alt
صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 4101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 280 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    84
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    10-31-2018, 11:34 PM #261
    مشتاقم ببینم آخرش چی میشه واقعا

امین من خیلی خنگم تو نباش یذره بیشتر به این فک کن ک اگه گناهکار بودم اونجوری دیشب خودزنی نمیکردم برای آرش. کاملا مشخصه یه بی گناه فریب خورده ام. فهمش سخت نیست اگه از روی عصبانیت نگاه نکنین.

- - - Updated - - -

الان من صرفا دارم بخاطر سو برداشت از داستان پویا اعدام میشم.

- - - Updated - - -

نمیخواینم قانع بشین ب درک من سعی خودمو کردم جبران کنم اشتباهمو برای بی گناها حالا یه فاز شب و روز دیگه هم معطل شین. من زور خودمو زدم. فقط سریعتر همتون رای بدین ک منم بپذیرم و فاز تموم شه.

- - - Updated - - -

اصلا همین باور کردن داستانای پویا نشون میده ک من بی گناهم دیگه خنگا اگه گناهکار بودم انقدر نمیودم به داستان استناد کنم و کم و بیش دایورتش میکردم.

- - - Updated - - -

اگرم دایورت نمیکردم لا اقل روش رای نمیدادم.

- - - Updated - - -

یعد اعدامم بیاین بگین فری رید و فلان و بهمان.... ولی شک نکنین که اعدام یک بیگناه هرچندم بد بازی کرده باشه کم ریدمان نیست و باید جواب پس بدین
    FM90 آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 17 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    10-31-2018, 11:40 PM #262
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    چه حس منفی و چرا ؟

- - - Updated - - -

یه نظریه دادم چون قبولش واسم سخته که یکی از اینا بیگناه‌باشه واقعن مخصوصن رضا
    حالا بماند برای فازهای بعدی اگه لازم شد
    Red Dragon آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    10-31-2018, 11:41 PM #263
    اوکیه عماد !
    رای به اعدام : فری
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-31-2018, 11:42 PM #264
    چه مرگتونه پس چرا رای نمیدید؟

- - - Updated - - -

من پذیرفتم اعدامو گاد ببند این...... خونه رو... خاک بر سرتون کنن.
    ویرایش توسط FM90 : 10-31-2018 در ساعت 11:47 PM
    FM90 آنلاین نیست.

5. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-31-2018, 11:50 PM #265
    من واقعا بین فری و رضا گیج شدم, هردو لحنشون بی گناهانس ولی هیچ دلیلی نمیبینم برای این قاطعیتشون رو مثبت بودن آرش, از طرفی اگه مافیا 3 نفر باشن هیچ دلیلی نمیبینم اگه حتی یکیشون بی گناه باشن باز به آرش رای بدن. مگر اینکه واقعا مافیای ضعیفی باشن.فری تو بازی تا قبل دیشب منطقی تر بوده تا احساسی,به همین دلیل بعید می دونم به یه حرف داستان بسنده کرده باشه و الان احساس می کنم فقط داره احساسی می کنه بچه هارو, باز تا 12 سعی می کنم فکر کنم و نظر قطعیمو بدم.
    Mamalgr آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-31-2018, 11:53 PM #266
    امین من خیلی خنگم تو نباش
    یذره بیشتر به این فک کن ک اگه گناهکار بودم اونجوری دیشب خودزنی نمیکردم برای آرش.
    کاملا مشخصه یه بی گناه فریب خورده ام. فهمش سخت نیست اگه از روی عصبانیت نگاه نکنین.
    هرچی من میخوام بپذیرم این فریب خوردنتو باز خودت گند میزنی توش
    الان تا اینجا گفتم اوکی فریب خورده شاید واقعا

اصلا همین باور کردن داستانای پویا نشون میده ک من بی گناهم دیگه خنگا اگه گناهکار بودم انقدر نمیودم به داستان استناد کنم و کم و بیش دایورتش میکردم.

- - - Updated - - -

اگرم دایورت نمیکردم لا اقل روش رای نمیدادم.
    باز اینجا میای گند میزنی توش
    دقیقا یه بیگناه چرا باید از روی داستان فکت بکشه بیرون و اصلا به پست ها و بازی و اتهامایی که زده میشه توجه نکنه....یا اگه توجهم میکنه با ذهنیتی باشه که از داستان برداشت کرده؟
    خداییش جواب اینو بده چرا باید یه بیگناه چنین کاری رو انجام بده؟
    میگم هر بار میام بگم خب اوکی فری فریب خورده باز این میاد تو ذهنم که چرا واقعا چرا اگه بیگناهه

