alt
صفحه 23 از 32 نخستنخست ... 13192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 460 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    09-22-2018, 02:31 AM #441
    گاد

آرا:
    امین: رضا، صدرا
    مهران: امین

God آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:31 AM #442
    اقا در مورد بالانس من نظرم اينه مافيا احتمالا ٤ بوده باشه و الان دو تا موندن

يه جادوگر و يه جذبي در بدترين حالت هم ميشه متصور بود ... بهترين حالتشم اينه كه دو مافياس و يه جادوگري ك در خدمت بيگناهاس

مهدي
    بابا چرت يه ربعي منو چيكار داري تو : ))) اين نظرم در مورد مهران از اواخر فاز قبله و توفيري با چرت يه ربم نداره :دي
    خواهشا برو رفتار مهرانو حالا جاي دوري نريم فقط در قبال من تو اين فاز بخون ببين چي دسگيرت ميشه
    Erf_Ju آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:32 AM #443
    نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    عرفان یعنی نمودی منو تو این بازی. یعنی این شل کن سفت کن هات تمومی نداره بعد که گیر میدم بهت ننه من غریبم بازی در میاری ببین یکی در میون یه پستت ناله در مورد شرایطته یه پستت مثل فردیه که قشنگ تو بازیه. الان اینجا اولش نوشتی چرتم برده بعدش پست به این خوبی دادی. دیوانه ام کردی
    جای گیر داره ؟ دلیل نبودش و اعلام کرده.
    بیدار که شده پستارو خونده ، حرفاشو زده اولشم دلیل نبودشو گفته.
    چرا تند میری ؟ کجاش غیر منطقیه ؟
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:36 AM #444
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    @مهدی

من اول فاز قبل گفتم ارتباط امین و آرش از اول بازی خیلی ضایع بوده
    یه جاهایی احتمالا نا خوداگاه آرش امین رو از لیست کسایی که میومد درباره شون نظر میداد حذف میکرد
    کلا حسم اینه

جادوگر به احتمال خیلی زیاد تا فاز 5 بنده نگرفته و مجبور شده بزنه سیدو بکشه و به جاش بیاد قاطی بی گناها بازی کنه که اتفاقا خیلی جادوگر با هوشی هم بوده که سید رو زده!
    پس به دید مافیا بودن رای به امین میدی؟

به نظرم این دور یک پیام برام داشت، اون هم این بود که برای سال‌ها برو به تعطیلات؛ و به کارهای زشت‌ت توی این دور فکر کن.
    با این‌که هنوز دلیل رای به خودم رو درک نمی‌کنم، ولی کاملا قابل قبول می‌دونم‌ش؛ منتها نظرم اینه که مهران و عرفان اعدام بشن. رای‌م رو هم می‌دم به مهران. این حالت رو بران تداعی کرد که یارهای آرش هم بهش رای دادن و سر همین هم تسلیم شد به نظرم دیگه.
    کاش امین نبودی. الان میخوام قبول کنم که همه اش اشتباهه ولی نمی تونم می ترسم جای تو من مجبور شم برم تعطیلات تازه با افتضاح هایی که به بار اوردم تو دور های اخرم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    با توجه به اینکه مهدی از ض ض بودن خبرداشته ، و پلیسم نیست
    نظرت به سمته کدوم نقش میره ؟
    الان این فکت از کجا صادر شد؟ پلیس مگه از ض ض بودن خبر دار میشه؟ دوربین مخفیه؟
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    112
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:39 AM #445
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    به نظرم این دور یک پیام برام داشت، اون هم این بود که برای سال‌ها برو به تعطیلات؛ و به کارهای زشت‌ت توی این دور فکر کن.
    با این‌که هنوز دلیل رای به خودم رو درک نمی‌کنم، ولی کاملا قابل قبول می‌دونم‌ش؛ منتها نظرم اینه که مهران و عرفان اعدام بشن. رای‌م رو هم می‌دم به مهران. این حالت رو بران تداعی کرد که یارهای آرش هم بهش رای دادن و سر همین هم تسلیم شد به نظرم دیگه.

