alt
صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 612131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 301 به 320 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    11-02-2018, 10:25 PM #301
    خب
    قبل از اینکه رضا اون پست رو راجع به عماد بده من تو ذهنم بود و اگه امروز بودم قطعا من اون پست رو میدادم منتها با یه سری تغییرات
    مهم ترینش این که گناهکاری عماد رو فرضیه میگرفتم نه حقیقت و حکم
    اول در مورد بالانس بگم
    اگه 3 تا مافیا داشته باشیم واقعا از پویا نمیگذرم حتی اگه بخواد بهشون اصلا تیری چیزیم نداده باشه...چون تعداد لازم برای رای 4تا بود...بعد همیشه احتمال اینکه یه نفر گادکش شه(مخصوصا وقتی من تو بازیم ) رو همیشه در نظر میگیره
    اگه بخوایم کلی بگیم من قطعا میگفتم 2تا مافیا تو بازی هست
    منتها تو داستان ذکر شده احتمال 3 نفر بودن مافیا و این یه ذره ذهن منو مشغول کرده جدی واقعا اگه 3 نفر باشن پویا رو هرگز نخواهم بخشید به خاطر بالانسش
    حالا نمیدونم واقعا بالانس رو چی در نظر بگیریم اما به نظرم سعی کنیم سخت ترینشو در نظر بگیریم تا تمرکزمون بالاتر بره و الکی با یه اشتباه بازی رو ببازیم
    این از بالانس
    در مورد بحث عماد و رضا
    گفتم
    یا بازی خیلی ساده س یا پیچیده با توجه به شناختی که از آرش دارم اصلا بعید نیست عماد هم تیمیش بوده باشه دقیقا همون شناختی که متوجه شدم آرش بیگناه نیست منتها از طرفی دلایل واسه گناهکار بودن رضا قاعدتا بیشتره
    رضا یه سری جاها خوب دفاع میکنه یه سری جاها هرگز
    اول بگم که این که میگه عماد اون حرفو درباره فری زده(همون که اگرم بیگناه باشی حقته) رو فقط عماد نگفت منم واقعا تو ذهنم بود...منتها 90 درصد من گفتم گناهکاره...منتها همون 10 درصدیم که احتمال میدادم گول خورده باشه با همون حرفایی که میزد(مخصوصا همین که اگه زمان به عقب برمیگشت باز هم اعتماد اشتباه به آرش رو تکرار میکرد) واقعا کفر دربیار بود و از رو عصبانیت تو ذهن خودم اینو گفتم که حتی اگه بیگناه هم باشه حقشه اعدام شه و باید اعدام شه اصلا...رو همین حساب که خودم هم اینجوری بودم نمیتونم این اتهام به عماد رو قبول کنم.
    اما یه سری اتهامای دیگه به عماد رو قبول دارم
    مخصوصا حمایت کورکورانه ش از من ببین من فقط خودم میدونم بیگناهم با گناهکارا بیگناه هیچوقت به طور یقین نمیتونه رو بیگناهی بقیه تصمیم بگیره(سر همین من خیلی شک داشتم رو فری و دارم رو رضا) و من اینجا یه فرضیه میاد تو ذهنم
    عماد تقریبا از جایی وارد بازی شد که رای ها بین من و آرش تقسیم شد
    اینجا یه فکر بکر میاد تو ذهنشون که عماد بیاد سمت من و به نوعی تو تیم مخالف آرش باشه اگه آرش اعدام بشه که به صورت نسبی اعتماد جلب کرده
    اگه من اعدام شم از اونجایی که آرش و عماد میدونن من بیگناهم باز به صورت نسبی یه اعتمادی جلب میکنه(اگه بعد از اعدام من آرش رو اعدام کنه که دیگه هیچی )
    این فرضیه با توجه به شناختی که از آرش دارم و این شوق و ذوق عماد برای ادامه بازی تو ذهن من به صورت عجیبی بولده

از طرفیم هنوز نمیتونم همون اعتماد رضا به آرش رو درک کنم
    رضا میاد میگه به دلیل اون پست مسخره امین من به آرش اعتماد کردم و گفتم امین گناهکاره
    درحالیکه تو همون پستی که به قول رضا مسخرس هم توضیح دادم که از همون اول رضا از آرش دفاع میکرد و اینکه میگه بعد از اون پست به آرش اعتماد کرده به نظرم تحریف واقعیته

یه سوالم از ممل دارم
    اون قضیه 3 نفر و امین یار آرش رو اصلا متوجه نشدم اگه میشه دقیق تر توضیح بده ممنون
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

2. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 22 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    11-02-2018, 10:41 PM #302
    رضا

میخوای پست و برات بیارم یا خودت میری بخونی و بیای بگی اشتباه کردم؟ حرف فری این بود که من و امین از اول با آرش درگیر بودیم و منطقی نیست که همدست باشیم. برو بخون.

