alt
صفحه 18 از 32 نخستنخست ... 814151617181920212228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 341 به 360 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:10 AM #341
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    خب من واقعا اشتباه کردم. چون که توی سناریویی که در نظر گرفته بودم همه‌ش هم‌خونی داشت. این‌که محمد به اون پست مهدی واکنش نشون نداده، و این‌که محمدرضا جدی شد روش، حقیقت‌ش این سناریو رو برام درست کرد که محمدرضا اون ضدضربه‌ای‌ـه که محمد ادعا کرده و خب الان باهاش درگیره؛ و اگر محمد بی‌گناه بود باید قطعا به اون حس مثبت و شناسایی پست مهدی واکنش می‌داد. و خب گزینه‌ی دوم‌ام هم این بود که مهدی زده محمد رو و مثلا فهمیده که ضدضربه‌ست و الان اومده بهش پالس می‌فرسته و این‌ها؛ که با سامورایی بودن محمد منتفی می‌شه این. و اگر مافیا بود و فهمیده بود ضدضربه‌ست که اصلا نمی‌زدن‌ش مافیا. مگر این‌که فکر کرده باشن پلیسه واقعا و زده باشن‌ش. این یکی که اشتباه بود سناریوم تا حد زیادی با نقش محمد.

ولی یک‌چیزی که الان مهمه اینه‌که، مافیا می‌دونست محمد سامورایی‌ـه. عنی دیشب حین اعدام، حداکثر سه‌نفر، مطمئن بودن که طرفی که داره اعدام می‌شه سامورایی و بیگناهه. چون خلفی رو به واسطه‌ش از دست دادن. و خب مشخصا به نظرم تعدادی‌شون توی افرادی هستن که رای ندادن. یا رای دادن ولی خب رای سیف دادن. ببینین یک‌بیگناه، یک‌گناهکار دیگه، در هر صورت نمی‌دونه داره به چه نقششی رای می‌ده قطعی، و خب ریسک داره حرکت‌ش. ولی ذهنیت مافیا فرق می‌کنه این‌جا؛ مافیا مطمئن بوده طرف بیگناهه و رای سیف داده. یا نداده. این به نظرم بیشترین کمک رو می‌کنه این فاز برای گناهکار زدن.

در مورد آرش هم من اون رای‌ش رو به نظرم اومد فرار از اعدام بود. چون ندیدم کانتکت‌ش رو با محمد زیاد. و خب بهش حس منفی دارم.
    امین توی سناریو هات و جوری که بهش پرداختی اون حالت دوم قوی تر نبود؟ اصلا کامل تو به این قضیه پرداختی که مهدی میدونه محمد رو پالس میفرسته، بعد کنارش گفتی که محمد هم باید واکنش نشون میداد اگر ریگی به کفشش نبود. خب با این پیش فرض، چی میشه که به محمد رای میدی؟ چون چیزی که من حس کردم این بود که سناریو اولت همونه که من از اتفاقات بازی میدونم محمد چیه و بهش پالس میدم. الان هر چی دو دو تا چهارتا می کنم نمیدونم چرا به محمد رای میدی؟
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:11 AM #342
    http://mafiaia.ir/showthread.php?120...=9791#post9791

اولا اون موقعی که رای اعدام می‌دادم، نمی‌دونستم سامورایی‌ـه؛ این‌که این بهانه برای اعدام سامورایی خوبه یا فدایی یا مافیا، فرقی ندارن؛ چون نقش‌ش رو من نمی‌دونستم حین رای دادن؛ پس جو نده با این.
    دلیل هم خنده‌دار نیست اصلا. یک‌نفر بی‌گناه، یک‌نفر دیگه اول بازی اومده بهش نقش‌ش رو می‌گه و می‌گه بهت حسم مثبته؛ توی بیگناه شک نمی‌کنی این از کجا این رو می‌گه؟ اصلا چرا باید بهت بگه و چرا کانکت شده باهات؟ این خودش رفتار گناهکاری‌ـه هنوز هم، و چرا گناهکاری‌ـه، چون یک گناهکار ازش استقبال می‌کنه و خوشش میاد. فقط وقتی گناهکاری و بهت بگن ضدضربه، استقبال می‌کنی؛ وگرنه هیچ ضدضربه‌ای، از این‌که یک‌نفر اول بازی بهش بگه ضدضربه‌ای، خوشش نباید بیاد قاعدتا.
    یعنی میخوای بگی مهدی میدونسته محمد ضد ضربست و خواسته خودشو نزدیک کنه بهش؟ مهدی از کجا باید همچین اشرافی پیدا میکرد به نقش محمد؟
    FM90 آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:11 AM #343
    فري

