alt
صفحه 11 از 32 نخستنخست ... 78910111213141521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 220 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    مورد پسند : 806 بار در 223 پست
    09-21-2018, 01:28 AM #201
    گاد

خاک تو سرتون.

God آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    128
    مورد پسند : 76 بار در 21 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:30 AM #202
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    این متوجه نشدن و اینا هم چرته واقعا به نظرم. دلیل نمیشه چون سید (که مثلا از من شناخت داره) داره این حرف رو به آرش میزنه، درست باشه، نیت مهمه. ضمن این که هر کی پستای من در این رابطه بخونه میفهمه متوجه نشدنی در کار نبوده.
    اتفاقا حرف منم همینه، متوجه نشدن در کار نیست، خود رو به متوجه نشدن زدنه چون مثلا مهدی که بازی منو میشناسه شهادتی رو میده که مطمئنم تو اگر در مقابلم نبودی همین شهادت رو میدادی کما اینکه الان مهدی هم ضدم بود ممکن بود همین شهادت رو نده

تفاوته بین نفهمیدن و بهانه گرفتن مشکل من دقیقا با تو سر همینه.

- - - Updated - - -

یکی این گاد رو از برق بکشه
    Amir آنلاین نیست.

3. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    09-21-2018, 01:30 AM #203
    فردا قوانین نحوه رای دادن همینه. ولی با 1 رای هم اعدام می کنم. هدف بدین.
    گادکش ها و نقششون تا دقایقی دیگر.

God آنلاین نیست.

4. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    09-21-2018, 01:31 AM #204
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir نمایش پست ها
    اتفاقا حرف منم همینه، متوجه نشدن در کار نیست، خود رو به متوجه نشدن زدنه چون مثلا مهدی که بازی منو میشناسه شهادتی رو میده که مطمئنم تو اگر در مقابلم نبودی همین شهادت رو میدادی کما اینکه الان مهدی هم ضدم بود ممکن بود همین شهادت رو نده

تفاوته بین نفهمیدن و بهانه گرفتن مشکل من دقیقا با تو سر همینه.

- - - Updated - - -

یکی این گاد رو از برق بکشه
    لال شو نفله.

God آنلاین نیست.

5. THE GOD UP THERE

پسندیده
    207
    09-21-2018, 02:15 AM #205

داستان فاز شب 5

پویا به آدرس مکان‌های مورد نظر رفت که اتفاقا نزدیک بهم هم بودن. در هر مکان یک صندوق بود که توش یه نامه قرار داشت. پویا صندوق‌ها رو باز کرد. نامه رو خوند و پیش خودش گفت مسخره کردن. خودم می دونستم اینا رو. بی خاصیتا. انتهای هر نامه، یه آدرس دیگه بود. پویا اول خواست اهمیتی نده، شب هم شده بود. بعد دید نزدیکه. رفت شاید سرنخی دستگیرش بشه. این بار اما دید تو اون مکان‌ها اصلا صندوقی وجود نداره. گفت به ای تف تو گورتون و به سمت خونه حرکت کرد.
    به خونه که رسید دید یه پیغام صوتی داره. صدا نامفهوم بود و دستکاری شده بود. ولی پیامش خیلی واضح بود:
    باید به حرف امیر گوش می‌دادی. دیگه دیره.

بلافاصله آرش با پویا تماس گرفت و گفت امیر سکته کرده.

امیر بیگناه بی‌نقش بود. خدا رحمتش کنه.

رابین سفر رفت و دقیقا قبل بازی بهم گفت خطش بزنم. عمدا نزدم که بترسین. شانس آوردین. قاتل داده بودم بهش.
    سحر گفته بود احتمالا نمی رسه. منم فراری دادم بهش.
    پژمانم گفته بود احتمالا نمی رسه. بیگناه بی‌نقش دادم بهش.

البته بیگناها قوی هستن. نگران نباشن. گادکش ها تاثیری نداشته در بالانس باتوجه به بقیه اتفاقات.

فاز روز 6
    بازیکنان حاضر در بازی: 10 نفر

رضا (
    Vecchia Signora)
    آرش (Arash)
    عرفان (Erf_Ju)
    محمد (Donnie Darko)
    محمدرضا (SmRs)
    امین (Amin)
    مهدی (IDEMAHDI)
    فری (FM90)
    مهران (Mehran)
    صدرا (SadRa)

تعداد رای لازم برای اعدام: 1 رای
    نحوه اعدام: اجباری
    زمان اتمام فاز: جمعه ساعت 22
    فاز بعدیش تا شنبه 1 بامداد هست و میشه 4 ساعت با توجه به تغییر ساعت ها. بعدش هم سرعتی میریم.

قوانین کامل خوانده شود.

صحبت خارج بازی به کل ممنوعه. هرکی دید گزارش بده که برخورد بشه. خودم بفهمم درجا گادکشه.

فاز 6 رو شروع بفرمایید.

2 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

6. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    مورد پسند : 67 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 02:32 AM #206
    ببخشید من نتونستم دقایق آخر باشم. اومدم پست بدم گاد تاپیک رو بسته بود.

هنوز داستان ها رو با دقت نخوندم. حیف شد سید کشته شد. امیدوار بودم فاز بعدی باشیم و کلی بحث بود باهاش داشته باشم.

از گاد عزیز و بچه ها می خوام اگر امکان داشته باشه هر فاز روز، توی یک روز باشه. احتمالا من به فازهای آخر جمعه نرسم.
    Donnie Darko آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 66 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 02:33 AM #207
    هر کی سید و کشت دمش گرم هم از شر پستاش راحت شدیم هم زد کاسه کوزه ی یک عده رو به هم ریخت. ولی از نظری هم حیف شد بازیکن بدی نبود اگه سعی میکرد در خدمت بی گناها باشه و تیم وورک داشته باشه بهتر به نتیجه میرسید
    FM90 آنلاین نیست.

8. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 02:40 AM #208
    با توجه به بی گناه بی نقش بودن پژمان احتمالا سید فدایی چیزی بوده
    هنوز نمیتونم چیزی از داستان در بیارم
    محمد چرا به من رای دادی؟
    فری تصمیم نداری بحثو ادامه بدی یا چی؟
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    09-21-2018, 03:06 AM #209
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    با توجه به بی گناه بی نقش بودن پژمان احتمالا سید فدایی چیزی بوده
    هنوز نمیتونم چیزی از داستان در بیارم
    محمد چرا به من رای دادی؟
    فری تصمیم نداری بحثو ادامه بدی یا چی؟
    کدوم بحث؟ درباره بحث من و آرش؟ سوالی داری بپرس اگه سوالت منطقی بود جواب بودم اگرم جواب ندادم یعنی سوالت بی ربط بوده . ولی کلی بخوام بگم بنظرم اون حرفای ارش ضعیف جلوه دادن جادوگر بود و بهش گفتم و واکنشش منفی نبود برام ولی قانعم نکرد جوابهاش. دیگه فعلا بیشتر از این نمیتونم چیزی ازش بفهمم بخاطر همین بحث و ادامه ندادم باهاش.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie Darko نمایش پست ها
    ببخشید من نتونستم دقایق آخر باشم. اومدم پست بدم گاد تاپیک رو بسته بود.

هنوز داستان ها رو با دقت نخوندم. حیف شد سید کشته شد. امیدوار بودم فاز بعدی باشیم و کلی بحث بود باهاش داشته باشم.

از گاد عزیز و بچه ها می خوام اگر امکان داشته باشه هر فاز روز، توی یک روز باشه. احتمالا من به فازهای آخر جمعه نرسم.
    ممد تو به بالانس اعتقاد داری؟ الان بنظرت چه نقشایی داریم و چه نقشایی باقی موندن؟ و اینکه کی سید و کشته بنظرت؟ دلیل خاصی نداشت که ازت پرسیدم صرفا دم دستم بودی.

