alt
صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81415161718
نمایش نتایج: از 341 به 358 از 358

موضوع: قتل در ساختمان شماره 2 | پانزدهمین دوره مافیا

1. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    مورد پسند : 793 بار در 218 پست
    11-03-2018, 01:00 AM #341
    خفه شین. فاز تمومه.

God آنلاین نیست.

2. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    11-03-2018, 01:01 AM #342
    امین اعدام میشه. بیگناه بود.

فاز شبه. پس همچنان تو حالت خفه بمونین. فردا ساعت 4 بیاین.

God آنلاین نیست.

3. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    11-03-2018, 10:30 AM #343
    داستان بازی (بخش هفتم):

پویا: دو دقیقه رفتم بیرون زنگ بزنم؛ چه خبرتونه؟
    مهدی: این لاشی مرد. امین.
    پویا: چطوری؟ تو چه کاره بودی پس؟
    مهدی: رضا گفت می تونه درمانش کنه. گفتم یه نگاه بنداز بهش. زد خفه ش کرد.
    پویا: مگه بیهوش نبود این؟
    مهدی: نه. کلک زده بود. الان بیهوشه البته. با این چوبه 3 تا زدم تو سرش.
    پویا: این چوبه یا گرزه؟ ببین زنده س؟
    مهدی: آره بابا. نفس می کشید عوضی. بیا. داره تکون میخوره.
    پویا: تو کجا بودی دکتر؟
    محمدامین: من داشتم زخمشُ بررسی می کردم؛ عمیق بود. رفتم وسیله بیارم از بالا که دیدم مرده. عمرش به دنیا نبود.
    رضا (با حالتی هذیان گونه): همه تونُ می کشم.
    پویا: اونُ خفه کن مهدی. بذار یه نگاه کنم. این امین زخمش اینجوری نبودا. مطمئنی فقط خفه ش کرده؟
    مهدی: چنتا لگدم زد بهش. زورش زیاده. نتونستم کاری بکنم. این لاشیم ارزش نداشت برام. ولش کن دیگه. مرد رفت به درک. تقصیر خودته اصن. چی زر می زدی 3 ساعت؟
    پویا: از بیمارستان خبر دادن عماد مرده.
    مهدی: صدرا منظورته؟ می گفتن کمر ممر نمونده براش تو تصادف.
    پویا: نه بابا میگم عماد. با صدرا داشتن میومدن خونه، ماشین زده بهش پرتش کرده 10 متر اونورتر. در جا مرده.
    مهدی: اینا رو کی بهت میگه؟ تو همه جا دوربین داری؟
    پویا: دیگه باید یه فرقی با بقیه داشته باشیم.
    مهدی: این کیه اومد تو؟
    پویا: صدرا س. قاتل عماد.
    مهدی: چرا اینقدر لاغره. یه دونه با چوبه بزنم تو سرش، خودش و بچه هاش هم می میرن.
    صدرا: چه میگین برا خودتون ...بوووووووووق... های عوضی؟
    پویا: بزنش.
    مهدی: بیا.
    پویا: نمرد که؟
    مهدی: نه آروم زدم.
    پویا: شنیدی چه فحشی داد بچه قرتی؟
    مهدی: آره. نشنیده بودم همچین چیزی ولی. فحش خوبی بود.
    پویا