- - - Updated - - -

من فردا امتحان دارم و نمیتونم زیاد باشم الانم از تو حموم دارم پیام میدم: |ولی هرطور شده خودمو میرسونم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    اصلا فکر نمی کردم فری بیگناه باشه جوری از آرش محکم دفاع میکرد که من هر جور حساب میکردم باید یار میبودن که انقدر مطمئن بودن از هم.بیگناه بودن فری باعث شده از رای دادن به رضا بترسم. بعد چند جا خودشون اشاره زده بودن به اینکه مافیا 3 نفرن و واسه من مگر اینکه رضا و فری و آرش یار باشن منطقی نبود اصلا. الان می گم چرا. نگاه کنین الان داستان هم اشاره کرد که آرش دو تا یار داره. از اونجایی که فری میدونیم بیگناه بود, در نتیجه چه رضا گناهکار باشه چه بیگناه یک یا دو مافیا دیگه میمونه که میتونست به امین رای بده و بازیو 3 به 3 کنه و مافیا ببرن, اما این اتفاق نیوفتاد. که تنها توضیح منطقیش میتونه این باشه که امین هم منفی ا و اون مافیا سوم فرق نمیکرد به آرش رای بده یا امین, به هر حال 3 به 3 نمیشدن . اما اینا همه به این بستگی داره که مافیا 3 نفرن یا دو نفر.
    چی شد الان؟ میخوای بگی امین همدست ارش بوده؟ خوب نفهمیدم نظریه تو. میشه بیشتر توضیح بدی؟
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

3. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 10 بار در 4 پست
    11-02-2018, 10:47 PM #303
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    به نظر من نباس انقد ساده به قضایا نگاه کنیم. رضا تو هم وقتی بخوای از چیزی یا کسی ایراد بگیری جملات عادیشم تبدیل به سوتی میکنی. اولا اینکه فری تو فاز قبلی رایش بیشتر حسی بود ب عماد تا رو دلیل. در ثانی سه تا اسم اورد تو گزینه هاش : ممل عماد رضا. تا الان عماد و رضا با هم دعوا می کردن و نگات خوبی رو درباره هم گفتن. ولی این وسط پستای ممل برام جالب بوده. اگه فرض و سه گناهکار بگیریم و از عماد و رضا یکیشون گناهکار باشه که قطعا جفتشون نیستن. پس اون یکی ک خارج از گود نشسته هم احتمال بالا گناهکار بعدیه. البته این یک احتمال فقط و نمیشه گفت دلیل منطقیه برای گناهکاری یه نفر. ولی اگ وخت کنم میرم پستاشو بررسی میکنم. لامصب پستیم نداده ب اونصورت ک برم بررسی کنم.
    من این چند وقت یه کار ترجمه داشتم که نمیتونستم بیام و بابت اون معذرت می خوام, اما این استدلال شما که اگه 3 نفر باشن من مافیام غیر منطقیه چون میتونستم اون موقع به یه بیگناه رای بدم و 3 به 3ش کنم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    خب
    قبل از اینکه رضا اون پست رو راجع به عماد بده من تو ذهنم بود و اگه امروز بودم قطعا من اون پست رو میدادم منتها با یه سری تغییرات
    مهم ترینش این که گناهکاری عماد رو فرضیه میگرفتم نه حقیقت و حکم
    اول در مورد بالانس بگم
    اگه 3 تا مافیا داشته باشیم واقعا از پویا نمیگذرم حتی اگه بخواد بهشون اصلا تیری چیزیم نداده باشه...چون تعداد لازم برای رای 4تا بود...بعد همیشه احتمال اینکه یه نفر گادکش شه(مخصوصا وقتی من تو بازیم ) رو همیشه در نظر میگیره
    اگه بخوایم کلی بگیم من قطعا میگفتم 2تا مافیا تو بازی هست
    منتها تو داستان ذکر شده احتمال 3 نفر بودن مافیا و این یه ذره ذهن منو مشغول کرده جدی واقعا اگه 3 نفر باشن پویا رو هرگز نخواهم بخشید به خاطر بالانسش
    حالا نمیدونم واقعا بالانس رو چی در نظر بگیریم اما به نظرم سعی کنیم سخت ترینشو در نظر بگیریم تا تمرکزمون بالاتر بره و الکی با یه اشتباه بازی رو ببازیم
    این از بالانس
    در مورد بحث عماد و رضا
    گفتم
    یا بازی خیلی ساده س یا پیچیده با توجه به شناختی که از آرش دارم اصلا بعید نیست عماد هم تیمیش بوده باشه دقیقا همون شناختی که متوجه شدم آرش بیگناه نیست منتها از طرفی دلایل واسه گناهکار بودن رضا قاعدتا بیشتره
    رضا یه سری جاها خوب دفاع میکنه یه سری جاها هرگز
    اول بگم که این که میگه عماد اون حرفو درباره فری زده(همون که اگرم بیگناه باشی حقته) رو فقط عماد نگفت منم واقعا تو ذهنم بود...منتها 90 درصد من گفتم گناهکاره...منتها همون 10 درصدیم که احتمال میدادم گول خورده باشه با همون حرفایی که میزد(مخصوصا همین که اگه زمان به عقب برمیگشت باز هم اعتماد اشتباه به آرش رو تکرار میکرد) واقعا کفر دربیار بود و از رو عصبانیت تو ذهن خودم اینو گفتم که حتی اگه بیگناه هم باشه حقشه اعدام شه و باید اعدام شه اصلا...رو همین حساب که خودم هم اینجوری بودم نمیتونم این اتهام به عماد رو قبول کنم.
    اما یه سری اتهامای دیگه به عماد رو قبول دارم
    مخصوصا حمایت کورکورانه ش از من ببین من فقط خودم میدونم بیگناهم با گناهکارا بیگناه هیچوقت به طور یقین نمیتونه رو بیگناهی بقیه تصمیم بگیره(سر همین من خیلی شک داشتم رو فری و دارم رو رضا) و من اینجا یه فرضیه میاد تو ذهنم
    عماد تقریبا از جایی وارد بازی شد که رای ها بین من و آرش تقسیم شد
    اینجا یه فکر بکر میاد تو ذهنشون که عماد بیاد سمت من و به نوعی تو تیم مخالف آرش باشه اگه آرش اعدام بشه که به صورت نسبی اعتماد جلب کرده
    اگه من اعدام شم از اونجایی که آرش و عماد میدونن من بیگناهم باز به صورت نسبی یه اعتمادی جلب میکنه(اگه بعد از اعدام من آرش رو اعدام کنه که دیگه هیچی )
    این فرضیه با توجه به شناختی که از آرش دارم و این شوق و ذوق عماد برای ادامه بازی تو ذهن من به صورت عجیبی بولده

