alt
صفحه 8 از 18 نخستنخست ... 456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 160 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. کاربلد مافیا

پسندیده
    210
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    10-29-2018, 06:48 PM #141
    @عماد

توضیحاتی که برای رایت به آرش دادی اصلا منطقی نیست. اصلی ترین چیزی که من فهمیدم این بود که رو حرف امین صرفا قانع شدی که به آرش رای بدی که چنین چیزی هیچ جوری تو کتم نمیره، این که به کنار؛ یعنی اصلی قانع نشدم سر رای دادنت.

اونی که دار میگی؛ ما از صفحه 3 تا الان 4 صفحه اومدیم جلو دست کم 10 پست دیگه بین منو فری رد و بدل شده و فکر میکنم جواب سوالت تو اونا هست، برو اونا رو بخون اول
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

2. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 22 بار در 5 پست
    ویترین مدال
    10-29-2018, 06:59 PM #142
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    @عماد

توضیحاتی که برای رایت به آرش دادی اصلا منطقی نیست. اصلی ترین چیزی که من فهمیدم این بود که رو حرف امین صرفا قانع شدی که به آرش رای بدی که چنین چیزی هیچ جوری تو کتم نمیره، این که به کنار؛ یعنی اصلی قانع نشدم سر رای دادنت.

اونی که دار میگی؛ ما از صفحه 3 تا الان 4 صفحه اومدیم جلو دست کم 10 پست دیگه بین منو فری رد و بدل شده و فکر میکنم جواب سوالت تو اونا هست، برو اونا رو بخون اول
    خیر به خاطر حرف امین قانع نشدم فکر کنم به اندازه کافی واضح نوشتم و توضیح دادم اینکه قانع نشدی یا نمیخوای قانع بشی بحث دیگس.

راجبه اون موضوعم من صریحا تو رو خطاب قرار دادم ‌و @ قرار دادم،پس شما هم باید برای من @ و جواب قرار میدادی چون من یه بحثی رو باهات مطرح کردم.از این کارت اصلا حس خوبی رو نمیگیرم مطمئن باش حواسم هست.
    Red Dragon آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    10-29-2018, 07:26 PM #143
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها
    خوب من دیشب با گاد صحبت کردم که برای شفاف سازی کامل اون پست های من و خلفی رو برگردونه که موافقت هم کرد ولی مثل اینکه سایت یکم شخماتیکه و پست کامل پاک شده و قابل برگشت نیست،پس یه توضیح کوچیک میدم الان چون دارم از خونه میرم بیرون.

دلیل اصلی رای من به ارش این بود که رای اجباری بود و من به ارش بیشتر از همه مشکوک بودم.
    این دلیل شک هم خیلی ساده است و توی پست های دیگه ی خودم هم گفتم،به نظرم به موضوعات و لفظ هایی گیر داده که ساده ان و این حساسیت روشون برام قابل درک نیست.
    همچنین یه موردم خلفی اگه اشتباه نکنم توی همون پستی که پاک شد(خطاب به من بیشتر توضیح داده بود) گفته بود در مورد شباهت گیرش به صدرا که در مورد خودش هم میتونست صادق باشه.
    بنابراین با توجه به این موارد و اجباری بودن رای من به ارش رای دادم و امشب هم اگه اتفاق یا بحث مشکوک خاص دیگه ای نباشه دوباره این رای رو تکرار میکنم چون رای اجباریه و بیشترین حس منفی من به ارشه.

- - - Updated - - -

@رضا
    رضا من جواب شما و بقیه رو دادم ولی شما هنوز که هنوزه هیچ ری اکشنی رو نسبت به این حرف من که مربوط به صفحه ۳ بازی هست ندادی،در حالی که جواب خیلیا دیگه رو دادی.
    اگه ندیدی الان توضیح بده اگه دیدی و بی توجهی کردی یه مورد مشکوک و منفی برای من حساب میشه.
    بنظرم این دلتیلت عماد اصلا نمیتونه دلایل خوبی باشه برای اعدام یک شخص که حتی تعداد پستاتون رودر رو به تعداد انگشتای یک دست نمیرسه. و من قبول ندارم این دلایلتو.

- - - Updated - - -

@عماد

این نوع بازی کردنت مصداق گناهکاری زیاد داره دقیقا نحوه بازیت طوری بوده ک حتی بطور جدی با کسی بحثی نکردی آهسته و آروم اومدی و پستات واقعا عاری از جبهه گیری خاصی بوده و وارد بحث مستقیم نشدی با کسی حالا من منتظر موندم تا این فازا که بعد بهت گیر بدم ک ناخوداگاهتو آگاه نکنم ولی یکی از گزینه های جدی منی. و حمایتای ریزت از من و چسبیدن ب دلایل من هم یکی از نکات منفی پستات بوده تا حالا دقیقا یادمه بخاطر من به رضا و ممل گر پریدی فک کنم

- - - Updated - - -

رضا
    من ب تو کاری ندارم ازتم خورده نمیگیرم ولی فکر نکنم رای امشبم باز تو باشی چون یذره کفه ها برام جابجا شدن
    شایدم البته چون خوب بازی کردی تا حدی قانع شدم ولی در هرصورت وقتی به روند پستات نگاه میکنم میبینم احتمال اینکه دچار سو تفاهم شده باشیم و ویژگیهای اخلاقیمون توی بازی با هم گلاویز شدن اینجوری شد ب هر حال بعید میدونم امشب بهت رای بدم. سعی میکنم ب گزینه ای رای بدم ک هم احتمال گناهکاریش برام بالاست هم احتمال اعدام شدنش.

