alt
صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 51112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 300 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    مورد پسند : 108 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    11-02-2018, 07:17 PM #281
    من کجا گفتم خودتو زدی به نفهمیدن

عماد خیلی داری حرف الکی تو دهن من میزاری

من بدون دلیل به ارش رای ندادم،دلیل هامو داشتم‌ذکر هم کردم،حالا اینکه تو میگی دلیل هاتون شخمی بوده و من و فری که که به دلیل بازی خوب ارش ( ) گول خوردیم خوبیم و درست بازی کردیم دیگه میشه نظر خودت.
    از همون بار اولی که رای دادی به آرش تا الان فکر کنم 20 بار گفتم میشه دلایلت رو برای رای به آرش بگی؟ و عین 20 بار گفتی من دلایلم رو گفتی. دارم میگم فقط من هم نبودم، فری هم نفهمید چرا رای دادی. آقا کانتکتی با آرش نداشتی هیچ اتهامی به آرش نزدی هیچ جا حتی نگفتی آقا من میخوام به ارش رای بدم! زارتی اومدی رای دادی لاقل یه بار اگه قبلش میگفتی من میخوام به آرش رای بدم یا گزینه رای من آرشه یا یه همچین چیزی، هیچکدوم اینا رو ندیدم من! کجاست این دلایل خیالیت؟

من کی گفتم من خوبم و درست بازی کردم؟ چرا حرف تو دهن من میزاری؟ من همون پست اول امروزم 2 3 بار گفتم قبول دارم بد بازی کردم و اشتباه کردم، حالا این که میای میگی تو خوبی که گول آرشو خوردی دیگه خودش جای فکر داره! یا پستو نخوندی یا داری ندیده میگیری و برای تاثیر گذاشتن رو ذهن بقیه اینو میگی. اشتباه کردن جزئی از بی گناه بودنه، اونم با شرایط من و ارش. من تقریبا 20 دور با آرش بازی کردم که راحت میتونم بگم 10 دور یا بیشترشو آرش گناهکار بوده، خیلی طبیعیه که بعد این همه هم بازی بودن نقاط ضعف هم دیگه رو بفهمیم. اینقدر رو مسئله آرش مانور نده! تنها دلیلی که برای گناهکاری من داری حمایتم از آرشه ولی من برای گناهکاری تو دلایل بیشتری دارم!

اتفاقا دقیقا خود تو بودی که زیر زیرکی رای دادی به فری،دلیل نفر اول رای دادنت هم همین بود که بیای الان این حرفو بزنی.
    جواب حرف منو ندادی،من علنی با علم به اینکه ممکنه از این حرف برداشت گناهکاری بشه و گناهکارایی مث خودت روش جو بودن اون حرفا رو زدم و با فری بحث کردم و پاشم هستم،،،حالا تو به این حرف من گیر دادی ولی چطوره که خود تو در اول فاز، """تاکید میکنم"""" در اول فاز ""بدون شنیدن دفاعیات فری""" میای رای اعدام میدی و میگی ""اول فری رو بزنیم تا ببینیم بعد چی میشه""" میشی بی گناه؟

ایا کار و حرف من درست بوده که بعد از شنیدن همه حرفا و دفاع ها بعد از رد و بدل کردن سوال ها و جوابا حرفمو زدم و رای اعدام دادم،یا تو که اول فاز بدون شنیدن هیچ حرفی اون جمله رو به کار میبری و رای اعدام میدی؟؟؟
    ضمن اینکه من گفتم بازم میگم،با توجه به حرفی که فری زد راجبه اینکه اگه بازمم برگردم عقب دوباره همون کار رو میکنم و لجبازی و تناقض نسبت به عذرخواهی اولیش و اصرار به اشتباهش اون حرف رو زدم،و بازم میگم،بعد بازی هم میگم،به خودشم میگم،کاملا پای اون حرفم هستم.بی گناهی که لجبازی کنه و به اشتباهش اصرار بورزه حضورش بازی بی گناها رو از هر گناهکاری بیشتر نابود میکنه.
    تو کدوم سیاره ای کسی که اولین نفر میاد رای میده رایش میشه زیر زیرکی؟! تو وقتی اولین نفر رای میدی اتفاقا رایت کاملا بولده و همه میبینن اون رایو! زیر زیرکی رای دادن کار تو بود که توضیح دادم تو پست قبل! یا شایدم تعریف تو از زیر زیرکی با اونی که من میدونم فرق داره نمیدونم والا!

حالا مثلا خودت که دفاعیات فری رو خوندی چه گلی به سرمون زدی دقیقا؟ غیر این که گفتی "اگه بی گناهی هم تقصیر خودته"؟! بعدشم از کجا میدونی من دفاعیات فری رو نخوندم؟ تو سر بنده حسگری دوربینی چیزی کار گزاشتی؟ بعدشم با منطق خودت اگه باشه تو هم گزاشتی آخرین نفر رای بدی که بعدا بیای اینو بگی! میبینی اون حرفت چقدر تخیلی بود؟! سعی کن حرفایی که به من میزنی درباره خودت مصداق نداشته باشه حداقل

رد و بدل کردن سوال ها و جواب ها؟ این سوال و ها و جواب ها از جنس همون دلایلیه که باهاش به ارش رای دادی و ما هیچوقت نفهمیدیم؟ میدونی چرا فری تو پست های آخرش از تو اسم برد ولی از من نه؟ چون دقیقا میدونست من گول چیو خوردم، چون دقیقا میدونست واسه من مثل خودش چه اتفاقی افتاده، چون حقیقت رو فهمیده بود تا حالا فکر نکرده بودی نه؟

عذرخواهی فری با اون چیزی که گفت اگه برگرده دوباره همون کار ها رو میکنه هیچ تناقضی نداره! عذر خواهی بابت تصمیم غلطه، آدم که نکشته بیاد عذر بخواد بعد بگه اگه بازم برگردیم میکشتمش! میگه بر اساس منطق پست هایی که امین و آرش و عماد و بقیه میدادن، منطق آرش برای من سنگین تر بود، و اگه بازم برگردم همون منطق رو انتخاب میکنم؛ این الان کجاش مشکل داره؟ دقیقا کجاش تناقض داره؟ مگه دزدی مسلحانه کرده که همچین حرفی میزنی؟

