alt
صفحه 3 از 32 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 04:49 AM #41
    @فری
    فکر میکنم جواب از این محتاطانه تر نمیشد بگیرم به طور دیفالت یکی از وظایف هر بیگناهی تو بازی تحلیل موقعیت و بالانس هست (اونم وقتی که فعالیت کمه و احتمالا اکثر گناهکارا بیرون از بازی) حالا شاید دلیل خوبی برای احتیاطت داشته باشی و فهمیدنش رو به زمان و ادامه بازی میسپارم فعلا

@محمد
    اتفاقاً خیلی قدرت داره
    . خود پویا هم داره میگه مهم ترین گناهکار بازیه. خودش تکی باشه خیلی راحت میتونه تا فازهای آخر دووم بیاره. چشم رو هم گذاشتیم چهار فاز گذشت
    . نمیدونم چرا دوست داری کمرنگ جلوش بدی
    خب بازم باید تکرار کنم که هیچ جا نگفتم جادوگر «قدرتی نداره»، صرفا با جادوگر عادی فرقه که رییس یک گروه کامل گناهکاریه «مقایسه» اش کردم و تحلیلم این بود که قدرت اون رو نداره. من هم مطمئنم تو مقایسه بودن تحلیلم و صفروصد نبودن قضیه رو متوجه میشی. حالا این که تو میای میگی دارم کمرنگ جلوه اش میدم و میگم قدرتی نداره، (اونم بعد اینکه فری همچین چیزی گفته و جوابش رو هم دادم، حالا مال فری رو میتونم به حساب باز شدن بحث یا واکنش سنجی بذارم) به نظرم جو دادنه، و جو پیش پا افتاده ای هم هست حقیقتا و من اجازه نمیدم چنین جوی روم شکل بگیره

@سید
    قال سید (با گوشی کپی نمیشه هرکار میکنم) : «توی پستا فقط یک پست درست حسابی بوده اونم طبق انتظار پست امین بوده.»

خو این ینی چی؟ یعنی پستایی که من یا بقیه دادیم بوقه یا چی؟ خیلی خوشم نیومد از این حرف.

@محمد دوباره
    این یا علی یعنی چی دقیقا؟ یعنی کلاً رفتی که نباشی؟ پس چرا شرکت کردی؟ اگر بی گناهی که به درد نمیخوری حتی این فاز راحت رای به اعدامت میدم
    ، اگر گناهکاری که هم که چه بهتر، با اعدامت احتمالاً گرهی از بازی باز میشه
    باز هم این استدلال قدیمی و باز هم منی که نمیتونم مقابلش ساکت بشینم اگه فعالیت کسی در حد مفید نباشه، گادکش میشه قطعا و رای دادن بهش بی فایده است، مثل کاغذ سفید توی صندوق انداختن میمونه. یه جورایی میشه فرار از رای تعیین کننده دادن، که تجربه و منطق ثابت کرده اکثر کسایی که چنین رایی میدن گناهکار بودن. حرفمم فقط شامل محمد و این پستش نمیشه، همین جا اعلام میکنم هر کس بخواد چنین رای پرتی بده حواسم بهش هست

- - - Updated - - -

در مورد دو گزینه‌ی پویا، با تشکر از برقراری دموکراسی در سطح فروم ، من خودم ترجیحم حالت اول هست چون تجربه نشون داده اگه فاز های اخر طولانی باشه بازی خسته کننده و شل و ول میشه. در مورد فاز های سرعتی هم به نظرم اگه منطق به بازی حکمرانی کنه و جو دادنی نباشه (مثل دوری که نمیخوام اسمشو بیارم ) مشکلی پیش نمیاد. تو این سطح از بازی و بازیکنا هم انتظاری غیر از این نمیره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

2. Old Morning Dawn

پسندیده
    165
    مورد پسند : 67 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 05:33 AM #42
    @ آرش

قرار نیست جوی شکل بگیره و اگر قراره بیخود روت بیاد من خودم هستم . اتفاقاً اصلاً حواسم به پست فری نبود اون موقع که نوشتمش. "حس" کردم میخوای یه جورایی جادوگر این دور رو پشت گوش بندازی . همین. و قرار نبود جو سمتت بیارم. اگر اتهامی باشه که مستقیم بهت میگم، چرا با غیرمستقیم گفتنش جو بدم؟