- - - Updated - - -

اگه بخوایم به داستان اعتماد کنیم باید خلفی و صدرا و رضا رو بترتیب اعدام کنیم بره پی کارش ولی خوب پویا سابقه نداشته انقد واضح داستان بنویسه و نخ بده بخاطر همین قابل اعتماد نیست.
    FM90 آنلاین نیست.

4. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    10-29-2018, 07:34 PM #144
    صدرا که معلوم بود به آرش رای میده. گیر امین به ارش یا واقعا دلیلی چیزی نیست یا من نفهمیدم! عماد هم که گفتم خیلی مسخره بود رایش!

@صدرا

بابا توضیح دادم بخدا میگم اون حرکت اولیه آرش باعث شد اصلا از روند بازی خارج بشی. دیگه به هیچی و هیچکس کاری نداشتی تو بازی و فقط میخواستی به آرش گیر بدی، من ندیدم تو بحث دیگه ای شرکت کنی، به قول خودت ارش، هیجانی برخورد کردی با قضیه
    رضا من از اول بازی سعی بر این داشتم که اتهام بی اساس آرش و ثابت کنم ، اومده گفته بت شک دارم‌ و فقط به خاطر گرفتن واکنش بوده ؟ کجاش هیجانی بوده ؟ و بعد به واکنش من گیر داده که ینی چی صرفن به همین دلیل ؟ ینی قبول کردی گناهکاری ؟ تو پست قبلیم گفتم من قبول نکردم گناهکارم ! آرش قبول کرده من گناهکارم و فقط دنبال استدلال میگرده واسش ، این در حالیه که کلن سه چارتا پست دادم من تو بازی و اونم واسه استارت خوردن بحث بوده که میتونی بخونی. بعد از قبول نکردن توضیحات در مورد «صرفن به همین دلیل ؟» آرش به هیچ‌ قیمتی نمیخاست واکنش من و بپذیره و این خیلی مشکوک بود و منم بش پرداختم. هیجانی نمیبینم این وسط.

- - - Updated - - -

دقیقا مصداق همین پست اخر ارش ، دقیقن اون قسمتی که داره در مورد امین میگه ، دقیقن خودشم همونجوریه : )) و نمیدونم چطوری وقتی یه نفر خودش با دلایل قانع کننده قانع نمیشه از قانع نشدن یه نفر دیگه با توجیهات قانع کننده به نظر خودش انتقاد میکنه و میگه منطقی نیست‌.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    مشخصا مشکلم نفهمیدن معنی "صرفا به همین دلیل" نبود صدرا چرا خودتو به اون راه میزنی. خوبه همون پست اول مشکلم رو با واکنشت توضیح دادم.
    عزیزم مشکل تو با صرفن به همین دلیل نیست با واکنشمه ؟ خب واکنش من صرفن به همین دلیله ! وات د فاز عزیزم ؟
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-29-2018, 07:36 PM #145
    خوبه که نظر بقیه رو میخوای، چون به نظرم خودم توضیحاتم کافی و منطقی بودن و هر کی بخواد یا با پیش فرض منفی نیاد تو بحث، قانع میشه.
    طبیعیه از نظر خودت کافی و منطقی باشه دلایلت
    منم دقیقا واسه همین از بقیه نظر خواستم چون شاید واقعا من دارم اشتباه برداشت میکنم

درمورد اون هیجانی بودنه هم بنظرم اصلا جو نیست
    تو اول میای میگی شکم بیشتر شده بعد دلیلشو میاری دیگه قاعدتا؟ نه اینکه اول دلیل بگی بعد بگی شکم بیشتر شد اول معلولو میبینی یا میگی بعد علت قاعدتا