دوستان خواهش میکنم این پست رو دقیق و با ذهن باز بخونین،به سابقه بازی رضا توی فاز های قبلی توجه کنین و خودتون منطقی قضاوت کنین ببینین حرف کی جو دادنه
    خب بله! عماد جان دیگه اشتباه کردی اینجارو! سابقه رضا؟ دلیل دیگه ای نداری نه؟ الان که میبینی واسه سوالام جوابی نداری و داری کم میاری میگی با توجه به سابقه رضا؟ سابقه رو بزار لب کوزه آبشو بخور، سابقه باعث شد فری بی گناه اعدام شه. من درباره سابقه خودم با بقیه صحبت کردم و توضیح دادم الان چه دلیلی داره بیای بگی دوستان به سابقه رضا توجه کنید؟ الان مگه چشه؟ کی داره جو میده؟ من تنها دوری که حتی یه ذره هم از جو دادن استفاده نکردم این دور بود، تو همین 2 3 تا پست آخرم هم هیچ جو دادنی نیست، همش دارم با منطق صحبت میکنم. کسی که میاد وقتی هیچ جو دادنی در کار نیست میگه جو میدی! خودش مصداق بارز جو دادنه!

اولا من اخرین نفر بودم که به فری رای دادم(اگه اشتباه نکنم) و بدون رای من هم کاملا اعدام بود و هیچ نیازی به رای من نداشت.
    میتونستم رای پرت بدم و یا امان بگیرم و هیچکدوم اون حرفا رو هم نزنم که تو ازش استفاده کنی،میتونستم مثل تو زیر زیرکی رای بدم و بگم حالا فعلا فری رو بزنیم تا فاز بعدی.
    ولی نه این کارو نکردم چون بیگناهم و با منطق مسیر بازی رو میرم جلو،سوال و جواب کردم،دفاعشو شنیدم و در نهایت با وجود اینکه نیازی نبود رای دادم،،،،چون کار درست بود،چون باید کار درست رو انجام داد حتی اگه حرف و حدیث به وجود بیاره،نخواستم منفعل و بی خ##ه باشم.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

جان من؟ جدی این حرفو زدی دیگه؟ شوخی که نمیکنی؟ واقعا فکر کردی اگه رای پرت میدادی یا امان میگرفتی شک ها نمیومد سمت تو؟!!! فکر کن یه بی گناه که ازت اسم برده و گفته بعد من برید خر اینو بگیرید و در طول بازی هم بهش گیر دادی، داره اعدام میشه، بعد تو امان بگیری یا رای پرت بدی؟ واقعا فکر نمیکنی این کار بیشتر باعث میشه شک بیاد سمتت؟ یا ما رو خر فرض کردی؟ که بعدش بیاید بگی ببینید من رای ندادم! من چه پسر خوبی هستم داشتید یه بی گناه اعدام میکردید ولی من رای ندادم! هیچ ربطی هم نداشت که فری از من اسم برده بود خب پسر خوب معلومه که باید رای بدی این چه حرفی بود زدی آخه اون زیر زیرکی هم که بالا جوابتو دادم! عماد جان اتفاقا خ**ه اصلی اونجایی بود که رای نمیدادی، اون موقع میخواستم ببینم چطوری رای ندادنت رو توجیح میکردی؟! خداوکیلی این پستت شاهکار بود شاهکار

پس به هیچ عنوان حق نداری اعدام فری رو گردن من بندازی چون بدون رای من اعدام بود و منم ""هیچگونه"" انگیزه ای برای رای دادن بهش نمیتونستم داشته باشم چون به هر حال بدون رای منم یه مرده متحرک بود.
    من کجا اعدام فری رو انداختم گردن تو؟ عماد جان چرا حرف میزاری تو دهن من؟ چرا چیزی که نبوده رو میگی؟ چرا حرف الکی میزنی؟! من گفتم چرا از بین اون همه آدمی که به فری رای دادن فقط تو گفتی "اگه بی گناهی هم حقته"؟ جواب اینو بده، به غیر تو مگه 2 تا بی گناه دیگه نباید تو بازی باشه؟ میخوام بدونم فقط چرا تو همچین حرفی زدی؟ و این تصادفا ربطی نداره به این که فری ازت اسم برد؟ یعنی بلافاصله بعد این که فری گفت بعد من برید سراغ عماد تو احساس کردی باید بیای بگی "اگه بی گناهی تقصیر خودته"؟! خنده دار نیست؟! فقط جواب همینو بوده، چرا دقیقا بعد این که فری ازت اسم برد اومدی اون حرفو زدی؟ چرا قبلش نگفتی؟ چرا فقط تو گفتی؟
    Vecchia Signora آنلاین نیست.

2. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 2 بار در 1 پست
    11-02-2018, 07:23 PM #282
    بازی عماد خیلی داره مشکوک میشینه واسم, چرا باید به یه بیگناه رای بده اگه فکر می کنه بیگناهه؟ حتی اگه آخرین نفرم باشه(که نبود آخرین نفر من بودم 11ِ.56 دقیقه اومدم) نباید به یه کسی که فکر میکنه بیگناهه رای بده باید سعی کنه از اعدامش جلوگیری بشه. بعد اگه بیگناهم باشی باید بمیری خیلی غیر منطقی و منفیه برای من. و بعدشم سریع میگه رضا باید بره بیرون, انگار که هماهنگ شده بوده با آرش که بهش رای بدن و بعد این 2 نفر رو بندازه بیرون. و به هیچکس دیگه هم شک نداره. این که میاد و میگه من حرفمو علنی می گم در نتیجه مثبتم هم قبول نمی کنم چون صد بار دیدم مافیا یه کاریو میکنه که بعدش بیاد بگه من اگه منفی بودم اینکارو نمیکردم. فاز ها حساسه و نباید به یه بیگناه رای بدیم بازی بیوفته دست مافیا

- - - Updated - - -

رضا هم چون فری بیگناه بوده نمیتونم با خیال راحت رای بدم ممکنه وقعا گول خورده باشه اما بازهم احتمال این که همه اینا برنامه باشه رو میدم , بایدپستاروببینم بیشتبیشترتصمیم بگیرم
    Mamalgr آنلاین نیست.

3. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 17 بار در 3 پست
    ویترین مدال
    11-02-2018, 08:01 PM #283
    رضا واقعا خیلی خوبی جدا برای همینه که همیشه یکی از پلیرای مورد علاقمی،توی بدترین شرایطم که باشه نه کم میاری نه تعهدت به بازی (وگروهت ) کم میش.

دلایل رایم به ارش رو گفتم میتونی بری ارسال هامو بخونی پیداش میکنی ولی یه بار دیگه خیلی خلاصه میگم.

از اونجایی که گیرایی که میداد شدیدا پیش پا افتاده بود و سعی در بزرگ کردن مسائل یا الفاظ ساده داشت و همچنین نحوه بحث هاش و اینکه به جای ساده کردن بازی و عبور کردن از اون مسائل ساده(حالا بعد از چندتا بحث)سعی در پیچیده کردن بازی داشت(هیچوقت نمیتونه کار ی بیگناه باشه) و همچنین علاوه بر این ها سوال و دلیلی که امین خلفی مطرح کرد و به نظر من منطقی بود و در نهایت حس خودم،همه اینا باعث شد من به ارش رای بدم.
    حالا اینکه تو سعی داری از جایی که من کار درست رو انجام دادم و خودت اشتباه کردی با پرویی تمام دلیل برای گناهکاری من در بیاری خودش خیلی جالبه‌

د ن د، قشنگ بازم دارم ایگنور میکنی سوال منو
    دارم میگم چطور از اون حرف من گناهکاری برداشت میکنی ولی حرف خودت که میگی ""اول فری رو بزنیم تا ببینیم چی میشه"" رو باهاش هیچ مشکلی نداری؟
    تازه من نگفتم تو دفاعیات فری رو نخوندی ""گفتم چرا قبل از اینکه اصن فری دفاع کنه و حرفاشو بزنه همون اول زارت رای اعدام دادی و گفتی بزنیم ببینیم چی میشه"""

از خودت و همه پلیرای حاضر بازم میپرسم،کجای این حرف هم از نظر ماهیتی و خصوصا از لحاظ زمانی که این حرف گفته شده بی گناهانس؟
    جواب میخوام از همه راجبه این مورد،چون روی اون حرف کن خیلی رضا جو داده.

این که میگم سابقه رضا به خاطر اینکه تو همون رضایی هستی که قاطع از ارش دفاع میکردی و احتمال خطا نمیدادی و با رای های اعدام ملت بهش میزاشتی.دفاع تمام قد میکردی،ارش گناهکار در اومد و حالا شدی وکیل مدافع بیگناها؟در جواب چرا هم میگی ببخشید گول خوردم ارش عالی بود،فلانی هم گول خورد بیگناه بود ،استدلالای من شخماتیکه یا تو؟

در مورد رای ندادن و امان گرفتن مطمئن باش انقدر دلیل منطقی اون شب برای عدم حضور داشتم که امان بگیرم و توی چندین شب بازی یه شب نبودن و رای ندادن کاملا قابل درک و منطقه،خصوصا وقتی رایت تعیین کننده نباشه این قضیه کاملا قابل توجیه،پس این از این مورد

در اخرم اینکه میگی چرا فقط تو اون حرفو به فری زدی،چون اون شب من فعالیتم از بقیه بیشتر بود،بیشتر با فری صحبت کردم و جواب دادیم به همدیگه و اینکه من به این قضیه اعتقاد داشتم،میدونستمم این حرف ممکنه برام دردسر ساز بشه و ممکنه روش جو داده بشه ولی زدم چون هم حرف درستی بود و هم اینکه خیلی علاقه داشتم ببینم که چه کسی میخواد روش جو بده و موج بسازه که الحمدالله دیدم
    ضمن اینکه تو قصد اینو داشتی که منو توی اعدام یه بیگناه مقصر جلوه بدی وگرنه نمیگفتی ""کاری که سر فری دراوردی رو میخوای سر منم بیاری""در حالی که من بلایی سر فری نیاوردم،رایمم روی اعدامش تاثیر نداشت.
    فری already مرده بود،قبول داری من نیازی به زدن اون حرفا نداشتم؟اصن اون حرفا چه سودی میتونست برام داشته باشه به نظرت؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    بازی عماد خیلی داره مشکوک میشینه واسم, چرا باید به یه بیگناه رای بده اگه فکر می کنه بیگناهه؟ حتی اگه آخرین نفرم باشه(که نبود آخرین نفر من بودم 11ِ.56 دقیقه اومدم������) نباید به یه کسی که فکر میکنه بیگناهه رای بده باید سعی کنه از اعدامش جلوگیری بشه. بعد اگه بیگناهم باشی باید بمیری خیلی غیر منطقی و منفیه برای من. و بعدشم سریع میگه رضا باید بره بیرون, انگار که هماهنگ شده بوده با آرش که بهش رای بدن و بعد این 2 نفر رو بندازه بیرون. و به هیچکس دیگه هم شک نداره. این که میاد و میگه من حرفمو علنی می گم در نتیجه مثبتم هم قبول نمی کنم چون صد بار دیدم مافیا یه کاریو میکنه که بعدش بیاد بگه من اگه منفی بودم اینکارو نمیکردم. فاز ها حساسه و نباید به یه بیگناه رای بدیم بازی بیوفته دست مافیا

- - - Updated - - -

رضا هم چون فری بیگناه بوده نمیتونم با خیال راحت رای بدم ممکنه وقعا گول خورده باشه اما بازهم احتمال این که همه اینا برنامه باشه رو میدم , بایدپستاروببینم بیشتبیشترتصمیم بگیرم
    ممل جان هیچ چیز مشکوکی وجود نداره الان دوباره برات توضیح میدم
    اولا من نمیدونستم فری بیگناه،من علمی به این موضوع ندارم،من فقط یه حرف زدم اونم برای اینکه به فری بگم خودت این بلا رو سر خودت اوردی و مقصری و اینکه هنوز به اشتباهت اصرار داری و داری مسیر اشتباهو میری پس ""اگه"" بیگناهم باشی حقته،جوری اشتباه کردی که دیگه جبران نمیشه.

