alt
صفحه 10 از 32 نخستنخست ... 6789101112131420 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 200 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:57 AM #181
    سید پوزیدون کیه خداوکیلی

صدرا نظرت درباره بحث سید و امین و آرش و من چیه
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:57 AM #182
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    خب فعلن تا اینجا شاید بیشترین حس منفی و نسبت به تو دارم.
    این تم بی حوصلگیت غیرطبیعیه ، میتونه یه نوع پدافند باشه
    توضیح درست حسابیم که نمیدی فقط میگی حوصله ندارم دری‌وری بمونم
    بلخره کدومش؟ گادکش نشدن یا مشکوک بودن؟ اگه مشکوکی پس چرا نوشتی جهت گادکش نشدن؟ اگه میترسی گادکش شی که گزینه های بهتری هم هست به غیر من
    FM90 آنلاین نیست.

3. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    مورد پسند : 67 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:58 AM #183
    عرفان تو خیلی خوبی : )))))))

سید این پست آخرش خوب بود و کلی نظرم رو عوض کرد.

الان واقعاً فرصت ندارم در جواب مهران، امین، آرش و بقیه بنویسم. اگر عمری باشه فردا
    در خدمتتون هستم.
    Donnie Darko آنلاین نیست.

4. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:59 AM #184
    من ترجیح میدم با توجه ب روند رایم رو ب محمد بدم
    رای به اعدام : محمد
    SmRs آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:59 AM #185
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    سید پوزیدون کیه خداوکیلی

صدرا نظرت درباره بحث سید و امین و آرش و من چیه
    الان ک دیگه وقت نیست اگه عمری باشه فاز بعد حتمن جوابت و میدم
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    09-21-2018, 12:59 AM #186
    نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie Darko نمایش پست ها
    عرفان تو خیلی خوبی : )))))))

سید این پست آخرش خوب بود و کلی نظرم رو عوض کرد.

الان واقعاً فرصت ندارم در جواب مهران، امین، آرش و بقیه بنویسم. اگر عمری باشه فردا
    در خدمتتون هستم.
    محمد تویی که به من میگی منفعلانه بازی میکنی
    این پست دقیقا عین منفعل بودنه
    چی کجا. اصلا نظرت چی بود که بخواد عوض بشه؟ چی باعث شد نظرت عوض بشه؟

فردا هم اینو توضیح بده هم این که چرا به من رای دادی

7. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:00 AM #187
    امین
    در مورد قانون که باید یک‌سری جلسات عقیدتی سیاسی داشته باشیم باهم. یعنی چی تا وقتی می‌شه دورش زد دلیلی برای دور نزدن‌ش نیست؟
    اما در مورد رای رندوم. به نظرم رای یک نوع اتهام همراه با مسئولیت‌ـه. وقتی رندوم می‌دی رای رو، بی‌خیال شدن این مسئولیت‌س. می‌شه یک‌جور خالی کردن شونه از اتهام زدن. یعنی از اون‌جایی حس منفی به من می‌ده، که یک نوع نمایش بی‌خیالی‌ـه. حالا تو که می‌گی نبودی برای بحث و این‌ها جداست بحث‌ت، بیشتر منظورم فری بود. به خاطر سبک بازی و استراتژی بی‌خیال‌طورش.
    یعنی وقتی میتونم از امانی که بعدا ممکنه باعث بشه گادکش نشم وقتی نیستم یا نت نداشتم یا هرچی استفاده نکنم، چرا استفاده بکنم؟ یه رای میدم به کسی که اصلا قرار نیس اعدام بشه و دور از ذهن و بازیه.
    بخش دوم حرفت رو اما قبول دارم. اما خب نه وقتی که صرفا ۵ ۶ صفحه بازی انجام شده هیچکس شک جدی به کس دیگه ای نداره. زمان این رای پرت هم همین فاز هاست. فاز های بعد نمیشه این کار رو کرد مثلا و یکی این کارو انجام بده خود منم با همین منطق تو بهش گیر میدم. چون بازی محدود تر، گزینه ها بیشتر، و کلا انقدر گنگ نیس اون موقع که گزینه نداشته باشی و بیای بیضوی رای بدی

