alt
صفحه 29 از 32 نخستنخست ... 192526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 561 به 580 از 636

موضوع: آخرین نیرنگ | چهاردهمین دوره مافیا

1. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    مورد پسند : 14 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:51 PM #561
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    یه بار جواب دادم‌، تکراری بود.
    چیو جواب دادی؟
    از من پرسیدی رایت کیه و چرا
    من برات توضیح دادم و جوانبشو بررسی کردم
    الان مشکل اعدام مهران چیه؟
    SmRs آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    104
    مورد پسند : 47 بار در 12 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:53 PM #562
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    @مهدی

توجیه های غیر منطقی و عجیب زیاد داشتی ولی این یکی دیگه از نظر من مسخره ترین توجیه ممکنی بود که میتونستی بدی:

چطور میشه وقتی خلفی و آرش مافیا ن منم باشم گاد گفته بی گناها قوی هستن پس من مافیا نیستم
    اتفاقا خیلی واضح و منطقیه. من با تو کاری ندارم. تو هدفت مشخصه و منم حرفام مشخصه. قضاوتش با بقیه
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:53 PM #563
    نقل قول نوشته اصلی توسط SmRs نمایش پست ها
    چیو جواب دادی؟
    از من پرسیدی رایت کیه و چرا
    من برات توضیح دادم و جوانبشو بررسی کردم
    الان مشکل اعدام مهران چیه؟
    دلایلت واسه اعدام مهران چیه تو ؟
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

4. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    09-22-2018, 02:54 PM #564
    گاد

آرا:

مهران: مهدی.
    رضا: مهران.
    مهدی: رضا. صدرا.

درسته؟

God آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:54 PM #565
    پست ۵۶۰ من رو بخونین صدرا و محمدرضا
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    37
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:55 PM #566
    نقل قول نوشته اصلی توسط IDEMAHDI نمایش پست ها
    اشتباهت همینجاست، بیگناه اگه قرار باشه بشینه به هوای کوری و ریش و قیچی رو بده دست گناهکار میبازه. من وقتی میبینم هرچی حساب می کنم امین جادوگره، طبیعیه بیام بهش اعتماد کنم برای پیدا کردن مافیا، چون هدف اون با من بیگناه یکیه تو اون فاز. گفتم که جادوگر باید بیگناه بازی کنه وگرنه هییییییییییچ منفعتی براش نداره. و وقتی خودم هم از قبلش به عرفان مشکوکم و جادوگر فرضیم هم اینو تایید می کنه، دقیقا با چه حسابی نباید بیام رای بدم بهش؟ مشخصه که احتمال مافیا بودن عرفان برای شدیدا بالا میشه.

تویی که میگی بیگناه کوره،‌ دقیقا چجوری پس منو به خاطر بیگناه اعدام کردنم بازخواست می کنی؟ من سامورایی رو اعدام کردم؟ من حتی به محمد رای هم ندادم. من زدم اعدامش کردم؟ این تناقض گویی هات رو نمیخوای تمومش کنی؟

بابا من که الان میگم اونی که مافیاس باید اعدام شه من میخوام گزینه کم شه که چی بشه آخه؟ الان تویی که گزینه ات شدم من کارت مشکوک نیست؟ میخوای با یه اعدام اشتباه بازیو ببری دیگه از این واضح تر آخه؟

من داشتم تصمیم می گرفتم، با امین صحبت کردم، طی صحبت هام و حدس های خودم فهمیدم به مافیا نمیخوره، بعدش ازش نظر خواستم و میدونستم بیگناه رو کمک می کنه، و خواستم مافیا بزنم. من واقعا هنوزم نمیفهمم چجوری عرفان دکتر بود. همینجا همه چی رو به هم ریخت عرفان با حساب من قطعا مافیا بود. این که من خواستم مافیا بزنم با نزدن امین، مشکلش چیه؟