پویا: خب. دکتر جان تعریف کن.
    محمدامین: چی بگم؟
    پویا: از خودت بگو. همدستت آرش. اینکه داستان اون دختره که کشتین چی بوده. کی بوده. کجاس الان.
    محمدامین: شوخی می کنین دیگه؟
    پویا: نه.
    مهدی: می تونیم بین خودمون حلش کنیم. 1 تومن بسه؟
    پویا: خوبه.
    محمدامین: چی دارین میگین؟ چرا باید 1 میلیون بدم به شما؟ مگه رضا همدستش نیس؟
    مهدی: میلیارد.
    پویا: همدست تو چی؟
    محمدامین: تو همینایی که میگین. میلیاردم کجا بود بابا؟ دیوونه خونه س اینجا. فردا میرم. غلط کردم اومدم.
    مهدی: خونه ت که بیشتر می ارزه.
    محمدامین: وام گرفتم بابا. تا خرخره قرض دارم. بعدم چرا من باید همدست آرش باشم؟ عمادم من زدم کشتم لابد!
    پویا: تو زدی؟
    محمدامین: دیوونه این به خدا. من مهمون دارم باید برم بالا.
    پویا: اون پسره که خالکوبی ببر رو سینه ش بود؟
    محمدامین: آره. عه. شما از کجا ...؟
    مهدی: برا این حاضری چی بدی؟
    محمدامین: برا چیش؟
    مهدی: جونش.
    محمدامین: هرچی دارم.
    پویا: ها. دیدی گفتم. اهل معامله س. کی میاد مهمونت؟
    محمدامین: یه ساعت دیگه.
    پویا: وقت زیاده که. بزن تو سرش.

پویا: خب. تو میگی کار کی بوده مهدی؟
    مهدی: همین دکتره. محمدامین.
    پویا: عمادُ چجوری کشتن پس؟
    مهدی: شاید واقعا اتفاقی مرده.
    پویا: تو کار ما اتفاق نداریم.
    مهدی: نمی دونم. ولی حس خوبی بهش ندارم.
    پویا: نه. این کاره نیس. ندیدی چه استرسی گرفته بود؟ داشت گریه می کرد.
    مهدی: کار کیه پس؟
    پویا: من خیلی دوست دارم باور کنم کار رضا س؛ ولی عماد اتفاقی نمرده.
    مهدی: صدرا یعنی؟ شلوارشم نمی تونه بکشه بالا اینی که من دیدم.
    پویا: اون بچه هه که بابا ننه شُ کشته بود ماه پیش، چند سالش بود؟ 12 سال. این که دانشگاه میره. اون اسید خریدنشم معلومه برا چی بوده دیگه.
    مهدی: همون رضا س بابا اگه محمدامین نباشه. عوضی از اول معلوم بود یه ریگی به کفشش هست. بازیمون داد.
    پویا: ولی عماد اتفاقی نمرده. پیچیده شده داستان.

سید: آره اتفاقی نمرده. خودم از روش رد شدم. از هم فاصله بگیرین و دستاتونُ بذارین رو سرتون عزیزان.
    پویا: گفتم دو تا همدست ممکنه داشته باشه آرش.
    مهدی: این سید از اول معلوم بود یه لاشیت خاصی تو حرف زدنشه.
    پویا: تکلیف چیه سید جان؟
    سید: قاعدتا باید هر دو تونُ بکشم. و دو نفر دیگه. ولی یه فرصت بهتون میدم. اگه همدست من و آرشُ حدس زدین، زنده تون میذارم. فقط هم یه کلمه. بیشتر از یه کلمه حرف بزنین یا حدستون اشتباه باشه میرین اون دنیا.
    مهدی: محمدامین.
    تتتتتتتتتتقققققققققق.
    سید: دو کلمه حرف زد. نظر خودت چیه کاراگاه؟
    پویا: رضا.
    سید: چرا؟ نترس نمی زنمت اگه درست گفته باشی. میخوام ببینم چرا.
    پویا: پای جون وسط باشه باید به حست اعتماد کنی.
    سید:

God آنلاین نیست.

4. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    11-03-2018, 05:26 PM #344
    عماد کشته شد.

فاز آخر.

God آنلاین نیست.

5. مافیایی

پسندیده
    32
    مورد پسند : 22 بار در 6 پست
    ویترین مدال
    11-03-2018, 07:17 PM #345
    رضا دفاعیه چی داری ؟

- - - Updated - - -

مملی جی ار دفاعیه چی داری ؟

- - - Updated - - -

چجوری میخای از زیر بار اعدام امین در ری محمد امین ؟

- - - Updated - - -

بیاین پست بدین ********
    Fuck everybody who doubt me
    SadRa آنلاین نیست.

6. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    مورد پسند : 107 بار در 26 پست
    ویترین مدال
    11-03-2018, 07:19 PM #346
    صدرا من زورمو میزنم ولی تصمیم گیری با توعه، امیدوارم بدون لجاجت قضاوت کنی این دور یکی از کابوس وار ترین دورهایی بود که بازی کردم و واقعا نمیدونم چی شد که اینطوری شد. در نظر بگیر این فقط من نبودم که اشتباه کردم، همه بی گناها اشتباه کردن این دور، وقتی میخوای فکر کنی این چیزارو در نظر بگیر خواهشا.

اول از امین میخوام که بعد بازی توضیح بده که چرا وقتی بی گناهه گیر داده بود به من. اصلا نمیفهمم، خب تو باید بیای به کسی که این ایده رو داده گیر بدی! چرا من؟ واقعا چرا من؟ بعدا میخوای همه تقصیرات رو بندازید گردن من و بگید من بد بازی کردم، ولی بی گناها این دور همه تون ریدید بی تعارف.

امین تو که میدونستی اینطوری نیست خیلی باید بهتر از خودت دفاع میکردی، اون از پست های مسخره اول بازیت اینم از دفاع های مسخره دیشبت، نمیگزرم ازت. تو چه بی گناهی هستی که فقط گیر دادی به من؟ 2 نفر دیگه سر همین موضوع بهت رای دادن و ایده اولیه هم از یکی دیگه بوده آخه یعنی چی این کارا؟

بین صدرا و ممل هم فقط ممل میتونه باشه. اون حرکتو زد چون میدونست بدون کمک من و عماد عمرا بتونه امین رو اعدام کنه، الان هم عمادو زد چون من و عماد هم دیگه رو پیدا کرده بودیم تو بازی و تقریبا به بی گناهی هم رسیده بودیم. این وسط صدرا هم بدجوری با من مشکل داشت، عمادو زد که راحت بیاد با کمک صدرا منو اعدام کنه. صدرا اگه من گناهکار بودم تحت هیچ شرایطی عماد رو نمیزدم واقعا با عقل جور در نمیاد همچین کاری.

بازی منفعلانه ممل و یک ساعت آخریش هم که هیچی. کلا همش وایمیسه ببینه بازی چطوری پیش میره یک ساعت آخر بیاد رایشو بده بره کسی هم کاری به کارش نداشته باشه.

صدرا اگه میخوای بیای بگی شخمیه من بیشتر تلاش نکنم، بازم میگم این دور همه بی گناها تر زدیم نیا تقصیرو بنداز گردن من. اگه منطقی برخورد میکنی و نمیای بگی شخمیه خوشحال میشم واقعا.

رای به اعدام : محمد امین

Vecchia Signora آنلاین نیست.

7. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-03-2018, 07:35 PM #347
    رضا اول بازیتو از اول نقد میکنم
    آره این دورم‌‌ ریدی ! هممون ریدیم ! همه ی بیگناها افتضاح بازی کردن. بازیت بیشتر از پنجاه درصدش گناهکارانه بود ! این وسطا یه چیزایی ادم و از اینکه فک کنه گناهکاری منصرف میکرد ، یکیش چسبیدن به آرشه ! اگه مافیا باشی این حرکت خیلی نوب بازیه و از تو بعیده ، لما از یه طرف با استدلالای منطقی قانع نمیشی ، کافیه به دو فاز اخیر برگردی خودت کاملا میفهمی قضیه رو دیگه هیچی نمیگم.
    من خودمم به محمدامین بیشتر شک دارم و رایم محمد امینه ! دلیلاشم مشخصه ، اولن که خیلی دیگه غیر منطقیه یه مافیای قوی داشته باشیم و تیرم داشته باشه ، دوم زدنه عماده و خارج از گود بودن بازیش و ...
    به هرحال منم مث بقیه به کسی که بیشتر شک دارم رای میدم ، ینی حتی الانشم نمیتونم بگم رضا بیگناهی ، چون واقعن ریدی ! اما چون تو فاز قبلم در مورد محمد امین صحبت کردم و این فازم مشخص شد مسعله واسم واضح تر شد !
    SadRa آنلاین نیست.

