alt
صفحه 19 از 32 نخستنخست ... 915161718192021222329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 361 به 380 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:32 AM #361
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    من نمیفهمم تا دو تا حرف مستقیم میزنی به دو نفر شروع میکنن داد و بیداد که آقا این داره جو میده! بابا چیکار کنم خب دیگه؟! آرش که نگاهش میکنی سریع میگه این جو داد

آرش و امین من از مجموع پست دادنتون حس خوبی از اول بازی نمیگرفتم، یکیش مثلا اونجایی که آرش اومد تک تک نشست تمام کسایی که رای پرت دادن رو بررسی کرد ولی امین نه! دو تا شون که کلا در طول بازی تقریبا هیچ کاری به هم ندارن! هر دو هم در حالی که گزینه اصلی اعدامشون نبود رای دادن به محمد و دقیقا هم در کلیدی ترین زمان ممکن رای دادن که 3 رای داشت و کارو تموم کردن. اونم از پست آرش که درومده میگه صدرا دفعه پیش بی گناه بود قشنگ معلوم بود میخواست رای صدرا رو برگردونه!

الان این که گیر دادید به من که چرا به امین رای دادم فکر میکنم برای یه بی گناه دو به شک بودن و مطمئن نبودن تو دقایق آخر طبیعی باشه! مخصوصا با اون حجم از پست عجیب و غریب تو 10 15 دقیقه آخر.

به جادوگر هم دقت کنید من بالا هم گفتم به احتمال زیاد سید رو زده و الان داره به عنوان بی گناه بازی میکنه
    ببین رضا عاخه جواب این چیزایی که میگی رو گفتم من. در مورد امین گفتم که رایش موضوع بحث من نبود از نظر من، از نظر تو رایش بی دلیل بوده، از نظر من نبوده و دلیلی نداشتم که بخوام ذکرش کنم، این که رای بقیه رو هم گفتم قابل درکه، به خاطر این بود که جلوتر توی استدلالم بگم اونقدر بازی جلورفته بوده که بشه رای منطقی داد، پس چرا فلانی و فلانی نداده بودن. یعنی در راستای بحثم بود اما رای امین در راستای بحثم نبود و دلیلی نمیدیدم ذکرش کنم.
    در مورد صدرا هم گفتم که منظورم این بود که صدرا اون دور خودش داشت پست میداد و حدس هایی که راجع بهش زده میشد اشتباه بود، حالا هم پس قضیه فرقی نکرده و نباید برامون عجیب باشه که صدرا پست خوب بده. لطفا منظور کل پست و جمله رو دقت کن و نه صرفا یک کلمه.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:33 AM #362
    یه نکته ی جالبی که برام خیلی جالب بود رای دادن من به امین برای آرش خیلی تعجب داشت در حالی که آرش منو کاملا میشناسه . مثل محمد که بازیمو می شناسه و درک کرد رایمو به امین. اما آرشی که هم سید و میشناخت و دربرابر منطق سید هم مقاومت کرد حالا هم داره در برابر رای من به امین که یک واکنش کاملا نرمال به تهدید امین بود جبهه میگیره. آرش واقعا اون آرش بی گناه نیست که من میشناختم.

رای به اعدام: آرش
    آرش خواهش میکنم اینو جواب بده!!!! چطور محمد به رای من به امین گیری نداد و چن بار اشاره کرد که سبکمه. ولی تو بهم گیر دادی و یکی از مواردی بود که بخاطرش جزو گزینه های رایت بودم. نمیخوای بگی که منو نمیشناسی و این اوولین باره این حرکتو از من دیدی؟ اگه میخوای همینو بگی اصن هیچی نگو!
    FM90 آنلاین نیست.

3. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:35 AM #363
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erf_Ju نمایش پست ها
    محمد اين دور نتونست خوب بازي كنه بنظرم ميزاريم پاي شرايطش ، از سامورايي همچين بازي انتظار نميره خصوصا روي قضيه هدف مخفي و اينا بد عمل كرد ولي چيزي كه مهمه راي هاي ديقه اخري و موج سواري كه انجام شد خصوصا راي ارش كه تا اون موقع راي مساوي بود و دقيقا براي فرار از اعدام و يك فاز ديگه خريدن اين راي يهويي رو ب ممد داد
    [/FONT][/COLOR][/RIGHT]
    عرفان تو این قسمت از پستت راجع ب رای های دقیقه اخری و موج سواری ک انجام شد صحبت کردی
    بعد از اون هم رو ارش مانور دادی یکی از دلایلش هم رای لحظه اخری بود که داد
    ولی من ندیدم راجع ب امین حرفی بزنی یا اشاره ای کنی
    حدود زمانی رای امین و ارش تقریبا یکی بود و تو چند دقیقه اخر
    چرا رای امین واست مهم و شک برانگیز نبود؟
    SmRs آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:37 AM #364
    محمد رضا دلیل تو برای رای ب محمد چی بود؟
    FM90 آنلاین نیست.

5. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:38 AM #365
    امين

اره قبول دارم من اين موردو چون از بخت بد شرايط يجوري شد كه وقتي من بودم اون نبود وقتي اون ميومد من نبودم و بحث باز ميموند و اينطور انگار ميشد كه بحث بي نتيجه و صرفا برا وقت گذرانيه و نميخاد كه پاياني داشته باشه ولي اينطور نيست من تا حد امكان سعي كردم نه با جو با منطق اين بحثو ب سرانجام بكشونم و دنبال جواب درست بودم از ممد حالا يا وقت نميكرد و دير ميومد و مشغول يه بحث ديگه ميشد يا وقتيم جواب ميداد اصلا اونچيزي ك من ميخاستم نبود و اين خود ب خود تشديد ميكرد حس منو كه داره ميپيچونه ها ! اصلا اينطور نبوده كه بحث كنم باهاش صرفا بخاطر اينكه بيكار نمونم ولي خب با توجه به شرايط خودم و نبودن ممد اينطور برداشت شد و بحث ب درازا كشيد .من واقعا راضي نيستم اين دور از خودم چون مافيايي كه نتونم وقت بزارم پاش واقعا عذابم ميده ولي متاسفانه اين دور يه قدم عقبتر بودم و با اينكه تلاش كردم برسم پا ب پاي بحثا ولي خب متهم ب سايه نشيني شدم!
    فك نميكنم سايه اينقد سعي كنه پا ب پاي بحثا بياد و بيخيالتر ازينا بايد باشه!
    خب آفرین! پس اگر منتظر جواب محمد بودی، برای بسط دادن بحث؛ چرا این فاز قبل از این‌که جواب‌هاش رو بخونی رای دادی؟ یعنی تو اومدی تو بازی، وقت هم نداری به زعم خودت، و از محمد سوال پرسیدی و منتظرشی بیاد که بحث رو گسترش بدی؛ وقتی جواب‌ش رو نخوندی، چرا باز رای می‌دی؟ این قضیه همون رای کور دادنه، وقتی در جریان بازی نیستی، که خب بی‌گناهانه نیست زیاد؛ مگر این‌که مثلا توی گروهی چیزی، خارج از بازی در جریان قرار گرفته باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    ضمنا به نظرت ، دلیل عدم واکنش محمد این نمیتونسته باشه که توجها رو به سمت خودش و نقشش جلب نکنه بیشتر از این که یه وقت گادکش نشه؟
    نه، چون خودش داشت خط‌ش رو می‌داد؛ یعنی اشاره به نقش رو به نظرم خود محمد عمدا کرد.
    Amin آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:38 AM #366
    تا کی وقت داریم برای رای دادن؟ ساعتا اومدن جلو؟
    FM90 آنلاین نیست.

7. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:38 AM #367
    از بس سوال و جواب شد ازم که وقت نکردم در مورد بقیه نظر بدم.

هنوز هم تقریبا روی همون لیست قبلیم هستم من. فری و مهران و مهدی. خصوصا فری که این فاز خیلی سعی داره دلسوزانه و احساسی بازی کنه و بگه که از اعدام سامورایی ناراحته. حس خوبی نمیگیرم از این حرکاتش. دقیقا مثل همون پستش بعد از مردن سید که از اون هم حس خوبی نگرفتم. مهران و مهدی هم همچنان برای رای پرت دادن بهشون مشکوکم هرچند توضیحات مهدی برخلاف مهران تا حدی قانعم کرد.

به جز اینا اگه بخوام کسی رو بگم عرفانه که صرفا روی جادوگر بودنش شک دارم به خاطر واکنشش به حرف من، نه که بگم ترسیده، عرفان حرفه ایه، اما این واکنشه میتونست مثل بقیه خیلی منطقی تر و اروم تر باشه و صرفا بگه که الان وقتش نیست مثلا، و با باز کردن بحث با من مخالفت بکنه به جای اینکه صرفا اونطوری بکوبونه. حس منفی گرفتم من از واکنشش.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:39 AM #368
    آرش اگه بهم رای دادی و منم بیگناه بودم بهانه ات برای رای به من چیه؟ خودش بد بازی کرد؟
    FM90 آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:40 AM #369
    نقل قول نوشته اصلی توسط SmRs نمایش پست ها
    عرفان تو این قسمت از پستت راجع ب رای های دقیقه اخری و موج سواری ک انجام شد صحبت کردی
    بعد از اون هم رو ارش مانور دادی یکی از دلایلش هم رای لحظه اخری بود که داد
    ولی من ندیدم راجع ب امین حرفی بزنی یا اشاره ای کنی
    حدود زمانی رای امین و ارش تقریبا یکی بود و تو چند دقیقه اخر
    چرا رای امین واست مهم و شک برانگیز نبود؟
    ممدرضا ، پله پله ديگه برادر من :دي همه قيمه هارو كه با هم نميريزن تو ماستا اول تكليف مشكوك تره رو بايد مشخص كرد بعد ب ترتيب
    Erf_Ju آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:43 AM #370
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    خب آفرین! پس اگر منتظر جواب محمد بودی، برای بسط دادن بحث؛ چرا این فاز قبل از این‌که جواب‌هاش رو بخونی رای دادی؟ یعنی تو اومدی تو بازی، وقت هم نداری به زعم خودت، و از محمد سوال پرسیدی و منتظرشی بیاد که بحث رو گسترش بدی؛ وقتی جواب‌ش رو نخوندی، چرا باز رای می‌دی؟ این قضیه همون رای کور دادنه، وقتی در جریان بازی نیستی، که خب بی‌گناهانه نیست زیاد؛ مگر این‌که مثلا توی گروهی چیزی، خارج از بازی در جریان قرار گرفته باشی.

نه، چون خودش داشت خط‌ش رو می‌داد؛ یعنی اشاره به نقش رو به نظرم خود محمد عمدا کرد.

ببین ممکنه من تو بازی یه اشاره ریز بکنم که یه عده بفهمن نقشمو ولی بعد کسی فهمید و اومد دور و برم طبیعیه که ایگنورش کنم که گندش درنیاد من اشاره کردم. البته حرکت مهدی هم ناشیانه بود و گناهکارانه. اگه فهمیدی طرف ض ض ــــه دیگه نیازی نیست بهش برسونی که من فهمیدم. بهتر نبود تو اول این احتمالات رو بررسی میکردی بعد بخاطر عدم واکنشش بهش رای میدادی؟ قبول نداری این رایت به محمد خیلی مینی مالیستی بود. طرف ادعا کرده و تو هم فهمیدی ادعاشو یکی دیگم فهمیده . اونی که فهمیده میاد بهش میفهمونه که من فهمیدم محمد باید چه واکنشی دقیقا نشون میداد که تو بهش شک نکنی؟
    FM90 آنلاین نیست.

11. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:43 AM #371
    من نمیفهمم تا دو تا حرف مستقیم میزنی به دو نفر شروع میکنن داد و بیداد که آقا این داره جو میده! بابا چیکار کنم خب دیگه؟! آرش که نگاهش میکنی سریع میگه این جو داد

آرش و امین من از مجموع پست دادنتون حس خوبی از اول بازی نمیگرفتم، یکیش مثلا اونجایی که آرش اومد تک تک نشست تمام کسایی که رای پرت دادن رو بررسی کرد ولی امین نه! دو تا شون که کلا در طول بازی تقریبا هیچ کاری به هم ندارن! هر دو هم در حالی که گزینه اصلی اعدامشون نبود رای دادن به محمد و دقیقا هم در کلیدی ترین زمان ممکن رای دادن که 3 رای داشت و کارو تموم کردن. اونم از پست آرش که درومده میگه صدرا دفعه پیش بی گناه بود قشنگ معلوم بود میخواست رای صدرا رو برگردونه!

الان این که گیر دادید به من که چرا به امین رای دادم فکر میکنم برای یه بی گناه دو به شک بودن و مطمئن نبودن تو دقایق آخر طبیعی باشه! مخصوصا با اون حجم از پست عجیب و غریب تو 10 15 دقیقه آخر.

به جادوگر هم دقت کنید من بالا هم گفتم به احتمال زیاد سید رو زده و الان داره به عنوان بی گناه بازی میکنه
    آقا اول بازی تو داشتی من رو تایید می‌کردی اتفاقا و به سید می‌گفتی وقتی چیزی وجود نداره چرا گیر می‌دی و این‌ها مال وقتی‌ـه که گناهکار بودی و این‌ها. که حتی سید اومد گفت رضا اومده که جو رو از امین برداره. یعنی در این حد داشتی من رو تایید می‌کردی؛ بعد حالا از اول بازی از من حس مثبت نمی‌گرفتی؟ تو بعد از اعدام سید به من هی خطاب دادی، و جالب اینه‌که استدلال هم نمی‌کردی رو جواب‌ها، از این سوال به اون سوال می‌پریدی؛ و بعد الان، یک دفعه شدم ۸۰ درصد گناهکار. و کسی که از اول بازی ازش حس منفی داشتی. شبیه این‌هایی که می‌رن پرسپولیس می‌گن از ۴ سالگی طرفدار پرسپولیس بودم، بعد می‌رن استقلال، می‌گن از ۶ ماهگی استقلالی بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    چرا پلیس یا کارگاه و واسه مهدی در نظر‌ نمیگیری ؟ بلخره وقتی در مورد گناهکار بودنش احتمال میدی در مورد بیگناه بودنشم احتمال بده.
    فری بهم گفت در مورد گناهکاری‌ش نظر بده خب. و این‌که وقتی می‌گم ۵۰ درصد گناهکار، یعنی ۵۰ درصد بی‌گناه؛ که خب ترجیح می‌دم نقش بی‌گناهی حدس نزنم براش!
    Amin آنلاین نیست.

12. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:45 AM #372
    آرش اگه بهم رای دادی و منم بیگناه بودم بهانه ات برای رای به من چیه؟ خودش بد بازی کرد؟
    انتظار داری چه جوابی بدم وقتی فکر میکنم گناهکاری؟ این مظلوم نمایی ها چیه خب؟ بعد چرا انقدر سریع خودتو توی موضع اعدام قرار دادی؟ مگه جز من کسی شک جدی بهت داده که اینطوری از اعدام حرف میزنی الان؟ این دقیقا خودم مظلوم نماییه به نظرم.

