alt
صفحه 14 از 32 نخستنخست ... 410111213141516171824 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 280 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:03 PM #261
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran نمایش پست ها

@Arash

کلا هرکی اسمتو بیاره میشه جو دادن؟ بنظرم اون پستت درباره رای ها یه تلاش برای تغییر مسیر افکار بود اونم بعد از بازیت تو فازای قبل و درگیری هات با سید. احساس کردم با اوردن اسامی مختلف و گیر دادن به رای هاشون دنبال ایجاد یه حاشیه امنیت برای خودت و سوق دادن افکار بقیه به سمت اون اسامی بودی.
    من نمیفهمم مشکلت با رای پرت دادن چیه؟ وقتی بحثا به اونجایی که باید نرسیده بود و هیچ گزینه ای از نظرم 51 به 49 هم نبود چرا باید رای پرت نمیدادم؟ اینکه به هر طریقی اعدامی داشته باشیم و بدون مدرک و دلیل خاصی رای بدیم فکر میکنم بیشتر ویژگی گناهکارانه باشه و تو الان داری یه جور دیگه جلوه میدی قضیه رو به این سوالم جواب بده، اگر سید به جای اینکه تو شب اعدام میشد، به خاطر رای تو و رضا روی دلایلی که به هیچ وجه محکم نبودن، اعدام میشد الان بازم این حرفا رو میزدی؟
    نه اسم اوردن نمیشه جو دادن، اینکه بگی طرف زده «جاده خاکی» میشه جو دادن.

چه جور سوق دادنی دقیقا؟ مگه به جز چند تا سوال و جواب که از همه داره میشه توی بازی، چه حرفی درمورد من زده شده بود که بخوام افکار رو به سمت دیگه ای سوق بدم؟ چرا در مورد چیزایی صحبت میکنی که نیست؟

ببین مشکل اینجاست که کسی مثل تو یا فری که به قدر کافی پست میده و سوال و جواب میکنه مثلا، اگه هدفش از اون سوال و جوابا و کلا حضور در تاپیک، گناهکار یابی باشه، منطقی نیست که به نتیجه ای نرسه، وقتی که بقیه تونستن از گناهکاریابی به یه نتیجه ای برسن و رای دادن. این دقیقا میشه ترس از مسئولیت که امین میگه، و اگه به کسی شک داشته باشی و رای هم ندی، اسمش رو نمیشه احتیاط بیگناهانه گذاشت چون در حالتی نیستیم و از بالانس خبر نداریم که بگیم یه اعدام اشتباه باعث باخت بیگناها میشه.

من رای امروزم به احتمال زیاد یکی از بین محمد، مهران، فری و مهدیه. صدرا هم هست اما کمتر شک دارم بهش.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:08 PM #262
    خب چون دیگه از این فاز حتما اعدامی داریم تصمیم گرفتم یه نظری در مورد افرادی که تا اینجا برام مشکوک ترن بدم تا ببینم در ادامه حسم به افراد چجوری پیش میره.

آرش
    اگر حسی بخوام بگم، قبلا هم گفتم بازی آرش، آرشی که قاتل بود رو برام تداعی می کنه بازیش و شمای کلی بازیش شبیه اون دور هست. اما الان که قاتل فهمیدیم رابین بوده و کشته شده، نمی دونم به حساب چی بذارم و تو ذهنم نقشی براش تداعی نمیشه. جادوگرم بعیده چون بیش از حد راجع بهش صحبت کرده، شایدم از زرنگیشه حالا در کل نمیدونم. حس من بیشتر به طرف گناهکاریش بوده تا الان اما جمله یا حرکت خاصی اش تو ذهنم نیس که بگم به این خاطره، بیشتر از روند کلی بازیش اینو میگم. شاید یه گناهکار تیمی که تکی بازی می کنه رو خواسته دربیاره، نمیدونم.

عرفان
    عرفان اولش یه جوری شروع کرد بازیو که خوشم نیومد، بعدش که گفت شنبه بلیط دارم و اینا فهمیدم واقعا تحت فشاره و شاید به خاطر اون بوده و حسم تعدیل شد،‌ اما همچنان بازیش یه جوریه پست هاش مخلوطی از عرفان قدیم که میشناختم + گیجی + مسخره بازی و ... هست. مخصوصا این پوکر فیس هایی رو که انقدر گذاشته رو حس خوبی نمیگیرم ازشون کلا. فکر کنم به اون پست اولیه و نیمچه حرفام در مورد خودش هم واکنشی نشون نداد هیچوقت یا من ندیدم. اگر دادی بگو تو بازی عرفان این دور علاوه بر عجله و شلختگی و گیجی که گفتم،‌ استرس هم میبینم. که حس خوبی بهم نمیده. حرفام جوری نیس که بخواد دفاع کنه از خودش خودم میدونم. ولی این حسم نسبت به بازی عرفان بوده و بازی بی گناهی ازش ندیدم در کل.

