alt
صفحه 17 از 32 نخستنخست ... 713141516171819202127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 340 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:24 PM #321
    خب باید بگم ک‌ واقعن به عنوان یه بیگناه افتضاح بازی کردی محمد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    چرا محمد ؟
    معلوم‌نیست واسه سیو خودش از اعدام ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    من بر اساس بازی طول روزم بیشتر از همه به مهران و امین و محمد شک دارم
    این حرکت @آرش این آخر خیلی بد بود

اولا که دوباره برگشتی به دور های قبل! دوما اینجا که صدرا گیر سه پیچ بهت داده و رای هم داده یه دفعه میخوای اینقدر کور کورانه ازش حمایت میکنی و میگی دفعه های پیش صدرا بی گناه بود به طرز عجیبی گناه کارانه ست
    رضا اینجا مهران و امین و محمد بر اساس اولیت لیست نشده بودن ؟

- - - Updated - - -

در مورد اینکه میگی کور کورانه ازش حمایت میکنی !
    میشه در مورد کور کورانه توضیح بدی ؟ ینی چی کور کورانه ؟
    طبق شواهداتش از دور نه اون حرفارو گفت.
    اینجا‌که بحث حمایت پیش میاد ، بنظرم این یکی از تاپ ترین تکنیکاییه که تو مافیا استفاده میشه ، برای دور نگهداشتن حرف و قضاوت های بقیه و بعضن عوض شدن نظر طرف مقابل. نه صرفن حمایت بلکه رای ندادنم هست.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

2. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:31 PM #322
    بین امین و آرش یه نفر باید تا آخر این فاز اعدام شه من بقیه شو نمیدونم دیگه بقیه بی گناها فقط کافیه برن پست های 15 دقیقه آخر فاز قبلو ببینن....

- - - Updated - - -

آرش
    .

- - - Updated - - -

رای به اعدام : آرش

Vecchia Signora آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:39 PM #323
    آرش و امین احتمال گناهکاریشون بالای 70 80 ــه برای من. و رای ادنشونم تا حدود زیادی مشخصه ولی اونایی هم که رای تو درو دیوار زدن جای تامل داره از اون 4 نفر من احتمال میدم محمد رضا و بعدم با درصد کمتری بی گناه باشن شایدم فقط ممد رضا بی گناه بوده باشه. ولی رای مهدی هم جالب بود برام. تو اون شرایط به جای اینکه موضع خودشو مشخص کنه اومده رای پرت به عرفان میده چی شد دیگه تو به نتیجه ای نرسیدی؟ بازی تموم شد ها؟ بعدم بهش میگم برو پستا رو بخون میگه برو برام بیارشون من برم بیارم؟

- - - Updated - - -

رضا رای تو به امین چی بود این وسط مثلا انتاظر داشتی اعدام شه؟ اگه همون فاز قبل به آرش رای میدادی الان احتمالا سامورایی هنوز زنده بود

- - - Updated - - -

و همچنین آقای مهران
    FM90 آنلاین نیست.

4. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    مورد پسند : 5 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:40 PM #324
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erf_Ju نمایش پست ها
    چقد پست دادين همشم ماشالا ١٧ خطي
    نميرسم تا اخر فاز بخونم رايمو ميدم ك همون راي ديشبمه چون ممد هم نبود ك جواب بده و موردم باهاش حل نشده هنوز و بحثاي از عصر به اينورو نخوندم فعلا رايمو ميدم تا بخونم

رای به اعدام : ممد

اون موقعی که این پستو عرفان داد برام عجیب بود، فکر میکنم هدف عرفان از این پست الان معلوم شده، با جوی که تو 10-15 دقیقه اخر فاز قبل پیش اومد میشه به چیزای دیگه ای هم رسید ولی شروع این جو از همین پست عرفان بود. جالبه وقت نداره پستارو بخونه و معلوم نبوده دلیل اتهامش چیه و میاد رای اعدام به محمد میده و میره

فعلا گزینه اول من برای این فاز عرفانه.
    Mehran آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:43 PM #325
    الان دیگه فک کنم وقتشه گزینه هامو مطرح کنم:
    آرش
    امین
    مهدی
    عرفان بنظرم گناهکارن با درصدهای مختلف. حالا تیماشون و نقشاشونو فعلا حدس نزدم