+ در مورد عرفان و رای پرت، اتفاقاً به جا گفتم اونجا . ممکنه استدلال قدیمی باشه، ولی اینجا جواب میده چون من عرفان و بازی های قدیمشو دیدم .
    Donnie Darko آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 66 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 06:36 AM #43
    امین و آرش. من علاقه ای به بحث کردن درباره بالانس با جزییات ندارم. و بنظرم بی فایدست حدسم یه بالانس معمولیه و شما هم میدونین بالانس معمولی چیه حالا اینکه باشه یا نباشه رفته رفته مشخص میشه. ربطی هم به احتیاط نداشت اصلا حالا اینکه حس گناهکاری میده بهتون یا نه برام مهم نیست.

- - - Updated - - -

خواهش که دارم پیتای بلند ندین حال و وقت خوندن ندارم. حرفاتونو در خلاصه ترین حالت ممکن بنویسید و از بازی با کلمات با بپرهیزید.

- - - Updated - - -

پست*

- - - Updated - - -

درباره اون دوتا آپشن هم من با سرعتی موافقم تا جمعه تموم شه بریم پی کارمون چون پنجشنبه جمعه هم من وقتم تقریبا ازاده ولی از شنبه معلوم نیست چطوری باشه؟!
    FM90 آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    128
    مورد پسند : 76 بار در 21 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 11:02 AM #44
    سلام.
    آرش:
    @سید
    قال سید (با گوشی کپی نمیشه هرکار میکنم) : «توی پستا فقط یک پست درست حسابی بوده اونم طبق انتظار پست امین بوده.»

خو این ینی چی؟ یعنی پستایی که من یا بقیه دادیم بوقه یا چی؟ خیلی خوشم نیومد از این حرف.
    نظر به اینکه من کلا دست به توضیحم خوبه، جواب سوالتو قبل از اون جمله گفتم:

و اما بعد، خب در حالت عادی هم دو سه روز اول هیچ وقت کسی پست درست حسابی نمیداد، الان که اصلا توقع نمیره، و خب تو پست ها فقط یه پست درست حسابی بوده، اونم طبق انتظار پست امین بود، نکاتش منطقی بود، ولی یه "اما" توش داشت.
    کلا پست های دو سه روز اول از نظرم برای اینه که یه چیزی گفته شه و خب پست های تا دیشب هم همین ویژگی رو داشته و "از نظر من" تنها پستی که چیزی توش بوده که یکم درست حسابی تر بوده پست امین بوده

حله ؟

راستی من با سرعتی بودنش موافق ترم. دلیلشم پست اولم گفتم. از شنبه واقعا بودنم در هاله شدیدی از ابهامه
    Amir آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    09-20-2018, 12:13 PM #45
    آرش توضیحاتت درباره اینکه چرا جادوگرو قصد داشتس ضعیف نشون بدی قانع کننده نبود برام. میگی که من با جادوگر ادوار قبل مقایسش کردم که گفتم ضعیفه اولا در مقایسه با اون هم بازم بنظر من ضعیف نیست و دوما این مقایسه در اصل منظور تو تغییری ایجاد نمیکنه. جادوگر ضعیفه این دور = جادور در مقایسه با ادوار گذشته ضعیفتره. چرا؟ چطور به این نتیجه رسیدی؟
    اینجور بخواد پیش بره سرعتی نمیشه بازی و تموم کرد. بازی حتی هنوز سروشکلم نگرفته
    FM90 آنلاین نیست.

6. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 12:20 PM #46
    سلام.

به پویا:
    من با هیچ‌کدوم از دو آپشن مشکلی ندارم.

