alt
صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 340 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    مورد پسند : 113 بار در 28 پست
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:06 AM #321
    آقا من تازه همه چی داره برام روشن میشه

تازه دارم میفهمم چرا امین از اول بازی اومد زارتی گفت من به آرش شک دارم هر چی هم ازش میپرسیدم گیرت به آرش چیه جواب درست حسابی نمیداد!

تازه میفهمم اون پست مسخره امین برا چی بود! اون پست برای این با کمک آرش منو خر کنن که موفق هم شدن

امین در جوابی این چیزایی که این بالا گفتی باید بگم شما زمانی این برنامه رو ریخته بودید که هنوز آرش سیفی پور گادکش نشده بود و اون موقع 8 نفر بودیم بله

@صدرا

این که میای در برابر منی که عین آدم دارم سعی میکنم توضیح بدم واست شرایطو اینطوری واکنش نشون میدی مشخص میکنه اون یکی مافیا خودتی. موفق باشی، واسه قانع کردن تو دیگه پست نمیدم.

- - - Updated - - -

صدرا حتی فکر هم نکردی رو این موضوع مستقیما میگی شخمیه. لاقل یکم فکر میکردی دو به شک میشدی طبیعی تر جلوه میکرد.

- - - Updated - - -

حتی اون موضوع صحبت بیرون بازی هم هماهنگ شده کار خودشون بود چون اگه گاد میفهمید همچین چیزیو طبق قوانین باید گادکش میشدن! خداوکیلی شکی میمونه؟
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

2. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    مورد پسند : 22 بار در 7 پست
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:07 AM #322
    نه رضا ، عین ادم توضیح نمیدی و سعی داری به زور با استدلالای چرت و پرت به من بقبولونی که مافیا سه نفره که نظریش از کسی استارت خورده که حتی خارج از گود بوده و با امین کانتکتیم نداشته ! استدلالات غیر منطقیه واسه سه نفر بودن مافیا. اینه عین آدم توضیح دادنت ؟ چرا جو میدی ؟ چطور به این نتیجه رسیدی که اون یکی مافیا منم ؟ با قانع نشدن ؟ تو که خودت خدای قانع نشدن با استدلالای منطقی واسه رای به آرشی ، چرا ثبات شخصیت نداری و با خودت به تناقض میرسی ؟ کی گفته رو این موضوع فک نکردم ؟ اینکه کمتر پست میدمم حتی نشونه ی اینه که بیشتر از شما دارم این پستا رو میخونم.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:09 AM #323
    امین در جوابی این چیزایی که این بالا گفتی باید بگم شما زمانی این برنامه رو ریخته بودید که هنوز آرش سیفی پور گادکش نشده بود و اون موقع 8 نفر بودیم
    بله
    اصلا ما اونموقع برنامه ریخته بودیم گیریم وقتی سیفی پور گادکش شد شما میدونستین 3 نفر مافیاس یا 2 نفر؟
    به راحتی هرچی تمام تر میتونستیم با توجه به اینکه فری رو گول زدیم بپریم رو یکی دیگه
    کاری نداشت واقعا به نظرم و هضم کردن این قضیه اونقد سخت نیست
    کلا همینه...اگه 3 نفر بودن همین بود
    خدایی اگه 3 نفر باشن مافیا که هیچی همین الانم باختیم
    اگه نه من حاضرم منو اعدام کنید برای اینکه بهم اطمینان کنید بعد به رضا و عماد پشتش رای بدین
    اوکی؟
    نظر تو و عمادو دوست دارم بدونم واقعا راجع به این
    اوکی؟ با این ترتیب مشکلی ندارین؟
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 23 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:10 AM #324
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    من اونو به عنوان یه فرضیه مطرح کردم و خودم نمی دونم 3 تا مافیا بوده, تو دلایلت جز داستان چیه؟ از این رای یهوییتون و خوب شدنتون باهم حس خوبی نگرفتم.
    به عنوان فرضیه مطرح کردی ولی کاملا درسته و کاملا قطعات پازل‌ رو تکمیل کردی.

