alt
صفحه 10 از 18 نخستنخست ... 67891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 200 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    84
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:50 PM #181
    امین من کجا پامو کردم تو کفش بهت رای بدم؟ دارم میگم نظرم میتونه برگرده اگه قانعم کنی
    FM90 آنلاین نیست.

2. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    مورد پسند : 107 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:50 PM #182
    @امین راستی یه چیز دیگه

اگه با همین استدلال های فوق هوشمندانه بریم جلو منم میگم تو و عماد هم تیمی هستید این چیزایی که درباره منو آرش میگی تک تکش درباره تو و عماد هم واضحه! تازه نقطه اوج داستان اونجاییه که عماد میاد به من میگه چرا قانع نمیشی به حرف امین گوش کنی

من حرفی ندارم دیگه

@ صدرا

چون با ذهن بسته داری بازی میکنه. اون اتفاق اول بازی باعث شده تمام فکر و ذهنت بشه تو هم یه جوری گیر بدی به ارش تو منطقت اینطوریه که هر کی بهت گیر داد قطعا گناهکاره و تا اعدام نشه نباید ولش کنم؟ هر کسی هم که باهام مخالف بود اونم گناهکاره اونم باید اعدام کنم
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:55 PM #183
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها

@ صدرا

چون با ذهن بسته داری بازی میکنه. اون اتفاق اول بازی باعث شده تمام فکر و ذهنت بشه تو هم یه جوری گیر بدی به ارش تو منطقت اینطوریه که هر کی بهت گیر داد قطعا گناهکاره و تا اعدام نشه نباید ولش کنم؟ هر کسی هم که باهام مخالف بود اونم گناهکاره اونم باید اعدام کنم
    ینی تو داری میگی چون آرش به من گیر داده دارم رای به اعدامش میدم ؟ چیشد که این برداشت و کردی ؟ د آخه لامصب پستامو میخونی اصن ؟ یا برعکس میخونی که اینجوری برداشت کردی ؟ من دیگه حرفی ندارم.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:55 PM #184
    رضا چی شد که به من دیگه رای نمیدی؟ دیشبم بهم ندادی مثیکه دیشب گفته بودی رایم فریه باز ولی تا دیدی من کوتاه اومدم تو هم کوتاه اومدی. دلیلش چیه اگر از نظرت گناهکار بودم ک باید بهم رای میدادی اگرم نبودم ک یعنی رای متقابل دادی بهم
    FM90 آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:57 PM #185
    فری به نکته ی خوبی اشاره کرد ! چیشد که تا امین در موردت صحبت کرد رایت به امین برگشت ؟ دقیقن همون چیزایی که به من نسبت دادی ! خودت چرا اونجوری رفتار میکنی پس ؟ ینی من باید مث خودت برداشت کنم الان ؟

- - - Updated - - -

‌@رضا
    SadRa آنلاین نیست.

6. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 08:05 PM #186
    آرش با یه سری الفاظ میخواد این اتهام رو کودکانه و مسخره جلوه بده و بعدش میگه مگه دور اول مافیاست ما بخوایم اینطوری بازی کنیم و اینا
    من میگم بله که باید اینطوری بازی کنید
    اگه منم گناهکار بودم قطعا همین مدل بازی رو پیش میگرفتم...یعنی هم سو بودن نظرات...شما از اول بازی هم نگاه بندازی میبینی به صورت کاملا کلان نظراتشون عین همه...حالا فری میاد میگه که بقیه هم چنین اشاراتی داشتن و اینا
    عزیز من اشارات کجا وکیل مدافع شدن طرف کجا

من دارم به آرش اتهام میزنم اونوقت رضایی که به قول خودش اصلا از اتهام خبر نداره میاد دفاع میکنه ازش
    دیگه واقعا از این مشخص تر؟ طرف اتهامو نفهمیده ولی داره دفاع میکنه
    من واقعا نمیفهمم تو مغز فری چی میگذره جدی...اگه واقعا بیگناهه بدترین بیگناهیه که به عمرم دیدم...

