alt
صفحه 13 از 18 نخستنخست ... 391011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 260 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-31-2018, 07:54 PM #241
    نمیخواستم جدی پست بدم منتها زشته و به احترام شما بازی میکنم (الکی مثلا )
    الان 6 نفریم
    اگه گناهکارا رو 3 نفر در نظر بگیریم کارمون خیلی سخت میشه چون یه اعدام اشتباه میتونه بازیو خراب کنه واقعا
    امیدوارم همون 2 نفر باشن تا کارمون ساده تر باشه
    من منتظرم ببینم فری چی داره بگه
    اگه رضا واقعا بیگناه باشه بدترین بیگناه تمام ادوار بوده به نظرم
    من نظرم رو فریه برای امشب چون واقعا اون دست و پا زدنای ته فازش شدیدا عجیب بود برام
    اما منتظرم بیاد صحبت کنه ببینم چی داره بگه

- - - Updated - - -

فک کنم تو اینجور شرایط فقط باید یه مافیا با یرچسب روی پیشونیش معرفی کنی تا اون بی گناه «مورد نظر» رایشو برگردونه و رای های مساوی بشه اینجوری لا اقل هم ی مافیا میمیره و بالانس بازم مساوی میشه. من اعتراف میکنم یه مافیام به من رای بدین

فقط همین
    بیگناه باشین پوستتون کندس چطور یه بیگناه میتونه اعتماد کنه انقد ساده به یه نفر تو بازی آخه؟
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    92
    مورد پسند : 66 بار در 20 پست
    ویترین مدال
    10-31-2018, 08:21 PM #242
    دوستان من نه داستان و خوندم نه پستا رو.... فقط اومدم بگم تنها گناه من اعتماد به داستانای پویا بود و اینکه ارش و رضا خوب بازی کردن و مطابق داستان بازی میکردن و پستاشون بنظرم منطقی بود:/ تنها اشتباهم اعتماد به پویا خوردن گولش بود الانم واقعا دیگه حوصله بازی ندارم فقط اومدم ک زحمت بقیه بی گناها هدر نره مخصوصا امین ک یه عذر خواهی بهش بدهکارم. همین

بنظرم الان تو بی گناهی صدرا و امین شکی نمیتونه باشه. البته اطمینانی هم در کار نیست ولی منطقا اینا از اول با آرش درگیر بودن و جور در نمیاد بگیم هم تیمی بودن. این از این دوتا من و سیفی پورم اگ حساب نکنین میمونه عماد و ممل و رضا
    یا توجه به اینکه رای اخر عماد تعیین کننده بود ولی بازم میشه گفت برای اعتماد خری بوده اون رای چند درصدی
    رضا و ممل هم جفتشون ی انداره ان چون رضا اگه همدست ارش بود انقد مطمعنن نمیرفت سمتش و خیلی تابلو بود بنظرم. از اونور ممل هم رای اخرشو به ارش داد که البته اونم غیر طبیعی نیست ک بخواد اعتماد خری کرده باشه. پیشنهاد من اینه که از بین ممل و رضا یکیو اعدام کنیم ترجیحا رضا ولی نمیشه گفت با قطعیت ک اونه بنظر من از بین رضا و عماد و ممل یکی یا دوتاشون گناهکاره.

همین بود حرفای من حالا میخواین منم اعدام کنین شایدم حقم بود ک اعتماد کردم به داستان. به شخصه دیگه داستانای پویا رو نمیخونم حتی اگه در حد نوبل بنویسه:/
    ولی خوب در نهایت با خودتونه تصمیم من رایم احتمال قوی رضاست اگر رای بیاره.
    FM90 آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 23 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    10-31-2018, 08:26 PM #243
    عجب رویی داری خدایی،یعنی اینی که هنوز اسم منو بین کاندیدای گناهکارا میاری شاهکاره در جای خودش.

عزیزم،شما پست ۲۳۰ و ۲۳۲(زنده باد گادفادر) رو چطوری توضیح میدی؟اصلا درک نکردم اون وسط معنی این کارت چی بود
    Red Dragon آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    10-31-2018, 08:27 PM #244
    البته حق میدم یاور نکنین این حرفارو منم بودم شاید توجه نمی کردم. خیلی چش بسته اعتماد کردم ب داستانا و ساده لوح بازی دراوردم. ببخشید خلاصه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها
    عجب رویی داری خدایی،یعنی اینی که هنوز اسم منو بین کاندیدای گناهکارا میاری شاهکاره در جای خودش.