---

این‌که دیشب هم تیری نداشتیم که بخوره به نظرم عجیبه. درحالت عادی برای تیرزن‌ها من یک مافیا در نظر گرفته بودم و یک قاتل. می‌شه هر شب حداقل ۲ تیر. دو شب ۴ تیر. این‌که این ۴ تیر همه‌ش خورده باشه به دیوار یکم عجیبه و احتمالش خیلی کم. اما سه حالت دیگه هم به ذهنم می‌رسه. مافیا زده دیوار و قاتل نرسیده به بازی اضافه بشه هنوز. قاتل نداریم و مافیا ۲ بار زده دیوار. و یک قاتل داریم که در و دیوار می‌زنه و یک مافیا که تروریست نداره. این آخری احتمال‌ش کمتره ولی چیزی هست که من قبلا بهش فکر کرده بودم، که تاثیر وقایع شب توی بازی کم‌تر بشه و بازی توی روز جلو بره، مافیایی که تروریست نداره، منتها رویین‌تن داره مثلا - گادفادر - و یک نقش شبه پلیس مثل شعبده‌باز بی‌شرف، با تعداد یکم بیشتر می‌تونه راحت توی روز رقابت کنه برای برد. که یعنی اعدام‌ها خیلی مهم‌ترن.
    این دور در مجموع به نظرم حدس بالانس خیلی مهم‌تر از بقیه‌ی دورهاست. چون یک نقشی مثل جادوگر داریم که هیچ نشونه‌ای ازش نمی‌گیریم تا مدت‌ها. چون این‌که ۷ نفر جادوگر رو هدف قرار بدن به نظرم خیلی احتمال‌ش کمه؛ و یک‌دفعه ممکنه بگن یک فاز وقت دارید پیداش کنید. به همین خاطر دارم سعی می‌کنم به یک دید از بالانس برسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir نمایش پست ها
    این از اون پست هایی هست که در مورد منطقش نمیشه شک کرد، ولی در مورد نیتش چرا
    نیت‌ش یکم وسیع‌تر از منطق‌ش بود. پایه‌ش، اتهام زدن به همه‌ی کسانی که تاحالا درگیر بازی نشدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie Darko نمایش پست ها
    درود امین عزیز.
    اینایی که قراره هدف به گاد بدن همون طول روز هم میدن خیال خودشون رو راحت می کنن تا اون نیم ساعت فاز شب بخوان هدف بدن . هدف این خط آخر رو درک نکردم
    سلام محمد.
    منظور من مشخصا تیم مافیا نبود برای این قضیه. چون نهایتا هم‌گروهی‌ها هدف می‌دن. بیشتر منظورم قاتل بود. و اگر طرف هنوز نتونسته وارد بازی بشه، احتمالا تو روز هم نتونسته بیاد و هدف بده.
    Amin آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 12:26 PM #47
    سلام به همه. پوزش بابت این که دیر تونستم بیام.
    پست هارو یه دور سریع خوندم. بازی گره خورده به نظر و داستان شب هم که پویا گفته یا چیزی نشده یا دری وری بوده اهداف. در مورد پست ها هم احساس می کنم دوباره خوندن لازمه و بعد از ظهر یه بار دیگه میخونم ولی تو این دور سریع که خوندم یکی پست های محمد جالب بود به نظرم مثلا اونجاها که گفته بود یه چیزی رو بهتر بود دیشب میگفتم ولی امروز میگم یا فک کنم یه جا گفته بود که به نظرم دیشب پلیس یا کاراگاه بازی یکی رو پرسیده. یادمم نمیاد کسی به این حرفش واکنش نشون داده یا نه پست عرفان هم حس خیلی درستی نداد بهم و جملاتش رو دوست نداشتم این که اگه نتونستم فعال باشم و اینا خواهش می کنم از پویا که از بازی برم بیرون کلا جمله درست و مثبتی نیس بر خلاف ظاهرش. حالا اینا حس های اولیه ام بود که از پست ها گرفتم دوباره اگه چیزی نظرم رو جلب کرد بهش اشاره می کنم در ادامه.