8. تازه کار

پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    11-03-2018, 10:19 PM #348
    نقل قول نوشته اصلی توسط SadRa نمایش پست ها
    رضا دفاعیه چی داری ؟

- - - Updated - - -

مملی جی ار دفاعیه چی داری ؟

- - - Updated - - -

چجوری میخای از زیر بار اعدام امین در ری محمد امین ؟

- - - Updated - - -

بیاین پست بدین ********
    داستان فاز قبل صریحا گفت آرش 2 تا همدست داره, هر کسی جای من بود شک میکرد و این فرضیه تو ذهنش شکل میگرفت. نمیتونستم ریسک کنم و با این فکر که مافیا 3 تا بودن و الان بین جمع 5 نفرمون 2 تا مافیاست رای بدم, اون موقع اگه اشتباه رای میدادیم بازی 2 به 2 میشد و میباختیم. اما با این حال من نمیخواستم به داستان اکتفا کنم میخواستم امین صحبت کنه حتی حرفمم قبل اینکه بیاد همین بود گفتم از این که امین حرف نمیزنه میترسم.بعدشم که رضا یهو همه چیو ول کرد چسبید به فرضیه من و گفت 1000 تا دلیل وجود داره که مافیا 3 نفره باشن, گفتم چرا؟ توضیح بده من بیشتر از داستان و یکم از حرفای آرش دلیلی نداشتم واقعا و نمی خواستم به همین خاطر بهش رای بدم, اما 1 درصد اگه مافیا 3 نفره بود و رضا بیگناه بود رای می دادم به رضا بازیو میباختیم, و با استدلال خود امین راضی شدم که بهش رای بدم و مطمئن شیم 2 نفر مافیا بودن و اون موقع بین عماد و رضا صدرا انتخاب کنم. بازی واسه من تموم شده میشد! 1 مافیا و 3 تا شهروند.

- - - Updated - - -

[QUOTE=Vecchia Signora;10542]صدرا من زورمو میزنم ولی تصمیم گیری با توعه، امیدوارم بدون لجاجت قضاوت کنی این دور یکی از کابوس وار ترین دورهایی بود که بازی کردم و واقعا نمیدونم چی شد که اینطوری شد. در نظر بگیر این فقط من نبودم که اشتباه کردم، همه بی گناها اشتباه کردن این دور، وقتی میخوای فکر کنی این چیزارو در نظر بگیر خواهشا.

اول از امین میخوام که بعد بازی توضیح بده که چرا وقتی بی گناهه گیر داده بود به من. اصلا نمیفهمم، خب تو باید بیای به کسی که این ایده رو داده گیر بدی! چرا من؟ واقعا چرا من؟ بعدا میخوای همه تقصیرات رو بندازید گردن من و بگید من بد بازی کردم، ولی بی گناها این دور همه تون ریدید بی تعارف.