بعد من آرش رو خیلی خوب میشناسم...دقیقا آدم پست مدرنیه
    یعنی ساده ترین و پیش پا افتاده ترین کار ها رو انجام میده اگه گناهکار باشه تا بتونه از همونا برای دفاع از خودش استفاده کنه
    یعنی بگه مگه من دیوانه م یا بچه م چنین کاری رو انجام بدم

که گفتم مخصوصا تو این بازی خاص که 2 از 8 فرض گرفتیم نسبت گناهکارا به کل رو هیچکس بنظرم نمیاد یدونه یارشو قربانی کنه برعکس 2نفرشون هم نظر میشن و فقط با گول زدن دو نفر دیگه راحت کارشون پیش میره...الانم که کلا همین 2 نفر از همون اول اومدن بازی رو دست گرفتن و هرکاری دلشون میخواد با بازی دارن میکنن
    ببین کل این استدلالات دوتا مشکل داره
    یکی اینکه این همسو بودنه که میگی، صرفا بر پایه همنظر بودن رضا با منه و یک طرفه اس. یعنی چون رضا نظراش با من همسو بوده و مثلا منو تایید کرده، میای به من رای میدی؟ وقتی حرکتی که از نظرت گناهکارانه بوده از طرف رضا بوده، قاعدتا باید به رضا رای بدی نه من. منتهی به من رای میدی چون رای صدرا و عماد روی منه و مملگر هم با من کنتاکت داشته یعنی من مهره قابل اعدام تری هستم تا رضا برات

دوم اینکه این حرف تو وقتی درست بود که من میومدم و میگفتم مگه خرم که با یارم همسو شم؟ مشکل اینجاست که من اصلا این حرف رو نزدم و از این اتفاقی که افتاده برای اثبات بیگناهیم استفاده نکردم، صرفا استدلال غلط و سطحی تو رو زیر سوال بردم.

تناقض زیاد داری کلا بحثی ندارم باهات اینارم برای بقیه نوشتم
    فقط یه سوال
    به نظرت کسی که خارج از بازی، به افراد دیگه پیام میده و تحت فشار قرارشون میده تا نظرشون رو عوض کنه، بیگناهه یا گناهکار؟

عزیزم این و یه بار دیگه هم گفتی و جوابش و قبلن شنیدی
    گفتم که من خودم و گناهکار ندونستم ، تو من و گناهکار قبول کردی.
    به نظرم مشکل من با اون واکنشت حل نمیشه چون اصلا گیر من رو نمیفهمی یا نمیخوای بفهمی و جوابای پرت میدی. اما حتی اگه بخوام از اون واکنش بدی که ازت گرفتم هم چشم پوشی کنم و بگم که اشتباه از من بوده مثلا، روند بازیت به هیچ وجه بیگناهانه نبوده به نظرم و فرق کاملا مشخصی با دور قبل داره (صرف نظر از کیفیت).

-----

@فری
    @ارش
    از گناهکاری امین چقد مطمعنی؟ در حدی هست ک بگی اگر بیگناه بود اعدامم و می پذیرم؟
    اطمینان 100 درصدی که مال پلیسه چرا باید همچین چیزی رو بپذیرم اونم وقتی بالانس رو نمیدونیم و تبعات اعدامم مشخص نیست؟

- - - Updated - - -

بخش زیر نقل قول دوم خطاب به صدراست.

