alt
صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 220 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 17 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 09:31 PM #201
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    بعد جالبه امین میگه اصل اتهام من بهت یه چیز دیگه اس و این همدستی با رضا یه فرضیه اس

اصل اتهامش به من چیه
    این که حرفی که به صدرا زدم درمورد خودم صادقه
    یعنی اینکه در جواب حس بی دلیل امین گفتم «سناریوی تکراری، حرف جدید بزنید» به منزله اینه که صرفا دنبال دلایل بهتری درمورد گناهکاری خودم هستم (حرفی که من به صدرا زدم)
    اما من کاملا توضیح دادم منظورم از اون حرف چی بوده. وقتی توی 3 4 دور اخیر هر بار یکی دو نفر همین طوری بهم حس بد داشتن (و حتی بیگناه بودم)، دارم میگم دنبال سناریوی جدیدی برای شروع بازی باشید (نه دنبال دلیل جدیدی برای گناهکاری من) اصلا وقتی دو دور از اون دورایی که به من حس بد داشتین، بیگناه بودم، چطور میشه این برداشت رو کرد که منظورم این بوده که دنبال دلیل جدید برای گناهکاریم باشین؟
    به نظرم مشخصه و امین خودش نمیخواد قانع شه. از بقیه میخوام بگن که این توضیح من قابل قبول بوده یا نه.

ضمن اینکه من یه سوال خیلی ساده از امین پرسیدم منتظرم بیاد جواب بده. طفره رفتن از جواب این سوال به نظرم به منزله گناهکاریه

@فری
    از گاد پرسیدم گفت مشکلی نداره.
    این توضیحت که میگی رو یه بار دیگه منشن کن یا بگو پست شماره چند که من بخونم
    Red Dragon آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-30-2018, 09:41 PM #202
    من از همگی واقعا معذرت می خوام نبودم دیروز و هر کاری کردم نتونستم خودم رو برسونم. الان پستا رو می خونم و تو بازی شرکتمی کنم
    Mamalgr آنلاین نیست.

3. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    مورد پسند : 107 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 09:43 PM #203
    @صدرا

مشکل اینه که اصلا جوابایی که میدی جوابای سوالای من نیستم من بهت میگم درباره بقیه افراد بازی نظر بده نشستی داستان تعریف میکنی میگی اول اون گفت فلان بهت اون یکی گفت بهمان، تهشم دوباره ربط دادی به آرش اگه از نظرت این جواب سوالیه که من پرسیدم، من دیگه حرفی ندارم واقعا این دفعه

این پست منه:

چون اصلا فکر کنم پستامو نمیخونی! تیکه اولشو میخونی میگی عه این که همونه حوصله ندارم جواب بدم بزار باز همون قبلیا رو بگم
    این جواب شما

آره چون از قبل بت گفتم عزیزم گفتم اگه دنبال پیچوندنی من حوصله ندارم جوابای تکراری بدم !
    چه نتیجه ای میشه گرفت؟

و این که قانع شدن یا نشدن من به خودم مربوطه همونطور که در بحث با فری اولویت ها عوض شد و قانع شدم، اینجا دلیلی نمیبینم که برابر تو یا امین یا عماد قانع بشم، خیلی ساده ست اگر دلیل منطقی ببینم حتما قانع میشه، اگر به سوالام جواب درست حسابی داده بشه حتما قانع میشه

@عماد

مگه من گفتم چرا نظرت متفاوته؟! یه جوری میگی انگار من گفتم چرا نظرت متفاوته چرا به امین شک نداری من گفتم چرا درباره امین نظر ندادی؟! همه رو نظر دادی ولی امین نه! من هیچوقت از این جدا کردن ها حس خوبی نمیگیرم دورهای پیش هم بوده، ببینم کسی یه نفر دیگه رو عمدا یا سهوا نادیده گرفته گیر میدم بهش

نه راحت باش کاملا مفهومو رسوندی خب به نظرت این واکنش بی گناهیه یا گناهکاری؟
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

4. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 09:49 PM #204
    @عماد

پستای 65 و 116 مهم تریناشون هستن ولی اگه حوصله کردی کل بحثمون رو بخون دستت بیاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

5. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-30-2018, 10:15 PM #205
    آقا من یه سوال خیلی ساده از امین پرسیدم نه تنها ایگنور کرد بلکه بعدش غیبش زد. ببینید اینا رو ناموسا. کسی که ریگی به کفشش نباشه چرا نباید جواب یه سوال ساده رو بده؟ اونم وقتی که بعد از پرسیدن اون سوال، اومده پست داده ولی سوال رو کاملا ایگنور کرده. بعد واقعا معتقدید ریگی به کفشش نیست؟

سوالمم چیزی نیست که مثلا بگیم با قانون بازی مغایرت داره یا چیزی. صرفا یه سوال جنراله. «کسی که خارج از بازی، میره پی وی بازیکنای دیگه و تحت فشار قرارشون میده تا نظرشون رو عوض کنه، بیگناهه یا گناهکار؟ این حرکت بیگناهانه اس یا گناهکارانه؟ »
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 10:16 PM #206
    @آرش
    منتهی جواب اینو بده حتما حتما
    طبیعتا چه گناهکار باشه طرف چه بیگناه حرکت حرکت خوبی نیست بماند قبلا ی بار دو بار انجامش دادم
    حالا اینکه زدن این حرف به صورت کاملا بسته مصداق بارز جوسازی نیست پس چیه؟ قشنگ جوری گفتی همه کنجکاو شدن و ذهن ها رو علیه من شوروندی
    در حالیکه اگه منظورت از این حرف صحبتیه که دیشب باهم تو تلگرام داشتیم جدی میگم آرش متاسفم بخاطر خودم که با کسی دوستم که فرق بین شوخی و بازی و اینا رو نمیفهمه
    واقعا خارج از بازی دارم اینو میگم
    اگرم منظورت چیز دیگه ایه که خوشحال میشم بدونم
    در ضمن اینکه میبینی من نیستم جواب بدم و هی مانور میدی رو حرفت(چه دیشب چه امشب) بنظرم جو دادن خالصه....اینکه بقبولونی به بقیه که نگاه کنید امین جوابی نداره بده و ناخودآگاه طرف حق رو میده بهت درحالیکه جز جوسازی چیز دیگه ای نیست بنظرم

اصل اتهامش به من چیه
    این که حرفی که به صدرا زدم درمورد خودم صادقه
    یعنی اینکه در جواب حس بی دلیل امین گفتم «سناریوی تکراری، حرف جدید بزنید» به منزله اینه که صرفا دنبال دلایل بهتری درمورد گناهکاری خودم هستم (حرفی که من به صدرا زدم)
    اما من کاملا توضیح دادم منظورم از اون حرف چی بوده. وقتی توی 3 4 دور اخیر هر بار یکی دو نفر همین طوری بهم حس بد داشتن (و حتی بیگناه بودم)، دارم میگم دنبال سناریوی جدیدی برای شروع بازی باشید (نه دنبال دلیل جدیدی برای گناهکاری من) اصلا وقتی دو دور از اون دورایی که به من حس بد داشتین، بیگناه بودم، چطور میشه این برداشت رو کرد که منظورم این بوده که دنبال دلیل جدید برای گناهکاریم باشین؟
    به نظرم مشخصه و امین خودش نمیخواد قانع شه. از بقیه میخوام بگن که این توضیح من قابل قبول بوده یا نه.
    دقیقا همینه اتهامم
    منی که چند دور اخیر رو نبودم قاعدتا نباید قبول کنم این حرفت رو به منزله اینیکه تو میگی
    حتی تو همین حرفای خودتم به نظرم تناقض هست
    تو مگه از خودت مطمئن نیستی که بیگناهی؟ پس چه باکی داری که بازی اصلا از روی شک مسخره روی تو شروع بشه؟
    دقیقا همین حرفی که زدی مصداق همون ری اکشن صدرا بود و بازهم میگم خود ری اکشن رو کاری باهاش ندارم که بیگناهیه یا گناهکاری منتها اینکه اتهامی که میزنی به خودت هم برگرده قطعا گناهکاریه
    با توجه به پست ها هم گفتم احتمال بسیار بالا رضا هم دستته منتها حداقل رو گناهکاری تو شکی ندارم واقعا