امین تو که میدونستی اینطوری نیست خیلی باید بهتر از خودت دفاع میکردی، اون از پست های مسخره اول بازیت اینم از دفاع های مسخره دیشبت، نمیگزرم ازت. تو چه بی گناهی هستی که فقط گیر دادی به من؟ 2 نفر دیگه سر همین موضوع بهت رای دادن و ایده اولیه هم از یکی دیگه بوده آخه یعنی چی این کارا؟

بین صدرا و ممل هم فقط ممل میتونه باشه. اون حرکتو زد چون میدونست بدون کمک من و عماد عمرا بتونه امین رو اعدام کنه، الان هم عمادو زد چون من و عماد هم دیگه رو پیدا کرده بودیم تو بازی و تقریبا به بی گناهی هم رسیده بودیم. این وسط صدرا هم بدجوری با من مشکل داشت، عمادو زد که راحت بیاد با کمک صدرا منو اعدام کنه. صدرا اگه من گناهکار بودم تحت هیچ شرایطی عماد رو نمیزدم واقعا با عقل جور در نمیاد همچین کاری.

بازی منفعلانه ممل و یک ساعت آخریش هم که هیچی. کلا همش وایمیسه ببینه بازی چطوری پیش میره یک ساعت آخر بیاد رایشو بده بره کسی هم کاری به کارش نداشته باشه.

صدرا اگه میخوای بیای بگی شخمیه من بیشتر تلاش نکنم، بازم میگم این دور همه بی گناها تر زدیم نیا تقصیرو بنداز گردن من. اگه منطقی برخورد میکنی و نمیای بگی شخمیه خوشحال میشم واقعا.

[/گگ
    عماد و رضا به بیگناهی هم رسیده بودن؟؟ شما یه حرف منطقی از من شنیدی چسبیدی بهش نظره عماد و برگردوندی. عماد صد در صد وقتی دید امین بی گناهه میومد و اولین کسی که بهش شک میکرد رضا بود. بازم در مورد تیر مافیا صحبت میکنم من چه دلیلی داره عماد رو بزنم؟ عمادی که مطمئنا به رضا رای میداد, من چرا صدرا رو نزنم؟ اما حالا یه سناریو واستون میکشم: رضا میدونست عماد میموند بهش رای میداد صدرا هم همینطور. واسه همین من و نزد. صدرا رم اگه میزد من چون شکم روش نسبت به عماد بیشتر بود بهش رای میدادم. اومد عمادو زد که من و صدرا بمونیم که بتونه من رو که بازیم به خاطر کم فعالیتیم ضعف داشت بندازه بیرون و بازیو ببره
    دقیقا هم من تا فرضیمو گفتم چسبیدی به همونو شکت کلاا رو عماد ورداشته شد و گفتی یکی دیگرو بندازیم بیرون

- - - Updated - - -

در مورد تیر امروز صحبت میکنم, با این فرضیه که من مافیام.من که شک روم نبود, برای چی باید امشب تیر بزنم؟ وای میستادم امروز که شکا رو عماد و رضاست یکیشون بره بیرون تو فاز شب یکی دیگرو بزنم بازی به فاز بعدی کشیده نشده ببرم. اما چه کسی تیر میزنه؟ کسی که میدونه راه دیگه ای نداره و می خواد جریان بازیو عوض کنه.

- - - Updated - - -

یعنی رضا اگه تیر نمیزد میدونست قراره اعدام شه
    Mamalgr آنلاین نیست.

9. تازه کار

پسندیده
    0
    11-03-2018, 10:45 PM #349
    من الان از این میترسم که صدرا منفی بوده و ما انقد تو دیوار بودیم که به هم پریدیم فقط ! اما اگه منفی بود صدرا فوقالاده بازی کرد و ترجیح میدم بازیو به بازی خوب صدرا ببازم تا بازیه بد رضا
    رضا روز اول عجیب از آرش دفاع کرد, حتی یه بارم شک نکرد آرش منفی باشه, حتی آرشم شک نکرد رضا منفی باشه و خوشگل باهم یار اومده بودن بالا, میگیریم رضا اشتباه کرد, روز بعدش با اینکه ادعا داشت اشتباه کرده یه درصد شک نکرد فری اشتباه کرده و سریع نفره اول اومد و گفت حالا فریو اعدام کنیم تا ببینیم چی میشه و رای داد به کسی که حرف نزده, بازم بگیم اشتباه کرد؟ فاز بعدی که انقد بد تو شک بود اول اومد رو عماد شک بندازه, وقتی دید نمیشه حرف منو چسبید و واسه امین رای جمع کرد و اصلا به دفاعیه امین گوش نمیداد. اینم بگیم اشتباه کرده؟ با تیر خوردن عماد اونم تو این فاز واقعا واسم مشخصه که رضا مافیاس, چون اگه صدرا بود وای میستاد عماد و رضا که بهم شک داشتن یکیشون اعدام شه اون یکیم فاز شب بعدش بزنه و بازیو ببره. فقط رضا که میدونست اگه هر 4 نفر باشن امروز اعدام میشه منطقیه که تیر زده باشه که جریان بازیو عوض کنه