- - - Updated - - -

آرش با یه سری الفاظ میخواد این اتهام رو کودکانه و مسخره جلوه بده و بعدش میگه مگه دور اول مافیاست ما بخوایم اینطوری بازی کنیم و اینا
    من میگم بله که باید اینطوری بازی کنید
    اگه منم گناهکار بودم قطعا همین مدل بازی رو پیش میگرفتم...یعنی هم سو بودن نظرات...شما از اول بازی هم نگاه بندازی میبینی به صورت کاملا کلان نظراتشون عین همه...حالا فری میاد میگه که بقیه هم چنین اشاراتی داشتن و اینا
    عزیز من اشارات کجا وکیل مدافع شدن طرف کجا

من دارم به آرش اتهام میزنم اونوقت رضایی که به قول خودش اصلا از اتهام خبر نداره میاد دفاع میکنه ازش
    دیگه واقعا از این مشخص تر؟ طرف اتهامو نفهمیده ولی داره دفاع میکنه
    من واقعا نمیفهمم تو مغز فری چی میگذره جدی...اگه واقعا بیگناهه بدترین بیگناهیه که به عمرم دیدم...

بعد من آرش رو خیلی خوب میشناسم...دقیقا آدم پست مدرنیه
    یعنی ساده ترین و پیش پا افتاده ترین کار ها رو انجام میده اگه گناهکار باشه تا بتونه از همونا برای دفاع از خودش استفاده کنه
    یعنی بگه مگه من دیوانه م یا بچه م چنین کاری رو انجام بدم

که گفتم مخصوصا تو این بازی خاص که 2 از 8 فرض گرفتیم نسبت گناهکارا به کل رو هیچکس بنظرم نمیاد یدونه یارشو قربانی کنه برعکس 2نفرشون هم نظر میشن و فقط با گول زدن دو نفر دیگه راحت کارشون پیش میره...الانم که کلا همین 2 نفر از همون اول اومدن بازی رو دست گرفتن و هرکاری دلشون میخواد با بازی دارن میکنن
    یکی اینکه این همسو بودنه که میگی، صرفا بر پایه همنظر بودن رضا با منه و یک طرفه اس. یعنی چون رضا نظراش با من همسو بوده و مثلا منو تایید کرده، میای به من رای میدی؟ وقتی حرکتی که از نظرت گناهکارانه بوده از طرف رضا بوده، قاعدتا باید به رضا رای بدی نه من. منتهی به من رای میدی چون رای صدرا و عماد روی منه و مملگر هم با من کنتاکت داشته یعنی من مهره قابل اعدام تری هستم تا رضا برات

دوم اینکه این حرف تو وقتی درست بود که من میومدم و میگفتم مگه خرم که با یارم همسو شم؟ مشکل اینجاست که من اصلا این حرف رو نزدم و از این اتفاقی که افتاده برای اثبات بیگناهیم استفاده نکردم، صرفا استدلال غلط و سطحی تو رو زیر سوال بردم.

تناقض زیاد داری کلا بحثی ندارم باهات اینارم برای بقیه نوشتم
    فقط یه سوال
    به نظرت کسی که خارج از بازی، به افراد دیگه پیام میده و تحت فشار قرارشون میده تا نظرشون رو عوض کنه، بیگناهه یا گناهکار؟

عزیزم این و یه بار دیگه هم گفتی و جوابش و قبلن شنیدی
    گفتم که من خودم و گناهکار ندونستم ، تو من و گناهکار قبول کردی.
    به نظرم مشکل من با اون واکنشت حل نمیشه چون اصلا گیر من رو نمیفهمی یا نمیخوای بفهمی و جوابای پرت میدی. اما حتی اگه بخوام از اون واکنش بدی که ازت گرفتم هم چشم پوشی کنم و بگم که اشتباه از من بوده مثلا، روند بازیت به هیچ وجه بیگناهانه نبوده به نظرم و فرق کاملا مشخصی با دور قبل داره (صرف نظر از کیفیت).

-----

@فری
    @ارش
    از گناهکاری امین چقد مطمعنی؟ در حدی هست ک بگی اگر بیگناه بود اعدامم و می پذیرم؟
    اطمینان 100 درصدی که مال پلیسه چرا باید همچین چیزی رو بپذیرم اونم وقتی بالانس رو نمیدونیم و تبعات اعدامم مشخص نیست؟
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

7. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    ویترین مدال
    10-30-2018, 08:05 PM #187
    @صدرا

دارم دقیقا همینو میگم چون از اول بازی تا الان هیچ، هیچ، هیچ تلاشی برای باز کردن گره بازی نداشتی هیچ تلاشی نکردی بقیه بازیکن ها رو بشناسی هیچ تلاشی نکردی گناهکار در بیاری هیچ تلاشی نکردی داستان تحلیل کنی و کلا هیچی. فقط داشتی به آرش گیر میدادی و این حرکت یا گناه کارانه ست یا بی گناهی که خیلی داره راهو اشتباه میره...