- - - Updated - - -

به نظر شما گول خوردن از طریق نقطه ضعف قابل پذیرش تره یا گول خوردن از طریق فکت دراوردن از داستان؟
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-31-2018, 11:55 PM #267
    خوب دلیلی نداره جز اینکه پویا گفته بود اول بازی داستان مهمه و توش سر نخ هست و واقعا هم قصدش فریب بازیکنا بود و من فریبشو خوردم. بعدم به بازی بی توجه نبودم شما هم کار خاصی نکردین در جهت برگردوندن من. خداییش الان شما فک میکنید خیلی عالی بودید؟
    FM90 آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-31-2018, 11:58 PM #268
    خوب از لحاظ منطقی واقعا فری نسبت به رضا دفاع ضعیف تری کرد،واقعا تحلیلاش از اول تا همین الان اشتباه بوده،اتفاق نظر هم روش هست.احتمال بیگناهیش واقعا ممکنه چون قبلا هم اشتباه فاحش دیدیم،ولی فری حتی اگه بیگناه باشی بازم اعدام حقته و نمیشه کاریش کرد چون همچنان تو اشتباهی.

رای اعدام به فری
    قبول کن با موبایلم
    Red Dragon آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    10-31-2018, 11:58 PM #269
    الانم اگه برگردیم ب عقب با پستای خودتو عماد احتمال زیاد بازم به تو رای میدم چون میدونم پستاتون و دلایلتون برای رای ب ارش غیر منطقی بود. اول بازی هم به رضا پریده بودم ک آرش قشنگ منو منصرف کرد اصن اون بازیش خیلی از شما بهتر بود
    FM90 آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-01-2018, 12:02 AM #270
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    الانم اگه برگردیم ب عقب با پستای خودتو عماد احتمال زیاد بازم به تو رای میدم چون میدونم پستاتون و دلایلتون برای رای ب ارش غیر منطقی بود. اول بازی هم به رضا پریده بودم ک آرش قشنگ منو منصرف کرد اصن اون بازیش خیلی از شما بهتر بود
    وجدانا فری کسی که این حرفو میزنه رو به ادامه بازیشم امیدی نیست.نه به عذر خواهیت نه به این حرفت

گاد محترم خودشم که قبول کرده،ببند فازو بریم بعدی
    Red Dragon آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    84
    ویترین مدال
    11-01-2018, 12:56 AM #271
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها
    خوب از لحاظ منطقی واقعا فری نسبت به رضا دفاع ضعیف تری کرد،واقعا تحلیلاش از اول تا همین الان اشتباه بوده،اتفاق نظر هم روش هست.احتمال بیگناهیش واقعا ممکنه چون قبلا هم اشتباه فاحش دیدیم،ولی فری حتی اگه بیگناه باشی بازم اعدام حقته و نمیشه کاریش کرد چون همچنان تو اشتباهی.

رای اعدام به فری
    قبول کن با موبایلم
    اره خودتو بقیه رو گول بزن با این جمله کلیشه ای که «حقت بود اگر م بیگناهی»
    FM90 آنلاین نیست.

12. تازه کار

پسندیده
    0
    11-01-2018, 12:57 AM #272
    رضا متاسفانه دیگه صحبت نکرد من بتونم فکر و انتخاب کنم و از اونجایی که فری نتونست منو متقاعد کنه رای منه امیدوارم اشتباه نکرده باشم

رای به اعدام : فری

Mamalgr آنلاین نیست.

13. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 793 بار در 218 پست
    11-01-2018, 01:18 AM #273
    خب. فری اعدام میشه. گناهکار نبود.

اول اینکه فاز شب از 12 س. پس خفه شین تو تاپیک وقتی دیدین 12 شده.

دوم اینکه داستان گولتون نزنه. اونا شخصیت های داستان هستن. هرگونه بی ادبی در تاپیک ببینم گادکش داره در جا. باید درست صحبت کنید. بی ادبا. اگه پویا ی داستان فحش داد، شمام حق دارین بدین در اون حد.

سوم اینکه چون من فردا نیستم و بازی و داستان هم مهمه برام، فردا بازی تعطیله. یه نفس بکشید از جمعه شروع می کنیم دوباره.

چهارمم اینکه تو تلگرام مزاحم گاد نشید.

God آنلاین نیست.

14. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 793 بار در 218 پست
    11-02-2018, 01:22 PM #274
    داستان بازی (بخش ششم):

پویا: این سیدم مسخره مون کرده! گفت فردا صبح میاد. تا فردا صبح 100 تا اتفاق ممکنه بیفته. اصلا چرا زدین آرشُ کشتین؟ ممکنه 2 تا همدست داشته باشه اینجا. قطعا لو شون می داد.
    مهدی: امین زد به من چه. بعدم داشت می کشتمون.
    پویا: غلط کرد. یه چک لازم داره حداقل که برق از گوشش بپره.
    مهدی: تیر خورده اون لاشی ولش کن.
    پویا: غلط کرد. تو چرا حالا ازون حمایت می کنی؟ (به سمت امین می رود.)

