alt
صفحه 20 از 32 نخستنخست ... 1016171819202122232430 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 381 به 400 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:58 AM #381
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    آقا اول بازی تو داشتی من رو تایید می‌کردی اتفاقا و به سید می‌گفتی وقتی چیزی وجود نداره چرا گیر می‌دی و این‌ها مال وقتی‌ـه که گناهکار بودی و این‌ها. که حتی سید اومد گفت رضا اومده که جو رو از امین برداره. یعنی در این حد داشتی من رو تایید می‌کردی؛ بعد حالا از اول بازی از من حس مثبت نمی‌گرفتی؟ تو بعد از اعدام سید به من هی خطاب دادی، و جالب اینه‌که استدلال هم نمی‌کردی رو جواب‌ها، از این سوال به اون سوال می‌پریدی؛ و بعد الان، یک دفعه شدم ۸۰ درصد گناهکار. و کسی که از اول بازی ازش حس منفی داشتی. شبیه این‌هایی که می‌رن پرسپولیس می‌گن از ۴ سالگی طرفدار پرسپولیس بودم، بعد می‌رن استقلال، می‌گن از ۶ ماهگی استقلالی بودم.

فری بهم گفت در مورد گناهکاری‌ش نظر بده خب. و این‌که وقتی می‌گم ۵۰ درصد گناهکار، یعنی ۵۰ درصد بی‌گناه؛ که خب ترجیح می‌دم نقش بی‌گناهی حدس نزنم براش!
    اولا اول بازی گذشته و الان آخر بازی هستیم تقریبا و از اول تا آخر بازی با توجه به اتفاقاتی که میفته خیلی چیز ها میتونه تغییر کنه، به خصوص که اگر بی گناه باشی نسبت به تغییر نظر و رویه دادن باید خیلی نرم تر باشی نسبت به یه گناهکار. پس این چیزی رو معلوم نمیکنه بلکه میتونه مهره تاییدی هم بزنه بر بی گناهی من، چون این گناهکاره که میخواد هر طور شده حرف خودش رو به کرسی بشونه و چشم و گوششو رو چیزای دیگه ببنده.

دوما من بیشتر ارتباط بین تو و آرش منظورم بود که از روندی که این دو تا نسبت به هم دارن خوشم نمیاد و دلایلش هم گفتم.

من هیچ جوری تو کتم نمیره که حداقل یکی از شما دو تا گناهکار نباشید، مخصوصا آرش که دو فاز پیاپی به بی گناه رای داده.
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:59 AM #382
    نقل قول نوشته اصلی توسط SmRs نمایش پست ها
    عرفان تو توی همون پست مهدی رو هم بررسی کردی
    فقط ارش نبود و تا الان هم که با امین صحبت میکنی بهش اشاره نکردی
    حتی اگه بعدا بخوای هم ادامش بدی باید بهش اشاره میکردی ولی نبود
    اگه ديده باشي تو اخر حرفم اشاره كردم ب مهدي كه اولويت با ارشه و با تو بحث دارم بعدا ولي... اره اشاره نكردم ب امين چون با توجه ب تجربه اي كه دارم وقت اشاره بهش نبود و اينو ياد گرفتم كه اختلاط مباحث هميشه ب ضرر ادم تموم ميشه خصوصا با بازيكناي حرفه اي . اينا يه سري قواعديه كه خودم دارم و معمولا هم جواب داده برام
    Erf_Ju آنلاین نیست.

3. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:00 AM #383
    @ فری
    اینکه میری بحثی که من قبلا بهش جواب دادم رو میاری میگین اینو بخونین به آرش رای بدین، اصلا درست نیست حداقل میتونی جواب من رو به اون هم بیاری که بقیه بخونن و خودشون قضاوت کنن. نمیگم با خوندن جوابم قانع میشن لزوما، اما این که تو میری یه حرفی که یکی سه روز پیش در مورد من زده رو جدا میکنی و میاری و میگی به خاطر این به آرش رای بدین، اصلا حرکت درستی نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

4. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    09-22-2018, 01:01 AM #384
    گاد

آرا:

آرش: رضا. فری.

نیم ساعت تا پایان فاز مونده. همه باید تا نیم ساعت دیگه رای بدن.

اینم بگین که ترجیح میدین بازی سرعتی تموم شه امشب یا بریم فردا از ساعت 2 مثلا.