من جواب فری رو این زیر الان میدم، اما واسا تند نرو چه زود خوشش اومد پرید وسط دقیقا همون چیزی که به تو نسبت میدم؟! چیزی که من به تو میگم کیلومترها فاصله داره با چیزی که الان فری گفت! تو کلا تمام فکرت شده آرش معلومه به آرش رای میدی من همون اولم گفتم معلوم بود صدرا به آرش رای میدی؟ چرا اینقدر هولی آخه ؟ چرا اینقدر به در و دیوار میزنی خودتو ؟ بابا یکم آروم باش خداوکیلی خبری نیست

@فری

این اولین پست من بعد فازیه که بهت رای دادم:

شما رو نمیدونم ولی اون تیکه از داستان که میگفت آرش سیفی پور بی خیاله، ادمای بی خیال خطرناکن، خیلی رو مخ منه

من احتمالا رایم امروز همون فری باشه، ولی منتظر جواب عماد و صدرا به سوال هایی که دیشب پرسیدم هستم، امین هم که واقعا نمیفهمم گیرش به آرش چیه

محمد امین لطفا یه بار جامع و کامل توضیح بده گیرت به فری چیه و چرا بهش رای دادی
    بعدش پست های پشت سر هم عماد و امین واقعا اولویت ها رو برای هر کسی میتونه عوض کنه این پستو بخون:

http://mafiaia.ir/showthread.php?123...ll=1#post10344

فکر میکنم روند دیروز من به اندازه کافی واضح بود که داشتم گزینه های دیگه رو هم بررسی میکردم، درباره امین و عماد هم دیروز خیلی حرف زدم؛ مثلا این چیزی که صدرا الان میخواد بگه که رایت پرته کاملا کشکه چون پست های بحث من با این دو نفر به خصوص امین موجوده.

اینم پست آخر:

با پست های شاهکار امروز امین و عماد، اولویت های من هم تغیراتی داشتن به ترتیب احتمال رایم امشب یکی از این 4 نفره: امین عماد صدرا فری

@صدرا

رایت کیه امشب؟ کلا درباره بقیه به جز آرش چیه؟ به اون قسمت به جز ارش خیلی دقت کن چون از اول بازی ندیدم درباره بقیه نظر بدی!
    همونطور که گفتم اولویت ها تغییر کرده نیازی به توضیح بیشتر هست؟!

8. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-30-2018, 08:18 PM #188
    @صدرا

دارم دقیقا همینو میگم چون از اول بازی تا الان هیچ، هیچ، هیچ تلاشی برای باز کردن گره بازی نداشتی هیچ تلاشی نکردی بقیه بازیکن ها رو بشناسی هیچ تلاشی نکردی گناهکار در بیاری هیچ تلاشی نکردی داستان تحلیل کنی و کلا هیچی. فقط داشتی به آرش گیر میدادی و این حرکت یا گناه کارانه ست یا بی گناهی که خیلی داره راهو اشتباه میره...