رای به اعدام : رضا

Mamalgr آنلاین نیست.

10. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-03-2018, 10:53 PM #350
    ریدم تو بازیه جفتتون !
    شما جفتتون گناهکارید.
    رایم و عوض نمیکنم گاد تموم کن بازیو
    SadRa آنلاین نیست.

11. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    ویترین مدال
    11-03-2018, 10:55 PM #351
    محمد امین

داری حرفای دیروز عمادو میزنی و داری سوالایی رو میپرسی که دیروز به عماد جواب دادم، اگه واقعا دنبال جواب این سوالا بودی میرفتی پستارو میخوندی نه این که بیای دوباره چیزای تکراری بگی!

عماد قطعا به من رای میداد؟ تو که با این قاطعیت گفتی من از کجا فهمیدم عماد به تو رای میداده، میشه بدونم اون وقت قطعیت خودت الان از کجا اومده؟ عماد نظرش برگشت چون فرضیه تو بر اساس داستان گاد منطقی بود، چون احتمال بی گناه بودن من رو در نظر گرفت. چون اون کاری که گفتم رو فقط عماد کرد. من از اول فاز داشتم میگفتم آقا خواهش میکنم رو احتمالی به جز گناهکاری من هم فکر کنید و تنها کسی که این کارو کرد عماد بود، برو پست های آخرش رو ببین که یه پست داد گفت اینارو میگم برای این که اگه هنوز 1 درصد بی گناهی! پس چی؟ من شک ننداختم رو عماد که بعد ببینم نمیشه! فرضیه تو منطقی بود کاملا، واکنش عماد هم وقتی من ازش خواستم نظر بده منطقی و بی گناهانه بود.

من اگه یار آرش بودم مطمئن باش مطمئن باش بعد از 20 دور مافیا بازی کردن اینقدر خر نیستم که بیام به اون واضحی ازش حمایت کنم، اونم چی؟ وقتی مافیا فقط 2 نفره!!! من هرگز همچین کاری نمیکنم.

اگه دنبال جواب بقیه سوالات واقعا هستی برو پستای دیروزمو در جواب به عماد بخون، چون حرف تکراری نمیزنم.

12. تازه کار

پسندیده
    0
    11-03-2018, 11:01 PM #352
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    محمد امین

داری حرفای دیروز عمادو میزنی و داری سوالایی رو میپرسی که دیروز به عماد جواب دادم، اگه واقعا دنبال جواب این سوالا بودی میرفتی پستارو میخوندی نه این که بیای دوباره چیزای تکراری بگی!

عماد قطعا به من رای میداد؟ تو که با این قاطعیت گفتی من از کجا فهمیدم عماد به تو رای میداده، میشه بدونم اون وقت قطعیت خودت الان از کجا اومده؟ عماد نظرش برگشت چون فرضیه تو بر اساس داستان گاد منطقی بود، چون احتمال بی گناه بودن من رو در نظر گرفت. چون اون کاری که گفتم رو فقط عماد کرد. من از اول فاز داشتم میگفتم آقا خواهش میکنم رو احتمالی به جز گناهکاری من هم فکر کنید و تنها کسی که این کارو کرد عماد بود، برو پست های آخرش رو ببین که یه پست داد گفت اینارو میگم برای این که اگه هنوز 1 درصد بی گناهی! پس چی؟ من شک ننداختم رو عماد که بعد ببینم نمیشه! فرضیه تو منطقی بود کاملا، واکنش عماد هم وقتی من ازش خواستم نظر بده منطقی و بی گناهانه بود.