من تو پست اولم اومدم شرايطمو گفتم و گفتم سعي ميكنم حدالامكان تو متن بازي باشم با توجه ب اينكه سختمه ولي گفتم هستم..ممد با يه لحن تند اومد حمله كرد كه يني چي ميگي يا علي يني ميري نمياي چرا اينطور گفتي اگه نميتونستي نميومدي و اگه اينطور كني راي به اعدامت ميدم! تو پست بسم اللهم حرف از راي ب اعدامم ميزنه با اون شدت و هجمه! تو باشي حس منفي نميگيري؟

بعدش حريان اشاره به پليس و پرسيدن ممد و هدفش در اين رابطه كه من اوندم تفسير كردم( كه چه؟) اصلا چرا بايد همچين چيزي بگي نگا؟ اين رفتار بيشتر ازينكه بيگناهي باشه گناهكارانس هر چيم ميگيم ميگف هدفم مخفيه و رسيدم بهش! تو پست فاز چهارم بود شمارش يادم نمياد كامل بررسي كردم انگيزه هايي كه ميتونس پشت اين اشاره ب نقش ممد باشه
    با توجه ب همه اينا من شك اولم ممد بود و امروزم باز اومد جواب نداد و كلا پيچوند و منم خب يه گرفتاري پيش اومد نتونستم برسم گفتم راي ديشبو تكرار ميكنم نميدونم چطور تكرار راي من عجيبه ولي راي پرت دادن و از سر وا كردن يه عده اونم تو فاز ٦ كه ميگن هنوووز ب جمع بندي و شك بالا برا يه نفر خاص نرسيديم عجيب نيست!!
    Erf_Ju آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:13 AM #344
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erf_Ju نمایش پست ها
    فري

من تو پست اولم اومدم شرايطمو گفتم و گفتم سعي ميكنم حدالامكان تو متن بازي باشم با توجه ب اينكه سختمه ولي گفتم هستم..ممد با يه لحن تند اومد حمله كرد كه يني چي ميگي يا علي يني ميري نمياي چرا اينطور گفتي اگه نميتونستي نميومدي و اگه اينطور كني راي به اعدامت ميدم! تو پست بسم اللهم حرف از راي ب اعدامم ميزنه با اون شدت و هجمه! تو باشي حس منفي نميگيري؟

بعدش حريان اشاره به پليس و پرسيدن ممد و هدفش در اين رابطه كه من اوندم تفسير كردم( كه چه؟) اصلا چرا بايد همچين چيزي بگي نگا؟ اين رفتار بيشتر ازينكه بيگناهي باشه گناهكارانس هر چيم ميگيم ميگف هدفم مخفيه و رسيدم بهش! تو پست فاز چهارم بود شمارش يادم نمياد كامل بررسي كردم انگيزه هايي كه ميتونس پشت اين اشاره ب نقش ممد باشه
    با توجه ب همه اينا من شك اولم ممد بود و امروزم باز اومد جواب نداد و كلا پيچوند و منم خب يه گرفتاري پيش اومد نتونستم برسم گفتم راي ديشبو تكرار ميكنم نميدونم چطور تكرار راي من عجيبه ولي راي پرت دادن و از سر وا كردن يه عده اونم تو فاز ٦ كه ميگن هنوووز ب جمع بندي و شك بالا برا يه نفر خاص نرسيديم عجيب نيست!!
    نه همونطور که محمد با بازی من آشناست منم با سبک بازیش آشنام و اصلا این صحبتاش باعث نشد بهش شک کنم محمد معمولا سعی میکنه افراد و بر اساس یبک بازیشون قضاوت کنه و تحلیل شحصیتی زیادی میکنه تو بازیش و کاملا عادی بود که بر اساس طرز بازیت بیاد بهت اون گیر و بده.
    FM90 آنلاین نیست.

5. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:14 AM #345
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    این پست امین واقعا خیلی خوبه
    من گفتم به این افراد شک دارم: مهران - امین - محمد
    زیرش هم به طور واضح اعلام کردم پست آخر آرش ضایع ست و معلوم بود شک کردم بهش
    هر بی گناهی هم الان تو بازی باشه قبول داره محمد به عنوان سامورایی خیلی خوب کار نکرد و گزینه شک همه هم بود ولی مهم اینه کی بدون سنجش عواقب کار و همه جوانب کیلویی رای میده و کی بر اساس حرف ها و پست های طول بازیش!! که من فقط از معدود کسایی بودم که بر اساس حرفام رای دادم! به آرش هم رای ندادم چون دقایق آخر فاز بود و همه چی ریخت به هم فرصت فکر کردن نداشتم، و الان هم دارم میگم بابت رای ندادن به آرش اشتباه کردم، ولی این که محمد تو لیستم بوده رو هیچ ایرادی هیچکسی نمیتونه بگیره.

بحثی هم که میگی 4 بار جواب دادم آره جواب دادی ولی برای من قانع کننده نبود! خودت جای من بودی قبول میکردی این حرفو؟ که آره من با سید بحث کردم ولی نمیخواستم بهش رای بدم! این که بی گناه اعلام شده هم هیچ تاثیری تو رایم نداره!
    رضا، یا جو گرفته‌ تو رو، یا داری جو می‌دی. و احتمالا جفت‌ش.
    الان یعنی تو با سنجش عواقب‌کار تصمیم گرفتی به من رای بدی؟ آرش ضایع بوده، محمد در شرف اعدام بوده و تو لیست شک همه بوده، ولی تو تصمیم گرفتی سنجیده عمل کنی و به من رای بدی؟ چه چیزی از من های تر از اون دو نفر بود؟ جز چندتا سوال که نتونستی ادامه بدی‌ش و فقط هی گفتی قانع نشدم؟

مگه هر بحثی با هرکسی می‌کنم، قرار اعدام‌ش کنم؟ یعنی اگر من اون شب مرده بودم و نقشم اعلام شده بود، به سید می‌گفتی این همه بحث کردی که رای ندی؟ چندبار توی اون بحث گفته شد که هدف اعدام نیست، داریم بحث می‌کنیم تا به هدف‌ها برسیم. حالا این‌که چیزی که واضحا اون موقع حین بحث هم گفته شده رو ایگنور می‌کنی، دیگه به نظرم باید یک رجوع به خودت بکنی، اگر شوخی نمی‌کنی واقعا!
    Amin آنلاین نیست.

6. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:14 AM #346
    در مورد محمد باید بگم با حرکتش من رو به اشتباه انداخته بود. من توی این پست توضیح داده بودم که چرا حرکتش سواستفاده از قوانین و گناهکارانه است اما خب به جای جواب دادن فقط میگفت نمیتونم بازش کنم. هنوز هم به نظرم حرکت مسئولانه ای نبود اون حرکت و صرفا یه حرکت خودخواهانه بوده. یه بیگناه نباید این کار رو انجام بده به نظرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها

آرش
    منطق رای پرت رو که قبلا توضیح دادم تو پست هام دیگه تکرار نمی کنم. این که میگی یه بی گناه چرا نباید بعد از حضور فعالانه تو بازی به کسی شک نکنه، خب این کاملا به بازی ربط داره. مجبور نیستی حتما به یکی شک کنی وقتی چیزی وجود نداره. ضمن اینکه، اونکه میگی با یه اعدام اشتباه چیزی نمیشه، اره ولی این دلیل میشه که بدون توجه به نقش بری و یکیو همینطوری رای بدی بهش که تو همچین فاز های اعدام اجباری همون یک رایت باعث بشه اون طرف اعدام بشه و بعد هم خودت بری زیر فشار؟ من وقتی به یکی مشکوک باشم این کار رو می کنم و اصلا هم برام مهم نیس که بعدش کسی بازخواستم می کنه یا نه چون حداقل یه تردید منطقی تو ذهنم بوده براش. ولی وقتی نبوده، مجبور نیستم از خودم شک جنریت کنم. اونم تو بازی ای که شبش مافیا به نظر کاری نکرده و حتما باید روز اعدام کنه. پس من چرا خودمو به دلیل اینکه بی گناهم به ابزار موفقیت اونا تبدیل کنم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    ببین هرسری کسی که بحث‌جادوگر‌و‌پیش کشید تو بودی ، وقتی بت اعتراض شد گفتی که من مانور ندادم روی جادوگر ! تو بحث جادوگر و میاری وسط ولی میگی‌ من مانور ندادم که بکشی بیرون سری ، ولی وقتی در مورد ادوار‌ قبلی بحث شد به سید ارجاع دادی که سید اولین بار این و گفت. بابا خیلی ساده دارم میگم دیگه نمیدونم چطوری باید بگم ، هدفت از اینکه بحث جادوگر و بکشی وسط چی بوده ؟

- - - Updated - - -

خیلی ممنونم ، روشن شد کلن
    در مورد آرش هم من اون رای‌ش رو به نظرم اومد فرار از اعدام بود. چون ندیدم کانتکت‌ش رو با محمد زیاد. و خب بهش حس منفی دارم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    چرا محمد ؟
    به نظرم این که اعدامی یه جورایی بین من و محمد بود و من به محمد رای دادم، باعث شده این تصور به وجود بیاد که من برای فرار از اعدام به محمد رای دادم و رایم بی دلیل بوده. من از فاز روز 5 باهاش مشکل داشتم و مشکلم رو گفته بودم و فاز قبل هم مشکلم رو گفتم بهش اما همون طور که بالا گفتم ایگنور میکرد و جواب نمیداد. من هم چند بار توی 3-4 نفری که ممکنه بهشون رای به اعدام بدم اسمش رو اورده بودم. خیلی منطقی هم هست که اگه به چند نفر شک داشته باشم به اونی رای بدم که احتمال اعدامش بیشتره.

اینم پست هام در مورد محمد برای اینکه شبهه ای در مورد رای دادنم به وجود نیاد.
    پست اول - پست دوم - پست سوم - پست چهارم - پست پنجم
    که توی دوتای اخری محمد توی گزینه های رایم بوده از قبل. پس چیز عجیبی نبود. این که امین میگه کانتکت آنچنانی نداشتن، بیشتر به خاطر این بود که محمد جواب حرف های من در مورد اشاره به نقشش رو نمیداد.
    امین و آرش 90% گناهکارن
    مهران یا خیلی داره گیج میزنه یا گناهکاره
    واقعا پی بردن به گناهکاری امین و آرش بر اساس بازیشون تا الان هیچ پروسه پیچیده ذهنی ای نیاز نداره! آرش که قشنگ با اون پست آخر خودش رو ضایع کرد من اشتباه کردم بهش رای ندادم

الان هم رایم تغییر نمیکنه مگر این که جمع موافقت کنن به امین رای بدیم در غیر این صورت همون آرش
    کدوم پست آخرم؟ توضیح بده چی به چیه وقتی اینطوری جو میدی