- - - Updated - - -

رضا ومهران لطفا رای پرت ندید

- - - Updated - - -

نگاه کنید به رای های فاز قبل اگه شما هم به آرش رای داده بودید الان سامورایی زنده بود. درسته بی گاها همو نمیشناسن اما باید یه جدسایی بزنن و حدودا سعی کنن در یه جهت حرکت کنن. نه هرکی برای خودش اگه گزینه ای داری که برات درصدش بالاست ولی احتمال اعدامش صفره برو گزینه های کمترت که درصد اعداموشن بالاتره رای بده.
    FM90 آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:44 PM #326
    امین و آرش 90% گناهکارن
    مهران یا خیلی داره گیج میزنه یا گناهکاره
    واقعا پی بردن به گناهکاری امین و آرش بر اساس بازیشون تا الان هیچ پروسه پیچیده ذهنی ای نیاز نداره! آرش که قشنگ با اون پست آخر خودش رو ضایع کرد من اشتباه کردم بهش رای ندادم

الان هم رایم تغییر نمیکنه مگر این که جمع موافقت کنن به امین رای بدیم در غیر این صورت همون آرش

7. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    مورد پسند : 5 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:46 PM #327
    و همچنین آقای مهران
    @فری
    من نسبت به محمد که کلا شک خاصی نداشتم و آرشم با اینکه جزو گزینه های خودم بود ولی هنوز روی گناهکاریش اطمینان نداشتم به خصوص که موقع رای دادن احساس کردم یه سری جو به وجود اومده و این فکر به ذهنم رسید که ممکنه جفتشون بیگناه باشن و کلا اسیر موج سواری شدیم. برای همین ترجیح دادم به گزینه خودم رای بدم. الانم آرش جزو گزینه هامه و اگه روی اون اجماع بشه بهش رای میدم ولی عرفان رو بیشتر مظنون میدونم تو این فاز.
    Mehran آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:47 PM #328
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    توی بحث با مهدی گفتم. مهدی اولین پست‌ش اومد به محمد گفت این محکم پست دادن‌ت خیلی خوبه و من ازش حس خوبی می‌گیرم، ادامه بده؛ این به نظرم یک‌جور گرا دادن بود که آقا من می‌دونم تو نقش‌ت فلانه، خیلی هم خوب ادامه بده؛ با مهدی راجع بهش بحث کردم، و مهدی گفت که عمدا این رو گفته که واکنش محمد رو بسنجه. من الان برای مهدی یک حدس دارم، که شاید مافیاست و محمد رو زدن و فهمیدن ضدضربه‌ست، و اومده باهاش کانکت بشه. و یک باگ هم به محمد؛ که تو اگر بی‌گناهی چرا به این حرکت واکنش نشون ندادی؟ یعنی فرض کن پلیسی، و یک‌نفر توی اولین پست‌ش میاد می‌گه آقای فلان، می‌دونم پلیسی، ایول، برو باهاتم. اگر پلیس باشی که باید واکنش نشون بدی.؛ منتها محمد ایگنور کرد این رو. و خب این حرکت گناهکارانه‌ست و چون انجام شده از حدس اولویت‌ش بیشتره.

وای این پستو خواهشا بخونید. میدونم گشادی نمیزاره ولی دقت کنید لطفا امین میگه بخاطر این به محمد رای دادم که مهدی بهش گفته بصورت غیر مستقیم و اشاره ای که تو آینه بغل دارمت ولی محمد بهش نگفته که تو کی هستی که تو آینه بغل منو داشته باشی= بطور عامیانه و خلاصه. یعنی سامورایی به خاطر همین اعدام شده.
    FM90 آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:48 PM #329
    محمد اين دور نتونست خوب بازي كنه بنظرم ميزاريم پاي شرايطش ، از سامورايي همچين بازي انتظار نميره خصوصا روي قضيه هدف مخفي و اينا بد عمل كرد ولي چيزي كه مهمه راي هاي ديقه اخري و موج سواري كه انجام شد خصوصا راي ارش كه تا اون موقع راي مساوي بود و دقيقا براي فرار از اعدام و يك فاز ديگه خريدن اين راي يهويي رو ب ممد داد
    ارش اين دور بيگناه نميزنه و اين تو اكثر پستاش حداقل برا مني ك ميشناسمش موج ميزنه ، توي بحث ديروزش با سيد علنا از لحاظ منطقي سيد غلبه كرد بهش و كاري ك من ازش ديدم بنظرم دست و پا زدني بيش نبود و هي يه حرفو ميپيچوند و جور ديگه بيان ميكرد و قانع نميشد ، حتي اون پستي كه در مورد پيدا كردن جادوگر تو ١٤ نفر داد خيلي استرسي بود كه من بهش توپيدم و چن نفرم جبهه گرفتن كه چرا اون واكنشو داشتي ولي من چيزي ك اون لحظه عجيب اومد برام رو گفتم اون پستش يجوري
    حسيهگناهكارديگهكهميخادازبرندهشدنگناهكارجديدوخطرناكمقابلشجلوگيريكنهوهيتوناخوداگاهشهكهنبايداونببرهرو برام تداعي كرد اون لحظه اخه براگناهكاراجذابترهاينموضوعكهگناهكارمقابلروپيداكنن و دغدغه ذهنيشونه وليبرابيگناهاگناهكارفرقندارههركدومروحذفكننبراشونبرده و توي اون شرايط اول بازي كه هر گروهي ممكنه تو بازي باشه زوم نميكنن رو يه نقش خاص! اين زوم كردنه بود كه منو وادار ب واكنش كرد !