محمدرضا
    به نظرم خیلی یک بعدی بازی کرده تا الان. البته محمدرضا من تا حالا بازی ای ازش ندیدم که تو سایه نباشه تیپیکالش اینه ولی معمولا نکته سنج و باهوش و مختصر و مفید بازی می کنه. حالا این که تقریبا کل بازی متمرکز روی یک قضیه بوده حس خوبی نمیده. یه جا هم دیدم گفت که به چیزایی اشاره می کنه که بقیه نکردن و تکرار نمی کنه صحبت هارو ولی خب اون موردی که بهش گیرداده رو فکر کنم خود من زودتر بهش اشاره کردم بودم تو بازی. از محمدرضا میخوام نظرشو نسبت به بقیه هم بگه.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

3. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:15 PM #263
    @مهران
    در مورد سوالت هم باید بگم که اگه کس دیگه ای رای سوم رو به سید میداد و سید اعدام میشد (و صرفا نقشش چند دقیقه زودتر اعلام میشد، با فرض بر لباس نداشتن) چه فرقی با الان میکرد‌ در مورد من؟

- - - Updated - - -

@مهدی
    حالا که اومدی جواب پست ۲۳۹ رو هم بده.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:20 PM #264
    @آرش

جواب اون تیکه اول پست قبلیت درباره امین رو یادم رفت بدم! میخواستم بگم کلا این که امین رو گزاشتی کنار و تافته جدا بافته حسابش کردی حس خوبی به من نداد، از تویی که این همه با دقت کار میکنی و وارد بحث ها میشی انتظار داشتم سر رای امین هم موشکافانه تر عمل میکردی چون آخرش نفس کار رای پرت دادنه و تغییری ایجاد نشده!

@محمدرضا

مشکل اینه که روی همون مورد هم تمرکز آن چنانی نداری! هر چند وقت یک بار محمد میاد میگه من قصد و منظور داشتم و فلان بعد تو میگی قانع نشدم! هیچ تلاشی هم نمیکنی که مثلا بحثو یکم گسترش بدی و نظر بقیه رو بخوای! به قول امین احساس میکنم از این رویه راضی هستی و نیازی نداری بیشتر از این خودت رو درگیر کنی.

راجع به بقیه اتفاقات بازی، تکراری باشه، من نظر همه رو میخوام یعنی نظرت تکراریه؟ خب بیا بگو نظر من با فلانی یکیه

این سبک خواه نا خواه ذهن منو به اون سمت میبره که شما هر وقت اسمی ازت میاد، خودی نشون میدی، کما این که همین الان هم دقیقا همین اتفاق افتاد که باز از این هم حس خوبی نمیگیرم

@مهران

اینو ببین:

http://mafiaia.ir/showthread.php?120...ull=1#post9644

میشه بگی از این قسمت چه برداشتی داری؟ :

این رفتار بی گناهانه نیست. نمیشه درباره چیزی که وجود خارجی نداره و اتفاق نیفتاده این همه بحث کرد، هیچوقت یه بی گناه نمیتونه درباره چیزی که نیست اینقدر حرف بزنه! این حرکت کاملا به من حس گناهکاری میده مخصوصا با اون توجیح بعدش که اومدی میگی وقتی بی گناه بودم هم همین کارو کردم، که میگم، اگر بی گناهی و دوباره داری این کارو میکنی بدون که به احتمال زیاد کمکی به بی گناها نخواهی کرد با این رویه
    من محکم ترین اتهامی که دیروز به کسی زدم این بود، عملا هم گفتم بی گناه همچین کاری نمیکنه و از کارات حس گناهکاری گرفتم! دیگه بیشتر از این؟ اونم وقتی هیچ متهم اصلی ای وجود نداره تو بازی؟ چی میخوای دیگه ازم؟ من سوال پرسیدم دوباره هم میپرسم آیا من اگه رای پرت میدادم اولین نفر خودت نمیومدی بگی این چه رایی بود دادی؟

درباره بخش بعدی، گفته بودی الان رای میدی که بشه عوض کرد دیگه؟ خب عوض کردی آیا؟ نه.
    الان رای میدم که بشه عوض کرد = حتما رای مو میخوام عوض کنم بخاطر همین الان رای میدم

چیزی که تو داری میگی این عبارت بالاست که تو هیچ کجای دنیا همچین معادله ای یافت نمیشه والا دیگه نمیدونم چطوری بگم! قبل 12:30 رای دادم که در صورت صلاح دید خودم و اگر لازم شد بتونم عوض کنم! واقعا چطوری میتونی نتیجه بگیری که من حتما میخواستم رایو عوض کنم؟

و آقا این که "اگه" فلان میشد و در چه صورتی میخواستی عوض کنی و اینا دیگه اتفاق هایی هست که نیفتاده و یه سریش مربوط به برنامه هاییه که ممکنه من با خودم داشتم از قبل پس لازم به بازگویی نیست چیزی که مهمه اینه که من مجبور نبودم رایم رو عوض کنم و فقط گفتم اگه لازم شد عوض میکنم! این چیز فیکی نیست! من رایم رو دادم و فقط گفتم الان میدم که بعدا بشه عوض کرد! به نظرم اینی که میگی میخواستی از اعدام کردن سید شونه خالی کنه واقعا جو دادنه! اتفاقیه که نیفتاده و حتی نزدیک افتادنش هم نبود چون هیچکس دیگه ای نمیخواست به سید رای بده درباره رای پرت هم اینو بگم که من تا حالا یادم نمیاد تو هیچ دوری رای پرت داده باشم و کار درستی نیست به نظرم از زیر کار در رفتنه، بعد بازم میگه بی خیال "اگه" ها شو، با "اگه" نمیشه بازی کرد، با چیزی که هست باید بریم جل

به همه گیر دادن هم یه بار گفتم، اینا گیر نیست فقط سوال و جوابه

-----------------------------------------------

صدرا هم حس خوبی بهش ندارم و دلیلی ندارم ولی هر روند پست هاش از اول تا آخر یه جوریه بیا بیشتر پست بده @صدرا
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:24 PM #265
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    در مورد اینکه امین رو نگفتم. یعنی از نظرت اگه صرفا میگفتم «رای امین هم مشکل نداشت» الان گیر نمیدادی؟ من کسی نیستم که صرفا یه حرفی بزنم که کسی بهم گیر نده، وقتی چیزی در مورد رای امین برای گفتن وجود نداشته، دلیلی نمیدیدم که بگم.