من اگه یار آرش بودم مطمئن باش مطمئن باش بعد از 20 دور مافیا بازی کردن اینقدر خر نیستم که بیام به اون واضحی ازش حمایت کنم، اونم چی؟ وقتی مافیا فقط 2 نفره!!! من هرگز همچین کاری نمیکنم.

اگه دنبال جواب بقیه سوالات واقعا هستی برو پستای دیروزمو در جواب به عماد بخون، چون حرف تکراری نمیزنم.
    من دنبال جوابات نیستم من وقتی عمادو زدی بازی واسم مشخص شده, داشتم دلایل منفی بودنتو جز اون می اوردم, عمادم گفت 1 درصد بی گناهی درست, وقتی دید امین بیگناه بود چی؟
    @sadra
    رضا از اولش بازیمون داده و پشت این حرف که من یه شهروند ضعیفم و ریدیم قایم شده! واقعا زورم میاد بازیو بهش ببازم وقتی انقد بد بازی کرده و بازیرو با زدن عماد مشخصتر کرده! آره ریدیم همه ریدیم شما که نریدی تا الان الان نرین!
    Mamalgr آنلاین نیست.

13. کاربلد مافیا

پسندیده
    206
    ویترین مدال
    11-03-2018, 11:03 PM #353
    باشه عمادو من زدم قشنگ این چیزی که درباره زدن عماد داری میگی مشخصه از قبل زدنش آماده کردی که بیای بگی.

اتهام درست بزن این که پشت ریدناش قایم شده اتهام نیست، نمیدونم چیه، خودتم فکر نکنم بدونی چیه.

14. تازه کار

پسندیده
    0
    11-03-2018, 11:09 PM #354
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vecchia Signora نمایش پست ها
    باشه عمادو من زدم قشنگ این چیزی که درباره زدن عماد داری میگی مشخصه از قبل زدنش آماده کردی که بیای بگی.

اتهام درست بزن این که پشت ریدناش قایم شده اتهام نیست، نمیدونم چیه، خودتم فکر نکنم بدونی چیه.
    واسه شما توضی نمیدم ولی
    @sadra
    من دلیلی.نداره عماد و بزنم وقتی عماد و رضا از من برجسته ترن واسه بیرون رفتن! وای میستم یکیشون بره بیرون اون یکیو بزنم! دلیل از این واضحتر؟ جدا اگه الان به من رای بدی من دیگه اینجا بازی نمیکنم. وقتی دارین مافیا أنلاین بازی میکنید قیافه یارو رو که نمیبینید باید به منطق گوش کنید. وقتی به منطق گوش نمیدی دیگه چرا بازی میکنی؟ من چرا بازی کنم؟ وقتی واقعیت و مثل روز واست روشن کردم نمیخوای بگیری من دیگه واسه چی خودمو بزنم به در و دیوار ؟
    Mamalgr آنلاین نیست.

15. مافیایی

پسندیده
    32
    ویترین مدال
    11-03-2018, 11:09 PM #355
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamalgr نمایش پست ها
    من دنبال جوابات نیستم من وقتی عمادو زدی بازی واسم مشخص شده, داشتم دلایل منفی بودنتو جز اون می اوردم, عمادم گفت 1 درصد بی گناهی درست, وقتی دید امین بیگناه بود چی؟
    @sadra
    رضا از اولش بازیمون داده و پشت این حرف که من یه شهروند ضعیفم و ریدیم قایم شده! واقعا زورم میاد بازیو بهش ببازم وقتی انقد بد بازی کرده و بازیرو با زدن عماد مشخصتر کرده! آره ریدیم همه ریدیم شما که نریدی تا الان الان نرین!
    اگه ببازیم حقمونه !
    رایم عوض نمیشه حوصله ندارم دیگه تاپیک و ببندید
    SadRa آنلاین نیست.