@فری
    امین داره میگه نکات داستان ارش و نکات داستان من و بی خیال شو چون پویا قصد داره گمراهتون کنه و بازی و سخت کنه
    خوب اگه اینجوری باشه تو اصل اتهامت به همدستی ارش و رضا بر پایه ی داستان بنا شده چطور اونو نادیده بگیریم و اینو نه. یعنی داری هرجا ک به نفعه خودته رو دخیل میدی هر جا به ضررته رو حذف میکنی

صدرا و رضا بنظرم بحثتونو تمام کنید و به سایر بازیکنا بپردازید مخصوصا صدرا که اصلا نمیدونم نظرش درباره عماد و امین چیه؟
    وقتی میگم پست های من رو یا سهوا یا عمدا نمیخونید همینه
    من گفتم یه تیکه از داستان رو فرضیه در نظر گرفتم و با توجه به پست ها اون فرضیه رو اومدم پررنگ ترش کردم اگه شما از تو داستان تونستی فرضیه بیاری و با توجه به پست ها و بازی پررنگ ترش کنی قبول میکنم منم قطعا
    مشکل اینه حکم دراوردن از داستان رو تو با فرضیه دراوردن از داستان فرقشو نفهمیدی
    یه مثال میزنم
    صدرا و آرش سیفی پور و عماد هم اتاقی بودن
    میشه فرض گرفت تو یه تیم گناهکارین...منتها بالانسو در نظر بگیری میبینی فرضت غلط میشه
    به نظر من پویا هیچوقت نمیاد جوری داستان بده که مستقیم بشه ازش حکمی کشید بیرون...اگرم میده حداقل من یکی متوجه نشدم تا اینجا از داستاناش
    ولی میشه فرضیه کشید بیرون ازش

- - - Updated - - -

آقا من یه سوال خیلی ساده از امین پرسیدم نه تنها ایگنور کرد بلکه بعدش غیبش زد. ببینید اینا رو ناموسا. کسی که ریگی به کفشش نباشه چرا نباید جواب یه سوال ساده رو بده؟
    اونم وقتی که بعد از پرسیدن اون سوال، اومده پست داده ولی سوال رو کاملا ایگنور کرده. بعد واقعا معتقدید ریگی به کفشش نیست؟
    دقیقا همون چیزی که تو پست بالا بهش اشاره کردم
    واقعا نمیدونم دیگه چجوری میشه یه نفر انقد گناهکارانه بازی کنه و تا الان تو بازی مونده باشه
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

7. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-30-2018, 10:23 PM #207
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    @آرش

طبیعتا چه گناهکار باشه طرف چه بیگناه حرکت حرکت خوبی نیست بماند قبلا ی بار دو بار انجامش دادم
    حالا اینکه زدن این حرف به صورت کاملا بسته مصداق بارز جوسازی نیست پس چیه؟ قشنگ جوری گفتی همه کنجکاو شدن و ذهن ها رو علیه من شوروندی
    در حالیکه اگه منظورت از این حرف صحبتیه که دیشب باهم تو تلگرام داشتیم جدی میگم آرش متاسفم بخاطر خودم که با کسی دوستم که فرق بین شوخی و بازی و اینا رو نمیفهمه
    واقعا خارج از بازی دارم اینو میگم
    اگرم منظورت چیز دیگه ایه که خوشحال میشم بدونم
    در ضمن اینکه میبینی من نیستم جواب بدم و هی مانور میدی رو حرفت(چه دیشب چه امشب) بنظرم جو دادن خالصه....اینکه بقبولونی به بقیه که نگاه کنید امین جوابی نداره بده و ناخودآگاه طرف حق رو میده بهت درحالیکه جز جوسازی چیز دیگه ای نیست بنظرم

به نظرم هدفت از صحبتی که خارج از بازی داشتیم و شروع کننده اش تو بودی کاملا مشخص بود وگرنه اگه بیگناه باشی، چرا باید بری پی وی کسی که فکر میکنی گناهکاره و ادای بیگناها در بیاری جلوش؟ هدف از این کار چی میتونه باشه اصلا؟