اينم از راي ديقه اخريش كه بنظرم فقط برا وقت خريدن بود چون بازيكني نيس ك ندونه اين راي براش عواقبي خواهد داشت ، نميدونم اون چيزي كه تو ذهنمه هس دليل وقت گرفتنش يا يه چيز ديگه! احتمال زياد راي اين فازم عارشه
    @
    راي مهدي هم واقعا جالب بود ،مهدي تو پستت گفتي اين سبك عرفانه و نه نبودن واقعيش ! خب اين يه اتهام بي اساس و از رو ناچاريه بنظرم چون همه سبك منو ميشناسن كه سايه باز نيستم و مافيايي كه توش نتونم فعاليت مطلوب داشته باشم واقعا اذيتم ميكنه نمونش دور هشت كه قاتل بودم و بنا ب دلايلي وسط بازي گرفتاري پيش اومد بقدري عصبي بودم كه خودمو شماتت ميكردم كه نتونستم وقت بزارم و بازي خودمو بكنم... كسايي كه شرايطمو ميدونن مطلعن كه اين كم بودنم واقعيه از رو سبكم نيست! در ضمن فاز ٤ من نرسيدم و امان داشتم و فاز قبل زودتر رايمو دادم كه برم بخونم پستارو وگرنه گادكش ميشدم و رايمم تغيير نكرد چون طرفم همچنان منو بي جواب گذاشته بود !
    عمري باشه در مورد اين حركت بحث ميكنيم چون اولويت اين فازم فعلا عارشه

امين
    تو اخرين پستت گفتي كه نيستي بيا جواب بده چيو جواب بدم دقيقا ايرادتو اگه ميشه يبار ديگه بگو ، اگه غير از اينه كه نبودنم واقعي نيست و سبكمه البته!
    كه توضيحشو دادم و كسي كه بايد قانع بشه ميشه بنظرم اگه مورد ديگه اي هست باز ميشنوم
    Erf_Ju آنلاین نیست.

10. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:48 PM #330
    خب من واقعا اشتباه کردم. چون که توی سناریویی که در نظر گرفته بودم همه‌ش هم‌خونی داشت. این‌که محمد به اون پست مهدی واکنش نشون نداده، و این‌که محمدرضا جدی شد روش، حقیقت‌ش این سناریو رو برام درست کرد که محمدرضا اون ضدضربه‌ای‌ـه که محمد ادعا کرده و خب الان باهاش درگیره؛ و اگر محمد بی‌گناه بود باید قطعا به اون حس مثبت و شناسایی پست مهدی واکنش می‌داد. و خب گزینه‌ی دوم‌ام هم این بود که مهدی زده محمد رو و مثلا فهمیده که ضدضربه‌ست و الان اومده بهش پالس می‌فرسته و این‌ها؛ که با سامورایی بودن محمد منتفی می‌شه این. و اگر مافیا بود و فهمیده بود ضدضربه‌ست که اصلا نمی‌زدن‌ش مافیا. مگر این‌که فکر کرده باشن پلیسه واقعا و زده باشن‌ش. این یکی که اشتباه بود سناریوم تا حد زیادی با نقش محمد.