من جواب فری رو این زیر الان میدم، اما واسا تند نرو چه زود خوشش اومد پرید وسط دقیقا همون چیزی که به تو نسبت میدم؟! چیزی که من به تو میگم کیلومترها فاصله داره با چیزی که الان فری گفت! تو کلا تمام فکرت شده آرش معلومه به آرش رای میدی من همون اولم گفتم معلوم بود صدرا به آرش رای میدی؟ چرا اینقدر هولی آخه ؟ چرا اینقدر به در و دیوار میزنی خودتو ؟ بابا یکم آروم باش خداوکیلی خبری نیست

@فری

این اولین پست من بعد فازیه که بهت رای دادم:

بعدش پست های پشت سر هم عماد و امین واقعا اولویت ها رو برای هر کسی میتونه عوض کنه این پستو بخون:

http://mafiaia.ir/showthread.php?123...ll=1#post10344

فکر میکنم روند دیروز من به اندازه کافی واضح بود که داشتم گزینه های دیگه رو هم بررسی میکردم، درباره امین و عماد هم دیروز خیلی حرف زدم؛ مثلا این چیزی که صدرا الان میخواد بگه که رایت پرته کاملا کشکه چون پست های بحث من با این دو نفر به خصوص امین موجوده.

اینم پست آخر:

همونطور که گفتم اولویت ها تغییر کرده نیازی به توضیح بیشتر هست؟!
    واقعن دیگه همش داری حرفای تکراری میزنی رضا ! برو از دیشب تا حالا پستایی که گفتی چرا در مورد بقیه نظر نمیدی رو بخون ! جوابتو دادم همش داری میپیچونی و منم بت گفتم اگه میخای مث آرش بپیچونی اصن حوصله ندارم این بحث وبات ادامه بدم.در مورد داستانم صحبت کردم بعضن ! گناهکارم که از نظر خودم فعلا تشخیص دادم و بش رای دادم چی میگی پس ؟ منظورت اینه که چرا نمیای گناهکاری که من تشخیص دادم و اعدام کنی ؟ طبیعتن دیگه پیشنهادت همین میتونه باشه از این حرفا ! و اینکه به این و اون میگی یا گناهکاری یا بیگناهی که داره بد بازی میکنه ! هرکی این وبگه تو دیگه نگو رضا که ریدی ! کسی که خودش تو مساعل خیلی ساده گند میزنه و میرینه دیگه نباید به دیگران بگه که تو یه بیگناهی که داری بد بازی میکنی ! این یعنی به بازیه خودت خیلی اعتماد داری و این اعتماد تو دور قبلی زیاد خوشایند نبود حدقل واسه من و انتظار دارم بم حق بدی .
    SadRa آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    ویترین مدال
    10-30-2018, 08:24 PM #189
    @صدرا

اتفاقا همین فکرو کردم که داری انتقام دور پیشو از من میگیری چون اصلا فکر کنم پستامو نمیخونی! تیکه اولشو میخونی میگی عه این که همونه حوصله ندارم جواب بدم بزار باز همون قبلیا رو بگم
    اوکیه آقا من جوابی که قرار بود بگیرم از تو رو گرفتم به گفته خودت تو بی گناهی که داره بد بازی میکنه نیستی، گناهکاری این بحث تمومه

10. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 08:30 PM #190
    یکی اینکه این همسو بودنه که میگی، صرفا بر پایه همنظر بودن رضا با منه و یک طرفه اس. یعنی چون رضا نظراش با من همسو بوده و مثلا منو تایید کرده، میای به من رای میدی؟
    وقتی حرکتی که از نظرت گناهکارانه بوده از طرف رضا بوده، قاعدتا باید به رضا رای بدی نه من. منتهی به من رای میدی چون رای صدرا و عماد روی منه و مملگر هم با من کنتاکت داشته یعنی من مهره قابل اعدام تری هستم تا رضا برات
    قصدم این بود پست ندم ولی دیدم آرش داره فرافکنی میکنه و واقعیت رو جور دیگه ای جلوه میده گفتم بیام روشن کنم این قضیه رو
    تو میگی چرا به رضا رای ندادی و به من رای میدی
    خب عزیزم طبیعیه اصلا کلا اتهام من به تو اینی نبود که دیشب گفتم که اتهام من به تو کلا یه چی دیگه بود...این دیشبیه فرضیه ی هم تیمی بودن تو و رضا بود که الان برای من یکی حداقل از فرضیه بودن درومده در مورد این هم تیمی بودن تو و رضا یک صدم درصد احتمال خطا کنار گذاشته باشم در مورد گناهکاری تو هرگز
    و طبیعیه بیام به تو رای بدم نه رضا
    پس فرافکنی نکن و جو نده که چون رای روی من بوده امین اومده به من رای داده و اینا پلیز