در مورد جادوگر هم دارم میگم که اون حرف که «محمد و فری دارن جو میدن» مال زمان خودش و همون فاز بوده، نه این فاز که میگی فهمیدم حرف اولیه ام اشتباهه. مگه بعد از اینکه فهمیدم حرف اولیه ام اشتباهه، بازم گفتم که فری یا محمد داره جو میده مثلا یا چی؟ به چی باید پاسخگو باشم الان؟

در مورد بخش اول، فرق دارن این دوتا. من هیچ جا نگفتم که روی دورهای قبل مانوور ندادم، صرفا گفته شد که چرا بحث دورای قبل رو پیش میکشی، من گفتم که این من نبودم که پیش کشیدم. همون طور که در بحث اول هم این من نبودم که بحث ضعیف نشون دادن جادوگر رو پیش کشیدم، صرفا برداشت [اشتباه] فری از پستم بود.پیش کشیدن مشخصا با مانوور دادن فرق داره و من اتفاقا روی بحث دورای قبل مانوور دادم.
    منظور من از گفتن این بحث تکراریه این بود که دقیقا همچین سوالی از من پرسیده شده بود و من هم جوابش رو داده بودم و چیز جدیدی برای گفتن نداشتم. قابل مقایسه با اون حرف سید نیست چون من توی پستی که سید نخوند کاملا حرف جدیدی زده بودم اما سید گفت نمیخونم.
    جواب رضا رو هم که دادم.

دارم میرم تو منطقه بی نتی. برمیگردم
    تو نبودی که بحث ضعیف تر شدن جادوگر و پیش کشیدی ؟
    صرفن اشتباه برداشت کردن فری بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من میام میگم آرش این دور نسبت به دورای قبل داره ضعیف تر بازی میکنه و سوتی میده اصنم منظورم این نیست که تو ضعیف شدی ، ممکنه تو اشتباه برداشت کنی عاقا منطقت خیلی باحاله ایول.
    در مورد اینکه میگی من جواب سید و دادم ، چی گفتی ؟ گفتی من دارم میگم چرا تو اول بازی میای به امین گیر میدی ؟ بحث من اینه ؟ خب این و هزار بارم سید گفت که داره حول موضوع پیش میره و مخاطب اصلیش امینه ، چرا ؟ چون امین بحث سایه بودن پلیرا رو میاره وسط. جواب از این منطقی تر ؟ سوال من شاید جدید نباشه ولی هنوز جوابم و نگرفتم آخه وقتی تو جواب نمیدی با اون حرف سید فرقی نداره ، در هر صورت جوابی در کار‌نیست. من نمیگم تو روی دورهای قبل مانور ندادی یا همچین چیزی اصن ، من دارم میگم بحث دورای قبل و اولین بار خوده امیر بش اشاره کرد و تو ادامه دادی و وقتی ازت پرسیدن گفتی اولین بار خود امیر بحث دورای قبل و پیش کشید. حالا منظور از گفتن مانور‌‌ دادن رو جادوگر همون پیش کشیدن حرف جادوگر به وسط بازیه.

در مورد روند بازی امین بگم
    امین تو بحثش با سید قبل اینکه سید سکته کنه ، کاملن جدی داشت با امیر بحث میکرد که امیر داری جو میدی ، چرا باید جو بدی و از این حرفا که نتیجش این میشد که حس امین نسبت به سید منفی بود اما بعد از اینکه سید بیگناه اعلام شد ، امین سعی داره نشون بده که بحثش با سید داشته ختم میشده کم کم و خودشو فاصله بده از اون روند. این حسیه که میشه از پستای قبل و بعده امیر گرفت.

رضا
    من با مهران موافقم اینجارو ، مهم ترین پستت تو بازی چی بوده ؟!؟ از بقیه در مورد همه نظر میخای ولی چرا خودت نظرت رو در مورد همه نمیگی ؟

