alt
صفحه 5 از 18 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 100 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 10:35 PM #81
    آرش باور کن اینایی که داری میگی و یه بی گناهم میتونه داشته باشه. مگه فقط گناهکارا میخوان نتیجه گیری کنن؟

- - - Updated - - -

حتی دید مدیرانه هم صرف ی گناهکار نیست. حس دعوای زرگریتم ک حسه فقط میتونم بگه حست اشتباهه.

- - - Updated - - -

محض اطلاع رضا این علامت سوالا شکلکن

- - - Updated - - -

الان نظر تو اینه من چون بیگناهم باید بیام خودمو ب زور در حالی ک چیزی ندارم ب بحث اضافه کنم وارد بحث بشم و در حالی ک ن با هیچکدومتون موافقم و نه با هیچکدومتون مخالف بیام یه جبهه رو انتخاب کنم؟ خوب چرا اخه؟ هرچی میخوام درکت کنم نمیشه.
    FM90 آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 10:39 PM #82
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    قشنگ داری چرت و پرت میگی با عرض معذرت من سوالی ازت ندارم صدرا، گفتم از واکنشت فلان حس رو گرفتم، اگه حرفی داری که نظرمو عوض کنه، بسم الله. رویه من در واکنش گیری ازت رو نمیتونی زیر سوال ببری اصلا چیزی نمیگی که من بخوام قانع شم، صرفا سعی داری حرکتم رو زیر سوال ببری که خب، حرکتم مشکلی نداشت اصلا.
    من دارم چرت و پرت میگم ؟ خیلی باحالی پسر
    داداش قرصاتو خوردی ؟ مطمعنی از من سوالی نداری ؟ تو دو تا پستت فقط دو تا سوال با ینی چی بوده داری اشتبا میزنی.
    عزیزم پستارو میخونی اصن ؟ اصن چیزی نمیگم ؟ از اول دارم در مورد حرف و سوالم دارم توضیح میدم تو باغ نیستی کلن ، درواقع نمیخای قانع شی اصن پست 36. حرکتت مشکلی نداشت ، حرکتت تا اونجایی مشکل نداشت که صرفن میخاستی واکنش بگیری ، اما بعد از توضیحاتم و قانع نشدن سر تا پاش مشکله اونی که داره چرت و پرت میگه بنظرم خودتی. که از نظر خودت حرفات مشکلی نداره اصلن ولی وقتی از طرف مخاطب بررسی میشه نمیخای نقد و بپذیری یا همون قانع نمیشی کلن.
    مرسی من دیگه حرفی ندارم.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-27-2018, 10:39 PM #83
    اقا مهمونا دارن فحش میدن انصافا من برم اخر شب میام رایمو میدم احتمال زیاد ب رضا
    FM90 آنلاین نیست.

4. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 10:43 PM #84
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها
    آرش باور کن اینایی که داری میگی و یه بی گناهم میتونه داشته باشه. مگه فقط گناهکارا میخوان نتیجه گیری کنن؟ ������

- - - Updated - - -

حتی دید مدیرانه هم صرف ی گناهکار نیست. حس دعوای زرگریتم ک حسه فقط میتونم بگه حست اشتباهه.

- - - Updated - - -

محض اطلاع رضا این علامت سوالا شکلکن

- - - Updated - - -

الان نظر تو اینه من چون بیگناهم باید بیام خودمو ب زور در حالی ک چیزی ندارم ب بحث اضافه کنم وارد بحث بشم و در حالی ک ن با هیچکدومتون موافقم و نه با هیچکدومتون مخالف بیام یه جبهه رو انتخاب کنم؟ خوب چرا اخه؟ هرچی میخوام درکت کنم نمیشه.
    نه فری قاطی نکن من نگفتم چرا خودتو وارد بحث نکردی یا جبهه نگرفتی، مشکلم با همون جمله اخر و دیدت به قضیه اس. اینکه میای با یه حالت شبه دستوری میگی بحثو ادامه بدین به نتیجه برسین. یه جورایی چراغ سبزه به هر دو طرف و به نظرم نمیتونه حرکت بیگناهانه باشه.

