alt
صفحه 9 از 18 نخستنخست ... 5678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 180 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    مورد پسند : 800 بار در 221 پست
    10-30-2018, 12:37 AM #161
    آرا

آرش: امین صدرا عماد
    امین: آرش رضا

God آنلاین نیست.

2. دروگر

پسندیده
    292
    مورد پسند : 186 بار در 45 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 12:42 AM #162
    @عماد
    در مورد امین نظری نداری؟ اصلا پستاش و پستایی که راجع بهش دادم رو خوندی؟

ضمن اینکه هنوز نمیدونم به خاطر کدوم حرفام بهم شک داری بعید میدونم بقیه هم بدونن همینجوری صرفا میگی آرش پستاش فلانه شما نمیخواید قانع بشین اینم رای
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    86
    مورد پسند : 60 بار در 16 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 12:56 AM #163
    رای به اعدام:امین
    FM90 آنلاین نیست.

4. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    10-30-2018, 01:01 AM #164
    آرا 3 به 3.
    برین فردا بیاین. عرفانم گفتم که بترسین. نمیاد. بازی 7 نفره س و سیفی پور بیگناه بود.

God آنلاین نیست.

5. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    10-30-2018, 06:36 PM #165
    خب روز بخیر

رای به اعدام : امین

-----

@صدرا
    احتمال اینکه یه درصد بیگناه حواس پرت باشی رو درنظر میگیرم و گیرم بهت رو یه بار دیگه توضیح میدم. وقتی تو میگی صرفا به همین دلیل، این حرف با دید گناهکارانه زده شده و انگار گوینده این حرف، خودش میدونه که گناهکاره، صرفا با دلیلی که اورده شده مشکل داره. اگه توضیحی داری که ثابت کنه دید پشت حرفت این نبوده، بسم الله.

@فری
    نقل قول نوشته اصلی توسط FM90 نمایش پست ها

رضا
    من ب تو کاری ندارم ازتم خورده نمیگیرم ولی فکر نکنم رای امشبم باز تو باشی چون یذره کفه ها برام جابجا شدن
    شایدم البته چون خوب بازی کردی تا حدی قانع شدم ولی در هرصورت وقتی به روند پستات نگاه میکنم میبینم احتمال اینکه دچار سو تفاهم شده باشیم و ویژگیهای اخلاقیمون توی بازی با هم گلاویز شدن اینجوری شد ب هر حال بعید میدونم امشب بهت رای بدم. سعی میکنم ب گزینه ای رای بدم ک هم احتمال گناهکاریش برام بالاست هم احتمال اعدام شدنش.
    دیروز نشد اینو بپرسم. یه توضیحی میدی که چی شد که از رای به اعدام به رضا تو فاز قبلش، اینطوری عقب کشیدی از رضا و شکت برطرف شد؟ نظر به اینکه این پستت قبل اون پست شاهکار امین بود
    آرش یکی از خفن ترین و زیرکانه ترین بازی هایی که تا حالا از گناهکار ها دیده بودم رو اجرا کرد این دور! نه به خاطر اشتباه خودم، آرش باعث شد بازی تا آخرش گنگ و پیچیده بمونه و همه بی گناها رو به جون هم انداخت. خیلی با هوش و عجیب بود تون اون چند فازی که بود، من که کف کردم!

Arash آنلاین نیست.

6. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:06 PM #166
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    خب روز بخیر

-----

@صدرا
    احتمال اینکه یه درصد بیگناه حواس پرت باشی رو درنظر میگیرم و گیرم بهت رو یه بار دیگه توضیح میدم. وقتی تو میگی صرفا به همین دلیل، این حرف با دید گناهکارانه زده شده و انگار گوینده این حرف، خودش میدونه که گناهکاره، صرفا با دلیلی که اورده شده مشکل داره. اگه توضیحی داری که ثابت کنه دید پشت حرفت این نبوده، بسم الله.