Arash آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:46 AM #373
    من قبل‌ش گفته بودم به محمد شک دارم، قبل از این‌که با تو این‌ها رو بگم. و سر همین هم بود که ادعای نقش کرده بود؛ و محمدرضا داشت پیگیری‌ش می‌کرد و اتفاقا گفتم که دارم برای این فاز سوال و جواب‌هایی که از محمد می‌شه رو پیگیری می‌کنم. ولی بعد که نظرم به شب‌ها جلب شد، اون حدس هم اومد به ذهنم. و خب به تو گیر دادم بابت‌ش؛ منتها این‌که تو گفتی از عمد این رو گفتی تا واکنش بگیری، و این‌که حدس هم بود اون سناریوی دوم، و در مقابل حرکت محمد که توضیح دادم منطق‌ش رو که چرا گناهکارانه‌ست، جدی‌تر شد برام. یعنی خب برام منطقی بود به چیزی که منطق‌ش رو می‌تونم توضیح بدم رای بدم تا حدسم. و خب بحث رو با تو داشتم ادامه می‌دادم که منطق برای حدسم پیدا کنم؛ که خب بعد از سامورایی شدن محمد، از بین رفت کلا.

خود مهدی هم گفت که همچین پالسی فرستاده برای محمد. که من می‌دونم تو ضدضربه‌ای و به زعم خودش راجع به این بهش تشر زد. اشراف‌ش رو هم از پست‌های محمد و ادعایی که کرد بعدش می‌شه بهش دست پیدا کرد.
    خب میگم وقتی حدست اینه که محمد میتونه ض ض باشه، و قاعدتا یکی از مهم ترین بی گناهاس، نمیارزه اعدامش کنی برای اون سناریو که شاید گناهکاره که خوشش اومده از ض ض خطاب گرفتن؟ چرا؟ چون گناهکار جرئت این رو نداره که اون وسعت ادعای نقش کنه، نهایتش این بود که همون اطمینان و محکم بودن که من بهش گفتم رو ادامه میداد، نه اینکه دیگه بعدا واضح تر هم بخواد اشاره کنه که با توجه به نقشم فلان و بیسار .... این برای یک گناهکار ریسک خیلی بزرگیه که هم بخواد ادای بیگناه ض ض دربیاره و هم بیاد اشاره غیر مستقیم هم بکنه. یعنی من اگر جات بودم با همون سناریو ها، به اعدام محمد رای نمیدادم. وقتی من رای ندم، یکی مثل امین اصلا نباید رای بده. واسه همین حسم رو منفی می کنه به کارت و نمی تونم بپذیرم این حرفی که زدی رو. این حرفات برای بقیه درست و منطقیه،‌ برای امین نه. منظورم مشخصه؟

فری

من همچنان منتظرم اون پست ها و چیزایی که میخوای جواب بگیری رو آدرس بدی. اگرم حرفامو میخونی حداقل یه واکنش نشون بده که بفهمم خوندی یا نه.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:51 AM #374
    امين
    تو پست قبليمم گفتم ديروز من از صب چند بار همين بحثو ب صورتاي مختلف بازگو كردم و جواب خاستم از ممد كه اومد طفره رفت يا جوابي ك ميخاستمو نميداد تا ك بهش راي دادم ديشب باز اوايل فاز پيش بود فك كنم پست داد ديدم همين اش و كاسس و اصلا اون بخش سوال من در مورد ادعاي نقشم ايگنور كرده كلا باز ازش جواب خاستم و منتظر جواب بودم ولي اين دليل نميشه كه چون نيومده جواب بده من راي پرت بدم و خودمو مسخره كنم! چون اوايل بحثمون نيست كه مثلا بگم من اين فاز برا بار اول ب ممد اتهام زدم و منتظرم ك بياد جواب بده و نيومده ولي من راي دادم بدون اينكه حتي يه جواب بشنوم ازش!! بله در اين صورت رفتار من گناهكارانس ولي نه الاني كه اين سومين فازه كه ما هي داريم سوال جواب ميكنيم و ب نتيجه نرسيدم تو اين شرايط اصلا نميتوني انتظار داشته باشي من باز معطل طفره رفتن اين باشم! شايد اين شگردش ميبود و قصدش واقعا مچل كردن من و اتلاف وقت بود! منم بيام عين چهارپاي مطيع منتظرش باشم ك منو كجا ميكشه؟ نه ازين صحبتا نيست من تو دو فاز با توجه ب رفتاري ك پيش گرفته بود اين حسو گرفتم ك عمدي تو كاره و ب بيشترين شكم راي دادم و نميتونم تو اوج بي مسعوليتي تو فاز شيش بيام گزينه شك سه روزمو ول كنم راي پرت بدم ب خودم يا يكي ديگه اونم در شرايط اعدام با يك راي!