گاد می‌گه قابلیت این رو داره که جمعه شب، سه فاز پشت هم برگزار کنه؛ این که این قابلیت وجود داره، به نظرم همون سرعتی سابق رو معنی می‌ده دیگه. یعنی من فکر می‌کنم اگر امشب بعد از شروع کار جادوگر سهمیه‌ها تموم نشه، بعد از فاز اول شب جمعه تموم می‌شه دیگه.

اون بخش آخر رو نفهمیدم الان. می‌گی مافیا رو چرا نزدن‌ش رو گرفتی؟ من فقط در یک حالت نزدن مافیا رو گرفتم، اون هم این بود که تروریست نداشته باشه. یا این‌که می‌گی چرا می‌گم مافیا حتما زده و شاید از عمد نزده باشه. که خب با پیش‌فرضی که از شب چهارم و سهمیه‌ها داشتم، گفتم این رو.
    خب قبلا مگه ۲ فاز پشت هم تو یه روز داشتیم مگه؟ من میگم خود همین امروز هم تقریبا سرعتی شده ۱ فازش این یعنی نمیشه مقایسه کرد با دور های قبل. حرفی که میزنی با توجه به دور های قبل بله منطقیه ولی لزوما درست نیست. اون بعد فاز شب اول جمعه رو قبول دارم بهرحال.

میگم چرا نزدنش رو نگرفتی. همون بخش اخر جملت که خب میگی به خاطر پیش فرضت از سهمیه ها بوده. اتفاقا همون بحث سهمیه ها و سوختن و اینا و پیش فرضت بود که توجه منو جلب کرد وگرنه خب دلیل دیگه ای نمیتونست داشته باشه

سید

از نظر من شیوه بازیت خیلی فرقی نکرده و من همینجوری میشناسم بازی تو رو، فارغ از نقش. اما اینکه یکی دیگه چه نظری نسبت به این قضیه داره رو من چجوری می تونم قضاوت کنم؟ فکر کنم اصلا سوالت رو نفهمیدم

حرف من اینه که توی دور 7 و دور 9 که خودش مثال زد اول، توی پست اولش به چند نفر گیر/حس/سوال/ یا هرچی داده بود، اما این سری این طور عمل نکرده. بعدش در جواب سید گفت که خب اون چند نفر رو حول یک موضوع بهشون گیر داده بوده، که درسته این، اما همین میتونه شامل این دور هم بشه، که حرف امین رو بقیه هم زده بودند دقیقا (این که کسایی که فعالیت ندارن گناهکارن) اما سید فقط حرف امین رو دیده؟
    اها. خب این دور رو نمیتونی مثلا با آریا استارک مقایسه بکنی. اونجا یادمه قبل ورود رسمی اریا بازی بیشتری انجام شده بود. اینجا چیز خاصی نبود تا موقعی که سید بیاد. از نظر من مشکلی نداشته و تغییری نمی بینم. این که به چند نفر دیگه شک داشته باشه مربوط به بازی میشه نه صرفا سبک یک فرد.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

8. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    09-21-2018, 01:00 AM #188
    بمیرین. نیم ساعت تمدید. هر نفر فقط 1 بار می تونه عوض کنه.

بازی باید اعدام داشته باشه. یه کاری نکنین با 2 رای اعدام کنم ترسوها.

God آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:01 AM #189
    سيد دهنت سرويس پوزيدون چيه مردك : ))))) پخش زمينم يني

ممد تو بهتري
    Erf_Ju آنلاین نیست.

10. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:03 AM #190
    صدرا و محمد وقت دارید بیاید توضیح بدید

11. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:04 AM #191
    من رايم همونه و عوض نميكنم . در مورد عارش هم فاز بعد اگه عمري باشه صحبت دارم
    Erf_Ju آنلاین نیست.

12. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:09 AM #192
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir نمایش پست ها
    و منم با استفاده از همون دور بیگناه و ادوار دیگه استدلال کردم که روش من این نبوده، تمرکز من حتی در همون پست که بخاطر شرایط در مورد چند نفر اظهار نظر کردم و استدلالم کردم چرا روی پوزیدون بوده و همونم تا نیل به نتیجه رفتم.
    اون چیزی که برای من اهمیت داره یک رفتار و خط رفتاری خاص هست و هر دور با توجه به شرایط هر روشی رو پی بگیرم، اینکه تمرکزم روی یک خط رفتاری خاص هست تغییر نمی کنه. استدلالم هم روی اون پست و همون دور هم واضح بوده.

در واقع من اصل حرف تو که رفتار تو رفتار دور های گناه کاریت هست و نه دوران بیگناهیت رو از نظر منطقی هم درست نمی دونم چون به حرف امین مبنی بر اینکه هر دور سیاست خودش رو داره رو واقفم، حتی قاتل با گاد فادر تفاوت رفتاری داره، اما یه اما بزرگ وجود داره و اونم اینه ادعای تو در مورد من که وقتی بیگناهم روی چند تا موضوع تمرکز می کنم در شروع و بعد تفکیک می کنم از اساس دروغ محضه
    قسمت ایتالیک: من ادعا نکردم که تو روی چند تا موضوع باید تمرکز کنی، اتفاقا یک موضوع بودن رو قبول کردم، اما دارم میگم چرا فقط امین؟ چرا بقیه که همون حرف رو زده بودن نه؟ مثل پست اولت توی دور 9 (که بر خلاف دور 7 که هی میگی، شرایطش بیشتر شبیه الان بود.)
    درست، اون چیزی که برای تو اهمیت داره یک خط رفتاری خاص هست، اما چیزی که برای من اهمیت داره دید و نگاهی هست که به واسطه اش توی اون مورد خاص، اون رفتار خاص به کار گرفته شده. وقتی که چند نفر یک موضوعی رو مطرح کردن، خیلی منطقی تره که بیای بگی فلانی، فلانی و فلانی، چرا این حرف رو زدین، تا اینکه از همون پست اول فقط روی یک نفر از اون ها تمرکز کنی و حرفی از بقیه نزنی.
    در حالی که یک جا برای دفاع از خودت، این حرف رو زدی:
    اون زمان هم اون سه نفر، یک رفتار واحد رو شکل داده بودند، سفسطه تو اینه که سمت بحث منو می بری تعداد نفرات، در حالی که زوم من روی یک موضوعه.
    که یعنی از نظرت اگه سه نفر، یک رفتار واحد رو نشون بدن، باید به هر سه گیر داد. منتهی این رفتار اینجا دیده نمیشه و به جاش صرفا پست امین دیده میشه

- - - Updated - - -

خواهش میکنم این پست منو که چکیده ی حرف من به سید هست بخونید.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    128
    مورد پسند : 76 بار در 21 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:10 AM #193
    @ سید

الان یعنی چیزی که از بحث با امین برای تو حاصل شده واکنش آرشه دیگه؟
    اینم بوده ولی قبلش یه داستان لیلی و مجنون تعریف کردم که به خدا ساده هم بوده میگم یه فضایی رو امین به نظرم داشت ایجاد می کرد، اون فضا رو خراب کردم، و اون فضا هم این بود که منی که هستم بیگناهم، و گناهکارا تو اونایین که هستن من با بحثی که باهاش کردم این فضا رو خراب کردم.

خود امینم تو بحثا تقریبا نمیگه چرا این فضا رو خراب کردی، میگه چرا استدلال منطقی نکردی و نیت خوانی نسبت به آینده کردی برای خراب کردن فضا که خب در موردش بحث کردیم و می کنیم
    ----------

زهر مار، به پوزیدون من گیر ندید، من از همون دور یاد نگرفتم اینو، سریالم ندیدم
    Amir آنلاین نیست.

14. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:13 AM #194
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir نمایش پست ها
    اینم بوده ولی قبلش یه داستان لیلی و مجنون تعریف کردم که به خدا ساده هم بوده میگم یه فضایی رو امین به نظرم داشت ایجاد می کرد، اون فضا رو خراب کردم، و اون فضا هم این بود که منی که هستم بیگناهم، و گناهکارا تو اونایین که هستن من با بحثی که باهاش کردم این فضا رو خراب کردم.

خود امینم تو بحثا تقریبا نمیگه چرا این فضا رو خراب کردی، میگه چرا استدلال منطقی نکردی و نیت خوانی نسبت به آینده کردی برای خراب کردن فضا که خب در موردش بحث کردیم و می کنیم
    ----------

زهر مار، به پوزیدون من گیر ندید، من از همون دور یاد نگرفتم اینو، سریالم ندیدم
    خب این حرف ها همیشه هست من حتی یک دور هم سراغ ندارم که حداقل یکی دو نفر توش نگفته باشن اینایی که تو سایه ن مشکوک هستن، و بار ها هم دیدیم که واقعا اینا یه ریگی به کفششون بوده یعنی امین چیز عجیبی نگفته و هر کسی ممکن بود اینو بگه

15. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    09-21-2018, 01:14 AM #195
    آرا:

امیر: آرش. رضا.
    رابین: مهدی.
    رضا: محمد.
    سحر: مهران.
    آرش: امیر.
    محمد: عرفان. محمدرضا.
    فری: صدرا.
    امین: فری. امین.

خاک تو سرتون.

امین سایت براش خراب بود. گفت نتونستم بخونم فعلا به خودم میدم گادکش نشم.

God آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    128
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:19 AM #196
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    قسمت ایتالیک: من ادعا نکردم که تو روی چند تا موضوع باید تمرکز کنی، اتفاقا یک موضوع بودن رو قبول کردم، اما دارم میگم چرا فقط امین؟ چرا بقیه که همون حرف رو زده بودن نه؟ مثل پست اولت توی دور 9 (که بر خلاف دور 7 که هی میگی، شرایطش بیشتر شبیه الان بود.)
    درست، اون چیزی که برای تو اهمیت داره یک خط رفتاری خاص هست، اما چیزی که برای من اهمیت داره دید و نگاهی هست که به واسطه اش توی اون مورد خاص، اون رفتار خاص به کار گرفته شده. وقتی که چند نفر یک موضوعی رو مطرح کردن، خیلی منطقی تره که بیای بگی فلانی، فلانی و فلانی، چرا این حرف رو زدین، تا اینکه از همون پست اول فقط روی یک نفر از اون ها تمرکز کنی و حرفی از بقیه نزنی.
    در حالی که یک جا برای دفاع از خودت، این حرف رو زدی:

که یعنی از نظرت اگه سه نفر، یک رفتار واحد رو نشون بدن، باید به هر سه گیر داد. منتهی این رفتار اینجا دیده نمیشه و به جاش صرفا پست امین دیده میشه
    پسرم، جز امین کسی در مورد اینکه "احتمال اینکه گناهکارا بین کسانی هستند که نیستند باشه چون فعالیتی نشده" چیزی گفته که من بهش گیر ندادم ؟

یه بار دیگه تکرار می کنم: روش من اینه: " یک موضوعی که برام از بقیه موضوعات مهم تر و نکته قوی تری داره رو انتخاب می کنم، روش زوم می کنم تا نتیجه بگیرم، خواه این موضوع از سمت یک نفر صادر بشه یا 5 نفر "

الانم طبق همین عمل کردم به نظرم اون نکته تو پست امین مهم تر بوده، روش زوم کردم، جدا از اینکه به نظرم بقیه بحث ها تا روز دوم، واقعا بحث های بی اهمیت بودن، یعنی اگر این موضع امین برام جالب نبود، تحت هیچ شرایطی رو اون موضوعات بحث نمی کردم و ترجیح میدادم پست ندم.