- - - Updated - - -

در مورد رایم هم بگم با دلایلی که گفتم احتمال نود درصد رایم آرشه.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:24 PM #266
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    من راست‌ش یادم نیست دیده باشم؛ و اگر دیدم بهش گیر دادم قطعا. چون خب گفتم، منطق‌ش رو نمی‌فهمم. شبیه‌ترین حرکت رو از پویا دیدم، که به بازیکن‌ها می‌گفت حسم به‌تون منفی نیست. که خب فرق داره با این‌که بگی حس‌م مثبت‌ـه و بار روانی مثبت بدی بهش. و خب اون جمله اتفاقا برای این نقل‌قول گرفتم که حالت تشر نداره مثلا اصلا. یعنی این‌طوری من حس گرفتم، و به نظرم الان این ایراد به خود محمد هم هست که چرا واکنش نداشته به این حرف، که من می‌دونم تو فلان نقشی، اوکی‌ـه، ادامه بده. و البته قبول دارم که این شاید بره به سمت نگاه بدبینانه؛ ولی خب من داشتم به این فکر می‌کردم که چرا شب‌ها خبری نیست و خب اولین چیز اینه‌که ضد ضربه زدن. و یعنی ضد ضربه‌ها رو می‌شناسن. و خب این جمله همون پالسی که گفتم رو ازش گرفتم. که من می‌دونم تو فلانی، خیلی هم خوب، باهاتم مثلا. بالاخره تو وقتی یکی رو نقش‌ش رو تا حدودی می‌شناسی، بستگی به این‌که حدس بزنی ضدضربه‌ی بی‌گناهه مثلا یا گناهکار، یا باهاش کانکت می‌شی یا مثلا می‌ری روش دیگه.
    و من اصلا ایرادی به سبک بازی‌ت ندارم؛ نمی‌گم چرا به کسی گیر نمی‌دی، یا فلان. هر نقش و هربازی متفاوته شرایط‌ش؛ جای گیر نداره مگر این‌که با سبک بازی طرف بشه پل زد به نقش‌ش. مثل همین که گفتم جادوگر احتمالا کسی‌ـه که هیچ‌کس سمت زدن یا پرسیدن یا هدف دادن‌ش نرفته. ایراد به من به اون ابزاری‌ـه که استفاده کردی.
    اون کلمه‌ی این همه، منظورم تعداد پست‌هایی بود که اعلام نظر مثبت کردی. فکر کنم سه‌بار به محمد گفتی حسم مثبت‌ـه بهت.
    اما این‌که می‌گی هدف داشتی که ببینی طرف چطور واکنش نشون می‌ده، با این‌که به نظرم نمی‌خوره به این سبک بازی‌ت. ولی خب اوکی‌ام باهاش. تا ببینم کجا استفاده می‌شه این.
    دقیقا اون ایرادی که میگی به محمد هست وارده از نظر من هم،‌ گرچه تصمیم نداشتم اینو زود بگم و میخواستم بیشتر واکنش هارو ببینم. منتهی وقتی تو هم به این قضیه پی بردی پس قابل اشاره و در حدی بوده که در بازی اشاره بشه. این اشتباه من بوده که اینو زودتر نگفتم.
    این تعداد پست ها هم که نمیدونم میخوای بولد کنی یا اشتباه محاسباتیه یه جمله بوده توی یک پستی که اتفاقا فکر کنم با گیر به خودش شروع شده بود، و یک پست دیگه ازم در مورد افراد نظر خواسته بود.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:25 PM #267
    سلام من يه جايي گرفتار شدم تازه رسيدم پستارو ي دور سريع ميخونم تا اخر فاز ميرسم
    Erf_Ju آنلاین نیست.

8. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    09-21-2018, 09:30 PM #268
    گاد

نیم ساعت مونده فاز تموم شه هیچ کس رای نداده؟ پس قطعا تمدید داریم.

خدا لعنتتون کنه. واقعا راضی نیستم. این دور بده دور آخر باشه اصلا. داستان روزم نداریم دیگه. یه ایده هایی داشتم نگهش میدارم برا دور بعدی. خدا لعنتتون کنه مجددا.

3 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

9. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    مورد پسند : 5 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:36 PM #269
    نه اسم اوردن نمیشه جو دادن، اینکه بگی طرف زده «جاده خاکی» میشه جو دادن.

چه جور سوق دادنی دقیقا؟ مگه به جز چند تا سوال و جواب که از همه داره میشه توی بازی، چه حرفی درمورد من زده شده بود که بخوام افکار رو به سمت دیگه ای سوق بدم؟ چرا در مورد چیزایی صحبت میکنی که نیست؟

ببین مشکل اینجاست که کسی مثل تو یا فری که به قدر کافی پست میده و سوال و جواب میکنه مثلا، اگه هدفش از اون سوال و جوابا و کلا حضور در تاپیک، گناهکار یابی باشه، منطقی نیست که به نتیجه ای نرسه، وقتی که بقیه تونستن از گناهکاریابی به یه نتیجه ای برسن و رای دادن. این دقیقا میشه ترس از مسئولیت که امین میگه، و اگه به کسی شک داشته باشی و رای هم ندی، اسمش رو نمیشه احتیاط بیگناهانه گذاشت چون در حالتی نیستیم و از بالانس خبر نداریم که بگیم یه اعدام اشتباه باعث باخت بیگناها میشه.

من رای امروزم به احتمال زیاد یکی از بین محمد، مهران، فری و مهدیه. صدرا هم هست اما کمتر شک دارم بهش.
    واقعا فقط چندتا سوال و جواب بود؟ تقریبا گزینه شک همه هستی نمیدونم چجور حس کردی چنین چیزی نیست.
    درباره پاراگراف بعدیت، فکر میکنم تقریباً نصف افرادی که تو بازین دیشب تو مجموع 2 فاز رای پرت دادن یا از امان استفاده کردن، یعنی نظری که تو داری درباره رای پرت نهایتا 50 درصد درسته و 50 درصد هم معتقدن رای پرت بهتر از رای بدون دلیل محکمه حتی اگه بخواین انگ بی مسئولیتی بزنید. کلا این مورد نظر شخصیه بنظرم، تو معتقدی رای پرت دادن اشتباهه و حتی بدون دلیل محکم باید یه بی گناه مثل سید رو اعدام کرد ولی من معتقدم رای پرت بهتر از اینه که یه بی گناه مثل سید رو بدون دلیل اعدام کرد. و این دلیلی نمیشه که هدف تو حتماً تو بحثا گناهکار یابی بوده و بقیه دنبال نخود سیاه میگشتن و بخوای بخاطر این مورد جو منفی ایجاد کنی
    Mehran آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:37 PM #270
    تو سایه بودن با پست ندادن فرق داره سحر و پژمان و امین کاوانی پست ندادن و بخاطر پست ندادن گادکش شدن، ولی تو سایه بودن یه سبک بازیه سبکی که به نظر من الان مهدی و محمدرضا دارن اجراش میکنن!
    آقا شما الان کلا نظرت درباره بازی چیه؟ نگو دوست ندارم لیست ردیف کنم چون منم همچین کاریو نخواستم ازت، الان به کیا بیشتر شک داری؟
    رضا
    کاوانی گادکش شد یا تروریست مافیا بود؟ راستی این سبک من چیه که انقدر دیدم گفته شده وسط پست ها؟ سایه چی دقیقا خب من کی تا حالا شده قبل اینکه بحث دو نفره ای شکل بگیره یا کسی سوتی چیزی بده تو بازی هی واسه خودم پست بدم؟