عزیزم،شما پست ۲۳۰ و ۲۳۲(زنده باد گادفادر) رو چطوری توضیح میدی؟اصلا درک نکردم اون وسط معنی این کارت چی بود
    کسی ک اعتماد کرده باشه چش بسته دیگه فکر اینو نمیکنه ک ممکنه اشتباه کرده باشه.
    FM90 آنلاین نیست.

5. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    10-31-2018, 08:40 PM #245
    آقا

این که نقطه ضعف چی بوده و اینا باید پیش خودم محفوظ بمونه که بعدا دوباره ازش استفاده نشه این از این!

این که میگید این پست آخرم خوب نبود، واقعا ته کاری که الان میتونم بکنم همینه، به قول مهران مدیری تو اون سکانسه: من فقط آشتباهی بودم چه دفاعی از خودم بکنم؟! من بی دفاعم

بعدشم امین خان، اگه بی گناه باشی هیچوقت به خاطر اون پست مسخره اون شب نمیبخشمت هنوزم میگم اون پست پر از استدلال ها و دلایل مسخره بود!

من فقط میتونم بگم اگه هم دست آرش بودم این حجم از نزدیک بازی کردن نمیتونست وجود داشته باشه! الان بیاید فرض بگیریم مافیا 2 نفر بوده از اول، درست؟ که البته به نظر من نیست:

یکی شون آرش بوده، اون یکی بر اساس نظر بی گناها الان یا من باید باشیم یا فری، که من بر اساس همون نزدیک بازی کردنه میگم واقعا خیلی منطقی تره فری رو انتخاب کنید اگه برگردید به بازی از اول نگاه کنید، من تا قبل فاز دیروز اولین گزینه رایم تا دو فاز فری بود، ولی چی شد که دیشب عوض شد؟ یک اون پست تاریخی امین که واقعا افتضاح بود، بازی صدرا الانم میگم بی گناهانه نیست چون خیلی یه طرفه و لجباز بازی میکنه؛ و عمادی که خیلی راحت اون استدلال های خنده دار امین رو قبول میکرد من مسیرو از فاز دیروز اشتباه رفتم چون عوامل زیادی دست به دست هم دادن، نمیخوام بگم همه بد بودن من خوب، منم بد بودم، ولی بقیه هم تاثیر داشتن تو روند دیروز اگه منطقی نگاه کنید همش تقصیر من نیست

حالا در نظر بگیریم مافیا 3 نفر بوده:

یکیشون آرش بوده، دو تا الان مونده، آیا منطقیه هم من و هم فری اینقدر واضح بخوایم خودمونو تابلو کنیم از اول کار که اگه آرش اعدام شد مستقیما گزینه های بعدی خود ما باشیم؟ 3 نفر تو 8 نفر، اونم وقتی یه بی گناه گادکش شده، عدد بزرگیه؛ هیچ دلیلی نداره هر 3 نفر بخوان خودشونو تابلو کنن؛ بازم منطقی ترین حالت اینه که از بین من و فری یکیمون با آرش باشه که بالا توضیح دادم و یکی از بین کسایی باشن که به آرش رای دادن تا راه در رو براشون باز بمونه، که اون یه یک نفر رو بعدا میگم به کی شک دارم.

این دفاع منه تا جایی که تونستم توضیح دادم امیدوارم مورد قبول واقع بشه
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-31-2018, 08:50 PM #246
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    البته حق میدم یاور نکنین این حرفارو منم بودم شاید توجه نمی کردم. خیلی چش بسته اعتماد کردم ب داستانا و ساده لوح بازی دراوردم. ببخشید خلاصه.

- - - Updated - - -

کسی ک اعتماد کرده باشه چش بسته دیگه فکر اینو نمیکنه ک ممکنه اشتباه کرده باشه.
    فری جان من متوجه نمیشم،من کاری به چشم بسته اعتماد کردنت ندارم،من جواب سوالمو میخوام.
    من میگم چرا اون ۲ تا پستو دادی،چرا گفتی من مافیام به من رای بدین،چرا گفتی زنده باد مافیا و گادفادر؟
    Red Dragon آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    10-31-2018, 08:53 PM #247

