alt
صفحه 28 از 32 نخستنخست ... 18242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 541 به 560 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 22 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:41 PM #541
    نقل قول نوشته اصلی توسط SmRs نمایش پست ها
    ببین من دارم احتمال میدم
    از نظر من همه درصدی برای مافیا بودن دارن
    از همه پرسیدم که اگه مافیا دو نفر باشن نفر دوم کیه
    اگه دو نفر باشن از نظر همه یکی مهران عه غیر اینه؟
    اگه مهران نبود هم ک گزینه مشخصه
    ولی اگه دو نفر باشن و مهدی نباشه ، بازی تمومه
    از نظر تو کدوم حرکت ریسکش کمتره؟
    از نظر من اینکه مهدی نباشه یه جورایی احتمالش یه درصده
    وقتی که اکثریت داشتن به آرش رای میدادن مهدی اومد گف شمایی که به آرش رای میدین بنظرتون آرش مافیاس یا جادوگر و در آخرم رایشو باز به عرفان داد.

- - - Updated - - -

الان نظر تو چیه ممرضا ! میخای رایتو به کی بدی و چرا ؟
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

2. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:46 PM #542
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    از نظر من اینکه مهدی نباشه یه جورایی احتمالش یه درصده
    وقتی که اکثریت داشتن به آرش رای میدادن مهدی اومد گف شمایی که به آرش رای میدین بنظرتون آرش مافیاس یا جادوگر و در آخرم رایشو باز به عرفان داد.

- - - Updated - - -

الان نظر تو چیه ممرضا ! میخای رایتو به کی بدی و چرا ؟
    ببین از نظر من هم تو اون فاز ارش بیشتر جادوگر بود تا مافیا

الان حرف من اینه ک حرف تو درست ، مهدی مافیاس
    همه همنظرن که اگه دوتا باشن نفر دوم مهران عه
    دو حالت داره
    اگه مافیا ی نفر باشه که خب بعد اعدام مهران مشخص میشه حتی اگه سهمیه تیر هم مونده باشه ، بازم ۳ نفر میمونن که دو نفر بیگناهن و مهدی هم هست پس مشکلی نیست ، درسته؟
    مهدی راحت اعدام میشه
    ولی اگه دو نفر باشن و بر فرض همون یک درصدی ک تو گفتی ، مهدی مافیا نباشه ، بعد اعدامش بازی تمومه

من کل حرفم اینه ک حرکت یک ریسکش کمتره
    برای همین میگم این فاز مهران اعدام شه
    با کدوم قسمتش مشکل داری؟
    SmRs آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:48 PM #543
    خستم کردی صدرا به خدا. یعنی حرفایی که میزنی هیچ ربطی به هم ندارن با استدلال هایی که از توش در میاری. وقتی اکثریت داشتن رای میدادن مهدی پرسید ارش مافیا یا جادوگره و بعدش به عرفان رای داد؟ داداش من اصلا اون فاز من نتم قطع شد و رای نتونستم بدم. اینا چیه میگی؟ این که پرسیدم آرش به نظرتون چیه الان ثابت می کنه من مافیام؟ بابا خب من فکر می کردم آرش جادوگره و اون فاز قطعا باید مافیا زده میشد. یعنی یه چیزایی میگی که دلیل مافیا نبودن منه و بعدش ازش استدلال می کنی من مافیام. دیگه این همه دلیل اوردم چی باید بگم؟
    محمد رضا فارغ از بحث اعدامی. تو حرف های من رو خوندی؟ و اگر خوندی چه نظری داری؟

در مورد اعدامی هم من با اعدام مهران موافقم. حداقل ضرر نداره و به نظرم بیگناه نیست با هیچ حسابی. در هر صورت به نظرم اگر ۲ مافیا داریم یکیش مهرانه. این که رضا خواست این فاز بازیو تموم کنه خیلی زور داشت برای من.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

4. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 12:54 PM #544
    نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    خستم کردی صدرا به خدا. یعنی حرفایی که میزنی هیچ ربطی به هم ندارن با استدلال هایی که از توش در میاری. وقتی اکثریت داشتن رای میدادن مهدی پرسید ارش مافیا یا جادوگره و بعدش به عرفان رای داد؟ داداش من اصلا اون فاز من نتم قطع شد و رای نتونستم بدم. اینا چیه میگی؟ این که پرسیدم آرش به نظرتون چیه الان ثابت می کنه من مافیام؟ بابا خب من فکر می کردم آرش جادوگره و اون فاز قطعا باید مافیا زده میشد. یعنی یه چیزایی میگی که دلیل مافیا نبودن منه و بعدش ازش استدلال می کنی من مافیام. دیگه این همه دلیل اوردم چی باید بگم؟
    محمد رضا فارغ از بحث اعدامی. تو حرف های من رو خوندی؟ و اگر خوندی چه نظری داری؟