عرفان و محمد رضا و این فاز مهدی دیگه دارن از حد نرمال سایه خارج میشن بنظرم. حرفی ندارم جز اینکه خواهش میکنم فعالتر باشین
    این که بگی یکی سایه اس به همراه خواهش که فعال باشین حس خوبی نداره. اینا صرفا برا اینه که یه چیزی بگی که گفته باشی و بگی به اینا پریدم مثلا در مورد چیز خاصی سوالی داشتی بپرس تا جواب بدم.

- - - Updated - - -

فری
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:38 PM #271
    چقد پست دادين همشم ماشالا ١٧ خطي
    نميرسم تا اخر فاز بخونم رايمو ميدم ك همون راي ديشبمه چون ممد هم نبود ك جواب بده و موردم باهاش حل نشده هنوز و بحثاي از عصر به اينورو نخوندم فعلا رايمو ميدم تا بخونم

رای به اعدام : ممد

Erf_Ju آنلاین نیست.

12. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:41 PM #272
    نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    رضا
    کاوانی گادکش شد یا تروریست مافیا بود؟ راستی این سبک من چیه که انقدر دیدم گفته شده وسط پست ها؟ سایه چی دقیقا خب من کی تا حالا شده قبل اینکه بحث دو نفره ای شکل بگیره یا کسی سوتی چیزی بده تو بازی هی واسه خودم پست بدم؟

این که بگی یکی سایه اس به همراه خواهش که فعال باشین حس خوبی نداره. اینا صرفا برا اینه که یه چیزی بگی که گفته باشی و بگی به اینا پریدم مثلا در مورد چیز خاصی سوالی داشتی بپرس تا جواب بدم.

- - - Updated - - -

فری
    اوکی.

الان به نتیجه ای نرسیدی برای رای؟؟ نظرت درباره واکنش امین به رای من به مهران و همچنین اون پست سید که نقل قول کردم چیه؟

- - - Updated - - -

من رایمو دقیقه آخر میدم برای اینکه بتونم یکی از اون دونفری که واقعا بهشون مشکوکم اعدام شن و از زیر تیغ در نرن. شاید این حرکت بنظرتون گناهکارانه بیاد ولی به نظر من یه بیگناهم در مقابله با گناهکارا باید از هر ابزار کثیفی استفاده کنه.
    FM90 آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:42 PM #273
    رای به اعدام : آرش
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

14. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:46 PM #274
    نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    محمدرضا
    [/B]به نظرم خیلی یک بعدی بازی کرده تا الان. البته محمدرضا من تا حالا بازی ای ازش ندیدم که تو سایه نباشه تیپیکالش اینه ولی معمولا نکته سنج و باهوش و مختصر و مفید بازی می کنه. حالا این که تقریبا کل بازی متمرکز روی یک قضیه بوده حس خوبی نمیده. یه جا هم دیدم گفت که به چیزایی اشاره می کنه که بقیه نکردن و تکرار نمی کنه صحبت هارو ولی خب اون موردی که بهش گیرداده رو فکر کنم خود من زودتر بهش اشاره کردم بودم تو بازی. از محمدرضا میخوام نظرشو نسبت به بقیه هم بگه.
    مهدی من اینو تو جواب محمد هم گفتم ک تو اولین پست ک نظرمو گفتم ب ترتیب اتفاق بود
    و اینکه تو پستت ی اشاره کردی و حرف دیگه ای راجع بهش زده نشده بود و محمد جواب نداده بود
    من سعی کردم کامل ازش بپرسم و بعد از اون ادامه دادنش ب دلیل نوع جوابش و نامناسب بودنش بود
    منظورم از حرفای تکراری مثل این حالتیه ک پیش اومده
    تو بحثی که چیز زیادی نمیشه ازش متوجه شد زیادی داره مانور داده میشه ، و فقط باعث شلوغ شدن میشه از نظر من
    نظر راجع ب بقیه افراد رو سعی میکنم تو فاز بعدی بگم
    SmRs آنلاین نیست.

15. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    09-21-2018, 09:46 PM #275
    گاد

آرا:

محمد: عرفان
    آرش: صدرا

God آنلاین نیست.

16. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:46 PM #276
    @امین

امین تو کل روز رو داشتی با سید بحث میکردی و خیلی رو این موضوع وقت گزاشتی، حتی یه جایی گفتی که سید داره جو میده روی حرف من، رو چیزی که اتفاق نیفتاده داره جو میده و زیاد هم وارد بحث های دیگه نشدی. بعد چطوریه که یک رای پرت دادن از فری اینقدر تاثیرش روی تو بیشتر بوده از کسی که میگی داشته علیه ت جو میداده؟ یه چیز دیگه ای که هست هم اینه که امروز بارها گفتی بحث من و سید قرار نبود به جایی برسه، یا یه جورایی سعی میکنی به بقیه بقبولونی که بحثتون تموم شده بود و کلا هم قرار نبود مثلا به رای دادن و اینا بکشه. مثلا نمیدونم کی ازت پرسید حس کرده تو عقب نشینی کردی و تو در جوابش همینارو گفتی. من از این وضعیت حس خوبی نمیگیرم، برای من منطقی ترین حالت رای تو این بود که به سید رای بدی و رای به فری به اون بهونه کوچیک خیلی با رای پرت فرقی نداره برام؛ مثل حالت رای صدراست که میگه به فری رای دادم که گادگش نشم در حالی که دلیل هم میاره واسه رای دادنش حالا این که دیشب سید از بازی کنار رفت و بی گناه بود و امروز اینقدر رو این موضوع تاکید میکنی حس بدی بهم میده
    رضای عزیزم، چرا با دقت نمی‌خونی پست‌هام رو؟ حرف من چیه؟ می‌گم بحث ابتدایی من و سید، چیزی که بحث به خاطرش شروع شده بود، چیزی نبود که اصلا به گناهکاری/بی‌گناهی برسه، چون حدس بود کلا. بعد یک بحث دیگه شکل گرفت که من به سید می‌گفت هدفت اوکی، اما چرا ابزاری که برای این هدف انتخاب کردی این‌طوری‌ـه؛ و بعد سید داشت استدلال می‌کرد که اینی که تو می‌گی ابزارم فلانه، خودش حدس‌ـه باز. و چندبار خود سید هم گفت که اصلا قرار نیست از این بحث به گناهکاری و بی‌گناهی برسه و همچین بحثی نبود. منم توی اولویت شک که دادم، سید رو توی چهار نفر، نفر چهارم گفتم برای رای و این‌ها. دیگه این‌ها رو که می‌تونی بری ببینی. وقتی بحث‌م با سید هنوز ادامه داره و هنوز شکم اون‌قدر نشده، چرا باید بهش رای بدم؟
    فری رو هم گفتم، اون حرکت به نظرم رفتار گناهکارانه‌ست و بهش گیر دادم. و وارد بحث شدم براش. یک خطی هم نبود. این رو هم گفتم بارها. یک سیر رفتار بود که رسید به این واکنش.
    این هم که هی روی بیگناهی سید مانور می‌دی و این‌ها، نکته‌ش اینه‌که رضا جان، پشتوانه‌ی رای خودت در هاله‌ای از ابهامه؛ حرف‌های من رو تایید کردی و گفتی گیجی و این‌ها و بعد بهش رای دادی. حالا من این رو فعلا چیز قابل بسطی نمی‌دونم فعلا، ولی این‌که با اشاره به بی‌گناهی سید، هی داری جو می‌دی روی کسانی که باهاش بحث داشتن و حالا می‌گی چون فهمیدی بی‌گناهه می‌گی بهش رای نمی‌دادم و فلان، یک‌طور فرار رو تداعی می‌کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    اگر واقعا مسئله ان با من درگیر شدن تو بازی بود و بنظرت من سایه بودم یا هرچی! تو نباید میمومدی منو تهدید به رای دادن بهم می کردی کما اینکه خیلیا تو اون برحه تو سایه بودن . مگر اینکه تعریفت از سایه باز هم با درگیری تو بازی فرق داشته باشه؟ هی داری از خودت تعریفای جدید ارائه میدی. الان امان خواستن و مثلا میگی یه نوع مسوولیته . سوال من اینه آیا نبودند کسانی که بخاطر اینکه به نتیجه ای نرسیده بودن امان گرفتند؟ نه صرفا این دور ادوار قبلی چی؟ بنظر من داری قضیه رو میپیچونی . نفس کار رای ندادنه و عدم مشارکت در بازی که هم در صورت رای پرت و هم امان گرفتن ای امر صورت می گیره. نمیتونم قبول کنم که تو امان گرفتن و یه نوع مسوولیت بدونی و رای پرت رو شونه خالی کردن از بار مسوولیت. بعد بنظرت مهدی که هر دو بار رای پرت داده بود مستحق این نبود که بهش رای بدی ؟ چون صرفا تو جریان بازی نبوده مثل من؟

از نظر تو الان من تو جریان بازی بودم و از عمد رای ندادم که کسی به رایم گیر نده؟ پس مهدی چی؟ صدرا چی؟ .....یعنی هیچکس جز من رای پرت نداده بود؟ یا همه اشون حق داشتن چون به اندازه من تو جرسان بازی نبودن؟ اگه من در این حد تو جریان بازی بودم پس چطور به من میگی بی تفاوتی؟
    فری؛ چرا اصل حرف من رو ایگنور می‌کنی هی؟ ببین من دارم واضح حرف می‌زنم نپیچون‌ش. از اول بازی یک حس کول و بی‌خیال بودن داشتی که به زعم من عمدا دور نگه داشتن از بازی بود و می‌خواستی مسئولیت خاصی نداشته باشی. بهت گفتم دوبار. بعد توی رای دادن هم اومدی این بی‌خیالی و فرار از مسئولیت رو ادامه دادی. من اومدم بهت حمله کردم، چون این رفتار گناهکارانه‌ست و فرصتی شد که باهات بحث جدی داشته باشم. بعد تو سر این بهم رای دادی؛ که همچنان دلیل‌ت قانع کننده نبوده و دلیل قانع‌کننده‌ای نیاوردی که این رای‌ت چی اضافه‌تر داشت که برای اون رای رندوم‌ت نداشتی. بعد تو می‌گی که خب چرا به اون‌هایی که امان گرفتن چیزی نگفتی. می‌گم چون امان فرار از مسئولیت نیست. طرف نمی‌تونه همیشه امان بگیره، یک‌بار که گرفت مجبوره که بار بعدی جدی وارد بشه ولی پرت دادن، رو می‌شه ادامه داد و چیزی وجود نداره که باعث بشه طرف وارد متن بازی بشه.