یعنی چی چرا بحث رو به عقب میکشونی صدرا؟ برای اثبات و استدلال از سر قبرم باید دلیل بیارم؟ وقتی دلیل به اون روشنی دارم چجوری میتونی بگی کاری ندارم؟ چرا راحت باید بیای بگی این برا من ملاک نیست؟ بابا فکر کن خب
    من دوتا دلیل واسه رایم اوردم از دو فاز اخیر.
    تو یه دلیل اوردی از فازای قبل ترش
    دو تا دلیل‌ خودم و بیشتر باور دارم.
    SadRa آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:58 PM #567
    من دوتا دلیل واسه رایم اوردم از دو فاز اخیر.
    تو یه دلیل اوردی از فازای قبل ترش
    دو تا دلیل‌ خودم و بیشتر باور دارم.
    صدرا دلیل من یه حقیقته،‌ یه فکته. یه دو دو تا چهارتای ساده اس. مگه به تعداده که میگی من ۲ دلیل دارم پس ۱ دلیل تو رو بیخیال؟ واقعا دیوانه دارم میشم دیگه
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    37
    ویترین مدال
    09-22-2018, 02:59 PM #568
    مهدی داری خودتو نقض میکنی ، اگه هدفت زدن مافیاس چرا امین و که مثلن میتونست تو پیدا کردن مافیا کمک کنه رو رای اعدام دادی ؟

- - - Updated - - -

صدرا دلیل من یه حقیقته،‌ یه فکته. یه دو دو تا چهارتای ساده اس. مگه به تعداده که میگی من ۲ دلیل دارم پس ۱ دلیل تو رو بیخیال؟ واقعا دیوانه دارم میشم دیگه
    دلیلای من دوتا دروغه ؟
    ربطی به تعداد نداره ، یه بار دیگه هم گفتم تو دلیلت بر اساس اعتمادیه که به خودت داری ولی من ندارم اون اعتمادو پس نمیتونم کنار بیام.
    SadRa آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-22-2018, 03:03 PM #569
    مهدی داری خودتو نقض میکنی ، اگه هدفت زدن مافیاس چرا امین و که مثلن میتونست تو پیدا کردن مافیا کمک کنه رو رای اعدام دادی ؟
    چون اون عرفان لامصب که به حساب مافیا اعدام شد، دکتر در اومد. و من ترسیدم که شاید امین کلا ایستگاه گرفته، با اینکه بازم ته دلم میدونستم جادوگره. گفتم دیگه بازم در بره من با شرفی که ازم برده دیگه باید برم محو شم کلا. ولی ته ته ضررش هم این بود که جادوگر در میومد. (اونم به خاطر اینکه دیگه جای اشتباه تو فاز بعدی نمیموند) که در اومد. پس منطقی بود دیگه بعد اشتباه دراومدن عرفان به امین رای بدم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دلیلای من دوتا دروغه ؟
    ربطی به تعداد نداره ، یه بار دیگه هم گفتم تو دلیلت بر اساس اعتمادیه که به خودت داری ولی من ندارم اون اعتمادو پس نمیتونم کنار بیام.
    اعتماد چیه صدرا؟‌ میگم یه چیز ساده است. فرض کن من میدونم فلانی ض ض اس و مافیام. دقیقا یه دلیل برا من بیار که توجیه کنه زدنش رو. میگم چرا راحت از کنار این عبور می کنی و میگی ملاک نیست. دیگه این ملاک نباشه که کل استدلال های مافیا عملا هیچه
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    37
    ویترین مدال
    09-22-2018, 03:05 PM #570
    چون اون عرفان لامصب که به حساب مافیا اعدام شد، دکتر در اومد. و من ترسیدم که شاید امین کلا ایستگاه گرفته، با اینکه بازم ته دلم میدونستم جادوگره. گفتم دیگه بازم در بره من با شرفی که ازم برده دیگه باید برم محو شم کلا. ولی ته ته ضررش هم این بود که جادوگر در میومد. (اونم به خاطر اینکه دیگه جای اشتباه تو فاز بعدی نمیموند) که در اومد. پس منطقی بود دیگه بعد اشتباه دراومدن عرفان به امین رای بدم
    اینم منطقیه که با اعدام عرفان و گرفتن رایش تو فازای بعدی دیگه نیازی به جادوگر‌ نداشته باشی و رقیبته رو‌حذف کنی.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اعتماد چیه صدرا؟‌ میگم یه چیز ساده است. فرض کن من میدونم فلانی ض ض اس و مافیام. دقیقا یه دلیل برا من بیار که توجیه کنه زدنش رو. میگم چرا راحت از کنار این عبور می کنی و میگی ملاک نیست. دیگه این ملاک نباشه که کل استدلال های مافیا عملا هیچه
    این پست و منشن کن اینجا
    که کی و چطور به این نتیجه رسیده که تو زدی.
    اصن نمیفهمم
    SadRa آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-22-2018, 03:08 PM #571
    اینم منطقیه که با اعدام عرفان و گرفتن رایش تو فازای بعدی دیگه نیازی به جادوگر‌ نداشته باشی و رقیبته رو‌حذف کنی.
    خب لامصب اگه جادوگر رقیب منه که همون فاز اعدامش می کنم نه اینکه بیام با همکاریش بخوام مافیا بزنم. چه تضمینی بود که رای ها روی من نیاد بعد اعدام اشتباه؟