پویا: این داره میمیره که. تو گفتی تیر خورده بود کتف چپش؟ تیر نیس این یه خراش ساده س. کتف راستش تیر خورده... . اوه اوه چه ناجورم هست. تو اینُ ندیدی؟
    مهدی: عه! این ..نی چرا اینجوریه؟ چه می دونم چه گهی خورده. آرش به چپش زد ولی.
    پویا: برم بالا بینم دکتره چی شد، بعد بگم بیاد باهم یه غلطی بکنیم. داره میمیره این پسره.
    مهدی: فری چی شد؟
    پویا: عبدالله پلنگ یادته؟ 2 تا ابد داشت.
    مهدی: آره آره.
    پویا: وکیل اون شده. ابداش حذف شده. زندانشم شده 20 سال. 22 سال زندان بوده عبدالله. الان 2 سال طلبکار شده.
    مهدی: کار دست ما نده اون. عجب بیشرفیه این فری.
    پویا: گفتن داره دنبال خلافای 3 ساله می گشته. 1 سال زندان کار داره انگار.
    مهدی:

پویا: این چی میگه دیگه؟ الو. ها تویی. بگو. جدی؟ دیگه چه خبری داری؟ ای بابا. برو همون بیمارستان تکون نخور.
    مهدی: چی میگه؟
    پویا: میگه عبدالله به فری گفته باید بیای همه رفیقامم آزاد کنی. فری گفته نمی کنم. اینم فرستادش برزیل.
    مهدی: عه. خدا نیامرزه ش. تو این اخبارُ از کجا داری؟
    پویا: نفوذی داریم تو باندش. این صدرا چه احمقه. اومده بره دستشویی از تخت افتاده ضرب دیده. عماد نمی دونم چه غلطی می کرده اونجا.
    مهدی: رضا کجاست؟
    پویا: کجاست به نظرت؟ متواریه دیگه. هم خونه شم که مرده. فک کن یه درصد بشه پیداش کرد.
    مهدی: اون همدستشه یعنی؟
    پویا: نه. من همدستشم. بذار برم بالا بینم این دکتره چش شد.

پویا: عه دکتر کجایی هر چی در می زنم؟
    محمدامین: هیچی زخمم عمیق بود، سریع رفتم پانسمان کردن. بذارید درُ باز کنم بریم تو.
    پویا: کلیدُ بده من. سختته.
    محمدامین: ممنونم.
    پویا: چه خبره صد تا کلید داری دکتر.
    محمدامین: دیگه خونه و مطب و اتاق بیمارستان و دانشگاه و ... همه رو یجا گذاشتم.
    پویا: که اگه گم شد همه ش باهم گم شه خیال راحت؟ دانشگاه میری مگه؟
    محمدامین: با چنتا از دانشجوها رو یه تزی کار می کنیم در رابطه با موادی که می تونن ...
    پویا: خب خیلیم عالی. چه خونه بزرگ و شیکی هم داری ماشالا. چجوریه این واحد؟ فرق داره با بقیه؟
    محمدامین: بله این مال خود آقاسید بوده. خریدمش امسال.
    پویا: پس مال خودته. به به. این مبلا رو از کجا گرفتی؟
    محمدامین: ماه پیش با یکی از دوستا رفتیم ...
    پویا: چه فرش خوبیه. ببره این؟
    محمدامین: بله. از ببرهای بنگال هستن گویا. این ببرها ...
    پویا: مزاحمت نشم دکتر. یه سر بیا پایین ببین این پسره مردنیه موندنیه چیه.
    محمدامین: چشم الان میام.
    پویا: چه صدای داد و بیدادی میاد. برم پایین سریع.

رضا: چرا آرشُ زیدن کشتین نامردا؟ چه کارتون کرده بود مگه؟ چرا اینقدر بی عدالتی هست تو جامعه؟ کی هستین شماها؟ خون جلو چشامو گرفته. خون فقط با خون پاک میشه.
    پویا: این دیوونه کیه؟
    مهدی: رضا.
    پویا: بگیرش نذار در بره. (با دسته تفنگ یک ضربه به سر رضا می زند و رضا بی هوش می شود). خدایا توبه. امین زنده س هنوز؟
    مهدی: آره لاشی.
    پویا: خدا باعث و بانیشُ لعنت کنه.
    مهدی: چی شد؟
    پویا: هیچی دکتر گفت میاد پایین. بینم چیزی سرش میشه یا نه.
    مهدی: دندون پزشک نیس مگه؟
    پویا: باشه. دامپزشکم باشه باید بتونه از مرگ این نفله جلوگیری کنه.

فاز تا 12 شب هست.

2 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.

15. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    مورد پسند : 107 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    11-02-2018, 02:00 PM #275

رای به اعدام : عماد

@امین @صدرا @محمد امین

ببینید، بین شما 3 نفر 2 یا 3 تا بی گناه هست، من طرف صحبتم با اون هاست. من در درجه اول قبول میکنم که تا اینجا بد بازی کردم و تصمیمات اشتباهی گرفتم، ولی میخوام درستش کنم! باور کنید هرکسی اگه گناهکار بود بعد این اتفاقاتی که من این دور رقم زدم نمیومد تو تاپیک اصن دیگه از 2 کیلومتری فروم هم رد نمیشد! ولی بازی حساسه، با یه اعدام اشتباه ممکنه کار تموم بشه! چیزی که مهمه اینه باید همه احتمالات رو در نظر بگیریم، میدونم یه احتمال زیاد تو ذهنتون گناهکاری منه، ولی لطفا چند دقیقه بشینید با خودتون فکر کنید و ببینید چقدر شواهد و مدارک باعث شدن رو گناهکاری فری مطمئن باشیم؟ و اشتباه کردیم؟ و اشتباهمون چی بود؟ این که بقیه احتمالات رو در نظر نگرفتیم!

اول بیاید یکم گارد منفی که از من تو ذهنتون هست رو درست کنیم ببینید، قبول کنید آرش عالی بود تنها کسایی که به امین رای دادن خودش، من و فری بودیم. خودمم هیچی، وقتی کسی میتونه فری رو اونطوری گول بزنه یعنی عالی بوده! اینقدر عالی بوده که گروهش ترجیح داده بقیه اعضا به خود آرش رای بدن تا بعدا مشخص نشن! الان برگردید حرفای فاز قبل فری رو بخونید، واقعا چیزای خوبی ازش در میاد.

دومین کار اینه که به بازی عماد دقت کنید.

اون رای یهویی و بی دلیلش رو یادتون بیاد، رایی که به آرش داد و خود آرش بعدش اومد گفت چرا به من رای دادی باید توضیح بدی و اینا؛ الان که بهش نگاه کنی میبینی این حرکتشون خیلی ساختگی و مصنوعی بود! علاوه بر من فری هم مونده بود تو این رای. چون عماد قبل اون هیچ کانتکت جدی ای با آرش نداشت، حالا در واقع با هیچکس نداشت! ولی اون رای به آرش عجیب بود و بی دلیل. الان که نگاه میکنم دلیل اون رایو میفهمم آرش خیالش از منو فری راحت شده بود اون موقع و داشتن آماده سازی میکردن که در صورت کشیدن کار به اعدام، عماد سوخت نشه. خودتون فکر کنید، امین و صدرا مستقیما با آرش درگیر بودن پس رایشون منطقی بود، محمد امین که کلا یک ساعت آخر میاد و میره من درباره رای اون فعلا نمیتونم خیلی با قطعیت حرف بزنم! ولی این وسط رای عماد همون موقع هم تو کت من نمیرفت؛ سر آخر کار هم که دید کسی نظرش بر نمیگرده و به هر حال آرش داره اعدام میشه، اومد گفت من رو حسم و اینا ترجیح میدم به آرش رای بدم، رای نمیداد هم هیچی عوض نمیشد چون آرش داشت اعدام میشد، فقط اون کارو کرد که بعدا اسمش تو لیست کسایی باشن که به آرش رای دادن! و ما هم همچنان دلیلش رو نفهمیدیم. چرا؟ چون حتی همون آخر هم دلیلی برای اعدام آرش نداشت گفت حسم میگه آرش

بعد از آرش؟ اون جایی که دید اعدام فری قطعیه، شروع کرد که فری اگه بی گناه بودی هم تقصیر خودته و همون بهتر اعدام شی! به قول خود فری این دیالوگ مخصوص گناه کارهاست، همه مون بارها دیدیم. حرفم اینه عماد تا اینجا رو هوشمندانه اومده جلو ولی با توجه به حرفای فری انصافا حداقل کاری که میتونیم بکنیم اینه که برگردیم و گزینه هایی که گفته رو بیشتر روشون دقت کنیم.

بازم میگم فقط به این خاطر دارم تلاش میکنم چون بازی حساسه و با یه اعدام اشتباه احتمالا به نفع گناهکارا تموم میشه، پس لطفا یکم بشینید به بازی عماد دقت کنید؛ بعد از اعدام فری الان که برگردید و بازی عمادو ببینید خیلی چیزا مشخص میشه. خواهش میکنم به احتمالاتی جز گناهکار بودن من هم فکر کنید! چون این کار رو سر فری انجام ندادیم و ضرر رسید بهمون، لطفا همه احتمالات رو در نظر بگیرید.

---------------------------------

این متنو قبل اومدن داستان نوشته بودم، الان داستان رو هم ببینید گفته ممکنه آرش 2 تا همدست داشته باشه! یه چیز دیگه هم این که لطفا به تیکه هایی از داستان که از اول درباره من و آرش بوده دقت کنید از همون داستان اول تا الان
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 05:29 PM #276
    مسخره ترین و مضحک ترین حرفی که میتونستی بزنی همین بود رضا
    اول بزارین یه بار دیگه یه چیزو همین جا براتون باز کنم چدو یه پست بعد ۱۲ داده بودم که گاد دوباره پاک کرد.

