alt
صفحه 7 از 18 نخستنخست ... 3456789101117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 140 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:47 PM #121
    داستان همچنان روی امین تاکید داره و به نظرم این حجم از تاکید + همون مسئله شوخی های پویا با امین، فهمیدن اینکه نشونه هست یا نه رو سخت میکنه. گرچه به نظرم خصوصا تو داستان این فاز، از سطح شوخی خارج شد و مشخصا داره عمدا مشکوک و مظنون نشونش میده
    بین بقیه هم روی رضا مشکوک بودن رضا تاکید داشته حالا محمدامین هم زیاد مانوور داده روش ولی اونقدر مشکوک نیست
    والا من که چیزی از داستان نفهمیدم منتها همه رو داره مشکوک نشون میده بنظرم حالا اینکه میگی امین رو داره عمدا مشکوک نشون میده جالبه برام
    حاجی چی شد آخرش؟
    دیشبم جواب ندادی. این شکت به آرش به کجا رسید بالاخره؟
    توضیح دادم پست قبل
    راستش من تو هیچکدوم پست ها اتهامی ندیدم بزنی به آرش
    از همون اول گفتی حسم بهش منفیه با گذشت زمان هم فقط گفتی حسم داره بیشتر میشه
    اینو نمیتونم اتهام حساب کنم متاسفانه
    رضا
    واقعا نفهمیدی اتهام من به آرش چیه؟
    نمیدونم شایدم من بد توضیح دادم
    یه دور دیگه پستای منو بخون به نظرم
    نه تو داری اشتباه بسط میدی موضوعو به نظرم. گفتم بیشتر فان بوده اره، ولی بخش غیر فانش میشد اینکه "هر سری چه بیگناه باشم چه گناهکار بهم حس بد دارید پس عموما حساتون درست نیست". منتهی میگم اونقدر اون حرفت رو اون موقع جدی نگرفتم که بخوام همه اینا رو توضیح بدم
    جز اون، «حرف جدید بزنید» هم گفتم منظورم این نبود که دلیل جدید برای گناهکاری من بیارید، منظورم این بود که هر بازی با همین حرف شروع میکنید بازیو، این سری یه سناریو جدید پیش بگیرید
    امیدوارم متوجه منظورم بشی.
    آرش
    متوجه شدم ولی اجازه میدی کاملا قانع نشم؟ اینی که اونموقع جدی نگرفتم که توضیح بدمت میتونی ماست مالی قضیه باشه به نوعی یا برداشتی که دوست داری بقیه بردارن رو میگی کاری که به راحتی همین صدرا هم میتونه انجام بده...یعنی صدرا هم میتونه بیاد بگه من منظورم این نبود و جدی نگرفتم و اینا...
    از دوستان نظر میخوام که آیا این واکنش آرش رو به استدلالش و اتهامی که به صدرا زده ربط داد یا نه؟

یه پرونده میخواستم باز کنم منتها به امشب نمیرسه متاسفانه
    ایشالا برای فردا اگه عمری بود
    فعلا رای به اعدامم هم میدم به همون گزینه ای که قاعدتا روش شک بیشتر دارم

رای به اعدام : آرش

Amin Khalafi آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:49 PM #122
    آرش
    دلیل رای عجله ایم این بود ک فکر میکردم رای اجباریه اون فاز و با توجه ب پستای من و رضا گزینه ای بهتر از او نبود رای دادم بهش. این فازم بازم رایم رضاست فقط امیدوارم رضا از روی خنگ بازی اینجور رو من قفل نکرده باشه: )

رای ب اعدام: رضا

رای ب اعدام الان دیگه واقعا اجباری شده فک کنم
    FM90 آنلاین نیست.