ولی یک‌چیزی که الان مهمه اینه‌که، مافیا می‌دونست محمد سامورایی‌ـه. عنی دیشب حین اعدام، حداکثر سه‌نفر، مطمئن بودن که طرفی که داره اعدام می‌شه سامورایی و بیگناهه. چون خلفی رو به واسطه‌ش از دست دادن. و خب مشخصا به نظرم تعدادی‌شون توی افرادی هستن که رای ندادن. یا رای دادن ولی خب رای سیف دادن. ببینین یک‌بیگناه، یک‌گناهکار دیگه، در هر صورت نمی‌دونه داره به چه نقششی رای می‌ده قطعی، و خب ریسک داره حرکت‌ش. ولی ذهنیت مافیا فرق می‌کنه این‌جا؛ مافیا مطمئن بوده طرف بیگناهه و رای سیف داده. یا نداده. این به نظرم بیشترین کمک رو می‌کنه این فاز برای گناهکار زدن.

در مورد آرش هم من اون رای‌ش رو به نظرم اومد فرار از اعدام بود. چون ندیدم کانتکت‌ش رو با محمد زیاد. و خب بهش حس منفی دارم.
    Amin آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    37
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:49 PM #331
    آقا بهتر نیست الان بجای این حرفا یخورده در مورد بالانس حرف بزنیم ؟ واقعن من که گیج شدم الان نه نفر تو بازی داریم. طبق فرضیه های بالانس اولیه ی بازی (یه بالانس نرمال) ، با توجه به اینکه چن نفر بی گناهم از دست دادیم ، چطور میتونه باشه بالانس الان ؟
    SadRa آنلاین نیست.

12. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:54 PM #332
    عرفان رایت به محمد دلیلش چی بود واقعا؟ چون بهت گیر داده بود و از اول میگفت حس گناهکاری بهش میدی؟
    FM90 آنلاین نیست.

13. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:54 PM #333
    رضا و فری؛
    اولا توی عدد دادن، عددها رو از کجا می‌دین؟ الان چیه اتهام من که باهاش شدم ۸۰ - ۹۰ درصد گناهکار؟ اگر سامورایی منظوره، که ۳ نفر دیگه هم رای دادن. الان دلیل‌تون منطقی‌ش چیه برای گناهکاری؟
    رضا هم که کلا درکش نمی‌کنم الان. هرسوالی پرسید بهش جواب دادم، آخرش میاد می‌گه قبول کن شک داره، که من چهار بار قبل‌ش توضیح دادم چرا شک برانگیز نیست. و توی گزینه‌هاش که اتفاقا محمد هم بوده، میاد به من رای می‌ده. خب تو اگر یکی از گزینه‌هات در شرف اعدامه، چرا به اون یکی گزینه‌ت میای رای می‌دی که رای نداره؟ مگر محمد هم به نظرت گناهکار نبود؟ یا کلا گذاشته بودی‌ش اون‌جا ولی قرار نبود رای بدی بهش؟
    Amin آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:57 PM #334
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    رضا و فری؛
    اولا توی عدد دادن، عددها رو از کجا می‌دین؟ الان چیه اتهام من که باهاش شدم ۸۰ - ۹۰ درصد گناهکار؟ اگر سامورایی منظوره، که ۳ نفر دیگه هم رای دادن. الان دلیل‌تون منطقی‌ش چیه برای گناهکاری؟
    رضا هم که کلا درکش نمی‌کنم الان. هرسوالی پرسید بهش جواب دادم، آخرش میاد می‌گه قبول کن شک داره، که من چهار بار قبل‌ش توضیح دادم چرا شک برانگیز نیست. و توی گزینه‌هاش که اتفاقا محمد هم بوده، میاد به من رای می‌ده. خب تو اگر یکی از گزینه‌هات در شرف اعدامه، چرا به اون یکی گزینه‌ت میای رای می‌دی که رای نداره؟ مگر محمد هم به نظرت گناهکار نبود؟ یا کلا گذاشته بودی‌ش اون‌جا ولی قرار نبود رای بدی بهش؟
    ایراداتت به بازی رضا کاملا وارده ، ولی تو الان از خودت دفاع کن به رضا حمله نکن. اولا که دلایلت برای اعدام محمد واقعا خنده داره. یعنی چی چون واکنش نشون نداده اومدی اعدامش کردی؟ خیلی دیگه باید دست کم گرفته باشی بازیکنا رو که با همچین بهانه ای سامور اعدام میکنی.
    FM90 آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-21-2018, 11:57 PM #335
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran نمایش پست ها
    اون موقعی که این پستو عرفان داد برام عجیب بود، فکر میکنم هدف عرفان از این پست الان معلوم شده، با جوی که تو 10-15 دقیقه اخر فاز قبل پیش اومد میشه به چیزای دیگه ای هم رسید ولی شروع این جو از همین پست عرفان بود. جالبه وقت نداره پستارو بخونه و معلوم نبوده دلیل اتهامش چیه و میاد رای اعدام به محمد میده و میره