الان یک سفسطه‌ای کردی، اون هم این‌که رای پرت صدرا و این‌ها رو وارد کردی. من موقع رای دادن اون‌ها نبودم. بحث ما راجع به رای تو فاز چهارمه. من رای‌گیری فاز پنجم نبودم! و اون فاز صدرا و کسانی که گفتی امان گرفتن. مهدی هم فاز اول‌ش رو بودم فقط و گفتم چرا برای اون فاز بهش گیر ندادم. ولی مثلا بعد از دومین رای پرت‌ش، روش زوم کردم و حالا با موضوع دیگه‌ای یک بحث جدی باهاش شروع کردم.

الان ما اگر سر دو قضیه به توافق برسیم می‌تونیم بریم مرحله‌ی بعد.
    اول این‌که قبول کنی بی‌خیال بودی و اون رای فرار از مسئولیت بود. یا حداقل با استدلال بگی نه این نبوده. چون الان داری می‌گی بقیه هم این‌طور بودن چرا به‌شون گیر ندادی؛ درحالی که باید بگی من این‌طور نبودم!
    دوم هم این‌که، حین رای‌ت به من چه چیز اضافه‌ای داشتی که توی رای اول‌ت نداشتی؟ این‌که من بهت گفته بودم رای می‌دم؟
    Amin آنلاین نیست.

17. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:50 PM #277
    اینجا رای مهدی و مهران، + رای فری که فاز قبلترش داد، واقعا مصداق رای پرت خالص بود. نمیدونم کسی مثل مهران یا فری که تمام روز آنلاین بودن تقریبا و پست دادن، چرا نباید به یه نتیجه ای برسن وقتی که بقیه رسیدن. یا مهدی که میزان پست و فعالیتش در حدی بود که بتونه به کسی رای بده. حالا مهدی امروز میگه تا وقتی به کسی 50 درصد شک نداشته باشه رای نمیده یا همچین چیزی. چرا یه بیگناه نباید بعد از حضور فعالانه تو بازی و خوندن و بحث کردن، به کسی شک کنه؟ این حجم از احتیاط رو درک نمیکنم، چون حتی چیزی از بالانس هم فعلا مشخص نیست که بخوایم بگیم با یه اعدام اشتباه، بیگناها بازیو باختن. تجربه ام هم راستش نشون داده اکثر کسایی که چنین رای هایی میدن گناهکارن، و این شانسش رو بالا میبره برام.

آرش
    منطق رای پرت رو که قبلا توضیح دادم تو پست هام دیگه تکرار نمی کنم. این که میگی یه بی گناه چرا نباید بعد از حضور فعالانه تو بازی به کسی شک نکنه، خب این کاملا به بازی ربط داره. مجبور نیستی حتما به یکی شک کنی وقتی چیزی وجود نداره. ضمن اینکه، اونکه میگی با یه اعدام اشتباه چیزی نمیشه، اره ولی این دلیل میشه که بدون توجه به نقش بری و یکیو همینطوری رای بدی بهش که تو همچین فاز های اعدام اجباری همون یک رایت باعث بشه اون طرف اعدام بشه و بعد هم خودت بری زیر فشار؟ من وقتی به یکی مشکوک باشم این کار رو می کنم و اصلا هم برام مهم نیس که بعدش کسی بازخواستم می کنه یا نه چون حداقل یه تردید منطقی تو ذهنم بوده براش. ولی وقتی نبوده، مجبور نیستم از خودم شک جنریت کنم. اونم تو بازی ای که شبش مافیا به نظر کاری نکرده و حتما باید روز اعدام کنه. پس من چرا خودمو به دلیل اینکه بی گناهم به ابزار موفقیت اونا تبدیل کنم؟

- - - Updated - - -

الان به نتیجه ای نرسیدی برای رای؟؟ نظرت درباره واکنش امین به رای من به مهران و همچنین اون پست سید که نقل قول کردم چیه؟
    با همون منطقی که گفته شد و دارین (که باهاش موافق نیستم)،‌ یا به آرش رای میدم یا به عرفان. اینارم که گفتی خوندم ولی دقیق یادم نمیاد اگر لطف کنی آدرس دقیق بدی یا نقل قول کنی بهتره.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:53 PM #278

@محمدرضا

مشکل اینه که روی همون مورد هم تمرکز آن چنانی نداری! هر چند وقت یک بار محمد میاد میگه من قصد و منظور داشتم و فلان بعد تو میگی قانع نشدم! هیچ تلاشی هم نمیکنی که مثلا بحثو یکم گسترش بدی و نظر بقیه رو بخوای! به قول امین احساس میکنم از این رویه راضی هستی و نیازی نداری بیشتر از این خودت رو درگیر کنی.

راجع به بقیه اتفاقات بازی، تکراری باشه، من نظر همه رو میخوام یعنی نظرت تکراریه؟ خب بیا بگو نظر من با فلانی یکیه

این سبک خواه نا خواه ذهن منو به اون سمت میبره که شما هر وقت اسمی ازت میاد، خودی نشون میدی، کما این که همین الان هم دقیقا همین اتفاق افتاد که باز از این هم حس خوبی نمیگیرم
    ببین گسترش بحث بستگی به جواب دادن طرف داره ک بخواد جواب بده و تو بحث رو گسترش بدی تا بخوای چیزی ازش در بیاری
    وقتی جوابی نمیده و فقط طفره رفتنه من چجوری قراره بحث رو گسترش بدم؟
    راجع ب اینکه نظر بقیه رو هم بخوام شما همتون تو بازی هستین و پستا رو میخونین ، قطعا میتونین نظر بدین غیر اینه؟
    جدای از اینکه من گفتم بقیه بیان نظرشون رو بدن و من حس خوبی از این حرکتت و جوابات نگرفتم
    اگه اینجا اشکالی باشه از طرف شماست نه من
    راجع به اینکه نظر تکراری بدم من نوع بازیم اینجوری نیست ، تو جواب مهدی هم گفتم سعی میکنم تو فاز بعدی نظرمو راجع ب همه بگم