3. کاربلد مافیا

پسندیده
    210
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:50 PM #123
    @عماد

خواهشا بیا این رایی که دادی رو توضیح بده واقعا هر جوری با خودم کلنجار میرم نمیتونم درک کنم! حتی 1% هم منطق تو این رایی که دادی وجود نداره
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:51 PM #124
    الان این پست جمع بندی آرش و دیدم.
    خب دیگه فکر کنم اگه خودتون بخونید‌ متوجه میشید کلن.
    آرش میاد میگه چون صدرا این ادوار اخیر مافیا نبوده یه احتمال میدم که این دور مافیا باشه. خیلی مشخصه که با یه دلیل غیر منطقی داره اتهام میزنه. تاکید میکنم که کاملا غیر منطقی.
    بعد میاد میگه کاری ندارم که تو مافیا هستی یا نیستی فقط خاستم واکنش بگیرم و تو اومدی گفتی که صرفن به همین دلیل ؟ خب معلومه که سوالم صرفن به همین دلیله ؟ قطعا اگه برگردم بازم همون واکنش و نشون میدم چون کاملا طبیعیه. مث این میمونه بازی شرو نشده بگم آرش من میدونم این دور گناهکاری چون با پویا رفیقی. خب خود تو یا هرشخص دیگه ای باشه اول میپرسه چرا ؟ صرفن به همین دلیل که با پویا رفیقم قراره این دور مافیا باشم ؟ بعد میای میگی تو گناهکاریت و قبول کردی ! نه من قبول نکردم تو داری به من اتهام میزنی و گناهکاریه من و تو قبول کردی و الان فقط داری دنبال استدلال میگردی واسش که به پوچ خوردی رسمن.
    استدلالات از بیس اشتباس کلن.
    با گوشیم قبول کن گاد.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:51 PM #125
    هم اینکه توی بازی اولین نفر پست میدی (که برای تو که همیشه وسطای بازی میای عجیبه
    )
    آرش
    عوضی به ما نیومده نفر اول پست بدیم؟
    قشنگ از این پستا حس هیجان میگیرم نمیدونم بقیه هم با من هم نظر هستن یا نه. خنده های گاه و بیگاه
    حس بیدلیلی که یهویی میای بزرگش میکنی و میگی وای چقدر بیشتر شد در حالی که میتونی خیلی منطقی بیای به واکنشم گیر بدی و سوال بپرسی. جو ریز هم زیاد دیده میشه توش
    این خنده های گاه و بیگاهی که میگی رو من معمولا دارم
    اینم که میگی بزرگش نکردم گفتم حسم بیشتر شده و بعدش اتفاقا سوال کردم ازت بعد من گفتم دیگه مشکلم با واکنشت نیست فعلا...با اتهامی که زدیه چون به خودتم برمیگرده به این دلیل به اون دلیل
    من هیجانی نمیبینم واقعا شاید تو میبینی
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:51 PM #126
    رضا بنظرت من چرا بهت رای دادم دیشب؟ تو رای من منطق دیدی یا نه؟
    FM90 آنلاین نیست.

7. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 4 بار در 1 پست
    10-28-2018, 11:51 PM #127
    @فری
    من منتظر دفاعتون موندم اما دفاعی نکردین و در نتیجه رای من شمایی
    رای به اعدام:

رای به اعدام : فری

Mamalgr آنلاین نیست.

8. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:53 PM #128
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها

آرش
    متوجه شدم ولی اجازه میدی کاملا قانع نشم؟ اینی که اونموقع جدی نگرفتم که توضیح بدمت میتونی ماست مالی قضیه باشه به نوعی یا برداشتی که دوست داری بقیه بردارن رو میگی کاری که به راحتی همین صدرا هم میتونه انجام بده...یعنی صدرا هم میتونه بیاد بگه من منظورم این نبود و جدی نگرفتم و اینا...
    از دوستان نظر میخوام که آیا این واکنش آرش رو به استدلالش و اتهامی که به صدرا زده ربط داد یا نه؟

یه پرونده میخواستم باز کنم منتها به امشب نمیرسه متاسفانه
    ایشالا برای فردا اگه عمری بود
    فعلا رای به اعدامم هم میدم به همون گزینه ای که قاعدتا روش شک بیشتر دارم

صدرا هم میتونه بگه ولی دلیل اوردم برای اینکه چرا منظورم اون بوده ( حرف های مشابه دورهای قبل و اینکه حرف جدید بزن تکیه کلاممه که توی این جور مواقع به کار میبرم و اینا) منتهی صدرا اصلا دفاعی از واکنشش نکرد و دلیلی براش نیاورد. اصلا قابل مقایسه نیست.