عزیزم مگه ما دیوونه ایم مثل سگ و گربه بهم بپریم و بعد یهو بدون دلیل خوب باشیم.بحث خوب شدن نیست بحث حرف منطقیه،حرف حساب جواب نداره.
    من با رضا پدر کشتگی ندارم وقتی حرف درست رو بشنوم ترسی از پس گرفتن رای ندارم.این فرضیه با اتفاقات تطابق داره.
    خواهش میکنم بازی درست و فرضیه فوق العادت با شک و تردید نادرست خراب نکن.
    Red Dragon آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:11 AM #325
    @عماد@رضا
    ایگنور نکنید انقد
    با ترتیب اعدام ها موافقین؟ بدون هیچ قید و شرطی

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:13 AM #326
    @صدرا

عزیز من وقتی در واکنش به پست من نه میزاری نه مهلت میدی نه هیچی میای میگی شخمیه باور کن هیچ جور دیگه ای نمیتونم فکر کنم. هیچ بی گناهی رو ندیدم تا حالا در مقابله با یه نظریه بیاد با این قدرت بگه شخمیه.

استدلال از نظر تو چرت و پرته. از نظر خودم کاملا منطقی و درسته.

@امین

شما فری و من رو در جریان قضیه اعدام تو یا آرش متقاعد کردید. نه قبلش. وسط بحث اعدام تو و آرش که نمیتونستید یهویی بگید "اقا حالا بیاید ببینیم بقیه چطوری ن بعدا بر میگردیم به این بحث!" قضیه متقاعد شدن من و فری مال آخرای زمانی بود که بحث اعدام بین شما دو تا شده بود و شما راهی به جز ادامه اون مسیر نداشتید.

من اینی که میگی رو قبول ندارم. اگه حرف بهتر و منطقی تری داری همین الان بگو، همون طور که دیدی من با عماد منطقی صحبت کردیم و به تصمیم درست رسیدیم. اگر میتونی الان بازی رو عوض کن، واسه بعد مردن تو بعد مردنت تصمیم میگرم چیکار کنم.

7. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:15 AM #327
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    آقا یه نظریه ...!
    اگه مافیا سه نفرم باشه ، ممکنه فری و رضا جفتشون باشن.
    که مثلن ما یکیشونو اعدام کنیم اون یکی اعتمادمونو جلب کنه و تو بازی بمونع همچنان ؟ اینم میشه ، نه ؟
    چه حس منفی و چرا ؟

- - - Updated - - -

یه نظریه دادم چون قبولش واسم سخته که یکی از اینا بیگناه‌باشه واقعن مخصوصن رضا

نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها
    اره میشه ولی احتمالات دیگه ای هم میشه

صدرا حس منفی از این پستت گرفتم یه مقدار

چطوری نفر سوم از فاز قبل به خاطر همین حرف بهت مشکوک شدم شدید ولی گفتم بمونه چون موقعیت و مکانش نبود که مطرح بشه
    تو خودتم احتمال ۳ نفر بودن رو در نظر گرفته بودی چی شد یهو
    Red Dragon آنلاین نیست.

8. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:20 AM #328
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    @صدرا

عزیز من وقتی در واکنش به پست من نه میزاری نه مهلت میدی نه هیچی میای میگی شخمیه باور کن هیچ جور دیگه ای نمیتونم فکر کنم. هیچ بی گناهی رو ندیدم تا حالا در مقابله با یه نظریه بیاد با این قدرت بگه شخمیه.