- - - Updated - - -

واکنش تند امین هم به رای رندوم من هنوز برام مشخص نیست. طوری واکنش نشون داد که گفتم الان بهم رای میده ولی بهم رای هم نداد :/ آیا امین همونیه که مرگ سید کاسه کوزشو به هم ریخت؟؟

- - - Updated - - -

حس میکنم یکی از بین امین و آرش نقش کلیدی گناهکاری دارن. ولی گور بابای حس مدرک مهمه
    FM90 آنلاین نیست.

10. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    ویترین مدال
    09-21-2018, 04:53 AM #210
    @ امین
    جواب سوال ها رو دادم بهشون. مطلب بیش تری نیاز نیست بگم و به نظرم طفره رفتن از سوال نیست. رک گفتم که هدف داشتم از این کارم. چه هدفی؟ نمی تونم بگم، چون اعلام نقش میشه و گادکش میشم.
    در مورد اینکه چرا اون روز به دو نامه اشاره کردم؟ چرا روز قبلش نه؟ چون روز قبلش فکر می کردم با گفتنش خود به خود هجمه زیادی از پست ها سمتم میاد که میخوای یک گروه یا یک نفر (مثلاً جادوگر یا قاتل) رو از بین بالانست ایگنور کنی و من اینو نمی خواستم. نمی خواستم گوشه ی رینگ بیفتم که حواسم به همه جا نباشه (هر چند هم که الان گوشه رینگ هستم بنا به دلایلی ). روز بعدش دیدم بازی جریان نیفتاده پس بهتره بگم که هم در مورد بالانس نظر داده باشم و هم حرفم رو زده باشم، چون فازها سپری میشدن و جریان شکل نمی گرفت.

@ عرفان
    نمی دونم این رایی که به من دادی ناشی از واکنشت به کنشِ من بود که گفتم رفتارت گناهکارانه است یا دلیلی برای رای دادن بهم داشتی؟ اگر دلیل یا استدلالی داشتی که یا علی به قول خودت. اما اگر واکنشت به پست های من در قبالت بود، که به حساب دیگه ای میذارم.

@ رضا
    به خاطر اینکه این دور برام قشنگ گناهکار تداعی می کنی. ممکنه دلیل یا سند خاص و ویژه ای برای حرفم نیارم. ولی معیارهایی که در ذهنم دارم میگه که تو نمیتونی بی گناه باشی . قوی ترینش اینه که سعی نکردی به طور خاص درگیر بشی و یا حرف های دیگران رو تایید کردی. رایت به سید رو هم توی پست ها نفهمیدم معیارش چی بوده.
    در مورد اینکه میگی منفعل هستی. اولین پست دیروزم (در اصل دو فاز پیشم) رو بخون. گفتم حرکات سید رفتار بی گناهانه نمیده و توی لیست اعدامم بود. البته تصورم اشتباه بود، در واقع استدلالم اشتباه بود و بعد خوندن اون پست و این دو سه تا پست آخرش تازه فهمیدم هدفش از اون بحث ها به صورت کلی چی بوده.

@ فری
    به نظرم در بدترین حالت برای مافیا باید 3 نفر باشن.
    جادوگر هم به نظرم داریم. پاراگراف آخر جادوگر رو خوندم خیلی خفن بود به نظرم. حتی به نظرم ممکنه جادوگر سید رو کشته باشه و خواسته باشه نقشش رو بگیره ! یا اگر یکی در شب های گذشته یکی جادوگر رو هدف قرار داده الان بنده اش شده و با هم یک فرقه هستن (2 نفر).
    ممکن هست قاتل دیگه ای هم در بازی باشه (که با توجه به اینکه کشته کم دادیم احتمالش ضعیف هست، ولی دور آریا رو نباید فراموش کنیم)

یعنی در بدترین حالت بی گناهان الان 4 نفر هستن، در خوشبینانه ترین حالت 6 نفر.
    با توجه به چیزی که گاد گفت هنوز بی گناهان میتونن امید داشته باشن. این فاز به نظرم یک گناهکار حتماً باید اعدام بشه.

11. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    ویترین مدال
    09-21-2018, 05:42 AM #211
    یک مسأله ای که هست مهدی یک جا اومد بحث پلیسی که من گفته بودم رو مطرح کرد که به نظرم به جا بود و بعد تازه یک سری رفتن و خواستن ته توی حرف ها رو دربیارن. به نظرم از جریانی که سر من پیش اومد میشه گناهکار درست حسابی بیرون کشید ازش .

من کلی حرفم رو میزنم و نظرم رو راجع به افراد میگم. آخر فاز تصمیم می گیرم که به کی رای بدم.

آرش و امین. من با رویه ی آرش مشکل دارم (برید حرف هاشو نگاه کنید، خودم دوباره رفتم با دقت خوندم) مهم ترینش اینه که حرفی بهش میزنی، میگه جوه و بعدش میگه اجازه نمیدم جوی روم ایجاد بشه، از مسائلی مثل رای پرت و اینا هم که می خواد طرف رو متهم می کنه. بحث های آخرش با سید رو هم کلاً نپسندیدم. دیروز اینا رو می خواستم بگم فرصت نکردم.
    رویه امین هنوز برام کامل مشخص نیست، چیزی که به ذهنم میرسه می خواد از وقایع دور بمونه. هرز چند گاهی سرکی به پست های بقیه زده. حرفش به فری هم یک جوری بود و دید خوبی ازش نگرفتم.
    به نظرم با توجه به بالانس بازی هم با تخمین خیلی خوبی حداقل یکی از این دو تا میتونه گناهکار باشه.

گروه دوم مهران و مهدی هستن. بهترین توصیف اینه که تحت شرایط و ضوابطی پست میدن، اینکه جایی بهشون اشاره بشه یا مثلاً نیاز باشه وارد بشن. مهدی اول بازی خطاب به چند نفر خوب جلو رفت و بحث ها رو پیش برد و حسم هم بهش مثبته، با روند بازی کمی سبکش نزدیک تر شد به اینی که گفتم. مهران باز این چیزی که گفتم براش بیش تر صدق می کنه که خودش میگه سبک بازیم این طوره .

رضا رو بالاتر گفتم. عرفان که با این رای به اعدامی که به من داد حس دوگانه ای بهش پیدا کردم . بعد با جوابی که به پست بالام میده و حرف هایی که میزنیم بازخورد ازش می گیرم.

صدرا این اواخر وارد گود شد که گادکش نشه. من پست هاشو نگاه کردم. اومد رای رو داد. کامل تو جریان بازی نبود. یکی اینکه چرا تم پست هاش عوض شد. این اواخر خنده و اینا گذاشت، در حالی که پست های اولش بدون شکلک و اینا بود. بدترین حس اینه که یکی اومده جاش پست داده و یا اینکه مجبورش کردن بیاد رای به یکی بده و بره
    ولی خب الان نمیشه قضاوت کرد.

محمدرضا. در مورد محمدرضا خوب تو بحث ها شرکت می کنه اما اینکه سر اینکه من میگم هدفم رو نمی تونم بگم رای به اعدامم میده، اصلاً برام باورپذیر نیست اینکه بعد از پست مهدی تازه به این رسیده که باید به خاطر اون حرفم ازم سوال بپرسه هم برام باورپذیر نیست. پست من یکی از اولین پست ها بود و نمیشد که همین طوری از کنارش رد شد و بعداً با دقت تمام بهش رجوع کرد.
    این موج موقعی برام مشکوک تر شد که بعدش رضا و آرش و امین با تقریباً یک لحن اومدن گفتن محمد داره از جواب سوال ها طفره میره که دقیقاً دور (حتی دورهایی) بوده که این جمله رو تو فازهای وسط یا آخر گفتم و همه افراد تو بازی بودن و اوکی بود و هیچ کسی بهش ایرادی نگرفت. حالا میشه از جواب سوال طفره رفتن.

در مورد فری هم تقریباً سعی نکرده وارد بحثی بشه و امیدوارم این فاز نظرش رو راجع به همه بگه، نه اینکه بمونه بقیه بهش گیر بدن. ولی سبک فری برام آشناست و یادمه تقریباً با همین منوال پست می داد.