اینا واسه دیشب بود که دیر شد ارسال کردنش
    Amin Khalafi آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-29-2018, 07:42 PM #146
    ممل گر
    نمیدونم حالا تو داستان گی بودنت نشانه خوبی تلقی کنم یا بد؟ ولی از اونجا که هوموفوب نیستم.احتمالا پویا هم نیست خوب در نظر گرفتم ولی آخه اون دلایلی ک اوردی برای رای اصلا جالب نبود و یک مشکل دیگه هم اینه که اصلا از سبک و سابقت اطلاعی ندارم و نمیتونم مقایسه ات کنم با ادوار قبلیت. اما منتظر میمونم با ادامه پستات که در نهایت روند کلی بازیت و موضعتو بفهمم. اما اگر لیستی داشته باشم تو هم آخر لیستم هستی.
    FM90 آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-29-2018, 08:23 PM #147
    @فری
    من نه حمایت ریز کردم و نه چسبیدم بهت.من هر موقع بحث یا سوالی بوده نظر واقعیمو به طرز واضح بیان کردم.احتمالا این حرف رو به خاطر پست شماره ۹۰ میزنی.خیلی رک میگم هیچ علاقه ای برای چسبوندن خودم بهت ندارم.همونطوری که توی پست ۶۰ حرفت برام مورد دار بود و برات نوشتم همونطورم حرف ممل برام مورد دار بود و توی پست ۹۰ نظرم رو نوشتم،حالا اینکه من برداشت منفی از تو نکردم و به واکنش و حرف کس دیگه ای سر این قضیه گیر دادم شما میای به عنوان چسبیدن و حمایت ریز برداشت میکنی دیگه مسئله مربوط به خودته.
    Red Dragon آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-29-2018, 08:28 PM #148
    این پست رو همه بخونید و نظر بدین
    اول یه سری قسمت های داستان های شب رو بیارم
    واحد 1: آرش پیوندی و رضا؛ که دانشجویان سال دوم و سوم داروسازی دانشگاه تهران هستن.
    ساعت 5 بعدازظهر رضا برگشت. آرش تو این فاصله همچنان سرش تو گوشی بود. رضا که اومد باهم رفتن کنار پنجره سیگار کشیدن ولی توجه خاصی به باغچه نداشتن.
    آرش پیوندی و رضا فقط لب پنجره سیگار می کشن. اول آرش تمایلش برای رفتن به نزدیک پنجره بیشتر بود، بعد گویا رضا خیلی خوشش اومده بود اون هی پیشنهاد می داد. انگار تا حالا لب پنجره سیگار نکشیده. هر دو مشکوکن. دارم براشون. منتهی شکم به یکی شون بیشتره.
    اینکه رضا و آرش تو داستان تقریبا باهم اسمشون آورده شده خیلی جالبه...فقط نمیدونم چرا تو داستان آخر پیش هم نبودن
    حالا ما فرض رو بگیریم بر اینکه 2نفر بیگناه داریم و این 2 نفر آرش و رضا هستن
    خب قطعا نمیان به طور کامل از هم دفاع کنن و برعکس به طور کامل به هم دیگه بتوپن(چون فرض رو گرفتیم 2 تا مافیا داریم و بنظرم یکیشون از بین بره خیلی بد میشه برای اونیکی و الان جای سوزوندن یار خودی نیست )
    قاعدتا اینجوری میکنن که دفاع میکنن از هم و هم سو هست نظراتشون تقریبا...منتها به صورت خیلی مسخره و ریز به هم دیگه شاید حتی گیر هم بدن که یه وقت بهشون اتهام دفاع از هم زده نشه(ولی میگم فقط در حد حرف و بعضا حتی دیده شده پیگیری هم نشده چنین اتهام ها و گیرهایی از طرف هم تیمی ها )
    به قولی یکی به نعل و یکی به میخ تقریبا

حالا این پست ها رو نگاه کنید
    تیکه هایی از پست های آرش و رضا که به همدیگه ربط داره یا اینکه همدیگه رو مخاطب قرار دادن

این پستا از رضا

آرش راست میگه الان صدرا اومد گفت فقط به همین دلیل با یه خنده هم پشتش
    اصلا حس خوبی نداد
    کلا از لحظه ای که وارد بازی شدی فقط داری میگی به آرش شک دارم هر لجظه هم داره شکت بیشتر میشه! چطوریه این الان؟
    مشکل اینه که تو کلا با این پیش فرض که "من قراره به آرش شک داشته باشم" وارد بازی شدی
    احساس نکردم که در جریان بازی به این نتیجه رسیده باشی که به آرش شک داری
    درباره بحث آرش و صدرا، اگه دوستان نمیان بگن اسکی رفتی
    ، همونطور که گفتم واکنش صدرا مناسب نبود؛ صرفا همین. میتونست واکنش خیلی بهتر داشته باشه به حرف آرش ولی اون حرفش انصافا حس خوبی به هیچکس نمیده
    خیلی خب بیا موضوع آرش رو حل کنیم! الان تکلیفت چیه؟ چیکار میخوای بکنی بعد 3 4 فاز شک داشتن به آرش؟
    که همینطوری هم این شک داره بیشتر میشه
    منتظر نتیجه شکت به آرش تو این فاز هستم
    اینا بولد ترین چیزایی بودن که موقع خوندن داستان ها دیدم. من و آرش هم که معمولا داریم سیگار میکشیم
    یه جایی هم گفته بود که از بین من و آرش شکم به یکیشون بیشتره! از اونجایی که من به خودم شک ندارم
    اون یکی رو آرش در نظر میگیرم!
    آرش هم با اون آرش بی گناهی که معمولا میشناختم خیلی فرق داره، اصلا اونطوری نبوده این دور.
    این بحث ارش و صدرا رو یه جا که خوندم میبینم واقعا صدرا زده تو جاده خاکی
    همونطور که گفتم اون حرف اول آرش کلا تمرکزشو زده به هم و اون صدرایی که ما میشناسیم در برابر اینجور استدلال ها معمولا "به فلانم" طوری رفتار میکنه
    حالا منتظرم خودش بیاد دفاع کنه از خودش.
    راستش من تو هیچکدوم پست ها اتهامی ندیدم بزنی به آرش
    از همون اول گفتی حسم بهش منفیه با گذشت زمان هم فقط گفتی حسم داره بیشتر میشه
    اینو نمیتونم اتهام حساب کنم متاسفانه
    خواهشا بیا این رایی که دادی رو توضیح بده واقعا هر جوری با خودم کلنجار میرم نمیتونم درک کنم! حتی 1% هم منطق تو این رایی که دادی وجود نداره
    (اینجا عماد به آرش رای داده بود و جا خورده)