استدلال از نظر تو چرت و پرته. از نظر خودم کاملا منطقی و درسته.
    خب پس حرفی نمیمونه بدون رای منم کارتون را میفته
    رای به اعدام : رضا
    @عماد
    من الانشم فرض سه نفر بودن مافیا رو نادیده نگرفتم ولی احتمالش واسم خیلی کمتر از دو مافیاس ولی این یقینی که شما دارین اصن طبیعی نیست ، اونم وقتی ازتون استدلال میخان ، استدلال دری وری میارین و میگین از نظر من دری وری نیست ولی از نظر معیار های دری وری بودن ، دری وریه.
    SadRa آنلاین نیست.

9. کارآموز مافیا

پسندیده
    10
    مورد پسند : 10 بار در 4 پست
    11-03-2018, 12:21 AM #329
    مافیا ممکنه 2 نفره بوده باشه ممکنه 3 نفره, اما اگه 1 درصد 3 نفره بوده باشه نمیتونیم ریسک کنیم و الان اشتباه اعدام کنیم, واسه همین کار منطقی اینه که امین اعدام شه تا فردا بتونیم انتخاب کنیم

رای به اعدام : امین

Mamalgr آنلاین نیست.

10. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:23 AM #330
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    مافیا ممکنه 2 نفره بوده باشه ممکنه 3 نفره, اما اگه 1 درصد 3 نفره بوده باشه نمیتونیم ریسک کنیم و الان اشتباه اعدام کنیم, واسه همین کار منطقی اینه که امین اعدام شه تا فردا بتونیم انتخاب کنیم

عزیز من همه دارین بنا به استدلال سه نفر بودن مافیا به امین رای میدین ! بعد تش میای میگی مافیا ممکنه دو نفر باشه و رای به. اعدام ؟ نمیتونیم اشتباه اعدام کنیم ؟ چی میگی داداش ؟ حالت خوبه ؟
    SadRa آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:24 AM #331
    شما فری و من رو در جریان قضیه اعدام تو یا آرش متقاعد کردید. نه قبلش. وسط بحث اعدام تو و آرش که نمیتونستید یهویی بگید "اقا حالا بیاید ببینیم بقیه چطوری ن بعدا بر میگردیم به این بحث!" قضیه متقاعد شدن من و فری مال آخرای زمانی بود که بحث اعدام بین شما دو تا شده بود و شما راهی به جز ادامه اون مسیر نداشتید.
    آهااااااااا
    آی باریکلا
    تو و فری و آرش رای دادین به من
    منم یار آرش
    خب اینجا ما نمیتونستیم باگ گیری کنیم؟ فرق بین اعدام من و آرش چیه؟ یه یار میمونه دیگه درسته؟ خب اونم میرفت سمت شما نه سمت من و من اعدام میشدم این باگم به وجود نمیومد من اعدام میشدم...تا آخرشم به آرش شماها اعتماد داشتین تموم شد ورفت اینکه انقد مارو خر فرض میکنی دیوونم کرده
    هرچندخر فرض نکردی...طبیعیه این در و دیوار زدن

من اینی که میگی رو قبول ندارم. اگه حرف بهتر و منطقی تری داری همین الان بگو، همون طور که دیدی من با عماد منطقی صحبت کردیم و به تصمیم درست رسیدیم. اگر میتونی الان بازی رو عوض کن، واسه بعد مردن تو بعد مردنت تصمیم میگرم چیکار کنم.
    چرا قبول نداری؟
    از چی میترسی؟ این ترس نشان از چیه؟
    مگه نمیگی من واقعا گناهکارم؟ پس چرا قبول نمیکنی؟
    اگه گناهکار بودم که هیچی
    اگه بیگناه بودم همون ترتیبو برید دیگه(چون اگه 3تا گناهکار تو بازی باشه بازی تمومه)
    این حرفت اصلا حس خوبی بهم نداد به هیچ وجه
    واقعا اگه بیگناهی(که خیلی خیلی بعیده) نمیدونم چی بگم
    ولی به نظرم این حرف آخرت حجت رو تموم کرد

رای به اعدام : رضا

اگه من اعدام شدم ممل و صدرا...خواهشا همون کاری که گفتم رو بکنید و گول رضا یا عماد رو نخورید پلیز

پ.ن: بیگناها واقعا متاسفم براتون

- - - Updated - - -

میخونی پستای منو؟

12. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:25 AM #332
    عماد اگه بیگناه باشی نمیگذرم ازت.
    SadRa آنلاین نیست.

13. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:27 AM #333
    امین خان برو خودتو سیاه کن

این نقشه شما هم حرف نداشت، قاعدتا تا آخر کسی نمیومد به تو شک کنه ولی خب این بگی که نقشه تون داشت رو حواستون بهش نبود. خودتم میدونی داری دست و پا میزنی

گفتم نه چون قبلا تجربه چنین شرایطی رو دارم. کاملا میدونم که اگه بگم آره میخوای بعدش چی بگی

آقا فقط یه لحظه صدرا رو داشته باشید این وسط نمیتونست پست بده ها ولی همین که دید هم تیمیش داره اعدام میشه یهو تونست پست بده

- - - Updated - - -

صدرا تو که به 3 نفره بودن مافیا هم فکر کردی بودی واقعا چطور تونستی به این قدرت بیای به حرف من درباره مافیای 3 نفره بگی شخمیه

14. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:29 AM #334
    ممل و صدرا
    بازم میگم اگه بازی تموم شد بعد از اعدام من و مشخص شد مافیا 3 نفر بوده که هیچی کلا از اول سرکار بودیم همه خارج از بازی بد بیگناها
    اما وقتی فهمیدین من بیگاه بودم و بازی تموم نشده و 2 نفر بوده مافیا که اون ترتیبی که گفتم رو بزنید
    بعد از مردن من حرف رضا و عماد رو باور نکنید وقتی گفتن آی اشتباه کردیم آی فلان کردیم و اینا
    همون ترتیبی که گفتم رو بزنید بره بازی تموم شه

15. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:32 AM #335

این نقشه شما هم حرف نداشت، قاعدتا تا آخر کسی نمیومد به تو شک کنه ولی خب این بگی که نقشه تون داشت رو حواستون بهش نبود. خودتم میدونی داری دست و پا میزنی

گفتم نه چون قبلا تجربه چنین شرایطی رو دارم. کاملا میدونم که اگه بگم آره میخوای بعدش چی بگی

آقا فقط یه لحظه صدرا رو داشته باشید این وسط نمیتونست پست بده ها ولی همین که دید هم تیمیش داره اعدام میشه یهو تونست پست بده

- - - Updated - - -

صدرا تو که به 3 نفره بودن مافیا هم فکر کردی بودی واقعا چطور تونستی به این قدرت بیای به حرف من درباره مافیای 3 نفره بگی شخمیه
    فک کنم دیر رسیدنم به بازی مشغول بودنم و توجیح میکنه بعدشم مگه یه حموم چقد طول میکشه ؟ خیلی خوب داری مانور میدی رضا خار مادره جوه پستات. جواب حرف اخرتم تو جوابی که به عماد دادم هست اگه نمیخای بگی نه منظورم من این نبود منظور من اون بود
    SadRa آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:36 AM #336

آقا فقط یه لحظه صدرا رو داشته باشید این وسط
    نمیتونست پست بده ها ولی همین که دید هم تیمیش داره اعدام میشه یهو تونست پست بده

