alt
صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست

قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

#1 10-23-2018, 10:14 PM
    سلام. بازم ما اومدیم.

یه مافیای خیلی ساده و جمع و جور داریم. بازی از گروه مافیا و شهروندان تشکیل شده و این دور هیچ نقش فرعی نداریم. شهروندان و مافیا همه بی نقش هستن. تیر مافیا محدود هست و هر شبی که تیر می زنن، چند نفر از شهروندان به قید قرعه ضد ضربه میشن و البته بهشون گفته نمیشه. دیگه یه کاری کردم هیچ ادعا و اشاره ای نتونید بکنید موجودات بی ادب.

فازها از ساعت 4 بعدازظهر تا 11 شب هست. البته اگه کسی نتونست در این زمان بیاد، قبلش می تونه یک پست بده؛ ولی بحث نداریم در بقیه ساعات.
    فاز اول شناسایی هست و تا چند دقیقه دیگه با پست داستان و افراد آغاز میشه. همه باید یک پست بدن تا فردا ساعت 4 به عنوان اعلام حضور؛ وگرنه گادکش میشن. در سایر فازها هم هر دو فاز پشت هم باید 5 پست مفید داشته باشید حداقل (فاز اول و دوم استثنا میشه).
    تعداد رای لازم برای اعدام فعلا نصف + 1 هست؛ بعدا ممکنه کمتر هم بشه.

داستان این دور ممکنه حاوی نکات ریزی باشه و باید دقت کنید. می تونید از داخل داستان به افرادی که اسم برده شده اتهام بزنید، ولی نباید فقط براساس داستان رای بدین. چون خودتون ضرر می کنید. داستان کاراگاهی هست و یه سر نخ هایی توشه که ممکنه اشتباه یا درست باشه. بر اون اساس باید بحث کنید. هرچی داستان جلوتر بره اطلاعات بیشتر میشه ولی گره ها فقط در داستان نهایی باز میشه و اینجوری نیست که گناهکار ها رو در داستان لو بدیم. باید بر اساس واکنش های افراد به اتهام ها رای بدین.

قوانین ساده بازی هم مثل قبل هست و تکرار نمی کنم. یه پیام تو تلگرام بدین بگم گناهکارین یا نه.

God آنلاین نیست.

2. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    10-23-2018, 11:02 PM #2
    داستان بازی از این قراره که در پارکینگ یک ساختمان 3 طبقه و هر طبقه 2 واحدی، یک جسد کشف میشه و کاراگاه دنبال قاتل یا قاتلین می گرده. افراد ساکن در ساختمان:

طبقه اول:
    واحد 1: آرش پیوندی و رضا؛ که دانشجویان سال دوم و سوم داروسازی دانشگاه تهران هستن.
    واحد 2: فری؛ وکیل پایه 1 دادگستری که میگن با خلافکارها راحت تر کار می کنه. دفترش هم تو خونه ش هست.

طبقه دوم:
    واحد 3: صدرا، آرش سیفی پور و عماد؛ دانشجویان سال اول مهندسی دانشگاه تهران هستن که از یک مدرسه قبول شدن و باهم خونه گرفتن. رشته شون به ترتیب مکانیک، کامپیوتر و پلیمر هست.
    واحد 4: خالی هست.

طبقه سوم:
    واحد 5: امین خلفی؛ دانشجوی انصرافی معماری که در شرکت های هرمی فعالیت می کنه و خونه ش معمولا شلوغه.
    واحد 6: محمدامین؛ جراح و دندانپزشک که تو یه کلینیک نزدیک دانشگاه کار می کنه.

افراد حاضر در بازیم گفتم دیگه عملا. این فاز فقط یه پست بدین جهت شروع. دری وری نگین که خفه تون نکنم. بازی به طور رسمی با داستان فردا عصر ساعت 4 شروع میشه.

God آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-23-2018, 11:28 PM #3
    سلام خدمت همهامیدوارم دور خوبی باشه
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

4. دروگر

پسندیده
    290
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    10-23-2018, 11:32 PM #4
    با سلام

امین دانشگارو انصراف دادی اخر؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    10-23-2018, 11:52 PM #5
    درود درود
    FM90 آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    10-24-2018, 12:10 AM #6
    سلام سلام
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 17 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    10-24-2018, 12:34 AM #7
    اقا من اعتراض دارم.
    منم داروسازی میخونم،پلیمر چیه؟
    Red Dragon آنلاین نیست.

8. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-24-2018, 01:38 AM #8
    سلام آرش سیفی پور هستم خوشحالم که در جمع شما دوستان هستم
    Madness آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    10-24-2018, 01:44 PM #9
    سلام
    آقا چه وضعیه ساختمونه یا نرکده یعنی چی تو هر اتاق 2 3 تا پسر ریخته
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

10. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    10-24-2018, 04:35 PM #10
    داستان بازی (بخش دوم)

صبح روز چهارشنبه 2 آبان، یک گزارش مخفیانه به دفتر کاراگاه مهدی (IDEMAHDI) ارسال شد. فردی به نام سید امیرحسین گزارش داده بود که در ساختمانش جنازه ای در باغچه! پیدا شده. کاراگاه، سیدُ احضار کرد تا ماجرا رو شرح بده.

مهدی: شما مالک ساختمان هستید؟
    سید: بله. در واقع 5 واحدش مال منه و بقیه اجاره س.
    مهدی: خودتون ساکن هستید؟
    سید: نه. هرزگاهی سر می زنم ببینم مشکلی نباشه. به گل و گیاهام آب میدم. این جوونا که به فکر این چیزا نیستن. البته، شارژ ماهانه رم می گیرم.
    مهدی: ماهی چقدره؟
    سید: مفت! 300.
    مهدی: پول قبض ها هم با شماست دیگه؟
    سید: نه قربونت. اونا با خودشونه. اینا خرج ساختمانه. تعمیراتی باشه. نوسازی ای چیزی.
    مهدی: اینا رو مگه مالک نباید بده؟
    سید: اختیار دارید. تازه دانشجویی حساب کردم از بعضیاشون 290 میگیرم.
    مهدی:
    سید: قبلا طی شده باهاشون آقا. می تونستن قبول نکنند.
    مهدی: بر پدر نظام سرمایه داری لعنت.
    سید: چی؟
    مهدی: هیچی. جسدُ چجوری پیدا کردید؟

سید: امروز رفتم باغچه رو آب بدم. دیدم انگار خاک باغچه دستکاری شده. یه مقداری کندم و دیدم... بعله.
    مهدی: تو گزارش نوشته شده جسد متعلق به یک خانم 20 ساله بوده که عریان هم خاک شده بوده و ما فعلا مشخصاتی نداریم. همچین کسی ساکن ساختمان بوده؟
    سید: آره لخت بود. نه هیچ خانمی نداریم الان متاسفانه. یک زن و شوهر بودند که رفتند و الان واحدشون خالیه. قیمتشم مفته گروهبان. خودت یا همکارات خواستین یه ندا بده ردیفش می کنم با تخفیف ویژه. فقط این جسده رو یجوری حلش کن مشکل ساز نشه برای ما. آره قربونت.
    مهدی: من سرهنگم. مگه کوری؟ بعدم پرونده یک روند قانونی داره باید بهش رسیدگی بشه.
    سید: ببخشید جناب سرهنگ. من سربازی معاف شدم. از این درجات و اینا اطلاع ندارم.
    مهدی: معلومه نداری. سروانم.
    سید: شما برا ما همون سرهنگی. اینُ یه جوری حلش کن مشتری بیاد نفهمه. شیتیلتم محفوظه.
    مهدی: رشوه میخوای بدی بیشرف؟
    سید: نه. شیتیل. 50 تا
    مهدی: مرد حسابی 50 هزار تومنُ الان سگ قبول می کنه؟
    سید: میلیون بفهمن همچین چیزی هست دیگه ملکم ارزش نداره. دمت گرم. نفهمن. خودمون پیداش می کنیم قاتل عوضی رو.

مهدی: هممممم (با لبخند). حالا میشه یه فکرایی کرد. کسی که نمی دونه؟ جنازه الان کجاست؟
    سید: خیر. بنده پرس و جو کردم. گفتن به شما زنگ بزنم. کارتون درسته. جنازه رم دست نزدم. همونجاست. کسی هم ندید که من رفتم تو باغچه. البته این طور به نظر می رسید.
    مهدی: کی گفت؟
    سید: نمی تونم بگم که. آدم باید امانت دار باشه.
    مهدی: باشه. نگو. الان پرونده رو به جریان میندازم.
    سید: عه. چه کاریه. پویا گفت.
    مهدی: ای لعنت... . اون از کجا... . خب ولش کن. یه سری اطلاعات لازمه. اونایی که نوشتی در مورد افراد، ناقصه. باید کامل تر بگی بتونیم بازجوییُ شروع کنیم.
    سید: خب شما اسم ببر من هرچی بلدم میگم.