من کاملا پای رای اعدامم به فری هستم،حتی با وجود اینکه احتمال میدادم بی گناه باشه(البته رای من فرقی نمیکرد ولی دوست نداشتم منفعل باشم)چون بازی اشتباهی انجام داد و به اشتباهتش هم قصد ادامه دادن نداشت.کاری به رایش به خودم ندارم،نمونه تناقض و اصرار بر اشتباهش همون حرکت که اول میاد عذرخواهی میکنه بعد میگه اگه بازم برگردم عقب همون کارو میکنم...این مدل بیگناه که یه بار فریب خورده و همچنان از رو نمیره خیلی ببخشید ولی نبودش بهتر از بودنشه.
    این حرفم دارم رک و صاف و علنی میگم که کسی نخواد سو استفاده ای ازش کنه پاشم وای میسم.

در مورد تو رضای عزیز،هممون میدونیم چه بازیکن قابل و در عین حال سخت کوشی هستی،تلاشتم برای ادامه بازی قابل تحسین میدونم به هر حال اگه اون بحث ۳ نفر بودن مافیا درست باشه یعنی در صورت فرض گناهکاریت(که به نظر من هستی)الان یه یار داری،فقط کافیه یه بیگناه دیگه که من باشم رو اعدام کنی تا بازی کاملا برگرده ،ولی خوب همونطور که گفته بودم این فاز عمرا ولت نمیکنم،نه با دلایلت قانع شدم و نه از این سو استفاده ات از بحث اعدام فری خوشم میاد در حالی که خودت زیر زیرکی به فری رای دادی و گفتی ""حالا فری رو بزنیم تا بعدا ببینیم چی میشه""

از همتون میپرسم به نظرتون این حرف گناهکاریه یا منی که علنی بحث کردم و حرفمو حتی با وجود اینکه میشه ازش برداشت های بدی هم کرد رک و پوست کنده گفتم؟
    قیقا رو چه حسابی باید بهت اعتماد کنیم؟چه حرکت درست و قابل اعتمادی از خودت نشون دادی؟
    کسی که سر قضیه ارش یه ذره هم احتمال گناهکاری قائل نمیشه و اونطوری قاطعه رو چطوری باید اینقدر راحت بیگناه در نظرش بگیریم؟

من به رضا رای اعدامم رو میدم و به نظرم بقیه هم همینکارو بکنن،چون اگه گناهکار باشه و این فاز در بره کار هممون ساختست.

رای اعدام به:رضا

با موبایلم قبول کن گاد

- - - Updated - - -

نفر بعدی مافیای عزیز
    شما رو هم کارت دارم انشالله این فاز به خیر بگذره
    Red Dragon آنلاین نیست.

17. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    مورد پسند : 107 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    11-02-2018, 06:07 PM #277
    بله عماد، نبود فری الان بهتر از بودنشه چون خیلی چیز ها رو مشخص کرد. من نگفتم تو قرار بود به کس دیگه ای رای بدی که حالا میای میگی من در هر صورت به فری رای میدادم این حرفی که زدی خودش کاملا نشون میده داری با پس زمینه گناه کاری بازی میکنی و حرف منو مبنی بر حرفای آخر فازت تایید میکنه فری بازیکن خوبیه و همه مون اینو میدونیم، این که این وسط من و فری گول آرش رو خوردیم نشون میده آرش فوق العاده کار کرده نه چیز دیگه ای. من از چیزی سو استفاده نکردم، فقط این دیالوگ "اگه بی گناه باشی هم حقته اعدام بشی" رو تا حالا به غیر از گناهکار از کسی ندیدم این همه فری رای آورد، چرا تنها کسی که همچین حرفی زد تو بودی؟ میشه یه دلیل بیاری؟