فعلا گزینه اول من برای این فاز عرفانه.
    مهران دليل اتهام من به ممد معلوم نيس و ميام همينجوري راي ميدم و ميرم؟ :دي خيلي جوك بود انصافا لاقل يه حرفي بگو بگنجه مرد حسابي
    دو روزه دارم با ممد بحث ميكنم و دليل اتهام و ايرادمم مشخصه و فاز قبلم من راي داده بودم بهش و اين فاز توضيح خواستم باز ازش تا اون موقع نيومده بود و من نميتونم مث بعضيا هر فاز به يكي راي پرت بدم و خودمو مسخره كنم ! بالطبع به بالاترين شكم راي ميدم و اوني ك هنوز جواب ازش نگرفتم ! الان كه سامور درومده اومدي با اين اطلاعات ناقصي كه ميدي كه عرفان شروع كننده موج راي ب ممد بود و اومد همينجوري راي داد و رفت و معلوم نيس اتهامت چي بود ، اذهانو تشويش ميكني! ميخاي خارج گود بموني و برا راي گزينه نداري به خودم رك و پوست كنده بگو يه كاريش ميكنيم ديگه تو اين سطح بازي اين كارا چيه كه داري بحث دو روزه منو و استدلالاي راي ب اعداممو زير سوال ميبري !
    Erf_Ju آنلاین نیست.

16. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:00 AM #336
    این پست امین واقعا خیلی خوبه

توی بحث با مهدی گفتم. مهدی اولین پست‌ش اومد به محمد گفت این محکم پست دادن‌ت خیلی خوبه و من ازش حس خوبی می‌گیرم، ادامه بده؛ این به نظرم یک‌جور گرا دادن بود که آقا من می‌دونم تو نقش‌ت فلانه، خیلی هم خوب ادامه بده؛ با مهدی راجع بهش بحث کردم، و مهدی گفت که عمدا این رو گفته که واکنش محمد رو بسنجه. من الان برای مهدی یک حدس دارم، که شاید مافیاست و محمد رو زدن و فهمیدن ضدضربه‌ست، و اومده باهاش کانکت بشه. و یک باگ هم به محمد؛ که تو اگر بی‌گناهی چرا به این حرکت واکنش نشون ندادی؟ یعنی فرض کن پلیسی، و یک‌نفر توی اولین پست‌ش میاد می‌گه آقای فلان، می‌دونم پلیسی، ایول، برو باهاتم. اگر پلیس باشی که باید واکنش نشون بدی.؛ منتها محمد ایگنور کرد این رو. و خب این حرکت گناهکارانه‌ست و چون انجام شده از حدس اولویت‌ش بیشتره.
    من گفتم به این افراد شک دارم: مهران - امین - محمد
    زیرش هم به طور واضح اعلام کردم پست آخر آرش ضایع ست و معلوم بود شک کردم بهش
    هر بی گناهی هم الان تو بازی باشه قبول داره محمد به عنوان سامورایی خیلی خوب کار نکرد و گزینه شک همه هم بود ولی مهم اینه کی بدون سنجش عواقب کار و همه جوانب کیلویی رای میده و کی بر اساس حرف ها و پست های طول بازیش!! که من فقط از معدود کسایی بودم که بر اساس حرفام رای دادم! به آرش هم رای ندادم چون دقایق آخر فاز بود و همه چی ریخت به هم فرصت فکر کردن نداشتم، و الان هم دارم میگم بابت رای ندادن به آرش اشتباه کردم، ولی این که محمد تو لیستم بوده رو هیچ ایرادی هیچکسی نمیتونه بگیره.

بحثی هم که میگی 4 بار جواب دادم آره جواب دادی ولی برای من قانع کننده نبود! خودت جای من بودی قبول میکردی این حرفو؟ که آره من با سید بحث کردم ولی نمیخواستم بهش رای بدم! این که بی گناه اعلام شده هم هیچ تاثیری تو رایم نداره!