ممل جان به این مسئله هم توجه کن که رای من اصن رای حیاتی نبود،من توی اعدامش موثر نبودم،فری تموم بود

پس حالا به نظر خودت چرا باید به خاطر کسی که اعدامه برای خودم بحث و دردسر درست کنم که یه سری بیان از اون حرف سو استفاده کنن ؟

- - - Updated - - -

ضمنا من نگفتم من حرفمو علنی میزنم پس مثبتم،این همه حرف نوشتم اونوقت میگی تو اینو به عنوان دلیل مثبت بودنت مطرح کردی؟
    من گفتم من هر حرفی زدم علنی گفتم و بعد از شنیدن دفاعیات طرف،مثل تو(رضا)زارتی اول فاز بدون شنیدن حرفای فری رای ندادم و بگم ""حالا اول فری رو بزنیم تا بعد ببینیم چی میشه""
    رضا هم هنوز جوابی واسه این حرفش نداده و ایگنور کرده،تو هم نظرتو بگو،این حرف هم از نظر ماهیت و هم از نظر زمان گفته شدن چه حسی میده بهت؟میتونه حرف ی بیگناه باشه؟
    Red Dragon آنلاین نیست.

4. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    11-02-2018, 08:22 PM #284
    حالا اینکه تو سعی داری از جایی که من کار درست رو انجام دادم و خودت اشتباه کردی با پرویی تمام دلیل برای گناهکاری من در بیاری خودش خیلی جالبه‌
    آقا خیلی جالب شد میشه بدونم اگه شما بی گناهی، از کجا فهمیدی امین بی گناهه؟ از کجا میدونی امین گناهکار نیست؟ از کجا میدونی کار درستو انجام دادی؟ مگه تو دلیلت واسه رای به من اعتمادم به آرش نبود؟ حالا چطور شد که رای ندادن به امین میشه کار درست و رای دادن به آرش میشه کار اشتباه؟ مگه هنوز بازی تموم شده؟! مگه نقش افرادو میدونی؟ واقعا دوست دارم بدونم چه جوابی داری بدی

آقا خیلی خوب به این مورد بالا دقت کنید خواهشا دیگه من واقعا حرفی ندارم در این مورد

- - - Updated - - -

عماد من به خاطر این اون حرفو زدم که در معرض اتهام بودم، تحت فشار بودم، یکی از کسایی که همه نگاه ها بهش بود من بودم، اشتباه کرده بودم و کار سختی واسه جبرانش داشتم! همینطور که میبینی ممل هم گفت اصلا احتمال نمیداده فری بی گناه باشه. در واقع "بی گناها" اصلا احتمال نمیدادن که فری بی گناه باشه! این وسط تنها کسی که احتمال داد فری بی گناه بشه تو بودی! که درومدی گفتی "اگه هم بی گناهی حقته" که دیالوگ مخصوص گناه کاراست این! چرا هیچکس صداش در این مورد در نیومد؟ یعنی واقعا اون چند تا بی گناه دیگه به ذهنشون نرسید که فری ممکنه بی گناه باشه؟ فقط تو رسید؟ که بعد بیای اون جملات تاریخی رو بگی؟ بعدشم این که میای سوال رو با سوال جواب میدی عین گناهکاریه! من ازت سوال پرسیدم بعد به جای جواب دادن میای سوال طرح میکنی از بقیه هم میخوای جواب بدن به سوالت؟ جالبه

من میگم سابقه چرا وقتی الانو داریم؟ این که وسط بحث یهو میای بقیه رو خطاب قرار میدی و به میگی آهای ملت الانو ول کنیدا برید ببیند رضا قبلا چیکار کرده این حرکت واقعا گناه کارانه ست و هیچ جای توجیهی نداره! این یعنی من جواب منطقی ندارم بهت بدم ولی تو سابقه ت بده پس بچه ها به رضا رای بدید! من وکیل مدافع بی گناها نشدم، من دارم سعی میکنم گندی که تا الان زدمو جمعش کنم متوجهی؟ همونطور که قبلا هم گفتم اشتباه کردن جزئی از بی گناه بودنه، همونطور که دیدیم فری هم اشتباه کرد و فری بازیکن خیلی قویه، چیزی که شک بر انگیزه اینه که تو چطوری هیچ اشتباهی نمیکنی؟! چطوری به همین راحتی به رای دادنت به آرش میگی تصمیم درست و رای به امین رو میگی تصمیم اشتباه؟ از کجا اینقدر مطمئنی واقعا نمیفهمم

امان گرفتن برای وقتیه که یا نباشی تو بازی بگی آقا من پست ها رو نخوندم پس رای نمیدم؛ که اینطوری نبود به قول خودت داشتی سوال ها و جواب ها میکردی با فری پس بودی! یا باید بگی آقا من شک داشتم بین این و اون، که بازم به قول خودت در هر صورت فری اعدام میشد و اینم صادق نیست، در هر صورت امان گرفتنت کارو خیلی برات بدتر و سخت تر از الان میکرد حتی یک درصد هم شک نکن

فری already مرده بود،قبول داری من نیازی به زدن اون حرفا نداشتم؟اصن اون حرفا چه سودی میتونست برام داشته باشه به نظرت؟
    جواب اینو دادم قبلا! گفتم که اونو همه گناه کارا تو اینجور مواقع میگن که راه در رو برا خودشون باز بزارن، بی گناه واسه خودش دلیلی نداره که بیاد همچین حرفی بزنه! این حرف واسه کسیه که میدونه این کسی که داره اعدام میشه بی گناهه و با خودش فکر میکنه من اینو میگم که بعدا دست بالا رو داشته باشم؛ نگو نه چون تا حالا هم من هم خودت بارها و بارها این حرکت رو از گناه کارها دیدیم.