- - - Updated - - -

اون شکلک خنده ( ) جاش اونجا نیست و اشتباهی اومد.

12. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 22 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 10:54 AM #212
    سید پوزیدون کیه خداوکیلی

صدرا نظرت درباره بحث سید و امین و آرش و من چیه
    در مورد بحث سید و امین ، امین میگف سید داری جو میدی ، سیدم گفت این رفتار من میتونه برنامه ریزی شده به همراه جو باشه. اما بیایم دقت کنیم که هدف چی بوده ؟ سید خودش بارها گفته هدف من گرفتن واکنش از طرف مقابلم بوده ، نمیتونیم اینجوری استدلال کنیم که این حرکت گناهکارانه بوده ، جواب سید منطقیه. و آرش ، آرش همش داره سید قبلی و با سید الان مقایسه میکنه ، اصن منطقی نیست این حرکت ، تو باید با چیزی که روبه روته کنار بیای الان ولی همش داری میگی ، اون سیدی که من میشناختم ، اون سیدی که تو ادوار قبلی بود و فلان ، من اصن حس خوبی نمیگیرم از این حرکت و هدف از این رفتار فقط قانع نشدنه. ارش میگه این سری تو اومدی رو یه نفر زوم کردی در حالی که سید میگه من رو یه موضوع زوم کردم که خب منطقی تره بازم حرف سید ، ممکنه تو این موضوع سه نفر یا چار نفر سهیم باشن و ممکنه یه نفر ، بن هرحال بحث تعداد نبوده ، بحث موضوع بوده که همچنان آرش قانع نمیشه
    تو پست 194 خودت میای میگی این بحثا همیشه هست تو همه ی ادوار بودن کسایی که در مورد پلیرایی که تو سایه بودن صحبت کردن و ... ، تو تا وقتی من اسمی از کسایی که تو سایه بودن بیارم ، میتونی بم بگی چرا فکرت رفته سمته پلیرایی که تو ساین ؟ میتونی ؟ منطقی باش عاقا

- - - Updated - - -

این آخر : *نیارم

- - - Updated - - -

فری
    از اول بازی رو تم بی حوصلگی داری بازی میکنی ، برداشتی که من از این تم بی حوصلگی میکنم اینه که داری فیلم بازی میکنی که کمتر بیای تو بازی. قابل قبول نیست واسه من یکی حدقل ، بخاطر همین حس منفی و داشتم بت کلن ، منتهی نمیخاستم دیشب بر اساس شک و تردیدم بت رای بدم ، شاید اگه یه فاز بعدش بود بت رای میدادم ، منتهی هدف از رای دیشب فقط گادکش نشدن بود

- - - Updated - - -

عرفان
    نکته ی جالب در‌مورد عرفان اینه که از جواب دادن تفره میره ، همین کافیه واسه من که بگم حسم نسبت بت منفیه. ازش سوال میپرسم ، جواب که نمیده هیچی میگه دیر اومده نخا زود برو ؟ ینی چی این آخه ؟ چرا سوال و جواب نمیدی ؟ بعد اشاره میکنی که همه ی پستارو نخوندی و فلان ، همه رو نخونده باشم پست تورو خوندم که ازت سوال پرسیدم مردک ، برخوردت یه جوری بود که انگار میگه تو که اصن تو بازی نبودی الان اومدی چرا داری دری وری میگی ؟ خب اگه تو بازی نباشم چرا باید پست بدم ؟ چرا واقعن ؟ جواب نمیدی = حس منفی ، جوابگو باش ، نسبت ب بازی جوابگو باش ، نسبت به حرفت جوابگو باش

- - - Updated - - -

بازم فری
    داری میگی قانع نشدم ، ولی میگی فعلا مختومس
    واسه کی میخای بزاری پس ؟ چرا مختومس اصن ؟
    تو که قانع نشدی هنوز
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

13. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:13 PM #213
    یک مسأله ای که هست مهدی یک جا اومد بحث پلیسی که من گفته بودم رو مطرح کرد که به نظرم به جا بود و بعد تازه یک سری رفتن و خواستن ته توی حرف ها رو دربیارن. به نظرم از جریانی که سر من پیش اومد میشه گناهکار درست حسابی بیرون کشید ازش .

من کلی حرفم رو میزنم و نظرم رو راجع به افراد میگم. آخر فاز تصمیم می گیرم که به کی رای بدم.

آرش و امین. من با رویه ی آرش مشکل دارم (برید حرف هاشو نگاه کنید، خودم دوباره رفتم با دقت خوندم) مهم ترینش اینه که حرفی بهش میزنی، میگه جوه و بعدش میگه اجازه نمیدم جوی روم ایجاد بشه، از مسائلی مثل رای پرت و اینا هم که می خواد طرف رو متهم می کنه. بحث های آخرش با سید رو هم کلاً نپسندیدم. دیروز اینا رو می خواستم بگم فرصت نکردم.
    رویه امین هنوز برام کامل مشخص نیست، چیزی که به ذهنم میرسه می خواد از وقایع دور بمونه. هرز چند گاهی سرکی به پست های بقیه زده. حرفش به فری هم یک جوری بود و دید خوبی ازش نگرفتم.
    به نظرم با توجه به بالانس بازی هم با تخمین خیلی خوبی حداقل یکی از این دو تا میتونه گناهکار باشه.

گروه دوم مهران و مهدی هستن. بهترین توصیف اینه که تحت شرایط و ضوابطی پست میدن، اینکه جایی بهشون اشاره بشه یا مثلاً نیاز باشه وارد بشن. مهدی اول بازی خطاب به چند نفر خوب جلو رفت و بحث ها رو پیش برد و حسم هم بهش مثبته، با روند بازی کمی سبکش نزدیک تر شد به اینی که گفتم. مهران باز این چیزی که گفتم براش بیش تر صدق می کنه که خودش میگه سبک بازیم این طوره .

رضا رو بالاتر گفتم. عرفان که با این رای به اعدامی که به من داد حس دوگانه ای بهش پیدا کردم . بعد با جوابی که به پست بالام میده و حرف هایی که میزنیم بازخورد ازش می گیرم.

صدرا این اواخر وارد گود شد که گادکش نشه. من پست هاشو نگاه کردم. اومد رای رو داد. کامل تو جریان بازی نبود. یکی اینکه چرا تم پست هاش عوض شد. این اواخر خنده و اینا گذاشت، در حالی که پست های اولش بدون شکلک و اینا بود. بدترین حس اینه که یکی اومده جاش پست داده و یا اینکه مجبورش کردن بیاد رای به یکی بده و بره
    ولی خب الان نمیشه قضاوت کرد.

محمدرضا. در مورد محمدرضا خوب تو بحث ها شرکت می کنه اما اینکه سر اینکه من میگم هدفم رو نمی تونم بگم رای به اعدامم میده، اصلاً برام باورپذیر نیست اینکه بعد از پست مهدی تازه به این رسیده که باید به خاطر اون حرفم ازم سوال بپرسه هم برام باورپذیر نیست. پست من یکی از اولین پست ها بود و نمیشد که همین طوری از کنارش رد شد و بعداً با دقت تمام بهش رجوع کرد.
    این موج موقعی برام مشکوک تر شد که بعدش رضا و آرش و امین با تقریباً یک لحن اومدن گفتن محمد داره از جواب سوال ها طفره میره که دقیقاً دور (حتی دورهایی) بوده که این جمله رو تو فازهای وسط یا آخر گفتم و همه افراد تو بازی بودن و اوکی بود و هیچ کسی بهش ایرادی نگرفت. حالا میشه از جواب سوال طفره رفتن.

در مورد فری هم تقریباً سعی نکرده وارد بحثی بشه و امیدوارم این فاز نظرش رو راجع به همه بگه، نه اینکه بمونه بقیه بهش گیر بدن. ولی سبک فری برام آشناست و یادمه تقریباً با همین منوال پست می داد.