17. مافیایی

پسندیده
    37
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:01 AM #337
    اقا اینجارو باشین
    الان جو رو ارشه ، رای اکثریت با آرشه و آرش الان آفه
    اینطوری که پیش میره درصد احتمال گناهکاریه آرشم هی بالا میره.
    الان باید به این مسعله توجه کنیم که ارش چه گناهکاری میتونه باشه ، جادوگر یا مافیا کدومش ؟ بیگناها حواستون باشه که با کنار زدن جادوگر فقط فضا رو واسه برد مافیا محیا نکنیم
    از بیگناها خاهش میکنم درست حسابی بحث کنن
    SadRa آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:02 AM #338
    مهدی بهتر نیست از یکی از این گزینه ها به جمع بندی رسیدی برای رای دادن. آخه عرفان که هنوز جا داره برا کار و بعیدم هست اعدام بشه فایده رای دادنت چیه؟
    ولی رای مهدی هم جالب بود برام. تو اون شرایط به جای اینکه موضع خودشو مشخص کنه اومده رای پرت به عرفان میده چی شد دیگه تو به نتیجه ای نرسیدی؟ بازی تموم شد ها؟ بعدم بهش میگم برو پستا رو بخون میگه برو برام بیارشون من برم بیارم؟
    رای پرت دیگه چه صیغه ایه؟ من حرفامو زدم و گفتم به کی مشکوکم و از روی همون هم به عرفان رای دادم. زمانی هم که رای دادم فکر کنم کسی بیشتر از ۲ رای نداشت و امین هم گفته بود به عرفان رای میده یا یکی از گزینه هاشه. بعدشم من قبل تموم شدن فاز یه جا صدام کردن و اصلا نبودم وگرنه جواب پستتم همون موقع میدادم. بعد الان مثلا رای جمع شده سامورایی اعدام شده خوبه؟ با این حال می کنی؟
    گفتم اگر شد نقل قول و یا آدرس بده. که من مجبور نباشم برم یکی یکی پستارو زیر و رو کنم ببینم تو کجا اون بخشی که که میگیو گفتی؟ خیلی انتظار بیجاییه این؟ یه جوری گفته من برم بیارم انگار گفتم برو واسم یه لیوان آب بیار گفتم آدرس پستتو بده.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

19. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:03 AM #339
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erf_Ju نمایش پست ها
    امين
    تو اخرين پستت گفتي كه نيستي بيا جواب بده چيو جواب بدم دقيقا ايرادتو اگه ميشه يبار ديگه بگو ، اگه غير از اينه كه نبودنم واقعي نيست و سبكمه البته!
    كه توضيحشو دادم و كسي كه بايد قانع بشه ميشه بنظرم اگه مورد ديگه اي هست باز ميشنوم
    http://mafiaia.ir/showthread.php?120...=9791#post9791

نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    ایراداتت به بازی رضا کاملا وارده ، ولی تو الان از خودت دفاع کن به رضا حمله نکن. اولا که دلایلت برای اعدام محمد واقعا خنده داره. یعنی چی چون واکنش نشون نداده اومدی اعدامش کردی؟ خیلی دیگه باید دست کم گرفته باشی بازیکنا رو که با همچین بهانه ای سامور اعدام میکنی.
    اولا اون موقعی که رای اعدام می‌دادم، نمی‌دونستم سامورایی‌ـه؛ این‌که این بهانه برای اعدام سامورایی خوبه یا فدایی یا مافیا، فرقی ندارن؛ چون نقش‌ش رو من نمی‌دونستم حین رای دادن؛ پس جو نده با این.
    دلیل هم خنده‌دار نیست اصلا. یک‌نفر بی‌گناه، یک‌نفر دیگه اول بازی اومده بهش نقش‌ش رو می‌گه و می‌گه بهت حسم مثبته؛ توی بیگناه شک نمی‌کنی این از کجا این رو می‌گه؟ اصلا چرا باید بهت بگه و چرا کانکت شده باهات؟ این خودش رفتار گناهکاری‌ـه هنوز هم، و چرا گناهکاری‌ـه، چون یک گناهکار ازش استقبال می‌کنه و خوشش میاد. فقط وقتی گناهکاری و بهت بگن ضدضربه، استقبال می‌کنی؛ وگرنه هیچ ضدضربه‌ای، از این‌که یک‌نفر اول بازی بهش بگه ضدضربه‌ای، خوشش نباید بیاد قاعدتا.
    Amin آنلاین نیست.

20. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:10 AM #340
    من احساس میکنم سر مرگ سید این جادوگر بوده که زده کشتتش و الان داره به عنوان بی گناه بازی میکنه چون اگر جور دیگه ای بود باید تو داستان شب و کشته شده و ها جذب شده و ها و اینا یه چیزایی میفهمیدیم