در مورد اعدامی هم من با اعدام مهران موافقم. حداقل ضرر نداره و به نظرم بیگناه نیست با هیچ حسابی. در هر صورت به نظرم اگر ۲ مافیا داریم یکیش مهرانه. این که رضا خواست این فاز بازیو تموم کنه خیلی زور داشت برای من.
    ببین از نظر من منطقیه
    من خودم اون فاز فکر میکردم ارش جادوگر باشه و موضوع دیگه اینه ک بحثی که از اول بود این بود که مهدی ب محمد هینت داد که اره میدونم ضدضربه ای و این چیزا
    بعد با زدن محمد جور در نمیاد
    ولی خب باید درصدی برای همه قائل باشی

من از نظرم منطقی ترین حرکت اعدام مهرانه و ریسکش از همه کمتره
    SmRs آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-22-2018, 01:20 PM #545
    ببین از نظر من منطقیه
    من خودم اون فاز فکر میکردم ارش جادوگر باشه و موضوع دیگه اینه ک بحثی که از اول بود این بود که مهدی ب محمد هینت داد که اره میدونم ضدضربه ای و این چیزا
    بعد با زدن محمد جور در نمیاد
    ولی خب باید درصدی برای همه قائل باشی

من از نظرم منطقی ترین حرکت اعدام مهرانه و ریسکش از همه کمتره
    صدرا تو همینو بگو. منی که مافیام و فهمیدم محمد ض ض ئه و بهش گفتم دارمت و امین هم فهمیده، دقیقا چرا باید بیام بزنمش آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا یه ذره فکر کن. تو اینو برا من توجیه کن به هیچ چیز دیگه ای هم کار نداشته باش. فقط اینو توجیه کن لعنتی

بعد چجوریه که جادوگر بازی بارها منو از مافیا بودن رد می کنه؟ مگه عاشق چشم و ابروی منه؟؟؟؟ اونم یکی مثل امین.
    بالانس بازی چی؟ چجوری من مافیام و امین جادوگره و آرش و خلفی هم مافیا بودن و یه مافیا دیگه هست و پویا میگه بیگناه ها قوین؟ این بالانس رو خواهش می کنم دقت کنید مشخصه چی به چیه.

در هر صورت هر چیزی هم هستین مشخصه مهران باید اعدام شه.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:29 PM #546
    مهدی جان میبینم که خوب در نبود من جو سازی کردی و رو فکر بقیه کار کردی

به نظر من هیچ بی گناهی نمیتونه اینقدر سریع در عرض 1 دقیقه بیاد با نقش گناهکاری جادوگر این توافق رو بکنه که آقا سریع رایو برگردون اینو بزنیم! بعدم بی گناه شده میگی فکر میکردم گادفادره!!! برو خودتو سیاه کن مهدی من اینقدرام گاگول نیستم من فکر میکردم امین یار آرش و گادفادره و تو جادوگر به خاطر همین گفتم اولویت با امینه، ولی با اون حرکت لحظه آخری کاملا ضایع کردی که تو گناهکاری چون هیچ وقت هیچ دقت هیچ وقت هیچ گناهکاری نمیونه بیاد اینقدر سریع با توافق یکی دیگه اعدامی رو عوض کنه چون بی گناه تو بازی کور تر و محتاط تر از این حرف هاست. بله این حرفا رو باید هم بزنی چون تنها راه فرارت الان همینه.

بعدشم خیر سرم من از اول بازی به جز سید، که به طور واضح گفتم من الان رای میدم که بشه عوض کرد، همه گزینه های اعدامم و رایم گناهکار درومدن. اون از آرش اون از امین، ولی شما ها زدید لطفا کردید سامورایی و دکتر اعدام کردید و بازم هنوز رو دارید که بگید آخ آخ اشتباه کردم؟ برو عمو!

میگم منی که مافیام چه دلیلی داره بحث رو به اون واضحی ببرم روی عرفان؟
    خیلی واضحه چون میخواستی از رای بی گناه ها کم کنی دقیقا واسه همینجا! یعنی اون کار رو کردی که دقیقا همینجا به دردت بخوره...