عماد جان مافیا اگه 3 نفر بوده باشه با اعدام اشتباه بازی تمومه، چیزی بر نمیگرده، تموم میشه، شرایط رو همه چی آرومه من چقدر خوشحالم جلوه نده کاری که سر فری کردی داری از الان رو منم پیاده میکنی میگی از دلایلم قانع نشدی؟! خب معلومه مگه دلیل آوردم که تو قانع بشی؟ اگه میخواستم تو رو قانع کنم رای نمیدادم بهت که بعدشم من الان دوباره 10 خط درباره رای بی معنی و عجیبت به ارش حرف زدم اصلا انگار نه انگار همچنان دایورت میکنی و جواب نمیدی غیر از اینه که جوابی نداری بدی؟ بعدشم من از چیزی سو استفاده نمیکنم، من اولین نفر به فری رای دادم پس اگر هم کسی قرار باشه از اعدام فری سو استفاده کنه تویی نه من ولی فرق ما چیه؟ فرق ما اینه که من مثل فری گول آرش رو خوردم و حالا که فری اعدام شده سعی میکنم برگردم و از حرفایی که زده استفاده کنم، ولی تو میگی نه بی گناهم بود حقش بود اعدام بشه! آره کی به کیه از بی گناها یه نفر کم شه دیگه چه فرقی داره برا من کی و تاکید هم میکنم من "زیر زیرکی" به فری رای ندادم من اولین نفر رای دادم کاملا هم واضح و مشخص بود کسی که "زیر زیرکی" رای داد اتفاقا خودت بودی که بعد هم اومدی با عبارت هایی مثل "اگه بی گناه باشی هم حقته" خودتو بکشی کنار. من یه سوال از همه دارم، کسی که سعی میکنه از زیر رایی که داده با گفتن این جملات در بره و شونه خالی کنه گناه کاره یا بی گناه؟ تا حالا دیدید بی گناه همچین کاری کنه؟ بی گناه واسه چی باید بخواد از رایش اینطوری بترسه و راه واسه فرار باز بزاره؟

عماد خان میشه بحث های علنیت رو با آرش و فری بیاری ما ببینیم علنی؟! اگه منظورت از علنی همون "اگه بی گناه باشی حقته" هست که اونو توضیح دادم، اون حرف همیشگی گناه کاراست که بعدا راه فرارشون باز بمونه. و بازم میگم از بین همه کسایی که به فری رای دادن فقط تو همچین حرفی زدی.

و باز هم تکرار میکنم عماد باور کن من نمیخوام تو بهم اعتماد کنی اون پست خطاب به 3 نفر دیگه بود

دوباره قضیه آرش؟

کسی که سر قضیه ارش یه ذره هم احتمال گناهکاری قائل نمیشه و اونطوری قاطعه رو چطوری باید اینقدر راحت بیگناه در نظرش بگیریم؟
    همین حرفو سر اعدام فری نزدی؟ مرد و باش بگو گفتی یا نه یا میخوای بعدا درباره منم بگی اگه بی گناه بود تقصیر خودش بود؟

کلا برگردید رای دادن های عماد رو ببینید، سر آرش که بدون هیچ دلیل و منطقی گفت من بهت رای میدم، آخر سرم که اعدامش قطعی شده بود اومد گفت حسم میگه آرش یعنی حتی خودشم قبول داشت دلیل و منطق محکمی برای اعدام آرش نداره! سر اعدام فری هم که با اون عبارت های معروف کاملا سعی کرد کار خودشو برای این فاز راحت کنه و بهونه شو داشته باشه، من میخوام بدونم این مدل رای دادن با ترس واسه گناه کاره یا بی گناه؟ بی گناه واسه چی باید راه فرار واسه خودش باز بزاره؟

@محمد امین @صدرا @امین

خواهشا دقت کنید با توجه به داستان الان 2 تا مافیا مونده و هنوز و با اعدام اشتباه کار تمومه.
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 06:32 PM #278
    اتفاقا اون کسی که خودشو زده به نفهمیدن تویی نه من

من بدون دلیل به ارش رای ندادم،دلیل هامو داشتم‌ذکر هم کردم،حالا اینکه تو میگی دلیل هاتون شخمی بوده و من و فری که که به دلیل بازی خوب ارش ( ) گول خوردیم خوبیم و درست بازی کردیم دیگه میشه نظر خودت.

اتفاقا دقیقا خود تو بودی که زیر زیرکی رای دادی به فری،دلیل نفر اول رای دادنت هم همین بود که بیای الان این حرفو بزنی.
    جواب حرف منو ندادی،من علنی با علم به اینکه ممکنه از این حرف برداشت گناهکاری بشه و گناهکارایی مث خودت روش جو بودن اون حرفا رو زدم و با فری بحث کردم و پاشم هستم،،،حالا تو به این حرف من گیر دادی ولی چطوره که خود تو در اول فاز، """تاکید میکنم"""" در اول فاز ""بدون شنیدن دفاعیات فری""" میای رای اعدام میدی و میگی ""اول فری رو بزنیم تا ببینیم بعد چی میشه""" میشی بی گناه؟

ایا کار و حرف من درست بوده که بعد از شنیدن همه حرفا و دفاع ها بعد از رد و بدل کردن سوال ها و جوابا حرفمو زدم و رای اعدام دادم،یا تو که اول فاز بدون شنیدن هیچ حرفی اون جمله رو به کار میبری و رای اعدام میدی؟؟؟
    ضمن اینکه من گفتم بازم میگم،با توجه به حرفی که فری زد راجبه اینکه اگه بازمم برگردم عقب دوباره همون کار رو میکنم و لجبازی و تناقض نسبت به عذرخواهی اولیش و اصرار به اشتباهش اون حرف رو زدم،و بازم میگم،بعد بازی هم میگم،به خودشم میگم،کاملا پای اون حرفم هستم.بی گناهی که لجبازی کنه و به اشتباهش اصرار بورزه حضورش بازی بی گناها رو از هر گناهکاری بیشتر نابود میکنه.