- - - Updated - - -

یا احمقی یا گناهکار
    فکر نمیکنم احمق باشی واقعا
    شایدم باشی ولی من یکی گناهکاریت رو بیشتر حدس میزنم
    این جو دادنا چیه عزیز من
    من و آرش انقد آدمای نوبی هستیم که یه حرکت رو قبل از اینکه باگ گیری نکنیم انجام بدیم واقعا؟
    بعد من دارم دست و پا میزنم ؟ من دارم میگم اعدامم قبول منتها بعدش فلان کارو بکنید(دارم اعتماد میکنم به بیگناه های باقی مونده) دست و پا رو تو از اول این فاز زدی
    من دارم میگم فرضا من و آرش یار...این کارو میکردیم میبردیم...میگی نه فلان...میگم خب آقا آرش فرضا تو و فری رو گول زده...خب اونیکی یارمون میاد با آرش من اعدام میشم دیگه چه کاریه آخه از گول زدن تو و فری استفاده نکنیم؟ بعد میای بجای جواب منطقی میگی خودتی برو خودتو سیاه کن
    از همین الانم دارم پست های فاز بعدی رضا و عماد رو جلو چشمام میبینم
    جان امین به هیچکدومشون اعتماد نکنید
    همون ترتیبو بزنید بره...هیچ عذریم نپذیرین...جان امین گفتم

- - - Updated - - -

من و آرش انقد آدمای نوبی هستیم که یه حرکت رو قبل از اینکه باگ گیری نکنیم انجام بدیم واقعا؟
    ویرایش
    نوبی هستیم که یه حرکت رو قبل از باگ گیری انجام بدیم

17. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:39 AM #337
    عماد اگه بیگناه باشی نمیگذرم ازت.
    نگذر نفر سوم عزیزم
    Red Dragon آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:47 AM #338
    عماد ایگنور نکن سوالامو
    یه سوال اینکه فرق بین دفاع تو از من و رضا از آرش ( منظور از دفاع هم سو بودن نظراته)
    یکی دیگه اینکه نظرت راجع به اون لیستی که دادم چیه؟
    منو اعدام کنید اگه نبودم بعدش رضا و بعدش تو اوکی؟

- - - Updated - - -

رضا توهم بگو
    نگو تو این موقعیت بودم و اینا این مصداق بارز ایگنوره
    نظرتو بگو توهم

19. کاربلد مافیا

پسندیده
    217
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:48 AM #339
    @صدرا

باشه تو گفتی یه درصد کمی واسه مافیا 3 نفره میدونستی ولی بازم تو کتم نمیره من میام مافیای 3 نفره رو با دلیل توضیح میدم تو با این قاطعیت و بدون تردید بیای بگی شخمیه، تو کتم نمیره آقا نمیره.

@امین
    عزیز من چه فرقی داره؟ اینطوری هم بعد از اعدام آرش راحت بقیه بی گناها میرختن سر من و فری؛ که دیدیم همین هم شد فری بدون هیچ حرف و حدیثی اعدام شد، من هم دارم دست و پا میزنم که دیگه این اشتباه تکرار نشه! چه فرقی میکنه؟ در هر صورت یه عده با شما همراه میشدن من تفاوتی نمیبینم.

بعدشم امین من نمفیهمم. تو الان چرا به من رای میدی؟ میشه بگی؟ اگه با این فرضیه مشکلی داری باید به ممل رای بدی باید به اون گیر بدی نه من! چرا الان به من داری رای میدی واقعا؟ چرا گزینه که میدی من صدر لیستتم؟ مگه با این فرضی که ما داریم باهاش رای میدیم مشکل نداری؟ واقعا با چه منطقی پس به من گیر دادی؟

20. کاربلد مافیا

پسندیده
    48
    ویترین مدال
    11-03-2018, 12:56 AM #340
    @صدرا

باشه تو گفتی یه درصد کمی واسه مافیا 3 نفره میدونستی ولی بازم تو کتم نمیره من میام مافیای 3 نفره رو با دلیل توضیح میدم تو با این قاطعیت و بدون تردید بیای بگی شخمیه، تو کتم نمیره آقا نمیره.

آره تو کتت نمیره یکی بت بگه استدلت اشتباس و این ینی نمیخای قانع شی و منطقیه یه گناهکار نخاد قانع شه.

- - - Updated - - -

استدلال
    SadRa آنلاین نیست.