alt
صفحه 21 از 32 نخستنخست ... 1117181920212223242531 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 401 به 420 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:24 AM #401
    نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    یه سوال، اینایی که به آرش رای دادن یه درصد میدن از این که آرش براشون چند درصد مافیاست یا جادوگر یا ...؟
    این مهمه برام. چون من حس مافیا از بازی آرش نگرفتم و حس کردم تکه تو این بازی. دلیلی هم که تا اینجا رای ندادم بهش همینه و مخصوصا گادکش شدن قاتل که تمام ذهنم رو به هم ریخت برای نقش آرش.
    در مورد این ، من حدسم بیشتر سمت جادوگره
    اولن چون حجم انبوهی از حمله ها به سمتشه که نشون از نداشتن باند میاد ، دوم اون قسمتی که خودش بحث جادوگر و وا میکنه میتونه بازم یه تکنیک باشه که فکره کسی نره سمتش حدقل که مثلن با واکنش عرفان من خودم یه لحظه فک کردم که عرفان جادوگره و گرخیده و بعد دیدم بعیده از عرفان و همچین شرایطی.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

2. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:25 AM #402
    آرش سوالمو درباره سبک بازیم جواب ندادی؟! ندیدی؟
    کدوم سوال رو؟ نه احتمالا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

3. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:25 AM #403
    نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    یه سوال، اینایی که به آرش رای دادن یه درصد میدن از این که آرش براشون چند درصد مافیاست یا جادوگر یا ...؟
    این مهمه برام. چون من حس مافیا از بازی آرش نگرفتم و حس کردم تکه تو این بازی. دلیلی هم که تا اینجا رای ندادم بهش همینه و مخصوصا گادکش شدن قاتل که تمام ذهنم رو به هم ریخت برای نقش آرش.
    من بیشتر احتمال میدم مافیا باشه ولی اگه جادوگر هم باشه فکر نمیکنم به ضرر بی گناها تموم بشه آخر ولی به جاش اعدامای بعدی خیلی حساس میشه
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

4. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:27 AM #404
    خب یک چند دقیقه ایگنور می‌کنم این سوال و جواب‌ها رو، و چون باید رای بدیم یک چیزی راجع به شرایط بازی بگم.

من الان هدفم مافیا زدنه، مشخص هم هست، چون بیشترن و جادوگر هم در صورت وجود داره در جهت بی‌گناه‌ها بازی می‌کنه، مگر این‌که چندتا جذب داشته بوده، که من احتمال‌ش رو کم می‌گیرم، چون اگر مافیا زیاد نتونسته کاری کنه شب، برای جادوگر هم به همون اندازه سخته، چندتا جذب، و به نظرم نهایت ۲ تا باشن. چون الان هیچ تیمی دست بالا رو نداره به ظاهر.

گفتم، مافیا صد در صد می‌شناخته سامورایی رو. و این توی رای‌ها خودش رو باید نشون بده قطعا. یعنی مسئله‌ی پلن مافیا و این‌ها نیست، مسئله‌ی ناخودآگاهه؛ تو وقتی می‌دونی یک‌نفر صد در صد بیگناهه، خیلی فرق داره مواجه‌ت باهاش، وقتی نمی‌دونی این رو.