رای به اعدام : مهران

اتفاقا هم نظريم :دي منم نظرم رو اعدام مهران و امينه
    Erf_Ju آنلاین نیست.

6. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    مورد پسند : 5 بار در 2 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:40 AM #446
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erf_Ju نمایش پست ها
    اقا من چرتم برده بود ..بعد ٧ فاز مافيا تير در كرده؟ يا شايدم تروريستي بوده معلوم نيس
    ، فري فاز قبل به ارش راي داده بود ؟ مرور كردن راياش ممكنه راهگشا باشه برامون

با توجه به گرهايي كه الان برا خود من باز شد با مشخص شدن نقش اين نفرات ، و با توجه به بازي منفعلانه و كاملا محتاطانه مهران گزينه اولم مهرانه

مهران يه حركت و فعاليت مثبت تو بازي نداشته و با راي هاي پرت و بي ربط فقط وقت گذروني كرده تا ب اينجا بنظرم و اون گير خنده داري كه به من داد فاز قبل كه تو شروع كننده اعدام ممد بودي و از موج سواري حرف نزن! از موندگارترين جملات مافيا بود نميفهمم كسي كه با دليل سه روزه رو يه نفره و جواب نميگيره و اولين راي رو طبق استدلالاش داده چجوري ممكنه همزمان موج سوار هم باشه؟ اصلا مگه لازمه موج سواري وجود موج نيست؟ وقتي من راي اول رو با دليل ميدم چطور همزمان موج سوار هستم ؟ مگه موج سواري به سوار شدن بي دليل و مدرك روي موج راي ديگران نميگن؟ حتي اون پست اخرمم كه جوابتو داده بودم رو نخوندي و جواب ندادي مهران و اخر فاز اومدي گفتي باز شكم عرفانه ولي اجماع رو ارشه پس بريم رو ارش !

اتفاقا اين حركت يه اسم اشنايي داشت چيبود خدايا
    لابد شما فعالیت مثبت داشتی من تورو اولین بار به خاطر اون واکنش عصبیت به پست آرش درباره جادوگر تو لیستم گذاشتم و از همونجا بهت شک کردم و تا الانم ندیدم بتونی دلیل قانع کننده ای واسه اون رفتارت بیاری. درباره رای ات به محمد هم که نظرم رو گفتم تو اگه 3 روز هم باهاش بحث داشتی وقتی هنوز بحثتون ادامه داشته و به قول خودت جواب نگرفتی ازش نباید رای میدادی و میرفتی اگه بی گناه بودی. حالا نمیخواد هم انقدر رو لفظ موج سواری زوم کنی، منظور من این بود که کسی که خودش پایه گذار اعدام محمد بوده حالا اومده پست داده و بقیه رو سرزنش کرده . اینش جالب بود برام.
    Mehran آنلاین نیست.

7. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:41 AM #447
    کاش امین نبودی. الان میخوام قبول کنم که همه اش اشتباهه ولی نمی تونم می ترسم جای تو من مجبور شم برم تعطیلات تازه با افتضاح هایی که به بار اوردم تو دور های اخرم.
    خب می‌تونی راجع به این فکر کنی کلا چه نقش گناهکاری برام قابل تصوره. و این‌که برای امین گناهکار این حرکات اشتباه‌ترن که. اعدام سامورایی وقتی می‌شناسی‌ش. یا مثلا برای مافیا، نگه داشتن آرش بیرون کانتکت‌هام، چون می‌خواستم بعد از مافیا برم سراغ‌ش، و یا این‌که جادوگر، وقتی نشونه می‌دم از نحوه‌ی بازی‌ش.

- - - Updated - - -

خب می‌تونی راجع به این فکر کنی کلا چه نقش گناهکاری برام قابل تصوره. و این‌که برای امین گناهکار این حرکات اشتباه‌ترن که. اعدام سامورایی وقتی می‌شناسی‌ش. یا مثلا برای مافیا، نگه داشتن آرش بیرون کانتکت‌هام، چون می‌خواستم بعد از مافیا برم سراغ‌ش، و یا این‌که جادوگر، وقتی نشونه می‌دم از نحوه‌ی بازی‌ش.
    Amin آنلاین نیست.

8. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    09-22-2018, 02:43 AM #448
    فاز تا 2 هست.

God آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:46 AM #449

- - - Updated - - -

خب کی گفته من همچین فکری راجع بهت کردم؟ چرا جادوگر نمیتونی باشی؟
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    112
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:48 AM #450
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran نمایش پست ها
    لابد شما فعالیت مثبت داشتی من تورو اولین بار به خاطر اون واکنش عصبیت به پست آرش درباره جادوگر تو لیستم گذاشتم و از همونجا بهت شک کردم و تا الانم ندیدم بتونی دلیل قانع کننده ای واسه اون رفتارت بیاری. درباره رای ات به محمد هم که نظرم رو گفتم تو اگه 3 روز هم باهاش بحث داشتی وقتی هنوز بحثتون ادامه داشته و به قول خودت جواب نگرفتی ازش نباید رای میدادی و میرفتی اگه بی گناه بودی. حالا نمیخواد هم انقدر رو لفظ موج سواری زوم کنی، منظور من این بود که کسی که خودش پایه گذار اعدام محمد بوده حالا اومده پست داده و بقیه رو سرزنش کرده . اینش جالب بود برام.
    در حدي كه بودم و حتي بيشتر از وقتم زدم كه اينحا باشم و فعاليت مثبت داشته باشم منفعل نبودم و از كنار گود مشغول راي پرت دادن نبودم اقلا!

اولا اين كه يه كلمه "واكنش عصبي" بگيري دستت به هر پستي ك دلت خواست بچسبوني اونو باور پذير نميكنه خيالت راحت :دي من به پست عارش كه سعي داشت مافيا و حتي قاتل رو ببره تو سايه و هي جادوگر جادوگر ميكرد واكنش نشون دادم و اكنشم بجا هم بود چون تو اون شرايط ١٤ نفره با ٣ مافيا و يه قاتل داشت طلب كمك برا پيدا كردن جادوگر ميكرد: )) معلومه خنده داره خب و پست تعجب اوري بود هركي دوس داشت ارجاع ميدم بره با معلومات الان اون پست ارشو تو اون شرايط بخونه بعد بگه كه ايا گير تو به اصطلاح واكنش عصبي من داراي صلاح بود يا نه! حالا اون موقع ممكنه گنگ بوده باشه برات كه اصولا نبايد ميبود الان چي؟ چرا همچنان بر موضعت پا فشاري ميكني و منو همچنان ب خاطر اون واكنشم كه فهميديم اونچنان بيجا هم نبوده داري اتهام ميزني و حتي جواب پستامم نميدي؟ اينو جواب بده فقط
    Erf_Ju آنلاین نیست.

11. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:49 AM #451
    من با وضعیت الان اگه بخوام برای امین نقش گناهکاری در نظر بگیرم ، احتمال جادوگر بودنش رو بیشتر از مافیا میدونم
    و اینکه بنظرم میتونیم از نگه داشتنش برای رای تو فاز بعد استفاده کنیم
    SmRs آنلاین نیست.

12. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:50 AM #452
    اتفاقا هم نظريم :دي منم نظرم رو اعدام مهران و امينه
    چین اینا که نظرت رو اعدامشونه؟
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

13. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:50 AM #453
    امین یه توضیحی درباره رای ات به من تو 2 فاز پیاپی میدی؟
    Mehran آنلاین نیست.

14. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:51 AM #454
    نقل قول نوشته اصلی توسط SmRs نمایش پست ها
    من با وضعیت الان اگه بخوام برای امین نقش گناهکاری در نظر بگیرم ، احتمال جادوگر بودنش رو بیشتر از مافیا میدونم
    و اینکه بنظرم میتونیم از نگه داشتنش برای رای تو فاز بعد استفاده کنیم
    مخالفم
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    112
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:52 AM #455

- - - Updated - - -

ببخشيد من بپرم وسط با اجازه يه پرانتز برم ، امين باهوشي كه ما ميشناسيم امكان نداره همه اين چيزا رو برنامه ريزي و طراحي كرده باشه؟ چون كم سراغ نداشتيم ازين كارا تو دوراي پيش كه با برنامه و طراحي دقيق پيش رفتي . اگرچه فعلا نميخام قاطي كنم به نظرم مهران اولويت تره
    Erf_Ju آنلاین نیست.

16. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    09-22-2018, 02:53 AM #456
    گاد

آرا:

امین: رضا. صدرا.
    مهران: امین.

رای بدین لامصبا.

God آنلاین نیست.

17. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:53 AM #457
    امین اولویته آقا گوش بدید
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:54 AM #458
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    امین اولویته آقا گوش بدید
    چرا؟
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:55 AM #459
    ببخشيد من بپرم وسط با اجازه يه پرانتز برم ، امين باهوشي كه ما ميشناسيم امكان نداره همه اين چيزا رو برنامه ريزي و طراحي كرده باشه؟ چون كم سراغ نداشتيم ازين كارا تو دوراي پيش كه با برنامه و طراحي دقيق پيش رفتي . اگرچه فعلا نميخام قاطي كنم به نظرم مهران اولويت تره
    چطور مهران تو اولویته ؟ بخاطر گیرای مسخرش ؟
    تعداد پستای امین خیلی بیشتر‌از مهران بوده ، یه درصد به این فک کن گیرای مهران از رو نوب بازی بوده باشه یا چیزای دیگه ، اعدام اول امین منطقی تره
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

20. کارآموز مافیا

پسندیده
    4
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:55 AM #460
    در حدي كه بودم و حتي بيشتر از وقتم زدم كه اينحا باشم و فعاليت مثبت داشته باشم منفعل نبودم و از كنار گود مشغول راي پرت دادن نبودم اقلا!

اولا اين كه يه كلمه "واكنش عصبي" بگيري دستت به هر پستي ك دلت خواست بچسبوني اونو باور پذير نميكنه خيالت راحت :دي من به پست عارش كه سعي داشت مافيا و حتي قاتل رو ببره تو سايه و هي جادوگر جادوگر ميكرد واكنش نشون دادم و اكنشم بجا هم بود چون تو اون شرايط ١٤ نفره با ٣ مافيا و يه قاتل داشت طلب كمك برا پيدا كردن جادوگر ميكرد: )) معلومه خنده داره خب و پست تعجب اوري بود هركي دوس داشت ارجاع ميدم بره با معلومات الان اون پست ارشو تو اون شرايط بخونه بعد بگه كه ايا گير تو به اصطلاح واكنش عصبي من داراي صلاح بود يا نه! حالا اون موقع ممكنه گنگ بوده باشه برات كه اصولا نبايد ميبود الان چي؟ چرا همچنان بر موضعت پا فشاري ميكني و منو همچنان ب خاطر اون واكنشم كه فهميديم اونچنان بيجا هم نبوده داري اتهام ميزني و حتي جواب پستامم نميدي؟ اينو جواب بده فقط
    یادمه فاز 5 ام بود و قرار بود جادوگر اون فاز جذب داشته باشه که آرش اون حرفو زد ولی واکنشی که اونجا از تو گرفتم واقعا واکنش یه ادم جا خورده و عصبی بود که هنوزم تو ذهنم مونده. اتفاقا حرفی که ارش اونجا زده بود با توجه به اینکه وقت جذب جادوگر بود خیلی عجیب نبود ولی واکنش تو عجیب بود خب حتما هنوزم اون واکنشت تو ذهنم بولده که رو موضعم پافشاری میکنم. در کل میخوام بگم استارت شک من به تو از اونجا بود و رای اونجوری به محمد یه نکته دیگه برای شکم شد.
    Mehran آنلاین نیست.