یکیشون آرش بوده، دو تا الان مونده، آیا منطقیه هم من و هم فری اینقدر واضح بخوایم خودمونو تابلو کنیم از اول کار که اگه آرش اعدام شد مستقیما گزینه های بعدی خود ما باشیم؟
    3 نفر تو 8 نفر، اونم وقتی یه بی گناه گادکش شده، عدد بزرگیه؛ هیچ دلیلی نداره هر 3 نفر بخوان خودشونو تابلو کنن؛ بازم منطقی ترین حالت اینه که از بین من و فری یکیمون با آرش باشه که بالا توضیح دادم و یکی از بین کسایی باشن که به آرش رای دادن تا راه در رو براشون باز بمونه، که اون یه یک نفر رو بعدا میگم به کی شک دارم.
    بله کاملا منطقیه
    چون بر فرض اینکه مافیا 3 نفر باشن با اعدام یه بیگناه تو شب گذشته بازیو برده بودن

من 60 به 40 نظرم رو فریه در حال حاضر چون واقعا تو کتم نمیره فقط بخاطر داستان انقد به آرش اعتماد کرده باشه
    مگه خاله بازیه که پویا بیاد تو داستان کامل یه نفرو لو بده بیگناهه یا گناهکار؟ اونم کی پویا
    اینهمه داستان بنویسه بعد به راحتی نه تنها بتونی تفسیر کنی بلکه بیای رو بیگناهی یا گناهکاری یه نفر حکم صادر کنی

8. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-31-2018, 09:00 PM #248
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آقا

این که نقطه ضعف چی بوده و اینا باید پیش خودم محفوظ بمونه که بعدا دوباره ازش استفاده نشه این از این!

این که میگید این پست آخرم خوب نبود، واقعا ته کاری که الان میتونم بکنم همینه، به قول مهران مدیری تو اون سکانسه: من فقط آشتباهی بودم چه دفاعی از خودم بکنم؟! من بی دفاعم

بعدشم امین خان، اگه بی گناه باشی هیچوقت به خاطر اون پست مسخره اون شب نمیبخشمت هنوزم میگم اون پست پر از استدلال ها و دلایل مسخره بود!

من فقط میتونم بگم اگه هم دست آرش بودم این حجم از نزدیک بازی کردن نمیتونست وجود داشته باشه! الان بیاید فرض بگیریم مافیا 2 نفر بوده از اول، درست؟ که البته به نظر من نیست:

یکی شون آرش بوده، اون یکی بر اساس نظر بی گناها الان یا من باید باشیم یا فری، که من بر اساس همون نزدیک بازی کردنه میگم واقعا خیلی منطقی تره فری رو انتخاب کنید اگه برگردید به بازی از اول نگاه کنید، من تا قبل فاز دیروز اولین گزینه رایم تا دو فاز فری بود، ولی چی شد که دیشب عوض شد؟ یک اون پست تاریخی امین که واقعا افتضاح بود، بازی صدرا الانم میگم بی گناهانه نیست چون خیلی یه طرفه و لجباز بازی میکنه؛ و عمادی که خیلی راحت اون استدلال های خنده دار امین رو قبول میکرد من مسیرو از فاز دیروز اشتباه رفتم چون عوامل زیادی دست به دست هم دادن، نمیخوام بگم همه بد بودن من خوب، منم بد بودم، ولی بقیه هم تاثیر داشتن تو روند دیروز اگه منطقی نگاه کنید همش تقصیر من نیست

یکیشون آرش بوده، دو تا الان مونده، آیا منطقیه هم من و هم فری اینقدر واضح بخوایم خودمونو تابلو کنیم از اول کار که اگه آرش اعدام شد مستقیما گزینه های بعدی خود ما باشیم؟ 3 نفر تو 8 نفر، اونم وقتی یه بی گناه گادکش شده، عدد بزرگیه؛ هیچ دلیلی نداره هر 3 نفر بخوان خودشونو تابلو کنن؛ بازم منطقی ترین حالت اینه که از بین من و فری یکیمون با آرش باشه که بالا توضیح دادم و یکی از بین کسایی باشن که به آرش رای دادن تا راه در رو براشون باز بمونه، که اون یه یک نفر رو بعدا میگم به کی شک دارم.