در ضمن

فکر نمیکنم اینیکه این پایین اشاره کردی تفاوتی با این حرفی که میگی نزدی داشته باشه
    ولی قسمت شاهکار حرفت اینه که میگی آرش و رضا با هم بازیشون همسو بوده، یه سری پستای پیش پا افتاده هم میاری که مثلا رضا نظرش با من موافق بوده و نتیجه میگیری آرش و رضا یارن.
    انگار خاله بازیه یعنی استدلال در حد دور یک مافیا فروم یووه بگم کم گفتم
    و میدونم که تو انقدر ناشی نیستی که چنین استدلالی کنی و بخوای از روش نتیجه گیری کنی و رای بدی، تنها چیزی که میتونم بگم اینه که داری قشنگ همه رو خر و سطح بازی رو در حد دبستان فرض میکنی که میای چنین استدلالی میکنی.
    قشنگ میتونم یک ساعت در مورد چرت بودن این استدلال و اینکه چطور دلیل بر گناهکاری خودته بنویسم ولی حس میکنم توضیح دادن فقط از میزان واضح بودنش کم میکنه
    منم باهات بحثی ندارم بقیه میخونن و نظر میدن و رای میدن
    اینم بازم میگم
    چون توی پستت فرافکنی دیدم اومدم جواب دادم
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

11. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-30-2018, 08:33 PM #191
    @امین
    قضاوت که با بقیه است الان بین من و تو
    منتهی جواب اینو بده حتما حتما
    فقط یه سوال
    - - - Updated - - -

و بقیه هم به نظرم تا اینو جواب نده ولش نکنن چون خیلی مهمه
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

12. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-30-2018, 08:33 PM #192
    @صدرا

اتفاقا همین فکرو کردم که داری انتقام دور پیشو از من میگیری چون اصلا فکر کنم پستامو نمیخونی! تیکه اولشو میخونی میگی عه این که همونه حوصله ندارم جواب بدم بزار باز همون قبلیا رو بگم
    اوکیه آقا من جوابی که قرار بود بگیرم از تو رو گرفتم به گفته خودت تو بی گناهی که داره بد بازی میکنه نیستی، گناهکاری این بحث تمومه
    آره دارم انتقام میگیرم ! چطور میتونی اینقد بچگونه بش نگا کنی ؟ به گفته ی خودم من گناهکارم ؟ من کجا گفتم گناه کارم ؟ اگه قراره برداشت انتقام بکنی از حرفم که باید نتیجه بگیری بیگناهیم که عمدن دارم بد بازی میکنم. پس این حرفت ینی توعم قبل بحث گناهکاریه من و قبول کردی و فقط داری دنبال یه استدلال میگردی که واسه بقیه منطقی باشه. آره چون از قبل بت گفتم عزیزم گفتم اگه دنبال پیچوندنی من حوصله ندارم جوابای تکراری بدم ! جوابات قبلن داده شده به خودت زحمت بده برو بخون اونی که نمیخونه تویی نه من.
    اره بنظرم بحث تمومه رسمن .
    SadRa آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 17 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 09:06 PM #193
    من به نظرم این بازی صدرا به گناهکاری نمیخوره زیاد،یه مقدار تند و عصبی شده از حرفای رضا و ارش که خوب به نظرم با توجه به سابقه و اسم و رسم و تجربه رضا و ارش طبیعیه ولی من دلایل و صحبتاتون رو مبنی بر گناهکاریش نمیتونم قبول کنم چون واقعا باهاش قانع نشدم.من از همون اولم با اون گیر پایه ای که بهش دادین مشکل داشتم.