راجع به اینکه فقط وقتی اسمم میاد میام جواب میدم خب در ادامه همون حرفمه گفتم که ترجیح میدم حرف تکراری نزنم و موضوعی رو که شروع کردم ب ی جایی برسه
    بنابراین وقتی محمد جواب میده یا کسی راجع ب این موضوع حرفی میزنه ک نیاز ب توضیح منه یا از من سوالی میپرسه یا نظرشو راجع ب من میگه ، میام جواب میدم
    انتظار داری جواب ندم؟
    SmRs آنلاین نیست.

19. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:54 PM #279
    خیلی حال میده تا یکی رو صدا میکنم سریع میاد پست میده

@صدرا

خودم نظرم رو نمیگم؟ وات د فاز به جرعت میتونم بگم الان حتی یک نفر هم تو بازی نیست که من نظرم رو دربارش نگفته باشم! اگه هست بگو!
    این پستت هم که تا صدات کردم اومدی دوباره یه سری حرفای تکراری رو این دفعه با آب و تاب بیشتر گفتی جالب بود

@مهران

مگه سید اعدام شده؟ آیا سید اعدام شده که اومدی میگی رای پرت دادن بهتر از اعدام کردن سیده؟!!
    گزینه شک همه هستم من؟ جالبه نمیدونستم! آقا به جز مهران کی به من شک داره؟

@مهدی

کاوانی رو اشتباه گفتم منظورم همون قبلیا بود! آخه پست نداد هی فکر میکنم گادکش شده
    چرا دعوا داری مگه تو سایه بودن بده؟ مگه من چیز بدی گفتم که اینطوری جبهه میگیری؟! من صرفا گفتم به نظرم مهدی تو سایه ست مشکلش چیه؟

@امین

همه حرفات به کنار الان چون وقت کمه فعلا فقط این تیکه رو داشته باشیم:

حالا می‌گی چون فهمیدی بی‌گناهه می‌گی بهش رای نمی‌دادم و فلان، یک‌طور فرار رو تداعی می‌کنه.
    میشه بگی من کجا گفتم به سید رای نمیدادم؟؟!!
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

20. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    مورد پسند : 67 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 09:54 PM #280
    سلام. دوستان من واقعا فرصت نمی کنم تا به پا بیام. عذرخواهی می کنم.
    پست ها رو با گوشی سرسری خوندم.

@امین

بله کاملا با حرفت موافقم که گناهکاران همون اول دنبال جزییات ریز تو پست ها میگردن. این به نظرم چیزی غیر اون بود. همون طور که گفتی یه زمانی تو میای پست های سابق رو میخونی تا ناسازگاری بینشون پیدا کنی و طرف رو متهم کنی و این قضیه برای من به نظرم صادق نبود، یک دلیل بود که من باهاش متهم شدم. اگر به پست مهدی رجوع کنی دقیقاً به پلیس و اینا اشاره کرد. بعد اون این هجمه ها سمتم اومد.
    بعد توضیحات پلیس رو دیگه واقعا نمی تونم واکاوی کنم.

@آرش و رضا

الان حرف حسابتون چیه؟ یعنی من سید رو کشتم؟ و با اون جمله و جمله ی بعد فاز میخواستم خودم رو مبرا کنم؟

@عرفان

پلیس رو توضیحاتش رو گفتم و واقعا چیز دیگه ای برای بحث نیست. اگر بر این اساس به من رای اعدام دادی خب، خرده ای بهت نمی گیرم. بالاخره هدف داشتی یا منو متهم می کردی.
    در ضمن افراد دیگه ای با دلایل بهتر برای اعدام در دسترس بودن و برای اینکه اون روز من بهت خرده گرفتم حی کردم بیش تر سعی کردی مقابله کنی.

من دارم میرم سر کلاس و رایم قرار بود و بر اساس کل بازی یکی از این افراد هست. آرش رضا عرفان.
    که ترجیح میدم امروز به آرش رای بدم. چون تو چارچوب بی گناهی من نمی گنجه.

رای به اعدام: آرش

تا به الان، تا بدین جای پست ها حقیقتا به جز فری و تا حدودی امین و محمدرضا به همه شک دارم. امین امروز کلی دیدم مثبت شد بهش. نه اینکه به دید بی گناهی بذارم ولی به نظرم منطقی جلو اومد.
    مهدی تو دیدگاهم بی گناه جلوه داده، ولی خب یک رندی تو پست هاش هست. یکیشو امین اشاره کرد.

در ضمن احتمال قوی میدم صدرا خودش نیست داره پست میده، چون پست های صدرا معمولاً خسته ان. در ضمن صدرایی که الان داره پست میده خیلی دقت تو کارش هست، در حالی که در متن بازی زیاد نبود. حالا یوزرش رو گاد به فرد دیگه ای داده تا بازی کنه، مثلا سحر یا یکی دیگه. یا اینکه یکی دیگه داره جاش پست میده. که من سعی کردم اولی رو بهش احتمال بیش تری بدم. اون حرفی هم که فری زد در مورد رایی که به فری داد قابل تامل بود.

امیدوارم اگر اعدام یا کشته نشم بتونم به فاز بعدی خودم رو برسونم.
    Donnie Darko آنلاین نیست.