- - - Updated - - -

عماد تا جواب اون سوالو ندی دست از سرت بر نمیدارم

5. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 08:23 PM #285
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    آقا خیلی جالب شد میشه بدونم اگه شما بی گناهی، از کجا فهمیدی امین بی گناهه؟ از کجا میدونی امین گناهکار نیست؟ از کجا میدونی کار درستو انجام دادی؟ مگه تو دلیلت واسه رای به من اعتمادم به آرش نبود؟ حالا چطور شد که رای ندادن به امین میشه کار درست و رای دادن به آرش میشه کار اشتباه؟ مگه هنوز بازی تموم شده؟! مگه نقش افرادو میدونی؟ واقعا دوست دارم بدونم چه جوابی داری بدی

آقا خیلی خوب به این مورد بالا دقت کنید خواهشا دیگه من واقعا حرفی ندارم در این مورد

رضا چی داری میگی؟خودن اصن میفهمی؟من چه کار امین دارم؟از کجا میدونم کار درستو انجام دادم؟چون به ارش رای دادم و اعدام شد و گناهکار بود،این کار اشتباهه به نظرت؟؟
    اصن جمله وسطت رو نیمفهمم؟رای ندادن به امین میشه کار درست و رای دادن به ارش میشه کار اشتباه؟اینو از کجا دراوردی ؟ . من میگم تو داری از کار درست من(عدم اعتماد به ارش و اعدامش و گناهکار در اومدنش) در حالی که خودت همینجا اشتباه کردی(گول خوردن از ارش) دلیل درست میکنی برای گناهکاری من

فازت چیه رضا؟
    Red Dragon آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    11-02-2018, 08:25 PM #286
    عماد مگه نتیجه اعتماد به آرش نمیشد رای به امین؟ غیر این که نیست دیگه اون فاز یا همه به امین رای دادن یا آرش. میخوام بدونم تو چطوری رای دادن به امین رو کار اشتباه در نظر میگیری؟ اوکی آقا شما به آرش گناهکار رای دادی و اعدام شد و کار درستو کردی و آفرین ولی از کجا میدونی امین بی گناهه که رای دادن بهش بشه کار اشتباه؟ من اینو میخوام بدونم!

7. تازه کار

پسندیده
    0
    11-02-2018, 08:35 PM #287
    رضا اگه بیگناه بود از همه ما باید بیشتر به بیگناهی فری شک میکرد, چون خودش هم به قول خودش گول خورده بود, اینکه نفر اول به فری رای داد واقعا بیگناه بودنشو واسه من زیر سوال میبره. @رضا یعنی احتمال ندادی فری گول خورده باشه؟ مخصوصا اینکه ادعا داری خودت گول خوردی؟

- - - Updated - - -

و این که امین کم فعالیت میکنه منو واقعا می رسونه چون اگه آرش 2 تا یار می داشت امین مافیا بوده حتما
    Mamalgr آنلاین نیست.

8. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 08:44 PM #288
    یعنی داری میگی چون تحت فشار بودی باید بیخیال شنیدن دفاعیات یه نفر بشی و یه حرف گناهکارانه بزنی؟؟؟الان پس خودتم قبول داری اون حرف یه حرفی عادی بیگناهانه نیست و میگی چون تحت فشار بودم این حرفو زدم
    من اصلا این تو کتم نمیره،تحت فشار باشی که باشی،یعنی یه بیگناهی که اشتباه کرده و تحت فشاره نمیتونه منتظر دفاعیات و شنیدن حرفای یه ادم دیگه باشه؟واقعا به نظرت خود همین کار یه حرکت عجولانه و گناهکارانه و سوتی دیگه نیست؟؟

ضمن اینکه کی گفته این دیالوگ مخصوص گناهکاراست؟مگه لیست داریم که اگه کسی فلان حرفو بزنه قطعا گناهکاره؟
    من چندین بار دیگه ام دیدم بقیه این حرفو بزنن و بیگناه باشن،حرف حق رو باید زد
    من سوال رو با سوال جواب ندادم من جواب حرف تو رو دادم ولی تو ۲ بار حرف و سوال منو ایگنور کردی و الان با تاکید دوباره جواب میدی(که جوابتم اصلا قانع کننده نیست).این حرکت اگه گناهکاری نیست چیه؟
    من نمیگم الانو بیخیال بشه،میبینی که همه رو دعوت به خوندن پستامون کردم(چند پست قبل گفتم خصوصا پست ۲۷۷ و ۲۷۸) ولی ایا به نظر تو نباید به فاز های قبلی همین بازی توجه کرد؟بیخیالشون بشیم؟مگه کشکه چند فازو ول کنیم؟نگفتم سابقه بازی های قدیمش که،گفتم فاز های قبل،دفاع هاش از ارش و جو دادن هاش موقع رای ها به ارش و امین و پست رای اعدامش به فری و اون حرف اخر پستش رو توجه کنن.
    کار غلطیه به نظرت؟

کی گفته من اشتباه نمیکنم؟من ۱۰۰۰ بار اشتباه کردم ولی هر‌موقع این اتفاق افتاده اشتباهمو پذیرفتم،نه مثل فری لجبازی کردم نه مثل تو(البته تو بیگناه نیستی)سعی بر موج سازی و جو دادن رو حرف صحیح کسی کردم
    این حرفتم نمیفهمم،چرا به رای دادنم به ارش باید بگم کار اشتباه وقتی ارش گناهکار بود و تصمیم من درست بود؟

امان گرفتن لزوما مربوط به کل فاز نیست،ممکنه یه نفر ساعت های اخر فاز حضور نداشته باشه یا خیلی دودل باشه و امان بگیره،اگه هم شک داری میتونی از گاد بپرسی،یه امان داریم که میتونیم استفاده کنیم.