در مورد ارش و رضا و فری من نظرمو بخوام صریح بگم به نظر من ۲ نفرشون گناهکارن.من حس گناهکاری رو از ارش و رضا بیشتر دریافت میکنم،نسبت به فری حس ۲ گانه دارم،اگه گناهکاری که واقعا خوب بازی کرده،اگه بیگناهه متوسط رو به پایین بوده به نظر من(با احترام).
    در کل من همچنان رای امشبم روی ارش و رضاست بسته به اینکه اتفاق نظر روی کدوم باشه.

فقط یه سوالی ارش یه جا در مورد فشار خارج از بازی برای عوض کردن نظر صحبت کرد،برام جالبه که قضیه رو رک بدونم(البته اگه صحبت اتفاقای خارج بازی خلاف قوانین نیست.)

- - - Updated - - -

@صدرا

رضا جان متوجه جمله اخرت نمیشم،اینو از کجای صحبت صدرا برداشت کردی؟یه توضیح بده متوجه بشم منم
    Red Dragon آنلاین نیست.

14. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    ویترین مدال
    10-30-2018, 09:13 PM #194
    @صدرا

دوباره میپرسم چون جوابی نگرفتم تو شاید از نظر خودت جواب داده باشی ولی اون چیزی که من میخواستم نبوده و خوبه که خودتم اعتراف کردی پستای منو نمیخونی واقعا چطوری خودمو قانع کنم که تو بی گناهی؟

@عماد

اون وقت نظری درباره امین نداری؟! به همه مشکوکی جز امین؟ خیلی جالبه که اسم امینو میای به همین راحتی حذف میکنی در حالی که یکی از اصلی ترین گزینه های اعدامه
    بیا امین خوان تحویل بگیر باز بگو منو آرش هم دستیم

اون جمله هم به خاطر اینه که صدرا عملا گفت من بد بازی نمیکنم، بد بازی کردن به دور پیش تو میگن دور پیش نبودی فکر کنم داستان داره

15. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-30-2018, 09:20 PM #195
    @صدرا

دوباره میپرسم چون جوابی نگرفتم تو شاید از نظر خودت جواب داده باشی ولی اون چیزی که من میخواستم نبوده و خوبه که خودتم اعتراف کردی پستای منو نمیخونی واقعا چطوری خودمو قانع کنم که تو بی گناهی؟

@عماد

اون وقت نظری درباره امین نداری؟! به همه مشکوکی جز امین؟ خیلی جالبه که اسم امینو میای به همین راحتی حذف میکنی در حالی که یکی از اصلی ترین گزینه های اعدامه
    بیا امین خوان تحویل بگیر باز بگو منو آرش هم دستیم

اون جمله هم به خاطر اینه که صدرا عملا گفت من بد بازی نمیکنم، بد بازی کردن به دور پیش تو میگن دور پیش نبودی فکر کنم داستان داره
    جوابام به نظر خودم قانع کننده بوده دوباره بپرسی بازم همون جوابارو میدم چون بارها با زبونای متفاوت گفتم و متوجه نشدی ، زبون دیگه ای بلد نیستم حقیقتن میتونی بارها و بارها بخونیشون و حتی از روشون یه مرتبه بنویسی کجا گفتم پستات و نمیخونم دقیق ؟ میشه بیاری این جمله رو ؟ رضا کلن چرا اینجوری گیر میدی که من در مورد رضا و ارش نظر میدم میای میپرسی در مورد عماد چی در مورد عماد نظری نداری ؟ جواب میگیری میگی در‌مورد امین چی در مورد امین نظری نداری ؟ عملا داری میدوونی ، خب ؟
    میدوونی ! میپیچونی ! قانع نمیشی ! من چجوری خودمو قانع کنم تو بی گناهی ؟؟؟؟
    SadRa آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-30-2018, 09:25 PM #196
    امین داره میگه نکات داستان ارش و نکات داستان من و بی خیال شو چون پویا قصد داره گمراهتون کنه و بازی و سخت کنه خوب اگه اینجوری باشه تو اصل اتهامت به همدستی ارش و رضا بر پایه ی داستان بنا شده چطور اونو نادیده بگیریم و اینو نه. یعنی داری هرجا ک به نفعه خودته رو دخیل میدی هر جا به ضررته رو حذف میکنی
    صدرا و رضا بنظرم بحثتونو تمام کنید و به سایر بازیکنا بپردازید مخصوصا صدرا که اصلا نمیدونم نظرش درباره عماد و امین چیه؟