در مورد سوال پویا هم جفتش سخت به نظر می رسه ولی من با گزینه هایی که یکی از فاز هاش مثلا از ۱۰ ۱۱ شروع بشه تا ۱ یا ۲ موافق ترم. چون من اگه قرار باشه خونه نباشم تا ۱۲ قطعا نیستم و اگه قرار باشه فازی ۱۰ شروع بشه و ۱۲ تموم بشه به نظرم به مشکل میخورم برای بودن تو بازی. فکر کنم گزینه ۲ بهتر بود تو اون ۲ گزینه برای من.
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    128
    ویترین مدال
    09-20-2018, 12:29 PM #48
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها

نیت‌ش یکم وسیع‌تر از منطق‌ش بود. پایه‌ش، اتهام زدن به همه‌ی کسانی که تاحالا درگیر بازی نشدن.
    از کرامات شیخ ما این است، شیره خورده گفته شیرین است

اون که مشخصه، اینکه چرا همچین اتهامی میزنی و پشتش چی می خوای مهمه
    Amir آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 22 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 12:48 PM #49
    @فری و آرش و محمد
    الان باور محمد اینه که مهم ترین گناهکار بازی جادوگره
    در صورتی که آرش میگه جادوگر این دور‌ضعیف تره
    الان شما تضاد دارین چرا ؟
    از این طرف احساس کردم چون آرش گف که فری داری محتاطانه بازی میکنی ، اونجا‌که فری میگه من قانع نشدم یه جوریه که انگار فری میخاد بازیو به سمت ارش هل بده در صورتی که آرش داره میگه ب نظرم جادوگر ضعیف تره به این دلیل و اون دلیل ، حسی که از پست فری گرفتم این بود.

پویا
    من برام فرقی نداره وقت دارم واسه همش ولی به نظرم اگه بازی تا یکشنبه باشه بهتره ، ب اون دلیلی که امین گف اگه بخایم فوری فوری پیش بریم آمار اعدام اشتباه بیشتر میشه و این فقط به نفع گناهکاراس.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

10. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-20-2018, 12:50 PM #50
    نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie Darko نمایش پست ها
    @ آرش

قرار نیست جوی شکل بگیره و اگر قراره بیخود روت بیاد من خودم هستم . اتفاقاً اصلاً حواسم به پست فری نبود اون موقع که نوشتمش. "حس" کردم میخوای یه جورایی جادوگر این دور رو پشت گوش بندازی . همین. و قرار نبود جو سمتت بیارم. اگر اتهامی باشه که مستقیم بهت میگم، چرا با غیرمستقیم گفتنش جو بدم؟

+ در مورد عرفان و رای پرت، اتفاقاً به جا گفتم اونجا . ممکنه استدلال قدیمی باشه، ولی اینجا جواب میده چون من عرفان و بازی های قدیمشو دیدم .
    اتفاقا ترجیح میدادم بهم اتهام بزنی چون اتهام قابل بحث و دفاع کردنه اما اینطوری که به قول خودت «غیرمستقیم» میگی، صرفا جودادنه. بعدشم از کسی با ریزبینی و دقت تو توقع نمیره که موقع پست دادن حواسش به فلان پست نباشه مثلا همو نطوری که ازت انتظار ندارم مقایسه بودن تحلیلم رو متوجه نشده باشی اونم بعد دو بار توضیح. به هر حال من از اون پستت حس بدی گرفتم چون نمیتونم به حساب واکنش گرفتن یا چنین چیزایی بذارمش

در مورد رای پرت دادن، هرکسی اگه فعالیتش در حدی نباشه که بشه گناهکار/بیگناه بودنش رو فهمید، گادکش میشه و اگه هم فعالیت کافی ای کنه از فعالیتش تصمیم میگیریم باید رای بهش داد یا نه. پس صرف اینکه بگیم به کسی رای میدیم که پست نمیده، از سر خود وا کردنه.

سلام.
    آرش:

نظر به اینکه من کلا دست به توضیحم خوبه، جواب سوالتو قبل از اون جمله گفتم:

کلا پست های دو سه روز اول از نظرم برای اینه که یه چیزی گفته شه و خب پست های تا دیشب هم همین ویژگی رو داشته و "از نظر من" تنها پستی که چیزی توش بوده که یکم درست حسابی تر بوده پست امین بوده