صدرا که معلوم بود به آرش رای میده. گیر امین به ارش یا واقعا دلیلی چیزی نیست یا من نفهمیدم! عماد هم که گفتم خیلی مسخره بود رایش!
    این تیکه از پستش که خدا بود واقعا
    من احتمالا رایم امروز همون فری باشه، ولی منتظر جواب عماد و صدرا به سوال هایی که دیشب پرسیدم هستم، امین هم که واقعا نمیفهمم گیرش به آرش چیه
    رضا بعضی وقتا دفاع که چه عرض کنم به عنوان وکیل آرش حتی وارد عمل میشد میگه اتهام من به آرش رو متوجه نشده(درحالیکه بنظرم خیلی واضحه اتهام من...اگه دوست داری دوباره بگم) ولی میاد دفاع میکنه از آرش به نوعی
    هم سو بودن بازیشونم که کاملا مشخصه

پستای آرش حالا

گیر رضا به فری رو نمیفهمم خیلی. همون اول که گفت فری چرا تهاجمی برخورد میکنی و اینا، اول فکر کردم صرفا میخواد واکنش فری رو بسنجه اما فری به نظرم کول برخورد کرد با قضیه کلا (در حد استاندارد های کول بودن خودش
    ) و واکنشش مشکلی نداشت.
    بحث فری و رضا هم هنوز برام علامت سواله، حتی به نظرم پتانسیل دعوا زرگری بودن رو داره (موضوعش باب دعوای زرگریه؛ تو عصبی ای، نه نیستم، چرا هستی، نه خودتی و ...)
    کدوم آرش بیگناه لعنتی؟ همونی که اون دور خودتو کشتی که آرش گناهکاره؟

تنها چیزی که خودم حس میکنم اینه که به خاطر درگیری های ذهنی خارج از بازی، انرژی و تمرکز کمتری میتونم روی بازی بذارم نسبت به همیشه که بیش فعالم. اگه فرق مهم دیگه ای هست، توضیح بده.
    من خودم میخوام یه دور پستای فری و رضا رو بخونم، حرف ها از دو طرف ضد و نقضیه و من هم از اول بازی اونقدر با دقت دنبال نکردم (کوتاهی از من).
    در مورد رضا و فری.
    گیر دادن رضا به لحن فری منطقی نبود خیلی، حرفی که جای تامل داشت اونجا بود فری «تو عصبانی هستی» رو مساوی «تو گناهکار هستی» در نظر گرفت. منتهی این به نظرم یه سوبرداشت طبیعی میتونه باشه و 50-50 هست بیشتر. خودم به فری زیاد حس مثبتی ندارم (الان ممل باز میاد میگه چرا میگی حس
    ) ولی دلیلش این چیزایی که رضا گفته نبوده. از طرفی رضا هم مثل همیشه از هر دری و از هر استدلال درست و غلطی استفاده کرده برای ضربه زدن به هدفش که این بین رضای بیگناه و گناهکار مشترکه متاسفانه
    منتهی خیلی زود فری رو گوشه رینگ به تصویر کشید و گفت دست و پا میزنی که خب جو دادن بود به نظرم کاملا. در کل بحشون زیادی طولانی شده و نتیجه خاصی هم نتونستم بگیرم. فری هم نمیدونم چرا به رضا رای داد دیشب چون نکته عجیبی در بازی رضا ندیدم جز همون گیر سه پیج و قانع نشدن که تو بازی رضا طبیعیه و فری که انقدر به شناختن بازیش حساسه، باید با بازی رضا هم اشنا شده باشه تاحالا.
    تو این پستش فک کنم کاملا میشه یکی به نعل یکی به میخ زدن رو واضح دید

به نظر من با توجه به این پست ها اون فرضیه ای که در نظر گرفته بودیم بالا یعنی هم تیمی بودن آرش و رضا حداقل برای من یکی تقویت میشه
    رای من قطعا آرش هست چون نتونست من رو قانع کنه
    و بقیه رو هم باز دعوت میکنم یک بار دیگه دعوای بین من و آرش و اتهامی که بهش زدم و جواب هایی که داد رو بخونن...اگه قانع شدن بگن چطوری قانع شدن شاید من دارم اشتباه میکنم

شاید نتونم تا ته فاز بیام
    واسه همین رایمو میدم فعلا

رای به اعدام : آرش

Amin Khalafi آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-29-2018, 08:31 PM #149
    @فری

شما که به پست من برخوردی و میگی حمایت ریز کردم و خودمو چسبوندم احیانا به نظرت رضا از ارش حمایت نکرده؟
    ری اکشنش به رای من به ارش،اینکه گیر دادن امین به ارش رو همینطوری بدون دلیل میدونه(یا اینکه میگه نفهمیدم با اینکه امین توضیح داده) مصداق حمایت نیست؟