این پست و منشن کن اینجا
    که کی و چطور به این نتیجه رسیده که تو زدی.
    اصن نمیفهمم
    خب الان منو برای چی میخوای اعدام کنی؟ رضا منو برا چی میخواد اعدام کنه. میگید مافیام
    میگم منی که مافیام، چرا محمد رو زدم پس؟ محمد رو قبول دارین مافیا زده یا نه؟
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

12. مافیایی

پسندیده
    37
    ویترین مدال
    09-22-2018, 03:13 PM #572
    خب لامصب اگه جادوگر رقیب منه که همون فاز اعدامش می کنم نه اینکه بیام با همکاریش بخوام مافیا بزنم. چه تضمینی بود که رای ها روی من نیاد بعد اعدام اشتباه؟

خب الان منو برای چی میخوای اعدام کنی؟ رضا منو برا چی میخواد اعدام کنه. میگید مافیام
    میگم منی که مافیام، چرا محمد رو زدم پس؟ محمد رو قبول دارین مافیا زده یا نه؟
    یه فرضیه وجود داره که جادوگر فک کرده تو بیگناهی و عرفان و مافیا حدس زده ، حالا تو که مافیایی خودتو ب جادوگر بچسبونی که عرفان بیگناه و بزنی (این قسمت استفادت از جادوگر) و بعد حالا که معلوم شد عرفان بیگناه‌بوده و ما فهمیدیم ، دیگه نیازی به جادوگر نداری و چون رقیبته حذفش میکنی ، اینی ک من میگم خیلی منطقیه نمیدونم چرا ممرضاهم نسبت بش بی توجهه حتی.
    SadRa آنلاین نیست.

13. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 03:15 PM #573
    دلایلت واسه اعدام مهران چیه تو ؟
    پست های عرفان با مهران
    و گزینه های امین و توضیحاتشو ی دور بخون
    الان این تغییر وضعیت رضا برات مهم نیست؟
    چطوری یهو مهران از گزینه هاش بیرون رفت؟

ی موضوع جدا
    مهران از دیشب تاحالا اصلا نیومده
    SmRs آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    37
    ویترین مدال
    09-22-2018, 03:19 PM #574
    خب اول مافیا محمد و زده بعد فهمیده ض ض هست حتمن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SmRs نمایش پست ها
    پست های عرفان با مهران
    و گزینه های امین و توضیحاتشو ی دور بخون
    الان این تغییر وضعیت رضا برات مهم نیست؟
    چطوری یهو مهران از گزینه هاش بیرون رفت؟

ی موضوع جدا
    مهران از دیشب تاحالا اصلا نیومده
    من خودم از اول

- - - Updated - - -

دستم خورد سند شد

- - - Updated - - -

من خودم از اول روند بازیه مهران و گناهکارانه ندونستم
    حتی وقتی پستایی که میگی داشت بین عرفان و مهران رد و بدل میشد من گفتم شاید از سر نوب بازیه بعضی از سوتیای مهران

- - - Updated - - -

بخاطر همین با واکنشایی که تو این فاز نشون میدی طبیعیه رضا ب تو مشکوک بشه ، و وقتی به تو مشکوک بشه نا خدا گاه ازشک زیاد به مهران کم میشه ، نمیشه که جفتتون مافیا باشین ، یکیتونه بلخره.
    واسه همین از درجه ی شک رضا به مهران کم شد.
    دلیلمم واسه رای دادن ب مهدی این فاز گفتم
    SadRa آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-22-2018, 03:20 PM #575
    یه فرضیه وجود داره که جادوگر فک کرده تو بیگناهی و عرفان و مافیا حدس زده ، حالا تو که مافیایی خودتو ب جادوگر بچسبونی که عرفان بیگناه و بزنی (این قسمت استفادت از جادوگر) و بعد حالا که معلوم شد عرفان بیگناه‌بوده و ما فهمیدیم ، دیگه نیازی به جادوگر نداری و چون رقیبته حذفش میکنی ، اینی ک من میگم خیلی منطقیه نمیدونم چرا ممرضاهم نسبت بش بی توجهه حتی
    .
    خب الان چرا تو فکر می کنی بین و من عرفان یکی باید حتما مافیا باشه؟ چون جادوگر یکیمونو بیگناه دونسته و یکیو مافیا و اشتباه درومده پس اون یکی مافیاس؟ این چه استدلالیه؟