توی رای‌ها، به نظرم اون سه تا رای کاملا پرت، که خب منفی‌ان؛ مهدی رو نمی‌تونم استدلال مافیا کنم براش. می‌مونه رضا و مهران. توی این‌ها رضا رو فعلا بهش رای نمی‌دم، چون جوگیر شدن‌ش رو دیدم، و این‌که قبلا هم این شرایط رو یک‌بار دیگه باهاش داشتم توی فروم یووه. هرچند بی‌گناه نمی‌گیرم‌ش؛ ولی خب فعلا با توجه به نوع بازی‌ش پایین‌تر در نظر می‌گیرم احتمال‌ش رو.
    می‌مونه مهران. رفتار مهران که خیلی جالب بود؛ فاز قبل به رضا رای داد با توجه به اتفاقات روز، و طبق گفته‌ی خودش، ارش هم جزو گزینه‌هاش بوده، منتها به رضا رای می‌ده و یعنی بیشتر روش شک داشته. بعد این فاز، کلا رضا رو ول می‌کنه و کلا گزینه‌هاش عوض می‌شن، می‌شن عرفان و آرش، و درصورتی که اجماع بشه رای هم می‌ده. رضا هم ول می‌شه. این یکی از اون دیدگاه‌های رای سیف و استفاده ازش‌ـه به نظرم تا حدی. بعدی هم به نظرم اتفاقا احتمال مافیا بودن کسانی که به خود عرفان رای دادن کمتره. نهایت یک‌نفر به نظرم. چون مگه خره مافیا وقتی می‌دونه طرف سامورایی‌ـه، خودش رو درگیر کنه؟ بین اعدام آرش و محمد، اتفاقا به نظرم بهترین حالت اعدام آرش‌ـه برای مافیا. چون اولا راجع به نقش‌ش مطمئن نیستن و خب شانس این رو دادن که گناهکار در بیاد برعکس محمد که قطعا می‌دونستن بی‌گناه در میاد، دوما اعدام بهتر از عدم اعدامه برای مافیا؛ پس به نظرم کاملا منطقی‌ـه برای مافیا که خودشون رو وارد اعدام یک بازیکن که می‌دونن قطعا بیگناهه، اونم با ۲ یار نکنن. پس من نظرم اینه‌که تمرکز بیشتر یارهای مافیا روی رای‌های آرش‌ـه. که صدرا و فری‌ان؛ و به نظرم خیلی سیف هم هست که رای محمد سامورایی رو هم دارن با خودشون. در مورد مافیای احتمالی رای‌های محمد هم، نظرم بین عرفان و آرش‌ـه حقیقتا. محمدرضا رو مافیا نمی‌دونم فعلا.

در مجموع گزینه‌های با اولویت بیشتر من برای این فاز، مهران، فری، صدرا هستن.

- - - Updated - - -

خب یک چند دقیقه ایگنور می‌کنم این سوال و جواب‌ها رو، و چون باید رای بدیم یک چیزی راجع به شرایط بازی بگم.

من الان هدفم مافیا زدنه، مشخص هم هست، چون بیشترن و جادوگر هم در صورت وجود داره در جهت بی‌گناه‌ها بازی می‌کنه، مگر این‌که چندتا جذب داشته بوده، که من احتمال‌ش رو کم می‌گیرم، چون اگر مافیا زیاد نتونسته کاری کنه شب، برای جادوگر هم به همون اندازه سخته، چندتا جذب، و به نظرم نهایت ۲ تا باشن. چون الان هیچ تیمی دست بالا رو نداره به ظاهر.

گفتم، مافیا صد در صد می‌شناخته سامورایی رو. و این توی رای‌ها خودش رو باید نشون بده قطعا. یعنی مسئله‌ی پلن مافیا و این‌ها نیست، مسئله‌ی ناخودآگاهه؛ تو وقتی می‌دونی یک‌نفر صد در صد بیگناهه، خیلی فرق داره مواجه‌ت باهاش، وقتی نمی‌دونی این رو.

