :دي
    سوالتم راهنماييت كردم ديگه برو بالا جواب دادم كامل بخون
    Erf_Ju آنلاین نیست.