این دفاع منه تا جایی که تونستم توضیح دادم امیدوارم مورد قبول واقع بشه
    اگه نقطه ضعفیه که ۲ نفر ازش استفاده کردن و تو رو گول زدن پس تو باید برطرفش کنی پس نگفتنش هیچ معنی نداره،من از گنگ حرف زدنای این مدلی بدم میاد،پس یه بار دیگه میخوام لطفا باز صحبت کن.جای گنگ حرف زدن نداری واقعا.
    دلایلت خیلی برای من قابل قبول نیست،چون تو قاطعیت داشتی،اصلا احتمال خطا نمیدادی و این قضیه واقعا به نظرم برای یه بیگناه نباید وجود داشته باشه،چون بی گناه بی خبره و توی تاریکیه.
    من این حسو ازت دریافت نکردم.
    Red Dragon آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-31-2018, 09:15 PM #249
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    بله کاملا منطقیه
    چون بر فرض اینکه مافیا 3 نفر باشن با اعدام یه بیگناه تو شب گذشته بازیو برده بودن

من 60 به 40 نظرم رو فریه در حال حاضر چون واقعا تو کتم نمیره فقط بخاطر داستان انقد به آرش اعتماد کرده باشه
    مگه خاله بازیه که پویا بیاد تو داستان کامل یه نفرو لو بده بیگناهه یا گناهکار؟ اونم کی پویا
    اینهمه داستان بنویسه بعد به راحتی نه تنها بتونی تفسیر کنی بلکه بیای رو بیگناهی یا گناهکاری یه نفر حکم صادر کنی
    برای منم در حال حاظر از لحاظ ""منطق"" فری گناهکار تره،چون جواب سوالمم درست نداد،حالا نمیدونم متوجه نشده یا چی.
    ولی از اونور من قبلا بازی فری رو دیدم هم تیمی هم بودیم،وقتایی که اعصابش خورد میشه و یا اشتباه بد میکنه بهم میریزه و بازی رو به بیضه اش میگیره.
    از طرف دیگه رضا گنک صحبت میکنه و دلایلش منطقی نیست و همچنین من ""احساس"" منفی بهش دارم(علاوه بر موارد بالا).
    Red Dragon آنلاین نیست.

10. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    10-31-2018, 09:18 PM #250
    @امین

یعنی میگی 3 نفر نمیشینن با خودشون فکر کنن اگه نتونستیم اعدام کنیم چیه؟! بعدش زارت هر 2 تای دیگه مون مشخص میشن؟

@ عماد

فکر نمیکنم چیزی از توضیحام گنگ بوده باشه، اگه درباره دلایلی که برای بی گناهیم آوردم سوالی داری، بپرس جواب میدم، اما اون مورد مربوط به سبک بازی خودمه و فقط ازش حرف زدم در راستای تکمیل این که بگم چرا دیروز اونطوری شد. چیز خیلی سختی هم نیست میتونی بری پست های فری و آرش رو از آخر دو فاز قبل، اونجایی که من رای به اعدام فری رو دادم و آرش اومد خطاب به فری گفت تو سبک بازی رضا رو در نظر نگرفتی که اینطوری بحث شده بینتون؛ از اون پست شروع میشه. بعدشم پست های فری درباره من و ادامه ماجرا... فکر کنم موضوع مشخص باشه.
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    10-31-2018, 09:33 PM #251
    اقایان بی گناه من فکر میکردم ک ارش بی گناهه به همین خاطر اون کنایه هارو که عماد میگه میزدم ب بیگناها ک اقا حتما باید یکی بیاد بگه مافیام که رایتونو از روش بردارین؟ اقا من مافیان اصن رایاتونو بدین به من ارش بی گناه اعدام نشه مثلا. قبول دارم خیلی ضیغ بود. ولی امین و عماد قبول کنید شما هم عالی نبودین اصلا عماد که گوشه گیر گوشه گیر امینم که منطق هاش فوق شخمی بودن برای گناهکاری ارش. یعنی ارش گناهکار منطق پستاش از شما خیلی بیشتر بود. قشنگ میتونست جای من و عماد ک خودش گفت دارم از رو معده پست میدم میتونست الان عوض شه امشب. ولی همیشه..... ون ما سیاست تو این حور مساعل. الانم اگ عوض نمیکنید رایو و نمیخواید بپذیرید ک ساده لوحی کردم در اعتماد به داستان بگین تا منم قبول کنم اعداممو..... چون دیگه دفاعی ندارم دارم میگم گول خوردم محض رضای خدا:/

- - - Updated - - -

نمیدونم واقعا از بین عماد و ممل و رضا صد درصد یا دوتا یا یکی گناهکارن. اینم وصیتم حساب کنید.

- - - Updated - - -

خیلی احمقانست که من هم تیمیم در شرف اعدام باشه اونجوری ضجه بزنم براش یکم نفس عمیق بکشید و بیشتر فکر کنید راجه به دیشب که زحماتتون هدر نره(!)