16. تازه کار

پسندیده
    0
    11-03-2018, 11:16 PM #356
    من اینجا گل دارم لگد میکنم انگار! انتظارم از مافیا اینجا بیشتر بود
    رضا جان دمت گرم واقعا فکر نمیکردم با این بازی ضعیفی که کردی ببری ولی خوب کساییو گزاشتی واسه آخر, یه لجباز و یه دیوار کوتاه. دمت گرم. آقا باختیم.خسته نباشین. گاد ببند تاپیک و

- - - Updated - - -

فقط می تونم بگم واسه خودم متاسفم که این همه وقت گزاشتم و دارم کف میکنم
    و واسه تو متاسفم که گوش نمیدی
    الانم رضا داره عشق میکنه واسه خودش
    نوش جونت رضا جان
    Mamalgr آنلاین نیست.

17. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    11-03-2018, 11:18 PM #357
    بازی تمومه. ساکت.

God آنلاین نیست.

18. THE GOD UP THERE

پسندیده
    198
    11-03-2018, 11:29 PM #358
    محمدامین بیگناه نبود. بازی با برد بیگناها به پایان می رسه.
    بهترین بازیکن ها به ترتیب صدرا، رضا و آرش.

ادوار زیادی گاد بودم و این دور به نظرم علی رغم جمع و جور بودنش از بهترین دورها بود و تو ادواری که همه ستاره ها حضور نداشتن، بهترین بود. به همین خاطر خشن برخورد نمی کنم.

بارها گفتم مافیا فقط در این تاپیک جریان داره و نه در تلگرام و ... . این دور صرفا به لغو مدال برد بیگناها اکتفا می کنم و چون مافیا هم شایسته برد تشخیص داده نشده، مدال برنده نداریم.
    ترتیب مدال ها هم قاعدتا باید عوض شه طبق چیزی که گفتم؛ ولی فعلا چنین قصدی ندارم. تقلب رخ نداده، منتهی خواسته یا ناخواسته اشاراتی شده. همه تون هم باهوشین دیگه توضیح ندم.

از دور بعد هرکی در تلگرام به هر شخص زنده یا مرده سلام هم بکنه گادکش و به کل بلاک و محروم از مافیا خواهد بود.

بالانس که 2 به 6 بود. خیلی خره هرکی فک کرده 3 تا مافیا گذاشتم. 3 به 5 آخه بیشرفا؟ تیر هم به این صورت بود که یک عدد داشتن. یک نفرُ خودم سیو می کردم باتوجه به دیدم به بازی. یه نفرم با قرعه. با مرگ یا خطا رفتن تیر در صورت خوردن به قرعه هم یک تیر اضافه میشد. تیر اول به امین زده شد و شانسی نمرد. تیر دوم به صدرا و سوم عماد. هر 3 بار هم صدرا رو سیو کردم چون بهترین بیگناه بود تو بازی و دیدش درست تر از بقیه بود.

داستان هم اصلا براش وقت نداشتم چون دور یهویی بود. از نظر مافیایی هرکی مشکل داره غلط کرده ولی از نظر داستانی خیلی درهم برهم بود. صرفا گفتم دور هم باشیم. ولی این مدلُ خیلی خوشم اومد و ادامه خواهد داشت. نقشدار نداریم دیگه فعلا؛ مگر 1 دور خاص.

در کل دور خیلی خوبی بود. مرسی از حضورتون. منهای فعالیت های تلگرامی، راضی بودم از همه چیز. تشریف ببرین تاپیک تحلیل.

3 کاربر پست God عزیز را پسندیده اند .

God آنلاین نیست.