God آنلاین نیست.

5. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:01 AM #385
    نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    خب میگم وقتی حدست اینه که محمد میتونه ض ض باشه، و قاعدتا یکی از مهم ترین بی گناهاس، نمیارزه اعدامش کنی برای اون سناریو که شاید گناهکاره که خوشش اومده از ض ض خطاب گرفتن؟ چرا؟ چون گناهکار جرئت این رو نداره که اون وسعت ادعای نقش کنه، نهایتش این بود که همون اطمینان و محکم بودن که من بهش گفتم رو ادامه میداد، نه اینکه دیگه بعدا واضح تر هم بخواد اشاره کنه که با توجه به نقشم فلان و بیسار .... این برای یک گناهکار ریسک خیلی بزرگیه که هم بخواد ادای بیگناه ض ض دربیاره و هم بیاد اشاره غیر مستقیم هم بکنه. یعنی من اگر جات بودم با همون سناریو ها، به اعدام محمد رای نمیدادم. وقتی من رای ندم، یکی مثل امین اصلا نباید رای بده. واسه همین حسم رو منفی می کنه به کارت و نمی تونم بپذیرم این حرفی که زدی رو. این حرفات برای بقیه درست و منطقیه،‌ برای امین نه. منظورم مشخصه؟
    اتفاقا این اشاره به ضدضربه بودن رو من به نظرم ادعای منطقی‌ای‌ـه برای ادعای نقش؛ چون گفتم که این‌که شب‌ها ان‌قدر بی‌صداست شاید به خاطر بالانس‌ـه، و یکی از احتمال‌هاش تعداد ضدضربه‌های زیاد می‌تونه باشه. روی این طرف راحت‌تر می‌تونه بیاد اعلام نقش کنه. از اون‌طرف گیر و پیگیری خطی محمدرضا روی این قضیه، بهم این حس رو داد که محمدرضا خودش اون ضدضربه‌ای‌ـه که این ادعاش رو کرده و داره این‌طوری جدی روش پیگیری می‌کنه، این‌ها رو جمع کردم با اون حرکت‌ش به پست تو، و درصد گناهکاری‌ش رو برد برام بالا.
    بخش آخر هم اگر منظورت اینه‌که این اشتباهه و امین اشتباه نمی‌کنه، که خودم اول فاز گفتم اشتباه بود سناریوم و باگ داشت تا حدی. منتها دارم توضیح می‌دم که بگم، آقا درسته کامل سناریوم باگ‌گیری نشده بود، ولی این دلایل باعث شدن سناریوم به حد رای برسه.
    Amin آنلاین نیست.

6. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:03 AM #386

رای به اعدام : فری

لطفا پستام رو بخونید که دوباره این شبهه به وجود نیاد که رایم بی دلیل بوده..
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

7. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    مورد پسند : 5 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:04 AM #387
    من کاری برام پیش اومد رفتم اومدم، چقدرم پست دادین یه دور پستا رو همینجوری خوندم فعلا برام اولین پست عرفان تو این فاز جالب بود، خودش رای به اعدام ممد داده و اعدام رو کلید زده بعد حرف از موج سواری میزنه پستارو بخونم اگه رسیدم تو همین فاز نکته ای بود میگم.
    Mehran آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:07 AM #388
    خب من که رایمو میدم و دلیلشم تو فازای قبلی گفتم و جای بحث نیست
    رای به اعدام : آرش
    اما چیزی که توجهمو جلب کرد ، در اومدن فری از تم بی حوصلگی و شرو به پست دادنه و همین طور در مورد رضا که مصره بر‌ سوالای خودش که جوابشونو گرفته قبلن. فاز بعدی اگ عمری بود حتمن در این موردا صحبت میکنیم و همین طور امین.