- - - Updated - - -

اگر من گناهکار بودم و یارم اونشب اعدام میشد و اون شب اونجوری براش ضجه میزدم اصن ب خودم زحمت نمیدادم بیام الان پست بدم بگم گول خوردم. مگه مهد کودکه؟

- - - Updated - - -

چون الان حیفم میاد ک اشتباه کنید دارم اینارو میگم در کمال نا امیدی

- - - Updated - - -

دفاعیات من همینان و اگر تا صبم بحث کنیم همینان اوه تو خودتون میبینین اینا رو قبول کنین بسم الله اگرم نه بگید که اعدام و بپذیرم معطل نشید. ولی سعی کنید خارج از باکس فکر کنید کاری ک من نکردم.
    FM90 آنلاین نیست.

12. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 22 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    10-31-2018, 09:39 PM #252
    یه سوال !
    چطور به نتیجه ی فرضیه ی سه مافیا برگشتیم ؟ برداشت من از منطقِ بالانس و داستان دو مافیا بود ، اگه سه مافیا درنظر بگیریم خیلی کار سخت تر میشه.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    10-31-2018, 09:40 PM #253
    کسایی ک منو میشناسن میدونن تا حدی مغرورم ک اگه جایی گند بزنم نمیام ماسمالیش کنم یا میومدم تو تاپیک به سخرتون میگرفتم یا اصن نمیومدم پست بدم فقط در شرایطی غرورمو زیر پا میزارم ک بدونم با اینکار ممکنه زحمات یه عده هدر نره. دیگه واقعا نمیدون
    FM90 آنلاین نیست.

14. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    10-31-2018, 09:42 PM #254
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    بله کاملا منطقیه

دقیقن منم شص چل نظرم رو فریه چون یکی از استدلالای مزخرفش این بود که پویا تو داستان گفته آرش بچه خوبیه پس نمیتونه گناهکار باشه ! ولی هرکاری میکنم واقعن نمیتونم بی گناهیه رضا رم قبول کنم.
    SadRa آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    92
    ویترین مدال
    10-31-2018, 10:06 PM #255
    حرف آخرم اینه که از عماد هم غافل نشید اصن حس خوبی بهش ندارم( )

- - - Updated - - -

رایمم حسی میدم ب عماد
    رای ب اعدام :عماد

- - - Updated - - -

اگر دقت کنید عماد تو رایاش و پستاش همیشه یه راه فرار میزاره تو این بازی و اصن اون قطعیت لازم رو برای رای نداره دیشبم ک گات فیلینگ بود رایش. بخاطر همین شکم بهش بیشتر شده. تو پست بالاشم یه راه فرار برای اعدام من گذاشته که قبلا باهام هم تیمی بوده و وقتی گند میزنم به هم میریزم و از این حرفاش حس خوبی نگرفتم تمومش کنید دیگه بازیو من برم کسلوانیا رو ببینم. خداوکیلی فکر نکنید ک برام مهم نبود و نیومدم دفاع کنم و اینا ولی دیگه حرفی نمونده

- - - Updated - - -

بدرود
    FM90 آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-31-2018, 10:58 PM #256
    فری با کمال احترام ولی اگه بیگناه هستی مزخرفترین بازی ممکنی که تا حالا توی ادوار مافیای همه فروم ها دیدم رو انجام دادی.
    اولا این حرفی که میگی من گوشه گیر گوشه گیر بودم Bullshit محضه،هیچ مدله این حرف تو کتم نمیره.شاید مدل بازی من با شما متفاوت باشه ولی گوشه گیری و سایه بودن اونم این دور!!! این حرفت ته بی انصافیه.

مورد بعدیم من همیشه همیشه بازیم بر اساس منطق و تجربیاتم،چاشنی حس رو ازش خیلی استفاده نکردم مگر برای تکمیل ذهنیت و حرف اخرم(دور خاطرات هاشمی هم همینکارو کردم،درست هم بود).اینکه من بازی تو رو دیدم و هم تیمی بودیم و... قطعا نقش خیلی زیادی روی تحلیل من از بازی تو داره و این حرفت به عنوان راه فرار رو نمیتونم قبول کنم،خیلیای دیگه توی خیلی از دور ها این حرف رو زدن که بازی فلانی رو میشناسیم و از این قبیل حرف ها.

در کل بازی این دورت عصبی بود،دور از منطق و ارامش و الانم با این‌تحلیلات از من و رایت تکمیلش کردی.