پالسی که من فرستادم و اون همه صحبت شده راجع بهش، قبل مردن تروریست مافیاست و خوردن ساموراییه. و موضوع دقیقا همینجاست
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

16. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 03:20 PM #576
    صدرا
    من به اینکه مهدی ممکنه از امین استفاده کرده باشه بی توجه نیستم و گفتم مهدی جزء گزینه مافیا هست ولی توضیح دادم که چرا کمتر
    و راجع ب ضد ضربه بودن بحثی بود ک از فاز ۳ شروع شد
    مافیا بعد از اون محمد رو زد
    بنظرت تو اگه به یه نفر بگی من میدونم تو ضد ضربه ای بعد فاز های بعدش میری هدف قرارش میدی؟

بعد من مهدی رو حذف نکردم
    مگه نمیگی مهران از نظرت مافیاست؟
    من دو حالتی که ممکنه پیش بیاد رو بررسی کردم
    کدومش ممکنه خطر داشته باشه؟

چرا به این تغییر نظر یهویی رضا نسبت ب مهران واکنشی نداری؟
    از نظرت اوکیه؟
    SmRs آنلاین نیست.

17. مافیایی

پسندیده
    37
    ویترین مدال
    09-22-2018, 03:22 PM #577
    .
    خب الان چرا تو فکر می کنی بین و من عرفان یکی باید حتما مافیا باشه؟ چون جادوگر یکیمونو بیگناه دونسته و یکیو مافیا و اشتباه درومده پس اون یکی مافیاس؟ این چه استدلالیه؟

پالسی که من فرستادم و اون همه صحبت شده راجع بهش، قبل مردن تروریست مافیاست و خوردن ساموراییه. و موضوع دقیقا همینجاست
    ینی چی چرا باز این سوال ‌ومیپرسی ،همش میگه چرا فک میکنی مپ مافیام اقا ساییدی دیگه چن بار بگم
    SadRa آنلاین نیست.

18. کارآموز مافیا

پسندیده
    207
    ویترین مدال
    09-22-2018, 03:22 PM #578
    شما اگه به پست ها دقت میکردین و اون دوتا نظری که دادم راجع ب نقش امین و ارش و همگروهی بودن یا نبودنشون الان راحت میتونستین درک کنین موضوع رو
    SmRs آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    104
    ویترین مدال
    09-22-2018, 03:23 PM #579
    ینی چی چرا باز این سوال ‌ومیپرسی ،همش میگه چرا فک میکنی مپ مافیام اقا ساییدی دیگه چن بار بگم
    میگم چرا حتما یکی از بین عرفان و من مافیاس؟
    IDEMAHDI آنلاین نیست.

20. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    09-22-2018, 03:23 PM #580
    تغییر رای تو شده منطقی و انعطاف برابر تغییر
    سوال من شده تلاش برای دفاع از مهدی؟
    اومدی از اعدام محمد داری استفاده میکنی میگی کی زور زد برای اعدام
    بنظرت من وقتی مافیام از فاز سوم وقتی هیچکسی کاری نداره مریضم رو ی نفر قفل کنم و هر فاز ک کسی بهش رای نمیده رای بدم تا اعدام شه وقتی میدونم بیگناهه؟
    اونم فاز سوم تو ۱۵ نفر
    حذف ی نفر چه تاثیری داره؟
    محمد تو جواب منو بده یعنی الان واقعا قبول داری مهدی گناهکاره و گیرت فقط سر اینه که کی اول اعدام بشه؟!
    درباره محمد که اصلا بحث نکن اعدام سامورایی و دکتر هیچ توجیهی نداره، حداقل حداقلش اینه که من دو تا گناهکار اعدام کردم شما دو تا بی گناه.