از طرفیم هنوز نمیتونم همون اعتماد رضا به آرش رو درک کنم
    رضا میاد میگه به دلیل اون پست مسخره امین من به آرش اعتماد کردم و گفتم امین گناهکاره
    درحالیکه تو همون پستی که به قول رضا مسخرس هم توضیح دادم که از همون اول رضا از آرش دفاع میکرد و اینکه میگه بعد از اون پست به آرش اعتماد کرده به نظرم تحریف واقعیته

یه سوالم از ممل دارم
    اون قضیه 3 نفر و امین یار آرش رو اصلا متوجه نشدم اگه میشه دقیق تر توضیح بده ممنون
    اگه مافیا 3 نفر بوده باشن, اگه شما رو بیگناه فرض کنیم تیم ارش و رضا و فری که به شما رای دادن, فری که بیگناه بود, در نتیجه 1 مافیا میمونه که می تونست به شما رای بده و شما اعدام شی, اون وقت بازی می شد 3 به 3 و مافیا می برد. وقتی این اتفاق نیفتاده تنها توضیح منطقیش اینه که شما هم مافیا بودین و نمیتونستن بازیو 3 به 3 کنن و داستان داره میگه آرش 2 تا یار داشته. در نتیجه شک دارم به شما
    Mamalgr آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 23 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    11-02-2018, 10:51 PM #304
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    @عماد

چرا با کلمات بازی میکنی؟ میگی ساده ست ولی داری پیچیده ش میکنی که بقیه نفهمن چه سوتی ای دادی

تو درومدی به من گفتی من تصمیم درستی گرفتم که به آرش رای دادم. ما میگیم آره قبول آرش گناهکاره تصمیم شما درسته. و گفتی تو تصمیم اشتباه گرفتی، تصمیم اعتماد به آرش! من مگه چندین دفعه دلیل اعتمادم به آرش رو توضیح ندادم؟ نگفتم اون پست تاریخی امین هیچ جوری تو کتم نمیره؟ خداوکیلی خودت بگو چند بار درباره استدلال های مسخره اون پست امین حرف زدم؟ چند دفعه توضیح دادم که چرا به آرش اعتماد کردم؟ مگه نتیجه اعتماد به آرش نمیشد رای به امین، مگه من بخاطر پست های مشکوک امین به آرش اعتماد نکردم؟ آقا تو از کجا میدونی شک کردن به امین کار اشتباهیه؟ تو از کجا میدونی امین بی گناهه؟ تو امینو بی گناه در نظر گرفتی و به من گفتی اشتباه کردی که بهش رای دادی!! چرا حرف خودتو عوض میکنی؟؟

عماد تو از کجا میدونی من حرفای فری و بقیه رو ندیدم؟ چرا یه جوری صحبت میکنی انگار من رایو دادم بعد خداحافظ شما من رفتم! تو از کجا میدونی من از اونجا به بعد بازی رو دنبال نکردم؟

من دارم میگم اگه رای نمیدادی مطمئن باش خیلی بیشتر از الان که رای دادی، بهت گیر میدادم. اون موقع بهونه ت این بود که نه جون تو اگه میتونستم رای میدادم کاملا مشخصه دارم چی میگیم! هیچ بهونه ای برای رای ندادن نداشتی چون تو نیم ساعت آخر هم حتی پست دادی، تموم شد و رفت.