مورد اخر اصلا حرفتو قبول ندارم،من اگه اون حرفو نمیزدم مشکلی برام پیش نمیومد و بحثی هم نبود و الان خیلی راحت تو متهم ردیف اول بودی(که هنوزم هستی به نظرم)و اعدام میشدی،ولی واقعا میخواستم مطمئن بشم از اینکه واقعا گناهکاری و روی این قضیه موج میدی یا نه
    Red Dragon آنلاین نیست.

9. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    11-02-2018, 08:51 PM #289
    @محمد امین

ببین تو باید تو اون شرایط قرار بگیری تا ببینی چه حسی داره! وقتی میبینی کسی که ازش حمایت میکردی گناهکار بوده و اون یکی کسی هم که ازش حمایت میکرد (فری) تو روز قبلش بهش گفتی حسم بهت برگشته و کاریت ندارم، واقعا اولین چیزی که به ذهنت میاد چیه؟ اینه که فری و آرش هم گروهی بودن و گولت زدن! ببین، اگه یادت باشه تا یه جایی که من و فری بحث میکردیم، آرش اومد به فری گفتش تو سبک بازی رضا رو ندیده گرفتی و بخاطر همین اینطوری شده، بعدشم فری اومد گفت آرش راست میگی! پستاش هست، من از گزینه های فری خارج شدم و فری کاری دیگه بهم نداشت. خب تو خودتو بزار جای من، فکر نمیکنی این کار هماهنگ شده بوده؟ وقتی میبینی آرش گناه کاره این حس بهت دست نمیده که دو نفری گولت زدن؟ من واقعا دیروز تمام فکر و ذهنم همین بود چون وقتی فهمیدم آرش گناه کاره شوک خیلی بزرگی بهم وارد شد و تا حدود زیادی هم توانایی فکر کردنو ازم گرفت. تمام حرفم اینه که خودتو بزار جای من

و یه چیز دیگه نظرت درباره این حرفی که عماد این بالا زد چیه؟

برای چی میگه تو به امین رای دادی و کارت "غلطه" از کجا میدونه امین بی گناهه که کار من غلط باشه؟

- - - Updated - - -

یعنی داری میگی چون تحت فشار بودی باید بیخیال شنیدن دفاعیات یه نفر بشی و یه حرف گناهکارانه بزنی؟؟؟الان پس خودتم قبول داری اون حرف یه حرفی عادی بیگناهانه نیست و میگی چون تحت فشار بودم این حرفو زدم
    من اصلا این تو کتم نمیره،تحت فشار باشی که باشی،یعنی یه بیگناهی که اشتباه کرده و تحت فشاره نمیتونه منتظر دفاعیات و شنیدن حرفای یه ادم دیگه باشه؟واقعا به نظرت خود همین کار یه حرکت عجولانه و گناهکارانه و سوتی دیگه نیست؟؟
    جواب اینم بالا هست
    عماد اینقدر جو نده جوابو اون سوالو بده اگه راست میگی

- - - Updated - - -

بله عماد تو لیستی که من دارم این دیالوگ شما گناه کارانه ست و نه من تا حالا ندیدم هیچ بی گناهی همچین حرفی بزنه این حرفو فقط گناه کارا میزنن وقتی میدونن این کسی که داره اعدام میشه بی گناهه و اینو میگن تا بعدا دست بالا رو داشته باشن و دقیقا بیان بگن "دیدید من گفتم ممکنه بی گناه باشه البته حقش بود "

کی گفته من اشتباه نمیکنم؟من ۱۰۰۰ بار اشتباه کردم ولی هر‌موقع این اتفاق افتاده اشتباهمو پذیرفتم،نه مثل فری لجبازی کردم نه مثل تو(البته تو بیگناه نیستی)سعی بر موج سازی و جو دادن رو حرف صحیح کسی کردم
    این حرفتم نمیفهمم،چرا به رای دادنم به ارش باید بگم کار اشتباه وقتی ارش گناهکار بود و تصمیم من درست بود؟
    اون وقت من اشتباهمو نپذیرفتم؟ خداوکیلی امروز چند دفعه گفتم من گند زدم اشتباه کردم؟ میخونی اصلا؟ کدوم حرفتو میگی صحیح میشه بدونم؟!

حرف من خیلی واضحه. تو میگی چون تو به امین رای دادی کار اشتباهی کردم، من میگم آقا تو از کجا میدونی امین بی گناهه؟ شاید امین گناهکاره! تو چطوری با قطعیت میدونی امین بی گناهه که حالا رای دادن به امین رو میگی کار اشتباه؟

امان گرفتن لزوما مربوط به کل فاز نیست،ممکنه یه نفر ساعت های اخر فاز حضور نداشته باشه یا خیلی دودل باشه و امان بگیره،اگه هم شک داری میتونی از گاد بپرسی،یه امان داریم که میتونیم استفاده کنیم.
    تو ساعت های آخر فاز بودی، تا آخر فاز هم بودی و تو نیم ساعت آخر پست هم دادی پس اینی که میگی کاملا کشکه. امان بگیری باید دلیل داشته باشی، یا نبودی، یا بین دو نفر شک داری میگی نمیدونم. تو هم بودی و هم گزینه دیگه ای برای اعدام نبود پس دلیلی نداشت امان بگیری.

مورد اخر اصلا حرفتو قبول ندارم،من اگه اون حرفو نمیزدم مشکلی برام پیش نمیومد و بحثی هم نبود و الان خیلی راحت تو متهم ردیف اول بودی(که هنوزم هستی به نظرم)و اعدام میشدی،ولی واقعا میخواستم مطمئن بشم از اینکه واقعا گناهکاری و روی این قضیه موج میدی یا نه
    نخیر عزیزم میخواستی راه فرار باز بزاری که بعدا دست بالاتر رو داشته باشی اون حرف رو امکان نداره یه بی گناه بزنه، اونم کی؟ دقیقا بعد از این که فری میگه بعد از من حواستون به عماد باشه!!!!

10. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 09:07 PM #290
    عماد مگه نتیجه اعتماد به آرش نمیشد رای به امین؟ غیر این که نیست دیگه اون فاز یا همه به امین رای دادن یا آرش. میخوام بدونم تو چطوری رای دادن به امین رو کار اشتباه در نظر میگیری؟ اوکی آقا شما به آرش گناهکار رای دادی و اعدام شد و کار درستو کردی و آفرین ولی از کجا میدونی امین بی گناهه که رای دادن بهش بشه کار اشتباه؟ من اینو میخوام بدونم!
    رضا قضیه خیلی سادست.
    ببین من کاری به نتیجه ات ندارم.من نمیدونم امین بیگناهه یا گناهکار.
    اشتباه تو برای من میشه همون اعتماد کامل و دفاع قاطعت از ارش.اون اشتباهه.رای دادن به امین میشه نتیجه و consequence اون تصمیم.
    من تصمیمت ر‌و میگم اشتباه،و تصمیم خود توی عدم اعتماد به ارش رو میگم درست.حالا این تصمیم درست من نتیجش شد رای دادن به ارش و اعدام یه گناهکار،تصمیم اشتباه تو هم ۲ تا نتیجه میتونست داشته باشه،اعدام یه بیگناه و یا شاید یه گناهکار.ولی من اشتباه رو اعتماد کامل تو و دفاع قاطعت و عدم احتمال گناهکاری ارش میدونم.

الان قشنگ متوجه شدی؟

- - - Updated - - -

الان همین پست ۲۸۹ رضا رو بخونین

اگه کل این پست مصداق بارز جو دادن نیست پس چیه؟
    خودش چند بار حرف منو ندیده میگره و بعد بار چندم که تاکید میکنم جواب میده،بعد من که دارم پشت سرهم مینویسم و جوابشو میدم رو میگه فلان جا رو جواب ندادی از جواب در نرو جواب بده.
    چند دقیقه از اون پستم گذشته که اونو جواب بدم؟ خیالت راحت من نه مثل تو ندید میگیرم نه از جواب دادن در میرم

- - - Updated - - -

رضا جان هیچجوره حرفت قابل قبول نیست،تو چرا خودتو نزاشتی جای فری؟مگه ممکن نبود اونم اشتباه کنه؟قبول نداری که حداقل کاری که به عنوان یه بیگناه باید میکردی صبر کردن و شنیدن حرفای فری و بقیه میبود؟

من جواب حرفتو دادم راجبه اون سوالت و کار درست و غلط،خواهشا جو نده
    لیستتو عوض کن برادر،لیست داشتن تو مافیا کار غلطیه،شرایطو نگاه کن و بازی طرفین رو ببین و بعد حرف رو قضاوت کن،حرف من به هیچ عنوان گناهکارانه نبود،فقط فیس واقعی تو رو نشون داد که امیدوارم بقیه هم اینو ببینن

دوباره اینجا اون قضیه اشتباهو و رای رو گفتی،جوابتو دادم،نگاه کن ببین توی یه پست چند تا جو دادی در حالی که من بدون توقف در حال نوشتن و دادن جوابتم

تو خیالت راحت،مطمئن باش من میتونستم از گاد امان بگیرم و بگم یه کار فوری پیش اومده یا بگم گوشیم خاموش شد بیرون بودم و امان بگیرم و توجیح کنم،خیالت تخت

حرف اخرتم اینکه هرطور میلته باور کن،من انگیزم رو برای بقیه گفتم،مسلمه که تو قبول نکنی
    Red Dragon آنلاین نیست.

11. تازه کار

پسندیده
    0
    11-02-2018, 09:10 PM #291
    رضا بازیش خیلی مشکوک بوده! زیادی مشکوک, نمی تونم قبول کنم خودش مافیا باشه و انقد با قاطعیت پشت یارش دراومده باشه و هیچ راه فراری واسه خودش نذاشته باشه
    Mamalgr آنلاین نیست.

12. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    11-02-2018, 09:21 PM #292
    @عماد

چرا با کلمات بازی میکنی؟ میگی ساده ست ولی داری پیچیده ش میکنی که بقیه نفهمن چه سوتی ای دادی

تو درومدی به من گفتی من تصمیم درستی گرفتم که به آرش رای دادم. ما میگیم آره قبول آرش گناهکاره تصمیم شما درسته. و گفتی تو تصمیم اشتباه گرفتی، تصمیم اعتماد به آرش! من مگه چندین دفعه دلیل اعتمادم به آرش رو توضیح ندادم؟ نگفتم اون پست تاریخی امین هیچ جوری تو کتم نمیره؟ خداوکیلی خودت بگو چند بار درباره استدلال های مسخره اون پست امین حرف زدم؟ چند دفعه توضیح دادم که چرا به آرش اعتماد کردم؟ مگه نتیجه اعتماد به آرش نمیشد رای به امین، مگه من بخاطر پست های مشکوک امین به آرش اعتماد نکردم؟ آقا تو از کجا میدونی شک کردن به امین کار اشتباهیه؟ تو از کجا میدونی امین بی گناهه؟ تو امینو بی گناه در نظر گرفتی و به من گفتی اشتباه کردی که بهش رای دادی!! چرا حرف خودتو عوض میکنی؟؟

عماد تو از کجا میدونی من حرفای فری و بقیه رو ندیدم؟ چرا یه جوری صحبت میکنی انگار من رایو دادم بعد خداحافظ شما من رفتم! تو از کجا میدونی من از اونجا به بعد بازی رو دنبال نکردم؟

من دارم میگم اگه رای نمیدادی مطمئن باش خیلی بیشتر از الان که رای دادی، بهت گیر میدادم. اون موقع بهونه ت این بود که نه جون تو اگه میتونستم رای میدادم کاملا مشخصه دارم چی میگیم! هیچ بهونه ای برای رای ندادن نداشتی چون تو نیم ساعت آخر هم حتی پست دادی، تموم شد و رفت.