- - - Updated - - -

راجبه این صحبتم لطفا بقیه هم نظر بدن این قضیه برای من شک برانگیزه

- - - Updated - - -

اگه اتفاق خاصی نیافته رای من امشب ارش یا رضا هستن،ارش رو بیشتر بهش مشکوکم ولی اگه رضا بیشتر رای بیاره یا تغییر خاصی توی صحبتا ببینم ممکنه به رضا هم رای بدم.
    Red Dragon آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-29-2018, 08:48 PM #150
    عماد

من هنوز نفهمیدم چطور ب این نتیجه رسیدی ک آرش گناهکاره:/ میتونی ارجاعم بدی یا پستاییش ک بر اساس اونا ب گناهکاریش یقین پیدا کردی و بیاری؟

- - - Updated - - -

خلفی
    این تیکه هایی ک اوردی هیچی و ثابت نمیکنه بنظرم. اگ تو بازی و بگردی هرکی یه هنچین اشاراتی به بازی سایرین داشته. چرا فقط ارش و رضا بوداره؟ در مورد داستان هم بگم ک داستان از نقطه نظر یک کاراگاه تعریف شده که داره دنبال یه قاتل میگرده. شما اگ تو آگاهیم بخاطر یه پرسش بری اول یه دست کتکت میزنن اصلا عجیب نیست داستان ارش که حتی یه بار پویا بهش گفته پسر خوبیه حقیقتا اگه آرش گناهکار از آب دربیاد من پویا رو نمیبخشم بخاطر اون تیکه اش

- - - Updated - - -

و دیگه داستاناشو نمیخونم در کمال احترام
    FM90 آنلاین نیست.

11. کاربلد مافیا

پسندیده
    210
    ویترین مدال
    10-29-2018, 09:23 PM #151
    @عماد

نمیدونم این وسط مشکل از کیه، ولی از هر کی هست، من کلا از بیخ و بن دلیل گیر امین و تو به آرش رو نفهمیدم. حالا حداقل امینو میدونم از اول حسش منفی بود، ولی این که تو دیگه با چه دلیلی اینقدر مشکوک شدی بهش و حتی رای هم میدی، نفهمیدم! واقعا چیزایی که ازت خوندم قانع کننده نیست و برعکس خیلی هم شک برانگیزه.

بابا آخه من اصلا سوالتو نمیفهمم! من خیلی کلی تر از این حرف زدم، گفتم قرار نشه از این به بعد هر کاری کردی بخوای با سبک بازی عصبیت توجیه کنی، سوالت مفهومی نداره اصلا!

عماد خداییش یا بی گناهی هستی که داری بد بازی میکنی یا گناهکاری که متوسط بازی میکنی خیلی جسته و گریخته پست میدی، تا جایی که میتونی هم فقط میپری به این و اون دو تا پست مفید ندیدم ازت هر پستی که ازت میبینم درصد گناهکاریت برام بالاتر میره!

@صدرا

بحث سر اینه که "صرفا به همین دلیل؟" کار خودشو میکنه! من وقتی همچین چیزیو از کسی میبینم از همون اول این ایده میره تو ذهنم که طرف گناهکاره و از حرکت طرف مقابلش جا خورده! حالا تو هرچقدر هم توضیح بدی که چرا اونو گفتی نمیتونه اون ایده اولیه رو تغییر بده چون واکنش، واکنش بدی بود! حرف اصلی اینه که باشه تو اصلا همچین حرفی هم زدی، بعد از اون بازی رو چرا ول کردی دیگه؟ همش داری تلاش میکنی به آرش بتازی، یعنی واست مهم نیست آرش گناهکاره یا بی گناه، مهمه بهش حمله کنی چون اون بهت گیر داده! من گیر اصلیم سر این موضوعه، سر بعد از گفتن "صرفا به همین دلیل؟" نه هنگام گفتنش امیدوارم متوجه شده باشی

@امین

داداش وایسا با هم بریم جالب شد

اول از همه اگر قرار بر اینه که اینقدر سطحی بخوایم از داستان نتیجه گیری بکنیم، باید اول از همه خودتو اعدام کنیم بدون یک درصد شک اینو فکر کنم تک تک اعضای بازی موافق باشن دوما، تو بازی اسم آرش سیفی، صدرا و عماد هم همیشه با هم اومده و حتی یه بارم جدا نیومده، چرا نتیجه نگرفتی این 3 نفر هم دستن؟ سوما، من ازت پرسیدم گیرت به آرش رو نفهمیدم و توضیح بده، ولی تو گفتی به نظرم به اندازه کافی واضح هست و برو پستارو بخون! بعد حالا میگی اگه میخوای بگم بیا بپرس میگم؟!! باشه بگو الان

اوه اوه خیلی جالب شد دیگه چقدر امین و عماد سریع و همزمان به این نتیجه رسیدن من از آرش حمایت کردم عماد جان برادر من من ازت توضیح خواستم چون نه فقط از نظر من، حتی از نظر فری، رای تو به ارش هیچ دلیل منطقی ای نداشت، هیچیا، نه حتی یه ذره، کاملا هیچی! این میشه حمایت؟ طرف میاد رو هوا به یکی رای میده من توضیح میخوام این چجور حمایتیه؟! درباره گیر امین هم همینطوره، این وظیفه امینه که منو قانع کنه، نه این که شما بیای بگی تو چرا قانع نمیشی؟ سوال اصلی اینه که خودت چرا به این راحتی قانع شدی؟

12. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    10-29-2018, 09:47 PM #152
    چند نفر گفتن فاز بشه 12 بهتره.
    منم موافقم.
    پس فاز از 4 تا 12 هست. کسی زودتر بره هم که مشکلی نیس. رای میدین میرین دیگه.

God آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-29-2018, 10:19 PM #153
    خلفی اعدام بشه خیلی از مساعل حل میشه. اگ بی گناه باشه که نشون میده به داستان پویا نباید اعتمادی بشه. اگرم گناهکار بود که بعدم عماد و صدرا رو اعدام میکنیم اگر یکی از اینا بی گناه بود مثلا عماد از بین من و رضا یکی و اعدام کنین دیگه فک کنم اینطوری ََری بازی تموم میشه میره پی کارش یکم باید بر ترسمون غلبه کنیم ک بازی تموم شه دست دست کردن حوصله سربره برام ممکنه اعصابم بهم بریزه تصمیمای اشتباه بگیرم برینم تو بازی مخصوصا اگه کار به رای آخر برسه و تصمیم گیرنده من باشم قشنگ احتمال ریدنم هست این صرفا یه پیشنهاده کسی مجبور نیست قبول کنه.
    FM90 آنلاین نیست.

14. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    10-29-2018, 10:50 PM #154
    نقل قول نوشته اصلی توسط Red Dragon نمایش پست ها
    خوب من دیشب با گاد صحبت کردم که برای شفاف سازی کامل اون پست های من و خلفی رو برگردونه که موافقت هم کرد ولی مثل اینکه سایت یکم شخماتیکه و پست کامل پاک شده و قابل برگشت نیست،پس یه توضیح کوچیک میدم الان چون دارم از خونه میرم بیرون.

دلیل اصلی رای من به ارش این بود که رای اجباری بود و من به ارش بیشتر از همه مشکوک بودم.
    این دلیل شک هم خیلی ساده است و توی پست های دیگه ی خودم هم گفتم،به نظرم به موضوعات و لفظ هایی گیر داده که ساده ان و این حساسیت روشون برام قابل درک نیست.
    همچنین یه موردم خلفی اگه اشتباه نکنم توی همون پستی که پاک شد(خطاب به من بیشتر توضیح داده بود) گفته بود در مورد شباهت گیرش به صدرا که در مورد خودش هم میتونست صادق باشه.
    بنابراین با توجه به این موارد و اجباری بودن رای من به ارش رای دادم و امشب هم اگه اتفاق یا بحث مشکوک خاص دیگه ای نباشه دوباره این رای رو تکرار میکنم چون رای اجباریه و بیشترین حس منفی من به ارشه.

- - - Updated - - -

@رضا
    رضا من جواب شما و بقیه رو دادم ولی شما هنوز که هنوزه هیچ ری اکشنی رو نسبت به این حرف من که مربوط به صفحه ۳ بازی هست ندادی،در حالی که جواب خیلیا دیگه رو دادی.
    اگه ندیدی الان توضیح بده اگه دیدی و بی توجهی کردی یه مورد مشکوک و منفی برای من حساب میشه.
    الان این دلیل شک به من و رای دادنته؟ به لفظ هایی گیر دادم که ساده ان؟ تنها موردی که اشاره کردی این بود که گفتی به نظرت واکنش صدرا منفی نبوده و دارم جو میدم، من گفتم شاید واکنش صدرا به نظر تو منفی نبوده باشه منتهی روند من کاملا طبیعی بوده و جوی توش درکار نبوده و. ... تو هم گفتی متوجه شدم باشه
    یعنی واقعا این دلایل به نظرت کافی بودن برای رای دادن به من؟ رای پرت هم که نبود که بگیم مهم نیست. 3 تا رای داشتم و یه رای دیگه میخواستم که اعدام شم و رایت کاملا تاثیر گذار بود.

روند بازیت هم به طرز قابل توجهی گناهکارانه بوده. توی سایه، بدون درگیری خاصی و بدون دلیل هم رای دادی ( و تازه وقتی میگن دلایلت رو نفهمیدیم میگی نمیخواین قانع شی ) . ته درگیریت اینه که به رضا میگی چرا فلان جا منشنت کردم جواب ندادی. این واقعا بازی مفید بیگناهانه اس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Khalafi نمایش پست ها
    این پست رو همه بخونید و نظر بدین
    اول یه سری قسمت های داستان های شب رو بیارم

اینکه رضا و آرش تو داستان تقریبا باهم اسمشون آورده شده خیلی جالبه...فقط نمیدونم چرا تو داستان آخر پیش هم نبودن
    حالا ما فرض رو بگیریم بر اینکه 2نفر بیگناه داریم و این 2 نفر آرش و رضا هستن
    خب قطعا نمیان به طور کامل از هم دفاع کنن و برعکس به طور کامل به هم دیگه بتوپن(چون فرض رو گرفتیم 2 تا مافیا داریم و بنظرم یکیشون از بین بره خیلی بد میشه برای اونیکی و الان جای سوزوندن یار خودی نیست )
    قاعدتا اینجوری میکنن که دفاع میکنن از هم و هم سو هست نظراتشون تقریبا...منتها به صورت خیلی مسخره و ریز به هم دیگه شاید حتی گیر هم بدن که یه وقت بهشون اتهام دفاع از هم زده نشه(ولی میگم فقط در حد حرف و بعضا حتی دیده شده پیگیری هم نشده چنین اتهام ها و گیرهایی از طرف هم تیمی ها )
    به قولی یکی به نعل و یکی به میخ تقریبا