حله ؟

راستی من با سرعتی بودنش موافق ترم. دلیلشم پست اولم گفتم. از شنبه واقعا بودنم در هاله شدیدی از ابهامه
    اره من هم اون جمله تو خوندم قطعا، شاید بهتر یود کلشو نقل قول میگرفتم اما خب نمیدونم سافاری چش شده بود دیشب.
    به هر حال من از اون حرف حس اهمیت دادن انتخابی گرفتم (چون بقیه از جمله خودم در مورد همون موضوعی که امین صحبت کرده بود یعنی تحلیل بالانس، صحبت کرده بودیم و از این حیثی که میگی، فرق آنچنانی بین پست های امین و بقیه نبوده) و به نظرم کسی که با این دید میاد تو بازی خب قطعا نشونه مثبتی نیست اینطور نبوده که بقیه در حال احوال پرسی باشن و فقط امین پست «درست حسابی» داده باشه به قول خودت.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    10
    مورد پسند : 54 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 12:58 PM #51
    سلام بالاخره

همه تو پست اول فاز بعدشون میگن که با کدوم گزینه مخالفت دارن و اگه اجرایی بشه، نمی‌تونن:

1: پنجشنبه 2 فاز. فاز اول تا 10 شب. فاز دوم تا 1 بامداد./جمعه 4 فاز. فاز اول تا 10 شب. فاز دوم تا 12 شب (3 ساعت هست به دلیل تغییر ساعت‌ها). فازهای بعد بلافاصله پشت سرش.

2: پنجشنبه و جمعه 2 فاز مثل بالا. بقیه بازی روزی 1 فاز مثل همیشه. شنبه و یکشنبه.
    من با گزینه ِِ ۲ موافق ترم.
    و هيچ چيز مال خود آدم نيست مگر همان چيزهايى كه خيال می‌کند دلبستگی‌هایی به آن دارد. بعد یکی یکی آن‌ها را از آدم می‌گیرند.
    SahaR آنلاین نیست.

12. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-20-2018, 01:00 PM #52
    نقل قول نوشته اصلی توسط fm90 نمایش پست ها
    آرش توضیحاتت درباره اینکه چرا جادوگرو قصد داشتس ضعیف نشون بدی قانع کننده نبود برام. میگی که من با جادوگر ادوار قبل مقایسش کردم که گفتم ضعیفه اولا در مقایسه با اون هم بازم بنظر من ضعیف نیست و دوما این مقایسه در اصل منظور تو تغییری ایجاد نمیکنه. جادوگر ضعیفه این دور = جادور در مقایسه با ادوار گذشته ضعیفتره. چرا؟ چطور به این نتیجه رسیدی؟
    اینجور بخواد پیش بره سرعتی نمیشه بازی و تموم کرد. بازی حتی هنوز سروشکلم نگرفته
    ممنون که مرز های استدلال رو جابجا کردی فری از کی تا حالا a از b ضعیف تره شده مساوی a ضعیفه؟ مثلا بگم مسی از رونالدو بهتره = رونالدو بازیکن ضعیفیه؟

اصل منظورم من چی بوده؟ سعی داشتم با مقایسه‌ی جادوگر و فرقه‌ی سابق، دیدی نسبت به بالانس پیدا کنم. دلایل اینکه چرا میگم جادوگر از فرقه ضعیف تره هم گفتم و فکر نمیکنم چیز عجیبی باشه، اگه عجیبه برات میتونیم در مورد اون بحث کنیم، به جای اینکه بیاین اصرار کنین که میگم جادوگر ضعیفه، که از بیخ و بن چرته و توضیح دادم و صحبت اضافه ای در این مورد ندارم.

در کل به نظرم این پست از اون پستا بود که برای فرستنده اش بیشتر هدف مهم بوده تا مضمون.

Arash آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    09-20-2018, 01:21 PM #53
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    ممنون که مرز های استدلال رو جابجا کردی فری از کی تا حالا a از b ضعیف تره شده مساوی a ضعیفه؟ مثلا بگم مسی از رونالدو بهتره = رونالدو بازیکن ضعیفیه؟

اصل منظورم من چی بوده؟ سعی داشتم با مقایسه‌ی جادوگر و فرقه‌ی سابق، دیدی نسبت به بالانس پیدا کنم. دلایل اینکه چرا میگم جادوگر از فرقه ضعیف تره هم گفتم و فکر نمیکنم چیز عجیبی باشه، اگه عجیبه برات میتونیم در مورد اون بحث کنیم، به جای اینکه بیاین اصرار کنین که میگم جادوگر ضعیفه، که از بیخ و بن چرته و توضیح دادم و صحبت اضافه ای در این مورد ندارم.