بعد کی گفته نبودی جواب بدی؟ بعد اون سوال من پست دادی اتفاقا ولی دقیقا همون تیکه از پستم رو ایگنور کردی حالا که دیدی ول کن قضیه نیستم اومدی جواب میدی ترسی داشتی اولش مگه؟

دقیقا همینه اتهامم
    منی که چند دور اخیر رو نبودم قاعدتا نباید قبول کنم این حرفت رو به منزله اینیکه تو میگی

حتی تو همین حرفای خودتم به نظرم تناقض هست
    تو مگه از خودت مطمئن نیستی که بیگناهی؟ پس چه باکی داری که بازی اصلا از روی شک مسخره روی تو شروع بشه؟

دقیقا همین حرفی که زدی مصداق همون ری اکشن صدرا بود
    و بازهم میگم خود ری اکشن رو کاری باهاش ندارم که بیگناهیه یا گناهکاری منتها اینکه اتهامی که میزنی به خودت هم برگرده قطعا گناهکاریه

با توجه به پست ها هم گفتم احتمال بسیار بالا رضا هم دستته منتها حداقل رو گناهکاری تو شکی ندارم واقعا
    اول اینکه میگی دورای قبل نبودی و نمیدونی، 1- میتونی بری بخونی ببینی به جای اینکه استدلالم رو زیر سوال ببری 2- صدرا، رضا و فری دورهای قبل بودن و اگه غیر از این بود میگفتن

دوم اینکه میگی چه باکی دارم که بازی از روی شک به من شروع بشه، دقیقا به همون تجربه دور های سابق برمیگشت که بیگناه بودم و خیلی الکی همه بهم حس منفی و فلان داشتن و اخرشم هیچکس نتونست درست بازی کنه و بازی رو بیگناها باختن. پس «باک» ام قابل توجیه بوده کاملا کاملا حق دارم به عنوان یه بیگناه، یاداوردی کنم که حس هاتون به من همیشه درست نبوده

Arash آنلاین نیست.

8. تازه کار

پسندیده
    0
    10-30-2018, 10:29 PM #208
    من هنوز که هنوزه شکم رو فری هست به خاطر پست 49 ای که ارجاعش میدم بهش و باز جواب منو نمیده. اما از اونجایی که رای من مشخص کننده ی بیرون رفتن امین یا آرش بود رفتم یکم بیشتر خوندم پست هارو و بررسی کردم. آرش به صورت عجیبی از اول به همه سر دلایل کوچیک پریده, به صدرا سر واکنشش(که البته اولش که واسه واکنش گرفتن بود رو قبول دارم, اما بعدش وقتی صدرا خوب و کول برخورد کرد و واسش توضیح داد باز نمی خواست قبول کنه به زور.) به من سر "نظر اشتباه ندم" به امین سر هیچ و پوچ واقعا. و به هر کی می پره هیچ جوره قانع نمیشه و همونطور که نسبت به هم خودش و هم فری گفتم نسبت به منطق مقاومت میکنن. این که رضا و فری انقدر عجیب و بدون منطق( فری که واقعا دلیلش عجیبه! صرفا چون داستان گفته پسر خوبیه!! تو داستان شما خیلی مشکوک جلوه داده شدین؟ اینا رو ندیدین؟)از طرف دیگه آرش اصلا شک نمیکنه به رضا یا فری!
    به امین هم شک دارم و خیلی می تونست دلایلش رو نسبت به بیرون رفتن آرش بهتر بگه. اما تو داستان به طرز عجیبی بد جلوه داده شده که باعث می شه نتونم باور کنم واقعا انقد بد بوده باشه. در داستان همینطور در مورد آرش خیلی ریز و مرموزانه نشونه داده( مثلا علاقه عجیبش به پنجره)
    رای من آرش هست امروز و در صورت مافیا بودن قطعا یا رضا یا فری یارشن که نظر من رو فری بیشتره.
    رای من

رای به اعدام : آرش

Mamalgr آنلاین نیست.

9. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-30-2018, 10:43 PM #209
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    من هنوز که هنوزه شکم رو فری هست به خاطر پست 49 ای که ارجاعش میدم بهش و باز جواب منو نمیده. اما از اونجایی که رای من مشخص کننده ی بیرون رفتن امین یا آرش بود رفتم یکم بیشتر خوندم پست هارو و بررسی کردم. آرش به صورت عجیبی از اول به همه سر دلایل کوچیک پریده, به صدرا سر واکنشش(که البته اولش که واسه واکنش گرفتن بود رو قبول دارم, اما بعدش وقتی صدرا خوب و کول برخورد کرد و واسش توضیح داد باز نمی خواست قبول کنه به زور.) به من سر "نظر اشتباه ندم" به امین سر هیچ و پوچ واقعا. و به هر کی می پره هیچ جوره قانع نمیشه و همونطور که نسبت به هم خودش و هم فری گفتم نسبت به منطق مقاومت میکنن. این که رضا و فری انقدر عجیب و بدون منطق( فری که واقعا دلیلش عجیبه! صرفا چون داستان گفته پسر خوبیه!! تو داستان شما خیلی مشکوک جلوه داده شدین؟ اینا رو ندیدین؟)از طرف دیگه آرش اصلا شک نمیکنه به رضا یا فری!
    به امین هم شک دارم و خیلی می تونست دلایلش رو نسبت به بیرون رفتن آرش بهتر بگه. اما تو داستان به طرز عجیبی بد جلوه داده شده که باعث می شه نتونم باور کنم واقعا انقد بد بوده باشه. در داستان همینطور در مورد آرش خیلی ریز و مرموزانه نشونه داده( مثلا علاقه عجیبش به پنجره)
    رای من آرش هست امروز و در صورت مافیا بودن قطعا یا رضا یا فری یارشن که نظر من رو فری بیشتره.
    رای من

خب عزیز من مگه اصلا صدرا جوابی بهم داد که بخوام قانع بشم؟
    اصلا گیر من به صدرا رو متوجه شدی که میگی صدرا توضیح داد؟
    مشکل من با امین سراستدلالشه که میگه ارش و رضا با هم همسو بودن پس یار هستن. چه گیری دادم که دفاع کرده و قانع نشدم؟
    واقعا عجیبه برام این حرفاتون
    وقتی چیز مشکوکی از نظر من درباره رضا و فری وجود نداشته چرا باید شک کنم؟ گرچه بازم تو دو سه مورد باهاشون مشکل داشتم و گفتم بهشون مثلا همون مدیرانه نگاه کردن فری

- - - Updated - - -

صدرا عماد ممل
    حداقل یکیتون بیگناهید
    خواهشا بخونید حرفامو

به این زومی که روی من شده و اصلا به فکر بعد از اعدام من و بیگناه درومدن من نیستن حس بدی دارم. الان با اتفاقاتی که داره میافته احتمال اینکه 3 تا مافیا داشته باشیم بیشتر شد برام. چون این همه شب کسی نمرده اگه 1 یا 2 تا مافیا بود قطعا تیر داشتن تاحالا. یه بالانس که برام محتمله اینه که 3 تا مافیا باشه تو 8 تا ولی تیر نداشته باشن اصلا. فقط باید اعدام کنن تا ببرن که به نظرم عادلانه هم میشه اینطوری. اگه 3 تا مافیا باشه الان با اعدام من بازیو میبرن. این که امین و کسایی که بهم رای میدن اصلا احتمال بیگناه بودنم رو هم درنظر نمیگیرن ذهنمو قلقلکم میده. اگه بیگناهید دوباره فکر کنید خواهشا

Arash آنلاین نیست.