نقل قول نوشته اصلی توسط Erf_Ju نمایش پست ها
    محمد اين دور نتونست خوب بازي كنه بنظرم ميزاريم پاي شرايطش ، از سامورايي همچين بازي انتظار نميره خصوصا روي قضيه هدف مخفي و اينا بد عمل كرد ولي چيزي كه مهمه راي هاي ديقه اخري و موج سواري كه انجام شد خصوصا راي ارش كه تا اون موقع راي مساوي بود و دقيقا براي فرار از اعدام و يك فاز ديگه خريدن اين راي يهويي رو ب ممد داد
    ارش اين دور بيگناه نميزنه و اين تو اكثر پستاش حداقل برا مني ك ميشناسمش موج ميزنه ، توي بحث ديروزش با سيد علنا از لحاظ منطقي سيد غلبه كرد بهش و كاري ك من ازش ديدم بنظرم دست و پا زدني بيش نبود و هي يه حرفو ميپيچوند و جور ديگه بيان ميكرد و قانع نميشد ، حتي اون پستي كه در مورد پيدا كردن جادوگر تو ١٤ نفر داد خيلي استرسي بود كه من بهش توپيدم و چن نفرم جبهه گرفتن كه چرا اون واكنشو داشتي ولي من چيزي ك اون لحظه عجيب اومد برام رو گفتم اون پستش يجوري
    حسيهگناهكارديگهكهميخادازبرندهشدنگناهكارجديدوخطرناكمقابلشجلوگيريكنهوهيتوناخوداگاهشهكهنبايداونببرهرو برام تداعي كرد اون لحظه اخه براگناهكاراجذابترهاينموضوعكهگناهكارمقابلروپيداكنن و دغدغه ذهنيشونه وليبرابيگناهاگناهكارفرقندارههركدومروحذفكننبراشونبرده و توي اون شرايط اول بازي كه هر گروهي ممكنه تو بازي باشه زوم نميكنن رو يه نقش خاص! اين زوم كردنه بود كه منو وادار ب واكنش كرد !
    در مورد فرار از اعدام که توضیح دادم بالا و رایم به نظر خودم کاملا منطقی بوده، قطعا انتظار ندارید منی که انقدر با رای پرت دادن مخالفم، از بین گزینه های اعدامم، به کسی رای بدم که احتمال اعدامش نیست، و محمد هم توی گزینه های اعدامم بود از قبل. این از این. در مورد مساوی بودن رای هم باید بگم اگه دقت کنی رای های من و امین همزمان شد و وقتی ارسال کردم دیدم امین هم رای داده. در واقع زمانی که من رای رو داشتم میدادم، محمد 2 رای داشته و من 3 تا، و مساوی نبوده.
    در مورد اینکه چرا اون فاز روی جادوگر زوم کردم هم به نظرم به قدر کافی گفتم، این که فاز حساسی برای جادوگر بوده و جذب داشته، و بحث درباره اش نمیتونسته بی ربط باشه، ضمن اینکه بعدش گفتم هدفم واکنش و سوتی گرفتن هم بود از بحث نظرایی که در مورد جادوگر داده میشه. فکر نمیکنم چیز عجیبی باشه اینم که یه بیگناه دنبال جادوگر بگرده. حالا اگه این حس رو گرفتی که گناهکاری هستم که این حرف رو زده، کاریش نمیتونم بکنم چون نه این وری قابل اثباته، نه اون وری، صرفا حسه
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:16 AM #347
    راي مهدي هم واقعا جالب بود ،مهدي تو پستت گفتي اين سبك عرفانه و نه نبودن واقعيش ! خب اين يه اتهام بي اساس و از رو ناچاريه بنظرم چون همه سبك منو ميشناسن كه سايه باز نيستم و مافيايي كه توش نتونم فعاليت مطلوب داشته باشم واقعا اذيتم ميكنه نمونش دور هشت كه قاتل بودم و بنا ب دلايلي وسط بازي گرفتاري پيش اومد بقدري عصبي بودم كه خودمو شماتت ميكردم كه نتونستم وقت بزارم و بازي خودمو بكنم... كسايي كه شرايطمو ميدونن مطلعن كه اين كم بودنم واقعيه از رو سبكم نيست! در ضمن فاز ٤ من نرسيدم و امان داشتم و فاز قبل زودتر رايمو دادم كه برم بخونم پستارو وگرنه گادكش ميشدم و رايمم تغيير نكرد چون طرفم همچنان منو بي جواب گذاشته بود !
    عمري باشه در مورد اين حركت بحث ميكنيم چون اولويت اين فازم فعلا عارشه
    همون دیگه مگه گفتم سبک تو سایه بازیه؟ میگم این دور شرایط بهونه و کمک خوبیه که بتونی تا حدی نبودنت رو توجیه کنی. بعد اخه یه جوریه هم نیستی هم هستی. همینه گفتم مخلوطی از عرفان قبلی + یه سری مشخصات جدیده. اگه کلا نبودی یا تو سایه بودی قضیه فرق می کرد.
    این امان فاز ۴ ات رو هم خب من نمیدونستم و اون لحظه که یه سرچ زدم متوجه نشدم. این اشتباه من بوده.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

8. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:16 AM #348
    نه همونطور که محمد با بازی من آشناست منم با سبک بازیش آشنام و اصلا این صحبتاش باعث نشد بهش شک کنم محمد معمولا سعی میکنه افراد و بر اساس یبک بازیشون قضاوت کنه و تحلیل شحصیتی زیادی میکنه تو بازیش و کاملا عادی بود که بر اساس طرز بازیت بیاد بهت اون گیر و بده.
    منم عاخه دقیقا به خاطر همین سبک بازیش بیشتر بهش مشکوک شدم، سابقه داشته که گناهکاری باشه که عمدا ادای یه نقش بیگناهی دربیاره. همین بدتر گیجم کرد.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:16 AM #349
    http://mafiaia.ir/showthread.php?120...=9791#post9791

اولا اون موقعی که رای اعدام می‌دادم، نمی‌دونستم سامورایی‌ـه؛ این‌که این بهانه برای اعدام سامورایی خوبه یا فدایی یا مافیا، فرقی ندارن؛ چون نقش‌ش رو من نمی‌دونستم حین رای دادن؛ پس جو نده با این.
    دلیل هم خنده‌دار نیست اصلا. یک‌نفر بی‌گناه، یک‌نفر دیگه اول بازی اومده بهش نقش‌ش رو می‌گه و می‌گه بهت حسم مثبته؛ توی بیگناه شک نمی‌کنی این از کجا این رو می‌گه؟ اصلا چرا باید بهت بگه و چرا کانکت شده باهات؟ این خودش رفتار گناهکاری‌ـه هنوز هم، و چرا گناهکاری‌ـه، چون یک گناهکار ازش استقبال می‌کنه و خوشش میاد. فقط وقتی گناهکاری و بهت بگن ضدضربه، استقبال می‌کنی؛ وگرنه هیچ ضدضربه‌ای، از این‌که یک‌نفر اول بازی بهش بگه ضدضربه‌ای، خوشش نباید بیاد قاعدتا.

نمیتونم جو ندم رو اعدام محمد. خیلی حرص خوردم ار اون رای های لحظه ی آخر و از زیر تیغ در رفتن آرش. خوبه گفته بودم که دقیقه آخر رای میدم که از زیر تیغ در نره که متاسفانه رفت. بعدم مرگ سامورایی اونقدر برام بی ارزش نیست که خونسردیمو حفظ کنم و جو ندم.
    FM90 آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    112
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:18 AM #350
    خب مسله همينجاست كه هنوز طرز بازي من شرو نشده دارم پست اولو ميدم وميگم نهايت تلاشمو با توجه به شرايط ميكنم!! بزار وقتي من نهايت تلاشمو نمردم بيا بپر خب تو اولين پست اون جبهه گيري و خصوصا حرف از راي دادن ب من زدن چه معني داره اخه !
    Erf_Ju آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:18 AM #351
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    منم عاخه دقیقا به خاطر همین سبک بازیش بیشتر بهش مشکوک شدم، سابقه داشته که گناهکاری باشه که عمدا ادای یه نقش بیگناهی دربیاره. همین بدتر گیجم کرد.
    قبولش خیلی برام سخته آرش که تو این دور هم سبک بزای سید و نادیده گرفتی و بهش رای دادی و هم محمد و جفتشون هم بی گناه بودن . واقعا الان انتاظر داری کسی حرفتو باور کنه؟ اگه بخوام بهت رای ندم و همه این اتفاقات و تقدیر الهی در نظر بگیرم خیلی دیگه باید نیمه پر بین باشم و من نیستم.
    FM90 آنلاین نیست.

12. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    09-22-2018, 12:19 AM #352
    ساعت سایت درست نیست. فاز 1 ساعت و 10 دقیقه دیگه تموم میشه حدودا.

کاربر مقابل پست God عزیز را پسندیده است:

God آنلاین نیست.

13. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:23 AM #353
    امین توی سناریو هات و جوری که بهش پرداختی اون حالت دوم قوی تر نبود؟ اصلا کامل تو به این قضیه پرداختی که مهدی میدونه محمد رو پالس میفرسته، بعد کنارش گفتی که محمد هم باید واکنش نشون میداد اگر ریگی به کفشش نبود. خب با این پیش فرض، چی میشه که به محمد رای میدی؟ چون چیزی که من حس کردم این بود که سناریو اولت همونه که من از اتفاقات بازی میدونم محمد چیه و بهش پالس میدم. الان هر چی دو دو تا چهارتا می کنم نمیدونم چرا به محمد رای میدی؟
    من قبل‌ش گفته بودم به محمد شک دارم، قبل از این‌که با تو این‌ها رو بگم. و سر همین هم بود که ادعای نقش کرده بود؛ و محمدرضا داشت پیگیری‌ش می‌کرد و اتفاقا گفتم که دارم برای این فاز سوال و جواب‌هایی که از محمد می‌شه رو پیگیری می‌کنم. ولی بعد که نظرم به شب‌ها جلب شد، اون حدس هم اومد به ذهنم. و خب به تو گیر دادم بابت‌ش؛ منتها این‌که تو گفتی از عمد این رو گفتی تا واکنش بگیری، و این‌که حدس هم بود اون سناریوی دوم، و در مقابل حرکت محمد که توضیح دادم منطق‌ش رو که چرا گناهکارانه‌ست، جدی‌تر شد برام. یعنی خب برام منطقی بود به چیزی که منطق‌ش رو می‌تونم توضیح بدم رای بدم تا حدسم. و خب بحث رو با تو داشتم ادامه می‌دادم که منطق برای حدسم پیدا کنم؛ که خب بعد از سامورایی شدن محمد، از بین رفت کلا.

یعنی میخوای بگی مهدی میدونسته محمد ضد ضربست و خواسته خودشو نزدیک کنه بهش؟ مهدی از کجا باید همچین اشرافی پیدا میکرد به نقش محمد؟
    خود مهدی هم گفت که همچین پالسی فرستاده برای محمد. که من می‌دونم تو ضدضربه‌ای و به زعم خودش راجع به این بهش تشر زد. اشراف‌ش رو هم از پست‌های محمد و ادعایی که کرد بعدش می‌شه بهش دست پیدا کرد.
    Amin آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:24 AM #354
    خوب الان امین ، بنظرت مهدی چند در صد گناهکاره؟
    FM90 آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    112
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:25 AM #355
    امين

اره قبول دارم من اين موردو چون از بخت بد شرايط يجوري شد كه وقتي من بودم اون نبود وقتي اون ميومد من نبودم و بحث باز ميموند و اينطور انگار ميشد كه بحث بي نتيجه و صرفا برا وقت گذرانيه و نميخاد كه پاياني داشته باشه ولي اينطور نيست من تا حد امكان سعي كردم نه با جو با منطق اين بحثو ب سرانجام بكشونم و دنبال جواب درست بودم از ممد حالا يا وقت نميكرد و دير ميومد و مشغول يه بحث ديگه ميشد يا وقتيم جواب ميداد اصلا اونچيزي ك من ميخاستم نبود و اين خود ب خود تشديد ميكرد حس منو كه داره ميپيچونه ها ! اصلا اينطور نبوده كه بحث كنم باهاش صرفا بخاطر اينكه بيكار نمونم ولي خب با توجه به شرايط خودم و نبودن ممد اينطور برداشت شد و بحث ب درازا كشيد .من واقعا راضي نيستم اين دور از خودم چون مافيايي كه نتونم وقت بزارم پاش واقعا عذابم ميده ولي متاسفانه اين دور يه قدم عقبتر بودم و با اينكه تلاش كردم برسم پا ب پاي بحثا ولي خب متهم ب سايه نشيني شدم!
    فك نميكنم سايه اينقد سعي كنه پا ب پاي بحثا بياد و بيخيالتر ازينا بايد باشه!
    Erf_Ju آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:26 AM #356
    ضمنا به نظرت ، دلیل عدم واکنش محمد این نمیتونسته باشه که توجها رو به سمت خودش و نقشش جلب نکنه بیشتر از این که یه وقت گادکش نشه؟
    FM90 آنلاین نیست.

17. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:26 AM #357
    من نمیفهمم تا دو تا حرف مستقیم میزنی به دو نفر شروع میکنن داد و بیداد که آقا این داره جو میده! بابا چیکار کنم خب دیگه؟! آرش که نگاهش میکنی سریع میگه این جو داد

آرش و امین من از مجموع پست دادنتون حس خوبی از اول بازی نمیگرفتم، یکیش مثلا اونجایی که آرش اومد تک تک نشست تمام کسایی که رای پرت دادن رو بررسی کرد ولی امین نه! دو تا شون که کلا در طول بازی تقریبا هیچ کاری به هم ندارن! هر دو هم در حالی که گزینه اصلی اعدامشون نبود رای دادن به محمد و دقیقا هم در کلیدی ترین زمان ممکن رای دادن که 3 رای داشت و کارو تموم کردن. اونم از پست آرش که درومده میگه صدرا دفعه پیش بی گناه بود قشنگ معلوم بود میخواست رای صدرا رو برگردونه!

الان این که گیر دادید به من که چرا به امین رای دادم فکر میکنم برای یه بی گناه دو به شک بودن و مطمئن نبودن تو دقایق آخر طبیعی باشه! مخصوصا با اون حجم از پست عجیب و غریب تو 10 15 دقیقه آخر.

به جادوگر هم دقت کنید من بالا هم گفتم به احتمال زیاد سید رو زده و الان داره به عنوان بی گناه بازی میکنه
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

18. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:28 AM #358
    خوب الان امین ، بنظرت مهدی چند در صد گناهکاره؟
    مهدی تا حد زیادی مافیا نیست به نظرم. با توجه به سامورایی بودن محمد؛ چون که مهدی قبل از این‌که خلفی سامور بزنه، اشاره کرده بود به ضدضربه بودن‌ش، و قاعدتا نباید خلفی می‌زدش اگر مافیا بود. تنها نقشی که برای گناهکار بودن مهدی می‌تونم بگیرم فعلا، جادوگره؛ که احتمال‌ش کمتر از ۵۰ درصده فعلا.
    Amin آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:31 AM #359
    مهدی تا حد زیادی مافیا نیست به نظرم. با توجه به سامورایی بودن محمد؛ چون که مهدی قبل از این‌که خلفی سامور بزنه، اشاره کرده بود به ضدضربه بودن‌ش، و قاعدتا نباید خلفی می‌زدش اگر مافیا بود. تنها نقشی که برای گناهکار بودن مهدی می‌تونم بگیرم فعلا، جادوگره؛ که احتمال‌ش کمتر از ۵۰ درصده فعلا.
    چرا پلیس یا کارگاه و واسه مهدی در نظر‌ نمیگیری ؟ بلخره وقتی در مورد گناهکار بودنش احتمال میدی در مورد بیگناه بودنشم احتمال بده.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

20. مافیایی

پسندیده
    112
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:32 AM #360
    همون دیگه مگه گفتم سبک تو سایه بازیه؟ میگم این دور شرایط بهونه و کمک خوبیه که بتونی تا حدی نبودنت رو توجیه کنی. بعد اخه یه جوریه هم نیستی هم هستی. همینه گفتم مخلوطی از عرفان قبلی + یه سری مشخصات جدیده. اگه کلا نبودی یا تو سایه بودی قضیه فرق می کرد.
    این امان فاز ۴ ات رو هم خب من نمیدونستم و اون لحظه که یه سرچ زدم متوجه نشدم. این اشتباه من بوده.
    اين بودنم در عين نبودنمو ب امينم گفتم ناشي از همون حس عذابيه كه وقتي مافيا بازي ميكنم دارم و دوس دارم صد خودمو بزارم و پا ب پا بيام و تو هر فرصتي كه ميشد ميومدم و تلاش ميكردم كه از بحثا جا نمونم . چون يه قولي دادم خب نميتونم كلا نيام و تو سايه باشم اخه سودش چيه يهو ميگم نميام خلاص ديگه ! ولي اينكه بخاطر اين موضوع كه از اول بازيم توضيحش ميدم باز راي ب اعدام ميگيرم جالب نيس برام !
    Erf_Ju آنلاین نیست.