- - - Updated - - -

آخرشم جواب این سوالو ندادی عماد:

چرا وقتی فری گفت بعد من حواستون به عماد بشه برگشتی گفتی فری اگه بی گناهم باشه حقشه؟ خیلی تصادفی تصمیم گرفتی یه دفعه بیای اینو بگی بعد اون حرف فری؟

13. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 09:22 PM #293
    صدرا و امین خلفی
    واقعا تویه همچین برهه حساسی از بازی حداقل انتظار اینه تا الان یه رخی نشون میدادین حداقل.

لطفا سریعتر بیاین،اینطوری بی انصافیه در حق بقیه
    Red Dragon آنلاین نیست.

14. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    11-02-2018, 09:27 PM #294
    رضا واسه سو دادن بازی به سمت عماد رو مورد خوبی دست گذاشتی و داری از روش استدلال میکنی ، اما اون موضوع واسه من حل شدس ! من قبلنم در مورد رای عماد پست دادم و گفتم رایش واسه من قابل قبوله. اگه چیز دیگه ای داری رو کن. به قول همین ممل گر با اعدام فری میترسم این فاز باز رای اشتباه بدم ، پس قشنگ قضیه رو بسط بدین و لا استدلالای منطقی بحث کنید.

- - - Updated - - -

عماد اگه بدونی من تو چه شرایطیم الان بم حق میدی همین یه پستم ندم ! شایدم همین یه پست و فقط تو این فاز از من ببینی.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 09:41 PM #295
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    رضا واسه سو دادن بازی به سمت عماد رو مورد خوبی دست گذاشتی و داری از روش استدلال میکنی ، اما اون موضوع واسه من حل شدس ! من قبلنم در مورد رای عماد پست دادم و گفتم رایش واسه من قابل قبوله. اگه چیز دیگه ای داری رو کن. به قول همین ممل گر با اعدام فری میترسم این فاز باز رای اشتباه بدم ، پس قشنگ قضیه رو بسط بدین و لا استدلالای منطقی بحث کنید.

- - - Updated - - -

عماد اگه بدونی من تو چه شرایطیم الان بم حق میدی همین یه پستم ندم ! شایدم همین یه پست و فقط تو این فاز از من ببینی.
    صدرا جان درک میکنم مشغله زیاده ولی خواهشا به اینم‌ توجه کن که بازی حساسه و فازای نهاییه.
    حضور یه نفر هم خیلی مهمه چه برسه به رایش
    Red Dragon آنلاین نیست.

16. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    11-02-2018, 09:47 PM #296
    @صدرا

اون موردی که تو میگی الان دیگه کوچیک ترین گیریه که من به عماد دادم، بعد از اون چیزای خیلی مهم تر و بیشتری دربارش گفتم، بشین بخون خواهشا، اگه نمیتونی بخونی چشم بسته قضاوت نکن.

17. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-02-2018, 09:52 PM #297
    @صدرا

اون موردی که تو میگی الان دیگه کوچیک ترین گیریه که من به عماد دادم، بعد از اون چیزای خیلی مهم تر و بیشتری دربارش گفتم، بشین بخون خواهشا، اگه نمیتونی بخونی چشم بسته قضاوت نکن.
    فقط خدا کنه گناهکار باشی،اگه بیگناه باشی بابت ترمال این دور و عدم در نظر گرفتن بیگناهی من و فکر بستت ازت نمیگذرم رضا.
    Red Dragon آنلاین نیست.

18. مافیایی

پسندیده
    37
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    11-02-2018, 09:56 PM #298
    به نظر من نباس انقد ساده به قضایا نگاه کنیم. رضا تو هم وقتی بخوای از چیزی یا کسی ایراد بگیری جملات عادیشم تبدیل به سوتی میکنی. اولا اینکه فری تو فاز قبلی رایش بیشتر حسی بود ب عماد تا رو دلیل. در ثانی سه تا اسم اورد تو گزینه هاش : ممل عماد رضا. تا الان عماد و رضا با هم دعوا می کردن و نگات خوبی رو درباره هم گفتن. ولی این وسط پستای ممل برام جالب بوده. اگه فرض و سه گناهکار بگیریم و از عماد و رضا یکیشون گناهکار باشه که قطعا جفتشون نیستن. پس اون یکی ک خارج از گود نشسته هم احتمال بالا گناهکار بعدیه. البته این یک احتمال فقط و نمیشه گفت دلیل منطقیه برای گناهکاری یه نفر. ولی اگ وخت کنم میرم پستاشو بررسی میکنم. لامصب پستیم نداده ب اونصورت ک برم بررسی کنم.
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

19. کاربلد مافیا

پسندیده
    209
    ویترین مدال
    11-02-2018, 10:02 PM #299
    @صدرا

فری اسم منو نیاورد! فری گفت صدرا، ممل، عماد. اسم منو اصلا نیاورد!

@عماد

نظرت درباره حرفی که ممل زد چیه؟ اونی که گفت اگر مافیا از اول 3 نفر بوده باشن، که به احتمال خیلی زیاد هستن و داستان هم گفت، چه با بی گناهی و چه با گناهکاری من، حداقل یه هم دست بین تو یا صدرا یا ممل یا امین دارن، و خیلی راحت اون هم دستشون میتونست به امین رای بده و بازی تموم بشه 3 به 3 و برنده بشن، چرا ندادن؟ تنها توجیه منطقی اینه که امین خودش یار آرش بوده. اینو قبول داری؟

20. مافیایی

پسندیده
    39
    مورد پسند : 33 بار در 9 پست
    ویترین مدال
    11-02-2018, 10:04 PM #300
    من بیرون بودم تازه رسیدم خونه
    پست ها رو هم با گوشی تا پست اول صدرا خوندم
    نظرمو تو پست بعدی میگم کامل
    Amin Khalafi آنلاین نیست.