- - - Updated - - -

در جواب گاد هم ادامه ی بازیو بزاریم واسه فردا چون واقعن مغزم دیگه نمیکشه بخام فک کنم ، اونم با این چن صفه ی اخیر
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

9. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:09 AM #389
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erf_Ju نمایش پست ها
    اگه ديده باشي تو اخر حرفم اشاره كردم ب مهدي كه اولويت با ارشه و با تو بحث دارم بعدا ولي... اره اشاره نكردم ب امين چون با توجه ب تجربه اي كه دارم وقت اشاره بهش نبود و اينو ياد گرفتم كه اختلاط مباحث هميشه ب ضرر ادم تموم ميشه خصوصا با بازيكناي حرفه اي . اينا يه سري قواعديه كه خودم دارم و معمولا هم جواب داده برام
    ببین تو میگی اولویتت ارش عه قبول بقیه ب نوبت
    پس چرا به مهدی اشاره کردی
    اگه به مهدی اشاره کردی ک بعدا باهاش کار داری خب امین هم همون شرایط رو داشت و دقیقه های اخر رای داد چرا نسبت ب اون اصلا واکنش نشون ندادی توی پست بلندی که دادی
    یا فقط ارش رو میگفتی که مباحث قاطی نشن
    یا وقتی مهدی رو هم گفتی ، چرا امین رو بهش اشاره نکردی
    حرفات باهم نمیخونن
    اگه نمیخواستی قاطی بشن خب در حد همون اشاره مثل مهدی میگفتی بعدا ادامه میدادی
    وقتی ی موردی رو بررسی میکنی دیگه انتخابی انجام دادنش مناسب نیست
    SmRs آنلاین نیست.

10. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    09-22-2018, 01:13 AM #390
    گاد

آرا:

آرش: رضا. فری. صدرا
    فری: آرش

همه باید تا قبل 00:30 رای بدن.

اینم بگین که ترجیح میدین بازی سرعتی تموم شه امشب یا بریم فردا از ساعت 2 مثلا.

God آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:14 AM #391
    مهدی:

خلاصه بحث آرش با سیده این . ولی اگه میخوای بهتر بفهمی باید بری پستاشونو بخونی که بعید میدونم حوضصلشو داشته باشی.

واکنش امین به رای پرت من هم بخونی بد نیست که تدید کرد به خاطرش بهم رای میده.
    این بحث ارش و سید رو که خوندم اون سوال سید رو هم من جواب دادم بهش قبلا. چطور ندیدی؟
    اونم خوندم و منم حس منفی گرفتم ازش منتهی نه اونقدری که بهش اشاره کنم و از نظرم لازم نبود. چون قبلا از این کارا و تغییر موضع های یهویی و تشر زدن های یهویی از امین بی گناه دیدم. ضمن اینکه بقیه به حد کافی حرف زدن در موردش.

اتفاقا این اشاره به ضدضربه بودن رو من به نظرم ادعای منطقی‌ای‌ـه برای ادعای نقش؛ چون گفتم که این‌که شب‌ها ان‌قدر بی‌صداست شاید به خاطر بالانس‌ـه، و یکی از احتمال‌هاش تعداد ضدضربه‌های زیاد می‌تونه باشه. روی این طرف راحت‌تر می‌تونه بیاد اعلام نقش کنه. از اون‌طرف گیر و پیگیری خطی محمدرضا روی این قضیه، بهم این حس رو داد که محمدرضا خودش اون ضدضربه‌ای‌ـه که این ادعاش رو کرده و داره این‌طوری جدی روش پیگیری می‌کنه، این‌ها رو جمع کردم با اون حرکت‌ش به پست تو، و درصد گناهکاری‌ش رو برد برام بالا.
    بخش آخر هم اگر منظورت اینه‌که این اشتباهه و امین اشتباه نمی‌کنه، که خودم اول فاز گفتم اشتباه بود سناریوم و باگ داشت تا حدی. منتها دارم توضیح می‌دم که بگم، آقا درسته کامل سناریوم باگ‌گیری نشده بود، ولی این دلایل باعث شدن سناریوم به حد رای برسه.
    ببین اینایی که میگی الان با هم نمیخونه که. خب وقتی تو میدونی که ض ض تو این بازی یک ادعای منطقیه چون تعدادش تو بازی زیاده، پس چرا گیر دادن محمد رضا بهش برات دلیل میشه که درصد گناهکاری محمد بره بالا؟ خب محمدرضا با این فرض که ض ض هست، یکی از اون ض ض های زیاد تو این بازیه دیگه. این همون چیزیه که خودت میگی و بهش باور داری ولی بعدش میگی به خاطر پیگیری جدی یکی از همین ض ض ها درصد گناهکاری اونی که ادعا کرده و پالس رو قبول کرده برات رفته بالاتر. اینا تضاد دارن با هم
    اونم نگفتم که جو بدم یا چیزی. چون باور خودمه واسه همین احساسم رو نسبت بهت منفی می کنه. وگرنه منطقت حداقل قابل توضیح دادنه، و گفتم شاید هر کس دیگه ای بود با کمی اغماض قبولش می کردم. حالا این مهم نیس فعلا چون حسیه. بخش اول حرفام ولی مشکل منطقی داره که در مورد حرفات بهش بر میخورم.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

12. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:15 AM #392
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    @ فری
    اینکه میری بحثی که من قبلا بهش جواب دادم رو میاری میگین اینو بخونین به آرش رای بدین، اصلا درست نیست حداقل میتونی جواب من رو به اون هم بیاری که بقیه بخونن و خودشون قضاوت کنن. نمیگم با خوندن جوابم قانع میشن لزوما، اما این که تو میری یه حرفی که یکی سه روز پیش در مورد من زده رو جدا میکنی و میاری و میگی به خاطر این به آرش رای بدین، اصلا حرکت درستی نیست.

قبلا هم گفتم که صرفا چون یه نفر بی گناهه قرار نیست با وجدان هم باشه من الان بهت شک دارم شدید هم شک دارم. بنابر این سه روز پسش که سهله، از یه سال پیش هم علیهت مدرک میارم که برات رای جمع کنم و پشیمونم که چرا قبل از اعدام محمد این کارو نکردم؟ ضمنا بهش گفتم بره بخونه پستاتونو من بیکار نیستم برم گلچین کنم پستاتونو بیارم دونه دونه مخالف و موافقا رو بیارم لیست کنم که. در راستای اعدام شدنت فقط قدم بر میدارم.
    FM90 آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    112
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:17 AM #393
    ممرضا

اقا دارم با زيون بي زبوني ميگم بهت كه با توجه به شرايط بازي ، شرايط بازيكن، و هزارتا چيز ديگه مننخاستم امينو فعلا قاطي كنم و اسمشو بيارم تا فرصت مناسب!

حالا بقول تو انتخابي عمل كردم طبق قواعد خودم اره خب چيه الان ايرادت ب من؟ چه اتفاقي افتاده اين انتخابي عمل كردنم؟ ميزاري اول ب اولويتامون برسيم يا ميخاي خلط مبحث كني الان؟ اينو بگو روشن شم
    Erf_Ju آنلاین نیست.

14. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:17 AM #394
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran نمایش پست ها
    من کاری برام پیش اومد رفتم اومدم، چقدرم پست دادین یه دور پستا رو همینجوری خوندم فعلا برام اولین پست عرفان تو این فاز جالب بود، خودش رای به اعدام ممد داده و اعدام رو کلید زده بعد حرف از موج سواری میزنه پستارو بخونم اگه رسیدم تو همین فاز نکته ای بود میگم.
    خب مشکلش چیه اگه همچین حرفی بزنه درسته دیگه! اولین نفر رای داده باشه بعدش یهو بقیه تو 5 10 دقیقه آخر بیان رای بدن میشه موج سواری مشکلش چیه؟!

کلا تو اینایی که به محمد رای دادن فقط رای عرفان و محمدرضا قابل درکه و با همه توجیه های امین و آرش ولی رای شون برای من حداقل منطقی نیست
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    112
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:19 AM #395
    رايمو ميدم و عارش بالاترين گزينه منه براي اعدام دليلامم قبلتر گفتم تكرار مكررات لازم نيست

رای به اعدام : عارش

Erf_Ju آنلاین نیست.

16. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:20 AM #396
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    قبلا هم گفتم که صرفا چون یه نفر بی گناهه قرار نیست با وجدان هم باشه من الان بهت شک دارم شدید هم شک دارم. بنابر این سه روز پسش که سهله، از یه سال پیش هم علیهت مدرک میارم که برات رای جمع کنم و پشیمونم که چرا قبل از اعدام محمد این کارو نکردم؟ ضمنا بهش گفتم بره بخونه پستاتونو من بیکار نیستم برم گلچین کنم پستاتونو بیارم دونه دونه مخالف و موافقا رو بیارم لیست کنم که. در راستای اعدام شدنت فقط قدم بر میدارم.
    ببین فری هر چی هم بگی، این که بری یه تیکه از وسط بحث دو نفر رو علم کنی و رای به اعدام بدی، حرکت گناهکاریه برای من. حرکت گناهکاری هم کم نکردی توی این بازی. این که با این اطمینان میگی در راستای اعدام شدنم قدم برمیداری عجیبه برام واقعا.