توی رای‌ها، به نظرم اون سه تا رای کاملا پرت، که خب منفی‌ان؛ مهدی رو نمی‌تونم استدلال مافیا کنم براش. می‌مونه رضا و مهران. توی این‌ها رضا رو فعلا بهش رای نمی‌دم، چون جوگیر شدن‌ش رو دیدم، و این‌که قبلا هم این شرایط رو یک‌بار دیگه باهاش داشتم توی فروم یووه. هرچند بی‌گناه نمی‌گیرم‌ش؛ ولی خب فعلا با توجه به نوع بازی‌ش پایین‌تر در نظر می‌گیرم احتمال‌ش رو.
    می‌مونه مهران. رفتار مهران که خیلی جالب بود؛ فاز قبل به رضا رای داد با توجه به اتفاقات روز، و طبق گفته‌ی خودش، ارش هم جزو گزینه‌هاش بوده، منتها به رضا رای می‌ده و یعنی بیشتر روش شک داشته. بعد این فاز، کلا رضا رو ول می‌کنه و کلا گزینه‌هاش عوض می‌شن، می‌شن عرفان و آرش، و درصورتی که اجماع بشه رای هم می‌ده. رضا هم ول می‌شه. این یکی از اون دیدگاه‌های رای سیف و استفاده ازش‌ـه به نظرم تا حدی. بعدی هم به نظرم اتفاقا احتمال مافیا بودن کسانی که به خود عرفان رای دادن کمتره. نهایت یک‌نفر به نظرم. چون مگه خره مافیا وقتی می‌دونه طرف سامورایی‌ـه، خودش رو درگیر کنه؟ بین اعدام آرش و محمد، اتفاقا به نظرم بهترین حالت اعدام آرش‌ـه برای مافیا. چون اولا راجع به نقش‌ش مطمئن نیستن و خب شانس این رو دادن که گناهکار در بیاد برعکس محمد که قطعا می‌دونستن بی‌گناه در میاد، دوما اعدام بهتر از عدم اعدامه برای مافیا؛ پس به نظرم کاملا منطقی‌ـه برای مافیا که خودشون رو وارد اعدام یک بازیکن که می‌دونن قطعا بیگناهه، اونم با ۲ یار نکنن. پس من نظرم اینه‌که تمرکز بیشتر یارهای مافیا روی رای‌های آرش‌ـه. که صدرا و فری‌ان؛ و به نظرم خیلی سیف هم هست که رای محمد سامورایی رو هم دارن با خودشون. در مورد مافیای احتمالی رای‌های محمد هم، نظرم بین عرفان و آرش‌ـه حقیقتا. محمدرضا رو مافیا نمی‌دونم فعلا.

در مجموع گزینه‌های با اولویت بیشتر من برای این فاز، مهران، فری، صدرا هستن.
    Amin آنلاین نیست.

5. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:28 AM #405
    ی چیزی رو بگم
    اول اینکه امین و ارش من برای هر کدوم حدود ۳۰ ۴۰ درصد احتمال میدم بیگناه باشن
    مورد بعدی هم اینکه از نظر من این دوتا نمیتونن همگروه باشن و حتی اگه هردوتا گناهکار باشن از نظر من احتمال مافیا بودن امین بیشتر از ارش عه
    برای همین ترجیح میدم رای این فاز امین باشه تا ارش
    SmRs آنلاین نیست.

6. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    مورد پسند : 5 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:28 AM #406
    من که این فاز نرسیدم درست بازی کنم، گفته بودم به نظرم عرفان و آرش تو این فاز مظنونن و رضا هم همچنان در لیستم هست اما چون تو لیست کس دیگه ای نیست و رای نمیاره پرداخت من بهش فایده ای نداره. با این حساب چون اجماع روی ارشه من رای به ارش میدم.

رای به اعدام: آرش
    Mehran آنلاین نیست.

7. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:29 AM #407
    من چون الان یکم عقب افتادم و داره ددلاین رای تموم می‌شه، رای‌م رو به مهران می‌دم. تا بعد با توجه به شرایط ببینم چه خبره، برای عوض کردن‌ش.

رای به اعدام : مهران

Amin آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:29 AM #408
    یه نکته ی جالبی که برام خیلی جالب بود رای دادن من به امین برای آرش خیلی تعجب داشت در حالی که آرش منو کاملا میشناسه . مثل محمد که بازیمو می شناسه و درک کرد رایمو به امین. اما آرشی که هم سید و میشناخت و دربرابر منطق سید هم مقاومت کرد حالا هم داره در برابر رای من به امین که یک واکنش کاملا نرمال به تهدید امین بود جبهه میگیره. آرش واقعا اون آرش بی گناه نیست که من میشناختم.