- - - Updated - - -

اون شکلک خنده ( ) جاش اونجا نیست و اشتباهی اومد.
    داداش گلم
    اولن کن من تو اکثره پستام خنده و شکلک داشتم ، از پست اولم بگیر چک کن تا اخر ، دلیل اینکه نبودمم تو جاده بودم و گاد درجریان بود گفتم اخر وقت میرسم. در جریان بازیم بودم ولی گفتم سری خوندم پستارو ، اینجا باید بگم که همه ی پستارم خوندم ، ولی زیاد قاطیشون نشدم نمیدونم چطوری واستون بگم روزنامه وار شاید خوب باشه واسش. اینکه کسی جای من پست داده باشه غیر منطقیه چون فک کنم همه با سبک تایپ من آشنا باشن و این و بفهمن حدقل ، البته شایدم نفهمن ولی خب یه دلیل منطقی تر بیار واسه اینکه بخای بگی یه نفر دیگه داره جات پست میده
    SadRa آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:39 PM #214
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    داداش گلم
    اولن کن من تو اکثره پستام خنده و شکلک داشتم ، از پست اولم بگیر چک کن تا اخر ، دلیل اینکه نبودمم تو جاده بودم و گاد درجریان بود گفتم اخر وقت میرسم. در جریان بازیم بودم ولی گفتم سری خوندم پستارو ، اینجا باید بگم که همه ی پستارم خوندم ، ولی زیاد قاطیشون نشدم نمیدونم چطوری واستون بگم روزنامه وار شاید خوب باشه واسش. اینکه کسی جای من پست داده باشه غیر منطقیه چون فک کنم همه با سبک تایپ من آشنا باشن و این و بفهمن حدقل ، البته شایدم نفهمن ولی خب یه دلیل منطقی تر بیار واسه اینکه بخای بگی یه نفر دیگه داره جات پست میده
    حرفی که ممد درباره تو زد قابل تامله و من روت زوم میکنم مطمئنن که مقایسه کنم پستهاتو به صورت دقیق که ببینم اگر تفاوتی هست کشف بشه. ولی چیزی که الان مشخصه واقعا تو دقایقی از بازی گیج میزنی و صدرای معمولی هستی و تو دقایقی نه کاملا پستات جهت داره و این جای تحقیق داره.

درباره رایت به من هم دوباره ازت می پرسم. توو گفتی برای این که گادکش نشم بهت رای دادم آیا بهتر نبود به یکی از کسایی که در شرف گادکش شدن بودن رای میدادی ؟ یا نه امیدوار بودی تو دقایق آخر من دو تا رای دیگه بیارم و من اعدام شم؟ آخه با توجه به روند بازی بعید نبود من رای بیارم. حتی اممینم اشاره کرده بود که رایم ممکنه فری باشه. این برام قابل هضم نیست اصلا. توضیح بده که چرا به من رای دادی؟ مطمئنن برای گادکش نشدن نبود ولی تو دو باره داری میگی میخواستم گادکش نشم. بلخره یا رومی روم یا زنگی زنگ. این حرکتت مث امین بود تا حدی که گفت میخوام بهش رای بدم ولی بعدش نیومد و به خودش رای داد.

- - - Updated - - -

محمد من تو ادواری که بی گناه بودم این کار رو میکردم و درباره همه تو یه پست نظرمو می گفتم. ولی بنظرم این کار تبدیل شده به یک کلیشه ی بیگناهی و برای همین بهش حس خوبی ندارم. انگار که مثلا طرف میگه ببینین من دارم درباره همه نظر میدم پس احتمال بدید که بی گناهم.

- - - Updated - - -

ضمنا این دور اکثر حدسیات و حسیات و تحلیلها مو برای خودم نگه می دارم و روشون برای خودم تحقیق میکنم تا بیام تو تاپیک مطرح کنم بنظرم اینطوری ایمن تره و مورد سو استفاده قرار نمیگیره. اگر به یقین رسیدم مطمئن باش اون موثع مطرح میکنم. دلیل اینکه پست هام این شکلین این دور همینه. و شاید حت دلیل ادامه ندادن بحث با آرش هم همین باشه.

- - - Updated - - -

در باره ی رضا هم با محمد موافقم تا حدودی شکل پست دادنش عجیب منو یاد دوران گناهکاریش میندازه خیلی منفعله. باید برم پستهاشو سر فرصت دوباره بخونم شاید سرنخی توشون باشه. البته اگه حال داشتم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    در مورد بحث سید و امین ، امین میگف سید داری جو میدی ، سیدم گفت این رفتار من میتونه برنامه ریزی شده به همراه جو باشه. اما بیایم دقت کنیم که هدف چی بوده ؟ سید خودش بارها گفته هدف من گرفتن واکنش از طرف مقابلم بوده ، نمیتونیم اینجوری استدلال کنیم که این حرکت گناهکارانه بوده ، جواب سید منطقیه. و آرش ، آرش همش داره سید قبلی و با سید الان مقایسه میکنه ، اصن منطقی نیست این حرکت ، تو باید با چیزی که روبه روته کنار بیای الان ولی همش داری میگی ، اون سیدی که من میشناختم ، اون سیدی که تو ادوار قبلی بود و فلان ، من اصن حس خوبی نمیگیرم از این حرکت و هدف از این رفتار فقط قانع نشدنه. ارش میگه این سری تو اومدی رو یه نفر زوم کردی در حالی که سید میگه من رو یه موضوع زوم کردم که خب منطقی تره بازم حرف سید ، ممکنه تو این موضوع سه نفر یا چار نفر سهیم باشن و ممکنه یه نفر ، بن هرحال بحث تعداد نبوده ، بحث موضوع بوده که همچنان آرش قانع نمیشه
    تو پست 194 خودت میای میگی این بحثا همیشه هست تو همه ی ادوار بودن کسایی که در مورد پلیرایی که تو سایه بودن صحبت کردن و ... ، تو تا وقتی من اسمی از کسایی که تو سایه بودن بیارم ، میتونی بم بگی چرا فکرت رفته سمته پلیرایی که تو ساین ؟ میتونی ؟ منطقی باش عاقا

- - - Updated - - -

این آخر : *نیارم

- - - Updated - - -

فری
    از اول بازی رو تم بی حوصلگی داری بازی میکنی ، برداشتی که من از این تم بی حوصلگی میکنم اینه که داری فیلم بازی میکنی که کمتر بیای تو بازی. قابل قبول نیست واسه من یکی حدقل ، بخاطر همین حس منفی و داشتم بت کلن ، منتهی نمیخاستم دیشب بر اساس شک و تردیدم بت رای بدم ، شاید اگه یه فاز بعدش بود بت رای میدادم ، منتهی هدف از رای دیشب فقط گادکش نشدن بود

- - - Updated - - -

عرفان
    نکته ی جالب در‌مورد عرفان اینه که از جواب دادن تفره میره ، همین کافیه واسه من که بگم حسم نسبت بت منفیه. ازش سوال میپرسم ، جواب که نمیده هیچی میگه دیر اومده نخا زود برو ؟ ینی چی این آخه ؟ چرا سوال و جواب نمیدی ؟ بعد اشاره میکنی که همه ی پستارو نخوندی و فلان ، همه رو نخونده باشم پست تورو خوندم که ازت سوال پرسیدم مردک ، برخوردت یه جوری بود که انگار میگه تو که اصن تو بازی نبودی الان اومدی چرا داری دری وری میگی ؟ خب اگه تو بازی نباشم چرا باید پست بدم ؟ چرا واقعن ؟ جواب نمیدی = حس منفی ، جوابگو باش ، نسبت ب بازی جوابگو باش ، نسبت به حرفت جوابگو باش

- - - Updated - - -

بازم فری
    داری میگی قانع نشدم ، ولی میگی فعلا مختومس
    واسه کی میخای بزاری پس ؟ چرا مختومس اصن ؟
    تو که قانع نشدی هنوز
    این قانع نشدم ولی مختومست یعنی بیشتر از این فعلا ازش چیزی در نمی اد و ادامه بحث بی فایدست. بیشتر از این توضیح ممکن نیست.
    FM90 آنلاین نیست.

15. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:44 PM #215
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    حرفی که ممد درباره تو زد قابل تامله و من روت زوم میکنم مطمئنن که مقایسه کنم پستهاتو به صورت دقیق که ببینم اگر تفاوتی هست کشف بشه. ولی چیزی که الان مشخصه واقعا تو دقایقی از بازی گیج میزنی و صدرای معمولی هستی و تو دقایقی نه کاملا پستات جهت داره و این جای تحقیق داره.

درباره رایت به من هم دوباره ازت می پرسم. توو گفتی برای این که گادکش نشم بهت رای دادم آیا بهتر نبود به یکی از کسایی که در شرف گادکش شدن بودن رای میدادی ؟ یا نه امیدوار بودی تو دقایق آخر من دو تا رای دیگه بیارم و من اعدام شم؟ آخه با توجه به روند بازی بعید نبود من رای بیارم. حتی اممینم اشاره کرده بود که رایم ممکنه فری باشه. این برام قابل هضم نیست اصلا. توضیح بده که چرا به من رای دادی؟ مطمئنن برای گادکش نشدن نبود ولی تو دو باره داری میگی میخواستم گادکش نشم. بلخره یا رومی روم یا زنگی زنگ. این حرکتت مث امین بود تا حدی که گفت میخوام بهش رای بدم ولی بعدش نیومد و به خودش رای داد.

- - - Updated - - -

محمد من تو ادواری که بی گناه بودم این کار رو میکردم و درباره همه تو یه پست نظرمو می گفتم. ولی بنظرم این کار تبدیل شده به یک کلیشه ی بیگناهی و برای همین بهش حس خوبی ندارم. انگار که مثلا طرف میگه ببینین من دارم درباره همه نظر میدم پس احتمال بدید که بی گناهم.

- - - Updated - - -

ضمنا این دور اکثر حدسیات و حسیات و تحلیلها مو برای خودم نگه می دارم و روشون برای خودم تحقیق میکنم تا بیام تو تاپیک مطرح کنم بنظرم اینطوری ایمن تره و مورد سو استفاده قرار نمیگیره. اگر به یقین رسیدم مطمئن باش اون موثع مطرح میکنم. دلیل اینکه پست هام این شکلین این دور همینه. و شاید حت دلیل ادامه ندادن بحث با آرش هم همین باشه.

- - - Updated - - -

در باره ی رضا هم با محمد موافقم تا حدودی شکل پست دادنش عجیب منو یاد دوران گناهکاریش میندازه خیلی منفعله. باید برم پستهاشو سر فرصت دوباره بخونم شاید سرنخی توشون باشه. البته اگه حال داشتم
    فک کنم جواب سوالت و دادم ولی قانع نشدی شایدم قانع کننده نبود ، کجای بازی من گیج بودم ؟ عاقا خیلی عجیبه منم درست حسابی پست بدم ؟ خل و چل نیستم که ، مث یکی از دورای قبلی که عرفان میگف یه همچین پستی از صدرا بعیده ، صدرا میتونه یه همچین پستی بده ؟ ادم ناراحت میشه خب اگه اینجوریه بگین اصن بازی نکنم من. در مورد رایت یکم واضح تر توضیح بدم ، میتونی ترکیب جفتش و در نظر بگیری ، ینی هم واسه اینکه گادکش نشم هم بت شک داشتم. هدفی پشتش نبوده که بخام بگم من بش رای میدم دو نفر دیگ هم رای میدن یکی مث امین ، اگه رای اجباری نمیبود اون فاز قطعن بت رای نمیدادم و میزاشتم واسه فاز بعد ، ولی چون سری قبلیم امان گرفتم و باید رای میدادم گزینه ای بهتر از دو ندیدم
    SadRa آنلاین نیست.

16. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:26 PM #216
    خب در مورد مرگ سید رفتم نقشا رو خوندم.
    ممکنه توسط قاتل (اگه به جز رابین کسی باشه) یا تروریست دوم (در صورت وجود) کشته شده باشه که خب احتمال وجود اینا خیلی کمه. به نظرم یکی از این حالتهاست؛ یا مافیا عملیات تروریستی انجام داده، یا جادوگر برافروخته شده و بعد از جذب، یه نفر رو کشته، یا شهروندی جادوگر رو هدف نداده بوده و جادوگر سید رو جادو کرده و نقشش رو گرفته. به نظرم از این سه حالت خارج نیست و حالت دیگه ای نتونستم پیدا کنم.

من عصرتر میام و مفصل نظراتم رو میگم فعلا یکی دو تا جواب رو بدم

ببین محمد «حرفی بهش میزنی میگه جوه» ینی چی؟ باید دید مورد چی بوده. اون فاز من اون حرف رو زدم و فری اومد گفت که چرا خواستی جادوگر رو ضعیف نشون بدی و فلان، من هم جوابش رو دادم کامل. بعدش تو اومدی دوباره گفتی چرا میخوای جادوگر رو ضعیف نشون بدی، خب وقتی چند نفر یه سوال رو از یه نفر میپرسن در حالی که جوابش رو داده قبلا، دقیقا مصداق اینه که بخوای جو رو علیه یکی کنی. با خود سوال پرسیدنه مشکل نداشتم، با تکرار سوالی که قبلا جواب دادم مشکل داشتم. که حالا بعد تو گفتی پست فری رو ندیده بودی و فلان. متوجه منظورم میشی؟
    بعدش هم توضیح بده که چطور با توجه به بالانس یکی از بین من و امین گناهکار هستیم؟

آرش ، آرش همش داره سید قبلی و با سید الان مقایسه میکنه ، اصن منطقی نیست این حرکت ، تو باید با چیزی که روبه روته کنار بیای الان ولی همش داری میگی ، اون سیدی که من میشناختم ، اون سیدی که تو ادوار قبلی بود و فلان ، من اصن حس خوبی نمیگیرم از این حرکت و هدف از این رفتار فقط قانع نشدنه. ارش میگه این سری تو اومدی رو یه نفر زوم کردی در حالی که سید میگه من رو یه موضوع زوم کردم که خب منطقی تره بازم حرف سید ، ممکنه تو این موضوع سه نفر یا چار نفر سهیم باشن و ممکنه یه نفر ، بن هرحال بحث تعداد نبوده ، بحث موضوع بوده که همچنان آرش قانع نمیشه
    خب منم بعدش به سید گفتم کسای دیگه هم اون موضوع رو گفته بودن چطور رو اونا زوم نکردی در کل هنوز هم به نظرم سید با وجود بیگناهیش، از لحظه ای که اومده بود توی بازی روی امین هدف گذاری کرده بود و با فکر اعدامش کلا وارد بازی شده بود، حالا اینکه چیزی دیده بود از امین یا نه رو نمیدونم، من خودم چیزی از امین ندیدم که سید بخواد اینطوری روش زوم کنه.

اون جریان پست 194 هم یه چیز دیگه بود کلا عزیز من داشتم به سید میگفتم کسای دیگه جز امین هم در مورد پلیرای توی سایه صحبت کردن بودن، اگه تو با این موضوع مشکل داری، چرا بقیه رو ایگنور کردی و فقط به امین گیر دادی؟ ( = یعنی مشکلت با موضوع نبوده و با امین بوده، نه که برو به اونا هم گیر بده)

در مورد خود سید هم من از همون اول که اومد تو بازی و گفت بقیه بحث ها دری وریه حس منفی قوی بهش گرفتم و حرفهاش هم قانعم نکرد. خصوصا پستی که من توش یه حرف کلا جدید زده بودم رو ایگنور کرد و گفت تو نمیخوای قانع شی. خب به کسی وسط بحث و وقتی که بحث هنوز جریان داره، بگه تو نمیخوای قانع شی، حس بد میگیره آدم.