- - - Updated - - -

آخرشم جواب این سوالو ندادی عماد:

چرا وقتی فری گفت بعد من حواستون به عماد بشه برگشتی گفتی فری اگه بی گناهم باشه حقشه؟ خیلی تصادفی تصمیم گرفتی یه دفعه بیای اینو بگی بعد اون حرف فری؟
    رضا من هیچ بازی با کلماتی نمیکنم...من مثل تو بخش بندی نکردم.توی که قضیه رو نصف کردی و میگی چرا به نظرت رای دادن به امین اشتباهه؟
    من اصلا گیرم به تو سر رای دادن به امین نیست،نمیتونه هم باشه،چون امین هندونه سر بستس.
    من به تو سر اعتماد به ارش و دفاعت از ارش و جو دادنت موقع رای دادن بقیه به ارش و مطمئن بودنت و قاطع بودنت نسبت به بیگناهی ارش ایراد دارم و میگم اشتباه کردی.
    هیچ جای حرف من دو قسمت کردن قضیه یا اینکه بگم تو رای اشتباه دادی نیست.
    من گفتم تو اشتباه کردی و منظورمم برات توضیح دادم.خواهشا قضیه رو نپیچون.

عزیزم من نمیگم تو بعدش نخوندی و گفتی خداحافظ،من میگم تو به عنوان یه بیگناه که اشتباه کردی نباید تصمیم panic گونه میگرفتی و قبل از شنیدن حرفای طرف مقابل رای بدی تازه از اون بدتر بیای بگی حالا فریو بزنیم تا بعد ببینیم چی میشه.

راجبه این قضیه امان دیگه حوصله بحث باهاتو ندادم.

راجب سوالت،رضا جان اولا من اون حرفو بلافاصله یهو بعد اون حرف فری نگفتم،بعد اون حرف فری و رایش رای دادم بعدش چندین تا پست گذشته و اون حرفو زدم،بعد فری اون قضیه برگردم دوباره همون کارو میکنم رو گفت که بعد من پست دادم گفتم جدا اگه تو بازی هم بمونی امیدی بهت نیست چون کلا اصرار به اشتباهت داری.
    در کل گفتم که هیچ حرف یهویی نبود،فری اصرار به اشتباه داشت و تحلیلای بعدیشم غلط بود.لطفا یه بار دیگه پست ۲۵۶ منو بخون رضا.با ذهن باز بخون.
    داری راجب من اشتباه میکنی.این حرفو دارم میزنم برای اینکه اگه ۱٪ بیگناهی،داری اشتباه میکنی راجبه من.
    قاطعیتت رو بزار کنار و منطقی فکر کن.

- - - Updated - - -

@صدرا

فری اسم منو نیاورد! فری گفت صدرا، ممل، عماد. اسم منو اصلا نیاورد!

@عماد

نظرت درباره حرفی که ممل زد چیه؟ اونی که گفت اگر مافیا از اول 3 نفر بوده باشن، که به احتمال خیلی زیاد هستن و داستان هم گفت، چه با بی گناهی و چه با گناهکاری من، حداقل یه هم دست بین تو یا صدرا یا ممل یا امین دارن، و خیلی راحت اون هم دستشون میتونست به امین رای بده و بازی تموم بشه 3 به 3 و برنده بشن، چرا ندادن؟ تنها توجیه منطقی اینه که امین خودش یار آرش بوده. اینو قبول داری؟
    رضا من نفهمیدم این حرفی که میزنی مربوط به کدوم فازه و یه بار دیگه شماره پست ممد امین که اینو گفته رو بده
    Red Dragon آنلاین نیست.

5. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:06 PM #305
    @عماد

رضا من نفهمیدم این حرفی که میزنی مربوط به کدوم فازه و یه بار دیگه شماره پست ممد امین که اینو گفته رو بده
    این توضیح کامل خود محمد امین به امین:

اگه مافیا 3 نفر بوده باشن, اگه شما رو بیگناه فرض کنیم تیم ارش و رضا و فری که به شما رای دادن, فری که بیگناه بود, در نتیجه 1 مافیا میمونه که می تونست به شما رای بده و شما اعدام شی, اون وقت بازی می شد 3 به 3 و مافیا می برد. وقتی این اتفاق نیفتاده تنها توضیح منطقیش اینه که شما هم مافیا بودین و نمیتونستن بازیو 3 به 3 کنن و داستان داره میگه آرش 2 تا یار داشته. در نتیجه شک دارم به شما
    تو این پست هم اولین بار این حرفو زد:

http://mafiaia.ir/showthread.php?123...ll=1#post10483

سریعا نظرتو بگو درباره این

- - - Updated - - -

@عماد

اعتماد به آرش در نتیجه ش میشه رایی که من به امین دادم، این اتفاقات بخش بخش نیستن، یه مجموعه پیوسته ست. علت و معلولیه، یعنی اگه این نبود اونم نمیشد. متوجه شدی الان چی میگم؟

این که من اول رای بدم هیچ منافاتی با شنیدن حرف های طرف مقابل نداره، نه فقط درباره فری همیشه همینطوره. ممکنه من رای بدم که اصلا بخوام واکنش طرفو ببینم، یعنی اگه من اول رای دادم دلیل نمیشه که بیای بگی دلایل و واکنش فری برات مهم نبوده.

- - - Updated - - -

عماد این حرف محمد رضا برا همین فازه

داره میگه ببین کیا به امین رای دادن؟ آرش رضا فری
    کیا به آرش رای دادن؟ امین عماد صدرا محمدامین
    حالا که فری بی گناه بوده، مافیا هم به احتمال خیلی زیاد 3 تاست (اگه دلیل میخوای بگو تا بگم) یعنی چی؟ یعنی چه من بی گناه باشم چه گناهکار به امین رای دادم، حتی فرض کن من گناهکار باشم! که نیستم! یه مافیا دیگه میمونه بین گروهی که به آرش رای دادن، سوال اینه که اگه بین تو و صدرا و محمد بود چرا رای رو همون موقع ندادن به امین که بازی 3-3 شه و مافیا برنده شه؟ تنها توضیح منطقی اینه که امین خودش اون یکی مافیا بوده!

- - - Updated - - -

محمد رضا = محمد امین

- - - Updated - - -

عماد تا وقتی نظرتو درباره این موضوع میگی رایمو پس میگیرم:

رای به اعدام باطل : عماد

Vecchia Signora آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:06 PM #306
    @عماد

این توضیح کامل خود محمد امین به امین:

تو این پست هم اولین بار این حرفو زد:

http://mafiaia.ir/showthread.php?123...ll=1#post10483

سریعا نظرتو بگو درباره این

- - - Updated - - -

@عماد

اعتماد به آرش در نتیجه ش میشه رایی که من به امین دادم، این اتفاقات بخش بخش نیستن، یه مجموعه پیوسته ست. علت و معلولیه، یعنی اگه این نبود اونم نمیشد. متوجه شدی الان چی میگم؟

این که من اول رای بدم هیچ منافاتی با شنیدن حرف های طرف مقابل نداره، نه فقط درباره فری همیشه همینطوره. ممکنه من رای بدم که اصلا بخوام واکنش طرفو ببینم، یعنی اگه من اول رای دادم دلیل نمیشه که بیای بگی دلایل و واکنش فری برات مهم نبوده.
    رضا من الان متوجه منظور شدم.
    یعنی میگی رضا ارش فری به امین رای دادن...فری بیگناه بوده،با فرض ۳ نفری مافیا ۱ مافیای دیگه میمونه که اگه به امین رای میداده بازیو میبردن(اینجا امین بیگناه در نظر میگیریم)
    پس چون اون ۱ رای نیومده دارین میگین امین مافیاست،منظورتو درست فهمیدم؟
    Red Dragon آنلاین نیست.

7. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:09 PM #307
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها
    رضا من الان متوجه منظور شدم.
    یعنی میگی رضا ارش فری به امین رای دادن...فری بیگناه بوده،با فرض ۳ نفری مافیا ۱ مافیای دیگه میمونه که اگه به امین رای میداده بازیو میبردن(اینجا امین بیگناه در نظر میگیریم)
    پس چون اون ۱ رای نیومده دارین میگین امین مافیاست،منظورتو درست فهمیدم؟
    دقیقا
    براشون فرقی نداشته کدوم مافیا بره، ولی اگه آرش بره خوبیش اینه که دو تا بی گناه یعنی من و فری گولشو خوردیم و توجه همه سریع میاد سمت ما

- - - Updated - - -

اینو در نظر بگیر اول از همه خود آرش بحث مافیا 3 نفره رو باز کرد و حتی این ایده رو داد که احتمالا مافیا تیر نداره و فقط باید با اعدام کردن ببره

8. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:12 PM #308
    دقیقا
    براشون فرقی نداشته کدوم مافیا بره، ولی اگه آرش بره خوبیش اینه که دو تا بی گناه یعنی من و فری گولشو خوردیم و توجه همه سریع میاد سمت ما
    رای اعدام باطل به :رضا

رضا من الان بیرونم یه لحظه هنگیدم،ببین رایای ارش عماد امین صدرا ممد امین (۴تا) رایای امین:ارش فری رضا