در کل به نظرم این پست از اون پستا بود که برای فرستنده اش بیشتر هدف مهم بوده تا مضمون.
    من دارم میگم حتی اشاره ات هم به ضعف جادوگر میتونه هدف دار باشه با پستای بعدیت هم این فرضیه هی داره پر رنگ تر میشه. مثال مسی و رونالدوت هم که عین سفسطه بود. تو ادعا کردی که جادوگر ضعیفه این دور درسته یا نه؟ من ازت پرسیدم هدفت چی بود؟ اصلا چطور بهش رسیدی؟ صرفا چون از فاز 4 میتونه جذب و شرو کنه ضعیفه؟ پس اون احتمالات بندگی و اینا چین؟ بعد تو اومدی میگی نه من گفتم نسبت به ادوار گذشته ضعیفتره. چه بگی کلا ضعیفه چه بگی نسبت به ادوار گذشته ضعیفتره یه مفهوم القا میشه. حالا اوه میخوای این بحث همینجا بمونه مشکلی ندارم ولی بعدا نیای بگی من توضیح دادم کاملا و فری هم قانع شد. ضمنا جمله آخرت اگه درباره من بود باید بگم نه تنها هدفم از این بحث اینه که بالاخره منظورتو از اون پستت بفهمم.
    FM90 آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    128
    ویترین مدال
    09-20-2018, 01:22 PM #54
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    اره من هم اون جمله تو خوندم قطعا، شاید بهتر یود کلشو نقل قول میگرفتم اما خب نمیدونم سافاری چش شده بود دیشب.
    به هر حال من از اون حرف حس اهمیت دادن انتخابی گرفتم (چون بقیه از جمله خودم در مورد همون موضوعی که امین صحبت کرده بود یعنی تحلیل بالانس، صحبت کرده بودیم و از این حیثی که میگی، فرق آنچنانی بین پست های امین و بقیه نبوده) و به نظرم کسی که با این دید میاد تو بازی خب قطعا نشونه مثبتی نیست اینطور نبوده که بقیه در حال احوال پرسی باشن و فقط امین پست «درست حسابی» داده باشه به قول خودت.
    دقیقا بخوام منظورمو بگم، همینه که بقیه پست ها بیشتر در حد احوال پرسی بودن به لحاظ اهمیت و دقت محتوا ممکنه موضوع یکسان بوده باشه، ولی سطح تحلیل و نکاتی ذکر شده فاصله فاحشی داشته از نظر من، حالا اینکه چه حسی گرفتی یا خوشت نیومده خیلی کریتیکال نیست

جدای از این مسئله، تنها نکته ای هم که به نظرم خاله زنکی نبود، همون به زعم خود امین اتهامی بود که وارد کرد که میشه در موردش حرف زد، وگرنه اینکه متین چند تا نامه به پویا داده و پویا چرا از بیعت با سید خودداری کرده و حالا چرا فلانی به این بی توجه بوده و جادوگر جدید چقدر در تحولات خاورمیانه موثره نکاتیه که صرفا سرگرم باشیم برای شروع بحث. که البته نمک مافیا در فاز های اولیه است.
    Amir آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    09-20-2018, 01:23 PM #55
    ضمنا مطمءن باش استدلال من از تو بهتره که حد اقل تو دبیرستان یه فلسفه و منطق خوندم تو چی که تمام عمرت سرت تو زیست و شیمی بوده؟
    FM90 آنلاین نیست.

16. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    09-20-2018, 02:12 PM #56
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    من دارم میگم حتی اشاره ات هم به ضعف جادوگر میتونه هدف دار باشه با پستای بعدیت هم این فرضیه هی داره پر رنگ تر میشه. مثال مسی و رونالدوت هم که عین سفسطه بود. تو ادعا کردی که جادوگر ضعیفه این دور درسته یا نه؟ من ازت پرسیدم هدفت چی بود؟ اصلا چطور بهش رسیدی؟ صرفا چون از فاز 4 میتونه جذب و شرو کنه ضعیفه؟ پس اون احتمالات بندگی و اینا چین؟ بعد تو اومدی میگی نه من گفتم نسبت به ادوار گذشته ضعیفتره. چه بگی کلا ضعیفه چه بگی نسبت به ادوار گذشته ضعیفتره یه مفهوم القا میشه. حالا اوه میخوای این بحث همینجا بمونه مشکلی ندارم ولی بعدا نیای بگی من توضیح دادم کاملا و فری هم قانع شد. ضمنا جمله آخرت اگه درباره من بود باید بگم نه تنها هدفم از این بحث اینه که بالاخره منظورتو از اون پستت بفهمم.
    دیگه داریم برمیگردیم به اول همون بحث، 1) جایی نگفتم جادوگر ضعیفه. 2) صرفا از همون پست اول سعی کردم با مقایسه جادوگر فرعی و فرقه، یه دید کلی نسبت به بالانس پیدا کنم(و مقایسه اش با بالانس فرقه دار) و دلیل اینکه میگم قدرت جادوگر سابق نداره رو توی این پست توضیح دادم. اصلا هر چی باشه این جادوگر تکی و نهایت دو نفر هست و اون جادوگر سابق توانایی داشتن یه گروه 3-4 نفری رو داره، که خب مشخصه کدوم از نظر بالانس قوی تره. اون احتمالات بندگی و اینا هم ربطی به این موضوع پیدا نمیکنه چون بردش از اون طریق، جلوی برد بیگناها رو نمیگیره.
    دیگه فکر کنم هر کسی بخواد بفهمه میفهمه دارم چی میگم. از این نقطه به بعد کسی بخواد قانع نشه به خودم حق میدم راجع به قانع نشدنش قضاوت کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    ضمنا مطمءن باش استدلال من از تو بهتره که حد اقل تو دبیرستان یه فلسفه و منطق خوندم تو چی که تمام عمرت سرت تو زیست و شیمی بوده؟ ������
    حرفی ندارم

----
    همچنان منتظریم دایره افراد فعال در بازی از من و محمد و فری و امین و ... فراتر بره و بقیه هم وارد بازی بشن، پژمان، سحر، امین خلفی، محمدرضا و رابین و بقیه

Arash آنلاین نیست.

17. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 02:19 PM #57
    خب يه دور سريع پستا رو خوندم
    @ممد
    چقد پستت هول هولكي و جو برانگيز ناك :دي بود ، احساس ميكنم چون اعدام يا راي به اعدام تو اين فاز اجباريه اومدي كه از همين الان ملاتشو بريزي و هنوز بازي شروع نشده حرف از راي به اعدام زدي؟ لايك :دي

مگه هر كي يا علي بگه تو اخر پستش يني ميره ديگه نمياد؟ ايني هم ك گفتي اگه وقت نداري چرا اومدي فك كنم همه كسايي كه تو بازين بدونن و دركش كنن وقتي پويا ميگه بايد اين دور باشي و دور اخر منه و هر جور كه هست وقتتو تنظيم كن حتي اگه كم تو بازي حاضر باش ، نميشه حرفشو زمين انداخت مطمعنم همه هم حداقل يبار اين حالتو تجربه كردن بخاطر احترام به پويا گفتم اوكي با اينكه اونقد كار عقب افتاد دارم كه تو اين ٣ روز مرخصيم انجام بدم حتي وقت فك كردن برا خودمم ندارم چ رسد تمركز صد در صد برا مافيا ولي با اين وجود گفتم تمام سعيمو ميكنم كه بازي خراب نشه حداقل