10. تازه کار

پسندیده
    0
    10-30-2018, 10:44 PM #210
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    خب عزیز من مگه اصلا صدرا جوابی بهم داد که بخوام قانع بشم؟
    اصلا گیر من به صدرا رو متوجه شدی که میگی صدرا توضیح داد؟
    مشکل من با امین سراستدلالشه که میگه ارش و رضا با هم همسو بودن پس یار هستن. چه گیری دادم که دفاع کرده و قانع نشدم؟
    واقعا عجیبه برام این حرفاتون
    وقتی چیز مشکوکی از نظر من درباره رضا و فری وجود نداشته چرا باید شک کنم؟ گرچه بازم تو دو سه مورد باهاشون مشکل داشتم و گفتم بهشون مثلا همون مدیرانه نگاه کردن فری
    شما مشکلت سر صدرا این بود که واکنشش مافیایی بود چون با این که گفتی مافیاست مشکل نداشته بلکه با دلیلت مشکل داشته یعنی خودش رو پیشفرض مافیا فرض کرده. دوست عزیز من دقیقا متوجه شدم گیرتو به صدرا اما از یه جایی به بعد دیگه از حالت "من یه واکنش منفی گرفتم و شکم روش بیشتر شد" به " من کار ندارم صدرا چی میگه من میخوام بندازمش بیرون" تبدیل شد کارت. تجربه به من ثابت کرده که کسی که خیلی اصرار داره یکی باید بره بیرون و هیچ جوره قانع نمیشه یا کارآگاه ا و استعلام اون شخص و گرته یا مافیاست. از اونجایی که این بازی کار آگاه نداره شمارو مافیا می بینم. بله شما یه بار به فری گفتی حالت مدیرانه داره اما این اصلا دلیل نمیشه چون میشه دو مافیا ریز به هم گیر بدن تا کسی شک نکنه و این دقیقا همون ریز گیر دادن بوده.
    Mamalgr آنلاین نیست.

11. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-30-2018, 10:51 PM #211
    شما مشکلت سر صدرا این بود که واکنشش مافیایی بود چون با این که گفتی مافیاست مشکل نداشته بلکه با دلیلت مشکل داشته یعنی خودش رو پیشفرض مافیا فرض کرده. دوست عزیز من دقیقا متوجه شدم گیرتو به صدرا اما از یه جایی به بعد دیگه از حالت "من یه واکنش منفی گرفتم و شکم روش بیشتر شد" به " من کار ندارم صدرا چی میگه من میخوام بندازمش بیرون" تبدیل شد کارت. تجربه به من ثابت کرده که کسی که خیلی اصرار داره یکی باید بره بیرون و هیچ جوره قانع نمیشه یا کارآگاه ا و استعلام اون شخص و گرته یا مافیاست. از اونجایی که این بازی کار آگاه نداره شمارو مافیا می بینم. بله شما یه بار به فری گفتی حالت مدیرانه داره اما این اصلا دلیل نمیشه چون میشه دو مافیا ریز به هم گیر بدن تا کسی شک نکنه و این دقیقا همون ریز گیر دادن بوده.
    خب وقتی صدرا جوابی به اون موضوع نمیده من چطور قانع شم؟ شما یه پست بیار که صدرا جواب قابل قبولی اورده باشه به این مشکلی که من گفتم و خودتم متوجه شدی.

الان همین استدلالت که کسی که خیلی اصرار داره بره بیرون مافیاست، به امین برنمیگرده؟ امین از کجا اینطوری اصرار داره که من باید اعدام شم؟ واقعا این چیزا به شک نمیندازتتون؟

Arash آنلاین نیست.

12. تازه کار

پسندیده
    0
    10-30-2018, 10:57 PM #212
    من میرم واسه شام, سعی میکنم تا قبل 11 یه بار دیگه پستارو بررسی کنم آرش اگه منو قانع نکردی رای من رو داری
    Mamalgr آنلاین نیست.

13. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    ویترین مدال
    10-30-2018, 11:10 PM #213
    من نمیفهمم واقعا چطوری یه بی گناه میتونه اون پست تاریخی دیشب امین رو بخونه و هنوز رو گناهکاریش شک داشته باشه!

خداوکیلی بی گناهی که داری گند میزنی و به خودت زحمت نمیدی یه ذره فکر کنی، حلالت نمیکنم بابا یکم دست از این لجبازیا بردارید، یکم نرم بشید، یکم با چشم باز بدون موضع گرفتن بخونید پستارو! آخه یعنی چی؟!