چطوری شد الان من نفهمیدم،چطوری باید ۳-۳ میشد؟
    Red Dragon آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:16 PM #309
    رای اعدام باطل به :رضا

رضا من الان بیرونم یه لحظه هنگیدم،ببین رایای ارش عماد امین صدرا ممد امین (۴تا) رایای امین:ارش فری رضا

چطوری شد الان من نفهمیدم،چطوری باید ۳-۳ میشد؟
    ببین 7 نفر تو بازی بودن

کیا به آرش رای دادن؟ عماد ممل صدرا امین
    کیا به امین رای دادن؟ آرش رضا فری

نگاه کن اگه مافیا 3 تا باشه (بازم میگم اگه دلیل میخوای بگو ده تا دلیل بیارم برات! حالا جدا از این که خود داستان هم گفته) از مافیای 3 نفره یکی آرش بوده. فری که مرد هیچی. حتی فرض کن منم مافیا بودم که به امین رای دادم! اگه امین بی گناه باشه باید بین تو و صدرا و ممل یه مافیا دیگه وجود داشته باشه خب؟ اون میتونست به آرش رای نده و به امین بده، اینطوری رای ها میرفت سمت امین و امین اعدام میشد و تعداد افراد با اعدام امین بی گناه میشد 6 و مافیای 3 نفره با بی گناها 3-3 میشدن! آرش و فرض کن من! و یکی دیگه بین تو صدرا یا ممل. ولی اینطوری نشد، مگه خرن بیان فرصت برنده شدن رو از دست بدن؟ منطقی ترین حالت اینه که امین خودش مافیا بوده!

10. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:20 PM #310
    فاک

ولی امین اگه یه نفر رای نمیداد و ۳-۳ میشد و هردو اعدام میشدن چی؟یعنی همچین ریسکی کردن؟
    Red Dragon آنلاین نیست.

11. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:22 PM #311
    فاک

ولی امین اگه یه نفر رای نمیداد و ۳-۳ میشد و هردو اعدام میشدن چی؟یعنی همچین ریسکی کردن؟
    یه نفر رایش رو پس میگرفت امان میگرفت کاری نداشت

12. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:26 PM #312
    فاککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککک
    Red Dragon آنلاین نیست.

13. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:27 PM #313
    آقا فکر کنم موضوع خیلی واضحه

رای به اعدام : امین

14. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:28 PM #314
    رای به اعدام: امین خلفی

ممد امین،ممل هرچی اسمت هست.بیگ لایک داشتی،دست مریزاد
    Red Dragon آنلاین نیست.

15. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:44 PM #315
    این نظریه فقط در حالتی صدق میکنه که ما یقین داشته باشیم مافیا سه نفرن ! از کجا معلوم دو نفر نباشن ؟ و اینکه چرا باید دو تا هم تیمی از اول بازی با هم گلاویز شن ؟ منطق رو این استدلالا صدق نمیکنه.
    SadRa آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:45 PM #316
    در مورد بحث رضا و عماد
    یه سوال از عماد دارم
    تو فرق حمایت رضا از آرش رو با فرق حمایت خودت از من(حمایت منظور همون هم سو بودن نظرات و ایناست) رو تو چی میبینی؟

در مورد این بحثی که گفتین من هم تیمی آرشم و اینا
    درسته
    منم اگه بودم شک میکردم
    منتها سوال دارم از رضا
    دلایلت رو بیار(جز اینکه تو داستان آورده شده) میگی هزار تا دلیل میارم برای اینکه 3تا مافیا بوده
    منتظرم
    رضا خیلی جالب میخواد فرار کنه از اعدامش در کل
    به در و دیوار زدنش جالبه...واقعا هم جالبه...به بیگناها نمیخوره این سبک بازی
    حالا از این بگذریم
    چندتا حالت بازی نداره خیلی ساده تر از اینا شد
    فرضیه ها رو بذارین کنار هم به نتیجه برسین
    فرضیه ها رو سوم شخص در نظر میگیرم(به قولی راوی میشم ) جواب یا حدس ها رو از زبون خودم

فرضیه اول
    مافیا 2 نفر بوده باشن
    یکیشون آرش اونیکی نامعلوم
    اگه بگیم رضا یارش بوده خب قضیه خیلی خیلی ساده تر از این حرفاس بازی
    یعنی همون پستی که دادم و دلایلی که آوردم به 2 نفر بودن مافیا و یار بودن رضا و آرش(دلیل اینکه از هم دفاع میکردن رو منظورمه)
    یا اینکه برعکس همون استدلالی که آوردم رو عماد و خودم وصدرا اینم گزینه ی رو میزه...با توجه به شناختی که از آرش دارم میتونه چنین کاری انجام بده منتها خودم رو هم میدونم بیگناهم پس گزینه من میره کنار و عماد و صدرا میمونه جفتشونم تا اینجا خوب بازی کردن منتها و واقعا اگرم چنین کاری انجام داده باشن قشنگ بازی کردن و دمشون گرمه
    حالا ممل هم میتونه یار آرش باشه دلیلشم اینکه کانتکت ریز داشتن و شدید نبود اونقد(اگه بخوایم سبک بازی گناهکارای این دور رو تقریبا بی تفاوتی نسبت به هم بگیم)....این گزینه منتها به نظر من کلا میره کنار چون هم نه حس بدی نسبت به ممل دارم هم اینکه یه جوریه کلا این قضیه یار بودن ممل و آرش به نظرم...