حالا این پست ها رو نگاه کنید
    تیکه هایی از پست های آرش و رضا که به همدیگه ربط داره یا اینکه همدیگه رو مخاطب قرار دادن

این پستا از رضا

(اینجا عماد به آرش رای داده بود و جا خورده)

این تیکه از پستش که خدا بود واقعا

رضا بعضی وقتا دفاع که چه عرض کنم به عنوان وکیل آرش حتی وارد عمل میشد میگه اتهام من به آرش رو متوجه نشده(درحالیکه بنظرم خیلی واضحه اتهام من...اگه دوست داری دوباره بگم) ولی میاد دفاع میکنه از آرش به نوعی
    هم سو بودن بازیشونم که کاملا مشخصه

پستای آرش حالا

تو این پستش فک کنم کاملا میشه یکی به نعل یکی به میخ زدن رو واضح دید

به نظر من با توجه به این پست ها اون فرضیه ای که در نظر گرفته بودیم بالا یعنی هم تیمی بودن آرش و رضا حداقل برای من یکی تقویت میشه
    رای من قطعا آرش هست چون نتونست من رو قانع کنه
    و بقیه رو هم باز دعوت میکنم یک بار دیگه دعوای بین من و آرش و اتهامی که بهش زدم و جواب هایی که داد رو بخونن...اگه قانع شدن بگن چطوری قانع شدن شاید من دارم اشتباه میکنم

شاید نتونم تا ته فاز بیام
    واسه همین رایمو میدم فعلا

این پست خدا بود حقیقتا
    یعنی دیدم امین این پست رو داده شاخ دراوردم رفتم بالا چک کردم دوباره امینه یا نه
    اولا به قول رضا که اگه به مشکوک بودن تو داستان باشه باید تورو اعدام کنیم اون هیچی. اگه به باهم بودن باشه که عماد سیفی صدرا کلا تو داستان با هم بودن اونم هیچی (تازه تو داستان با هم بودن من و رضا یه دلیلی داره حداقل، جفتمون دانشجو داروسازی هستیم)
    حالا تا این قسمتو کاری ندارم

ولی قسمت شاهکار حرفت اینه که میگی آرش و رضا با هم بازیشون همسو بوده، یه سری پستای پیش پا افتاده هم میاری که مثلا رضا نظرش با من موافق بوده و نتیجه میگیری آرش و رضا یارن. انگار خاله بازیه یعنی استدلال در حد دور یک مافیا فروم یووه بگم کم گفتم و میدونم که تو انقدر ناشی نیستی که چنین استدلالی کنی و بخوای از روش نتیجه گیری کنی و رای بدی، تنها چیزی که میتونم بگم اینه که داری قشنگ همه رو خر و سطح بازی رو در حد دبستان فرض میکنی که میای چنین استدلالی میکنی.
    قشنگ میتونم یک ساعت در مورد چرت بودن این استدلال و اینکه چطور دلیل بر گناهکاری خودته بنویسم ولی حس میکنم توضیح دادن فقط از میزان واضح بودنش کم میکنه
    رای من امشب امینه قطعا. به غیر از امین فقط حاضرم به صدرا و عماد رای بدم اگه اجماع صورت بگیره.

- - - Updated - - -

در مورد سوالایی که ازم شد هم حوصله جواب دادن چیزای تکراری به ادمای تکراری ندارم حقیقتا اگه کس دیگه ای در مورد بحث من با امین، صدرا یا بقیه از من سوالی داره یا توضیحی میخواد در خدمتم.

- - - Updated - - -

رای به اعدام : امین

آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

15. کاربلد مافیا

پسندیده
    210
    ویترین مدال
    10-29-2018, 11:10 PM #155
    با پست های شاهکار امروز امین و عماد، اولویت های من هم تغیراتی داشتن به ترتیب احتمال رایم امشب یکی از این 4 نفره: امین عماد صدرا فری

@صدرا

رایت کیه امشب؟ کلا درباره بقیه به جز آرش چیه؟ به اون قسمت به جز ارش خیلی دقت کن چون از اول بازی ندیدم درباره بقیه نظر بدی!

16. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-29-2018, 11:11 PM #156
    مثل اینکه شما ها پست من رو کامل نخوندین.
    من اولشم نوشتم با توجه به اینکه ""رای اجباری"" است و بیشترین شک رو به ارش دارم(دلیل ها رو گفتم اینکه به نظر شما قانع کننده نیست به خودتون مربوطه)پس رای خودمو به ارش دادم.پس @رضا جان من دلایلمو کاملا توضیح دادم،من به ارش بیشتر از بقیه شک داشتم و رای هم اجباری بوده پس رایمو به ارش دادم.حقیقتا هم ارش مشکوک بوده و این مدلی که شروع کرده و ادامه داده زیاد به بازی یه بیگناه نمیخوره.