دوستان خواهش میکنم این پست رو دقیق و با ذهن باز بخونین،به سابقه بازی رضا توی فاز های قبلی توجه کنین و خودتون منطقی قضاوت کنین ببینین حرف کی جو دادنه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    بله عماد، نبود فری الان بهتر از بودنشه چون خیلی چیز ها رو مشخص کرد. من نگفتم تو قرار بود به کس دیگه ای رای بدی که حالا میای میگی من در هر صورت به فری رای میدادم این حرفی که زدی خودش کاملا نشون میده داری با پس زمینه گناه کاری بازی میکنی و حرف منو مبنی بر حرفای آخر فازت تایید میکنه فری بازیکن خوبیه و همه مون اینو میدونیم، این که این وسط من و فری گول آرش رو خوردیم نشون میده آرش فوق العاده کار کرده نه چیز دیگه ای. من از چیزی سو استفاده نکردم، فقط این دیالوگ "اگه بی گناه باشی هم حقته اعدام بشی" رو تا حالا به غیر از گناهکار از کسی ندیدم این همه فری رای آورد، چرا تنها کسی که همچین حرفی زد تو بودی؟ میشه یه دلیل بیاری؟

عماد جان مافیا اگه 3 نفر بوده باشه با اعدام اشتباه بازی تمومه، چیزی بر نمیگرده، تموم میشه، شرایط رو همه چی آرومه من چقدر خوشحالم جلوه نده کاری که سر فری کردی داری از الان رو منم پیاده میکنی میگی از دلایلم قانع نشدی؟! خب معلومه مگه دلیل آوردم که تو قانع بشی؟ اگه میخواستم تو رو قانع کنم رای نمیدادم بهت که بعدشم من الان دوباره 10 خط درباره رای بی معنی و عجیبت به ارش حرف زدم اصلا انگار نه انگار همچنان دایورت میکنی و جواب نمیدی غیر از اینه که جوابی نداری بدی؟ بعدشم من از چیزی سو استفاده نمیکنم، من اولین نفر به فری رای دادم پس اگر هم کسی قرار باشه از اعدام فری سو استفاده کنه تویی نه من ولی فرق ما چیه؟ فرق ما اینه که من مثل فری گول آرش رو خوردم و حالا که فری اعدام شده سعی میکنم برگردم و از حرفایی که زده استفاده کنم، ولی تو میگی نه بی گناهم بود حقش بود اعدام بشه! آره کی به کیه از بی گناها یه نفر کم شه دیگه چه فرقی داره برا من کی و تاکید هم میکنم من "زیر زیرکی" به فری رای ندادم من اولین نفر رای دادم کاملا هم واضح و مشخص بود کسی که "زیر زیرکی" رای داد اتفاقا خودت بودی که بعد هم اومدی با عبارت هایی مثل "اگه بی گناه باشی هم حقته" خودتو بکشی کنار. من یه سوال از همه دارم، کسی که سعی میکنه از زیر رایی که داده با گفتن این جملات در بره و شونه خالی کنه گناه کاره یا بی گناه؟ تا حالا دیدید بی گناه همچین کاری کنه؟ بی گناه واسه چی باید بخواد از رایش اینطوری بترسه و راه واسه فرار باز بزاره؟

عماد خان میشه بحث های علنیت رو با آرش و فری بیاری ما ببینیم علنی؟! اگه منظورت از علنی همون "اگه بی گناه باشی حقته" هست که اونو توضیح دادم، اون حرف همیشگی گناه کاراست که بعدا راه فرارشون باز بمونه. و بازم میگم از بین همه کسایی که به فری رای دادن فقط تو همچین حرفی زدی.

و باز هم تکرار میکنم عماد باور کن من نمیخوام تو بهم اعتماد کنی اون پست خطاب به 3 نفر دیگه بود

دوباره قضیه آرش؟

همین حرفو سر اعدام فری نزدی؟ مرد و باش بگو گفتی یا نه یا میخوای بعدا درباره منم بگی اگه بی گناه بود تقصیر خودش بود؟

کلا برگردید رای دادن های عماد رو ببینید، سر آرش که بدون هیچ دلیل و منطقی گفت من بهت رای میدم، آخر سرم که اعدامش قطعی شده بود اومد گفت حسم میگه آرش یعنی حتی خودشم قبول داشت دلیل و منطق محکمی برای اعدام آرش نداره! سر اعدام فری هم که با اون عبارت های معروف کاملا سعی کرد کار خودشو برای این فاز راحت کنه و بهونه شو داشته باشه، من میخوام بدونم این مدل رای دادن با ترس واسه گناه کاره یا بی گناه؟ بی گناه واسه چی باید راه فرار واسه خودش باز بزاره؟