حالا اینو در نظر بگیریم که مافیا 3 نفر باشن
    خارج از اینکه 3 نفر مافیا در نظر بگیریم یا نگیریم
    اینیکه میگین من یار آرش باشم
    خب من و آرش مافیا...گیریم درست...اونیکی مافیا کیه؟ سمت من بوده رایش یا سمت آرش؟ این اتهامی که زد ممل کاملا طبیعیه منتها اینکه رضا میاد تایید میکنه شاید به نوعی تایید کرده مافیا بودن خودشو نمیدونم شایدم من دارم اشتباه میکنم
    من و آرش مافیا...خب 3 نفر مافیا داریم...یه گادکش داشتیم 7 نفر موند...یعنی من و آرش و ی نفر دیگه رایمون یکی باشه خب اینجا چه کاریه من اونجوری بپرم رو آرش؟ از اونجایی که اون موقع بالانس مشخص نشده بود(الانم مشخص نشده ولی فرضو دارم میگیریم 3 نفر) و بیگناه ها نمیدونستن 2 تا گناهکار داریم یا 3 تا میگفتم آرشو گوشه ذهنم دارم میپریدیم رو یکی دیگه از اونجاییم که آرش به قول خودتون فری و رضا رو گول زده بود منم رای میدادم به اون گزینه آخرای فاز و تموم میشد بازی دیگه مگه دیوانه ایم بازی رو برای خودمون سخت کنیم؟
    پس این فرضیه هم با توجه به اینکه واقعا باید به ذهن بیگناها میرسید و طبیعیم بود از نظر من حداقل میره کنار(من سوم شخص ها...من نوعی که میدونم بیگناهم )

حالا اگه همون 3 نفر باشن
    تو بحث من و آرش
    من روبروی آرش بودم...اگه بگیم عماد و رضا باشن یار آرش...اینم باز نمیشه به نظرم چون دقیقا همون قضیه ای پیش میاد که تو فرضیه ی من پیش اومده بوده

به نظرم کلا قضیه ی 3 تا مافیا باید مالیده بشه اینطوری...خارج از اینکه 3 به 5 خیلی نامردیه و اینا تو همون بحث اعدام بین من و آرش...آرش گول زده فری رو خب 2 نفر دیگه هم رای میدادن به من بازی تموم میشد دیگه
    تنها حالتش همونه که گفتین که من و آرش یار بوده باشیم که باز دلیل آوردم برای رد این فرضیه
    با توجه به رد شدن این فرضیه ها کلا 3تا مافیا به نظرم مالیده(مگه اینکه مافیا واقعا خر بازی دراورده باشه که از اونجایی که آرش تو گروهشون هست بعیده)

من مطمئنم 2تا مافیا بیشتر نبوده و الان یکی بیشتر هم تو بازی نیست
    برای اثبات این قضیه هم حاضرم خودم رو فدا کنم بذارین اول به نتیجه برسیم تو بحث عماد و رضا بعد منو حذف کنید وقتی دیدین من نیستم بزنید بره اون ملعونو

17. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 10 بار در 4 پست
    11-02-2018, 11:49 PM #317
    ببین 7 نفر تو بازی بودن

کیا به آرش رای دادن؟ عماد ممل صدرا امین
    کیا به امین رای دادن؟ آرش رضا فری

نگاه کن اگه مافیا 3 تا باشه (بازم میگم اگه دلیل میخوای بگو ده تا دلیل بیارم برات! حالا جدا از این که خود داستان هم گفته) از مافیای 3 نفره یکی آرش بوده. فری که مرد هیچی. حتی فرض کن منم مافیا بودم که به امین رای دادم! اگه امین بی گناه باشه باید بین تو و صدرا و ممل یه مافیا دیگه وجود داشته باشه خب؟ اون میتونست به آرش رای نده و به امین بده، اینطوری رای ها میرفت سمت امین و امین اعدام میشد و تعداد افراد با اعدام امین بی گناه میشد 6 و مافیای 3 نفره با بی گناها 3-3 میشدن! آرش و فرض کن من! و یکی دیگه بین تو صدرا یا ممل. ولی اینطوری نشد، مگه خرن بیان فرصت برنده شدن رو از دست بدن؟ منطقی ترین حالت اینه که امین خودش مافیا بوده!
    من اونو به عنوان یه فرضیه مطرح کردم و خودم نمی دونم 3 تا مافیا بوده, تو دلایلت جز داستان چیه؟ از این رای یهوییتون و خوب شدنتون باهم حس خوبی نگرفتم.
    Mamalgr آنلاین نیست.

18. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:51 PM #318
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    این نظریه فقط در حالتی صدق میکنه که ما یقین داشته باشیم مافیا سه نفرن ! از کجا معلوم دو نفر نباشن ؟ و اینکه چرا باید دو تا هم تیمی از اول بازی با هم گلاویز شن ؟ منطق رو این استدلالا صدق نمیکنه.
    مافیا 3 نفره حالا چرا؟

هیچ کسی تو فازهای شب نمرده، هر چقدر هم تو فاز های شب مختلف گاد بخواد افراد زیادی رو ضد ضربه کنه، احتمال این که هیچکس نمیره خیلی خیلی کمه. حالا میگیم باشه احتمالش کمه، ولی اولین نفری که حرف از مافیا 3 نفره زد آرش بود! خود آرش اومد گفت نکنه مافیا 3 نفر باشه و تیر نداشته باشن؟ این جور احتمالات فقط به ذهن کسی که خودش عضو اون گروهه میرسه! مثل دور هری پاتر که اولین نفر خود سید که عضو فرقه بود اومد گفت نکنه 2 تا فرقه داشته باشیم!

دلیل دوم داستانه! داستان امروز واضحا اشاره کرد که آرش 2 تا هم دست داره.

چرا گلاویز بشن؟ صدرا واقعا بعد این همه بازی کردن جدی این سوالو پرسیدی؟ امیدوارم از روی حماقت همچین سوالی پرسیده باشی وگرنه قطعا گزینه بعدیم تویی. نقشه خوبی بود، دعوای زر گری، اینطوری امین به طور کلی اسمش از لیست افراد مشکوک خط میخوره و تمام توجهات بقیه میاد روی فری و من.

- - - Updated - - -

@ممل

بالا توضیح دادم بخون تو هم

19. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    11-02-2018, 11:53 PM #319
    اگه مافیا 3 نفر باشن بازی تموم شده است همین الانم...از همون اول تموم شده بوده و از اول هممون سرکار بودیم و الکی داشتیم بازی میکردیم
    منتها اگه 2 نفر بودن از اول(که من به نظرم اینه)
    لطفا بعد از اینکه فهمیدین من بیگناهم به ترتیب به اینا رای بدین لطفا و بحث بیخود نکنید و کش ندید بازیو
    رضا
    عماد
    صدرا
    ممل

و من الله توفیق

- - - Updated - - -

رضا و عماد
    قبول دارین حرکتی که گفتم رو بزنیم؟

20. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:00 AM #320
    مافیا 3 نفره حالا چرا؟

هیچ کسی تو فازهای شب نمرده، هر چقدر هم تو فاز های شب مختلف گاد بخواد افراد زیادی رو ضد ضربه کنه، احتمال این که هیچکس نمیره خیلی خیلی کمه. حالا میگیم باشه احتمالش کمه، ولی اولین نفری که حرف از مافیا 3 نفره زد آرش بود! خود آرش اومد گفت نکنه مافیا 3 نفر باشه و تیر نداشته باشن؟ این جور احتمالات فقط به ذهن کسی که خودش عضو اون گروهه میرسه! مثل دور هری پاتر که اولین نفر خود سید که عضو فرقه بود اومد گفت نکنه 2 تا فرقه داشته باشیم!

دلیل دوم داستانه! داستان امروز واضحا اشاره کرد که آرش 2 تا هم دست داره.

چرا گلاویز بشن؟ صدرا واقعا بعد این همه بازی کردن جدی این سوالو پرسیدی؟ امیدوارم از روی حماقت همچین سوالی پرسیده باشی وگرنه قطعا گزینه بعدیم تویی. نقشه خوبی بود، دعوای زر گری، اینطوری امین به طور کلی اسمش از لیست افراد مشکوک خط میخوره و تمام توجهات بقیه میاد روی فری و من.

- - - Updated - - -

@ممل

بالا توضیح دادم بخون تو هم
    خیلی توضیحاتت واسه سه نفر بودن مافیا تخمیه ! بیگناها همه بی نقشن ، پس منطقیه اگه مافیاهم تیر نداشته باشه حالا چه دو نفر چه سه نفر ، نمیشه رو این مانور داد.

- - - Updated - - -

مث اینکه یادت رفت فری بر اساس داستان نتیجه میگرفت و نتیجش چی شد.

- - - Updated - - -

به هیچکدوم از حرفای داستان اعتباری نیست و ممکنه برعکس باشه کلن.
    SadRa آنلاین نیست.