@فری

دیروز نشد اینو بپرسم. یه توضیحی میدی که چی شد که از رای به اعدام به رضا تو فاز قبلش، اینطوری عقب کشیدی از رضا و شکت برطرف شد؟ نظر به اینکه این پستت قبل اون پست شاهکار امین بود
    من یه مشکلی ک دارم تو بازی اینه که کسی حرفی بزنه که صد درصد مطمین باشم داره چرت میگه و زیر بارم نمیره روش زوم میکنم و انقد باهاش ح ف میزنم ک یا اعتراف کنه یا بهش رای میدم. از اون حرفت ک گفتی سبک رضا رو نادیده گرفتی به اینور فکر کردم دیدم آره خیلی زوم شدم روش و عقب گرفتم و از یه دید وسیعتر به بازی نگاه کردم و خوب متوجه شدم واقعا اگ قراره به مشکوک ترین ها رای بدم خلفی و عماد برام ب نسبت رضا طرز پستاشون گناهکارانه تر بود و رضا هم همینطور ک گفتم واقعا یا خوب بازی میکنه بی گناهیو یا واقعا بی گناهه بخاطر همین از موضعم کوتاه اومدم. تو هم بخاطر داستان و طرز بازیت دیدم بهم مثبت تر بود و سعی کردم پستاتو درباره اون دو نفر دقیقتر بخونم و واقعا هم بنظرم تو و رضا منطقی و بیگناهانه بازی کردین.

- - - Updated - - -

ضمنا پست امین هم بی تاثیر نبود تو این قضیه ک رایم واقعا برگرده سمتش.

- - - Updated - - -

و همینطور دلایل عماد برای رای ب تو اصلا قانع کننده نبود.

- - - Updated - - -

الان تکلیف چیه؟ اگ امشبم رای ها سه به سه باشه چی؟ ممل گر دیشب رای نداد اصلا نیست کلا
    FM90 آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:13 PM #167
    صدرا جواب نمیدی نه؟ میگم میشه برای 5 دقیقه، فقط 5 دقیقه بی خیال آرش شو! فکر کن آرشی تو بازی وجود نداره! درباره بقیه بازیکنا نظر بده خواهشا آقا درباره من نظر بده، درباره فری، عماد، محمد امین، امین

رای امشب من امینه...

خب در مورد بقیه هم صحبت کنم
    اول از همه در مورد عماد میگم که به زدین به تیپ و تاپ رایش که چه راییه دادی این اصن ! نه برای اینکه به آرش رای داده و با من همسوعه رایش نه صرفن به عنوان یه مخاطب معمولی ! خب عماد تو اول بازیم یکی دو تا پست داشت که میگف آرش داری جو میدی و سعی داری از حروف تیپیکال یه معنی منفی اخراج کنی حس خوبی دریافت نمیکنم و استدلالت جالب نیست. تا اینجا میدونیم که عماد به آرش حس منفی داره و میتونه تبدیل به رای شه ! نمیدونم کسایی که دارین به رای عماد گیر میدین فازتون چیه و کجاش واستون غیر قابل قبوله ؟ حتی تو توضیحات بیشتر میگه که یه پست دادم و گاد پاک کرده و من از عماد میخام واسه روشن تر شدن دلیل رایش اون پست و بازنویس کنه تا بقیه هم روشن شن که اگه بخان بشن. این در مورد رایش صرفن که واسه من قابل قبوله.