این که میگی دید مدیرانه هم فقط مال گناهکار نیست، هر بیگناهی ممکنه تم گناهکارانه داشته باشه تو بازیش منتهی باید با شخص و موقعیت سنجید اون حرکت رو
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-27-2018, 11:28 PM #85
    رای به اعدام: رضا
    FM90 آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    210
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 11:32 PM #86
    @فری

یه چیز ساده رو اینقدر پیچیده میکنی که همه گیج بشن! اگه گناهکاری که آفرین! ولی اگه بی گناهی داری الکی دست و پا میزنی! این حرف ها رو من صد دفعه جواب دادم بعد دوباره میای لیست میکنی میگی یا اینه یا اون هیچکدوم نیست، همونیه که خودم توضیح دادم! بقیه میتونن بخونن!

- - - Updated - - -

@امین

منتظر نتیجه شکت به آرش تو این فاز هستم

@عماد و محمد امین و آرش سیفی

ناموسا شرکت کنید تو بازی
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-27-2018, 11:37 PM #87
    دست و پا رو کسی میزنه ک در مذان اتهام باشه نه کسی ک ب کسی شک داره و بهش رای میده.
    FM90 آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 22 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 11:49 PM #88
    بحث ناخوداگاه برای من قابل چشم پوشی نیست حالا اینکه تو برداشت من رو از حرف صدرا نداشتی، موضوع دیگه ایه. نظرات میتونه متفاوت باشه اما روند بازی افراد رو میشه سنجید. من سعی در جو دادن ندارم و همون اول هم گفتم که صرفا یه احتمال در نظرم میگیرمش، بحثی که به وجود اومد صرفا در راستای تفهیم اتهام صدرا بود نه مانوور دادن من روی قضیه.
    متوجه منظورت شدم،حله

- - - Updated - - -

من باب بحث صدرا و آرش بگم من همون لحظه فهمیدم هدف آرش واکنش گرفتن بود از صدرا و به مقصودش هم رسید بخاطر همین زیاد جبهه نگرفتم بخاطر استدلال عجیبش. ولی واکنش صدرا جای بحث داره. چون فقط همین؟ ممکنه منظور این بوده باشه ک یعنی استدلالت برای گناهکاری یه نفر همینه؟ استدلالت ضعیفه پس و خیلی ایراد آرش مینی مالیستیه به واکنش صدرا ولی خوب بحث مفیدیه بنظرم ادامه بدین شاید نتایج خوبی از توش دراد.
    به نظر من وقتی اساس بحث به قول خودت مینی مالیستیه ادامه دادنش دردی رو از چیزی دوا نمیکنه مگه اینکه بحثای دیگه ای از دل این بحث باز بشه

- - - Updated - - -

این پست دیشب افتاده بود پشت پست خودم ندیدم. حس بدی گرفتم از این راستش. اگه بحث به نظرت مفیده و نکات قابل توجهی توش میبینی، خودت باید وارد بحث بشی تا به نتیجه برسونیش نه که به بقیه اُردر بدی که به بحث دادن ادامه بدین آفرین. در واقع میای یه تیکه حق رو به من میدی یه تیکه حق رو به صدرا، بعد میشینی کنار و میگی آفرین بحثتون خوبه. این حجم از دید خارجی به قضیه و این مدیرانه و ناظرانه رفتار کردن، اصلا حس خوبی بهم نداد