بعدشم @صدرا

این دست و پا زدنای محمد رضا رو ببین چه قدر داره تلاش میکنه این وسط

و یادت بیفته بیشتر از همه کی گیر داده بود به محمد سامورایی

خودت دیگه تصمیم بگیر

تا دید گیر دادم به مهدی خودشو انداخه وسط میگه همه روی مهران مطمئنیم پس به مهران بدیم، نه اقا من مطمئن نیستم از کجا میاری این حرفو؟

- - - Updated - - -

@مهدی

تو اگه این همه نگران این بودی که امین جادوگره و نباید فعلا اعدام بشه همون فاز جلوی اعدام شدنش رو میگرفتی نه الان که من برنامه ت رو فهمیدم و همه چی داره خراب میشه. چطور شد اون موقع جادوگر خطرناک نبود؟

- - - Updated - - -

@مهران

خواهش میکنم گیج بازی در نیار و دقت کن به بازی مهدی و محمدرضا
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

7. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:35 PM #547
    مهدی
    من اصن کاری ندارم ب اینکه محمد و چرا باید بزنی با وجود این ض ض ؟ نتیجه گیریه من بر اساس رفتارت تو دو فاز قبلیه که گفتم چرا بحث و به عقب میکشونی ؟ طبق سیاستای خودت سمته محمد رفتی یا نرفتی اصن ملاک نیست.
    به هرحال من رایمو دادم ، نفر بعدیم مشخصه.
    SadRa آنلاین نیست.

8. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:36 PM #548
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    مهدی جان میبینم که خوب در نبود من جو سازی کردی و رو فکر بقیه کار کردی

به نظر من هیچ بی گناهی نمیتونه اینقدر سریع در عرض 1 دقیقه بیاد با نقش گناهکاری جادوگر این توافق رو بکنه که آقا سریع رایو برگردون اینو بزنیم! بعدم بی گناه شده میگی فکر میکردم گادفادره!!! برو خودتو سیاه کن مهدی من اینقدرام گاگول نیستم من فکر میکردم امین یار آرش و گادفادره و تو جادوگر به خاطر همین گفتم اولویت با امینه، ولی با اون حرکت لحظه آخری کاملا ضایع کردی که تو گناهکاری چون هیچ وقت هیچ دقت هیچ وقت هیچ گناهکاری نمیونه بیاد اینقدر سریع با توافق یکی دیگه اعدامی رو عوض کنه چون بی گناه تو بازی کور تر و محتاط تر از این حرف هاست. بله این حرفا رو باید هم بزنی چون تنها راه فرارت الان همینه.

بعدشم خیر سرم من از اول بازی به جز سید، که به طور واضح گفتم من الان رای میدم که بشه عوض کرد، همه گزینه های اعدامم و رایم گناهکار درومدن. اون از آرش اون از امین، ولی شما ها زدید لطفا کردید سامورایی و دکتر اعدام کردید و بازم هنوز رو دارید که بگید آخ آخ اشتباه کردم؟ برو عمو!

خیلی واضحه چون میخواستی از رای بی گناه ها کم کنی دقیقا واسه همینجا! یعنی اون کار رو کردی که دقیقا همینجا به دردت بخوره...

بعدشم @صدرا

این دست و پا زدنای محمد رضا رو ببین چه قدر داره تلاش میکنه این وسط

و یادت بیفته بیشتر از همه کی گیر داده بود به محمد سامورایی

خودت دیگه تصمیم بگیر

تا دید گیر دادم به مهدی خودشو انداخه وسط میگه همه روی مهران مطمئنیم پس به مهران بدیم، نه اقا من مطمئن نیستم از کجا میاری این حرفو؟

- - - Updated - - -

@مهدی

تو اگه این همه نگران این بودی که امین جادوگره و نباید فعلا اعدام بشه همون فاز جلوی اعدام شدنش رو میگرفتی نه الان که من برنامه ت رو فهمیدم و همه چی داره خراب میشه. چطور شد اون موقع جادوگر خطرناک نبود؟

- - - Updated - - -

@مهران

خواهش میکنم گیج بازی در نیار و دقت کن به بازی مهدی و محمدرضا
    وات د فاز رضا
    تو اول این فاز ب مهران رای دادی بعد یهو تغییر دادی الان میگی مهران اصلا گزینه دومت نیست؟
    خب بگو از نظر تو چنتا مافیا داریم و اگه دو نفر ، نفر دومش کیه؟
    SmRs آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:37 PM #549
    ممرضا و مهران
    شمام بیاین رایتون و بدین بریم تموم شه بازی بابا کلی مشغله داریم
    عصر نیستم من.
    SadRa آنلاین نیست.

10. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:38 PM #550
    @محمد رضا

نفر دومش خود شمایی با اجازه

11. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:39 PM #551
    @محمد رضا

نفر دومش خود شمایی با اجازه
    چرا نظرت داره از مهران برمیگرده کلن ؟
    دوباره برو پستای عرفان و بخون.
    SadRa آنلاین نیست.

12. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:40 PM #552

رای به اعدام : مهران

رضا اگه مهران از نظرت مافیا نبود چرا اول فاز بهش رای دادی؟

احساس میکنم اول باید مهدیو بزنیم

اون حرکت آخرش هم واسه این بود که از تعداد رای بی گناها کم کنه تا جادوگر هست که بعدا به مشکل نخورن

رای به اعدام : مهدی

بعد به نتیجه رسیدی ک اول باید مهدی رو بزنی
    ینی بعد از مهدی هم باز گزینه داری
    ب مهران هم رای داده بودی
    الان مهران گزینه دومت هم نیست؟
    SmRs آنلاین نیست.

13. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:40 PM #553
    @مهدی

توجیه های غیر منطقی و عجیب زیاد داشتی ولی این یکی دیگه از نظر من مسخره ترین توجیه ممکنی بود که میتونستی بدی:

چطور میشه وقتی خلفی و آرش مافیا ن منم باشم گاد گفته بی گناها قوی هستن پس من مافیا نیستم

14. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:41 PM #554
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    ممرضا و مهران
    شمام بیاین رایتون و بدین بریم تموم شه بازی بابا کلی مشغله داریم
    عصر نیستم من.
    الان حرف منو خوندی؟
    مشکلت با اون حرف من چیه؟
    SmRs آنلاین نیست.

15. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:42 PM #555
    @محمدرضا

من یه بی گناهم و عین سوال تو رو دیشب امین هم از من پرسید که چرا تغییر نظر میدی و من براش توضیح دادم یه بی گناه باید نسبت به تغیییر نظر و عقیده در نرم ترین حالت ممکن باشه چون نسبت به گناهکار ها خیلی خیلی کورتره و هیچی از بازی نمیدونه به خصوص اگر نقش اجرایی تو شب هم نداشته باشه پس دلیلی نمیبینم بخوام تغییر نظرم رو توضیح بدم برای کسی

16. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:45 PM #556
    @محمدرضا

من یه بی گناهم و عین سوال تو رو دیشب امین هم از من پرسید که چرا تغییر نظر میدی و من براش توضیح دادم یه بی گناه باید نسبت به تغیییر نظر و عقیده در نرم ترین حالت ممکن باشه چون نسبت به گناهکار ها خیلی خیلی کورتره و هیچی از بازی نمیدونه به خصوص اگر نقش اجرایی تو شب هم نداشته باشه پس دلیلی نمیبینم بخوام تغییر نظرم رو توضیح بدم برای کسی
    تغییر نظر و عقیده وقتی منطقی وجود داشته باشه
    تو با اطمینان کامل اومدی به مهران رای دادی
    اصلا فرض کنیم قبول مهدی مافیاس و رفتی بررسی کردی و به نتیجه رسیدی
    از کدوم پست و کدوم دفاع مهران فهمیدی ک مافیا نیست و الان کلا از گزینه هات پاک شده؟
    اونم وقتی از دیشب نبوده؟
    SmRs آنلاین نیست.

17. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:47 PM #557
    تغییر نظر و عقیده وقتی منطقی وجود داشته باشه
    تو با اطمینان کامل اومدی به مهران رای دادی
    اصلا فرض کنیم قبول مهدی مافیاس و رفتی بررسی کردی و به نتیجه رسیدی
    از کدوم پست و کدوم دفاع مهران فهمیدی ک مافیا نیست و الان کلا از گزینه هات پاک شده؟
    اونم وقتی از دیشب نبوده؟
    از پست مهران لازم نیست بفهمم از تلاش های قابل ستایش خودت میشه همه چیز رو فهمید از وقتی من به مهدی گیر دادم هیچ تلاشی نکردی که دلایل گیر دادن به مهدی رو بفهمی یا درباره مهدی بحث کنی چون میدونی اگه این کارو بکنی سریع لو میری، به جاش چی کار کردی؟ اومدی میگی قبول مهدی مافیا ولی بیاید اول اون یکی که مهران هست رو بزنیم! این حرکت گناهکاریه، دلیل دیگه ای ندارم و از نظر من این حرکت یه بی گناه نیست تموم شد و رفت.

18. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:48 PM #558
    الان حرف منو خوندی؟
    مشکلت با اون حرف من چیه؟
    یه بار جواب دادم‌، تکراری بود.
    SadRa آنلاین نیست.

19. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:50 PM #559
    از پست مهران لازم نیست بفهمم از تلاش های قابل ستایش خودت میشه همه چیز رو فهمید از وقتی من به مهدی گیر دادم هیچ تلاشی نکردی که دلایل گیر دادن به مهدی رو بفهمی یا درباره مهدی بحث کنی چون میدونی اگه این کارو بکنی سریع لو میری، به جاش چی کار کردی؟ اومدی میگی قبول مهدی مافیا ولی بیاید اول اون یکی که مهران هست رو بزنیم! این حرکت گناهکاریه، دلیل دیگه ای ندارم و از نظر من این حرکت یه بی گناه نیست تموم شد و رفت.
    تغییر رای تو شده منطقی و انعطاف برابر تغییر
    سوال من شده تلاش برای دفاع از مهدی؟
    اومدی از اعدام محمد داری استفاده میکنی میگی کی زور زد برای اعدام
    بنظرت من وقتی مافیام از فاز سوم وقتی هیچکسی کاری نداره مریضم رو ی نفر قفل کنم و هر فاز ک کسی بهش رای نمیده رای بدم تا اعدام شه وقتی میدونم بیگناهه؟
    اونم فاز سوم تو ۱۵ نفر
    حذف ی نفر چه تاثیری داره؟
    SmRs آنلاین نیست.

20. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:50 PM #560
    اشتباهت همینجاست، بیگناه اگه قرار باشه بشینه به هوای کوری و ریش و قیچی رو بده دست گناهکار میبازه. من وقتی میبینم هرچی حساب می کنم امین جادوگره، طبیعیه بیام بهش اعتماد کنم برای پیدا کردن مافیا، چون هدف اون با من بیگناه یکیه تو اون فاز. گفتم که جادوگر باید بیگناه بازی کنه وگرنه هییییییییییچ منفعتی براش نداره. و وقتی خودم هم از قبلش به عرفان مشکوکم و جادوگر فرضیم هم اینو تایید می کنه، دقیقا با چه حسابی نباید بیام رای بدم بهش؟ مشخصه که احتمال مافیا بودن عرفان برای شدیدا بالا میشه.

تویی که میگی بیگناه کوره،‌ دقیقا چجوری پس منو به خاطر بیگناه اعدام کردنم بازخواست می کنی؟ من سامورایی رو اعدام کردم؟ من حتی به محمد رای هم ندادم. من زدم اعدامش کردم؟ این تناقض گویی هات رو نمیخوای تمومش کنی؟

بابا من که الان میگم اونی که مافیاس باید اعدام شه من میخوام گزینه کم شه که چی بشه آخه؟ الان تویی که گزینه ات شدم من کارت مشکوک نیست؟ میخوای با یه اعدام اشتباه بازیو ببری دیگه از این واضح تر آخه؟

من داشتم تصمیم می گرفتم، با امین صحبت کردم، طی صحبت هام و حدس های خودم فهمیدم به مافیا نمیخوره، بعدش ازش نظر خواستم و میدونستم بیگناه رو کمک می کنه، و خواستم مافیا بزنم. من واقعا هنوزم نمیفهمم چجوری عرفان دکتر بود. همینجا همه چی رو به هم ریخت عرفان با حساب من قطعا مافیا بود. این که من خواستم مافیا بزنم با نزدن امین، مشکلش چیه؟

من اصن کاری ندارم ب اینکه محمد و چرا باید بزنی با وجود این ض ض ؟ نتیجه گیریه من بر اساس رفتارت تو دو فاز قبلیه که گفتم چرا بحث و به عقب میکشونی ؟ طبق سیاستای خودت سمته محمد رفتی یا نرفتی اصن ملاک نیست.
    به هرحال من رایمو دادم ، نفر بعدیم مشخصه.
    یعنی چی چرا بحث رو به عقب میکشونی صدرا؟ برای اثبات و استدلال از سر قبرم باید دلیل بیارم؟ وقتی دلیل به اون روشنی دارم چجوری میتونی بگی کاری ندارم؟ چرا راحت باید بیای بگی این برا من ملاک نیست؟ بابا فکر کن خب
    IDEMAHDI آنلاین نیست.