اين انتظار بيجاييه كه تو از من داري واقعا
    Erf_Ju آنلاین نیست.

15. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:52 AM #375
    محمد رضا دلیل تو برای رای ب محمد چی بود؟
    ببین من از محمد سوال پرسیدم ولی تو جواب سوالای من بیشتر سعی میکرد ک طفره بره تا جواب دادن
    موضوع بعدی هم که وقتی بیگناه بوده و از اون حرکتش هدفی برای شب داشته نباید بیاد واضح اعلام کنه ، چون بیشتر باعث میشه کار برای گناهکارا راحت شه
    حتی این هم با اون طفره رفتنش همخونی نداره
    از نظر من این حرکت بیگناه نبود و نوع جواباش جوری بود ک بیشتر باعث ایجاد شک میشد تا اینکه حس مثبت ایجاد کنه
    SmRs آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:52 AM #376
    ببین ممکنه من تو بازی یه اشاره ریز بکنم که یه عده بفهمن نقشمو ولی بعد کسی فهمید و اومد دور و برم طبیعیه که ایگنورش کنم که گندش درنیاد من اشاره کردم. البته حرکت مهدی هم ناشیانه بود و گناهکارانه. اگه فهمیدی طرف ض ض ــــه دیگه نیازی نیست بهش برسونی که من فهمیدم. بهتر نبود تو اول این احتمالات رو بررسی میکردی بعد بخاطر عدم واکنشش بهش رای میدادی؟ قبول نداری این رایت به محمد خیلی مینی مالیستی بود. طرف ادعا کرده و تو هم فهمیدی ادعاشو یکی دیگم فهمیده . اونی که فهمیده میاد بهش میفهمونه که من فهمیدم محمد باید چه واکنشی دقیقا نشون میداد که تو بهش شک نکنی؟
    من هدفم رو از حرکتم گفتم تو فاز های قبلی تو بحث با امین، حرکت من فایده و ضرر های خودشو داره. در شرایطی ممکنه مفید باشه و در شرایطی اشتباه، که خب اینجا بیشتر به سمت اشتباه میچربه چون مثلا الان امین با توجه به گفته ش از همون صحبت های بین من و محمد به اون سناریو رسیده و رای داده (البته گناهکار باشه امین که هیچی چون هرچی بخواد میتونه جنریت کنه، با فرض بی گناهی امین اینو میگم)
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

17. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:53 AM #377
    مهدی:

خلاصه بحث آرش با سیده این . ولی اگه میخوای بهتر بفهمی باید بری پستاشونو بخونی که بعید میدونم حوضصلشو داشته باشی.

واکنش امین به رای پرت من هم بخونی بد نیست که تدید کرد به خاطرش بهم رای میده.