- - - Updated - - -

بند آخر حرف هاش هم قانعم نکرد= حرف هاش در مورد چرت بودن بقیه بحث ها منظورمه
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

17. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:31 PM #217
    آقا این پست محمده ساعت 12:58 یعنی دو دقیقه مونده به پایان فاز:

سید این پست آخرش خوب بود و کلی نظرم رو عوض کرد.
    که من در جواب گفتم تو اصلا هیچ جایی واضح موضعت رو درباره بحث سید و امین و آرش اعلام نکردی و کلا معلوم نیست نظرت چی بوده از قبل، این که هیچی، حالا هر چی بوده چطوری اینقدر سریع دو دقیقه مونده به آخر فاز کلی نظرت عوض شد؟! بعدشم فاز تمدید میشه من میگم آقا وقت هست بیا توضیح بده، نمیاد، آخرشم میاد میگه اومدم پست بدم تموم شد وقت و در کمال نا باوری سید همون شب میمیره و بی گناهه.

این موضوع رو اعصاب منه نمیتونم باهاش کنار بیام

با توجه به نقش سید، مجبوریم بیشتر رو امین و آرش تمرکز کنیم، من یک دور از اول پست های این سه نفرو میخونم.
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:37 PM #218
    اول در مورد فاز شب

سيد سكته كرده! با توجه به اينكه اين چند شب شباي ساكتي داشتيم و فقط يه نفر مرده تو داستان كه اونم فك كنم اجماع داريم كه در اثر زدن سامورايي بوده ب احتمال زياد، نشونه ديگه اي از قتل نديديم تو داستان كه بتونيم نحوه قتلارو با هم مقايسه كنيم
    با توجه به اينكه رابين قاتل بوده و با توجه به توضيحات پر اب و تاب جادوگر كه نقش جديديه و پويا حتما گذاشتتش تو بازي و با توجه به بالانس عادي و همچنين تعداد قتلها ميشه با تقريب بالايي گف كه قاتل دوم نداريم و تنها قاتل بازي رابين بود.

پس الان تير زنامون يه مافياس و يه پليس كاراگاه و با توجه به تبصره هايي كه تو نقش جادوگر هس جادوگرم ميتونه بيگناه بكشه ،
    اگه بگيم امير توسط جادوگر كشته شده (هر دو حالتش) يني مافيا تير نزده و اينم ممكنه بخاطر مردن تروريست باشه كه تير زنشون بود! خيلي بعيده از نظرم كه تيراشون منتقل نشه پويا نميزاره مافيا ب اين زودي اينقد تضعيف شن

اگه بگيم مافيا زده اميرو يني جادوگرو يه نفر هدف قرار داده و همونم بندش شده ( چون تنها حالايه كه جادوگر مجبور ب قتل نميشه) باز هم بايد بدنبال نشونه شباي بعد باشيم اينارو نوشتم كه يه نتي داشته باشيم برا تحليل شباي بعد و نميخام روش مانور داده بشه كه از بحث اصلي دور بمونيم چون كمكي ب پيدا كردن گناهكار نميكنه صرفا برا حل معما و ساده شدن كارمون.

اها با رضام موافقم كه چون پژي بي نقش بود احتمال زياد سيد فدايي بوده.
    Erf_Ju آنلاین نیست.

19. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:55 PM #219
    ممکنه توسط قاتل (اگه به جز رابین کسی باشه) یا تروریست دوم (در صورت وجود) کشته شده باشه که خب احتمال وجود اینا خیلی کمه. به نظرم یکی از این حالتهاست؛ یا مافیا عملیات تروریستی انجام داده، یا جادوگر برافروخته شده و بعد از جذب، یه نفر رو کشته، یا شهروندی جادوگر رو هدف نداده بوده و جادوگر سید رو جادو کرده و نقشش رو گرفته. به نظرم از این سه حالت خارج نیست و حالت دیگه ای نتونستم پیدا کنم.

ببین محمد «حرفی بهش میزنی میگه جوه» ینی چی؟ باید دید مورد چی بوده. اون فاز من اون حرف رو زدم و فری اومد گفت که چرا خواستی جادوگر رو ضعیف نشون بدی و فلان، من هم جوابش رو دادم کامل. بعدش تو اومدی دوباره گفتی چرا میخوای جادوگر رو ضعیف نشون بدی، خب وقتی چند نفر یه سوال رو از یه نفر میپرسن در حالی که جوابش رو داده قبلا، دقیقا مصداق اینه که بخوای جو رو علیه یکی کنی. با خود سوال پرسیدنه مشکل نداشتم، با تکرار سوالی که قبلا جواب دادم مشکل داشتم. که حالا بعد تو گفتی پست فری رو ندیده بودی و فلان. متوجه منظورم میشی؟

خب منم بعدش به سید گفتم کسای دیگه هم اون موضوع رو گفته بودن چطور رو اونا زوم نکردی در کل هنوز هم به نظرم سید با وجود بیگناهیش، از لحظه ای که اومده بود توی بازی روی امین هدف گذاری کرده بود و با فکر اعدامش کلا وارد بازی شده بود، حالا اینکه چیزی دیده بود از امین یا نه رو نمیدونم، من خودم چیزی از امین ندیدم که سید بخواد اینطوری روش زوم کنه.

اون جریان پست 194 هم یه چیز دیگه بود کلا عزیز من داشتم به سید میگفتم کسای دیگه جز امین هم در مورد پلیرای توی سایه صحبت کردن بودن، اگه تو با این موضوع مشکل داری، چرا بقیه رو ایگنور کردی و فقط به امین گیر دادی؟ ( = یعنی مشکلت با موضوع نبوده و با امین بوده، نه که برو به اونا هم گیر بده)

در مورد خود سید هم من از همون اول که اومد تو بازی و گفت بقیه بحث ها دری وریه حس منفی قوی بهش گرفتم و حرفهاش هم قانعم نکرد. خصوصا پستی که من توش یه حرف کلا جدید زده بودم رو ایگنور کرد و گفت تو نمیخوای قانع شی. خب به کسی وسط بحث و وقتی که بحث هنوز جریان داره، بگه تو نمیخوای قانع شی، حس بد میگیره آدم.

- - - Updated - - -

عزیزم کدوم یکی از پلیرا در مورد پلیرای توی سایه پست داد ؟
    مخاطب این بحث امین بود و بحثم پیرامون موضوع بود.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

عزیزم کدوم یکی از پلیرا در مورد پلیرای توی سایه پست داد ؟
    مخاطب این بحث امین بود و بحثم پیرامون موضوع بود.
    SadRa آنلاین نیست.

20. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:58 PM #220
    خب. من دیشب یک دفعه دسترسی‌م به سایت قطع شد. فکر کنم سرورپارس، رنج آی‌پی‌م رو بن کرده بود به خاطر استفاده از تور. حالا به هرحال من یک توضیح راجع به داستان و این‌ها می‌دم، بعدش هم سوال‌هایی که ازم شده رو جواب می‌دم. بعد تو پست بعدی‌م از چند نفر سوال می‌پرسم.