این مسیر برنامه ریزی شده یعنی چی دقیقا؟ من خودم دارم میگم اون حرف رو زدم که ازت واکنش بگیرم. اصلا بعضی موقعا حرف های به قولن «چرت» بهترین حرف ها برای واکنش گرفتن هستن، تو هم اگه میومدی صرفا میگفتی "آرش حرفت درست نیست"، من این واکنش منفی رو نمیگرفتم. و اگه اسم این که حرفی بزنی که واکنش رو بسنجی، مسیر برنامه ریزی شده اس، خب باشه به علاوه منم تنها کسی نیستم که به نظرم واکنشت مشکوک بود پس قطعا یه مشکلی هست این وسط

چیکار کنم الان با این جمله قصار؟ منو چرا منشن کردی؟ منظورت فری بود؟

----
    یه جمع بندی کلی تا اینجا بخوام داشته باشم، به صدرا (عموما به خاطر واکنشی که ازش گرفتم) و امین (بیشتر به خاطر همون حس هیجانی که به گفتم توی پست های اولیش دیده میشه) حس منفی تری دارم نسبت به بقیه. بحث فری و رضا هم هنوز برام علامت سواله، حتی به نظرم پتانسیل دعوا زرگری بودن رو داره (موضوعش باب دعوای زرگریه؛ تو عصبی ای، نه نیستم، چرا هستی، نه خودتی و ...) عماد و ممل گر هم فعالیت خاصی نداشتن فعلا که بخوام زیر ذره بین قرارشون بدم. البته عماد سبکش همینه کلا ولی ممل رو نمیدونم.
    در رابطه با اون قسمت که میگی برای بقیه هم واکنش مشکوک بوده به نظرم حرف درستی نیست،البته شاید اشتباه کنم ولی برای ۱-۲ نفر تا جایی که من دقت کردم مشکوک بوده.
    در کل به نظر من این مورد base خوبی برای بحث نیست داری به یه حرف ساده بیش از اندازه میپزدازی ولی اگه هدفت واکنش گیری یا در اوردن چیزای دیگه از بحثه اون فرق داره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    آرش
    یعنی میخوای بگی اون حرفت کاملا فان بوده؟

رضا
    خودت داری جواب خودتو میدی دیگه
    من حسم منفی بود واعلام کردم (حالا اصلا تو میتونی بگی در راستای پیش رفتن بازی بوده اصلا )
    بعد با توجه به پستاش حسم قوی تر شد
    بقیه ی بحث ها هم مطمئنا دنبال میکنم ولی فعلا وارد نمیشم تا تکلیف آرش مشخص بشه حداقل...یا حداقل درصد مشکوک بودنش بیاد پایین...این سبک منه تا وقتی یه قضیه رو حل نکنم وارد بحث دیگه نمیشم دلیلشم چند منحرف نشدن موضوع اصلیه...مثلا دورهایی شده من شک داشتم ولی برای منحرف نشدن بحث و اینا اشاره ریز کردم بهش و بعد از حل شدن موضوع مورد بحث، کامل بازش کردم

دوستانی که کم فعالیت میکنن...یه ذره بیاین وسط قر بدین ببینم چطوری میرقصین
    خوب امین جان یه توضیحی بده که با توجه به چه موردایی تو پستاش حست قوی تر شد.
    همین بحثی که هستو بیشتر باز کن و بگو چی اول حست رو برانگیخت و چی قوی ترش کرد.
    Red Dragon آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    210
    ویترین مدال
    10-27-2018, 11:50 PM #89
    @فری

فکر نمیکنم من در مذن اتهام باشم کلا از اول بحث خیلی سعی داشتی یه جوری جلوه بدی که من به تو گیر دادم و بابت عصبی بودن بهت مشکوکم! الانم این شیوه جدیدته

10. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 22 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    10-27-2018, 11:53 PM #90
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    منظور من از اشتباه نظر ندم این نبود که می ترسیدم به من شک کنن, منظورم این بود که نظر اشتباه ندم یه بی گناه رو اعدام کنم, به نظر چیز روشنی میاد واسه من چون هیچ مافیایی انقدر ناشی نیست که بیاد بگه من نمی خوام بهم شک کنن. گیر الکی شما و آرش به این موضوع خیلی واسم مشکوکه. انگار می خواین تمرکزا رو رو یه چیزه بیهوده بزارین تا فرافکنی کنید, اگه رای اینجا مثل مافیا عادیه به هر دو تون می خوام رای بدم فعلا
    به نظر من شما میتونی خیلی بهتر و با ارامش بیشتری جواب بدی.واکنشت یه مقدار تند بود و این منو مشکوک میکنه.
    به نظر من حرف فری منطقیه و فرافکنی توش نیست و اتفاقا حرفی که شما زدین واکنش برانگیزه که فری هم منطقی واکنش نشون داده و نقطه نظرش رو گفته که شما در جوابش به فرافکنی و تهدید رای اعدام پاسخ دادین.
    در کمترین حالت این کارتون اماتورانه است به نظرم و مشکوک.
    Red Dragon آنلاین نیست.

11. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    10-27-2018, 11:59 PM #91
    فاز تمومه. فاز شبه. ساکت.

داستان تا فردا ساعت 4 ارسال میشه. تا اون موقع هم پست ندین، مگر اینکه مابقی فاز روزُ که تا 11 هست، نتونین بیاین.

God آنلاین نیست.

12. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    10-28-2018, 01:18 AM #92
    خفه شین. فاز شبه.

پستاتونم پاک می کنم که دفعه بعد بخونین گاد چی میگه.

God آنلاین نیست.

13. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    10-28-2018, 05:09 PM #93
    داستان بازی (بخش پنجم)

پویا بعد از اینکه به رفتار محمدامین شک کرد، تعقیبش کرد. دکتر صبح به بیمارستان رفت و تا ظهر اونجا بود. بعد به یکی از رستوران های مشهور شهر رفت و انگار با دو از دوستانش قراری داشت. اونا با تاخیر اومدن و البته برای پویا هم آشنا نبودن. بعدش به سمت مطب حرکت کرد. پویا از قفل بودن درب استناد کرد که منشی هنوز نیومده. همینطور هم بود. منشی که پسری جوان و کمی آرایش کرده! بود، یه ربع بعد از محمدامین به مطب اومد. پویا نیم ساعتی صبر کرد دید خبری نشد. هیچ بیماری نیومد. عجیب بود. مگه دکتر بیکاره؟ چند دقیقه دیگه صبر کرد ولی بعد تصمیم گرفت وارد بشه ببینه چه خبره. یه صداهای ناله از تو اتاق می اومد. پویا اول فکر کرد شاید دکتر داره روی دندون پسره کار می کنه، بعد کمی جلوتر رفت دید نه. داره رو خودش کار می کنه. با اینکه شوکه شده بود، بدون اینکه اونا متوجه بشن از مطب خارج شد و پیش خودش گفت: دکترم دکترای قدیم. زلزله م میومد نمی فهمید.

بعد از این اتفاقات، با رابطش در دانشگاه تماس گرفت و این اطلاعاتُ دریافت کرد:

آقا سلام. عرض شود که: صدرا نمره خوبی گرفته ولی روحیه مناسبی نداشته. دنبال حجم زیادی از اسید می گشته؛ این میزان که این پسره دنبالش بود برا از بین بردن چندین جسد هم کافیه. با چند نفر صحبت کرد و قرار شد عصر بره سراغ یکیشون. پیگیر میشم ببینم هدفش چیه.
    آرش سیفی پورُ حراست گرفته و نتونستم اطلاعات زیادی ازش بگیرم. گویا چاقو همراش بوده و داشتن براش پرونده درست می کردن. گویا سابقه تهدید ناموسی هم تو پرونده ش هست. باید اینم بیشتر بررسی کنیم.
    عماد از صبح 7 - 8 بار تلفن زده که نه خانوادگی به نظر می رسید و نه درسی. خیلی هم عصبانی بود. از شماره ای حرف می زد که نتونستیم شنودش کنیم. ولی اینا رو از حرفاش شنیدم: تا فردا شب به یکی مهلت داد که یه کاری براش انجام بده.
    رضا از همه مشکوک تر بود آقا. قبل ظهر از دانشگاه خارج شد و مامور ما رو تو کوچه پس کوچه های انقلاب گم کرد. اطلاعات دیگه ای هم ازش نداریم.
    آرش پیوندی بیشتر تو کتابخونه بود و دپرس به نظر می رسید. کتابی که میخوند قمارباز بود. پسر خوبی به نظر می رسه ولی یه چیزیش میشه. یه بار اومد بیرون سیگار کشید و یه حالت عجیبی بهش دست داد. بعدا ته سیگارُ بررسی کردم دیدم عه گُله. عجب گُلیم بود. پرس و جو کردیم دیدیم پسرخاله ش دیروز تو اهواز تصادف کرده و الان تو کماست.

پویا بعد از شنیدن اینا به مهدی زنگ زد.

مهدی: تازه نیم ساعته بیدار شدم. فیلمای واحد فریُ بررسی کردم و عجیب بود برام. 2 ساعت پیش از خونه خارج شده ولی تیپ و لباساش خیلی جالب بود. مث لات و لوتا تیپ زده بود. حالا عکسا رو می فرستم برات ولی بگو حتما یه پیگیری بکنن. با این تیپ تو خیابون می دیدمش نمیشناختمش. تو راهرو هم با تلفن داشت با یکی حرف میزد و آدرس بهش می داد. منتهی متوجه نشدم کجا. حالا یا طرف گیج بود یا آدرسه سخت بود. 2 دقیقه داشت توضیح می داد که کدوم مغازه س. خودت یه پیگیری بگو بکنن اینم.
    پویا: میگم بکنن. تو ام زحمت کشیدی.
    مهدی: معلومه. مث تو نیستم که کارتُ میدی به این و اون خودت هیچ غلطی نمی کنی بیشرف. من نون بازومُ میخورم، تو ... ، ولش کن بذار امروز مودب باشم. عه عه عه این پسره ی ..خلُ ببین رفته کنار باغچه داره چه کار می کنه! داره یه چیز کوچیکی چال می کنه اونجا. درستم چالش نکرد پفیوز ج... . می بینی نمیذارن یه روز فحش ندیم لاشیای ...بووووووووووووق... . یعنی ..ن گشادتر از این ندیدم. ازینجا یه چیزی داره برق می زنه. بذار بزم ببینم چیه.
    پویا: برو ببین چه غلطی کرده اون عوضی، منم الان خبر جالبی از فری گرفتم.

از ابن فاز رای اجباریه ولی برای اعدام به 4 رای یا بیشتر نیاز هست. هرکسی که فعالیتش در این فاز و فازهای گذشته، خوب نباشه گادکش میشه. تشخیصشم با گاد هست.
    رای اجباری هم هر کسی 1 روز امان داره فقط.

God آنلاین نیست.

14. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    10-28-2018, 05:11 PM #94
    فاز تا ساعت 11 امشب هست و در صورتی که فرد اعدامی در نیم ساعت پایانی تغییر کنه، نیم ساعت تمدید میشه. کلا هم فقط 1 بار می تونید تغییر رای بدید.

God آنلاین نیست.

15. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 4 بار در 1 پست
    10-28-2018, 05:55 PM #95
    اون چی میگه دیگه😂😂😂😂😂 گاد مارو گی کردی رفت دیگه؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

16. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    10-28-2018, 06:58 PM #96
    داستان همچنان روی امین تاکید داره و به نظرم این حجم از تاکید + همون مسئله شوخی های پویا با امین، فهمیدن اینکه نشونه هست یا نه رو سخت میکنه. گرچه به نظرم خصوصا تو داستان این فاز، از سطح شوخی خارج شد و مشخصا داره عمدا مشکوک و مظنون نشونش میده بین بقیه هم روی رضا مشکوک بودن رضا تاکید داشته حالا محمدامین هم زیاد مانوور داده روش ولی اونقدر مشکوک نیست

بازی یکم گره خورده به نظرم. اینکه این همه شب قتل نداشتیم هم منو به فکر فرو برد که شاید بالانس عجیب باشه منتهی وقتی نقشی نداریم اونقدر چیزی برای عجیب بودن وجود نداره. شاید اون تعدادی که هر شب مصون میشن زیاد باشه و تیرهای مافیا اگه زده باشن به ضدضربه خورده باشه وگرنه به نظرم عجیبه این همه شب کسیو نزنن.

در مورد افراد، صدرا برام مشکوکه و این پست اخرش به من هم برام عجیب بود و خیلی بزرگنمایی توش بود، من فقط یه کلمه گفتم داری چرت میگی (مشابه حرفی که قبل‌تر خودش هم توی بحث با من زده بود) منتهی این جور پست رو من تاحالا از صدرا ندیده بودم:
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    من دارم چرت و پرت میگم ؟ خیلی باحالی پسر
    داداش قرصاتو خوردی ؟ مطمعنی از من سوالی نداری ؟ تو دو تا پستت فقط دو تا سوال با ینی چی بوده داری اشتبا میزنی.
    عزیزم پستارو میخونی اصن ؟ اصن چیزی نمیگم ؟ از اول دارم در مورد حرف و سوالم دارم توضیح میدم تو باغ نیستی کلن ، درواقع نمیخای قانع شی اصن پست 36. حرکتت مشکلی نداشت ، حرکتت تا اونجایی مشکل نداشت که صرفن میخاستی واکنش بگیری ، اما بعد از توضیحاتم و قانع نشدن سر تا پاش مشکله اونی که داره چرت و پرت میگه بنظرم خودتی. که از نظر خودت حرفات مشکلی نداره اصلن ولی وقتی از طرف مخاطب بررسی میشه نمیخای نقد و بپذیری یا همون قانع نمیشی کلن.
    مرسی من دیگه حرفی ندارم.
    نمیدونم این لحنش رو به پای چی بذارم، نمیشه با قطعیت گفت واکنش عصبیه ولی به نظرم اگه واکنش عصبی هم باشه همین شکلی میشه در مورد محتواش هم، موضع من از همون اول راجع به بحث با صدرا مشخصه، یه حرکتی کردم تا یه واکنشی بگیرم، و بعد واکنشش رو تحلیل کردم و گفتم گوشه ذهنم نگه میدارم اینو، یعنی سوال یا توضیحی نخواستم انچنان از صدرا، صرفا سعی داشتم دلیل شکم بهش رو تفهیم کنم. اون «ینی چی» ها هم که گفتم مشخصا سوال استفهامی هست و منتظر جواب نبودم گرچه توضیح از سمت صدرا «میتونست» مفید باشه، منتهی اینکه میگه تو چرا قانع نشدی، درواقع هیچ ربطی نداره چون صدرا به جای اینکه بیاد واکنش خودش رو توجیه کنه، میاد رو به جلو حرکت میکنه و حرکت من رو زیرسوال میره و میگه نه تو هدف داشتی چطور باید «قانع» بشم الان مثلا؟
    خلاصه این لحن و این بولد کردنا و شلوغ بازیا و سناریوسازیا حس خوبی بهم نداد اصلا.
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

17. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-28-2018, 07:08 PM #97
    آرش فک کنم امین خلفی و با محمد امین (ممل گر) اشتباه گرفتی. چون نکته جالب داستان برای من این بود ک خلفی توش وجود نداشت و دارم همچنان دنبال دلیلش میگردم. :/
    FM90 آنلاین نیست.

18. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    10-28-2018, 07:14 PM #98
    آرش فک کنم امین خلفی و با محمد امین (ممل گر) اشتباه گرفتی. چون نکته جالب داستان برای من این بود ک خلفی توش وجود نداشت و دارم همچنان دنبال دلیلش میگردم. :/
    من برداشتم این بود که اون پسره‌ی ...خل که اخر از همه میگه رفته سراغ باغچه امین خلفیه منظورش. مشخصه به نظرم

Arash آنلاین نیست.

19. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 4 بار در 1 پست
    10-28-2018, 07:41 PM #99
    خب من چندتا حرف میخواستم بزنم که فاز شب شد و مثل اینکه نمیشد حرف زد. من به @فری به چند دلیل مشکوکم و باید برای من توضیح قانع کننده بیاره,
    1. بازی شهروند سبک خاصی نداره, باید منطقی شهروند بودن خودتو ثابت کنی و سعی کنی منفی هارو تشخیص بدی و رای بدی که برن بیرون. اما بازی یک مافیا سبک داره, یکی سعی می کنه خودش رو عصبی نشون بده, یکی آروم, یکی منطقی و یکی احساسی, یکی فعال و یکی کم حرف. برای همینه که وقتی فری میگه من سبک بازیم اینه من نمی تونم شهروند ببینمش.
    2.فری تو یکی از پستای اول برگشت گفت کاری نکنید هر کس بهم شک کرد بهش رای بدم.یعنی شهروند حق نداره به شهروند رای بده؟ خب چه کسی این حرفو میزنه؟ کسی که واسش مهم شهروند بره بیرون یا مافیا. که این بازیه گناهکاره.
    برای اینا فری اگه نتونه من رو قانع کنه احتمالا رای من رو داره.
    یه چیز دیگه که شکم رو بیشتر کرد داستان بودش که توش فری خیلی مشکوک بود.اما چون داستان دست گاد هست و واسش فری نمیتونه دلیل بیاره جزء دلایل بالا نیاوردمش.

- - - Updated - - -

من مهمون دارم امشب نمیتونم زیاد باشم احتمالا ولی حتما میامو رایمو میدم.
    آرش
    ببین دید من با دید تو فرق میکنه. قرار نیست تو چیزایی ک میبینی توی صدرا منم ببینم. منظور این بود که ماهیت بحثتون مفیده و میتونه به نتیجه مفیدی برسه ولی از دید من جواب صدرا قابل توجیه بود و از اونور هدف تو هم قابل تامله. ولی دلیلی نداره من خودمو وارد بحث کنم ک صرفا توی ی بحثی باشم. مشکلی نداره من بشینم بحث شمارو بخونم ب چ نتیجه ای میرسه. از نظر تو داره؟

- - - Updated - - -

رضا دلیلمو برای توجیه پست عماد گفتم. برای شکبکم ب اندازه کافی توضیح دادم الان وقت توضیح اضافی رو ندارم. فقط یک سوال. اگه قصدت شوخی بود پس چرا وقتی جوابم به شوخیت قانع کننده بود بازم اصرار داشتی ک من عصبیم.
    در حال حاضر دو تا راه داری تو:
    1- این بحث و ادامه ندی و به خودت بقبولونی ک من سبکم تغییرری نکرده و اول بازی برای ایجاد بحث تیکه انداختی و ادامه دادی.
    2-یا نه کاملا سبک بازیمو نادیده بگیری و خودخواسته بخوای با یه دید دیگه به من و بازیم نگاه کنی و به یه هدف مشخص برسی. نگو که تو برای من تعیین تکلیف میکنی چون واقعا غیر این دو گزینه راه دیگه ای نداری. و انتخابت شاید سرنوشت بازیتو تعیین کنه.

- - - Updated - - -

الان اتهام متقابل زدنت هم جالب بود و اصلا بی گناهانه نبود. چون ک الان بهت گیر دادیم مشکوک شدیم برات؟
    نه مشکوک شدین چون نسبت به منطق دارین مقاومت نشون میدین. چون با دلایل غیر منطقی به کسی مهره ضعیف بازی میدیدینش پریدین.
    Mamalgr آنلاین نیست.