در مورد فری و رضا از اول تا الان
    اولین پست فری که رضا و عماد و مخاطب قرار داد این بود که از شاکی بود از اینکه رضا و عماد خودشون فعالیت نداشتن و انتظار داشتن که بقیه بیان فعالیت کنن ! خب با توجه به این که پست رضا و عماد تو فازای اول بوده و هدف استارت خوردن بحث بوده به منظور اینکه بیاید پست بدید تا بازی استارت بخوره یا بحثی باز کنید و فلان و فریم جواب میده ، درگیریه خاصی نیست اینجا و لحنش یکم تنده ولی طبیعیه. رضا اینجا‌ میاد میگه که فری با توپ پر اومده ! توپ پر شاید اغراق باشه ولی میشه همچین برداشتی و از لحن تند فری داشت ولی حالا نه به اون شدت که بازم این حرف رضام جای گیر نداره ، تو یه پست که فری میاد میگه این حرکت رضا موج‌ سواریه ، کاملا درسته حرفش و اون پست مصداق بارز یه موج‌ سواریه که آره ارش راست میگه همین جمله کافیه واسه اثبات موج سواری. و حالا بعدش نمیدونم برداشتت چی‌ بود رضا که تش گفتی اصلا حس خوبی نداد ! در مورد اون اصلا صحبت نکردی. در مورد توضیحات اماتور و قانع نکنندت در مورد اسکی و موج سواری حرفی ندارم بزنم از پستت کاملا داد میزنه. ثبات حرفم که نداری کلن رضا : )) اول میای میگی فری با توپ پر اومدی ، عصبیه لحنت و واکنش نشون میدی به حرف فری بعد میای میگی شوخی بوده ؟ اگه شوخی بوده چرا همش داری کشش میدی ؟ این از بحثات با فری . اما در مورد تمایل فکریت نسبت به آرش ، اصلا نمیتونم قبول کنم همچین اکتی رو ، مخصوصن از اونجایی که گفتی صدرا دیگه زده جاده خاکی ؟ این حرفت از بیس اشتباس کلن در موردش قبلن گفتم ! در مورد بحث من و آرشم واست توضیح دادم خیلی بخایم بیشتر واست توضیح میدم اگه دنبال پیچوندن نباشی

در مورد امین
    خب به جز اون شک بیخود اولیه که کاملا غیر منطقیه تو بقیه ی بحثش با آرش جای شک ندارم ! چیزی نبوده که بخاد ذهنیتم و منفی کنه. و جالب اینجاس پست 148شم خیلی مفید بود

به هرحال رای امشب من باز همون آرشه فک کنم پستای قبل اینم پاسخگوی تموم سوالای شما عزیزان باشه و این و بگم که امروزم نیستم و نت ندارم و معلوم نیست کی دوباره ان شم ، شهرستانم و مهرانم الان شلوغ شلوغه و منم مشغولم اینجا.
    برسم دوباره میام.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

8. دروگر

پسندیده
    292
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:19 PM #168
    @فری
    اوکی ‌متوجه شدم مرسی.

فکر کنم اگه ممل گر گادکش بشه اونوقت میشیم ۶ تا ۳ رای اعدامه
    شایدم بیاد رای بده یا کسی رایش رو تغییر بده نسبت به دیشب.

Arash آنلاین نیست.

9. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:23 PM #169
    اینجا رو
    خواهشا این پست رو بخونید
    اول در مورد کسایی که بهم رای دادن بگم که رضا و آرش کاملا طبیعیه رای بدن منتها واقعا از فری تعجب کردم
    هرچند انقد ضعیف دارن بازی میکنن بیگناها و اصلا تو بازی نیستن که بایدم دوتا گناهکار بیان بازی رو دستشون بگیرن و کاملا بازی رو پیش ببرن
    رو همین حساب واقعا برام مهم نیست چه گندی میخواین توی بازی بزنید
    منتها فقط اینو بگم که اگه آرش و رضا باهم دیگه تو گروه گناهکاری نبودن من دیگه مافیا بازی نخواهم کرد انقد که مطمئنم از حرفی که زدم

در مورد صحبت هایی که کردم در مورد رضا و آرش یه سری پست ها داده شد که اگه بخوام همه رو دونه دونه بیارم پست خیلی طولانی میشه به طور خلاصه بهش میپردازم منتها
    از داستان شروع کنم که گفته بودین اگه بخوای از داستان بری اول خودتو باید اعدام کنیم و اینا
    عزیزای من تو تموم داستان ها همه ی افراد به صورت مشکوک آورده شدن منم اگه دقت کنی از داستان در نیاوردم که شماها بیگناه یا گناهکارین که
    من از داستان استنباط کردم تو یه گروهین
    از اونجاییم که تقریبا با بالانس 2از 8 همه موافقین(چون واقعا 3از 8 یا 1از 8 یه جوری میشه بالانس ) فرض!!!! گرفتم شماها هم تیمی هستین
    یعنی از داستان من فرضیه در آوردم نه حکم
    فرضیه سازی کردم از داستان و با توجه به حرف ها و پست هاتون فرضیه یواش یواش برای من جون گرفت تا زمانیکه این توپیدن دیشب در نبود من فرضیه رو حداقل برای من یکی به یقین تبدیل کرد
    آرش با یه سری الفاظ میخواد این اتهام رو کودکانه و مسخره جلوه بده و بعدش میگه مگه دور اول مافیاست ما بخوایم اینطوری بازی کنیم و اینا
    من میگم بله که باید اینطوری بازی کنید اگه منم گناهکار بودم قطعا همین مدل بازی رو پیش میگرفتم...یعنی هم سو بودن نظرات...شما از اول بازی هم نگاه بندازی میبینی به صورت کاملا کلان نظراتشون عین همه...حالا فری میاد میگه که بقیه هم چنین اشاراتی داشتن و اینا
    عزیز من اشارات کجا وکیل مدافع شدن طرف کجا
    من دارم به آرش اتهام میزنم اونوقت رضایی که به قول خودش اصلا از اتهام خبر نداره میاد دفاع میکنه ازش دیگه واقعا از این مشخص تر؟ طرف اتهامو نفهمیده ولی داره دفاع میکنه
    من واقعا نمیفهمم تو مغز فری چی میگذره جدی...اگه واقعا بیگناهه بدترین بیگناهیه که به عمرم دیدم...