در مورد سید، این‌که این اتفاق شب پنجم افتاده عجیب‌ش می‌کنه. چون همزمان با شروع فعالیت جادوگر و عمل‌ کردن سم احتمالی قاتل انجام شده. نحوه‌ی مرگ‌ش هم، سکته، حالت قتل مافیا نیست. حالت سم خوردن‌ـه به نظرم. مافیا سکته نمی‌ده قاعدتا طرف رو. قاتل که اگر فقط رابین باشه - و خب ظاهرا درست بود، قاتل توی سایه بوده و نرسیده بزنه - احتمالش شاید کمه که به سید سم داده باشه، چون مثلا اگر می‌تونست سم بده، تیر هم می‌زد خب. :-؟ می‌مونه جادوگر. که یا باید سید مورد هدف قرارش می‌داده تا بتونه بمیره، یا این‌که کسی جادوگر رو هدف نداده و جادوگر خودش مثل بیگناهان بازی می‌کنه و اون‌طرف مسوم می‌شه و می‌میره. اولی‌ش که با نقش اعلام شده نمی‌خونه، چون بی‌گناه بی‌نقش نمی‌تونه بنده بشه. که یک احتمال خاص هم وجود داره که سید مافیا بوده و مثلا نقش بی‌گناه بی‌نقش بهش دادن - که امن‌ترین نقش برای لباس دادنه اونم سیدی که در شرف اعدام بود فاز قبل‌ش - و یکی از شب‌ها جادوگر رو هدف قرار داده بوده، که در این صورت چون مافیا بیشتر از ۲ نفر بوده، مرده. این رو با این‌که احتمال‌ش کمه، لازم دونستم بگم، چون حقیقت‌ش برای سخته باور کنم که پویا به سید بی‌نقش داده، اونم توی آخرین دورش و خداحافظی‌ش. ولیکن احتمال‌ش به نظرم از این موردی که الان می‌خوام بگم کمتره. مورد دیگه، اینه‌که کسی جادوگر رو هدف قرار نداده، و جادوگر سید رو جادو کرده - دقیقا هم گاد گفته که مسموم می‌شه طرف - و سید مرده و حالا خودش داره در خدمت بی‌گناهان بازی می‌کنه. اگر دومی رو بگیریم، به نظرم یک‌چیز توی شناسایی جادوگر کمک می‌کنه، اونم اینه‌که کسی هست که هیچ‌کس سمت هدف قرار دادن‌ش نرفته، چه استعلام، چه سیو چه تیر یا هرچی.
    این دور یک چیز خیلی عجیب هم داشته، اونم اینه‌که مافیا تقریبا هیچ‌کاری نکرده تو شب. با این‌که انتظار داشتم مثلا انتحاری بزنن حداقل این شب‌ها، منتها این‌که بی‌تحرک بودن عجیبه برام. چون مگه کلا چندتا ضد ضربه داریم که همه‌ش رو زده باشن به این‌ها و اصلا چرا نباید تیر زده باشن؟ حس می‌کنم این قضیه یک ربط مستقیمی به بالانس داره و بالانس متفاوت‌تر از چیزی‌ـه که فکر می‌کردم. از این نظر مهمه برام.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran نمایش پست ها
    یه نکته هم از فاز قبل بود الان یادم افتاد بگم، بعد از اینکه فری اومد و به صورت رندوم رای داد امین اینو گفت:

همونطور که خود امین هم گفته برای اعدام 3 رای نیاز بود و رای رندوم فری قرار نبود باعث اعدام من بشه و با توجه به جریان بازی هم قرار نبود 2 نفر دیگه بعد فری به من رای بدن، در واقع این رای هیچ اثری قرار نبود تو بازی بذاره که انقدر این رای پرت دادن فری برای امین سنگین بوده و جالب تر اینکه همین مورد امین رو برای رای دادن به فری جدی کرده ! نمیدونم احساس میکنم امین اینجا روی کاری که فری کرد عامدانه یه بزرگنمایی و جوی رو ایجاد کرد که حس خوبی بهم نداد.
    ببین توی توضیح به مهدی هم گفتم. رای دادن یک نوع قبول مسئولیت توی اتهام جدی‌ـه؛ وقتی کسی رای رندوم می‌ده، این مسئولیت رو از خودش باز کرده. مسئله اعدام شدن طرف مقابل نیست اصلا. مسئله خارج کردن عمدی شخص از بازی‌ـه. به طور مثال واکنش من جدیت‌ش به فری بود، چون از اول توی بازی بود، پست‌ها رو خونده بود و با حالت بی‌خیال‌طور خودش رو دور نگه داشته بود از بازی. و موقع رای هم باز اون بی‌خیالی و گریز از مسئولیت رو بازی کرد. مسئله اصلا اعدام شدن کسی که بهش رای داد نبود، وگرنه که گناهکارها بیشتر می‌ترسن از اعدام کردن شخص دیگه‌ای، چون خب می‌دونن که طرف روبروشون احتمالا گناهکار نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    خب قبلا مگه ۲ فاز پشت هم تو یه روز داشتیم مگه؟ من میگم خود همین امروز هم تقریبا سرعتی شده ۱ فازش این یعنی نمیشه مقایسه کرد با دور های قبل. حرفی که میزنی با توجه به دور های قبل بله منطقیه ولی لزوما درست نیست. اون بعد فاز شب اول جمعه رو قبول دارم بهرحال.

میگم چرا نزدنش رو نگرفتی. همون بخش اخر جملت که خب میگی به خاطر پیش فرضت از سهمیه ها بوده. اتفاقا همون بحث سهمیه ها و سوختن و اینا و پیش فرضت بود که توجه منو جلب کرد وگرنه خب دلیل دیگه ای نمیتونست داشته باشه
    خب پیش‌فرض از سهمیه‌ها رو هم توضیح دادم از کجا اومده دیگه.

اما فری؛ که خب دیدم زیاد هم جو داده از دیشب تا حالا. حالا این سوال رو می‌خواستم پست بعدی بپرسم، ولی گفتم همین‌جا بپرسم. چرا به من رای دادی فری؟ من که مشخص بود چرا حس منفی گرفتم ازت، منتها تو که کلا حال نداشتی پست‌های من رو بخونی، می‌خوام ببینم چطور رای دادی؟

واکنش تند امین هم به رای رندوم من هنوز برام مشخص نیست. طوری واکنش نشون داد که گفتم الان بهم رای میده ولی بهم رای هم نداد :/ آیا امین همونیه که مرگ سید کاسه کوزشو به هم ریخت؟؟
    این هم که باز جو دادنه؛ بدون هیچ پایه‌ای. این کاسه کوزه رو که با استفاده از مرگ سید داری روش مانور می‌دی، توضیح می‌دی چه کاسه کوزه‌ای؟ اصلا بحث من و سید چی بود که بخواد کاسه کوزه داشته باشه؟ اون هم وقتی که سید بحث رو با من شروع کرده بود. این رو به نظرم خیلی جدی باید توضیح بدی‌ش به عنوان یک سناریو.

این رو یک‌بار دیگه هم در قالب محتاط بودن گفتی، که گفتم چرا فرق داره این ماجرا. با توجه به پست‌های من، بگو که از چی خواستم دور بمونم؟ یعنی چه اتفاقی جدی‌ای افتاده بوده که واردش نشدم؟

پست من یکی از اولین پست ها بود و نمیشد که همین طوری از کنارش رد شد و بعداً با دقت تمام بهش رجوع کرد.
    اتفاقا یک‌چیزی راجع به این بگم؛ پست‌ها اول بازی رو که آدم همین‌طوری ازش رد می‌شه و بعدا که بازی جدی‌تر می‌شه بر می‌گرده با توجه به اتفاقات افتاده، رفتارهای قبلی رو می‌خونه. و خب کاری هست که خودت هم بارها کردی وقتی می‌خواستی به یک دید راجع به بازیکن‌ها برسی و نظر بدی راجع به‌شون.
    اتفاقا این‌جا به نظرم کسی مشکوکه که خیلی ریز پست اول بازی رو اون هم چنین چیزهایی رو می‌خونه. چون گناهکارها باید شب‌ها هدف بدن و خب برای حدس نقش بقیه، خیلی دقیق‌تر می‌خونن این‌ها رو. یعنی از این نظر به نظرم، این رفتار محمد رضا عجیب نبوده که داری به عنوان یک چیز عجیب مطرح‌ش می‌کنی.

- - - Updated - - -

خب. من دیشب یک دفعه دسترسی‌م به سایت قطع شد. فکر کنم سرورپارس، رنج آی‌پی‌م رو بن کرده بود به خاطر استفاده از تور. حالا به هرحال من یک توضیح راجع به داستان و این‌ها می‌دم، بعدش هم سوال‌هایی که ازم شده رو جواب می‌دم. بعد تو پست بعدی‌م از چند نفر سوال می‌پرسم.