خوبه که نظر بقیه رو میخوای، چون به نظرم خودم توضیحاتم کافی و منطقی بودن و هر کی بخواد یا با پیش فرض منفی نیاد تو بحث، قانع میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:53 PM #129
    @صدرا

بحث سر یکی دو پست نیست، داریم درباره یه روند صحبت میکنیم، من گیرم به روند بازیته. متوجهی؟

عزیزم دارم در مورد جاده خاکی که گفتی صحبت میکنم ؟ منظورت از جاده خاکی چیه دقیقن ؟
    SadRa آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:54 PM #130
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    @فری
    من منتظر دفاعتون موندم اما دفاعی نکردین و در نتیجه رای من شمایی
    رای به اعدام:

اتهامی نزدی ک من دفاع کنم از خودم. دو تا دلیل درب و داغون اوردی که رایم تویی.
    دلایلت اگ اشتباه نکنم اینا بود:
    فری داره میگه من سبکم اینه. گناهکارا سعی میکنن سبک داشته باشن.
    فری گفته اگ کسی به من شک داشته باشه ازین ب بعد همتونو اعدام میکنم(تکذیب میکنم تنها دفاعیه ک میتونم داشته باشم در برابر این جمله)
    FM90 آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:55 PM #131
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    @امین
    اون هیجانی شدن
    هم اینکه توی بازی اولین نفر پست میدی (که برای تو که همیشه وسطای بازی میای عجیبه )
    هم این پستات:

@صدرا
    ببین عزیزم تو از همون اول رویه حمله جای دفاع رو پیش گرفتی. پستات رو یه بار اوردم ولی این پست 36 که خیلی روش تایید میکنی رو دوباره میارم

من واقعا تو این پست توضیحی راجع به اینکه چرا توی واکنش اولت، جای اینکه صرفا به دلیلم گیر بدی میای میگی فقط همینه دلیلت، نمیبینم. به علاوه از همین پست حمله کردن رو شروع کردی کاملا. به نظرم جوابی برای این موضوع نداری اصلا بلاخره کاریه که شده

- - - Updated - - -

بخش مربوط به امین:
    قشنگ از این پستا حس هیجان میگیرم نمیدونم بقیه هم با من هم نظر هستن یا نه. خنده های گاه و بیگاه
    حس بیدلیلی که یهویی میای بزرگش میکنی و میگی وای چقدر بیشتر شد در حالی که میتونی خیلی منطقی بیای به واکنشم گیر بدی و سوال بپرسی. جو ریز هم زیاد دیده میشه توش

رفت توی نقل قول نمیدونم چرا
    سوال پرسیدی ینی چی‌صرفن به همین دلیل ، منم توضیح دادم دیگه ! کجاش مشکل داره ؟
    SadRa آنلاین نیست.

12. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:55 PM #132
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    آرش
    عوضی به ما نیومده نفر اول پست بدیم؟

این خنده های گاه و بیگاهی که میگی رو من معمولا دارم
    اینم که میگی بزرگش نکردم گفتم حسم بیشتر شده و بعدش اتفاقا سوال کردم ازت بعد من گفتم دیگه مشکلم با واکنشت نیست فعلا...با اتهامی که زدیه چون به خودتم برمیگرده به این دلیل به اون دلیل
    من هیجانی نمیبینم واقعا شاید تو میبینی
    اره اول قسمت بزرگنمایی رو انجام دادی و گفتی چقدر حسم بیشتر شد، بعد سوالو پرسیدی. درحالی که درستش این بود که اول سوالو میپرسیدی بعد اگه جوابم قانع کننده نبودم شکت بهم بیشتر میشد. این خود جو دادنه به نظرم.