@محمد امین @صدرا @امین

خواهشا دقت کنید با توجه به داستان الان 2 تا مافیا مونده و هنوز و با اعدام اشتباه کار تمومه.
    ضمنا ۱نکته جا موند

نوشتی ""کاری که سر فری کردی رو از الان داری سر من در میاری""

اولا من اخرین نفر بودم که به فری رای دادم(اگه اشتباه نکنم) و بدون رای من هم کاملا اعدام بود و هیچ نیازی به رای من نداشت.
    میتونستم رای پرت بدم و یا امان بگیرم و هیچکدوم اون حرفا رو هم نزنم که تو ازش استفاده کنی،میتونستم مثل تو زیر زیرکی رای بدم و بگم حالا فعلا فری رو بزنیم تا فاز بعدی.
    ولی نه این کارو نکردم چون بیگناهم و با منطق مسیر بازی رو میرم جلو،سوال و جواب کردم،دفاعشو شنیدم و در نهایت با وجود اینکه نیازی نبود رای دادم،،،،چون کار درست بود،چون باید کار درست رو انجام داد حتی اگه حرف و حدیث به وجود بیاره،نخواستم منفعل و بی خ##ه باشم.

پس به هیچ عنوان حق نداری اعدام فری رو گردن من بندازی چون بدون رای من اعدام بود و منم ""هیچگونه"" انگیزه ای برای رای دادن بهش نمیتونستم داشته باشم چون به هر حال بدون رای منم یه مرده متحرک بود.
    Red Dragon آنلاین نیست.

19. تازه کار

پسندیده
    0
    11-02-2018, 06:50 PM #279
    اصلا فکر نمی کردم فری بیگناه باشه جوری از آرش محکم دفاع میکرد که من هر جور حساب میکردم باید یار میبودن که انقدر مطمئن بودن از هم.بیگناه بودن فری باعث شده از رای دادن به رضا بترسم. بعد چند جا خودشون اشاره زده بودن به اینکه مافیا 3 نفرن و واسه من مگر اینکه رضا و فری و آرش یار باشن منطقی نبود اصلا. الان می گم چرا. نگاه کنین الان داستان هم اشاره کرد که آرش دو تا یار داره. از اونجایی که فری میدونیم بیگناه بود, در نتیجه چه رضا گناهکار باشه چه بیگناه یک یا دو مافیا دیگه میمونه که میتونست به امین رای بده و بازیو 3 به 3 کنه و مافیا ببرن, اما این اتفاق نیوفتاد. که تنها توضیح منطقیش میتونه این باشه که امین هم منفی ا و اون مافیا سوم فرق نمیکرد به آرش رای بده یا امین, به هر حال 3 به 3 نمیشدن . اما اینا همه به این بستگی داره که مافیا 3 نفرن یا دو نفر.
    Mamalgr آنلاین نیست.

20. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 06:55 PM #280
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    اصلا فکر نمی کردم فری بیگناه باشه جوری از آرش محکم دفاع میکرد که من هر جور حساب میکردم باید یار میبودن که انقدر مطمئن بودن از هم.بیگناه بودن فری باعث شده از رای دادن به رضا بترسم. بعد چند جا خودشون اشاره زده بودن به اینکه مافیا 3 نفرن و واسه من مگر اینکه رضا و فری و آرش یار باشن منطقی نبود اصلا. الان می گم چرا. نگاه کنین الان داستان هم اشاره کرد که آرش دو تا یار داره. از اونجایی که فری میدونیم بیگناه بود, در نتیجه چه رضا گناهکار باشه چه بیگناه یک یا دو مافیا دیگه میمونه که میتونست به امین رای بده و بازیو 3 به 3 کنه و مافیا ببرن, اما این اتفاق نیوفتاد. که تنها توضیح منطقیش میتونه این باشه که امین هم منفی ا و اون مافیا سوم فرق نمیکرد به آرش رای بده یا امین, به هر حال 3 به 3 نمیشدن . اما اینا همه به این بستگی داره که مافیا 3 نفرن یا دو نفر.
    ممل جان دلیل رای اوردن فری و اعدام قاطعش بازی بد اشتباه خودش بود،برای همین گناهکارو بی گناه همه بهش رای دادن.
    به خاطر اینکه با دفاعیتاش نتونست حتی یه نفر رو هم به رای ندادن بهش ترغیب کنه و تا اخر به اشتباهش پا فشاری میکرد.

خواهش میکنم کلیه پست های بعد داستان این فاز رو بخون و نظرت رو بده خصوصا پست ۲۷۷ رضا و ۲۷۸ من رو

امروز رو اگه بیگناهی یکم بیشتر فعال باش خواهشا،بازی حساسه.
    Red Dragon آنلاین نیست.