@ارش و رضا
    من فکر نمیکنم بازی که این دور داشته بودم در سایه و محافظه کارانه باشخ،حقیقتا هر ادم بی طرفی باشه بازی این دور من رو سایه و بدون برخورد و ساکت نمیدونه،اینکه همه چیزو اروم و شمرده جواب میدم شاید اینطور به نظرتون میاد که درگیری نداشتم.من نظرمو راجبه بازی دادم و سوالی هم کسی ازم داشته مثل رضا حوالش ندادم به پستای دیگه،مستقیم جوابشو دادم.
    پس لطفا این موضوع رو انقدر روش مانور ندین چون حرف درستی نیست.
    Red Dragon آنلاین نیست.

17. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    10-29-2018, 11:31 PM #157
    یه چیزی برام خیلی عجیبه
    امین خودش محور اصلی مشکوکیت توی داستان بوده
    این دو حالت داره
    یا بیگناهه و مشکوکیت داستان الکیه
    یا گناهکاره و مشکوکیت داستان واقعیه

حالا اگه امین بیگناه باشه، قاعدتا میدونه که مشکوکیت داستان درمورد خودش الکیه و قابل استناد نیست، پس قاعدتا باید به نشونه های داخل داستان شک کنه بیشتر نه اینکه بیاد به نشون های داستان استناد کنه از روش به بقیه اتهام بزنه.
    اینو اصلا درک نمیکنم جدی. هیچ جوره تو کتم نمیره بیگناه باشه امین

- - - Updated - - -

ادیت: قاعدتا باید به درست بودن نشونه های داخل داستان شک کنه

- - - Updated - - -

پست های عماد هم کم شاهکار نیست حالا اگه عمری بود بهش میپردازیم فعلا امین
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    10-29-2018, 11:50 PM #158
    @صدرا

بحث سر اینه که "صرفا به همین دلیل؟" کار خودشو میکنه! من وقتی همچین چیزیو از کسی میبینم از همون اول این ایده میره تو ذهنم که طرف گناهکاره و از حرکت طرف مقابلش جا خورده! حالا تو هرچقدر هم توضیح بدی که چرا اونو گفتی نمیتونه اون ایده اولیه رو تغییر بده چون واکنش، واکنش بدی بود! حرف اصلی اینه که باشه تو اصلا همچین حرفی هم زدی، بعد از اون بازی رو چرا ول کردی دیگه؟ همش داری تلاش میکنی به آرش بتازی، یعنی واست مهم نیست آرش گناهکاره یا بی گناه، مهمه بهش حمله کنی چون اون بهت گیر داده! من گیر اصلیم سر این موضوعه، سر بعد از گفتن "صرفا به همین دلیل؟" نه هنگام گفتنش امیدوارم متوجه شده باشی
    اولن که چرا همش داری تلاش میکنی بحث و از آرش دور کنی ؟ یه جا گفتم دوباره هم همین سوال و میپرسم چون سوالم اصن اشتباه نیست ! شاید تو نگاه اول منفی بیاد ولی وقتی بری تو عمقش خیلی خوب درک میکنی سوالمو ، واقعن اینقد دیگه در مورد این سوال پرسیدنم توضیح دادم که میتونی برگردی عقب و چند دور بخونی از روش تا که شاید قانع شی ! واسم مهم نیست که آرش بیگناهه یا گناهکار فقط میخام بش بتازم ؟ تو همین پست قبلی جواب این سوالت و دادم عجیبه که داری دوباره میپرسی ینی فقط دنبال یه راه حلی که قانع نشی ! نمیدونم دلیل این کار چی میتونه باشه واقعن.
    در مورد بعدش که کاملا واضحه رضا ! بعد از اینکه آرش قشنگ داشت قضیه رو میپیچوند ، من دقیقن با این پیچوندنا مشکل داشتم. هر سری که یه سوال میپرسید و من جواب میدادم آرش میگف نه ببین منظورم این نبود منظورم اون بود ، دوباره جواب میدادم میگه ببین این نه منظورم اون یکیه و این چرخه ادامه داشت. منم شکم مرحله به مرحله بیشتر میشد و کاملا واضحه به آرش رای میدم. امیدوارم اگه توعم نمیخای بگی ببین نه منظورم این نبود اون بود متوجه شده باشی. من مرزم‌و نت ندارم و نیستم دیگه کلا . تو فاز بعدی اگه عمری باقی بود در مورد خودت و بقیه هم صحبت میکنم.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

19. کاربلد مافیا

پسندیده
    210
    ویترین مدال
    10-29-2018, 11:56 PM #159
    صدرا جواب نمیدی نه؟ میگم میشه برای 5 دقیقه، فقط 5 دقیقه بی خیال آرش شو! فکر کن آرشی تو بازی وجود نداره! درباره بقیه بازیکنا نظر بده خواهشا آقا درباره من نظر بده، درباره فری، عماد، محمد امین، امین

رای امشب من امینه...

رای به اعدام : امین

20. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    10-30-2018, 12:15 AM #160
    منم رای خودم رو میدم ولی اگه رای ها به سمت رضا بره رایم رو عوض میکنم چون بعد ارش نفر دومه برام و معتقدم قطعا بین ارش و رضا گناهکار داریم.

رای اعدام به ارش
    لطفا محسوب کنین با موبایلم
    Red Dragon آنلاین نیست.