در مورد هیجان هم مثل خودت به بقیه میسپارم
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

13. کاربلد مافیا

پسندیده
    210
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:56 PM #133
    @فری

با توجه به این که میگی فکر میکردی رای اجباریه، تا حدودی منطقی بود که به من رای بدی، البته با منطق خودت نه منطق مثلا من

صدرا که معلوم بود به آرش رای میده. گیر امین به ارش یا واقعا دلیلی چیزی نیست یا من نفهمیدم! عماد هم که گفتم خیلی مسخره بود رایش!

@صدرا

بابا توضیح دادم بخدا میگم اون حرکت اولیه آرش باعث شد اصلا از روند بازی خارج بشی. دیگه به هیچی و هیچکس کاری نداشتی تو بازی و فقط میخواستی به آرش گیر بدی، من ندیدم تو بحث دیگه ای شرکت کنی، به قول خودت ارش، هیجانی برخورد کردی با قضیه

14. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    10-28-2018, 11:57 PM #134
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    سوال پرسیدی ینی چی‌صرفن به همین دلیل ، منم توضیح دادم دیگه ! کجاش مشکل داره ؟
    مشخصا مشکلم نفهمیدن معنی "صرفا به همین دلیل" نبود صدرا چرا خودتو به اون راه میزنی. خوبه همون پست اول مشکلم رو با واکنشت توضیح دادم.

Arash آنلاین نیست.

15. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    10-29-2018, 12:01 AM #135
    کسی 4 رای نیاورد. اعدامی نداریم.
    اگه اشتباه شمردم تلگرام بگین.

God آنلاین نیست.

16. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    10-29-2018, 12:37 AM #136
    خب. سیفی پور گادکش میشه ولی یکیُ میارم جاش که بالانس حفظ بشه. ازین استدلالای دری وری هم نکنید که چون فلانی اومده بیگناه یا گناهکاره. خفه تون نکنم دیگه.
    فاز فردا هم همینه از 4 تا 11. کسی نتونست بیاد قبلش بهم بگه که تاپیکُ باز کنم. اعدامی همچنان با 4 رای هست. کمتر اعدام نمی کنم. پیشنهادمم اینه که بازیُ خیلی کش ندین برای اعدام اول. ولی چون تعداد کمه، با 3 رای یا کمتر اعدام نمی کنم.
    داستانم تا اعدام نکنید نداریم. همینا که گفتم بستونه فعلا. ادامه بدم باید یا بگم فلانی گناهکاره (درست یا غلط) یا یکیتونُ بکشم.

God آنلاین نیست.

17. کاربلد مافیا

پسندیده
    210
    ویترین مدال
    10-29-2018, 04:35 PM #137
    شما رو نمیدونم ولی اون تیکه از داستان که میگفت آرش سیفی پور بی خیاله، ادمای بی خیال خطرناکن، خیلی رو مخ منه

من احتمالا رایم امروز همون فری باشه، ولی منتظر جواب عماد و صدرا به سوال هایی که دیشب پرسیدم هستم، امین هم که واقعا نمیفهمم گیرش به آرش چیه

محمد امین لطفا یه بار جامع و کامل توضیح بده گیرت به فری چیه و چرا بهش رای دادی

18. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    10-29-2018, 04:59 PM #138
    عرفان به جای سیفی پور به بازی میاد.

توضیحات لازم هم داده شده.

God آنلاین نیست.

19. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    10-29-2018, 05:46 PM #139
    من تو راهم امروز و بعید میدونم تا قبل ۹ اینا بتونم پستی بدم.
    شک اصلیم به صدرا، امین و عماد هست
    صدرا که دلایلم رو گفتم دیروز، واقعا هم هرجور فکر میکنم طوری بازی نکرده که بشه گفت بیگناهه. هیچ فعالیت بیگناهانه ای ندیدم ازش کل بازیش توی واکنشی که ازش گرفتم و حمله به من به جای دفاع از خودش خلاصه شده. حرفاش هم که گفتم چرا درست نیست و دوباره بازگو نمیکنم. با کس دیگه ای هم کنتاکتی نداشته و کاملا یک بعدی بازی کرده به نظرم.
    امین هم به نظرم با دید اعدام آرش وارد بازی شده یعنی حالا اون حس اولیه اش رو هم حتی بذاریم کنار، میاد واکنش من رو با واکنش صدرا مقایسه میکنه در حالی که توضیح دادم چرا قابل مقایسه نیست و برای قابل قبول بودن واکنشی که میگه، دلیل و توجیه کافی اوردم به نظرم، منتهی قانع نمیشه که به نظرم این قانع نشدنه منطقی نیست حالا یا گناهکاریه که کلیک کرده رو من یا بیگناهیه که دید کلیش به بازی رو از دست داده فعلا نمیتونم تصمیم دقیق بگیرم. اگه هم امین یا کس دیگه ای در این موضوع مشکل داره یا چیزیو متوجه نشده بپرسه شب میام جواب میدم.
    عماد هم هنوز برام علامت سواله که چرا دیشب یهویی و بدون دلیل داد. کلا هم بازیش طوری نبوده بشه چیز خاصی ازش استخراج کرد و همیشه این جور بازیکنا منو میترسونن که همین جوری چراغ خاموش تا اخر بیان و ببرن حالا این حرکت رای دادنش قابل تحلیل بود که میگه دلایلش پاک شدن منتظرم ببینم دلایل اون رایش چی بوده.

Arash آنلاین نیست.

20. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 22 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    10-29-2018, 06:26 PM #140
    خوب من دیشب با گاد صحبت کردم که برای شفاف سازی کامل اون پست های من و خلفی رو برگردونه که موافقت هم کرد ولی مثل اینکه سایت یکم شخماتیکه و پست کامل پاک شده و قابل برگشت نیست،پس یه توضیح کوچیک میدم الان چون دارم از خونه میرم بیرون.

دلیل اصلی رای من به ارش این بود که رای اجباری بود و من به ارش بیشتر از همه مشکوک بودم.
    این دلیل شک هم خیلی ساده است و توی پست های دیگه ی خودم هم گفتم،به نظرم به موضوعات و لفظ هایی گیر داده که ساده ان و این حساسیت روشون برام قابل درک نیست.
    همچنین یه موردم خلفی اگه اشتباه نکنم توی همون پستی که پاک شد(خطاب به من بیشتر توضیح داده بود) گفته بود در مورد شباهت گیرش به صدرا که در مورد خودش هم میتونست صادق باشه.
    بنابراین با توجه به این موارد و اجباری بودن رای من به ارش رای دادم و امشب هم اگه اتفاق یا بحث مشکوک خاص دیگه ای نباشه دوباره این رای رو تکرار میکنم چون رای اجباریه و بیشترین حس منفی من به ارشه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها
    @رضا
    البته الان دیدم خود فری هم به این قضیه اشاره کرده ولی خوب منم برای خودم چون قابل توجه بود میگم
    از این حرف همه کارایی که کردی رو توجیح کنی خوشم نیومد چون اصلا اتفاق خاصی نیافتاد یا فری کاری نکرده که این حرفو زدی

@فری
    اگه با اون حرف قبلیت برداشت عصبی بودن و لحن بد کسی نداشته بود هم با این حرفت ۱۰۰٪ این برداشتو میکنه.
    تهدید رای اعدام و اور ری اکشن با همچین حرفی برای من منطقی نیست.
    واکشنات یکم شدیده،حالا این نورمال همیشگیته یا این چند وقته که نبودم اینطوری شدی نمیدونم ولی گوشه ذهنم نگه میدارم.
    @رضا
    رضا من جواب شما و بقیه رو دادم ولی شما هنوز که هنوزه هیچ ری اکشنی رو نسبت به این حرف من که مربوط به صفحه ۳ بازی هست ندادی،در حالی که جواب خیلیا دیگه رو دادی.
    اگه ندیدی الان توضیح بده اگه دیدی و بی توجهی کردی یه مورد مشکوک و منفی برای من حساب میشه.
    Red Dragon آنلاین نیست.