- - - Updated - - -

ضمنا قضیه خارج از بازی چیه؟ :/ مگه خلاف قوانین نیست؟

- - - Updated - - -

خواهشا کاری نکنید پویا بازی و ببنده ک ناراحت میشم از دستتون - _-
    FM90 آنلاین نیست.

17. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-30-2018, 09:28 PM #197
    بعد جالبه امین میگه اصل اتهام من بهت یه چیز دیگه اس و این همدستی با رضا یه فرضیه اس

اصل اتهامش به من چیه
    این که حرفی که به صدرا زدم درمورد خودم صادقه
    یعنی اینکه در جواب حس بی دلیل امین گفتم «سناریوی تکراری، حرف جدید بزنید» به منزله اینه که صرفا دنبال دلایل بهتری درمورد گناهکاری خودم هستم (حرفی که من به صدرا زدم)
    اما من کاملا توضیح دادم منظورم از اون حرف چی بوده. وقتی توی 3 4 دور اخیر هر بار یکی دو نفر همین طوری بهم حس بد داشتن (و حتی بیگناه بودم)، دارم میگم دنبال سناریوی جدیدی برای شروع بازی باشید (نه دنبال دلیل جدیدی برای گناهکاری من) اصلا وقتی دو دور از اون دورایی که به من حس بد داشتین، بیگناه بودم، چطور میشه این برداشت رو کرد که منظورم این بوده که دنبال دلیل جدید برای گناهکاریم باشین؟
    به نظرم مشخصه و امین خودش نمیخواد قانع شه. از بقیه میخوام بگن که این توضیح من قابل قبول بوده یا نه.

ضمن اینکه من یه سوال خیلی ساده از امین پرسیدم منتظرم بیاد جواب بده. طفره رفتن از جواب این سوال به نظرم به منزله گناهکاریه

@فری
    از گاد پرسیدم گفت مشکلی نداره.

Arash آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-30-2018, 09:29 PM #198
    صدرا یکم هم کمتر جو بده لطفا:-p
    FM90 آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 17 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 09:29 PM #199
    رضا کی گفته من به همه مشکوکم؟این جمله بندی هات داره اذیتم میکنه حقیقتا.
    من به تو و ارش مشکوکم و همونطوری که گفتم قطعا بین شما ها یه گناهکار وجود داره.
    من حس گناهکاری از امین دریافت نکردم،این که تو میگی یکی از گزینه های اصلی اعدامه و من حذفش میکنم حرف مسخره ایه،چون من به گزینه اصلی دیگه که ارش هست رای دادم،من کسی رو حذف نکردم،من نظرم و دیدگاهم به بازی نسبت به شما متفاوته.

در مورد توضیحت در مورد صدرا،درسته من دور پیش نبودم و اطلاعی ندارم ولی از این حرف صدرا گناهکاری یا تایید گناهکاری نمیشه برداشت کرد،صرفا داره میگه(خیلی ببخشید)تو که دور قبل بد بودی و باسنت عنیه به من نگو بد بازی میکنی ببخشید قصدم بی ادبی نیست خواستم خیلی صریح و عامیانه بگم.
    Red Dragon آنلاین نیست.

20. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-30-2018, 09:29 PM #200
    ضمن اینکه تا اینجا سوالم اصلا مشکلی نداره، صرفا دارم میپرسم که کسی که میاد خارج از بازی تحت فشار قرار میده، گناهکاره یا بیگناه

Arash آنلاین نیست.