من این چیزی که الان میخوام بگم دوباره میاید میگید عه رضا از آرش طرفداری کرد ولی میگم چون سطح بازی متاسفانه خیلی پایین تر از چیزیه که فکر میکردم؛ امین بعد این سوال امروز آرش پست داده و جوابشو نداده!! بعد اومده میگه آرش تو نبود من جو سازی کرده!!!! چطوریه که تو نبودی ولی بعد اون سوال آرش پست داد؟ و اتفاقا به همون پست آرش جواب دادی که توش اون سوال بوده ولی اون سوال رو جواب ندادی؟! بعد میای میگی از نبود من استفاده کرده؟!!!! شاهکارترین پست ها و استدلال های این 20 دوری که تا الان بازی کردم بدون شک تعلق میگیره به امین این دور

- - - Updated - - -

من فقط بفهمم صدرا بی گناه بودی این دور یه روزگاری ازت سیاه کنم

14. مافیایی

پسندیده
    84
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 11:19 PM #214
    رای من

نمیدونم چی بگم واقعا در جواب ب این پست. بعد این همدست بودن رو دقیقا از روی چه شواهدی بدست اوردی؟ چون رایمون امینه؟
    FM90 آنلاین نیست.

15. تازه کار

پسندیده
    0
    10-30-2018, 11:23 PM #215
    من نمیفهمم واقعا چطوری یه بی گناه میتونه اون پست تاریخی دیشب امین رو بخونه و هنوز رو گناهکاریش شک داشته باشه!

خداوکیلی بی گناهی که داری گند میزنی و به خودت زحمت نمیدی یه ذره فکر کنی، حلالت نمیکنم بابا یکم دست از این لجبازیا بردارید، یکم نرم بشید، یکم با چشم باز بدون موضع گرفتن بخونید پستارو! آخه یعنی چی؟!

من این چیزی که الان میخوام بگم دوباره میاید میگید عه رضا از آرش طرفداری کرد ولی میگم چون سطح بازی متاسفانه خیلی پایین تر از چیزیه که فکر میکردم؛ امین بعد این سوال امروز آرش پست داده و جوابشو نداده!! بعد اومده میگه آرش تو نبود من جو سازی کرده!!!! چطوریه که تو نبودی ولی بعد اون سوال آرش پست داد؟ و اتفاقا به همون پست آرش جواب دادی که توش اون سوال بوده ولی اون سوال رو جواب ندادی؟! بعد میای میگی از نبود من استفاده کرده؟!!!! شاهکارترین پست ها و استدلال های این 20 دوری که تا الان بازی کردم بدون شک تعلق میگیره به امین این دور

- - - Updated - - -

من فقط بفهمم صدرا بی گناه بودی این دور یه روزگاری ازت سیاه کنم
    شما الان کاری جز تلاش برای احساساتی کردن بچه ها نکردین و همین باعث میشه بیشتر بخوام به آرش شک کنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها

نمیدونم چی بگم واقعا در جواب ب این پست. بعد این همدست بودن رو دقیقا از روی چه شواهدی بدست اوردی؟ چون رایمون امینه؟
    باز میگم در صورت گناهکار بودن آرش شما که دیشب به امین رای دادی و نجاتش دادی گناهکار میشی واسه من
    Mamalgr آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-30-2018, 11:33 PM #216
    ممل گر بنظرم گناهکارتره تا صدرا نحوه ی پستاش یه جوریه که انگار بازی بلده ولی دلایل حسابی برای اعدام بی گناه نداره ولی مجبوره هر جور شده یه بی گناه اعدام کنه. دلایلش کاملا دری ورییه

امین
    عماد
    صدرا/ممل
    ایشالا که اینجوری باشه ترتیب چون من هرچی به بازیا نگاه میکنم این ترکیب بیشتر گناهکار میزنن.

- - - Updated - - -

بدبختی اینه که غریبم هست اگه بی گناه باشه و گند زده باشه نمیشه سرش خاای کرد تو گروه

- - - Updated - - -

صدرا خواهش میکنم ازت یه لحظه کله شق بازی و بزار کنار و آرش و فراموش کن ک تو بازیه اصن و برو پستای بقیه مخصوصا امین و ممل و بخون و بعد از بعد منطق با پستای آرش و رضا مقایسه کن ببینم چ نتیجه ای میگیری.

- - - Updated - - -

رای ب اعدام:امین
    FM90 آنلاین نیست.

17. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    ویترین مدال
    10-30-2018, 11:37 PM #217
    @محمد امین

میشه دقیقا بگی یعنی چی احساسی کردن؟ یعنی از نظرت اون حرفی که میزنم منطقی نیست؟ واقعا نیست؟ یعنی خداوکیلی اینی که میگم منطقی نبود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا منو سوسک کن

- - - Updated - - -

@عماد
    @صدرا

منطقا یکی از شما بی گناهه

آقا خواهش میکنم واقعا از ته قلب خواهش میکنم یه بار پست ها رو بدون موضع گرفتن بخونید! یه بار با ذهن باز رو همه بازیکنا فکر کنید! یه بار اون پست دیشب امین رو به عنوان یه بی طرف بخونید یکم دست از لجبازی بردارید

18. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-30-2018, 11:41 PM #218
    نمیدونم یا دسته ی امین اینا یه عده بی گناه اسکل الخلقه ان یا واقعا چنتا گناهکار گشادن که حتی حوصله ندارن دنبال یه استراتژی مناسب بگردن برای بازی و شانس اوردن ک ی بی گناه خنگ تر از خودشون داره به نفعشون کار میکنه. یا ارش و رضا یه تیم گناهکار خیلی خوبن که من و خر کردن و دارن بر علیه بی گناها از من سو استفاده میکنن در هر صورت احتمال گزینه اول بیشتره و اینکه احتمالا گناهکارا واقعا سه نفرن اخه امکان نداره صدرا و ممل جفتشون بی گناه باشن و جفتشون دلایل صد من یه غار امین و عماد و باور کرده باشن

- - - Updated - - -

یا عماد و صدرا..... ولی عماد بعیده انقد مفت بد بازی کنه
    FM90 آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 11:42 PM #219
    به نظرم هدفت از صحبتی که خارج از بازی داشتیم و شروع کننده اش تو بودی کاملا مشخص بود
    وگرنه اگه بیگناه باشی، چرا باید بری پی وی کسی که فکر میکنی گناهکاره و ادای بیگناها در بیاری جلوش؟
    هدف از این کار چی میتونه باشه اصلا؟

بعد کی گفته نبودی جواب بدی؟ بعد اون سوال من پست دادی اتفاقا ولی دقیقا همون تیکه از پستم رو ایگنور کردی
    حالا که دیدی ول کن قضیه نیستم اومدی جواب میدی
    ترسی داشتی اولش مگه؟
    دفعه اول انقد برام مسخره اومد سوالت و واقعا بهم برخورد که یادم رفت جواب بدم...دفعه دوم که اومدی پرسیدی من جواب دادم منتها حد فاصل بار اول پرسیدنت تا جواب دادن من قشنگ صد بار اومدی طوری که جو بدی و استفاده کنی از اون حرف مطرحش کردی باز
    بازم میگم خارج از این بازی و کلا مافیا اصلا توقع نداشتم ازت بخوای اون شوخی رو که همش داشتیم میخندیدیم رو بخوای ازش سو استفاده کنی...جدی میگم...واقعا توقع نداشتم مخصوصا از تو

دقیقا این دست و پا زدن های بی مورد فری خیلی جالبه برام واقعا کم کم داره باورم میشه منم که 3 تا گناهکار داریم(هرچند اگه بفهمم 3 از 8 بوده بالانس واقعا ناراحت میشم از گاد که انقد قوی داده گناهکارا رو)
    فری حتی از رضا هم بیشتر داره گناهکارانه بازی میکنه
    فعلا که رایم آرشه اما اگه عمری باقی موند و گناهکاری آرش بهتون ثابت شد قطعا بعدیش فریه بعد رضا
    این دست و پا زدن فری رو ببینید واقعا
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

20. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-30-2018, 11:56 PM #220
    آمین

بلاخره اون حرغی ک منتظرش بودم رو زدی. دقیقا همین کاری ک گفتی و بکن آفرین بعد برو بعد بازی به بردت افتخار کن

- - - Updated - - -

خیلی بده که بالانس طوری باشه که بخاطر اشتباه یک نفر تلاشای بقیه تباه بشه. البته منم مقصرم تو برهم زدن بالانس با اوردن سیفی خر
    FM90 آنلاین نیست.