اشتباهت همینجاست، بیگناه اگه قرار باشه بشینه به هوای کوری و ریش و قیچی رو بده دست گناهکار میبازه. من وقتی میبینم هرچی حساب می کنم امین جادوگره، طبیعیه بیام بهش اعتماد کنم برای پیدا کردن مافیا، چون هدف اون با من بیگناه یکیه تو اون فاز. گفتم که جادوگر باید بیگناه بازی کنه وگرنه هییییییییییچ منفعتی براش نداره. و وقتی خودم هم از قبلش به عرفان مشکوکم و جادوگر فرضیم هم اینو تایید می کنه، دقیقا با چه حسابی نباید بیام رای بدم بهش؟ مشخصه که احتمال مافیا بودن عرفان برای شدیدا بالا میشه.
    من گفتم ریش و قیچی بده دست گناهکار؟ من کی همچین حرفی زدم؟ حالا تازه اگه زده باشم این کاریه که خودت کردی و بر اساس بازی امین رفتی جلو؛ یعنی حتی منطق های خودت رو هم خودت نمیتونی توجیه کنی با کارات بعد از من انتظار داری قبولت کنم؟ میشه همچین چیزی؟

میبنیم که عرفان گناهکار نبود پس همه اینا داستانه من چیز منطقی ای تو گفته هات نمیبینم

تویی که میگی بیگناه کوره،‌ دقیقا چجوری پس منو به خاطر بیگناه اعدام کردنم بازخواست می کنی؟ من سامورایی رو اعدام کردم؟ من حتی به محمد رای هم ندادم. من زدم اعدامش کردم؟ این تناقض گویی هات رو نمیخوای تمومش کنی؟
    تناقض؟ کدوم تناقض؟
    من به خاطر بی گناه اعدام کردنت گیر ندادم بهت، من بخاطر حرکت مشکوکت و همکاری با یه گناهکار بهت گیر دادم، نمیدونم چرا هی میخوای حرف منو عوض کنی به نفع خودت.
    اینی که میگی امین جادوگر بود میخواستم باهاش همکاری کنم بازم منطقی نیست! جادوگر طبق منافع خودش بازی میکنه و آخر سر هم تکی برنده بازی میشه پس تمام تلاشش رو میکنه که همه رو فریب بده، همکاری با یه گناهکار برای عوض کردن اعدامی در عرض یک دقیقه تو کتم نمیره هیچ جوری اصلا تلاش نکن.

بابا من که الان میگم اونی که مافیاس باید اعدام شه من میخوام گزینه کم شه که چی بشه آخه؟ الان تویی که گزینه ات شدم من کارت مشکوک نیست؟ میخوای با یه اعدام اشتباه بازیو ببری دیگه از این واضح تر آخه؟
    دیفالت خودتو بی گناه میگیریا خوشم اومد مهدی هر دو مون میدونیم که میدونی دارم چی میگم الکی خودتو به اون راه نزن تو عرفان رو سریع با کمک امین حذف کردی چون عرفان بیشتر از همه به تو شک داشت و تو یه پست هم ازت اسم برد یعنی با یه حرکت هم کسی که خیلی بهت شک داشت رو حذف کردی و هم رای بی گناه ها رو کمتر. درباره اینم دیگه جواب نمیدم چون واضحه حرفم.

من داشتم تصمیم می گرفتم، با امین صحبت کردم، طی صحبت هام و حدس های خودم فهمیدم به مافیا نمیخوره، بعدش ازش نظر خواستم و میدونستم بیگناه رو کمک می کنه، و خواستم مافیا بزنم. من واقعا هنوزم نمیفهمم چجوری عرفان دکتر بود. همینجا همه چی رو به هم ریخت عرفان با حساب من قطعا مافیا بود. این که من خواستم مافیا بزنم با نزدن امین، مشکلش چیه؟
    دارم میگم این حرفایی که الان میزنی رو چرا بعد اعدام عرفان نیومدی بگی؟ چرا اونجا بدون هیچ بحث و سوالی چیزی به امین رای دادی؟ یه دفعه بعد اعدام عرفان جادوگر اهمیت و خطرناکیش رو از دست داد؟ نمیدونم چرا عرفان دکتره که حرف نیست !!!!!

اتفاقا خیلی واضح و منطقیه. من با تو کاری ندارم. تو هدفت مشخصه و منم حرفام مشخصه. قضاوتش با بقیه
    "چون خلفی و آرش مافیا بودن پس من نیستم چون گاد گفته بی گناها قوی ن"

این یه جمله به تنهایی واسه تصمیم گیری هر بی گناهی کافیه

هزار بار گفتم ولی اشکال نداره یه بار دیگه هم میگم:

تو اون کارو کردی که از رای بی گناها کم کنی

بعد من مهدی رو حذف نکردم
    مگه نمیگی مهران از نظرت مافیاست؟
    من دو حالتی که ممکنه پیش بیاد رو بررسی کردم
    کدومش ممکنه خطر داشته باشه؟
    Vecchia Signora آنلاین نیست.