- - - Updated - - -

یه نکته رو هم بزار همینجا بگم،یه بیگناه بی نقش هیچوقت قاطعیت بالا نباید داشته باشه،یعنی نمیتونه داشته باشه.
    وقتی شما از هیچ چیزی اطلاع نداری پس چطور میتونه قاطعیت خیلی بالا داشته باشی؟قاطعیت خیلی بالا نتیجش میشه بازی دیشب فری و رضا
    نه وظیفه یه بیگناه شک کردن و تحلیل کردن و در نظر گرفتن همه احتمالاته و دودل بودن بخشی از بازیشه.
    چ

- - - Updated - - -

راستی حضرات،ساعت ۱۰ شبه و از ممل خبری نیست،خدایی برای این برهه بازی باید یکم فعالیت بالاتر باشه از جانب همه.
    ممل اگه اومدی لطفا سریع بخون و نظر بده.
    Red Dragon آنلاین نیست.

17. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    10-31-2018, 11:10 PM #257
    یعنی میگی 3 نفر نمیشینن با خودشون فکر کنن اگه نتونستیم اعدام کنیم چیه؟! بعدش زارت هر 2 تای دیگه مون مشخص میشن؟
    قماره دیگه
    قماریم هست که ریسکش اونقد بالا نیست فقط کافیه یه رای بخرن اونوقت با 4 نفر اعدام میشه طرف مقابل
    اینا رو گفتم که بگم همچین بی منطقم نیست اگه 3 نفر باشن چنین حرکتی بزنن
    منتها برای این بازی من نظرم روی همون 2تا مافیاس با شناختی که از پویا دارم
    رای امروز من فریه
    امیدوارم درست اعدام کنیم وبازی تموم بشه وگرنه فرضیه های بدی تو ذهن من شکل میگیره

ولی امین و عماد قبول کنید شما هم عالی نبودین اصلا عماد که گوشه گیر گوشه گیر امینم که منطق هاش فوق شخمی بودن برای گناهکاری ارش. یعنی ارش گناهکار منطق پستاش از شما خیلی بیشتر بود. قشنگ میتونست جای من و عماد ک خودش گفت دارم از رو معده پست میدم میتونست الان عوض شه امشب. ولی همیشه..... ون ما سیاست تو این حور مساعل. الانم اگ عوض نمیکنید رایو و نمیخواید بپذیرید ک ساده لوحی کردم در اعتماد به داستان بگین تا منم قبول کنم اعداممو..... چون دیگه دفاعی ندارم دارم میگم گول خوردم محض رضای خدا:/
    هنوزم که هنوزه اتهام من به آرش رو متوجه نشدی
    بخدا نشدی وگرنه نمیگفتی منطقم شخمی بوده برا گناهکاری آرش
    در ضمن چی شد بالاخره ما نفهمیدیم
    آرش پستاش منطق داشت یا تو از روی داستان گفتی آرش بیگناهه؟

رای به اعدام : فری

با توجه به پستا اینجوری برداشت میشه که از بین رضا و فری بیشتر شک ها سمت فریه
    فعلا رایم رو به فری میدم تا ببینم دیگه چه صحبتایی میشه

18. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    10-31-2018, 11:10 PM #258
    آقا یه نظریه ...!
    اگه مافیا سه نفرم باشه ، ممکنه فری و رضا جفتشون باشن.
    که مثلن ما یکیشونو اعدام کنیم اون یکی اعتمادمونو جلب کنه و تو بازی بمونع همچنان ؟ اینم میشه ، نه ؟
    SadRa آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-31-2018, 11:16 PM #259
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    آقا یه نظریه ...!
    اگه مافیا سه نفرم باشه ، ممکنه فری و رضا جفتشون باشن.
    که مثلن ما یکیشونو اعدام کنیم اون یکی اعتمادمونو جلب کنه و تو بازی بمونع همچنان ؟ اینم میشه ، نه ؟
    اره میشه ولی احتمالات دیگه ای هم میشه

صدرا حس منفی از این پستت گرفتم یه مقدار
    Red Dragon آنلاین نیست.

20. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    10-31-2018, 11:19 PM #260
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها
    اره میشه ولی احتمالات دیگه ای هم میشه

صدرا حس منفی از این پستت گرفتم یه مقدار
    چه حس منفی و چرا ؟

- - - Updated - - -

یه نظریه دادم چون قبولش واسم سخته که یکی از اینا بیگناه‌باشه واقعن مخصوصن رضا
    SadRa آنلاین نیست.