در مورد سید، این‌که این اتفاق شب پنجم افتاده عجیب‌ش می‌کنه. چون همزمان با شروع فعالیت جادوگر و عمل‌ کردن سم احتمالی قاتل انجام شده. نحوه‌ی مرگ‌ش هم، سکته، حالت قتل مافیا نیست. حالت سم خوردن‌ـه به نظرم. مافیا سکته نمی‌ده قاعدتا طرف رو. قاتل که اگر فقط رابین باشه - و خب ظاهرا درست بود، قاتل توی سایه بوده و نرسیده بزنه - احتمالش شاید کمه که به سید سم داده باشه، چون مثلا اگر می‌تونست سم بده، تیر هم می‌زد خب. :-؟ می‌مونه جادوگر. که یا باید سید مورد هدف قرارش می‌داده تا بتونه بمیره، یا این‌که کسی جادوگر رو هدف نداده و جادوگر خودش مثل بیگناهان بازی می‌کنه و اون‌طرف مسوم می‌شه و می‌میره. اولی‌ش که با نقش اعلام شده نمی‌خونه، چون بی‌گناه بی‌نقش نمی‌تونه بنده بشه. که یک احتمال خاص هم وجود داره که سید مافیا بوده و مثلا نقش بی‌گناه بی‌نقش بهش دادن - که امن‌ترین نقش برای لباس دادنه اونم سیدی که در شرف اعدام بود فاز قبل‌ش - و یکی از شب‌ها جادوگر رو هدف قرار داده بوده، که در این صورت چون مافیا بیشتر از ۲ نفر بوده، مرده. این رو با این‌که احتمال‌ش کمه، لازم دونستم بگم، چون حقیقت‌ش برای سخته باور کنم که پویا به سید بی‌نقش داده، اونم توی آخرین دورش و خداحافظی‌ش. ولیکن احتمال‌ش به نظرم از این موردی که الان می‌خوام بگم کمتره. مورد دیگه، اینه‌که کسی جادوگر رو هدف قرار نداده، و جادوگر سید رو جادو کرده - دقیقا هم گاد گفته که مسموم می‌شه طرف - و سید مرده و حالا خودش داره در خدمت بی‌گناهان بازی می‌کنه. اگر دومی رو بگیریم، به نظرم یک‌چیز توی شناسایی جادوگر کمک می‌کنه، اونم اینه‌که کسی هست که هیچ‌کس سمت هدف قرار دادن‌ش نرفته، چه استعلام، چه سیو چه تیر یا هرچی.
    این دور یک چیز خیلی عجیب هم داشته، اونم اینه‌که مافیا تقریبا هیچ‌کاری نکرده تو شب. با این‌که انتظار داشتم مثلا انتحاری بزنن حداقل این شب‌ها، منتها این‌که بی‌تحرک بودن عجیبه برام. چون مگه کلا چندتا ضد ضربه داریم که همه‌ش رو زده باشن به این‌ها و اصلا چرا نباید تیر زده باشن؟ حس می‌کنم این قضیه یک ربط مستقیمی به بالانس داره و بالانس متفاوت‌تر از چیزی‌ـه که فکر می‌کردم. از این نظر مهمه برام.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran نمایش پست ها
    یه نکته هم از فاز قبل بود الان یادم افتاد بگم، بعد از اینکه فری اومد و به صورت رندوم رای داد امین اینو گفت:

همونطور که خود امین هم گفته برای اعدام 3 رای نیاز بود و رای رندوم فری قرار نبود باعث اعدام من بشه و با توجه به جریان بازی هم قرار نبود 2 نفر دیگه بعد فری به من رای بدن، در واقع این رای هیچ اثری قرار نبود تو بازی بذاره که انقدر این رای پرت دادن فری برای امین سنگین بوده و جالب تر اینکه همین مورد امین رو برای رای دادن به فری جدی کرده ! نمیدونم احساس میکنم امین اینجا روی کاری که فری کرد عامدانه یه بزرگنمایی و جوی رو ایجاد کرد که حس خوبی بهم نداد.
    ببین توی توضیح به مهدی هم گفتم. رای دادن یک نوع قبول مسئولیت توی اتهام جدی‌ـه؛ وقتی کسی رای رندوم می‌ده، این مسئولیت رو از خودش باز کرده. مسئله اعدام شدن طرف مقابل نیست اصلا. مسئله خارج کردن عمدی شخص از بازی‌ـه. به طور مثال واکنش من جدیت‌ش به فری بود، چون از اول توی بازی بود، پست‌ها رو خونده بود و با حالت بی‌خیال‌طور خودش رو دور نگه داشته بود از بازی. و موقع رای هم باز اون بی‌خیالی و گریز از مسئولیت رو بازی کرد. مسئله اصلا اعدام شدن کسی که بهش رای داد نبود، وگرنه که گناهکارها بیشتر می‌ترسن از اعدام کردن شخص دیگه‌ای، چون خب می‌دونن که طرف روبروشون احتمالا گناهکار نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    خب قبلا مگه ۲ فاز پشت هم تو یه روز داشتیم مگه؟ من میگم خود همین امروز هم تقریبا سرعتی شده ۱ فازش این یعنی نمیشه مقایسه کرد با دور های قبل. حرفی که میزنی با توجه به دور های قبل بله منطقیه ولی لزوما درست نیست. اون بعد فاز شب اول جمعه رو قبول دارم بهرحال.

میگم چرا نزدنش رو نگرفتی. همون بخش اخر جملت که خب میگی به خاطر پیش فرضت از سهمیه ها بوده. اتفاقا همون بحث سهمیه ها و سوختن و اینا و پیش فرضت بود که توجه منو جلب کرد وگرنه خب دلیل دیگه ای نمیتونست داشته باشه
    خب پیش‌فرض از سهمیه‌ها رو هم توضیح دادم از کجا اومده دیگه.

اما فری؛ که خب دیدم زیاد هم جو داده از دیشب تا حالا. حالا این سوال رو می‌خواستم پست بعدی بپرسم، ولی گفتم همین‌جا بپرسم. چرا به من رای دادی فری؟ من که مشخص بود چرا حس منفی گرفتم ازت، منتها تو که کلا حال نداشتی پست‌های من رو بخونی، می‌خوام ببینم چطور رای دادی؟

این هم که باز جو دادنه؛ بدون هیچ پایه‌ای. این کاسه کوزه رو که با استفاده از مرگ سید داری روش مانور می‌دی، توضیح می‌دی چه کاسه کوزه‌ای؟ اصلا بحث من و سید چی بود که بخواد کاسه کوزه داشته باشه؟ اون هم وقتی که سید بحث رو با من شروع کرده بود. این رو به نظرم خیلی جدی باید توضیح بدی‌ش به عنوان یک سناریو.

این رو یک‌بار دیگه هم در قالب محتاط بودن گفتی، که گفتم چرا فرق داره این ماجرا. با توجه به پست‌های من، بگو که از چی خواستم دور بمونم؟ یعنی چه اتفاقی جدی‌ای افتاده بوده که واردش نشدم؟

پست من یکی از اولین پست ها بود و نمیشد که همین طوری از کنارش رد شد و بعداً با دقت تمام بهش رجوع کرد.
    اتفاقا یک‌چیزی راجع به این بگم؛ پست‌ها اول بازی رو که آدم همین‌طوری ازش رد می‌شه و بعدا که بازی جدی‌تر می‌شه بر می‌گرده با توجه به اتفاقات افتاده، رفتارهای قبلی رو می‌خونه. و خب کاری هست که خودت هم بارها کردی وقتی می‌خواستی به یک دید راجع به بازیکن‌ها برسی و نظر بدی راجع به‌شون.
    اتفاقا این‌جا به نظرم کسی مشکوکه که خیلی ریز پست اول بازی رو اون هم چنین چیزهایی رو می‌خونه. چون گناهکارها باید شب‌ها هدف بدن و خب برای حدس نقش بقیه، خیلی دقیق‌تر می‌خونن این‌ها رو. یعنی از این نظر به نظرم، این رفتار محمد رضا عجیب نبوده که داری به عنوان یک چیز عجیب مطرح‌ش می‌کنی.
    Amin آنلاین نیست.