کلا فری به نظرم این فاز خیلی احساساتی بازی کرد و به فری که همیشه خونسرد و منطقی بوده حتی در مواقع اعدام، نمیخوره.

- - - Updated - - -

رايمو ميدم و عارش بالاترين گزينه منه براي اعدام دليلامم قبلتر گفتم تكرار مكررات لازم نيست

رای به اعدام : عارش

عرفان جواب پست رو دادم ندیدم جوابمو بدی اگه دادی نقل قول کن.

Arash آنلاین نیست.

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:20 AM #397
    ممرضا

اقا دارم با زيون بي زبوني ميگم بهت كه با توجه به شرايط بازي ، شرايط بازيكن، و هزارتا چيز ديگه مننخاستم امينو فعلا قاطي كنم و اسمشو بيارم تا فرصت مناسب!

حالا بقول تو انتخابي عمل كردم طبق قواعد خودم اره خب چيه الان ايرادت ب من؟ چه اتفاقي افتاده اين انتخابي عمل كردنم؟ ميزاري اول ب اولويتامون برسيم يا ميخاي خلط مبحث كني الان؟ اينو بگو روشن شم
    دقیقا منظورم همینه
    دلیل این انتخابی کردن و اشاره نکردن بهش
    مریض نیستم بپرسم توام بگی اره بعد بگم عه باشه دستت درد نکنه
    SmRs آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:20 AM #398
    یه سوال، اینایی که به آرش رای دادن یه درصد میدن از این که آرش براشون چند درصد مافیاست یا جادوگر یا ...؟
    این مهمه برام. چون من حس مافیا از بازی آرش نگرفتم و حس کردم تکه تو این بازی. دلیلی هم که تا اینجا رای ندادم بهش همینه و مخصوصا گادکش شدن قاتل که تمام ذهنم رو به هم ریخت برای نقش آرش.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:24 AM #399
    نکته ی دیگه درباره امین و آرش اینه که حتی توی این فازم سعی نمیکنن بازی رو روشن کنن. مثل کسایی بازی میکنن که دارن فیلمی و میبینن که قبلا کتابش و خوندن. نه اتهامی میزنن به اون صورت نه حتی دلایل رای عرفان و محمد رضا به محمد رو جویا شدن شاید اگه من بیگناهی بودم که به سامور رای میدادم و اعدام میشد بعدش میومدم همونا که باهام رای دادن و سین جیم میکردم نه بشینم یه گوشه سعی کنم کارمو توجیه کنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    یه سوال، اینایی که به آرش رای دادن یه درصد میدن از این که آرش براشون چند درصد مافیاست یا جادوگر یا ...؟
    این مهمه برام. چون من حس مافیا از بازی آرش نگرفتم و حس کردم تکه تو این بازی. دلیلی هم که تا اینجا رای ندادم بهش همینه و مخصوصا گادکش شدن قاتل که تمام ذهنم رو به هم ریخت برای نقش آرش.
    نمیدونم چیه فهمیدنش آسون نیست ولی من به مافیا بودنش حس بیشتری دارم

- - - Updated - - -

آرش سوالمو درباره سبک بازیم جواب ندادی؟! ندیدی؟
    FM90 آنلاین نیست.

20. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:24 AM #400
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    نکته ی دیگه درباره امین و آرش اینه که حتی توی این فازم سعی نمیکنن بازی رو روشن کنن. مثل کسایی بازی میکنن که دارن فیلمی و میبینن که قبلا کتابش و خوندن. نه اتهامی میزنن به اون صورت نه حتی دلایل رای عرفان و محمد رضا به محمد رو جویا شدن شاید اگه من بیگناهی بودم که به سامور رای میدادم و اعدام میشد بعدش میومدم همونا که باهام رای دادن و سین جیم میکردم نه بشینم یه گوشه سعی کنم کارمو توجیه کنم

من اتهامی نزدم؟ عجب روی چی دارم رای میدم به تو پس الان؟

بعدشم وقتی اون کسایی که به محمد رای دادن، دقیقا به دلیلی که من بهش رای دادم رای دادن، چرا باید سین جیم کنم؟

Arash آنلاین نیست.