اگه فعاليتم ب قدر كافي نبود منتظر راي به اعداماي شما بخاطر كم فعاليتيم!(بخونين براي ناچاري از دادن راي به يكي) نميمونم و خودم ميكشم كنار... اها تازه يادم افتاد ممد تو استدلالش گف كه چون بازياي قديم عرفانو ميشناسم برا همين :دي ميخام بپرسم ايا واقعا سبك بازي منو اينطوري شناختين اين مدت؟ بشينم تو سابه و دخالتي تو بازي نداشته باشم از رو عمد؟ من ديگه صحبتي ندارم
    Erf_Ju آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    09-20-2018, 02:28 PM #58
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erf_Ju نمایش پست ها
    خب يه دور سريع پستا رو خوندم
    @ممد
    چقد پستت هول هولكي و جو برانگيز ناك :دي بود ، احساس ميكنم چون اعدام يا راي به اعدام تو اين فاز اجباريه اومدي كه از همين الان ملاتشو بريزي و هنوز بازي شروع نشده حرف از راي به اعدام زدي؟ لايك :دي

مگه هر كي يا علي بگه تو اخر پستش يني ميره ديگه نمياد؟ ايني هم ك گفتي اگه وقت نداري چرا اومدي فك كنم همه كسايي كه تو بازين بدونن و دركش كنن وقتي پويا ميگه بايد اين دور باشي و دور اخر منه و هر جور كه هست وقتتو تنظيم كن حتي اگه كم تو بازي حاضر باش ، نميشه حرفشو زمين انداخت مطمعنم همه هم حداقل يبار اين حالتو تجربه كردن بخاطر احترام به پويا گفتم اوكي با اينكه اونقد كار عقب افتاد دارم كه تو اين ٣ روز مرخصيم انجام بدم حتي وقت فك كردن برا خودمم ندارم چ رسد تمركز صد در صد برا مافيا ولي با اين وجود گفتم تمام سعيمو ميكنم كه بازي خراب نشه حداقل

اگه فعاليتم ب قدر كافي نبود منتظر راي به اعداماي شما بخاطر كم فعاليتيم!(بخونين براي ناچاري از دادن راي به يكي) نميمونم و خودم ميكشم كنار... اها تازه يادم افتاد ممد تو استدلالش گف كه چون بازياي قديم عرفانو ميشناسم برا همين :دي ميخام بپرسم ايا واقعا سبك بازي منو اينطوري شناختين اين مدت؟ بشينم تو سابه و دخالتي تو بازي نداشته باشم از رو عمد؟ من ديگه صحبتي ندارم
    نه سبکت این شکلی نیست و به نظرم گیری که ممد داد هم مسخره بود. صرفا خواست بهت یه تیکه انداخته باشه.
    FM90 آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    112
    مورد پسند : 82 بار در 14 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 02:30 PM #59
    از بحثاي در جريان يكي اون دو دسته بودن بازي بود كه از رو نامه به متين و امير برداشت كردين كه مزخرف بود بنظرم:دي چون گفته داستان روز برا شوخيه اين ب كنار ..

.بحث ضعيف و قوي جلوه دادن جادوگر بود كه بين ارش و فري بود فك كنم كه چيز قانع نكننده اي من نديدم تو جواباي ارش

البته اين سايلنت بودن اين سه شب هم جالبه كه امين هم گفت هم ميشه از دير به بازي اومدن نصف بيشتر افراد حاضر باشه هم ميشه به سطح بالاي بازي ربط داشته باشه كه همه اساتيد هستن و مطمعنا هميشه تريك هاي خاص خودشونو دارن مثل در و ديوار زدن عمدي يا اصلا احتياط بيش از حد

اها منم سرعتي بودن و تموم شدن بازي تو جمعه رو ترجيح ميدم چون شنبه نيستم عملا و بليط دارم

يا علي
    Erf_Ju آنلاین نیست.

20. No Country For Old Men

پسندیده
    10
    مورد پسند : 46 بار در 8 پست
    ویترین مدال
    09-20-2018, 02:30 PM #60
    از کرامات شیخ ما این است، شیره خورده گفته شیرین است

اون که مشخصه، اینکه چرا همچین اتهامی میزنی و پشتش چی می خوای مهمه
    پل گذاشتن برای بحث. معمولا سخت‌ـه که در طول بازی، یک بحث درست رو با افرادی که توی سایه‌ن شروع کنم، چون چیزی برای بحث نمی‌دن. منتها با این، یک نقطه شروع دارم، که هر کسی رو که سایه‌ست و حس منفی بهش داشتم، بتونم باهاش وارد بحث جدی بشم.
    Amin آنلاین نیست.