مهدی: آرش پیوندی و رضا.
    سید: کار اونا نیست. چیز ِ لازم برای این کارا رو ندارند.
    مهدی: من میگم کار کی ممکنه باشه یا نه. تو هرچی می دونی بگو.
    سید: اینا بلد نیستند میوه پوست بکنند. قتل؟ خیلی بعیده. بچه های درسخونی هستند. ماه قبل کارنامه هاشونُ دیدم. نمره شون خوب بود.
    مهدی: خب. همین؟
    سید: آره دیگه سرهنگ ما که فضول نیستیم.
    مهدی: آره راست میگی. اون 3 تای دیگه چی؟ آرش سیفی پور و صدرا و عماد.
    سید: اونا که تازه اومدن از شهرستان. از رشت اومدند. ازین کارا بلد نیستند. ببینند غش می کنند. ازینا چیز زیادی نمی دونم. تازه اومدن.
    مهدی: اون وکیله چی؟ فری.
    سید: ازون اصلا خوشم نمیاد. و رد هم نمی کنم که ممکنه کار خودش باشه. ولی اینقدر عقل داره که جنازه رو تو باغچه خونه چال نکنه.
    مهدی: ای بابا. لاشی میگم اطلاعات بده. پیگیری و قضاوتش با منه. هی میگه کار این نیس کار اون نیس.
    سید: میخوام کمکت کنم راحت تر به نتیجه برسی.
    مهدی: امین خلفی چی؟
    سید: ازونم اصلا خوشم نمیاد. و رد هم نمی کنم که ممکنه کار خودش باشه.
    مهدی: ولی اینقدر عقل داره که...
    سید: نه اتفاقا نداره. کسیُ بکشه تو همونجا چالش می کنه.
    مهدی: چطور؟
    سید: مقدار زیادی فراخ هست. عقل درستی حسابیم داشت نمی رفت نتورک و این مزخرفات.
    مهدی: فراخ چیه؟ منظورت ..ن گشاده؟
    سید: بله. گفتم بی ادبی نکنم. خیلیم گشاده.
    مهدی: اون دکتره چی؟ محمدامین.
    سید: اون آدم متشخصیه. با یک نفر تو یه مطبی شریکه. یه بارم رفتم عصب کشی کردم، هیچی پول نگرفت ازم. منم ماه بعد تو شارژش 70 تومن تخفیف دادم.
    مهدی: لاشی عصب کشی 700 تومنه!
    سید: اینا جوونند. ارزون میگیرند ملت باید پیششون. بعدم من چند نفر بهش معرفی کردم، گفتم ازینا زیاد بگیر. شما نگران نباش. من به کسی بدهکار نمی مونم. الانم شماره حسابتُ بده 20 تا بزنم برات.
    مهدی: اونجوری نمیشه. خودم میگم کِی بزنی. فعلا نمیخواد بدی. خب. پس فعلا صداشُ در نیار. من میام به عنوان مشتری اون واحدُ می گیرم ازت. ته و توی قضیه رو در میاریم. کسی نمی دونه همچین جنازه ای هست، به جز من و تو؟
    سید: خیر قربان.:ی پویا هم می دونه البته.
    مهدی: کی با اون کنار بیاد حالا... . خب پس من عصر میام ساکن میشم. مبله س دیگه؟
    سید: البته. همسری چیزی ندارید؟
    مهدی: نه. اتفاقا دنبال خونه هم بودم. کسی شک نمی کنه.

خب. بدین ترتیب مهدی به عنوان بازاریاب یک شرکت خارجی وارد ساختمان شد و تصمیم گرفت اول کار، امین خلفی، فری و محمد امین رو زیر نظر بگیره. چون زیر نظر داشتن این همه آدم کار سختی بود، ناچارا با پویا هم تماس گرفت که در خارج ساختمان، فعالیت اینا رو دنبال کنه.