20. کاربلد مافیا

پسندیده
    210
    ویترین مدال
    10-28-2018, 07:44 PM #100
    آقا من داشتم داستان ها رو از اول تا الان میخوندم، با توجه به این که بعد از این همه فاز هنوز قتل نداریم، من رو این تیکه از داستان بخش 4 حساس شدم!

آرش سیفی پور خیلی بیخیاله. آدمای بیخیال خیلی خطرناکن.
    این تیکه هم از آخرین داستانه:

آرش سیفی پورُ حراست گرفته و نتونستم اطلاعات زیادی ازش بگیرم. گویا چاقو همراش بوده و داشتن براش پرونده درست می کردن. گویا سابقه تهدید ناموسی هم تو پرونده ش هست. باید اینم بیشتر بررسی کنیم.
    نظر بقیه چیه؟ بعید نیست به نظرم!

عماد هم همش داره با تلفن حرف میزنه حالا نمیدونم نشونه چی میتونه باشه

عماد هم یه تماس باهاش گرفتن اومد تو حیاط لب باغچه نیم ساعت حرف زد. بیشتر گوش می داد البته. انگار یکی داشت درد دل می کرد.
    عماد از صبح 7 - 8 بار تلفن زده که نه خانوادگی به نظر می رسید و نه درسی. خیلی هم عصبانی بود. از شماره ای حرف می زد که نتونستیم شنودش کنیم. ولی اینا رو از حرفاش شنیدم: تا فردا شب به یکی مهلت داد که یه کاری براش انجام بده.
    یه چیز دیگه هم اینه که علاوه بر خلفی که بقیه گفتن داستان خیلی روش مانور میده! درباره فری هم دست کمی نداره!

مهدی: اون وکیله چی؟ فری.
    سید: ازون اصلا خوشم نمیاد. و رد هم نمی کنم که ممکنه کار خودش باشه. ولی اینقدر عقل داره که جنازه رو تو باغچه خونه چال نکنه.
    فری که نصف شب اومد خونه و بلافاصله خوابید. این مگه وکیل نیس؟ وکیل چرا باید نصف شب بیاد خونه؟
    مهدی: تازه نیم ساعته بیدار شدم. فیلمای واحد فریُ بررسی کردم و عجیب بود برام. 2 ساعت پیش از خونه خارج شده ولی تیپ و لباساش خیلی جالب بود. مث لات و لوتا تیپ زده بود. حالا عکسا رو می فرستم برات ولی بگو حتما یه پیگیری بکنن. با این تیپ تو خیابون می دیدمش نمیشناختمش. تو راهرو هم با تلفن داشت با یکی حرف میزد و آدرس بهش می داد. منتهی متوجه نشدم کجا. حالا یا طرف گیج بود یا آدرسه سخت بود. 2 دقیقه داشت توضیح می داد که کدوم مغازه س.
    اینا بولد ترین چیزایی بودن که موقع خوندن داستان ها دیدم. من و آرش هم که معمولا داریم سیگار میکشیم یه جایی هم گفته بود که از بین من و آرش شکم به یکیشون بیشتره! از اونجایی که من به خودم شک ندارم اون یکی رو آرش در نظر میگیرم!

از بقیه هم میخوام داستان ها رو تحلیل کنن، حتما حتما این کارو بکنید که خیلی مهمه!

- - - Updated - - -

من الان پست محمد امینو خوندم، آقا به نکته جالبی اشاره کرد! فری یه تیکه گفتش کاری نکنید از این به بعد هر کسی به عصبی بودن من گیر داد بهش رای بدم فری یعنی اصلا واست مهم نیست طرف بی گناهه یا گناهکار؟ کلا میخوای یه نفر کم کنی همینطوری؟