بعد من آرش رو خیلی خوب میشناسم...دقیقا آدم پست مدرنیه یعنی ساده ترین و پیش پا افتاده ترین کار ها رو انجام میده اگه گناهکار باشه تا بتونه از همونا برای دفاع از خودش استفاده کنه یعنی بگه مگه من دیوانه م یا بچه م چنین کاری رو انجام بدم
    که گفتم مخصوصا تو این بازی خاص که 2 از 8 فرض گرفتیم نسبت گناهکارا به کل رو هیچکس بنظرم نمیاد یدونه یارشو قربانی کنه برعکس 2نفرشون هم نظر میشن و فقط با گول زدن دو نفر دیگه راحت کارشون پیش میره...الانم که کلا همین 2 نفر از همون اول اومدن بازی رو دست گرفتن و هرکاری دلشون میخواد با بازی دارن میکنن

روی صحبتم با فریه اینجا
    به نظرت پویا بیکاره؟
    انقد ساده بیاد داستان رو بنویسه؟ که بیاد توش بگه آرش بچه خوبیه بعد تو به این نتیجه برسی آرش بیگناهه؟ انقد سطحی نگری واقعا؟
    اگه واقعا انقد سطحی نگری من دیگه حرفی ندارم

من رسالتم تو این بازی رو که مشخص کردن گناهکارا بود انجام دادم حالا دیگه خودتون میدونید چیکار کنید چون انقد بیگناها دارن بد بازی میکنن که اعصاب نمونده برای من یکی حداقل

رای به اعدام : آرش

Amin Khalafi آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:27 PM #170
    یه نکته ای اینکه الان دو تا گروه رای دهنده داریم سه تا امین سه تا آرش
    اگر گناهکارا رو سه در نظر بگیریم. و ممل گر هم فرضا گناهکار در نظر بگیریم. الان دو تا گناهکار باید از این شش نفر در بیاریم. چون من رایم ب امین هست بنابراین قاعدتا اونو گناهکار اصلیم میدونم اما اینکه از بین 4 تای بقیه بخوام تصمیم بگیرم ارش و گناهکار نمیدونم چون هرچی فکر میکنم امکان نداره پویا بیاد اول بازی بگه به داستان دقت کنین توش نشونه است بعد بیاد یه گناهکارو پسر خوب خطا کنه واقعا یعنی سه هیچ به نفع گناهکارا.
    میمونه رضا صدرا عماد.... رضا رو ک توضیح دادم منتظر ادامه بازی میمونم ببینم روندش همینجور میمونه یا نه از بین عماد و صدرا بنظرم یکیشون یا فریب خورده و به آرش رای داده یا جفتشون همدست امینن که اینجوری واقعا بعیده بنظر من یا بدون هماهنگی رای دادن و ریدن دیگه نمیتونن ماسمالیش کنن یا اینکه واقعا اشتباه کردن ک رایاشونو تقسیم نکردن.
    یا اینکه اصلا گناهکارا دو نفر بودن و ممل گر و امینن و عماد و صدرا جفتشون بی گناهن
    با توجه به سابقه عماد تو بازی من بعید میدونم انقد راحت بیاد به ارش با اون دلایل رای بده. صدرا درسته دور قبل خوب بازی کرده ولی احتمال بیشتر میدم که اون بی گناهیه که اشتباه کرده.
    FM90 آنلاین نیست.

11. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:28 PM #171
    چون من رایم ب امین هست بنابراین قاعدتا اونو گناهکار اصلیم میدونم اما اینکه از بین 4 تای بقیه بخوام تصمیم بگیرم ارش و گناهکار نمیدونم چون هرچی فکر میکنم امکان نداره پویا بیاد اول بازی بگه به داستان دقت کنین توش نشونه است بعد بیاد یه گناهکارو پسر خوب خطا کنه واقعا یعنی سه هیچ به نفع گناهکارا.
    تو سعی نداری یه ذره مغزو کار بندازی و فکر کنی و پستارو بخونی نه؟
    رایت عوض نمیشه؟

12. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:35 PM #172
    امین
    دیگه انقد حرص خوردن نداره که فوقش اعدام میشی میبینیم بی گناهی بعد رضا و آرشو اعدام میکنیم دیگه غیر از اینه یعنی انقد خودتو برای بیگناها حیاتی میدونی ک انقد داغ کردی!؟

- - - Updated - - -

رایمو میتونی عوض کنی البته با دلایل قانع کننده تر. نه چندتا بریده از داستان و اشارات رضا و آرش به هم
    FM90 آنلاین نیست.

13. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:36 PM #173
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    خب روز بخیر

-----

@صدرا

عزیزم این و یه بار دیگه هم گفتی و جوابش و قبلن شنیدی
    گفتم که من خودم و گناهکار ندونستم ، تو من و گناهکار قبول کردی.
    SadRa آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:37 PM #174
    و تو و عماد هم واقعا حضورتون از بقیه ما کمرنگتر بوده تو بازی و تجربه ثابت کرده که معمولا گناهکاران ک زیاد تو متن قرار نمیگیرن. حالا من سر فرصت میرم روابط آرش و رضا رم بررسی میکنم من هیچوقت نگفتم رضا و آرش صد در صد بی گناهن
    FM90 آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:38 PM #175
    یه نکته ای اینکه الان دو تا گروه رای دهنده داریم سه تا امین سه تا آرش
    اگر گناهکارا رو سه در نظر بگیریم. و ممل گر هم فرضا گناهکار در نظر بگیریم. الان دو تا گناهکار باید از این شش نفر در بیاریم. چون من رایم ب امین هست بنابراین قاعدتا اونو گناهکار اصلیم میدونم اما اینکه از بین 4 تای بقیه بخوام تصمیم بگیرم ارش و گناهکار نمیدونم چون هرچی فکر میکنم امکان نداره پویا بیاد اول بازی بگه به داستان دقت کنین توش نشونه است بعد بیاد یه گناهکارو پسر خوب خطا کنه واقعا یعنی سه هیچ به نفع گناهکارا.
    میمونه رضا صدرا عماد.... رضا رو ک توضیح دادم منتظر ادامه بازی میمونم ببینم روندش همینجور میمونه یا نه از بین عماد و صدرا بنظرم یکیشون یا فریب خورده و به آرش رای داده یا جفتشون همدست امینن که اینجوری واقعا بعیده بنظر من یا بدون هماهنگی رای دادن و ریدن دیگه نمیتونن ماسمالیش کنن یا اینکه واقعا اشتباه کردن ک رایاشونو تقسیم نکردن.
    یا اینکه اصلا گناهکارا دو نفر بودن و ممل گر و امینن و عماد و صدرا جفتشون بی گناهن
    با توجه به سابقه عماد تو بازی من بعید میدونم انقد راحت بیاد به ارش با اون دلایل رای بده. صدرا درسته دور قبل خوب بازی کرده ولی احتمال بیشتر میدم که اون بی گناهیه که اشتباه کرده.
    فری جان اگه بخای اینجوری استدلال کنی که پویاهم تو یکی از داستانا گفته بود صدرا بچه ی مثبتیه پس منم باید از لیستت خط بخورم چطوره که از بین من و عماد یکی گناهکاره ؟ خیلی جالب بود حرفت.
    SadRa آنلاین نیست.

16. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:39 PM #176
    امین
    دیگه انقد حرص خوردن نداره که
    فوقش اعدام میشی میبینیم بی گناهی بعد رضا و آرشو اعدام میکنیم دیگه غیر از اینه یعنی انقد خودتو برای بیگناها حیاتی میدونی ک انقد داغ کردی!؟
    من صحبتامو کردم
    کامل هم توضیح دادم
    هرکاری دوست دارین انجام بدین
    منتها در مورد اینکه میگی فوقش اعدام میشم از کجا معلوم گناهکارا سهمیه نداشته باشن؟ اگه سهمیه تیر و اینا داشته باشن که یه اعدام اشتباه تموم میکنه کارو
    بعد من اعدامم اصلا برام مهم نیست
    عصبی میشم وقتی میبینم بیگناها واقعا دارن ضعیف و بدون فکر بازی میکنن

آرش و رضا که هیچی تکلیفشون مشخصه...توهم که پاتو کردی تو یه کفش به ما رای بدی پس دیگه واقعا نیاز نمیبینم بیشتر از این صحبت کنم چون تکرار مکرراته واقعا
    هرکاری دوست دارین انجام بدین
    شب و روزگار خوش

17. مافیایی

پسندیده
    86
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:43 PM #177
    @ارش
    از گناهکاری امین چقد مطمعنی؟ در حدی هست ک بگی اگر بیگناه بود اعدامم و می پذیرم؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    فری جان اگه بخای اینجوری استدلال کنی که پویاهم تو یکی از داستانا گفته بود صدرا بچه ی مثبتیه پس منم باید از لیستت خط بخورم چطوره که از بین من و عماد یکی گناهکاره ؟ خیلی جالب بود حرفت.
    جدی؟ پس چرا من یادم نیست. ارجاع بده لطفا اگه اینطور باشه پس جفتتون احتمال بی گناهیتون هست. شاید آرش هم به همون دلیله که اول به امین رای داده و نه به تو
    FM90 آنلاین نیست.

18. کاربلد مافیا

پسندیده
    210
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:45 PM #178
    @صدرا

این پستی که دادی بیشتر از این که شبیه نظر دادن درباره بقیه باشه، شبیه حمله کردن به من بود و متاسفانه این هم اصلا حس خوبی بهم نداد! صدرا اگه بی گناهی واقعا داری گند میزنی چون من اصلا حس نمیکنم بی گناه باشی نظر که اصلا ندادی، نشستی اتفاقات بازی رو یه دور مرور کردی تهشم گفتی رضا بده ختم کلام با این پستت فقط درصد شکم بهت بیشتر شد

@امین

اینطوری که داری میگی، اول بازی فرض کردی منو آرش هم تیمی هستیم؛ بعد پست هامونو که به مرور زمان دیدی فرضت تبدیل به یقین شده. میشه بپرسم چرا اول بازی فرض کردی منو آرش هم تیمی هستیم؟ چرا فری و ممل نه؟ چرا دو نفر دیگه نه؟! واقعا نمیفهمم چطوری به این فرض هوشمندانه رسیدی در اول بازی

میشه بگی من کجا از کی دفاع کرد؟ من از هیچکس دفاع نکردم! من بابت رای مسخره تو و عماد توضیح خواستم. تعداد افراد کمه تعداد فاز زیادی هم پشت سر گزاشتیم و دلم نمیخواد اعدام سیکیم خیاری داشته باشیم؛ به عوان یه بی گناه میخوام بدونم این رای های عجیب غریبی که میدید چیه! بله هنوزم میگم نمیفهمم گیرت به آرش چیه، چون گیری وجود نداره، چون منطقی نیست، همش رو اساس همون حس اول بازیه؛ عماد هم که کلا هیچی. جو سازی نکن، من از کسی دفاع نکردم، من از بعضی ها توضیح خواستم.

امین متاسفانه با این استدلال هایی که داری میاری فقط منو مطمئن تر میکنی که بهت رای بدم حتی یه ذره هم باعث نمیشه از موضعم برگردم

دوباره @صدرا

خواهشا اگه بی گناهی یکم با مغز باز بازی کن. سعی نکن از کسی که بهت اتهام زده انتقام بگیری بهت گفتم فکر کن آرشی وجود نداره ولی تو بازم گیر دادی به آرش!