ادامه بازیُ پی بگیرید. به جز محمدامین که سایت اومد ولی مشکل داشت در ارسال پست، بقیه اومدن و ایشالا این دور گادکش نداریم.

پست زودتر ارسال میشه چون کار دارم. ولی فاز از 4 تا 11 هست. انسان باشید.

God آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 17 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    10-24-2018, 08:32 PM #11
    حضرات محترم کسی بازی میکنه یا نه؟
    بیاین یه صحبتی بکنیم ببینیم قضیه از چه قراره
    Red Dragon آنلاین نیست.

12. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    10-24-2018, 08:46 PM #12
    خب خیلی جالبه داستان چیزی فعلا نمیشه ازش فهمید ولی از الان باید سرنخ ها و نشونه های احتمالی رو یادمون باشه...

بقیه پست بدید

13. مافیایی

پسندیده
    37
    ویترین مدال
    10-24-2018, 08:47 PM #13
    خب بپاچین تو بازی
    ببینیم چه برداشتی میتونیم داشته باشیم.
    SadRa آنلاین نیست.

14. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-24-2018, 09:07 PM #14
    خب به نظرم کم کم بازیو شروع کنیم که تا قبل شنبه تموم شه

به نظرتون از داستان میشه چیزی در مورد بالانس فهمید؟ کلا نظرتون در مورد بالانس
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    10-24-2018, 09:33 PM #15
    عماد و رضا خودتون هنوز یه پست دادین که تز بقه میخواین فعال باشن؟ بازی هنوز شروع نشده لامصبا. بقیه پست بدین و وقتی میگن ک ادم خودش بیش از یک پست مفید داده باشه حد اقل.
    آرش راجع به بالانس هم بنظرم با توجه به تم ساده ی بازی معقولانه ترین بالانس ممکن و داریم. از 8 نفر مثلا 3 گناهکار 5 بی گناه با توجه ب اینکه گناهکاراهم بی نقشن این معقولتره بنظرم.
    FM90 آنلاین نیست.

16. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    10-24-2018, 09:54 PM #16
    سلام این اولین پست رسمی من تو بازیه مافیاس هنوز کسی رو نمیشناسم به قوانین ناواردم وسعی میکنم که حضور داشته باشم حداقل.باچیزایی که تاالان خوندمو چیزایی که شنیدم از این بازی توی فاز روز باید بحث زیاد باشه که بشه توش به یه نتیجه ای رسید وفعلا چون فازای اوله بازی هنوز گرم نشده
    Madness آنلاین نیست.

17. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    10-24-2018, 10:04 PM #17
    اوه اوه فری با توپ پر اومده دوباره کلا گفتم که بیاید پست بدید دیگه چی گفتم مگه
    بالانس به نظرم 6 به 2 باشه، احساس میکنم اگه 3 تا گناهکار باشه خیلی زود بازی تموم میشه نمیدونم بازم از گاد هیچی بعید نیست

18. مافیایی

پسندیده
    37
    ویترین مدال
    10-24-2018, 10:40 PM #18
    منم اگه گاد بودم بالانس و 6 به 2 میزاشتم
    ولی چون گاد یه بازیه کوچیک و جم و جور کرده احتمال 5 به 3 هم ممکنه
    SadRa آنلاین نیست.

19. دروگر

پسندیده
    290
    ویترین مدال
    10-24-2018, 11:03 PM #19
    در مورد بالانس هم من فعلا همون 2 یا 3 از 8 رو در نظر میگیرم که تازه به قول رضا 3 از 8 خیلی کارشون راحت میشه گرچه پویا بخواد اذیت کنه 1 از 8 هم میذاره البته بیشتر حرکت متینیه این
    خب خیلی جالبه داستان چیزی فعلا نمیشه ازش فهمید ولی از الان باید سرنخ ها و نشونه های احتمالی رو یادمون باشه...

بقیه پست بدید
    یکم از این سرنخ ها و نشونه های احتمالی بیار از داستان که از الان بهش توجه کنیم

Arash آنلاین نیست.

20. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 2 بار در 1 پست
    10-24-2018, 11:55 PM #20
    سلام من هر کار میکنم با گوشی خودم تو سایت لاگین نمیشه ایشالا از فردا در خدمتم
    Mamalgr آنلاین نیست.