- - - Updated - - -

اما در مورد امشب، رای من آرش هست که البته احتمالا امشب اعدام نمیشه، ولی من ادامه میدم تا اینکه نظرات بقیه رو بگیرم یا اینکه به اعدام برسم، چون به نظرم سیر واکنش هاش، هدف دار هست و نه واکنش

رای به اعدام: آرش

و از امین، محمد، عرفان، مهدی، مهران می خوام که بحث من و آرش رو بخونند، و این سوال رو جواب بدن:

فارغ از اینکه تغییر رفتار یک نفر در یک دور نسبت به ادوار پیش گناهکاری و بیگناهیش می تونه ملاک قضاوت این دور باشه یا نه، بگند که با توجه به پستی که از دور 7 آورد و خط سیری که من از نوع رفتارم مطرح کردم، که اینه که یک موضوع رو پی میگیرم و تا انتها میرم، و اینکه آرش نمی پذیره و استدلال هایی که من روی اون پست از دور 7 کردم، آرش حق داره نپذیره یا داره استدلال رو ندید میگیره و دنبال بهانست ؟

اینو یه نظر استدلالی روش بدید ممنون میشم

- - - Updated - - -

این بالایی کلا سید نوشته ولی رایم و گاد حساب کنه همونه که سید نوشته
    FM90 آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:54 AM #378
    ممدرضا ، پله پله ديگه برادر من :دي همه قيمه هارو كه با هم نميريزن تو ماستا اول تكليف مشكوك تره رو بايد مشخص كرد بعد ب ترتيب
    عرفان تو توی همون پست مهدی رو هم بررسی کردی
    فقط ارش نبود و تا الان هم که با امین صحبت میکنی بهش اشاره نکردی
    حتی اگه بعدا بخوای هم ادامش بدی باید بهش اشاره میکردی ولی نبود
    SmRs آنلاین نیست.

19. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:54 AM #379
    نه؛ چون این‌طور نبود که محمد ایگنور کنه. محمد پالس مثبتی که مهدی فرستاد رو ایگنور کرد؛ ولی پالس منفی و شک‌ـه محمدرضا رو ایگنور نکرد. اتفاقا خیلی واضح‌تر هم اشاره کرد به نقش‌ش؛ که گفت هدف داشتم و رسیدم. اگر می‌گی خب اون موقع نمی‌تونست بعد که به هدف‌ش رسید این کار رو کرد؛ دقیقا من هم این رو بعد از این قضیه مطرح کردم، که گفت به هدف‌ش رسیده؛ یعنی بعد از اون که همون حدودها بود که مهدی دوباره بهش پالس مثبت فرستاد، باید دیگه واکنش نشون می‌داد؛ منتها انتخابی عمل کرد؛ به اونی جواب داد که منفی بود. تو منطق من هم اونی که دنبال پالس مثبت از طرف دیگران می‌گرده، گناهکاره.
    Amin آنلاین نیست.

20. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:57 AM #380
    نه؛ چون این‌طور نبود که محمد ایگنور کنه. محمد پالس مثبتی که مهدی فرستاد رو ایگنور کرد؛ ولی پالس منفی و شک‌ـه محمدرضا رو ایگنور نکرد. اتفاقا خیلی واضح‌تر هم اشاره کرد به نقش‌ش؛ که گفت هدف داشتم و رسیدم. اگر می‌گی خب اون موقع نمی‌تونست بعد که به هدف‌ش رسید این کار رو کرد؛ دقیقا من هم این رو بعد از این قضیه مطرح کردم، که گفت به هدف‌ش رسیده؛ یعنی بعد از اون که همون حدودها بود که مهدی دوباره بهش پالس مثبت فرستاد، باید دیگه واکنش نشون می‌داد؛ منتها انتخابی عمل کرد؛ به اونی جواب داد که منفی بود. تو منطق من هم اونی که دنبال پالس مثبت از طرف دیگران می‌گرده، گناهکاره.
    نظرت راجع به آرش چیه؟ رایت کیه امشب؟ بالاخره از اون چهارتایی که به محمد رای دادن حد اقل دو تا گناهکاره . بنظرت کیان؟
    FM90 آنلاین نیست.