@ ممل

امین
    - - - Updated - - -

چرا نقل قول شد

Vecchia Signora آنلاین نیست.

19. مافیایی

پسندیده
    39
    ویترین مدال
    10-30-2018, 07:47 PM #179
    @ارش
    از گناهکاری امین چقد مطمعنی؟ در حدی هست ک بگی اگر بیگناه بود اعدامم و می پذیرم؟

- - - Updated - - -

جدی؟ پس چرا من یادم نیست. ارجاع بده لطفا اگه اینطور باشه پس جفتتون احتمال بی گناهیتون هست. شاید آرش هم به همون دلیله که اول به امین رای داده و نه به تو
    چطوره که اون قسمت ارشش و یادته فقط ؟ بلخره باید دقت کرده باشی که یادت مونده باشه !

- - - Updated - - -

@صدرا

این پستی که دادی بیشتر از این که شبیه نظر دادن درباره بقیه باشه، شبیه حمله کردن به من بود و متاسفانه این هم اصلا حس خوبی بهم نداد! صدرا اگه بی گناهی واقعا داری گند میزنی چون من اصلا حس نمیکنم بی گناه باشی نظر که اصلا ندادی، نشستی اتفاقات بازی رو یه دور مرور کردی تهشم گفتی رضا بده ختم کلام با این پستت فقط درصد شکم بهت بیشتر شد

@امین

اینطوری که داری میگی، اول بازی فرض کردی منو آرش هم تیمی هستیم؛ بعد پست هامونو که به مرور زمان دیدی فرضت تبدیل به یقین شده. میشه بپرسم چرا اول بازی فرض کردی منو آرش هم تیمی هستیم؟ چرا فری و ممل نه؟ چرا دو نفر دیگه نه؟! واقعا نمیفهمم چطوری به این فرض هوشمندانه رسیدی در اول بازی

میشه بگی من کجا از کی دفاع کرد؟ من از هیچکس دفاع نکردم! من بابت رای مسخره تو و عماد توضیح خواستم. تعداد افراد کمه تعداد فاز زیادی هم پشت سر گزاشتیم و دلم نمیخواد اعدام سیکیم خیاری داشته باشیم؛ به عوان یه بی گناه میخوام بدونم این رای های عجیب غریبی که میدید چیه! بله هنوزم میگم نمیفهمم گیرت به آرش چیه، چون گیری وجود نداره، چون منطقی نیست، همش رو اساس همون حس اول بازیه؛ عماد هم که کلا هیچی. جو سازی نکن، من از کسی دفاع نکردم، من از بعضی ها توضیح خواستم.

امین متاسفانه با این استدلال هایی که داری میاری فقط منو مطمئن تر میکنی که بهت رای بدم حتی یه ذره هم باعث نمیشه از موضعم برگردم

دوباره @صدرا

خواهشا اگه بی گناهی یکم با مغز باز بازی کن. سعی نکن از کسی که بهت اتهام زده انتقام بگیری بهت گفتم فکر کن آرشی وجود نداره ولی تو بازم گیر دادی به آرش!

@ ممل

- - - Updated - - -

چرا نقل قول شد

ببخشید که پستات یه جوریه که نمیتونم بهت دید مثبت داشته باشم ! چرا از اول بازی رو حمله چِت کردی ؟ چرا به آرش میتازی ؟ چرا بم حمله میکنی ؟ من فقط بازگو کردم رضا ، چرا میگی حمله ؟
    SadRa آنلاین نیست.

20. THE GOD UP THERE

پسندیده
    200
    10-30-2018, 07:49 PM #180
    ازونجا که عرضه ندارید، امشب حتما باید اعدامی داشته باشیم. به توافق برسین سر یک گزینه. با 3 هم رای اعدام می کنم این فاز چون 1 نفر کم شده. مساوی بشه هم هر دو اعدامن.
    اعدامی هم در نیم ساعت آخر عوض شه، نیم ساعت فاز تمدیده. دیر رای ندین.
    فاز هم تا 12 س.

God آنلاین نیست.