رای به اعدام: آرش

آرش خواهش میکنم اینو جواب بده!!!! چطور محمد به رای من به امین گیری نداد و چن بار اشاره کرد که سبکمه. ولی تو بهم گیر دادی و یکی از مواردی بود که بخاطرش جزو گزینه های رایت بودم. نمیخوای بگی که منو نمیشناسی و این اوولین باره این حرکتو از من دیدی؟ اگه میخوای همینو بگی اصن هیچی نگو!
    آرش این پست و گفتم.

تو چطور شد که اینطوری شدی که انقد بد بازی کنی که همه ی رای هات بی گناه از آب دربیان؟

FM90 آنلاین نیست.

9. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:30 AM #409
    من واقعا دیگه نمیدونم باید چی بگم اعدامم با این وضع و این جو

اگه بد بازی کردم با اعدام محمد از بیگناها عذر میخوام.تمام تلاشمو کردم ببخشید.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:30 AM #410
    عارش توضيح داده بودم با توجه ب رفتار و ديدگاهت تو اين دور و با چيزايي ك ديدم از نظر من بيگناه نيستي و بيشترين شكو روت دارم و اون راي ديقه اخريت اضاف بر سازمان شد كه اين فاز برام تو اولويت باشي!

ممدرضا حس ميكنم دارم با يه روح حرف ميزنم.. دارم دليلشو بهت ميگم بعد ميگه نه ببين دليلشووو ميخام بدونم ايستگام كردي؟

مهدي
    منم حدس مشخصي از نقش عارش ندارم تو اين سطح بازي نميشه از رو ارتباطا كناهكار تشخيص داد ديگه ممكنه يكي يجوري بازي كنه ك تكي بنظر بياد در حاليكه تيميه كلا ولي بنظر من عارش اين دور بيگناه نبوده با اين سبكي ك پيش گرفته
    Erf_Ju آنلاین نیست.

11. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:31 AM #411
    رای به اعدام : امین
    SmRs آنلاین نیست.

12. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    09-22-2018, 01:31 AM #412
    خب. آرش 5 رای شد به حد نصاب رسید. عوض نمی کنین اعدامش کنم.

God آنلاین نیست.

13. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:32 AM #413
    @عرفان
    دلیل رای دقیقه آخریمو توضیح دادم دیگه. قبلش هم گفته بودم به محمد رای میدم چه فرقی میکنه؟ توقع داری دقیقه اخر به یکی دیگه رای بدم مثلا؟

- - - Updated - - -

حس میکنم همه کسایی که رومن گناهکارن

- - - Updated - - -

حس میکنم همه کسایی که رومن گناهکارن

Arash آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:33 AM #414
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    من واقعا دیگه نمیدونم باید چی بگم اعدامم با این وضع و این جو

اگه بد بازی کردم با اعدام محمد از بیگناها عذر میخوام.تمام تلاشمو کردم ببخشید.
    FM90 آنلاین نیست.

15. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:33 AM #415
    گاد تمدید نکن فایده نداره با این وضع. حداقل شاید با اعدامم گره برای بقیه بیگناها باز شه

Arash آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:34 AM #416
    خوب اعدمتو پذیرفتی نقشتو چرا نمیگی؟ نقشتو بگو اگه بی گناهی
    FM90 آنلاین نیست.

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:35 AM #417
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    گاد تمدید نکن فایده نداره با این وضع. حداقل شاید با اعدامم گره برای بقیه بیگناها باز شه
    ارش اگه قبول کردی و بیگناهی حرفی داری بزن دیگه
    وصیت که نداریم
    SmRs آنلاین نیست.

18. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:36 AM #418
    وصیتم همونه فری و مهران عرفان شاید صدرا نمیدونم
    نقشم هم غارتگره

Arash آنلاین نیست.

19. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    09-22-2018, 01:36 AM #419
    آرش اعدام میشه. مافیا و شعبده باز بیشرف بود.

5 دقیقه فاز شب.

2 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

20. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    09-22-2018, 01:54 AM #420
    فری کشته شد. یه تیر زدن تو سرش خبرشون.

بریم فاز بعدی.

7 نفرین. سریع رای بدین بره. هرکی 4 شه اعدامه.

God آنلاین نیست.