تشخیص اهمیت موضوعم با منه وقتی من قراره نظر بدم، مشکلی که نیست از این بابت ؟

- - - Updated - - -

خب این حرف ها همیشه هست من حتی یک دور هم سراغ ندارم که حداقل یکی دو نفر توش نگفته باشن اینایی که تو سایه ن مشکوک هستن، و بار ها هم دیدیم که واقعا اینا یه ریگی به کفششون بوده یعنی امین چیز عجیبی نگفته و هر کسی ممکن بود اینو بگه
    جایی که حس کردم ممکنه بهره برداری شه گیر دادم، این ایراد رو قبلا هم گرفتم ضمن اینکه من به بار کلمات از سمت افراد مختلف هم معتقدم، یه موقع رضا متوجه یه موضوع بدیهی نشه، براش توضیح میدم، چون یکم مقابل فهمیدن یه سری چیزا مقاوت می کنه و همیشه همینطوره، ولی وقتی آرش یک موضوع بدیهی رو متوجه نشه، چون میدونم آرش می فهمه چی میگم و خودشو به نفهمی میزنه بهش رای میدم

اشاره امین رو این موضوع متفاوته، ضمن اینکه نکته گرفتن از یه نفر و بحث کردن باهاش لزوما متهم کردنش نیست و بازم مثال رو تکرار می کنم، انگار یه نفرو بالای دیوار دیدی، یا میگه صاحب خونست و خب حل میشه یا ...

تازه الان به اون مثال یه چیزی هم اضافه شد با حرف جدیدم، یه موقع هم مثلا یارو رو بالای دیوار می بینی چیزی نمیگی چون میدونه صاحب اون خونست
    Amir آنلاین نیست.

17. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:23 AM #197
    @سید

بله، دقیقا مهران هم همچین حرفی زده بود و حرف امین رو تایید کرده بود یا محمد هم به عرفان به خاطر اینکه گفته بود ممکنه نتونه بیاد گیر داده بود. خب طبق استدلال تو اینا هم میتونستن این موضوع که طرف مقابلشون فعالیت نداشته رو دست بگیرن و سواستفاده کنن. غیر از اینه؟
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

18. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    09-21-2018, 01:25 AM #198
    گاد

خااااااااااااک تو سرتون. نمره های این دورُ از 9 حساب می کنم.

God آنلاین نیست.

19. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:25 AM #199
    این متوجه نشدن و اینا هم چرته واقعا به نظرم. دلیل نمیشه چون سید (که مثلا از من شناخت داره) داره این حرف رو به آرش میزنه، درست باشه، نیت مهمه. ضمن این که هر کی پستای من در این رابطه بخونه میفهمه متوجه نشدنی در کار نبوده.

Arash آنلاین نیست.

20. مافیایی

پسندیده
    128
    ویترین مدال
    09-21-2018, 01:27 AM #200
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    @سید

بله، دقیقا مهران هم همچین حرفی زده بود و حرف امین رو تایید کرده بود یا محمد هم به عرفان به خاطر اینکه گفته بود ممکنه نتونه بیاد گیر داده بود. خب طبق استدلال تو اینا هم میتونستن این موضوع که طرف مقابلشون فعالیت نداشته رو دست بگیرن و سواستفاده کنن. غیر از اینه؟
    موضوع گیر محمد به عرفان که ربطی به حرف من نداره، اون یه دعوای موردیه، فضا سازی نیست، کاملا بی ربطه حرفت.

در مورد مهران ولی ندیدم حقیقتا، الانم ندیدم هنوز باید برم ببینم چی بوده. دیده بودم نه به اندازه امین ولی در موردش صحبت می کردم، علت اینکه نه به اندازه امینم تو جواب رضا گفتم، بار فرد و حرف و تقدم و تاخر مطرح کردنش.
    کما اینکه یادت باشه، دور سه دختر هم قدرتی که در مورد پژمان به کار بردم رو در مورد دو نفر دیگه به کار نبردم و از اونا صرفا اسم بردم.
    Amir آنلاین نیست.